Új privát üzeneted érkezett!

Nikuc, gratulálok a kicsi Pannához. Rakj majd képet róla!

Susy, de jó, hogy írsz!!!

Kristófról hihetetlen jó az a kép, milyen nagy fiú már!!!! És Nóri is nagyon szép kislány, de Ő is nagyon gyorsan nő!

Olyan szépek a vonalzóid!

Ujjszopás: mi az elején nagyon örültünk, hogy cumizik, pont azért, mert ahogy Veronika is írja, nem vesz mindent a szájába. Igen ám, de mostanában többször volt, hogy vagy elhagytuk, vagy elfelejtettük azt az istenátkát, és voltak nagy szenvedéseink, pl. idegen helyen elalvásnál. ÁÁÁÁÁÁÁ őrjöngtem mikor kiderült, hogy nincs nálunk a cumi. Majd a 2. napon már csak kicsi szenvedés volt, 3. napon már simán ment minden. Hazaértünk, cumika a földön (induláskor nem vette apuka észre, hogy kiesett, a földre (pótcumi valahová eldugva)) szaladok lemosni, adom oda. Erre kiköpi. Már nem kellett neki. Azóta nem kell a cumi. Viszont mindig a szájában a keze, minden koszt benyal, a hajam hullik a szülés óta, folyton szedem ki a szájából............ Szóval van jó és van rossz oldala szerintem. Már nem kell megnyugtatáshoz, viszont bedilizek, hogy mindent bezabál. Melyik a jobb? Fogalmam sincs.

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Andi,
ilyen könnyen leszokott? Nahát!

Mi is jól haladunk a cumival, nappal már nem kapja meg, csak alváshoz. És mintha éjszaka is javulna, az elalváshoz kell, de már nem sír érte annyiszor éjjel, mint régebben.

Nálunk egyébként van vagy 6 cumi, mert állandóan megőrültem, hogy nem találom, most van egy fix hely, ahol mindig van 1-2, a többi meg szanaszét a lakásban, ahol megtalálok egyet az mindig megy vissza az állandó helyre :))) Bár mostmár kevésbé probléma ez, hogy nappal már nem cumizik.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lilly,
én már lassan 2 éve szültem ott, nem tudom változott-e valami azóta. Akkoriban még tartott a kórház tájékoztató foglalkozásokat a kismamáknak, biztos most is, után a kellene érdeklődnöd, és akkor ott tuti a legfrissebb infókat tudhatod meg, kérdezni is lehet! A szülőszobát is megmutatták az előadás végén, az nekem nagyon jó volt, hogy már láttam előtte hova megyek.
Az előadás is érdekes volt, bár nagyon hosszú, több órás úgy készülj!

Ami most eszembe jut, azokat mondom:

- babát első éjjelre elviszik, azután már veled van végig az ágy mellett egy kis tologatható ágyon

- a babákat napjában kétszer viszik el, egyszer délelőtt orvosi vizsgálatra, egyszer este fürdetni

- pelust kell vinni, de nem kell sok, hiszen az első napokban még alig iszik, így keveset is pisil. (Amúgy napi 6 pelus az általános, de ezekben az első napokban szerintem 3 is elég, főleg, hogy fürdéskor a kórház pelusozza át, ahhoz nem is kell neked vinni.) Anno popsitörlőt, popsikrémet és köldökre ecsetelőt adtak.

- látogató nem mehet be a szobába, te mehetsz ki hozzájuk a folyosóra, kivéve apa, ő bemehet pontosan meghatározott időben (azt hiszem 5-6 körül 1 órára)

- A szobák háromágyasak, mindegyikben van zuhanyzó + WC

Most hirtelen nem jut más eszembe, kérdezz!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

Lilly: én áprilisban szültem, kérdezz nyugodtan, akár priviben is. Amit Veronika írt igaz, kivéve a pelust. Mikor én szültem egyáltalán nem adtak pelust. Mikor elvitték a babákat pelust is kellett adni. Popsitörlőt is kellett vinni, de popsikrém, alkohol van. A csecsemősök leterheltek, de ha kéred segítenek. A kórházzal egy baj van, hogy súlyponti kórház és általában telt ház van. De szerintem nagyon jók a szülésznők, orvosok. Akár az ügyeletes is.
Előadások minden szerdán vannak, a hnap második szerdáján este 6tól, a többin talán délután 1től. De ha felhívod a szülőszobát megmondják. Érdemes szerdán érdeklődni, mert akkor már látják, hogy lesz-e előadás vagy sem.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Veronika, nekünk is van vagy 5-6 cumink. Mindet bedobálta az ágya mögé, amit képtelen vagyok kihúzni olyan nehéz és nagy pelenkázós, vagy a kanapé alá, vagy a fene se tudja hová dugdosta. :lol:

Én is csodálkoztam, hogy sikerült így hipp hopp, de annyira nem örülök. Habár ma láttunk egy kislányt volt vagy 5 éves, és még cumizott. Múltok meg egy kisfiút, kb ő is annyi volt. Háááát, nem hinném, hogy hagynám.....

Lilly Veronikának tök jók az infói. Én se tudnék annyival többet írni. Talán ha kérdeznél mi érdekel, mi alapján tudnál dönteni...

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Pálmival ma mostunk, kimostuk a babája ruháját tusfürdős vízben, jó móka volt :lol:

Kép

Kép

Kép

Ja és egy vicces kép, remélem nem így fog bánni majd a tesóval! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lilly, mást már én sem tudok írni, de ha van kérdésed szívesen válaszolok én is. Melyik dokira gondoltál?

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Veronika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Korfuról. Nagyon jó volt. Meleg volt de nem égtünk meg mert a csúcsidőben nem voltunk napon hanem inkább kirándultunk körbe a szigeten. Kristóf nagyon jól viselte a repülőt, visszafele végig is aludta. Így utólag nem is értem miért féltem annyira a külföldi nyaralástól. Vittem neki kaját meg pelust de ott is volt bőven választék így amikor elfogyott vettünk "helyi" pelust.
Andi biztos nektek is jó lesz , nem kell izgulni tényleg, bár így utólag könnyű mondani:)

Nikuc- gratulálok a kicsi lányhoz. Remélem hamar felépülsz teljesen.

Veronika-hogy megy a felkelés-lefekvés Pálminak??

Susy-jó hallani felőletek. Milyen nagy lett Kristóf.

Majd én is hozok nyaralós képeket csak tegnap jöttünk meg és holnap meg indulunk Keszthelyre így ma egész nap mosok mint egy mosómaci.
tüni75
 
 


Tüni,
szuper, hogy jól sikerült minden!

Pálminak a lefekvés-felkelés nem annyira megy, hol jobban, hol rosszabbul, most 2 napja megint rosszabbul, pedig előtte már pár napig sikerült a 8 óra, de most megint 8:30-ig egyáltalán nem lehetett magához téríteni, akármit próbáltam (redőnyök fel, tv bekapcsol, simi)

Az a baj, hogy még mindig nem alszik el este hamarabb, pedig már vagy 2 hete korábban keltem...

Ildi,
hogy vannak a lányok?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika,
köszi jól vagyunk :lol:
Lillusnál ma voltak az óvonénik családot látogatni, holnap megyünk szokni az ovis légkört :lol: Szinte el se hiszem, most született, azt már ovis :shock:
Léna aranyos, szopik, kanalazás nem annyira érdekli, nem igen aratott siker sem az alma, sem a barack, sem a krumpli :wink: viszont négykézláb áll, feneket ráz, hátra tolat, gurul mindenhova. Hátonfekvő LustiLilla után kicsit hihetetlen, hogy ilyen baba is létezik :D

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


A Gergő ma felállt!
Először a buszon állt fel az ülésen felhúzta magát, nagyon tetszett neki, ott nevetett hangosan. Majd most itthon, már rendesen felállt. 2 percen keresztül folyamatosan állt! Olyan cuki volt!!!

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Nem bírom ki, most készült a fürcsinél!

Kép

Kép

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Andi,
gratula a felálláshoz!!! :) Nagyon cuki ahogy a kádban áll!

Ildi,
Hát igen, a gyerekek nem egyformák :) Meg Léninek ott van Lillus húzóerő! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Holnap kezdjük a bölcsit, drukkoljatok!!!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika, mesélj, hogy ment a bölcsi?

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Hali!

Ma még csak egy órára voltunk, hát... először bent játszogattak, aztán ahogy nézelődött Pálmi, hogy milyen játékok vannak a nagyok félrelökdösték az építőkockáktól, mert ők azzal játszottak.

Akkor Pálmi mutogatott, hogy menjünk ki az udvarra. Ott jó is volt, amíg a többiek is ki nem jöttek, akkor újfent folyton útban volt nekik :(

Mondjuk hál istennek a "nagylány" (5 éves) aki a fő ellenségeskedős volt csak a nyári szünetben van, jövő héttől nem lesz.

Első körben azt mondták a gondozónők, hogy úgy 1 hónapra számítsak beszokás ügyileg... ezen az első héten még csak nézelődünk, 1-1 órákra megyünk be, mint egy játszóházba.

Nálatok mizújs? Pocaklakó hogy érzi magát? Sokat mocorog? :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Pálmi ügyes :lol: szerintem majd bátrabb is lesz, ha jobban ismeri a helyet. Nem lesz vele gond szerintem :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Lillus meg ovis csaj lett, tetszik neki nagyon :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ó, hát gratulálok a kis ovis Lillunak, és az ügyes Pálminak is! :) Rossz lehetett látni, hogy félrelökdösték, én is úgy sajnálom hasonló helyzetben Rózát! De valahogy biztosan megoldják az ilyen helyzeteket, s ha jó az óvónő/ bölcsis néni, akkor biztosan értőn segít ebben.

Nekem elég rossz napjaim voltak mostanság, a pollenallergiám az egeket verdeste, köhögés, tüsszögés, szemviszketés tette ki a nap egy jelentős részét, emellett viszketni kezdett kezem-lábam. A viszketésre kaptam bőrgyógyásztól krémet és el is kezdett múlani, de akkor olvastam a terhességi epepangásról, ami ezzel jár, és veszélyes lehet a babára, erre pánik, beutaló a laborba, holnapután fogok menni. Azóta csökkent a viszketés, vele a pánik is, de azért elmegyek a vérvételre.
Az allergiára meg kiderült, szedhetem a megszokott gyógyszeremet (bár a tájékoztatója szerint nem), így optimistább vagyok az elkövetkező napokat illetően (ez az esős idő is segít).
Amúgy, babailag, jól vagyok :)

Viszont, segítsetek nekem, ha tudtok. Róza beteg volt, vele aludtam egy szobában, napközben pedig szintén mellettem aludt el. Azóta nem akar aludni sem délután, sem este. Este segít, ha mellé bújok, délután ez sem, csak hajtogatja, hogy nem akar aludni, miközben borzasztó fáradt, s ha mégis ráveszem (általában némi konfliktus árán), akkor hamar elalszik. De nem akarom ezt gyakran használni (ilyenkor benn hagyom a szobájában, becsukom az ajtót, ő meg üvölt, hogy anyaaaa! Egy-két-három perc múlva bemegyek, ilyenkor már mászik is az ágyába, s hamarosan alszik.) De nem szeretem ezt a módszert, csak olyan tehetetlen vagyok. És hamarosan itt a kicsi, annyira szeretném, ha még nem kellene lemondani a délutáni alvásról. Van valami ötletetek, gyakorlatotok ilyesmire?

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Szalamandra,
biztos csak átmeneti. Ragaszkodj hozzá, hogy lefekszünk, és kész!
Lehet, hogy volt valami rossz élménye, vagy ki tudja, szerintem pár nap alatt ez helyrerázódik ha látja hogy nem ér el semmit az ellenkezéssel.

Az allergiát sajnálom, nekem is van, nagyon rossz :? Nekem a szájpadlásom viszket a normál tüneteken kívül, de az a legrosszabb. Éjszaka is felébredek rá, hogy dörzsölöm a nyelvemmel annyira, hogy már fáj... Melyiket szedheted terhesen? Nekem csak szteroidos orrspray-t szabadott, de hál istennek terhesen enyhébb volt az allergiám, mint általában.

Ma, második nap már jobb volt a bölcsiben, elkezdett haverkodni a gondozónőkkel és egy kislánnyal is, sőt 5-10 percig volt nélkülem is amíg elmentem WC-re és utána még nem mentem rögtön vissza, néztem a sarokból, de elvolt. Csak aztán kérdeztek tőlem valamit és mikor meghallotta a hangom, szaladt oda hozzám :)
Sőt, együtt ültek tízóraizni a gyerekekkel és evett is velük. Szóval ma már sokkal jobb volt!

Lillusnak meg gratula az ovihoz! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Nikuc - Gratulálok Pannához és mihamarabbi felépülést!

Suzy - Nagyon szépek a gyerekeid!

Újjszopás: Alexander eléggé késön jött rá hogy ilyet is lehet :wink: Rá se szokott és így le se kellet nagyon szoktatni, mondjuk én azt csináltam amit ajánlottak a rokonok, hogy kivettem a szájából ha bevette. És segítet, hisz rá se szokott. Elöször nagyon tetszet, hogy rájött hogy tud ilyet lehet mi raktuk a szájába :roll: :oops: , ha jól emlékszem.
Ákosnál teljesen más már a kórházban láttam hogy huzza a szájához a kezét és mostanra már rendszeresen hallom, hogy cuppog rajta, de inkább az is csak ököl evés az újját egyenlőre ritkán láttam a szájában ha éhes :roll: :lol: . Cumira őt sem szeretném rászoktani és az újj szopást se szándékozom hagyni neki pont a koszevés miatt. Egyébkén ő nem sír ha éhes csak cuppog így hangja csak akkor van ha unatkozik vagy meg kell fordítan vagy törödést igényel. Úgyhogy jó baba habár a súllya alig megy ma voltunk méreckedni és 2 hét alatt csak 150g-ot hízott igaz tegnap délútán és ma reggel is annyit kakilt, hogy nem bírta a pelus, úgyhogy ez is lehet a háttérben mert a tej ellátás hála az égnek helyre állt már pont tápszert akartam neki írtatni amikor egyik napról a másikra annyi tejem lett hogy jól be is gyúlladt... :roll: de legalább nem kell tápszer! :D

Andi - Gratulálok Gergő föl állásához nagyon ügyes és milyen nagy már!

Ja és a két fürtöcske nagyon édes!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! :)
Alakulnak a dolgok, ma 30 percig volt nélkülem a bölcsiben és jól viselte! Sőt még ő vígasztalt, simogatott egy másik kislányt, mikor az elkezdett sírni! :)

Meg képzeljétek odavitte az egyik gondozónőnek a cipőjét mikor mentek ki az udvarra, mert mondták neki, hogy az Zsófi nénié, és ő odavitte! :shock: Azt se tudtam, hogy már névről tudja a gondozónőket, mert nem lett így kimondva, hiszen nem is beszél! Azt mondták sokkal többet ért, mint amit gondolok róla :lol:

Holnap 2 óra hosszára marad, én pedig telefonközelben, mert ha kell, hívnak és akkor hamarabb visszamegyek hozzá.

A gondozónők és én is meglepődtünk, mert először azt hittük nehéz eset lesz, hosszú beszoktatással, de úgy tűnik mégsem! :) Gyorsan le is kopogom! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Voronika - Hát tényleg nagyon ügyi Pálmi. Meg érdekes, hogy ilyen hamar elenged, mondjuk lehet, hogy késöbb amikor majd rádöben, hogy ez állandó dolog akkor lessz nehezebb majd otthagyni, de ne legyen így.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga,
hát igen, ma már nem ment olyan jól, de gondolom ez hullámzó, biztos a hangulatától is függ.

Meg éjjel sokat sírt, nem tudom, hogy azért-e, mert mégiscsak fel kell dolgoznia valahogy ezt az egész bölcsi-dolgot, hogy tegnap hagytam ott először, vagy a délelőtti doktornéni látogatástól (kellett papír a bölcsibe, hogy egészséges és közösségbe mehet), mert a dokinénit végig sírta.

Ma kiváncsian várom, hogy mi lesz, hogy viselte. Mikor odamentünk vagy egy jó 40 percet maradtam, mire el tudtam jönni, folyton kapaszkodott belém. Így végül 1.5 órára maradt ott egyedül. Már várom, hogy mit mondanak, mi volt.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kinga,
Alexanderről milyen jó ez az új képe a vonalzóján! Nagyon aranyos!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szalamandra,
21 nap van hátra??? Nagyon izgi már... :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Veronika, kérdezted, milyen allergiás gyógyszert szedhetek terhesen. Zyrtecet szedtem korábban, az használt, s most a doki azt mondta, ebben a terhességi korban már nyugodtan (amúgy még a Claritin akutot említette). Megnézett egy internetes oldalt, azon nézett utána, itt kategóriákba vannak sorolva a gyógyszerek aszerint, hogy terhesség alatt mennyire lehet őket használni, s fel is olvasta, hogy mi az állásfoglalás vele kapcsolatban. Engem meggyőzött, mert nagyon szenvedtem, alig láttam, egyfolytában folyt az orrom, alig kaptam levegőt. Ez a babának is rossz. Azóta, ebben a hűvösebb, esősebb időben nem kellett bevennem gyógyszert, úgyhogy még nem éltem a lehetőséggel, de jó tudni, hogy megtehetem, ha újra rossz állapotba kerülök.

És igen, mostantól már nem lehet koraszülött :) Róza két héttel korábban érkezett, úgyhogy én már nagyon készülök :) Közben meg el sem tudom hinni, inkább adnék még magamnak egy kis időt, hogy felfogjam - de majd felfogom, ha itt lesz :)

Pálmi igazán nagyon ügyes, örülök, hogy ilyen pozitív élményeitek vannak! Ha néha kevésbé megy jól, az meg ennyire az elején természetes. Remélem, Te jól bírod mindezt, nagyon ügyesek vagytok!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Szalamandra,
az jó, ha neked alábbhagyott az allergiád, nekem nem :?
Köszi a gyógyszerre a választ!

Apa otthon lesz veletek gondolom a szülés után kicsit, ugye?

Nálunk nem tudom mi lesz majd a tesóval,Pálmi még azt se bírja elviselni, ha apa hátát simogatom, odajön és elhúzza a kezem :lol: De addig még van egy éve nőni, okosodni, meg edződni a bölcsiben :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika-ügyes lesz Pálmi meglásd.
Pálmi sem beszél még?? Kristóf se bár van köztük 1,5 hónap. Kristóf rettenetesen karattyol néha azt hisszük hogy valami más idegen nyelven beszél mert olyan meggyőzően tud magyarázni de "értelmes " szót még csak egy -kettőt mond (apa, aja, hajó,óra)

Melyik napközibe jártok végül?

Lányok! Tudna valaki segíteni abban hogy Kristófnak elkezdenék tejet adni ( más tejterméket már eszik és nincs baja tőle) de nem tudom hogy kell ? Kell vízzel higítani vagy tápszerrel felesbe?? Vagy rögtön egyik reggel adjak neki tápi helyett tejet?? Mennyiségre ugyanannyi kell mint a tápi??

Kép

Kép
tüni75
 
 


Tüni, én egyszerűen csak adtam Rózának egy kis tejet. Igaz, ő csak szopott, tápszert nem kapott, de amikor már csak napi két-háromszor szopott, meg az egy éves kor is elmúlt, akkor adtam neki, nem lett baja tőle, de egy darabig csak keveset ivott. Mostanra már sokat iszik, van, hogy 3-4 dl-t is egy nap. Szóval szerintem ne váltsd ki rögtön a tápszert, csak ismerje meg Kristóf, hogy mi is ez.

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Tüni: nekem most azt ajánlották, hogy kóstoltassam meg a sajátomból, ha ízlik neki, akkor a reggelit váltsam ki, nem kell vizezni. Ha reggel adom neki, napközben látom, hogy lesz-e tőle valami baja. Én így fogom csinálni, csak megvárom, míg kijön az összes foga, mert így nem tudom, hogy a lágy széklet a fogtól vagy a tejtől van.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Tüni,
nem beszél még Pálmi, csak 1-1 szót, de nagyon keveset és azt is nehezen érthetően... Most a TOTO amit napjában ötszázszor hallunk :) mert az utcán minden egyes autót megmutat, nagyon szereti őket :)

A tejet én is csak kóstoltatnám eleinte, nem rögtön nagy mennyiségben.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ma volt először sírás a bölcsiben, ez a hetedik napunk. De nem azért, hanem mert egy kislány odajött és átölelt engem és féltékeny lett :) Sírva jött oda és próbált odabújni és arrébbtolni a kislányt :)

A héten már 9-12-ig van egyedül, szuperül eljátszik, délre megyek majd érte. Ha lemegy ez a hét így, akkor jövő héten már megpróbáljuk az ottalvást.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok! Tegnap előtt kimondta, hogy APU! És mikor látta mennyire örülünk neki elmondta még vagy húszszor! :lol:

Viszont jön szegénykémnek valamelyik foga, és sokat sír alvás közben emiatt :( Ma már le sem akart délután feküdni, szerintem már sejti, hogy akkor kezd el fájni... végül a fotelban ülve aludt el... :(

Nem tudom hogy lesz most így a bölcsiben a délutáni alvás, pont most próbálnánk ki először, hétfőn.

A fog kapcsán megint eszembe jutott Dytke, hogy szegénykém Ambival mennyit szenvedett a fogacskák miatt.

Dytke,
ha olvasol esetleg jelentkezhetnél, hogy mi újság veletek!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kicsit pörögjünk fel kérem... :)

Teszek pár képet, várom a tieiteket!

Imádok mászni és produkálni magam :)
Kép

Kép

Anya, mostmár mehetek balettre? :)
Kép

Nem habozom! Vagy mégis? :)
Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika :)
Pálmi nagyon helyes! Az első két kép a bölcsiben készült, vagy játszóházban? Rózának is ilyesmire lenne szüksége, hihetetlen a mozgásigénye mostanában!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Nem, itthon :oops: :)
Vettem neki egy ilyen mászókát. Amúgy kültérre való, de pont azért vettem, mert majd a rossz időben ha nem tudunk kimenni is legyen módja mozogni, mászni.
Kicsit alábecsültem amúgy kisebbnek gondoltam az üzletben, mikor hazahoztam és összeszereltem láttam csak, hogy elfoglalja a fél szobát :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nagyon kihaltunk pedig már nincs nyár. Én is rakok fel néhány képet.

Veronika, hogy megy a bölcsi. Ott aludt már Pálmi?

Niki, nem szoktál jönni?, Írtam neked priviben a cipők miatt.

Kép Rosszalkodunk

Kép Kristóf

Kép

Kép
tüni75
 
 


Tüni,
nagyon szuperek a képek! :)

Pálmi már 1 hetet ottaludt a bölcsiben, jól vette ezt az akadályt is! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan írok, mert a tegnapi szövegem a mi elszált hosszabb volt és megigértem a fiúknak, hogy lemegyünk sétálni!

Hú lányok, hogy nőnek a gyerekek :shock: nagyon jók a képek!

Veronika - nagyon ügyi a Pálmi!
És hol vetted, meg menyiért a mászókát?

Mi jól vagyunk igaz a fiúk meg voltak fázva. Egy kicsit még most is folyik Ákos orra így csúszik a 3 hós státusz és oltás :?

Megyek is mert Alexander nagyon húzkod!... :lol:

Szalamandra egyben vagy még?

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem, nem vagyok :) Viszont már van két kislányom :) Szombat reggelre megszületett Júlia, nagyon helyes kis baba, ma jöttünk haza a kórházból. Egészséges, minden rendben vele, sokat alszik egyelőre. Róza meg egy tündérbogár.
Majd mesélek részletesebben, csak épp ébred a kisebbik :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


HATALMAS GRATULA!!! :D

Sok egészséget a mamának és a babának is!

Majd ha lesz egy kis erőd kérünk képet és születési adatokat!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kedves Szalamandra, szívből gratulálunk és jó egészséget kívánunk Nektek :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Szalamandra, mi is nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánunk nektek
tüni75
 
 


Szalamandra!

Nagy gratula a szépnevű kislányhoz! Akkor neki is szeptember 18án van a szülinapja, mint Kamillámnak, meg Panndi Zsófijának!

Szépségesek a képek!
Nem tudom, mikor, de jövök majd közétek! Olyan sűrű az élet, hogy el sem lehet mondani!
De jól vagyunk és nagyon boldogok! Szuper a 5 gyerekes lét, csak házimunka ne lenne a világon (vagy legalább egy kicsit kevesebb)!

Márti
borossné becz márta
 
 


Ó, hát akkor nagy gratula Kamillának és Zsófinak is!!! :D

Márti,
jó hallani, hogy nagyon boldogok vagytok! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok,

Szalamandra: Gratula a kislányhoz, jó egészséget:)

Nekem még van 3 hetem és érkezik Ádám:)

Zsu
kátaizsu
 
 


Sziasztok!

Időm még kevés van, de hoztam képeket, hogy megmutathassam a lányokat :)

kátaizsu, szorítok :)

Márti, jó hallani rólatok, majd gyere légyszi és mesélj!

Mindenkinek köszönjük a gratulációkat! Kép Róza és Júlia Kép Júlia

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Szalamandra,
jaj, nagyon cukik!!! :lol:

Zsu,
kitartás erre a 3 hétre!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: