Új privát üzeneted érkezett!

zizi27 van babatortás recepted? Örülök, hogy jobban van Flóra!

kubuspace hű jó súlyban van a leányka :D Örülök, hogy rendben van a fogad és nem kell már járnod fogdokihoz!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zizi:
alapvetően, ha nem a szerdáról lenne szó, akkor igen jobb lenne a délelőtt, de már elkönyveltem, hogy délutáni próbálkozás lesz.
Igazándiból nem is a közlekedés a gond, hanem, hogy szeretnénk menni nagyon, csak nem tudom mikor tudom Botit letenni aludni és meddig akar szunyálni. Az tuti, hogy 3-nál előbb ő nem ébred, nem tudom hogy érek oda, érdemes lesz-e elindulnom.
Na majd meglátom, aztán hívlak titeket, hogy mizu van...
Délelőttre, mivel így alakult, betettem az AFP-t programnak, hogy túl legyek rajta, mehetnék csütörtökön is, de nem akarom tolni mert akkor már töltöm a 17. hetet.
Na mindegy a lényeg, hogy majd meglátjuk mi lesz akkor.
A te számod nincs meg nekem, de a Renié megvan majd rátok csörgök.
Boti ma ünnepeljük, zsúr lesz...kicsit izgulok.

Kubu:
akkor jó, ha normális a sok pihi, nem is azért kérdeztem, csak mert nem hallottam még ebben a korban ennyire sokat alvó gyerekről...:-) imádkozz, hogy Liza is ilyen legyen...:-)
Tényleg jó nagy a pocid...lehet, hogy majd picit megáll, csak nem nő a végtelenségig.
Az enyém is érdekesen növekszik, eddig szinte semmi, most meg behozza a lemaradást..illik neki két gyerekkel. :-)

Remélem mindenkinek kellemesen telik a Pünkösd hétvége.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Botinak nagyon nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!!!! :D

remélem minden szuper lesz a zsúron :) ugye lesznek majd képek?

Kép

Kép
mulan
 
 

 
 

Bekukk,
két könyv magolása között,

Botinak nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk !!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Szilvi, Nagyon boldog szülinapot Botinak!!!!

Akkor maradjon a délután szerdán. Szóval tali 26-án szerdán, 3-4 körül a Kopaszi-gát játszóterén!

Millye, a neten találtam tejmentes tortareceptet, de még nem próbáltam ki. Remélem, ehető lesz. Mondjuk Fló mindent szeret, ami Sinlacból van. ;-)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Szilvi,
Még azt akartam írni hogy a Marcival egyidős gyerekek zöme (akiket én ismerek) simán alszik napközben is 3-5 órákat. Úgy láccik ezt kaptuk grátisznak.
Nagyon remélem hogy Liza is ilyen lesz, el nem tudnám képzelni másképpen az életem :lol:
Kérünk majd pociképet.
Szülinapról is várjuk a képeket.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

De jó, már csak 2-t kell aludni a taliig. :) Nekünk jó lett volna a délelőtt is, de így jobb, mert a nagyimhoz csak akkor tudunk elmenni a héten, így nem kell kihagynom. Nem örülne neki.

Zizi, a sebek még mindig megvannak és a többi fognyom is látszik. Elég lassan gyógyulgat, nem tudom, mikor tudunk majd babaúszásra menni így. :(
Nagyon édik a képek Flóról. Milyen kis huncut mosoly! :)

Kriszta, de jó, hogy írtál! Gratula a vizsgához, nagyon ügyi vagy. Sajnálom a nagy Bogi sok ébredését, de nagyon kis ügyes a mászással. :)
Tüneményes a fotó! :)
Nagyon örülök, hogy nem volt komoly gond és gyorsan túlestél a műtéten.

Millye, az ablak a réseknél ázik alapvetően, de most is erős szél van és zuhog az eső, már az ablak felső részén és illesztéseknél is ázik mindkettő. Nem tud valaki egy jó ablakost?
A tortáid csodálatosak. Cukrászdát is nyithatnál! :)

Mulan, de jó, hogy ilyen jól sikerült az utazásotok! Nagyon helyesek a képek, főleg a tejszínes, vigyorgós. :)

Szonce, nagy-nagy gratula! :) Éljenek a pocakosok!

Szilvi, a koncert szuper volt. Rengetegen voltak, tényleg tele volt a stadion. Mi hátul álltunk, mondván ott biztos lesz sok hely, de még ott is elég sokan voltunk. Három kivetítő volt, kettő oldalt, egy hatalmas a szimpad fölött. Nagyon látványos volt, mert rengeteg kameraállást vágtak folyamatosan, mind egy videóklippben. A zene természetesen nagyon rendben volt és szerencsére kevés új számot játszottak, inkább a régieket nyomták. Az előzenekarokról lemaradtunk és a ráadást sem vártuk meg, mert Bogit nem akartam nagyon sokáig anyuékkal hagyni, had jussanak ágyba időben, de az Enter sandman után már nem is kellett igazán több. Azt nehéz überelni... :)
Kicsit sajnálom, hogy már nem merek bemenni a tömegbe, hogy elől csápoljak, pár éve ott álltam volna, de már félek, hogy elsodornának. Hiába, öregszik az ember, nem vagyok már olyan bevállalós. Azért kár lett volna kihagyni, az biztos! :)
Az epermisut mindjárt küldöm Neked priviben.
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni. Majd a következő talin találkozunk! :)
Botinak nagyon boldog szülinapot! :D

Jaspis, nagyon ügyi Marci! Majd alakul a türelem is! :)

Kubu, de jó, hogy a fogad rendben van!
A kaja dolog javult. Van, hogy rövid ideig eszik, de összességében sokkal jobban eszik. 110 grammot hízott ezen a héten, kicsit kezdek megnyugodni. Ma teljesen bekómált az esti etetésnél, ájultan vittem az ágyába. :)
Szépen gyarapszik a kiscsaj! Legalább nem kell majd paráznod, hogy kiengednek-e titeket a kórházból, mint nekem Bogival. :)
Most kaptam meg Anyuéktól a korábbi fotóikat és nézegettem, nekem mekkora pocakom volt. Hát, nekem nem volt nagy hasam, de azért így is elég tekintélyes volt már a végén. Elég hihetetlen, hogy tényleg volt nagy pocakom, méghozzá nem is olyan rég...

A balatoni autóversenyes hétvége jelentem, szuperül sikerült. Bogi kisangyal volt, mindenki sárga volt az irigységtől, milyen rendes, nyugodt babánk van, milyen jó tűri a zajt és a tömeget. És persze, milyen nagyon szépséges. De tényleg nagyon jól bírta. Pénteken és szombaton éjjel 3 óránként felébredt, de éjfél körül hamar visszaaludt magától, aztán 3-4 körül kért először aludni. Tegnap éjjel viszont már végigaludta az éjszakát, csak 5-kor kelt először és ugyanúgy visszaaludt kaja után, mint itthon. A hangos zenét annyira nem komálta egy idő után, de teljesen megértem. A rajtoltatás után megbeszéltem a hangosító sráccal, hogy a befutónál ne legyen annyira hangos és ő nagyon megértő is volt, tényleg halkított délután. Vasárnap a quadozás alatt hatalmasat aludt a fűben, akkor is csak nézett mindenki, hogy ilyen baba nincs is! Szóval dagadt a mellem, rendesen. Én pénteken és vasárnap is elaludtam, nem bírtam az éjszakázást, szombaton meg nem akartam otthagyni Bogit egyedül, mert a buli alatt nem hallottam volna a bébiőrt, ha esetleg felébred. Szóval a buliból kimaradtam, pedig voltak elég vicces történetek, de a nappali programokat végigcsináltuk. :)

A talira nem tudom, hogy fogunk odaérni, mert én gyalog a Hengermalom úti bejárat felől jövök, az meg teljesen a másik fele a gátnak. 3 körül eszik Bogi, le kell cipelnem a cuccunkat a 3. emeletről és kb. 20-30 perces séta tőlünk a bejárat. Szóval igyekszem majd sietni, de lehet, hogy csak 4 után, talán fél 5 felé érünk ki. Viszont, ha esik az eső, akkor mi nem indulunk neki, mert a távolság miatt kint etetnem és pelenkáznom kell, azt meg esőben tuti nem tudom megoldani szabad ég alatt.
Nagyon várjuk már a szerdát! :)

Kati

Kép
katjja
 
 


Jó reggelt,

Kattja,
Uh ázást sajnálom, asztalost nem tudok sajna.
Örülök hogy szépen eszik Bogi.
Remélem is hogy minden rendben lesz és nagyon hamar kiengednek minket a kórházból (egyébként sem akarnék sokáig bent maradni, nem tudom a dokimat hogy fogom tudni körbeudvarolni ezügyben).
Szupi jó progitok volt hétvégén, örülök hogy ilyen jól sikerült. Tessék hozni képeket nekünk.

Na kezdem a tanulást, ja előtte még raknék fel egy képet az én tökmagomról :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Most néztem az időjárásos oldalt és nem egyértelműen bíztató a holnapi helyzet. :-(
Van valakinek ötlete, hogy eső esetén hol tarthatnánk meg a talit?

De azért drukkoljunk erősen, hogy ne essen!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Még nem olvastam vissza, csak az utolsó hsz-t látom...
Esetleg mehetnénk az Eleven parkba, az nincs messze a kopaszitól...
nálunk is lehetne a tali, de félek, hogy Érd a többségnek nagyon messzi :roll:
zita978
 
 


Zita, az Eleven Park tök jó ötlet!
Többiek, mit szóltok?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi27 majd kérünk képet a tortáró és főként a kis ünnepeltről! :D

Kubuspace édes lett ez a kép Marciról! :D

Katjja sajnos én nem tudok jó ablakost! :? Köszi a dicséretet! :D Örülök, hogy balatoni autóversenyes hétvége jó volt! képek nem készültek?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Eső esetére jöhetnétek hozzánk is, bár nálunk még nincsenek megfelelő játékok az 1 év körüli törpiknek. :)
Az Eleven park nekünk egyébként jó lenne, de ha nagyon esik, szerintem mi nem indulunk neki.

Kubu, nagyon helyes az a sapi! :)

Jaj-jaj, a képek! Én csak pár fotót készítettem. Nemsokára meglesznek a fotós képei is, ha minden igaz. A sört nem itattuk meg vele... :)

Kép
Kép
Kép

Kép
katjja
 
 


Katjja az az Ac DC-s póló meg az a sapi nagyon klassz! Csini a kislányod és nagyon bűbájos! :D

Hétvégén megint megütötte magát a fiam. Megcsúszott a lépcső előtt el a szájával nekiesett a lépcsőnek :( fel is szakadt neki egy kicsit :?

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Isten étesse Botondot!

Lányok, átkerült a pénteki angol órám szerda délutánra, így sajnos nem tudunk menni a Kopaszira. :(
jaspis
 
 


Kubu, Marciról micsoda fotó! :lol: Julcsi most úgy alszik, hogy éjjel 11-12 órát, nappal 2-3 (már csak egyszer alszik). És ahogy másokkal beszélek, nem lehet okom panaszra, ez teljesen jó. :roll: Szóval Marci szerintem is kivételesen jó gyerek :wink:

Millye, szegény fiad, remélem már kiheverte az esést! Holnapra sok szerencsét az oltáshoz! Biztos nem lesz gond!

Szilvi, remélem azért holnap odaértek ti is!

Mulan, sikerült már kideríteni, hogy jutsz el a kopaszira? Sajna bkv-ban nem vagyok túl jó, de tuti van valami busz, ami odavisz. :roll: Útvonaltervben nézd meg!

Talán jó idő lesz, és maradhatunk az eredeti helyszínnél. Kattja, nekem útbeestek, szívesen felveszlek titeket, csak kérdés, hogy mekkora a babakocsid, mert elég kicsi a csomagtartóm, és még Julcsiét is visszük. Priviben elküldöm a számom, aztán meglátjuk.
Zizi, neked is elküldöm, hogy tudjunk konzultálni szükség esetén, ok? :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Jaspis, sajnálom.

Botinak boldog szülinapot!

Julcsinak meg névnapja volt szombaton, bicajosülést kapott, amit mindjárt ki is próbáltunk. Balcsin voltunk a hosszúhétvégén, és mindhárom nap tekertünk egy kicsit, nagyon jó volt! :D

Kép Kép
zita978
 
 


Sziasztok!

Zita,
Boldog névnapot Julcsinak! Nagyon vagány a bicajon a kis bukósisakjában!
Teljesen irigy vagyok Julcsi alvókájára. Ma éjszaka Bogi aludt 5 órát egyhuzamban, nekem már ez is öröm. És mi még mindig 3x 40 percet alszunk napközben…

Szilvi,
boldog szülinapot Botinak!!!!

Millye,
sajnálom az esést, sajnos ez benne van a pakliban, Bogi is elesik néha, általában popsira huppan, de néha a feje is koppan… pedig még nem jár, csak áll.
Wow, micsoda torta!!!!

Kattja,
édes kislány Bogi!

Zizi,
még nem tudom, hogy megyünk-e holnap a Kopaszira… Bogi fél4 körül szokott még aludni egyet, akkor el tudnék vele indulni… ha az még nem késő. Meddig terveztek ott lenni? A haza úttól is tartok egy picit, mert Üröm pont Buda másik vége és a rakpart dugó időben mókás tud lenni. Azért az izgalom, mert még nem voltam Bogival egyedül, mióta ő hátra költözött a gyerekülésbe, igazából nem tudom, hogy bírja majd.

Reggel olyan borús idő volt, tartottam tőle, hogy ma sem lehet kimenni, de délutánra csodaszép napsütés idő lett, lehetett hintázni picit. Bogi most kezdte el mutogatni, ha valamit szeretne, úgyhogy cipelhettem oda-vissza a kertben…

Lányok,
nincs valami ötletetek fogyás ügyben? Maradt rajtam 10 kiló és le szeretnék adni belőle, mielőtt belevágnánk a 2. babaprojektbe ősszel. Tudom, mozogni kell, de olyan nehéz, mikor ilyen vacak éjszakáink vannak… egyszerűen nincs erőm, de nincs mese, el kell kezdenem a tornát és a fogyókúrát is. Persze az utóbbit is mértékkel, mert most tökéletes a vérképem és nem szeretném elrontani. Hm???

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Bogi:
Kép

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Szia Kriszta!

Szerintem bőven érdemes még elindulnotok f4 körül, azt hiszem, mi sem fogunk tudni hamarabb menni.
Rossz idő esetén jó nektek az Eleven Park?

Zita, utólag is boldog névnapot Julcsinak!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Köszönjük :)

Kriszta, azért az éjjeli alvásokat nálunk is megszakítja még 1-2 kelés, de ez már tényleg istenes a korábbi helyzethez képest. Az tényleg tök jó, hogy nappal egy hosszú alvás van, azóta sokkal kiszámíthatóbb az életünk. Annyi a hátránya, hogy nem lehet egész napos programot csinálni, mert Julcsi csak az ágyában tud (hason, egyedül) aludni, max még autóban, de ott csak kevesebbet. Így van egy rövidebb délelőttünk és egy hosszabb délutánunk :)

A kocsikázás miatt ne aggódj szerintem, Julcsi is sokkal jobban szeret mögöttem ülni, mint mellettem feküdni a hordozóban. Így tud nézelődni, jobban elvan. Nem volt semmi gond azzal, hogy hátul van egyedül, pedig előtte mindig mellette voltam. Most már ha hármasban utazunk, akkor is elől ülök. :)

Fogyókúrára nincs ötletem, egy időben minden csodafogyival próbálkoztam, de a végén mindig több jött vissza, mint amit leadtam, úgyhogy eldöntöttem, ilyet többet soha. Ma már azt gondolom, csak a teljes életmódváltás segít hosszú távon, de ahhoz azért kell jókora elhatározás meg akaraterő :roll:
Nekem mákom van, mert a szoptatástól többet fogytam, mint amennyit terhesség alatt híztam, pedig rengeteget eszem 8) Persze még így is volna mit leadni :oops:
zita978
 
 


sziasztok,

sajnos nekünk ugrott a hnapi találka.. :(
Lili lebetegedett reggelre..folyik az orra sokat szörcsög,köhög,tüsszög és nagggggyon levert szegénykém...délutánra vmit javult,de még nincs jól,úgytünik mi sem úsztuk meg sajnos :s

remélem a következő talira eltudunk menni,olyam rossz mikor beteg egy gyerek..persze nem súlyos dolog ez,tudom én csak akkor is...

Kép

Kép
mulan
 
 


Mulan, sajnálom. Jobbulást Lilinek!

Zizi, akkor végülis hányan leszünk? Jön Reni és Cirkuszka is?

Kriszta, Bogi annyira szépséges ezen a fotón! :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita, hát tényleg nagyon megcsappant a létszám. Reni meg én tuti megyünk, Cirkuszka nem mondta le, Szilvi és Kriszta talán jönnek.
Azért jó lesz így is, és még erősebb lesz a motiváció, hogy szervezzünk egy következő talit is. :-)
Köszi a számod, elmentettem, küldöm neked a sajátomat. Kriszta számát tudom, Szilvi meg Cirkuszka tudja Reniét, szóval vlm csak lesz! :-)

Mulan, gyors gyógyulást Lilinek! Nekünk a tengervizes orrspray nagyon bejött.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Ja, és reméljük Katjjaék is tudnak jönni!

Katjja, el tudnád küldeni a számodat? Én küldöm az enyémet.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Jó időt kívánok nektek a mai talihoz! Érezzétek jól magatokat és csináljatok sok fotót :D Mi délután oltásra megyünk :( Remélem legközelebb mi is el tudunk menni :roll:

Zita978 a szája még be van duzzadva belül és kívül van egy kis heg de már nem vészes. :roll: NAgyon klassz a bicikliülés Julcsinak! Utólag is boldog névnapot neki! :D

Krisztacsillag bizony benne van a pekilban, hogy esnek.. meg azt vettem észre hogy egyre bátrabb merészebb és azért esik mert kajláskodik meg produkálja magát :? Nekem annó a fogyókúrákból csak a 90 napos jött be de akkor lazán lement 10 kiló rólam :D HA vége lesz a cicizésnek nálunk akkor én is belekezdek :roll: Micsoda hatalmas szép kék szemei vannak a lánykádnak! :D

mulan jobbulást Lilinek! Nagyon sajnálom, hogy ti sem tudtok elmenni a talira...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nincs valami fényes idő. Akkor Eleven park?

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Beszéltem Zizivel, elhalasztottuk a talit szebb időkre.
Kár... és persze ahogy letettem a telefont, kisütött nálunk a nap :twisted:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok!

Remélem, már minden érintet tudja, hogy a rossz időre és az erősen lecsökkent létszámra való tekintettel, elmarad a mai tali. :-(

Próbáljunk találni egy időpontot júniusban, ami sokunknak jó! Felmerült az is, hogy esetleg ne a Kopaszi-gáton találkozzunk, mert az sokmindenkinek messze van. Valami ötlet a helyszínre?
Nekem a Városliget vagy a Millenáris jutott eszembe (bár ott már rég nem voltam, nem tudom milyen lett az átalakított játszótér.)

Írjatok időpont és hely ötleteket! :-)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


sziasztok

sajnálom h elmaradt a tali végül mindenkinek :(

a millenáris játszótérről pont ma mesélte a szomszédunk h milyen szuperjó lett. ők oda járnak legtöbbet. szóval egy próbát talán megérne :)

időpontot nem tudok, nem júni elejéről volt szó korábban még?
ja,most látom h az már jövő hét.. :) esetleg 2hét múlva?

Lili kicsit jobban van mint tegnap,köszönjük a bíztatást!
az éjjelünk iszonyat volt..1körül ébredt és 5körül sikerült elaltatnom..gondolhatjátok..
:?
azt a tengervizes dolgot kipróbáljuk majd köszi a tippet zizi :)
az orcsepp amit most kap..hát ahogy üvölt miatta..gondolom csíp is meg különben is..le kell fognom hozzá h sikerljön a dolog.. ezzel könnyeb?mármint a spray-vel?
ja és jön a két felső fog ráadásnak még ma vetteem észre..sőtt ha jól láttam mellette is még 3-3!!! fog készülődik..
brutál..

kubu:nagyon szuper ez a kép! nagyon helyes fiad van :)

millye: nem akarsz indítani egy cukrász tanfolyamot? :) én beneveznék rá!
remélem András már jobbann van!

zita:utólag is Boldog névnapot Julcsinak! Nagyon klassz az ülés!

Kép

Kép
mulan
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszönöm szépen mindenkinek Boti köszöntését.
A zsúr nagyon-nagyon jól sikerült, csak én irtóra elfáradtam, zsivaj volt, 6 gyerek, 10 felnőttel körítve, ebből ugye apukák is, akik a pálesz és sör melett nem értek rá...:-). Jól van ők is szórakozhattak.
Igazándiból barátok voltak mind, szóval jól sikerült. Boti nagyon örült, biztos nem fogta fel teljesen mi a helyzet, de azt érezte, hogy körülötte forog a világ azon a napon. Ráadásul sikerült pont a napján tartani, ez még jobb volt így.
Mindenki hozott valami kis ajándékot...Boti eleinte félve vette el, majd annyira bebátorodott, hogy az utolsó vendégek érkezésekor, aki ráadásul az egyetlen kislány volt, már csak odaszaladt és kikapta a kezéből a masnis ajándékot. Szegény kislány nem tudott erre mit lépni, ráadásul, ő már 3 éves és begyakoroltatták vele, hogy Boldog Szülinapot Boti...hááááát ezt nem tudta szegény elmondani... :lol: Viszont miután elment a kislány Boti egész este már csak az ő nevét ismételgette...az első szerelem. :-)
Torta aranyos volt, egy busz formájú tortát rendeltünk neki, csoki tortát, mert imádja a buszokat.
Igyekeztem képeket csinálni, de inkább videózott apa, mert nekem nem volt időm semmire, egyfolytában próbáltam jó háziasszony lenni...:-) Majd próbálok képet felrakni.

Ma az AFP-n is túl voltam, mivel nem lehetett lefeküdni, szerencsére túléltem azt az egy kémcsövet ülve is...de persze nem sikerült rögtön jól szúrni...no mindegy...ez már a keresztem marad örökre.

Zizi:
Nagyon Boldog Szülinapot Flónak!!! Remélem hasonlóan jól telik majd nektek is...:-)
Bocsánatot kérek, hogy ma nem lett jó mégsem az idő, nem szoktam szabotálni ez ilyen eseményeket, de jöttek a szüleim és az idő sem lett végül valami fényes.
Támogatom a júniusi találkát, nagyon remélem, hogy valami történik majd ezzel az időjárással, mert ez már több, mint szeszélyes. Azért a szabadtéri program mégis csak más.
Nekem mind a kettő hely megfelelő, Millenáris és Városliget is, azért ezek közelebb esnek hozzánk.

mulan:
Lilinek jobbulást, lehet, hogy szegénynek kicsit sok ez a fogzás is...

Kubu:
Milyen kórházból engednek haza gyorsan??
Visszaolvastam, de lemaradtam valamiről?
Pocakfotó még korai lenne, ez még nem pocak...majd ha lesz akkor, hogy érdemes, akkor lefotózzuk ígérem :-).

Zita:
Julcsinak utólag is Boldog Névnapot!

Puszi mindenkinek.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


zizi27 nekem a millenáris jónak tűnik mert közelebb van hozzánk :D

mulan örülök, hogy Lili jobban van! Sajnálom az éjszakázást! :? Cukrász tanfolyamot? :lol: Óóó még én is kezdő vagyok nagyon :wink: Tegnap csináltam egy epertortát. Nagyon jól sikerült külsőleg... még nem kóstoltuk mert a hűtőben "dermesztem" A fiam már jobban van bár tegnap is sikerült kétszer beütnie a buksiját :roll:

Túl vagyunk az oltáson. Egyáltalán nem volt bőgés csak a lefogást viselte nehezen :D

silverlion örülök a jól sikerült szülinapon. Majd tegyél fel képeket!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Flórának nagyon boldog első szülinapot!
Millenáris nekem jobb, mint a Városliget, én arra szavazok.
Bár nekem a kopaszi is jó lett volna, de ott már úgyis többször voltunk :)
A millenárisnál tudja vki hogy lehet parkolni?

Millye, jó, hogy simán ment az oltás. Azt hallottam, a 15 hóstól lehet leginkább belázasodni, jó, hogy megúsztátok!
Ha a millenárison lesz a tali, el tudlak vinni titeket, ha kell fuvar :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Flórának Nagyon Boldog Szülinapot !!!!

Kép

Kép
mulan
 
 


zizi27 Boldog szülinapot Flórának! :D

zita978 a láz úgy 5-10 nap között várható... úgyhogy azt még nem úsztuk meg. :? Te melyik részről jössz? Hol laksz? Érden? Nagyon köszi a felajánlást!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a köszöntéseket! :-)

Arra gondoltunk, hogy lehetne a Margit-szigeten a találka, mert akkor senkinek nem kellene dugó gyanús hidakon átkelni. Mit szóltok?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi27 ott a parkolás gázos nagyon.. tavaly oda jártunk babatalizni és elég messze találtunk parkolót. Ráadásul mi a Margit híd felől mennénk ott meg le van zárta a híd :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok! Nem tűntem el teljesen, csak el vagyok havazva (vagy esőzve :lol: ) Rengeteg a munkám is, dúl a vizsgaidőszak, és igyekszem írásbelikkel hamarabb túleseni, azon a mintegy 400 emberen...
Közben szervezem a nyarat, táborok, nyaralás, stb. És a gyerekek életét, most van minden, zenevizsgák, kompetencia mérések, kirándulások....nem részletezem!
Köszönöm a jó kívánságokat, meg a drukkot, Apámnak is, Eszternek is. Szépen gyógyul Esztó szája, a varratokat már kiszedték, remélem a pici heg is el fog múlni, ami még látszik!
Nem tudom kinek milyen messze van, de Óbudán remek máltais játszók vannak,. az jó tali hely. Van egy rögtön az árpád-híd lábánál, lehet hogy az jobb közlekedésileg! Fedett terasz rész, és egy kis játszószoba is van.
Voltam ma dokinál, egyelőre óriás bébiket hordok, mindkettő nagyobb, mint a terminusnak megfelelő méret, az egyik kb 1 héttel, a másikkettővel. De ez utóbbi most fejjel fekszik, jó lenne ha így maradna, és a tesó is követné mielőbb, mert bár a hasam nő rendesen, de azért szűkül a hely!

Szülinapos babáknak boldog szülinapot, mamáknak meg gratula!

bocs, ha vmire nem reagáltam, sziasztok: Claire
claire
 
 


Zizi, hogy sikerült a szülinap? Fotókat teszel majd?
Margitsziget nekem is a parkolás miatt nem hangzik annyira jól. Ti hogy gondoltátok?

Millye, igen, Érden, az M7-es mellett. Nem nagy kitérő szerintem, ha felveszlek titeket. Remélem, megússzátok a lázat!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Claire, nem semmi, hogy ikrek és nagyobbak az átlagnál :o
Kitartást a zűrös időszakhoz!
zita978
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól sikerült Flóra szülinapja. Szombaton barátokkal, vasárnap pedig a családdal ünnepeltünk.
Kicsit megijedtünk, mert szombaton sorra mondták le a barátok, mert megbetegedtek a gyerekek, de aztán beszerveztük néhány plusz vendéget, és szerencsére nagyon klassz lett a hangulat.
A vasárnap is szupi volt, rengeteg ajándékot kapott Fló a nagyszülőktől és iszonyatosan élvezte, hogy mindenki rá figyel. Az árnyékolta csak be kicsit a hangulatot, hogy anyósom eljött betegen (hányós-fosós vírus). Azt sikerült elérnünk, hogy ne puszilgassa Flórát, de az összes játékát és még az itatós kulacsát is végig tapperolta. :twisted: (Fel nem fogom, hogy egyáltalán miért jött el így!?) Most nagyon drukkolok, hogy ne legyünk betegek, mert a héten utazunk nyaralni Sopronba.
Mindjárt teszek fel pár képet a szülinapról.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zizi27 2010.05.31 13:31-kor.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Kép



Kép






Kép




Kép




Kép




Kép



Kép

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


A taliról:

Akkor a Margit-szigetet leszavaztuk.
A legtöbben a Millenárist írtátok, de nekem nagyon szimpi a Claire által javasolt Máltai játszótér is. Ahhoz mit szólnátok? Lehet ott parkolni?

Időpontnak javaslom első körben a június 16-a szerdát. Hmm?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


zita978 hűű ez nagyon jó lenne! Azt hiszem élni fogok a felajánlásoddal. :D Egyenlőre még nincs láz.

zizi27 örülök, hogy jól sikerült a szülinap! CSodás tortákat kapott a kislányod! Én ezek tán fel sem merem tenni amiket csináltam :shock: mert elbújhatok velük... NAgyon édes cukipofi Flóra! A közös képetek is nagyon klassz lett! Anyósod meg nagyon felelőtlen! Drukkolok, hogy ne betegedjetek le miatta!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


zizi,
még1x Nagyon Boldog Szülit Flónak.
Nagyon szupi tortái voltak. Honnan szereztétek ezeket a tortákat?
Főleg a második torta tetszik az a girbegurba...nagyon édi.
Szerintem a gyerekek még csak azt élvezik amikor ilyen picurkák, hogy mindenki körülöttük ugrál és sok színes játékot kapnak...hogy miért ugye nemigen.
Nagyon megértem a dühödet, hogy anyósod így odament. Megmondom őszintén, hogy irtó toleráns vagy, mert én biztos elküldtem volna. Nagyon felháborít a saját családomban is, ha valaki ilyen felelőtlen...ha már a felnőttekre nincs tekintettel, akkor legalább arra a picire, meg arra, hogy indultok nyaralni...
Komolyan nagyon szorítok, hogy ne kapjátok el...remélem mindent fertőtlenítettél utána.
Utána nézek a neten hol van ez a Máltai park...nekem tulképpen mindegy.


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Zizi, nagyon jók lettek a fotók! Flóra nagyon husi, és hasonlít mindkettőtökre nagyon!

Nekem jó a juni 16. Máltai játszótérből több is van Óbudán, ezt találtam róla:
http://www.babanet.hu/hol-mi/jatszoter.php

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Nem babás téma, de azért megosztok veletek néhány fotót a tegnapi "bulinkról"

Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


sziasztok,

zizi : szuperek a képek! :) nagyon helyes nagy lányod van! ezek a torták a sugar shop-ból vannak? remélem finomak is voltak. :)
örülük h jól sikerült a buli végül!

zita: uhh nem semmi képek..

nemtom ti hogy vagytok vele,de a dilis időjárás miatt is nekem a millenáris szimpibbnek tünik,mert van fedett épület ahova be lehet szaladni ha kell hirtelen.(meg van benne mosdó is asszem)
de nem szeretném bonyolítani a dolgot persze. csak már totál kivagyok ettől a hülye időtől..

Kép

Kép
mulan
 
 


zita978 ez nagyon durva.... jég... májusban... hallottam, hogy Érd bőven kapott az égi áldásból... :?

mulan nekem is szimpibb a millenáris 8)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: