Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,


Körömvágással nekem szerencsém van, mert Kristóf elég "piperkőc" és bármikor jön ha úgy találja nem megfelelő a méret jön, hogy vágjam le, szóval ezzel nincs gond. A fogmosás már kényesebb valamikor olyan szépen megmossa, de megnézem és van mit rajta javítani...
Amivel nagyon szenvedünk, hogy nem hajlandó még mindig wc-be elintézni a nagy dolgát. És nem tudok vele mit csinálni, ráültettem a wc-re és nem intézi ott el..szinte könyörög a pelusért.Ez egy kicsit elkeserít, lehet szigorúbbnak kéne lennem, de csak nem hagyom, hogy visszatartsa.

Köszönöm a fülem jobb, a gyulladás elmúlt de a jobb fülem nagyon sokszor eldugul, és olyankor a saját hangomat se hallom, nagyon kellemetlen.

Magam miatt is egy kicsit elkeseredtem, mert elkezdtem vizesedni, nagyon dagad a lábam. Most felemelték a magne b6-ot,
pocólni kell, meg borogatni, de még hol van a meleg nyár.
Ettől függetlenül jól vagyok, jövő héten már a 22. hétbe lépek:)

Zsu
kátaizsu
 
 


Kristóf mennyi idős is?
Vendég
 


Sziasztok lányok !


Nóri baba nagyon szép !


Azért jöttem, hogy megkérdezzem mi a véleményetek a bölcsiről ?...jó ? nem jó ? Azért gondoltam, hogy kellene, mert Márkó sem beszél, megérteti magá és abszolút mindent ért, de mondani alig csak pár szót... a bölcsire meg mindenki azt mondja, hogy az első 1 év után szobatiszta lesz a gyerek és nagyon hamar megtanul beszélni is. Nektek mi a vélemény ? Van aki már bölcsis ? Vagy ti csak ovizni fogtok ?


Körömvágás nálunk nem gond, elmondom, hogy kell mert nem lány ő, hogy nagy karmai legyenek :) Meg szoktunk közben számolni tanulni, hogy na most már csak 5 van hátra és most már csak 4...és sokszor mondom, hogy figyel nézz csak oda...akkor mindig van pár másodpercem nyisszantani.

Fogmosást Márkó sem szeeti, de úgy szoktuk h egy pohárba teszünk vizet, azzal mindig vizezem a fogkefét és azt szereti nyalogatni :) Meg szoktam neki mondani, hogy adja ki az a bizonyos ááá nagyra kell tátani a szád...és akkor áááá-zik és addig sikálokegyet-kettőt :)

Nikuc

hogy vagy ? húúúú....nemsokára lesz egy kislányod :) :) :)

Kép

NIKI
nini.n
 
 

 
 

Szasztok!

Most csak gyorsan írok a szerintem gyors szülésemről... :roll: Bő két újnyival érkeztünk a kórházba fél 10 körül ctg, beöntés, stb és már majdnem dél volt és mível nem volt változás tágulás téren burokrepesztés és oxitocin (11:55) erre úgy beindultak a fájások, hogy 15 perc múlva már 4 újnyi lett így már szó se lehetett az epidurális érzéstelenítésről és már szóltak a dokinak (Kazár ügyeletes) és a csecsemősöknek is, hogy jöjennek mert szülünk míre odaért a doki már a méhszáj is eltünt és már nyomhatam is. Így 12:25-kor már meg is érkezett Ákos fiam 3170g-mal és 52cm-rel 33cm fejkörfogattal. Próbáltak gátvédelmet is de túl magas a gátam vagy mi, így nem sikerül. Aztán amilyen gyorsan tágultam olyan gyorsan szükültem is így müteni kellet a placenta miatt... altatás stb... Így nem tudtam se nagyon megfogni se ciciztetni szülés útán. :cry: Mostmár viszont minden rendben tejcsi is van bőven és Alexandernek is nagyon tetszik a baba csak rám mégrges...

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga, gratulálok, jó egészséget Nektek!

Alexander meg majd megbékél :)
Vendég
 


Kinga,
gratulálok! :) Hát ez tényleg gyors volt! Túl gyorsan szűkültél, ezért műteni kellett a placenta miatt? Hát, hogy mik vannak! :shock: De az a lényeg, hogy már van tejcsi és minden rendben.
Szegény Alexander, persze ez egy sokk neki, de majd felenged!

Niki,
Pálmi megy bölcsibe (családi napközibe) szeptembertől. Nekem csak jókat mondanak! Hogy kell a gyereknek a társaság, ősztől-télen már rossz idő lesz, nem tudtok majd annyit kijárni, meg fog őrülni a négy fal között, ott viszont gyerekek között lesz, jó lesz neki! Mondom mindezt én, aki annyira aggódom, hogy milyen lesz :lol: :lol: :lol: De ezzel magamat is bíztatom :)

Én anyu szerint az első fél évben minden reggel sírtam mikor elment... úgyhogy nem is nagyon számítok másra... :roll: Most is sír mikor anyuval itthagyom, pedig vele újszülött kora óta heti 3 nap van... De mondja anyu, hogy ez inkább nekem szól, amint elmegyek 1 perc és már jól van :)

Én emlékszem amúgy még arra, hogy sírtam reggelente... azért sírtam, mert rossz volt, hogy anyu elmegy, de utána már bent a gyerekekkel jó volt...

Amúgy nem lehet, hogy a bölcsiről már lekéstél? Nálunk tavasszal volt beiratkozás - sokszoros túljelentkezéssel - és már megvan a lista, hogy ki jutott be. Mi nem. Ezért megyünk családi napközibe. Bár az anyagi oldalától eltekintve én ikább örülök, hogy oda megy, sokkal kedvesebb a légkör, kevesebben vannak, jobban odafigyelnek rájuk. Legalábbis ezt láttam mikor párszor ott voltunk eddig...

Köszönöm a körmös hozzászólásokat, akkor megpróbálom a csipeszt... Hhhhhhh
Álmában se hagyja amúgy, fel nem ébred, de még akkor is elhúzza :lol: ha ezután piszkálom még, akkor előbb-utóbb hasra fordul, behúzza maga alá a lábait és úgy alszik tovább :lol: Trükkös a csaj :)

Alexanderről jutott eszembe - hogy haragszik - hogy Pálmi meg mintha most jobban kötődne az apukájához, korábban csak ímmel-ámmal volt együttműködő, amilyen kedve éppen volt, mostanában meg mindig odamegy ha meglátja, nyújtja felé a kezét, hogy vegye fel, stb.
Reggelente mikor kijövünk a gyerekszobából az az első, hogy beszalad apuhoz és felébreszti :) Jó érzés, hogy végre foglalkozik vele :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kinga gratulálunk :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok,

Panndi: 4 éves elmúlt..voltunk vele a dokinál, pszichológust kérdeztem, azt mondták hagyjam, el fogja ez is hagyni. Volt már, hogy sikerült neki az oviban, de alapjában ez van, és lehet a tesó megszületésével se lesz jobb.

Kinga,

Gratula, ez tényleg gyors szülés volt:)

Niki,

Az én kisfiam járt bölcsibe, mert visszajöttem dolgozni, és nem tudtam kire hagyni. Nekem nagy szerencsém volt a gondozó nénikkel mert nagyon jók voltak sajnáltuk is őket. A szobatisztaság is hamarabb ment (nagydolog nélkül), akkor még Ő sem beszélt ez is hamarabb ment, nagyon sok mondókát éneket tanult olyat amit én nem tudtam neki megtanítani mert nem ismertem, és a gyerekek társasága is jót tett neki, lettek barátai, az oviba már sokkal könnyebben szoktunk be:)
Én nem bántam meg..
Ha van hely a bölcsikben akkor évközben is felveszik, nekem szerencsém volt, mi novembertől kezdtünk járni, ás pont volt hely amikor bementem érdeklődni. Rögtön fel is vették..

Zsu
kátaizsu
 
 


Zsu, szerintem is elhagyja majd idővel, nyilván nem marad így :) Szerintem ha nem érzi kényszernek, előbb-utóbb úgyis ráérez a dologra. Kistesó meg lehet, hogy pozitív változást eredményez, Zsófit motiválta, hogy sok mindenben nagyobb lehet, mint Fruzsi, mert ő már nagylány! :)

Zsófi is jár heti három délelőttöt csanába, szereti, és nagyon jót tett neki. Én nem szerettem volna közösségbe adni három éves kora előtt, de igénye lett rá, és jót is tett neki nagyon :)
Vendég
 


Sziasztok! Jó estét! :)
A férjem épp Petit eteti cselesen zsíros kenyérrel. (Speciális adalékmentes kenyér, házilag kisütött kacsazsírral) Olyan kis vékony, pedig elég jól eszik, de csak nyúlik, egy dekát nem hízik. Minden trükköt bevetünk egy kis extra kalóriáért. :lol: :lol: Már a reggeli turmixába is teszünk egy kis hidegen sajtolt búzacsíraolajat. :)

Kinga: Gratulálok a gyors szülésedhez!

Niki: Én párolom a bölcsit! Sajnos nálunk nincs lehetőség. :(
Látom, a fogmosással Ti is hasonlóan álltok, mint mi. Nálunk is kb. ez van. Vagy odaadom neki, és lelkesen rágicsálja a fogkefét, vagy próbálok egy-egyet sikálni, de az messze nem fogmosás. :(

Ma voltam szülőszobát látogatni. :) Nagyon barátságos, jobban tetszik, mint a Mávosak. :) Kis barátságos szobák, egy állítható szülőággyal, kis fotellel, székkel, és egy kis szekrénykével, ahol a babát látják el. Kérésre hoznak labdát, és 2 szülőszobához tartozik egy kis zuhanyzó.

Kép

Kép
nikuc
 
 


nikuc, Te hol fogsz szülni? (Bocs, már biztos írtad, de az agyam szita :)).
Fogmosás: nálunk is dettó, egy darabig hagyta, aztán nem, aztán fogkefét váltottunk, akkor egy ideig megint hagyta de aztán megint nem.... szóval most éppen apával mosnak esténként fogat (apa mossa Rózáét), s ez egyelőre működik, aztán majd kitalálunk valami újat :)

A körömvágásnál nálunk is bejött a csipesszel vágás (mert új volt, érdekes), illetve egy regényben olvastam, hogy a főhős körmét anyukája "csitt, csatt, csutt, bumm" - négy kis nyisszantással vágta le, na ez nálunk is bevált, plusz amit írt már valaki, hogy ha én vágom magamnak, akkor sokszor ő is kedvet kap.

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Jaj, és a legfontosabb :)

Kinga, gratulálok a kisfiadhoz!!!! Sok boldogságot kívánok neki!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Kinga: gratulálok! Sok boldogságot, jó egészséegt!

Fogmosás: nálunk az elektromos fogkefe vált be. Mivel mi azzal mosunk fogat, Adélt is nagyon érdekelte. A fogorvosunk mondta, hogy nyugodtan próbáljuk meg Adélnak is. Így vettünk neki fejet hozzá és mossuk a fogát.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Köszi a tippet az elektromos fogkeféről, megpróbáljuk mi is, mert nálunk se nagyon megy a fogmosás, inkább úgy, mint Nikucéknál, hogy magának csinálja, de hát az olyan is... :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Susy, gyönyörű kis hercegnő Nóri kislányod!!!!

Kinga, gratulálok Ákos babához, és a gyors szüléshez. Ügyes vagy!

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a dicséreteket mindenkinek! :)

Szalamandra
Nagyon jó, hogy van egy kis hercegem és egy kis hercegnőm is. :) Kristófra egy rossz szavam sem lehet, nagyon jól viselkedik és jól állja a próbatételeket. Én rosszabbra számítottam. :)

Veronika
Akár mikor írok itt neked, mindig eszembe jut mennyire esélyes volt nálunk a neved. :)) De valahogy ahogy Nórira nézek, nem illett volna hozzá a Veronika, ő olyan Nóris. :)))
Fogmosással nálunk nincs gond, én megmosom neki aztán ő is de az olyan is tényleg.

Körömvágás Kristóffal sosem volt problémás én ollóval vágtam neki, de Nóri úgy szorítja a kezét, hogy alig tudom neki levágni. Pedig nagyon gyorsan nő a körme.

Kinga
Gratulálok a kisfiadhoz!

Ki lesz lányok a következő??? :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szisztok!

Köszi a gratulációkat lányok! :D
Tényleg nem is írtam, hogy olyan erős fájásaim voltak, hogy töbször kiakadt a számláló és olyankor a szívhangja is eltünt a kismanónak hasonlóan mint Mártinak Domival...

Egyébként a körömvágás nálunk is borzalom számoltunk is meg mondókáztunk is de semmi nem jött be régen csipeszeltem de egyszer belecsíptem a bőrébe és vérzet, úgyhogy ejtettük És a fogmosás is katasztrófa ő akarja egyedül, de az tényleg olyan is... :? nekünk meg alig hagya...

Mennem kell mert felkelt a legapróbb! :lol:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Susy: Álmában is annyira szorítja? Nekem csak úgy ment. Peti olyan mélyen aludt, hogy semmire nem ébredt fel. :)

Szalamandra: Fehérváron, mivel elköltöztünk, és az a legközelebbi "normális" kórház. :)

Gabi: Ez az elektromos fogkefe érdekes ötlet. Lehet, hogy mi is kipróbáljuk.

Körkérdés: Milyen fogkrémet használtok, ha használtok?

Kép

Kép
nikuc
 
 


nikuc, mi nenedent babyt használunk, nemrég mondta valaki, hogy van 50 ml-es kiszerelésben a DM-ben, ennek jóval kedvezőbb az ára, mintha mindig a kezdő csomagot vesszük meg a kis ujjra húzható fogkefével. Én átolvasgattam a gyerekfogkrémek leírásait, és maradtunk ennél.

Jaj, lányok, kihúzták a fogam, akörül minden rendben, remélem, hogy a kicsivel is, és nem ártott neki ez az incidens. De nagyon helyes volt, jó nagyokat rúgott közben is, utána is, szerintem azért, hogy tudjam, ő rendben van :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Nikuc: szerintem te vagy a következő, aki szülni fog :) Szerintem jó a fehérvári szülészet, nekem sokan dicsérik. Amúgy én fehérvári vagyok.
Mi is a nenedent fogkrémet használjuk, de majd elmexre fogunk váltani, ha Adél végre nem eszi meg a fogkrémet, de ez még odébb lesz.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Mi Elmexet már egy jó ideje, előtte Nenedent-et :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Mi is Elmexet használunk.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Mi most épp Signalt, meg amúgyis, mindig mást.
Vendég
 


Susy- Nóri nagyon édes, jó hogy Kristóf ilyen jól "tűri".

Kinga- gratulálok a kis Ákoshoz. Sajnálom hogy nehéz szülés volt.

Fogmosás: mi leginkább sehogy nem mosunk fogat csak rágjuk a fogkefét és esszük a fogkrémet. Borzasztó.

Niki- tök ari a cipő. Köszi!

Lányok! Mivel itt a nyár (elvileg) elkezdtem megint parázni a nyaralással kapcsolatban. Tavaly végül nem mentünk külföldrte de idén már nagyon mennék. Ha jól emlékszem néhányan voltatok repülővel itt-ott. Én is arra gondoltam hogy repcsivel gyorsabb lenne, de annyi mindent kellene vinni hogy fel se férünk a repülőre, mert ugye ajánlják hogy vigyük a bevált kajákat, pelus, babakocsi stb. ti mit vittetek , hogy fértetek el néhány bőröndben??
tüni75
 
 


Tüni,
ezen már én is gondolkodtam, mert csak egy sima pár órás elmenetelhez is annyi mindent kell vinni! :)

Mi még idén is csak belföldön nyaralunk, de azt sem tudom a kocsiba majd hogy férünk be :) Szerintem úgy, hogy magamnak alig viszek valamit :)

Már kitaláltam, hogy pl. pelusból kiszámolok pont napi 6-ot, meg ilyenek, nem viszek egy egész csomaggal, hasonlóképp mindenből kiteszek kisebb műanyag edénykékbe (pl. popsitörlő, popsikrém, tápszer, úszópelus).
Ruhából mindig túlzásba szoktam vinni, felkészülve minden eshetőségre, de abból is visszafogom magam majd... :roll: Pl. éjszakára való ruhából simán elég 1db egy hétre, max kiöblítem reggel és estére megszárad, ha nagyon kell... A biztonság kedvéért kell meleg cucc is, de 1 meleg nadrág és felső elég.
Ruhákból is majd csak pont annyit viszek, ahány napra megyünk, abból is mindig többet szoktam :roll:
Persze az utazóággyal, babakocsival nincs mit tenni, az kell... (bár nekünk utazóágy nem kell, Pálmi nem marad meg az utazóágyban...) esetleg kérdezz rá, mert van ahol adnak!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Mi idén Horvátországba megyünk, hát, alakul a lista, hogy mi mindent kell vinni :) Mi hajnalban indulunk, 7 órás út, kíváncsi vagyok, hogy bírják a lányok :)
Vendég
 


Amúgy Zsófi nem volt még három hónapos, amikro először elmentünk vele pár napra "nyaralni", előtte csak nagyszülőkhöz utazott. Szóval akkor mentünk vele Bécsbe három napra adventezni. Fruzsi tavaly 3 hónapos volt, mikor nyaralni mentünk egy hétre belföldön. Szerintem nem kell félni, csak menni :)
Vendég
 


Tüni,

nekünk nincs kocsink, így belföldre vonattal, külföldre repülővel megyünk. Tavaly Róza 11 hónapos korában voltunk egy hetet Korfun nyaralni, november végén pedig 5 napot Hollandiában.

Gondolom, gyerektől is függ, Róza egyáltalán nem macerás, mindenhol alszik, nem válogatós ágyat, szobát illetően. Kaptunk három ágyas apartmant, egyik ágy az övé lett, persze úgy, hogy egyik oldalán én aludtam, másik oldalon fejtől az apja, plusz ott körbebéleltük. Fürödni a karomban fürdött a zuhany alatt. Ruhailag elfértünk, egy bőröndöt és egy hátizsákot vittünk, plusz egy kézipoggyászt. Játékból nem kell egy garmada, klasszul elvan a gyerek akármivel, plusz szórakoztatják az utitársak, helybéliek. Attól is függ, hova akarsz utazni, Görögország EU tagállam ( :) ), megnéztük a neten, hogy van Pampers pelenka és ott kiderült, hogy van Nestlé bébikaja, a helyiek rendkívül barátságosak a gyerekekkel, szeintem nem extra a nyaralás. Tudom, hogy egy autót is tele lehet rakni gyerekcuccal, de hidd el, nagyon klasszul lehet nyaralni egy (két :)) bőröndnyi ruhával is. :) Hajrá!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Mi idén visszük kerilányomat is nyaralni, így 5 ember egy heti ruhája babkocsistól kell férjen a csomagtartóba, nem aggódom, de tényleg meg kell gondolni mit vigyek majd :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi, jók az új képek a csajokról! :) Hihetetlen, hogy Léni is ilyen nagy már!

Veronika, elmúlt Pálminál a kiütés? Rendben vagytok már?

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Tüni, örülök, hogy tetszik a cipő :) Márkó is nagyon szereti.

Szerintem egyszerübb repülővel utazni, mint autóval.
Mi idén februárban voltunk 17 napra, és az óceáint is átszeltük, összesen oda 14 óra volt vissza 12. Márkó nagyon jól bírta és azt mondják, hogy minnél kisebb a gyerek annál jobban viseli a repülő utat. Nálunk nem volt semmi gond, mi elővigyázatosságból fel és leszállásnál itattuk, hogy ne pattogjon a füle. Mi 3 bőröndöt vittünk, pusz 2 kézipoggyászt és elfértünk. Pedig én 17 napra elegendő pelenkát, popsitörlőt, úszópelust és babakaját is vittem :)
Viszont, ha repcsivel mentek arra figyelj, hogy ne ilyen diszkont légitársasággal mennyetek (pl wizzair) !! Mi malévval és airfranceal mentünk. A férjem és az én táskám fejenként olyan 20-23 kg volt Márkóé pedig a limiten belül maradt...pont 13 kg volt :) Ha repültök arra is figyelj majd, hogy popsikrémet nem vihetsz fel a gépre, max ha van 100ml-es kiszerelésű. Különben elveszik. Játékot mi sem vittünk, a kedvenc alvómaci jött csak. Zömmel a sztyuikkal játszott :)

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Sziasztok,

utazás: Idén voltunk autóval Franciaországban, és Kristóf nagyon jól bírta, iszonyatosan be volt zsongva. Az indulás napján csak úgy kippatant az ágyból és már hozta is böröndjét, hogy mehetünk. Két részletben mentünk, első nap megálltunk németországban, és másnap indultunk tovább. Az utolsó 20km-en kérdezte csak, hogy ottvagyunkmár?:)mint a shrekben:)
Most szombaton megyünk nyaralni Horvátországba, így, hogy tudom jól bírja az utat nyugodt vagyok, meg ez nem is lesz olyan hosszú.
Repülővel is voltunk, de akkor még nagyon kicsi volt, nem is emlékszik rá.

Zsu
kátaizsu
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek mi történt, kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Szombaton kint voltunk a kapcsolat koncerten a felvonulási téren. Meglepődtem amúgy mennyi kicsi gyereket kihoztak, még csecsemőt is :shock: :)

Na lényeg, hogy OSZTOGATTAK INGYEN LUFIT, rengeteget, az egész tér tele volt rózsaszín lufikkal, a többezer ember közül minden második embernél volt, 2-3 darab is, de mire mi kiértünk elfogyott.

Persze Pálmi ezerrel mutogatta, hogy olyan neki kellene, és meg is értettem, hiszen mindenkinek volt.

Odamentem egy 45-50 körüli pasihoz, aki nem gyerekkel volt, csak egy nővel, meg 4 lufival, megkérdeztem, hogy adna-e egyet a kicsinek, ha szépen megkérem. Erre képzeljétek, közölte, hogy nem! :shock: Aztán hozzátette, hogy ez nem a gyereknap! :evil: :evil: :evil:

Csak lestem, hogy ezt most komolyan mondja, hogy a 4 lufijából nem ad egyet oda egy kis másfél évesnek? Mi a francnak neki 4 lufi? :evil: :evil: :evil:

Mondtam elég mérges fejjel, hogy "nagyon köszönöm a kedvességét!" és eljöttem. Ti hogy reagáltatok volna? Én tök dühös lettem.

Aztán elmentem a városligeti bódésokhoz és vettem Pálminak egy lufit, majd visszamentünk a koncertre és amúgy tök jól éreztük magunkat :D

Szalamandra,
köszi a kérdést, pöttyök még vannak, a karjáról már nagyjából lement, most a lábán van. Szombaton indulunk nyaralni, remélem javul még addig.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


zsu, még a végén találkozunk, mi is most szombaton megyünk nyaralni Horvátországba :)

Veronika :shock: érdekes... én csúnyábbat mondtam volna, ilyenkor elég hirtelen reagálok...
Vendég
 


Sziasztok!

Veronika, én sajnos nagyon nagy szájú vagyok, tuti biztos, valami igazi cikornyásat mondtam volna neki, le a kalappal, hogy ilyen nyugodtan, és kulturáltan tudtad elintézni. A te verziód sokkal "mintapéldásabb", mint ami az enyém lett volna. :lol:

Fogmosás: 1 fogunk van még csak kint. Azt is kell már ápolni? Ha igen, mivel? Hogyan? :?:

Nyaralás: Mi ma megyünk Balcsira. Viszont így olvasva titeket, azt hiszem átgondolom a bepakolandóakat. :lol: De komolyan. Olyan listát csináltam, hogy csak na. Lehet a fele se kellene?

Muszáj eldicsekednem vele, hogy Gergő tegnap egyedül felült! Olyan jó volt látni. Már kezdtem aggódni, mert semmi jelét nem láttam, hogy próbálkozna, és féltem el van maradva. De nem, és utána is láttam, hogy próbálkozik.
Íme egy kép róla:
Kép

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Nekünk Sibenik a cél:)

Zsu
kátaizsu
 
 


Na jól van, akkor megnyugodtam, a párom nem értette miért húztam fel magam annyira (mert mikor eljöttünk már persze mondtam minden félét :lol: )

Meg hogy azt kellett volna mondanom, hogy kívánom neki, hogy ha neki lesz kérése máshoz, hasonlóképp reagáljanak rá is!

Andi,
gratula Gergőnek a felüléshez! :) Jó utat a Balcsira és jó időt! :)

Panndi,
mi is most szombaton utazunk el, még a végén kihal a topik :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Jááááááj Gergőőő nagyon tündéri :))))) Jó nyaralást !!

Veronika

Ez tényleg nagyon jól reagáltad le ... én is valami cifrát mondtam volna neki ....de így legalább nincs mit megbánnod :)

Jó nyaralást Nektek , Mindenkinek ! Remélem minden rendbenlesz és az apróságok is élvezni fogják !! :)

Nikuc, Szalamandra ? Ti hogy vagytok ?

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Sziasztok!

Látom többen is frisitetétek a vonalzókat én is :lol: Nagyon édesek a gyerekek!

Mi még nem voltunk nyaralni még ketesben se annó a manók elött :? És nem is készülünk, (mert nincs miből) :cry:

Mindenkinek jó nyaralást!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga,
jók az új vonalzóképek! :) 15 napos... hihetetlen :) Vele még amúgy se nagyon tudnátok menni nyaralni, nem?

Niki, nem semmi egyébként, hogy ennyit repülőztetek, és ilyen jól bírta Márkó!!! Amúgy rendeződött a helyzet otthon?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Köszi lányok a nyaralós tippeket ötleteket. Látom a legtöbben nem paráztok rajta annyit mint én.
Én inkább a repülős út felé hajlok (gyorsabb, meg amúgy se szeretek annyira kocsival utazni).

Szalamandra-azt jó tudni hogy Görögországa van Nestlé bébikaja. Köszi.

Niki-lehet hogy téged kérlek meg hogy csomagolj be nekünk :D nem semmi dolgot bírtál bepréselni a bőröndbe.

Veronika-mi is voltunk a koncerten, de mi gyerkőcök nélkül.

Jó nyaralást a most indulóknak!
tüni75
 
 


Veronika

mire gondolsz ?

Tüni

:D szívesen segítek...sőt...én még légzésfigyelőt is vittem neki, meg lepedőt :D :D
Görögbe tényleg van babakaja, de arra vigyázz, hogy drágább is, mint itthon.
Ha gondolod tudok jó céget, akivel mi voltunk görögbe.
múlthéten pl. Zakintos 29.900 Ft-ba került + illeték. Ez önellátós persze (szerintem görögbe az éri meg hacsak nem vmi szuper last minute és van ilyen árért félpanzió vagy AL )
Imperator travel egyébként :) Ők malév géppel visznek, és van telepített magyar idegenvezető.

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Veronika

Egyébként én nagyon izgultam a hosszú repülőuttól, de a tengerentúli járatokon lehet kérni babaágyat. Ugye akik legelől ülnek nagy hely van, és a falra fel tudják szerelni. Márkó nagyot durmolt benne :)

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Repüléssel nekem is elég jó tapasztalatom van, egyetlen szabad ülés volt a gépen, azt mi kaptuk meg (amikor Hollandiába utaztunk, Róza volt az egyetlen kicsi, a görög útnál elég sok baba és kisgyerek volt), így hármunknak három ülés volt, sokkal kényelmesebb, mint egész úton ülben tartani a gyereket. Plusz, visszaúton kapott Róza szendvicset is, pedig az ő étkeztetését ugye nem fizettük :)
A görög úton, ahogy írtam, sok volt a gyerek, ez a terminálban eltöltött időnél szerencsés, játszanak egymással, a gépen is egymásra figyeltek, szórakoztatták egymást.

Egyébként, még további bíztatásként, ha esetleg nyűglődésbe kezdenék, hogy autóval mégiscsak több cuccot vihetnénk, párom emlékeztet háromgyerekes barátnőmre, akik közepes bőrönddel, egy hátizsákkal, és némi kézipoggyásszal utaztak repülővel a tengerpartra, öten, és remekül érezték magukat. :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


:)

látom szalamandra te is repcsi párti vagy. Hogy birod nagy pocakkal ezt a meleget?

Mi kaptunk a repcsin babakaját csak igényelni kellett. Nestlét kaptunk pluszba még innivalót is adtak.

Tüni

ha repültök az még fontos hogy majdhigynem utoljára száljatok be a gépbe, akko nem kell sokat várni az indulásig.
A gépen való pelenkázás vicces, pláne légőrvényben. :)

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Niki köszi ezt az utazási iroda infót

Igen azt már többször láttam repülőn hogy a kicsikkel utoljára szállnak fel és a gépig lehet vinni babakocsival.

Kép

Kép
tüni75
 
 


Niki, a meleget még jobban bírom, mint előtte a változékony időjárást, akkor nagyon fáradtnak éreztem magam. Nekem Rózával is viszonylag kisebb volt a hasam, és most sem nagyon nagy még, ez most kényelmes - bár emlékszem, mikor még dytkével osztottuk meg bánatunkat, mert "leszólták" a kis pocakunkat :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Nincsen semmi baj a kis pocakkal :)
Nekem is viszonylag kicsi volt, pedig Márkó 3090g-al született :)
Tehát érett, egészséges újszülött volt. Szép kerek volt a hasam, de abszolút nem hatalmas. Van olyan barátnőm akinek haaaaatalmas pocakja lett, de tényleg...hatalmas :)

Én nagyon rosszul viselem ezt az időt. Nem szeretem az ilyen meleget. Folyton olyan érzésem van mintha valaki ülne a fejemen... nekem a 25 fok a kellemes.

Nikuc ?

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Kicsi has szerintem jó :)

Nekem is kicsi volt, Fruzsi mégis 3730 grammal látta meg a napvilágot :)

Amikor Zsófival mentem annor vérvételre 16 hetesen, akkor is mondta a nővérke, hogy hát igen, így nyolc hetes terhesen még nagyon fáradékony az ember. Én meg mondtam, hogy az a nyolc az 16 :lol:

Melegben meg pláne pratikus :wink:

Én elköszönök lányok, egy hét pihiiiii :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Útra készen állunk, becsomagoltam, nagyon várom az 1 hét pihit:)
Mindenkinek szép hetet kivánok:)

Zsu
kátaizsu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: