Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Helga! Nem baj, ha panaszkodsz, van bajból bőven mindenhol. Férjed biztos átmegy a vizsgán. Amúgy meg a női főnökök sokszor rosszabbak, mint a férfiak. Szeretnek fontoskodni. De szerintem most ez egy elég hülye nap volt, mindenki zizi volt itthon is.

Lányok ti okosak vagytok, adjatok tanácsot! Iszonyúan zőrösödik a lábam. Eddig epiláltam, de terhesen is lehet? Meg kijöttek az arcomon a pattanások. El akarok menni kozmetikushoz, de a család úgy néz rám, mint aki meghibbant. Mivel szerintük minden ilyen szépítkezés árt a baba bőrének és ha rámesik valami gyümölcs, akkor meg anyajegyes lesz a gyerek. Na én meg nem igazán hiszek a babonákban, kicsit össze is zördültem a néppel.De lehet, hogy a kozmetikában van valami? Ti hogy gondoljátok?

Üdv.

Kép
magdica
 
 


Szia!

A szörtelenítéssel kapcsolatban nyugodtan folytasd tovább az epilálást!A kozmetikával kapcsolatban pedig annyit,hogy ugyan én nem jártam,de nagybátyám felesége tv-nél dolgozik és nap mint nap sminkelték és kozmetikába járt és közben terhes vilo Iringóval!Megszületett a kislány és semmi baja sincs!
Tehát nyugodtan mehetsz,de ha mondod hogy babát vársz akkor ott biztosan tanácsot tudnak adni!Egyébként nekem Barnival volt tiszta pati az arcom meg a hátam ahol elötte soha nem volt!
Remélem tudtam segíteni!

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Helga köszi szépen! Most kicsit megnyugodtam. Tegnap még keresgettem itt a neten és mások szerint se lesz semmi gond. Lehet, hogy az arctisztítást kihagyom, megpróbálom valami aloés kencével bekenni, talán segít. Mondjuk én alapjáratban se szeretem a krémeket. De talán a stira ellenit be kellene szerezni.

Írok neked privit.
Pusz!
Magdi

Kép
magdica
 
 

 
 

Szia!
Én csíkok ellen dm-es olajat használok!Mondjuk nekem már mindegy mert Barnival akkora volt a hasam hogy teljesen kinyujtott a bört és szülés után két ilyen "lebeny"maradt az alhasamnál:(
Hát elég csúnya,de hát ez van!Képzeld hogy 400.000ft lenne hogy megcsináltassam...hát jelenleg a lakáshitelt örülünk ha ki tudjuk fizetni!Szóval érdemes használni ilyen krémeket,de ez szerintem a bőröd tipusától is függ!
Én szerintem amúgy is ezt örököltem,mert anyunak is ilyen lett a hasa...mondjuk neki 4 gyerek után :?
Amúgy én sem krémezem magam,de ami talán jó (nekem bejött)az a Clean&Clear mélytisztító arclemosó pattanásos börre!Ezt is a DM-ben vettem!
Én is küldtem neked privit!!
Üdv:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukucsra jöttem! Mindenkinek szép napot! :wink:

Judy-t! :)
Tegnap ment Pü.
Vendég
 


Magdica! :)
Én úgy tudom, hogy nyugodtan mehetsz kozmetikába. Arckezelésre is mehetsz, csak ott oda kell figyelni arra, hogy pl. iontoforézises kezelést ne csináljon a kozmetikus. De egy sima arctisztítás nyugodtan belefér. Van aki a szülőszobába is csak gyantázás után megy be (jó ez egy kicsi túlzás, de lehet gyantáztatni). :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok biztatást!
Egyébként mi kislányt szeretnénk, már a neve is megvan, Nóra lesz, ha fiú akkor meg Marci. :)
A legújabb fejlemény...genetikára kell mennem, mert ez a két nyavaja rizikós együtt. Szóval időpontkérés majd utazás Pestre, remélem csak a jövőhéten.
Gyantázást én is csinálom és kozmetikushoz is megyek majd. Szombaton lesz a polgári esküvőm, nem fogok smink nélkül menni. :D Ja és festem is a hajam
Egyébként láttam a körházban olyan csajszit, aki tuti szépségszalonból ment a szülőszobába!
Szép napot csajszik!
Már dörög az ég, remélem esni is fog és hűvösebb lesz! :)

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus! :)
Hová mész genetikára? Az Istenhegyi útra? Biztosan minden rendben lesz. 8)
Előre is nagyon sok boldogságot kívánok az előttetek álló legalább 50 együtt töltött évhez!!!
Nagy esküvőtök lesz? Hol lesz a lagzi (étteremben vagy otthon)?

Remélem az eső minket sem kerül el, habár annak jobban örülnék ha éjszaka esne, és reggel már megint jó idő lenne. :roll:
Vendég
 


Szia Ági! (Ugye nem baj, ha nem "nők"-nek szólítalak:) )

Az I. sz, női klinikára kell mennem a Baross utcába és csak holnap lehet bejelentkezni. Igazából nem is tudom miből áll a vizsgálat, remélem a doki elmondja előtte.
Az az igazság, hogy mintavevést nem nagyon engednék, félek a sok kockázattól. Annyi dolgot hall az ember...
Valaki volt már ilyenen? Meséljen légyszi!
Kicsit nagyon félek... :?

Most csak polgári esküvő lesz 4 emberrel, az egyházi majd szeptemberben sok emberrel étteremben Mfüreden. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Szia Beus! :)
Amikor telefonálsz, szerintem mindenképp kérdezz rá, hogy miből áll a vizsgálat, hogyan készüljél.
Neten megkerestem a klinika honlapját, itt olvashatsz róla, sajnos csak nagyon keveset.
http://www.noi1.hu/

Az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrum honlapján http://www.gendiagnosztika.hu/ , a Down kór szűrés menüpont alatt szinte minden kérdésedre választ kaphatsz. Nagyon sok féle vizsgálatot végeznek, a terhesség különböző szakaszában.
Remélem még el fogod olvasni, mielőtt telefonálsz. Én nagyon szorítok, biztosan minden rendben lesz! :wink:

Egyébként az orvosod ajánlotta a Baross utcai klinikát? Esetleg ott beutalóval ingyenes a vizsgálat? Az Istenhegyin mindenért fizetni kell, de én bármennyit fizetnék azért, hogy tudjam, a babám egészséges. Egyébként a Kaáliban nálunk kértek genetikai vizsgálatot a vetélések miatt, és azt az Istenhegyi úton csinálták. Hála Istennek minden rendben volt. :D

Akkor majd szeptemberben mulattok. Azért már most kívánok nektek sok boldogságot! :) :o :lol: :D :P 8)
Vendég
 


Hello Lányok!

Beus sok boldogságot!!!:)
Szegény, jó sok vizsgálatot elvégeznek rajtad. De biztos nem lesz semmi gond, csak óvatosak.

Látom, ti is egyetértetek velem szépítkezés ügyben. A Clean & Cleart még nem próbáltam, de holnap majd beszerzek egyet.

Helga remélem nem lesz nálatok se semmi változás munkaügyileg. Mikor kell menned legközelebb dokihoz? Nekem a szomszéd azt mondta, hogy Hrabár megmaradt az osztályon. Majd holnap kiderül, ha megyek hozzá, majd finoman megkérdezem, mi a helyzet.

Judit! Mi van veled? Pihened a nyaralás fáradalmait???:)

Szióka!

Kép
magdica
 
 


Judit! :)
Hol vagy? Ugye nincs semmi baj, csak nagyon elfoglalt vagy!
Ugye tudod, hogy hiányzol? Jó lenne még összefutni itt, mielőtt elutazom. :shock:

Csajok! :)
Gyöngyös tegnap megint kimaradt az égi áldásból! Hát nem dühítő?! :x Sajnos a hétvégére, amikor elutazunk, már lehülést, esőt jósolnak. Miért is lenne szerencsém. De akkor majd sokat kirándulunk. Azért remélem, pancsolni is tudunk majd. :oops: :? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én majd jöv héten megyek kedden dokihoz!32 hetes vizsgálat!Nagyon tuti!Csak végre derülne ki hogy mi lesz ezzel a hülye melóhellyel!
Kaptunk egy csomó kislány rucit a nagybátyáméktól,így tök jó hogy legalább azt nem kell venni!Ki is mostam őket,mert elég büdik voltak....nem tudom hogy a kisruhákat miért kinn az erkélyen kell tárolni ahol ráesik az eső :?
Majd mond hogy mi volt a dokinál Magdica!!

Nők!
Ti hova is mentek "nyaralni"?
Reméljük azért jut a napfényből akkorra is:)!

Kép
Kép
xemer
 
 


Helga! :)
Hajdúszoboszlóra megyünk. Folyamatosan nézem a neten az ottani előrejelzést, de egyenlőre semmi jót nem jósolnak. Remélem most is tévednek, mint már annyiszor! :oops: :roll:

Nagyon szalad az idő. Már a 32. heti vizsgálatod következik. :shock: Látod, végül minden megoldódik. Ahogyan a babakelengye, úgy a munkahely körüli problémák is biztosan hamarosan megoldódnak. Ne idegeskedj, mert az bizony árthat a babának. Próbálj megnyugodni, én meg nem okoskodom többet.

Szép napot Nektek!

JUDIT!!!???
Vendég
 


Hali csajok!!!! Itt vagyok még, és édesek vagytok, hogy hiányoltok!!!

Hétfőn és kedden még szabin voltam, egy csomó dolgom volt otthon. Ma meg jöttem dolgozni, gondoltam innen majd tudok írni nektek. De sajnos ez a hülye munka megvárt, így egész nap hajtás volt, hogy utolérjem magam. Sikerült :DDDDD

Beus: ne félj, semmi baj nem lesz. És nagyon sok boldogságot kívánok nektek! Ja és szeptemberi esküvő időpontját majd írd le, megyek lagzit nézni :)))) Biztosan gyönyörű leszel. A névválasztás pedig tökéletes. Nóra nekem is tetszik, csak sógornőm lánya Dóra, így elvetettük ezt az ötletet.

Magdica: az én környezetemben is járnak a terhes anyukák kozmetikába és fodrászhoz is. Még a fodrász is dolgozott terhesen, csak dauerolást nem vállalt.

Ágota: a Mátyásnak van egy tök jó wellness része: gyógymedence, szauna meg minden, nem fogtok unatkozin rossz idő esetén sem. Tavaly velünk sem volt túl kegyes az idő, bár igaz, hogy ált. az országban ott van a legmelegebb. Biztosna jól fogjátok érezni magatokat, ne foglalkozz azi dővel. Megy a válasz még hétvége előtt ígérem.

Helga: ne aggódj, semmi baj nem lesz a munkahelyeddel! Szépek a rucik, amiket kaptatok?

Nézzétek, ők a keresztlányunk. Hát nem édes?
Kép

Ezt pedig Bécsben készítették rólunk 10 EUR-ért :) Így kicsiben nem a legjobb, de azért látni valamit. Lefőképpen azt, hogy Ricsike kopaszodik :D
Kép

Most megyek, vége a munkaidőnek! Millió pussz mindenkinek!!!!!
judy-t
 
 


Judit! :)
Örülök, hogy végre előkerültél. A keresztlányod nagyon aranyos. Mennyi idős?
Tudod mit mondanak, ha egy férfi kopaszodik?! :wink: A férjed egyébként gyöngyösi? Nekem sajnos nem ismerős, bár úgy gondolom fiatalabb mint én. :oops:

Beus! :)
Ha felfeded a kiléted, akkor én is csatlakozom Judithoz, én is megyek menyasszonyt nézni. :wink:

Szép napot nektek!
Vendég
 


Ágota: menjünk együtt lagzit nézni, oké? :))

A férjemmel minden hétköznap tallákozhatsz, ha a Fő téren jársz és beugrassz a Raiffeisen Bankba. :) Ott dolgozik.
Ja és megye II. focimeccseken is :)

Íme az ismertetőjegyek :) :
Kép

Kép


Gerda júliusban múlt 1 éves, nagyon édes és hiperaktív :)

Becsomagoltatok már?
judy-t
 
 


Sziasztok!

Nem egyszerű ám időpontot kérni, kb. 10 percbe telt míg kapcsolták a szakrendelést és fel is vette valaki a telefont. Aug. 27-én kell mennem fél 10-re. Köszi Ági a linkeket, elolvasgattam és majd csak túlélem. :)
Jövőhéten meg megyen ultrahangra és remélem megmutatja magát babóca! :)

Judit, nekem te vagy ismerős, de nem tudom honnan. :) A férjed nem, mert nem járok Raffiba - konkurens bank! :wink: Bár csak jót hallottam róla! :)

Szerencsére szeptember még odébb van, de már fáradt vagyok tőle. Nem egyszerű a lagziszervezés, de megvan minden. Már csak 2 nap a polgáriig, de nem is izgulok. Normális ez?:)

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus: iwiw-en megtalálsz, hátha abból rájössz, hogy honnan is ismersz :)
Ruhád milyen lesz hétvégén, illetve szeptemberben? sokan lesztek? Melyik étteremben lesz a buli?

Ha mész UH-ra, már elvieleg látható lesz, hogy fiú-e vagy lány?
judy-t
 
 


Judit!

Megnéztelek, de sehonnan nem ismerhetlek. :)

Szombaton egyszerű sötétkék ruhában leszek, szeptemberben pedig hófehérben, majd teszek fel képet ha lesz. :) Most csak egy ebéd lesz négyesben, az egyházi után pedig a Benevárban vacsora.

Jövőhéten elvileg már látszódnia kell, legalábbis a párom már türelmetlenül várja, festeni szeretné a baba szobáját. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Azt meg lehet kérdezni, hogy miért nem egyszerre van a két szertartás? Ha nem akarsz, nem kell rá válaszolni, csak kíváncsi vagyok.

Biztosan gyönyörű leszel majd szeptemberben (is).

A klasszikus rózsaszín/kék szobát fog festeni a párod és ezért vár? :)
judy-t
 
 


Azért lesz külön, mert így szerettük volna, semmi különösebb oka nincs. Így kétszer tarthatunk évfordulót! :D

Nem tudom milyenre festi, de azt kértem később is használható legyen, szóval ne legyen nagyon babás.

Kép
Kép
beus.
 
 


Erre nem is gondoltam, de igazad van :) Két házassági évfordulótok lesz évente :lol:

Ha készen lesz majd a bababirodalom, akkor küldessz róla fotót? Biztosan jól fogja érezni magát benne a kis Nóra vagy Marci :)
judy-t
 
 


Judit! :)
Sajnos a munkám miatt csak hétvégén járok a városban, ill. akkor, amikor már a bankok zárva vannak. Egyébként nekünk is konkurens bank a Rafi (persze ez nem komoly). :wink:
Benne vagyok a közös menyasszony nézésben, persze ha Beus is beleegyezik... :wink:
Tegnap megkérdezte a férjecském, hogy mikor kezdünk csomagolni. Tényleg olyan, mint egy gyerek, már nagyon be van zsongva! :P

Beus! :)
Biztosan minden rendben lesz! Egyébként rákérdezteél, hogy milyen vizsgálat lesz, hogyan készülj?
Az jó, ha nem izgulsz, én sem izgultam, egészen az esküvő napjáig. Na akkor mindent bepótoltam. Aztán, amikor túlvoltunk a szertartáson, már teljesen nyugodt voltam.
Vendég
 


Hali csajok!
Remélem mindenki felébredt már! Tegnap kaptunk rendesen az égi áldásból. Sikerült jól elázni, a kaktuszaimon állt a víz reggel, be is kellett őket szednem az erkélyről, mert ha lesz még egy pár ilyen erős zivatar, amíg nem leszünk itthon, kipusztulnak szegények mire hazajövünk. :?
Én már csak testben vagyok a munkahelyemen, a gondolataim már az utazás körül forognak. :lol:

Azért ma még vagyok, tehát aki akar még dumcsizni velem, az jöjjön! :oops: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk is esett tegnap is elég rendesen és éjjel mikor felkeltem a szokásos wc körútra akkor is halottam hogy esik....meg most is!
Magdica!
Mi volt a dokinál?Remélem nem azért nem írsz mert van valami gond!!!
Képzeljétek most a férjem még kapott 1 hét haladékot,mert a vizsgát eltolták jöv hét csüt.-re!Mondtam is neki hogy marha jó!Még egy hetet izgulhatunk!
De legalább addig is marad a beosztásban!
Éppen ki voltunk akadva,hogy a főnöknek a felesége vizsgáztat aki mellesleg 2 hete szült és semmi köze nincsen a műszaki dolgokhoz!Csak egy fontoskodó ribi (szó szerint,mert kurvina volt Romániából,csak éppen megfogta az isten lábát) és a gyereket is azért szülte,hogy nehogy a férje otthagyja(aki ugye milliárdos)!Most képzeljétek hogy a kislánnyal az apa van otthon és kijelentette a csaj,hogy ha kell akkor éjszaka is bejár csak azért hogy minden úgy legyen ahogy ő akarja!...közlöm a cég a férjéé és a társtulajdonosé!
Épp mondtam páromnak hogy úgy megverném az ilyen nőt!Más boldogan töltené el az időt otthon a babájával....ez meg....
Na nem bosszankodom tovább!
Puszi:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem nem panaszkodhatunk eső ügyben. Kimostam tegnap egy jó adag ruhát, de mire lejárt a gép, leszakadt a nagy eső.
Ági jövő hétre már mondtak napsütést. Bepakoltál már?

Besus a Nóra nagyon szép név, csak nálunk tesóm is az, így kilőve.
A fal eddig nálunk is fehér, bár valami semleges vanília színűt el tudnék képzelni. Én a lagzi előtt egy nappal voltam tiszta süsü, hogy minden rendben lesz-e, odatalálnak-e a rokonok, süt-e majd a nap, meg ilyenek. Aztán már nem érdekelt semmi, nem izgultam, csak élveztem a helyzetet.:)

Voltam dokinál tegnap, de kint állt a sor vége a rendelő ajtajánál. Ráadásul szakadt az eső, így kicsit rossz volt majd 3 órán keresztül ácsorogni. Mielőtt sorra kerültem, azért le tudtam ülni kb. 10 percre. Állítólag múlt héten elmaradt a rendelés a szülések miatt, ezért most összetorlódtunk. No mindegy. Megvizsgált, minden rendben van.:) Meghallgattuk a baba szívhangját is. Kb. másfél hét múlva kell menni AFP-re.
A jó hír, hogy szerencsére ő is maradt a kórházban!!!!:) Ez elég megnyugtató.

Helga! A béna főnöknő miatt ne izgulj! Ha úgyse konyít a műszaki dolgokhoz, nem akarja majd lejáratni magát, hogy hülyeségeket kérdezzen! Majd csak hallgat, nehogy kiderüljön, hogy gőze sincs semmiről.

Sziasztok!

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Ági! Örültem, hogy időpontot kaptam, a nő le is csapta a telefont. De majd a dokitól érdeklődöm.

Már csak egy nap van, persze még mindig nem izgulok. Holnap délelőtt fodrász és sminkes, aztán esküvő. :)
Választottam ma vezetéknevet magamnak és a gyerkőcnek is, nem is tudtam, hogy ennyi variáció van.

Magdica! Mi nem is vagyunk várandósságban messze egymástól. Én 2 hete voltam AFP-n és jövőhéten lesz eredményem. :)

Jó volt ez az eső, de már megint őrült meleg van...:(

Kép
Kép
beus.
 
 


Az előző hozzászólásom elszállt, és nincs kedvem újra beírni, ezért csak röviden:
SZIASZTOK!

21-én jövök. Addig kitartás, és írjatok sokat! :wink: 8)

Puszi mindenkinek!
:P
Á.
Vendég
 


Sziasztok!

Ági jó nyaralást!Bár azt hiszem ezt már csak nyaralás után fogod olvasni!
Beus majd írj hogy mi volt a vizsgálaton!!Remélem minden rendben zajlik!Vagy már meg is történt?
Egy kicsit összefolynak a napok!
Remélem mindenki jól van!Én nem tudom miért,de már jó ideje ideges és nyugtalan vagyok(mondjuk a férjem helyzete miatt...arra rá tudom fogni) valószínű,hogy ez a semmilyen időjárás is kicsit rásegít!!
Magdica te mikorra is vagy kiírva?Még idén szülsz vagy majd csak jan,febr. környékén-lusta vagyok számolni:)
Mindenkinek szebb napot:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Beus! Nagyon sok szeretettel köszöntelek itt, mint új asszonyt :)))) Nagyon sok boldogságot és minden jót kívánok nektek!!!!!!!!!

Helga: próbálj megnyugodni! Biztosan minden rendben lesz a férjed munkahelyével!!!

Ágota: basszus, de jó neked, én meg itt ülök hülye munkahelyen!!!! Hiányzol, siess vissza, de azért élvezd ki a nyaralás minden percét! Ugye jól érzitek magatokat? Mondtam én, hogy tuti a szálloda!!! :))) Majd jelezz, ha hazaértetek!

Magdica: Te jól vagy? Hogy bírod ezt a hülye időjárást?
judy-t
 
 


Köszi Judit! :)
Egyébként nem változott semmi. Én azt hittem majd valami nagy érzés lesz vagy ilyesmi, de ugyanolyan minden. Persze nem azt mondom, hogy kevés csak...hát furcsa. :)
Amúgy 6 perc volt az egész, pedig még beszédet is mondott a néni. :)

Helga! AFP eredmény és UH a héten lesz, majd beszámolok. Genetika pedig 2 hét múlva, azt valahogy nem várom...

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus: mi esküvő előtt nem éltünk együtt a férjemmel, így nagyon vártuk és szuper érzés volt. Mikor először hallottam a szájából, hogy ő a feleségem, teljesen ledöbbentem, még ma is furcsa hallani, pedig 4 éve volt. :)) Egyébként sztem majd a templomi szeptemberben sokkal maradandóbb élmény lesz, bennem is az maradt meg inkább!

A genetikai vizsgálatot miért nem várod? Fájdalmas? Én nem igazán ismerem ezeket a dolgokat....
judy-t
 
 


Jobban várom én is a szeptemberit, na most már izgulok, hogy az milyen lesz. :)
Most megint szaladgálhatunk a végső egyeztetések miatt...virág, torta, stb. Még mindig a meghívókat osztogatom. :) Pedig már csak egy hónap és egy kicsi van hátra!
Menyecskeruhám még nincs is. Nem tudtok jó varrónőt Gyöngyösön? Voltam egynél, de mindig elküldött, hogy jöjjek máskor mert most nem ér rá...
Ja, és van még valami amit keresünk, vicces tortafigura. Eddig csak komolyakat találtunk vagy csúnyákat. :(

Judit! Csak olvastam a vizsgálatról és mindeképp mintavétel is van, amitől félek, mert nagy a vetélés kockázata. :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus: egy kedves barátunk nagyon tuti tortákat szokott csinálni, meztelen nőtől kezdve almából kimászó kukacon át egészen a peugeot 206-ig mindent el tud készíteni :))) Ha kell, megadom a számát. Az élővigáros menyasszonyi tortái is nagyon szépek, egyszer mi fehér marcipánnal bevont tortát kértünk élő sárga rózsával. Álomszép lett!!!

Ne is gondolj a vetélésre, semmi baj nem lesz. S legalább megnyugszol, mert majd láthatod, hogy nincs semmi baja a babának.
judy-t
 
 


Sziasztok Lányok!

Beus üdv. az asszonyok között.:) Nekem is a templomi esküvő volt a legmaradandóbb, bár a polgári is szép volt. A meghívókkal én is így voltam, aki nagyon messze lakott, annak el kellett küldeni.

Judit köszi, jól vagyok. Valahogy jobban tetszik ez az idő, mint a nagy hőség, de már az esőből elég lehetne.

Kicsit elfáradtam tegnap, mert jöttek anyósék, sógorék, így reggel 6-tól a konyhában futkostam. Szerencsére minden elkészült, mire ideértek. Csak estére teljesen kidőltem. Maradt kaja, így ma lazsálok.:)

Helga jan. 28-ra vagyok kiírva. Reményeim szerint nem kell előbb befeküdni. mikor vizsgázik a férjed?

Szép napot mindenkinek!:)

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!
Gratula az esküvőhöz és sok boldogságot kívánok Beus!

Magdica:
Hát elméletileg a héten,gyakorlatilag meg már nem tudom mert azt mondta hogy nem fog bemenni vizsgázni most tuti,mert csütörtökön reggel végez és mire Pestről hazaér az azért idő!Én nem akar úgy visszamenni vizsgára hogy hulla fáradt!De szerintem ezt nem is így kéne...szóval nem tudom!
Miért kellenne befeküdnöd a kórházba elöbb?Van valami baj?Vagy miért?Akkor most vagy elméletileg a terhesség legszebb korszakában!! :D A poci nem túl nagy,tele vagy energiával.....vagy még sem?

Puszi:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Nincs semmi baj, csak én vagyok kicsit izgulós. Állandóan a cukorral riogatnak, mert tesómnak is találtak, és bent kellett neki maradni 2 hétig. Már teljesen belémbeszélik. Jó, tegnap tényleg ettem jókis sütikét, de az se tömény volt, csak egy snassz almás joghurt torta.

Energiám is van olyannyira, hogy az esős napok előtt kint kapáltam a kertet. Csak estére fáradok el kicsit. Ráadásul most semmi tennivalóm bent se, mert hétvégére kipucoltam az egész lakást. Kaja is van. Így kicsit unatkozok. Olvasni szoktam, de most valahogy az se kötött le. Inkább dolgozgatnék. Remélem, hogy nem esik többet és végre megint kimehetek a kertbe.

Beus! A magzatvízből vesznek mintát? Mert én arról azt olvastam, hogy Uh ellenőrzés mellett veszik le, és manapság "rutin"(az orvosnak biztosan :? ) De ez a cikk azt állítja, hogy kb. 1% a vetélés esélye.
Menyecskeruhát milyet szeretnél? Mert ha valami abroncs nélküli divatos csinit, akkor vehetsz készen is. Én a gyöngyösi utcákat nem ismerem, de van egy butik a posta utcájában, aminek a másik végén a dower bolt van, meg egy nagy cipőbolt (talán Skorpió) na szóval én ott vettem pár éve nagyon csini ruhákat, aránylag elfogadható áron, és még mindig jó állapotban vannak, pedig nyúzom őket. Innen volt egy piros rucim is. Szerintem a varrónő se biztos, hogy olcsóbban dolgozik.
A piac környékén pedig bezárnak egy boltot, ott volt 70%-os leárazás is. Nem tudom, van-e még miből válogatni.

Sziasztok!

Kép
magdica
 
 


Magdica Te csak ne kapálgassál és dolgozgassál a kertben!!!! :))))) Pihenj inkább. Vagy ha gondolod, helyettem bejöhetsz dolgozni és én pihenek helyetted :))))) De most komolyan: tényleg ne erőltesd meg magad!!!! Anyósodéktól sem volt szép dolog, hogy elvárták a kaját stb. Ebben a helyzetben neki kellett volna hozni valamit.....

Te most a terhességed miatt nem jársz dolgozni? Lehet, hogy beszéltünk már erről, de lusta vagyok visszanézni. :oops:
Ha kapálgatsz, akkor ezek szerint kertes házban éltek. Gyöngyösön vagy valahol a környéken?

Beus: eltűntél :)))

Helga: mikorra is vagy kiírva pontosan? Huh, gondolom egyre nyugtalanabb lehetsz :) Barnika várja már a kistesót?
judy-t
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál!Direkt késöbb mentem,de képzeljétek majd 1 órát volt el a doki és fél2-kor kerültem sorra!A babám alig akarta megmutatni a szívhangot :? mindig elfordult és vagy 10 percig keresgélték (a doki és az asszisztens felváltva)....már kezdtem megrémülni :? ...de aztán minden ok!
Hónap végé megyek vérvételre,aztán meg szept.18-án vizsgálatra.....a 36 hetes vizsgálatra!Nagyon durva hogy tellik az idő :shock:
Én október 13-ra vagyok kiírva,de szerintem elöbb lesz belőle baba!(meg ne kérdezzétek honnan gondolom :) )
Szerintem is inkább pihizz Magdica,mert majd meglátod,ha megszületik a pici,akkor nem lesz rá lehetőséged!!!
Jó,tudom hogy azért el kell hogy foglald magad hogy teljen az idő is :D

Sok puszi:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok gratulációt!:)

Megvan az AFP eredményem. Helga! Te biztos érted a számokat is. Segíts, szerinted minden ok?

AFP 24,19 IU/ml 0,68 MoM
HCG 7,38 IU/ml 0,31 MoM
uE3 1,12 ng/ml 0.94 Mom ez az ösztriol
Amúgy mindenre azt írták, hogy negatív, de a HCGre meg hogy alacsony...

Kép
Kép
beus.
 
 


Hát....nekem is kínai egyébként,max össze tudom hasonlítani az enyémmel,mert az azt mondták hogy jó!
Tehát az enyém:
AFP:24.17.....0.70 MoM
HCG:31.53...1.52MoM
uE3:0.97.....0.77
Hát,az az enyémhez képest valóban alacsony,de hogy ez mit takar azt nem tudom!
Mikor mész orvoshoz?
Majd írd meg hogy mit mondott rá!Elméletileg most kéne menned genetikai UH-ra az AFP eredménnyel!

Szóval mindenkép írj!!!!

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi Taron lakunk, egy jó nagy kertes házban, amihez óriási kert tartozik.
Anyuék a szomszéd utcában ugyanekkora méretekkel rendelkeznek, így szegény nem tud mindenben besegíteni. A fű meg nő...:( Azért nem erőltetem túl magam, beosztom, hogy amikor jólesik, kimegyek egy kicsit.
Judit nem tudom, mit dolgozol, de irodai munkát nem biztos, hogy bevállalnák.:)

Mikor terhes lettem, rögtön kiírtak, így júniusban már nem doliztam. Közben lejárt a szerződésem, mivel a sulik a nyári szünetek bérét szeretik megspórolni.:( Csak akkor veszik fel véglegesre az embert, ha már a törvény kötelezi. Visszavesznek szeptemberbe mindenkit, aztán nyáron táppénzen tengődünk. Ez így megy 5 évig, mert utána kötelesek véglegesíteni, vagy elküldeni. Szóval velem is így volt. Ma lejárt a passzív táppénzem, mehetek holnap a munkaügyibe. Nem mintha nagy értelme lenne, mert minden hónapban be kell mutatni 3 helyet, ahova jelentkeztem felvételre. De ki az a hülye, aki felvesz egy terhes nőt? :roll:
Mondjuk talán valameddig kapok segélyt, meg remélem vonnak eü hozzájárulást, mert ha nem, akkor fizethetem azt is. :?
Szóval most nem túl rózsás a helyzet.

Helga ne sürgesd már azt a babát! Jó helyen van ott a pocidban!:)
Én nem tudom, de mikor belegondolok, hogy nekem szülni kell...én el se tudom képzelni, hogy milyen lesz. Jó, hogy már sokan mesélték, meg olvastam, de valahogy most nem tudom elképzelni az egészet. Múltkor olvastam, hogy ilyen érzéstelenítés, olyan fájás, meg császár, meg kutyafüle...tisztára bepánikoltam, hogy képes vagyok majd elbénázni.:)

De nem is fárasztalak ilyenekkel benneteket.
Jó pihit!

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Voltam UH-n. Egyik doki csinálta, de semmit nem mondott. Nincs is jó kedvem...
Nagyon megnyomogatta a hasam, gondolom nem úgy feküdt a baba, ahogy ő szerette volna.
Amúgy szerintem minden ok. Legalábbis a méretek szerint.

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok csajok!!

Csak kellemes hosszú hétvégét szeretnék kívánni mindenkinek! Pihenjetek sokat!

Ágota: remélem jól érzitek/éreztétek magatokat, várunk 21-én az élménybeszámolóval :))))

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok!

Látom senki sem kapcsolta be a gépet hétvégén!:D

Félidős vagyok!!! Remélem innen már repül az idő! :) Írt a doki beutalót, hétfőn megyek genetikára. Az AFP-re azt mondta jó. :)
Pont vizitkor értem oda, 4 doki vizitelt összesen...az osztályvezető neve már le is került a tábláról.


Veletek mizujs???

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!
Örülök hogy minden ok az AFP-vel!Az az igazság hogy minden kórház más tartománnyal dolgozik!Majd meglátod hogy valóban gyorsabban tellik az idő félidőtől!
Nálam minden ok....a kis Alíz nagyon sok fájdalmat szokott okozni mert már nagyon szűk a helye és elég fájdalmasak a mozgásai!Meg nem igen kellemes mikor a bordám alá dugja a kis lábát!
Majd jöv héten megyek az utolsó vérvételre.A fekvésével minden ok...fejvégű!
Egyre többet gondolok a szülésre,nagyon várom és eddig nem paráztam,de most már egy kicsit azért félek!Legjobban az olyanok aggasztanak hogy időben beérjünk,hogy a férjem itthon legyen,meg hogy ne éjszaka kelljen menni,mert akkor Barnit nehezebb azért átadni a szomszédba!
Hát meg azért magától a szülés menetétől is tartok...de csak egy kicsit :wink:
Mindenkinek minden jót:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Beus örülök, hogy jó az AFP-d. Engem ma csapoltak le. Kicsit bosszankodtam is, mert a sorszám szerint 49. voltam, de még a 67. is hamarabb bekerült, mint én... :?

Voltam bent a kórházban én is a beutalóért, és valóban le vannak szedve a nevek. De Nadim ott vizitelt, ráadásul őt követte az összes doki. Már végképp nem tudom, hogy akkor most ki maradt meg?!

Mikor csinálják a terheléses cukor vizsgálatot? Volt ott egy kismama, nagy adag cukros vízzel. Belegondoltam, hogy ha nekem most kellene meginni, nem biztos, hogy bent maradna. Erre kiderült, hogy nem is csak egyszer szokták ezt mérni.

Helga olyan jó már neked!:) Én csak ritkán érzek valami mozgás félét, de szegény apjuk még semmit nem érzékel belőle. Pedig olyankor mindig ráteszi a kezét a hasamra.

Jó pihenést!

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Ezt a cukros dolgot tényleg sokszor csinálják, ha jól tudom háromszor. Kivéve nekem, én már az elsőn megbuktam. :D
Kiváncsi leszek ,hogy lesz a többi mérésem, elvégre már nem terhelhetnek. Biztos megint be kell feküdnöm...

Képzeljétek, végre találtam jó babakocsit itt Gyöngyösön, még árban is jó, bár úgyis a keresztanyja fizeti. :)
Viszont pelenkázó dologban nem tudok dönteni. Külön szekrényt vegyek, vagy olyat amit rá lehet akasztani a kiságyra?
Szerencsére kiságy van, és ruhák is jönnek majd a rokonságból. :)

Judit! Ágota! Hol vagytok??? Remélem minden ok veletek!

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Lányok! :)
Újra itt vagyok. Remélem hiányoztam kicsit. :oops:
Most sikerült egy kicsit lazítani a munkatempón, és bekukucskálni ide. Gyorsan végigolvastam amit írtatok, és örülök, hogy mindenki rendben van!

Tegnap délelőtt értünk haza, utána vásárlás, posta, pakolás, mosás, és még folytathatnám...
Ma meg már meló 1000-el. :?

A nyaralás jól sikerült, bár az első 3 napban eléggé elszomorodtam. Végig esett az eső. És tegnap amikor hazaértünk, akkor is jó nagy vihar kerekedett. Mondtam is a kis családomnak, szégyelljék magukat, amiért ilyen rossz idővel vártak. :wink:

Puszi mindenkinek!

Á.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: