Új privát üzeneted érkezett!

Szalamandra nagyon édesek a lányok. Rózának gyönyörű a haja és a kis Júlia csodaszép.
tüni75
 
 


Sziasztok lányok, köszönjük! :)

Tüni, nagyon jók a nyaralós képek, Kristóf nagyon vagány kis pasi!
A tengerben pancsolósat amúgy az egész család vágyakozva nézte :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Szalamandra - Gratulálunk mi is a szép kislányhoz!
És mit szól hozzá róza?

Sietek is mert hívnak a fiúk... :lol:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 

 
 

Szalamandra: Gyönyörűek a lányaid! Gratulálok a kistesóhoz!

Bocsánat az eltűnésért. Panna nem egy tipikus 2. gyerek. Konkrétan fél órára nem lehet letenni. A ház egy káosz...

Kép

Kép
nikuc
 
 


Nikuc,
jaj ne ijesszgess! :) Egy nyugis baba után jöhet egy nyüzsis?
Hát akkor sok erőt kívánok! Pihenni tudsz azért eleget?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!
Ezer éve nem jártam erre. Annyira sok a dolgom, alig tudok bármit is fórumozni.

GRATULA JÚLIA BABÁHOZ!!!!
Nagyon édesek Rózával a képen!

Kérlek Titeket, hogy szavazzatok a Gergőre!
Minden nap egyszer lehet.
Köszi!!!!

http://www.klasszikusjatek.eu/content/g ... az%C3%A1sa

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Két kérdésem lenne az ÁEK-val kapcsolatban:
1. szülésznőt még mindig nem lehet/már megint nem lehet választani?
2. a babának adnak ruhát, míg bent vagytok a kórházban, és csak hazautazósat kell vinni vagy többet is? gondolom, a pelusokról nekünk kell gondoskodni, ugye?

Nem tudom, mennyire szól még erről a fórum vagy már megvannak a saját témák, de ha valaki tud, nagyon megköszönöm a választ!

Üdv,
Zsóka
tokmag
 
 


Zsóka,
úgy tudom nem lehet szülésznőt választani, és a babának csak hazautazós ruha kell. Pelust viszont kell vinni.

Panndi, Susy?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szia Veronika,
köszönöm a választ! Akkor így pakolok :-) a doki nénim jövő hétre jósolt a méhszáj zártsága/nyitottsága alapján...
tokmag
 
 


Nagyon drukkolunk! :)

Nekem meg ma sikerült Pálmi bukfencezését lekapni, ez most az új tudománya 1-2 hete :)

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/p ... rmzLx5mCMy

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Segítsetek!

Csalással éltek a szavazásnál, és lenullázták ezért a Gergő szavazatait is!
Újra kell megint szavazni, sajnos már egy egyszerű regisztrációhoz kötik a szavazást!
Kérlek titeket hozzuk vissza Gergő szavazatait!
Regisztráció után a fotópályázatnál az első oldal közepénél ott a Gergő!!!
http://www.klasszikusjatek.eu/user/register

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Veronika, most néztem meg Pálmi régebbi járós videóit. Azokat a koca szőnyegeket hol vetted? Nagyon tetszik, de még sehol nem láttam ilyet!

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Szalamandra
Gratulálok a második kislányodhoz, sok boldogságot nektek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Andi,
ezek ugyanolyan anyagból vannak, mint a színes babáknak való habtapik, de ezek edzéshez valóak, meg kondigép alá. Én még anno a TESCO-ban vettem (lassan fizethetnek nekem a reklámért :D ), a sporteszközök között van kitéve.

Saját hibámból tanulva annyit javasolnék, hogy jól gondold meg mennyit szeretnél belőle, mert pár hónap különbséggel vettem két adagot, de az első szett nem passzol a másodikhoz, úgyhogy érdemes egyszerre beszerezni amennyi kell... azt hiszem, hogy talán 4 darab volt egy csomagban, az 1.44 m2-t fed le, és olyan 3000-3500 Ft körül volt.

Mi csak addig használtuk, míg Pálmi hason kúszott meg mászott, meg amíg járni tanult és sokat esett, hogy ne üsse meg magát. Most már nem, most a mászókája, ugrálója alatt van, vagyis valóban arra használjuk amire kitalálták sportoláshoz :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Susy,
már 4 hónapos Nóri? Hogy repül az idő!!! Mesélj mi újság a gyerkőcökkel meg veled?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Tudtok valami jó trükköt gyógyszer beadására?
Pálminak be van durranva a torka, lázas és hasmenése van szombat óta. Ma voltunk dokinál, mától 3 féle szuszpenziót kellene szednie, de nem tudom beleerőltetni, de nem csak a gyógyszert (Augmentin, Normaflore, Smecta), enni-inni sem hajlandó, pedig sok folyadék is elő van írva.

A lázcsillapító applikátorával próbáltam valamennyit lenyomni a torkán, de nem igazán sikerül, üvölt torkaszakadtából, a felét így is kiköpi, meg félrenyeli... Viszont az antibiotikummal nem szabadna játszani, abból pontosan annyit és annyiszor kellene bevenni ahogy elő van írva...
Összesen 7 alkalommal kellene egy nap gyógyszert bevetetnem vele, 7 napon keresztül... egyelőre elképzelésem sincs hogy fog ez menni...

Ha van valami jó ötletetek, várom... nemcsak a gyógyszerbeadásra, hanem arra is, hogy megetetni-megitatni hogy lehet, ha nem akar...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika: nekünk a következők jöttek be: fecskendő, nurofen adagolója és mese közben: "Thomas is beveszi a gyógyszert, ha beteg". A smectát valami kajába próbáld elrejteni. De nekem 1 g smectát nem evett meg az Adél és így mi kaptunk kanalas hasfogót (valami bizmutos FoNo-s cucc, finom). A normaflore-t tápszerbe raktam, bár mi aztán laktív acut-ot szedtünk, mert abban van B-vitamin, ami étvágyat csinál és finom az íze is. Jobbulást!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Gabi,
köszi. Igen, én is a nurofenes adagolóval próbálkozom az antibiotikumot beadni, több-kevesebb sikerrel (este sikerült, aztán reggel az egészet kihányta ahogy lenyelte, most délben megint sikerült valamennyi...) Enni-inni továbbra sem hajlandó, ezért abba sem tudom beletenni. Félek kórház és infúzió lesz ebből.

A Smectával ma délelőtt egy órán keresztül kínlódtunk, a negyede ment le mindeközben, végig üvöltötte torkaszakadtából, sokszor újrapróbáltam... elég kimerítő... úgyhogy szerintem egyelőre próbálom csak az antibiotikumot (azt napi 3-szor kell) a többit egyelőre hanyagolom, mert ezt nem lehet naponta 7-szer végigcsinálni...

Megpróbálom majd ahogy mondod, hogy a maci is beveszi, stb...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sziasztok lányok !

gratulálok a kicsilányhoz, nagyon csodaszéééép :) :)

az üzeneteket egyszerűen nem kapom meg. e-mailt kapok róla és amikor belépek, nincs semmi. :(

Veronika

Smectát hagyd a francba, azt nem embernek találták ki. Mikor mi külföldön voltunk, azt vittük ki, hát nem tudtam megetetni a gyerekkel, levesbe is beletettem azt sem ette meg. Kóstoldmeg milyen az íze, érdemes. Én probáltam meginni belőle egy decit mikor nekem is bajom lett, hát utána vagy egy oráig hányingerem volt. A gyógyszerbeadás nálunk rábeszéléssel megy. Elmagyarázom neki, hogy nagyon bibis lesz ha nem veszi be a gyógyszert. Ha valami nem megy akkor pedig mi is a nurofenes fecskendőt használjuk. Apa lefogja a lábais énpedig lassan, pár milinként teszem a szájába.
Ha inni nem hajlandó akkor etess vele levest. Sok-sok levest husilevest. abban van répa, krumpli, tészta. Nálunk ezek a favoritok :)
Jobbulást a kicsi lánynak !!!

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Veronika- jobbulást Pálminak. Nekem nincs ötletem mert nekem se szokott menni még a vitamin beadása sem, de szerencsére gyógyszert nem kellett tavaly december óta bevennünk. Egyedül a D vitamint eszi meg Kristóf mert annak olyan kicsi cseppentője van, de azzal szerintem szirupot nem tudsz felszívni.

Gondolom irdatlanul fájhat Pálmi torka hogy semmit nem hajlandó a szájába venni. Az ivás fontos ilyenkor , próbáld nagyon kicsi luku cumisüvegből az itatást és pont ezekre a helyzetekre hagytam meg egy kis cumisüveget mert ha Kristóf beteg volt csak ebből volt hajlandó inni igaz lassan de legalább jutott bele folyadék.
Ja és torokfájásra nekünk a Tantum Verde spray nagyon bevállt.


Niki én írtam neked cipők miatt, lesznek vagy vannak esetleg??
tüni75
 
 


Köszönöm lányok! :) Tantum verde spray??? Na erről még nem hallottam, köszi, megpróbáljuk!

Pedig kérdeztem a gyógyszerésztől, hogy a torkára mit lehet, azt mondta semmit, mert ő még szopogatósat nem kaphat... (egyébként el tudná szopogatni, de mindegy...) szóval ezt a spray-t fel sem ajánlotta! Na majd most visszamegyek és felvilágosítom! :D

Igen, én is azért vagyok bajban, mert eddig még alig volt beteg, most kap életében először antibiotikumot.

Itatni mostmár valamennyire sikerül - mondjuk még így sem annyit mint egészségesen, de legalább már a kiszáradástól nem kell tartani, és abba bele tudom tenni a normaflore-t.

A smecta-t hanyagoljuk, az antibiotikumot a Nurofenes applikátorral, apa lefogja a kezét én meg lenyomom a torkán :( Szörnyű, hogy így kell, ha meginná egy korty lenne az egész...

Próbálkoztam tegnap, hogy a maci is beveszi :) hát a gyógyszert nem, de 1-1 korty vizet sikerült így beletuszkolni :D

Amúgy milyen szép idő lett végre! Sétáltunk is egy nagyot!

Nini,
érdekes hogy nem kapod meg az üzeneteket! :shock:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Veronika - Hát mi mostmár szerintem 3-4 hete szinte folyamatában betegek vagyunk :cry: mondjuk csak most a héten kapott elöször Alexander antibiotikumot ugaóyan azt amit ti is. Smegtát most nem de azt azt csak párom szedet gyereknek még nem írta föl sose a dokinénink. A norma flort egyébként én mindig gyömölcslébe, szörpbe vagy teába adom neki, de mivel semleges az íze (szerintem) tök mindegy mibe kapja. (Mondjuk nálunk a víz szóba se jönn mert azt még egészségesen se hajlandó inni. :? ) Az Augmentint én is megkostoltam, mondjuk én az összes gyógyszerét meg szoktam kóstólni, hogy mit kell bele nyomni a gyrekbe... Én egyébként a kanállal szoktam még megprobálni beadni ha az adagoló pohár nem jönn be. A nurofenes adagoló még eszembe se jutott, de ha van nektek esetleg az infakolos adagoló kisebb és azzal lehet könnyebben be tudnád adni miútán kimérted, hogy mennyi kell.
Mondjuk szerencsére Alexander nagyából rá lehet dumálmi a "muszáj" szó segírségével ilyenkor hisztizik egy sort szerencsére enyhén és kész. :wink:

nini - Én is írtam a cípők miatt nincs esetleg lassan őszi/téli cípők/csizmák? Lányoknak is kéne...

Egyébként jól vagyunk csak kicsit betegesek... Ákos nem kell kellet kezdeni a hozzátáplálást mert nagyon beleasúlt a súlya... De nagyon szereti a Sinlac-ot jó sokat eszik belőle! :lol:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Bevonta az Országos Gyógyszerészeti Intézet (OGYI) a gyerekek D vitamint pótló, gumivégű, cseppentős készítményét, a Vigantolt.

Egyes szériák gumijában a külföldi hatóságok ugyanis idegen anyagot találtak. Szabó Franciska, az OGYI szakreferense hangsúlyozta: Magyarországra nem került ezekből a szériákból, az intézet elővigyázatosságból azonban itthon is kivonta a gumivégű cseppentős Vigantolt, és műanyagvégűekkel pótolta.

Szabó Franciska arra is felhívta a figyelmet: a gumiban talált idegen anyag nem veszélyes, nem jelent egészségügyi kockázatot. Épp ezért azok a szülők, akik korábban vásároltak a gumivégű cseppentős Vigantolból nyugodtan felhasználhatják. Ha mégis egészen biztosak akarnak lenni, akkor írassanak fel az orvossal egy új receptet, amelyre már az új, műanyagvégű készítményből kaphatnak.

(FH)
Forrás:
http://www.lanchidradio.hu/kronika/bevo ... t_20101007

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Andi,
köszönjük!

Kinga,
jobbulást a gyerkőcöknek!!!

Pálmi torka már szép, de keddig tart még az antibiotikum kúra, még 6-szor kell beadnom neki, így számolgatom, mert továbbra is csak erőszakkal megy és sírás a vége, úgyhogy már nagyon várom, hogy vége legyen...

Hasmenése viszont még fennáll, a doki azt mondta, hogy az lehet az antibiotikumtól is, de székletmintát is kellett vinni, annak várjuk az eredményét...

Jövő héten lesz szülői értekezlet a bölcsiben, nagyon várom, kíváncsi vagyok mit mondanak majd Pálmiról! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika milyen volt a szülői? Mit mondtak Pálmiról?
Meggyógyult már teljesen? Mindjárt itt a szülinapja, mivel készültök?

Mi kipróbáltuk a tejet tegnap reggel de pár órán belül hasmenése lett (nem vészes de neki nem szokott ilyen lenni) így azt hiszem hanyagolom még a tejet. Érdekes mert tejterméket mindent eszik Kristóf és azoktól nincs baja.

Korábban volt szó fogmosás problémákról. Valaki mondta hogy elekromos fogkeféjük van , hát mi is vettünk ls azóta úgy nyitja a száját Kristóf ahogy meglátja hogy nem gond már a fogmosás.

Többiek hova lettek? Panndi, Susy, Nikuc, Szalamadra mindenki jól van??
tüni75
 
 


Tüni: én írtam az elektromos fogkefét, de nálunk Adél egyre ügyesebben mos fogat a simával is, igen ismét a csana jótékony hatásaként. Sőt már köpköd is, bár a fogkrémet lenyeli, de jó úton haladunk

Panndi szerintem törölte magát itt, én legalábbis úgy látom

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok lányok!

Gabi,
én is nap mint nap meglepődöm mióta családi napközibe jár, hogy mennyit fejlődik!

Tegnap mikor bilizett az egyik kislány ő is követelte, hogy ráülhessen és belekakilt, belepisilt!!! :shock: :shock: :lol: Csak így a semmiből egyszer csak minden! :lol:

Este meg itthon felült a hintalovára, közölte hogy "nyihaha", majd rámutatott a ló fejére és mondta, hogy "ló". Na ez azért nagy szám, mert alig mond 5-6 szót, apa, anya, autó, háp-háp, vau-vau, ilyesmik.

A szülőit élveztem, kevesebbet beszéltek konkrétan a gyerekekről, Pálmiról annyit mondtak, hogy extra ügyes a mozgása (a nagy, tehát mászni, egyensúlyozni, stb.) és a fejlesztendő területe pedig kis tárgyak 3 ujjal való megfogása, szűk lukba helyezése. Érdekes, hogy mindkét dolog pont mozgással kapcsolatos.
A személyiségére csak jókat mondtak, nyugis, kedves, aranyos, értelmes, együttműködő, mindent érthetően kifejez, pedig még nem beszél.

A szülői nagyobb része szólt arról, hogy milyen egy 2 éves gyerek, mit lehet elvárni, hogyan kell vele bánni. Ez nagyon érdekes és hasznos volt. De nem tudom leírni, mert vagy másfél órán át erről volt szó :)

Tüni,
jó hogy mondjátok, akkor megpróbálom az elektromos fogkefét. Nem engedi a simával hogy én csináljam, ő akarja egyedül, de csak szivogatja, rágcsálja, nem a fogát dörzsöli vele :) De biztos ezt is tanítgatják neki a napköziben, mert ebéd után mosnak fogat.

Igen, köszönöm a kérdést, meggyógyult, egyedül hasmenése van még mindig, de szedjük a Normaflore-t, remélem hamarosan az is rendeződik.

Szülinapra még semmivel nem készültem, csütörtökön jön az én családom, anyu hoz kaját, nekem kell venni a tortát, ennyi.

A párom családja pedig majd csak 30-án jön, arra majd főznöm kell, de még nem kezdtem el rajta gondolkodni, egyelőre az én családommal legyünk túl rajta :)

Azért tartjuk két lépésben, mert az én családommal a húgomat is ünnepeljük (ő okt. 16-i), párom családjával pedig apát is (ő okt 27-i). Pálmi meg pont félúton van kettőjük között :D

Ajándék se kell, mert csomószor veszek amikor van valami jó áron, azok szépen el vannak téve, ilyenkor csak előkapok közüle valamit :)

Tüni,
érdekes, hogy hasmenése lett, bár Pálmi unokatesójának a sima víztől is az első pár alkalommal hasmenése volt mikor áttértek forralt vízről simára. Lehet, hogy csak hozzá kell szoknia. Pálmi még nem kap tejet, még tápszerezünk, terveim szerint 3 éves koráig. Most a hideg időben amúgy is jól jön, mert tele van vitaminokkal, ásványi anyagokkal.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szisztok!

Gondolom ahol már több gyerköc van mint nálunk is már nem olyan egyszerű géphez jutni kicsit több időre, mondjuk én szerencsésnek érzem magam, mert a párom szinte mindent megcsinál, hogy tudjak pihenni és mind a 2 fiúval rendesen foglalkozni...
Márti nem udom hogy bírja 5 gyerekkel. Le a kalappal előtte igaz ide nem jut ideje jönni, de tuti van mit csinálnia!

Tényleg valaki tudna nekem segíteni? Ákos mellet már töbször begyuladtak a cicieim 2-3 hete a jobbnak az oldalán durant be nagyon és hiába maszíroztam próbáltam lefejni és próbáltam úgy forgatva eteni Ákost nem ürült ki rendesen olyan mindtha egy csomó lett volna belőle és most szerdán a bal is begyulat anaki is a külső széle és azt se tudta Ákos leszívni. Be is lázasodtam szerdán, tegnap már a párom próbálta leszívni hátha ő erőseben megszívja és megindul hogy le tudjam fejni, de nem sikerült neki se... :cry: Ma már nem fáj annyira, de ki se ürült félek hogy ezektől elapad a tejem és hogy valami gond lessz belőle későb... :? Nem tudom mit csináljak vagy kihez kéne fordulni a probléámával. Ha valaki tud valamit megköszöném a segítséget!

A fiúk szerencsére meggyógyúltak mostmár csak én vagyok beteg egy kicsit, de csak a köhögés maradt.
Ákosnak szerintem jővőhéten íratok tápszert :( , mert most a héten már csak 50g ot hízot :cry: :cry: ... A védőnő azt mondta agyak neki napi kétszer sinlac-ot hát ha úgy kicsit jobb lessz, de nem tudom elég lessz e így neki. (Mondjuk nem egy éhen kórász tipus Ákos... :roll: )

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Igen, tényleg töröltme magam, nemrég regisztráltam újra.
Kellett egy kis szünet :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Veronika- ügyes nagylány lett Pálmi:) bizti csak jó hatással lesz rá a bölcsi.
Ajándék ügyileg én is előre spájzoló vagyok:) már vettem Kristófnak szülinapra pedig majd csak december 5-én lesz.

Kinga-sajna én nem tudok segíteni mellgyulladás ügyben, esetleg a nőgyógyászodat nem lehet felhívni vagy ez hülyeség?

Gabi- jövő csütörtökön lesz kézműveskedés a Csodafenyvesben? elvileg akkor tudunk jönni.

Panndi- mi újság veletek?
tüni75
 
 


Sziasztok!

Én is a nőgyógyászra tippeltem, de nem tudom mikor rendel, ezért majd jővő héten hívom.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Tüni, mellgyulladásról én a védőnőt kérdezném. Nekem még nem volt, de ha nagyon bedurrant, mindig a babát "használtam" arra, hogy jó alaposan kiszívogassa, igaz, én fejni nem tudtam. Olyanra még emlékszem, hogy káposztalevelet kell tenni a mellre (a melltartóba), de - bár hülyén hangzik - nem emlékszem, hogy nyerset vagy savanyút :roll:

Panndi, engem is érdekelne, mi van veletek! Hogy vagy, jobb már kicsit a lelked? Hozz új képeket a lányokról, mindig örömmel nézzük!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok,

Örömmel jelentem, hogy október 13-án megszületett Ádám, 3500gr és 57 cm-el, nagy hajjal és nagy hanggal:)
Nagyon édi baba, még egyelőre eszik-alszik:)
Kristóf is jól viseli nagyon szereti...
A szülés rendben zajlott, ismét császár volt, a párom megnézhette a kiemelést, azt mondta egy élmény volt.:)
Az örzőben már megkaptam és próbálkozhattunk a szopizással, mostanra meg már nagyon megy:)
Szóval élvezem és nagyon ari baba...Később rakok fel képet is.

Zsu
kátaizsu
 
 


Zsu,
hatalmas gratula! :) Várjuk a képeket!

Szalamandra,
na hogy megy a két lányzóval?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok,

íme egy kép Ádámról:)
Kép

Zsu
kátaizsu
 
 


Sziasztok!

Zsu, gratulálok Ádámhoz :) Nagyon szép kisbaba :)

Szalamandra, köszi, már jobban vagyok :)
Főleg emiatt:

Kép

:) Még nagyon picike, így minden drukkra szükségünk van, hogy ő már tényleg megérkezhessen közénk júniusban :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi:
Köszönöm:)
Neked meg gratula, és szorítok, hogy minden rendben legyen.

Zsu
kátaizsu
 
 


Panndi,
de jó! :lol: :lol: :lol: Mennek a drukkok! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok.
Panndi Drukkolok én is!
[/i]
nammado
 
 


Zsu- gratulálok Ádámhoz nektek. Nagyon cuki kis pasi:)

Panndi-micsoda jó hír, nagyon szorítok nektek. :D
tüni75
 
 


Köszönöm lányok, nagyon aranyosak vagytok!
Igyekszem nem izgulni, hisz azzal úgysem segítek, de azért nem könnyű.. :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi! Jaj de jó!! Nagyon drukkolok, de most tutira minden rendben lesz!

Zsu! Itt is gratulálok, nagyon édes Ádám!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Nem tudom nézitek-e az X-faktort, egy lány a verseny közben szült, pár nappal szülés után már újra színpadon kellett lennie, elképesztő. Én nem tudom hogy csinálja...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

kátaizsu, gratulálok! gyönyörűséges kisfiú! legyen sok-sok örömetek benne!

Panndi, jaj de jó! szorítok én is nagyon! nagyon vigyázz magatokra!

Veronika, köszi a kérdésed, még mindig csak tanuljuk egymást :) Júlia szerencsére elég nyugis baba, viszonylag sokat alszik és sokat szopizik, én nagyon elégedett vagyok vele, mert Rózával sokkal nehezebb volt az első időszak (de ő is egy tündérbogár volt, csak hasfájós volt, meg folyton és hosszasan szoptattam, és nagyon keveset aludt :)). Hétfőig itthon volt a párom most meg az anyósom, így egyelőre még csak pár órát voltunk hármasban a lányokkal, már kíváncsi vagyok, hogy az hogy fog menni :) De Júlia már egyre élénkebb, a fürdetés előtti időszakot általában már ébren tölti, nézelődik, sokat van kézben ilyenkor ő is. Róza meg egy kis hősnő, szeretgeti Júliát, gondoskodik róla, de néha nagyon szenved attól, hogy már nem ő a világunk egyetlen középpontja.
Örülök, hogy Pálmi ilyen ügyes a bölcsiben, de amúgy is látszik Pálmin, hogy belevaló, okos kiscsaj :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


PÁLMINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT :D

Kép
tüni75
 
 


Hohó, tényleg! :) Gratulálunk Pálminak, és neked is, Veronika! :) Gondolom, sokat gondolsz a két évvel ezelőtti napra :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Nagyon köszönjük a köszöntéseket! :)

Szalamandra,
nahát! Nekem eszembe se jutott a 2 évvel ezelőtti nap! :D Fura.

Szuper, hogy Róza ilyen aranyos Júliával! Az miben nyilvánul meg, hogy szenved attól, hogy már nem ő az egyetlen aki körül forog a világ?

Csináltam egy 1 éves - 2 éves összehasonlító képet :)

Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika, Pálminak így utólag is boldog szülinapot kívánunk :D

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Zsu - Gratulálok én is a szép kis Ádámhoz. Nagyon szép baba. :D

Panndi - Sokat gondoltam rátok mostanába főleg a régi vonalzód miatt amit most egy boldogabb váltott. Nagyon gratulálok hozzá és remélem ő már tényleg a családotok tagjává válhat majd... :wink:

Pálminak és Gergőnek boldog szülinatop kívánunk!
Andi milyen nagy fiú már Gergő csak sajnálom, hogy úgy megilyedt tőlem... :(

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


egyébként az én fiamnak is volt szülinapja okt. 17-én !

Pandi !
nagyondrukkolok..... !!!!!!!!!!!!! most jólesz ! hányás sem lesz :)))))))))))

Kép

NIKI
nini.n
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: