Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
pénteken lesz az államvizsga, megy a tanulás ezerrel! Már amennyire Bogi engedi...
Hétfőn műtöttek, volt egy kis bonyodalom, persze én okoztam, majd mesélek!! Szerencsére minden ok! Jelentkezem már a jövő héten!
A talis infókat majd visszaolvasom, szeretnénk mi is menni.
Puszi.K.

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


zizi27 akkor majd a legközelebbire megyünk. :D köszi a dicséretet! Örülök, hogy alakul az alvásotok!

popek pocakfotó is jöhet :wink:

krisztacsillag drukkolok, hogy minden rendben legyen a vizsgán! Műtét? remélem semmi komoly!!!!! :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


sziasztok,
csak gyorsan bekukkantok,hnap reggel indulunk pécsre 9.45 kor indul a vonatunk,Lili még ébren én izgulok ezerrel h mi lesz,hogy lesz.. :)

popek:üdv :) a dokidat én sajna nem ismerem..

kriszta: remélem jól vagy már és nem volt semmi komoly!!! bár a műtét durván hangzik..államvizsgához ezerrel megy a drukk!!!!

millye:szuper képek ismént :)

kubu: Liza jó erőben lehet :) remélem migréneknek elkerülnek messzire.dejó alvókája van Marcinak!! :)

najó megyek,lassan talán sikerül elaltatni az örökmozgót, pakolással kb megvagyunk. drukkoljatok h minden simán menjen :)
vasárnap délután jövünk.
ha lesz netünk,lehet h bejelenkezem majd :)

puszi!

Kép

Kép
mulan
 
 

 
 

Sziasztok,

Popek,
Hálapénz, hát igen, ezt max csak mi érezzük úgy hogy kellemetlen.
Orvossal nem beszéltétek hogy mennyit kér a szülésért ? mert az mondjuk jó kiindulási pont lehetne. Szülésznő, ha nincs választott akkor 10-15, választott esetén passz a tarifa.
Nagyon helyes, tessék csatlakozni, dolgozol még ? Készületekkel hogy álltok ?

Claire,
Vv sztorit sajnálom, nekem is volt ilyenben részem még a terhesség első időszakában, akkor ott voltam a központiban és egy kismama előrement, hogy ráugrott mindenki, na én meg megvédtem, persze a kismama azt hitte hogy én is megyek vele, de mondtam hogy én maradok, nincs kedvem az egészhez :lol: szóval pasi előttem csak úgy fröcsögött, erre én beszóltam, na akkor engem vett terítékre, én meg mondtam neki hogy sok sikert kívánok egy hasonló helyzethez, a mindenféle megpróbáltatáshoz stb. stb. utána még morgott egy kört.
Osztályos vv: nekem olyan protekció hogy korábbi terhességkor bent feküdtem egy ideig :shock: így megvolt az ismeretség.
Én nem dolgozom, most szept mentem volna vissza, ha csodababa nem úgy gondolta volna hogy meglep minket :lol:

Millye,
Nagyon jók a képek.

Zizi,
Aztán igyekezzetek a taliszervezéssel mert egy ideig-óráig kénytelen leszek kivonni magam a forgalomból :lol:
Örülök az alvásnak.

Kriszta,
Végre hogy jelentkeztél. Csuriban az ujjaim pénteken !
Jaj remélem semmi komoly a műtétet illetően.

Mulan,
Jó utazást !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


mulan köszi a dicséretet! :D drukkolok, hogy minden simán menjen az utazáson! :wink: Jó utat nektek és érezzétek jól magatokat !

kubuspace pocakfotó nem lesz? :wink: mikorra vagy kiírva? Jól látom, hogy csak 12 hét van a szülésig? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 19:59-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!
Államvizsga, műtét, pocaklakó, hát nem semmi!!! Drukkolok!
A lap tetején lévő képek szuperek, gyönyörű ez a gyerek!!!

A vércukim jó, de a vasam vasszedés mellett is olyan alacsony, hogy ma bemehettem egy kis receptért, hogy kapjak vmi ütősebbet. Kb este 7kor voltam ott, de a nővér olyan kedves volt, mintha a lehető legjobb időpontban érkeztem volna. Ez igazán jól esett. ráadásul láttam közben egy újszülöttet, nagy fekete hajjal :)

na megyek, agyam 0ra leírva, utolsó szorgalmi hét van az egyetemen, de ne gondoljátok, hogy csak a diákoknak hajtós, nekünk is!

Claire
claire
 
 


popek

Ha a dokid nem mond tarifát a szülésre, akkor a magánrendelés díja x 10 a szokásos összeg, fogadott szülésznőnek a fele (amit nem értek, mert ők melóznak többet). Én végül a szülésznőnek egy picivel többet adtam.

Mindkettőnek vettem egy doboz minőségi bonbont, szépen becsomagoltam, és a csomagba betettem a borítékot. A szülésznőnek utolsó nap adtam oda, mikor feljött megnézni a gyereket "civil" ruhában. A dokinak meg mikor visszamentem egy hét múlva varratszedésre. Egyikőjük sem érezte kellemetlenül magát, én is csak egy kicsit a dokinál.
jaspis
 
 


Szonce82 köszi a dicséretet! Ádámról rég láttunk képeket!

Claire köszi a dicséretet! A vasam nekem is alacsony volt. Neked meg kettő baba is szívja :D Te az egyetemen tanítasz? :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Hú, ez az orvosi tarifa durva, nem tudom bele fog-e férni, de hát
annyit fog kapni, amennyire futja.
Mennyi az az alacsony vas? Én egyébként terhesség nélkül is tudom produkálni, pláne két gyerekkel, az már csak hab a tortán :-)
Igen, az ELTÉ-n boldogítom a leendő óvó- és tanító néniket (és bácsikat), de most lesz nekik min 2 év szünet belőlem :lol: :lol: Ma azt hittem lesz itthon egy nyugis napom, azzal együtt, hogy az ikrek nem voltak oviban, erre az Eszter elesett a lépcsőházban, és a lépcső szélében felvágta a száját. Úgyhogy megjártuk a János balesetijét, kapott szegény 3 öltést az ajkába :cry: :(
Claire
claire
 
 


claire fejből nem tudom de előkeresem a leleteimet és akkor megírom. ELTÉ-n tanítasz? Az nagyon klassz! :D Sajnálom a balesetet! :roll: A gyerekekről te is tehetnél fel képet ha van hozzá kedved meg időd :D

Ilyen tortát sütöttem tegnap :D Muszáj gyakorolnom a lányom szülinapjára nekem kell sütnöm a tortát mert ez volt a kérése...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Szia! Igen ott, bár mi csak egy becsatolt, megtűrt karocska vagyunk, a nagy és hatalmas ELTÉ-ben :lol: .
Képek: bénáskodom, nem tudom lekicsinyíteni a képeket :oops:
Ezt a torta sütést asszem már nem kell gyakorolnod, csak művelned a környezeted örömére :D Nagyon profin néz ki!
Claire
claire
 
 


claire azért klassz lehet ott dolgozni :D Kép kicsinyítésben szívesen segítek! :wink: Köszi a dicséretet. A család is csodálkozott hogy elsőre nagyon klassz lett :D Hogy van Eszter? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Jó reggelt,

Millye,
Pocakfotó mindig elfelejtem, de majd szólok Uramnak hogy készítsen már egyet rólam.
Bizony bizony kevesebb mint 12 hét és mennyi dolgom van még addig :lol:
Aug 7-re vagyok kiírva.
Torta nagyon szép lett, gondolom finom is, nyami nyami.
Ez milyen torta, az oldalán az a csokis rész hogy készül ? Minden részlet érdekel.

Szonce,
Régebben mi is rengeteg cuccal mentünk, persze nem lehet mindenre felkészülni, de már elegem van az állandó ki és bepakolásból úgyhogy én az utóbbi időben nagyon leredukáltam a cuccainkat. Szerencsére idáig még semmi sem hiányzott az itthon hagyott dolgokból egy-egy távollét alkalmával.

Claire,
Jaj szegény Eszter, jobbulást neki. Hogy viselte a kórházi ellátást ?

Mi jól, első vizsgám adóismeretekből szóbeli 5-ös lett pénteken, gondolom a maradék 7 esetében ilyen sikereket nehezen fogok tudni elérni :lol:
Tegnap voltam fogdokinál, tudom abnormális amit csinálok 8)
szóval volt egy ici-pici lik azt kb. 10 perc alatt meg is csinálta érzéstelenítő nélkül, aztán volt egy 22 éves tömésem ! és azt akarta kicserélni, alatta szuvas volt a fog, úgyhogy szívás, nem szimpla tömés lett belőle, hanem majd csütörtökön kapok egy betétet bele, úgyhogy fogat jól kifúrta, előkészítette, de most nagyon nagyon nagyon fáj.

Liza rengeteget rugdos, áktív a kiccsaj, mondjuk nem csodálom mert rengeteg colát és energiaitalt öntök magamba :shock: Marciról ne is beszéljünk, imádom, jól alszik, nyugodt, kiegyensúlyozott manócska.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


kubuspace várom a pocakfotót! :D A torta nagyon finom lett! Ma csokitortát sütöttem az is finom lett. Ez a torta ami a képen van Csokigalléros torta volt és vaníliás főzött krém volt beletöltve a tetején pedig tejszínhab volt :D A csokigallér így készült: http://www.youtube.com/watch?v=s0F1bF0x ... re=related

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye,
megnéztem a videót, huh nagyon jó, egyszer lehet én is ki fogom próbálni.
Ma is egy torta ????
Elkényezteted a családod :lol: :lol: :lol:

és akkor a kép, döbbenet :shock:

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, Eszternek szépen húzódikössze a sebe. Ott az ellátást egészen hősiesen tűrte, de sajna most napok óta nyűgös, szomorkás.Nem tud rendesen enni, húzódik,viszket, nem tud mosolyogni, mindenki jól megnézi, nem tud rendesen beszélni, szóval vacak. holnap du megyünk kontrollra, remélem kiszedik a varratot. :(
Ami az ELTE-t illeti, magát a munkát nem utálom 8mert tényleg fontosnak tartanám, nem mindegy milyen óvókat és tanítókat adunk a gyerekeinknek, meg az unokáinknak), a kollégákkal sincs baj, ilyenkor félév végén persze tele a hócipőnk, de majd elmúlik.
Ami az egyetemet mint intézményt illeti, arról inkább nem nyilatkozom, mert az botrány. Ami meg ma a felsőoktatásban van, az a másik fele.
Most külön pipa vagyok az intézményre, mert ma meg akartam csinálni az adóbevallásom, de nem tudom, mert a tőlük kapott papír tök gyanús adatokat tartalmaz, és ez persze nem egyedi és nem csak idei eset. Állandóanm a körmükre kell nézni, hogy megkapd azt az egfyébként rengeteg közalkalmazotti fizetésedet, hogy rendesen csinálják az adózást, és a papírok is rendben legyenek. Persze sose a te javadra "tévednek", na, mindegy, hagyjuk. ez csak egy apró adalék belőlük. És persze mennek a hatalmi harcok, a belső "politika", karok között, karon belül, hallgatói önkormányzattal, stb. Én ezektől távol tartom magam , amennyire lehet, de azért a levét iszom, természetesen. Na, jó, zárom a panasznapom, csak ez is hozzá tartozik, a jól hangzó "tanítok az ELTE"- n képhez.

A torta tényleg szép, és jól is hangzik ez a vaniliás krém, majd én is megnézem. Ádám fiam nagy vanília rajongó :lol:

Mi ma apámat köszöntöttük a 74. szülinapján. Csináltunk a gyerekekkel puding tortát, azt Eszter is tudott enni, és Apám is szereti, meg a többiek is. Jó lett, bár én most teljesen elvagyok szinte édesség nélkül , ami azért fura, mert amúgy elég édesszájú vagyok :(

Kubuspace! mi a gond a pocakfotóval?
Millye! A kicsinyítésre vonatkozó felajánlást szívesen veszem. Mit kell tennem? küldjem át vhova?

Tényleg? hogy álltok az esővel? még nem öntött ki senkit? Nálunk sajna befolyt kissé a kémény mentén, tavaly festettük a lakást. Anyáméknak meg ázik a lakótelepen a lakás.mindezzel együtt ahogy elnéztem a híradóban a helyzetet, nincs okunk panaszra.
jó éjt mindenkinek: Claire
claire
 
 


kubuspace nagyon csini a pocid! :D A lányod sem lesz pici az már tuti.

claire remélem kiszedik a varratot Eszterből. Írtam privit a képekkel kapcsolatban. Ha kell a recept akkor szólj! :D Apudnak boldog szülinapot utólag is! Én sem voltam odáig az édességért amikor a fiammal voltam terhes. :? Nálunk egyenlőre a vihar nem csinált nagyobb kárt. A fáinkat megtépázta de nem áztunk be sehol kopp kopp kopp. :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Popek, üdv köztünk! :)
A dokidat én sem ismerem, a pénz dolgot meg érdemes tőle megkérdezni, én legalábbis ezt tettem. Ha nem mond összeget, akkor a 10Xmagánrendelés díja, mi is ennyit adtunk, én egy üveg whiskey mellé tettem borítékba és én adtam át a kórházi utolsó vizsgálatnál. Elég idétlen volt a dolog, mert nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez, de a páromra nem lehet ilyesmit rábízni. Mindegy, a dokim örült neki. A szülésznőnek mi nem adtunk, mert nem volt fogadott, meg velem nem egy szülésznő foglalkozott, hanem mindig az jött be, aki ráért. Sokszor kellett benézni hozzám, mert Bogi szíve sokszor lelassult, volt, hogy a gép nem is érzékelte.

Kubu, a pöttyök még mindig vannak. Múlt héten a védőnő megnyugtatott, hogy csak hintőporozzam, ne nagyon foglalkozzak velük, de még mindig nem múltak el, bár már száradnak. Jó a pocakfotód. :) Rólam sajnos nem készült ilyen :(
Éljen Marci jó alvókája, tartsa meg jó szokását! :)
Gratulálok a vizsgához, nagyon ügyes vagy!
A fogadat nagyon sajnálom. Még mindig fáj?

Claire, sajnálom a labort. Annyira bunkók az emberek. Persze, amíg nem próbáltam, milyen pocaklakót hordani, nem volt elképzelésem sem, szóval egy pasitól igazán nem lehet elvárni, hogy megértse. Ráadásul a jó édes anyukájuk sem tanította meg a mostani férfiaknak az illemet, szóval egyáltalán nem csodálkozom azon, amit írtál.
Az osztályon a protekciósoknak veszik le a vért. Sajnos, ez tényleg a dokin vagy a személyzeten múlik.
Szegény Eszter, remélem nagyon gyorsan meggyógyul.
Boldog szülinapot apukádnak!

Millye, a kajasztájk még mindig megy. Egyszer megeszik 160 grammot, van, hogy akár 5 perc alatt is, de az a baj, hogy máskor meg csak 100 gramm körül eszik ennyi idő alatt. Aztán sokszor nem is kajál, csak 2-3 percig, aztán félóránként próbálkozom vele újra, mert az tuti, hogy nem elég neki. Így most 1 órás etetéseink vannak. Aztán meg egyszer csak rendesen szopizik 10-15 percet. És mindig kéri a cicit, éhesen áll neki az evésnek. :( Most a héten csak 60 grammot hízott, szerintem megint felhívom a védőnőt.
A torta gyönyörű! Én epermisut csináltam tegnap, annak is nagy sikere volt, de az nem ilyen nagy feladat. :) Nagyon ügyes vagy.
És a képek még mindig nagyon jók. András szemei szépségesek! :)

Zizi, a két tali jó ötlet, remélem, mindkettőre el tudunk majd menni. :)
Örülök Fló alvőkájának, drukkolok, hogy így maradjon.

Kriszta, műtét? Remélem, nem komoly! Gondoltam Rád pénteken, ugye érezted a sok pozitív energiát, amit küldtem. Hogy sikerült? :)

Mulan, hogy sikerült az utazás? Lili jól bírta?

Bogi tök nyűgi az idő miatt, de megértem. Viszont legalább szépen alszik. Sajnos, a babaszoba ablaka ázik, nem zár rendesen, meg a frász kerülget egy-egy nagyobb széllökésnél. A tetőtérnek ez a hátránya...

Megyek, Bogi felébredt, elég kétségbeesetten sír...

Kati

Kép
katjja
 
 


Sziasztok!

Kubu, szép nagy pocak, gratula hozzá! :-)

Millye, gyönyörű a torta és biztos nagyon finom is.

Claire, én csak diák oldalról ismerem az ELTE-t, de el tudom képzelni, hogy így mennek ott a dolgok. Jobbulást a kislányodnak!

Kriszta, hogy sikerült a vizsga?

Kattja, a lábad már teljesen rendbe jött?

Flóra megint beteg és most sokkal jobban folyik az orra, mint a múltkor. Kész rémálom, szegény éjjel is sokat ébred arra, hogy nem kap levegőt, nappal meg iszony nyűgös.
Úgy tűnik be akarja pótolni a az eddigi tizenegy egészséges hónapot és még az első szülinapja előtt belehúz a betegeskedésbe.
Mondjuk így legalább nem érint minket ez a szutyok idő, mert amúgy sem tudnánk kimenni. Nagyon bízom benne, hogy a talira megjavul az idő.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok,

nagyon sokat írtatok, nem is tudom, mikor fogom behozni a lemaradásom. :)

Bogi kis örökmozgó, egy másodpercig sem tud nyugton ülni, mindent megnéz, mindenre fel akar mászni. A "nem szabad" már egész jól megy, de azért kitalál hajmeresztő dolgokat. Tegnap sikerült először a kanapéra is felmászni és mostanában már egy-két pillanatra megáll kapaszkodás nélkül. Végre jóízűen eszik Bogi, már nemcsak a tápszer kell. Imád labdázni és kergetőzni és tündéri, ahogy velem „énekli” a dalokat. Az éjszakáink még mindig veszélyesek, volt, hogy 20x ébredt fel a kisasszony, akkor beköltöztem végül a szobájában lévő kanapéra. Ma éjszaka is 6x ébredt...

Köszönöm a sok drukkot, minden rendben volt az államvizsgán, a szakdolimat ötösre védtem, a tételhúzás viszont nem volt szerencsés, de végül négyest kaptam rá, szóval végre vége!!!!! :)
Tegnap már itt is volt a volt főnököm, hogy beszéljünk arról mikor megyek vissza... hajjaj még nagyon nem akarok!!!!

A műtét nem volt vészes, csak én bonyolítottam meg kissé. Azért mentem el a dokihoz, mert folyamatosan görcsöltem, mint kiderült méhösszehúzódásaim voltak. Talált egy ártalmatlan myomát, ami a méhemre nőtt és a méhem próbálta kidolgozni magáról. A méhnyakon állt meg, így végül le sem tudta szedni a Tanár Úr az egészet. Szerencsére a panaszaim megszűntek, most várjuk a myoma vizsgálatának eredményét.

És hogy semmi sem legyen olyan egyszerű, bementem pénteken reggel, én lettem volna a Tanár Úr első betege, hogy tudjak hazasietni Bogihoz. Csakhogy nekem senki sem szólt, hogy altatás előtt nem lehet inni és enni… persze magamtól is sejtettem, de végül 2 korty vizet ittam induláskor… na ez lett a vesztem. Már a műtőben voltam, lábam a kengyelben, a kezem már lekötözve, amikor megkérdezték, hogy ettem-e, ittam-e… én persze őszintén bevallottam azt a két kortyot. Erre közölték, hogy akkor azonnal másszak le az asztalról, még két és fél órát látni sem akarnak… persze ez nem az én dokim volt, hanem az altatós… gondolhatjátok. Teljesen kiszolgáltatva fekszem ott és akkor ilyen szöveg. Kiakadtam picit, és legszívesebben jöttem volna haza, mikor kiderül, hogy Lintnert dokinak sem jó 2-3 óra múlva már a műtét, így szerencsére hazajöhettem és végül hétfőn túlestem rajta. Persze mondanom sem kell, hogy mindenki rajtam poénkodott, már volt olyan, hogy beragasztják a számat, hogy ne igyak, hogy nyitva kellene hagyni az ajtómat, hogy hallják, ha kinyitom a csapot, stb… tényleg nagyon vicces… na jó, most már az. :)

Bogi fürcsizik:
Kép

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Üdv köztünk Újak!

Claire,
a szüleim miskolciak, ott elég durva a vizügyi helyzet, már nem is ihatnak csapvizet, mert fertőzött, nálunk szerencsére minden ok, én ettől a széltől vagyok kiakadva inkább. Félelmetes látni, ahogy a tuják és a fűzfák táncot járnak a kertben és hozzá ez a vészjósló hang… brrr….
Csináltattunk hintát a kertbe Boginak és még csak 2 napot tudta használni, mert jött ez a pocsék idő. Olyan jó lenne már kimenni a friss levegőre, nem itthon bezárva lenni!

Zizi,
Flónak jobbulást. Mi is betegek voltunk és még alig másztunk ki belőle és Bogi is megint köhög…
A május 26 egyelőre nekünk is jó.

Millye,
annyira szép a kisfiad!!! Wow, micsoda torta! Kérhetek tortarecepteket?

Kubu,
Micsoda formás pocak!!! Hihetetlen hogy megy az idő…

Kattja,
tündéri a kis Bogi!!

Az én Bogim még mindig alszik. Fél7kor ébredt, fél 9kor visszaaludt és még most is húzza a lóbőrt… persze kipiheni az éjszakát. :)

Most eddig jutottam a visszaolvasással, gyorsan nekiállok főzni, ameddig nyugalom van!

Puszi nektek!

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


katjja sajnálom a kajasztrájkot! De az viszont jó ha hízik! :roll: Köszi a dicséretet! Epermisuval én is találkoztam. A torta sem olyan nehéz! A tömítésnél ázik az ablak? Sajnálom, hogy Bogi nyűgös de nem csodálkozom rajta ebben az időben.... :roll:

zizi27 finom volt nagyon a torta. Azóta sütöttem csokitortát is. Sajnálom, hogy Flóra lebetegedett!!! :? Mielőbbi jobbulást kívánok neki! Remélem semmi komoly! :roll:

krisztacsillag sajnálom az éjszakákat! :shock: nem lehetsz valami kipihent... ráadásul a suli/tanulás miatt sem... :? Örülök, hogy jól sikerült az államvizsgád! :D Jó hogy túl vagy a műtéten! Utána fájdogált még? Mennyi a gyógyulási idő? NAgyon klassz lett a kép Bogiról! Micsoda babaarca van :shock: :D Köszi a dicséretet! Tortareceptet elküldtem priviben! :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!!
hazaértünk:) végre! olyan vacak idő volt már szombat-vasárnap..
de szerencsénkre csüt-péntek egész jó időnk volt.lehetett nagyokat sétálni miindenfelé.Lili iszonyúan élvezte az egésznapos kóborlásokat :) a vonatozás is tetszett neki. szóval tulajdonképpen minden rendben volt :)
csak mi fáradtunk ki apával hihhetetlen módon.. :) nem gondoltam volna h ilyen fáraszztó lesz nekünk ez a sok jövés-menés.Lilinek meg meg se kottyan :)
apával alig hittünk a szemünknek mennyire élvezi a kiruccanás minden pillanátát ez a kis "csöppség" :)
éés nagyon rákapcsolt ott a lépegetésre.
egyszer,mikor nem kapta meg a konyhában a seprűt+a lapátot olyan mérges lett h kihúzta magát és szó szerint ELFUTOTT :D
najó,inkább gyorsan el totyogott :D de akkor is .. :) :D
ő is nagyon meglepődött rajta :)
azóta egyre többet lépeget egész nap próblkozik,ácsorog a tv elött,tovább megy... :) nagyon megindult :)

jaj,és nem is meséltem h imádja az úszást:) már 3szor voltunk :)

millye: ez a torta!! fantasztikusan néz ki!!!! nagyon ügyes vagy!!!! :) én is elkérhetem a receptet?

kubu: nagyon csini a pocakfotó :)


zizi:sajnálom a betegséget :( remélem hamar túl juttok rajta!! Jobbulást Flórának!!!


kriszta:gratulálok a vizsgához+védéshez :) Nagyon ügyi vagy :)
remélem a műtét nemm viselt meg,hamar fogsz gyógyulni!

kattja:sajnálom a kajasztrájkot..és a nyúgösslget,de tényleg vacak idő van nagyon..remélem hamar vége lesz már..már nagyon várjuk mi is a talit :)

és (jó pár) kép a végére :)

Kép tejszínhab :) Kép Kép



Kép 1.úszás elött :) Kép nagynénivel :) Kép anyával :)



Kép pécsen Kép Kép manducában Kép Kép

Kép

Kép
mulan
 
 


mulan örülök, hogy jól éreztétek magatokat! A képek nagyon jók lettek! Mosolygós Lili nagyon cuki! :D Elküldtem a receptet priviben :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:13-kor.
szonce82
 
 


Szonce, szívből gratulálok!!!! :)

Kriszta

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
krisztacsillag
 
 


Sziasztok.

Olvasgatlak ám titeket, de millió dolgom van, kapacitásom meg csak a fele sem...sajnos nagyon fáradékony vagyok, de talán ez nem csoda.
Remélem visszanyerem egyszer az erőmet.

Szonce,
itt is gratula....

Mulan,
Lili nagyon édi, ő sem éppen kis törékeny kislány :-).

Katjja,
valami rövid kis beszámolót, pár szem morzsát hintsél itt el nekem, milyen volt a Metallica...had irigykedjek!!!
Légyszi az epermisu receptjét küldd el nekem priviben...már a nevétől is folyik a nyálam.

Kubu,
kérdezted már a védőnőt vagy az orvost, hogy ez normális, hogy ennyit alszik Marci? Félre ne értsd, miért kérdezem, de azért valljuk be nem ez a szokásuk a törpéknek, csak nehogy valami okozza a fáradékonyságot nála...

Zizi,
igen valóban semmi sem volt a pocak helyén, amikor Reniékkel összefutottunk a Majálison.
Mostanság jött rá a szervezetem, hogy lehet növeszteni kellene a pocakot, szóval most hozom be a lemaradást...de csak lassan.
Mizu Flóval, remélem szuperül fejlődik a mozgása?

Lányok, mizu van most a 26-i találkával?
Kinek jó, kinek nem jó, milyen idő lesz stb...???

Fú jövő héten kell mennem az AFP-re. Akkor megyek először az új kórházamba...kiváncsi vagyok milyen lesz. A nőgyógyászatra kell menni fel, mert ott veszik le a vért az AFP-hez, mert saját laborjuk van, nem semmi nem igaz?

Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de kivagyok az időjárástól nagyon. Be vagyok zárva ezzel az örökmozgó mindjárt 2 évessel, ez egy kínzás neki is nekem is. El sem hiszem, nem ilyen szokott lenni az idő ilyenkor már.
Annyira sajnálom a károsultakat, akiknek elázik mindenük, komolyan szívszorító nézni is...

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


szonce: Dejó!! Gratulálok!! Nagyon jó hír :) :) :)

Kép

Kép
mulan
 
 


Sziasztok!

Szonce, nagy gratula itt is! :-) Ugye most is a Pálmaihoz jársz? Tényleg ingyen van már a kombinált a Jánosban?
Azt sajnálom, hogy a talira nem tudtok jönni. :(

Mulan, annyira édes-bohókás Lili! Örülök, hogy ilyen klassz volt Pécsen.
Mi végül nem mentünk Tatára szombaton a szörnyű idő miatt, de mégsem jutottam el a Millenárisra. Szerinted fent lesznek valahol a neten az előadások?

Szilvi, a köpönyeg.hu szerint 23 fok lesz és kevés eső lehet 26-án. Szerintem ebben van remény, max ha aznap úgy látjuk, hogy nem jó az idő, lefújjuk.
Jönnek Reniék, Krisztáék, Katiék, Mulanék, Zitáék, ti és mi. (Remélem, senkit nem felejtettem ki!)

Flóra irtó ügyesen mászik már, alig lehet utolérni. Asszem kezd gyógyulni a náthája is, remélem, mire megjön a jó idő, kilábalunk már ebből a vacak megfázásból!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Krisztacsillag

Gratula az államvizsgához! :) Nem is tudom, hogy egy ilyen kis nem alvó mellett hogyan volt erre energiád. Nagyon ügyes vagy.

Szonce
Gratulálok a babához!

Lányok, 26-ra egyelőre semmi programom, csatlakoznánk mi is a találkozóhoz. Végül mi lett a helyszín, Kopaszi gát?

Ma este a nagytányéromból ettük Marcival közösen a borsólevest. Kapott ő is egy kanalat a kezébe, és egészen ügyesen evett egyedül. Néha már pár szem borsót is sikerült a kanálra ügyeskednie, és igaz, hogy a lé nagyrészét melléöntötte, de a sűrűje mind bement a szájába. :)
jaspis
 
 


szonce82 szívből gratulálok! :D

zizi27 örülök, hogy gyógyul Flóra ! :wink:

jaspis ügyi marci az egyedül evéssel! :wink:

A fiam egész jól bírja a bezártságot 3 napja... csodálkozom mert eddig püfölte az ajtót :lol: igaz apától kapott trambulint meg bent van a csúszdája úgyhogy elvan vele :roll: de azért jó lenne ha már jó idő lenne és mehetnénk ki... Jövőhéten meg oltás.. jaj de nem várom :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Jaspis, de jó, hogy jöttök! :-) A Kopaszi gátat beszéltül meg helyszínnek, csak még azt nem tisztáztuk pontosan, hogy hol találkozzunk. Én azt javaslom, hogy egy játszótéren legyen a találka, mert nem biztos, hogy egyszerre ér mindenki oda. Csak egy játszó van arra felé?

Millye, azt hiszem elkiabáltam én ezt a gyógyulást. :? Ma megint picit rosszabbul lett Fló.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


zizi27 nagyon sajnálom :? mielőbbi jobbulást kívánok neki! Mit adsz neki? Mármint milyen gyógyszert? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zizi, szerintem is a játszón lehetne randizni, én úgy tudom csak egy játszótér van, kb 10 perces séta a bejáratnál levő parkolótól. Csak egyenesen kell menni, nem lehet nem észrevenni.
Amúgy 300 forint a parkolás (per alkalom). Szerintem kibírató, csak legalább néhány fát ültetnének, mert ha süt a nap, 50 fok lesz a kocsiban :twisted:
Jobbulást Flónak és gratula a sok mászáshoz!

Jaspis, Marci nagyon ügyi az evéssel! Nálunk Julcsi etéren katasztróra. Kezdem azt hinni, én vagyok béna, hogy nem tudom megtanítani enni. Mostanában mondjuk már annak is örülök, hogy rendes adagokat megeszik vacsorára. Szerintem azért, mert bekeményítettem éjjel cici téren, hajnali 4 előtt nem kap. Azóta sokkal jobb éjszakáink vannak :)

Szonce, gratulálok! Tök jó, hogy Ádámnak lesz kistesója!
Lassan mi is szeretnénk Julcsinak, de azt gyanítom, hogy míg Julcsi ennyit szopizik, nehezen fog összejönni :roll:

Millye, tök jók az új képek! Andris olyan nagyfiús rajtuk. :) Drukk az oltáshoz, biztos nem lesz gond! Gondolom, adsz majd homeos bogyókat Andrásnak utána, ugye? :roll:

Mulan, szuperül sikerült a pécsi kirándulás! Én oda jártam egyetemre, annyira imádom azt a várost! :)
zita978
 
 


Zita978 köszi a dicséretet! :D Igen adok neki előtte is és utána is bogyót. Most egyet kap vállba és egyet combba. NAgyon sajnálom, hogy nem tudok menni a talira pedig nagyon szeretnék veletek találkozni , de pont aznap van az oltás... :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


silver: hát törékenyynek éppen tényleg nem mondható :D
drukkolok h simán menjenek a dolgok az afpn az új helyen!

zizi:Jobbulást Flórának!!!!!!!!!!!

jaspis: gratula Marcinak az egyedül evéshez :D már ilyen nagy?!?! :)

Lányok! nekünk lehet h jó a 26-a de foggalmam sincs hogy hogyan kell eljutni a kopaszi gáthoz.. fel tudnátok világosítani? a moszkva tértől mondjuk? köszönöm!! :) jaj,és amúgy hánykor lenne a tali?

Kép

Kép
mulan
 
 


Mulan! A lágymányosi híd budai hídfőjénél van. Kocsival vagy bkv-val jöttök? Úgy emlékszem, délután 3-4 körülre beszéltük meg a találkát.
zita978
 
 


Köszi a gratulációkat az evéshez, de azért ne képzeljétek, hogy önnálóan eszik. Még csak próbálkozik, és 4-5 kanál után jellemzően elfogy a türelme. Olyankor elkezd csapkodni a tányérban, úgyhogy gyorsan elveszem tőle a kanalat.

Zita

Épp a héten találkoztam egy ismerőssel, neki 15 hónapos a fia, és kb. 2-3 hete kezdte el megenni a bébiételt. De abból is csak a teljesen pépeset, és csak 3 fajtát. Pedig ő tápszeres volt, nem is szopott.

Nem elkeseríteni akarlak, hanem biztosítani arról, hogy előbb-utóbb Julcsi is át fog szokni az ételre. :)
jaspis
 
 


Zita!
Az én gyerekeim eddig mind nagyon szopósak voltak, a legnagyobb pl akkor kezdett normális adagokat ennni bármiből, amikor leszoktattam a szopiról, mert már az öcsikéje a pocakomban volt (16 hósan), addig kóstolgatott. A többi gyerekem még tovább szopott, mondjuk volt amelyik szopi mellé is rendesen evett, de ez változó. Én már mondtam, hogy nem tudom meddig fognak szopni, de ciki egy randin a "kérsz egy kólát" kérdésre szt mondani, hogy kösz nem, most szopiztam :lol: Kíváncsi leszek a mostani pocaklakóimra szopi téren is, lázadók, vag ápoljék a családi hagyományt :) lényeg, hogy ne izgulj, eddig minden gyerek átszokott a kajákra!
nem az eszet akarom osztani, abból nekem sincs elég sok, csak meg akartalak nyugtatni, üdv:claire
claire
 
 


Sziasztok!

Mintha kicsit tényleg kezdene javulni Fló orrfolyása (kopp-kopp).

Akkor véglegesítsük, hogy 26-án szerdán délután 3-4 körül találkozunk a Kopaszi-gátnál a játszótéren! Csak legyen jó az idő!

Mulan, én is csak onnan tudom, hogy hol van a Kopaszi-gát, hogy ezer éve még ott volt a West-Balkán. De jó is volt! :-)

Teszek fel pár fotót:


Kép



Kép



Kép



Kép



Kép

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


zizi27 nagyon klassz képek Flóráról :D örülök, hogy jobban van! szülinapi tortája milyen lesz?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zizi, tali részemről oké. Fló nagyon huncut a képeken!

Jaspis, Claire, köszi a bíztatást! :D Egyébként nem izgulok, tudom, hogy előbb-utóbb enni fog és nem mindig ilyen malac módra. Csak hát most ez téma nálunk. Lehet csak azért van ez, mert különben túl egyszerű lenne az életem :lol: Most, hogy már van napirendünk, Julcsi ügyesen megy, egyre több mindent megért, tök jól alszik, egyedül egy pisszenés nélkül alszik el az ágyában, betegek sem vagyunk, szóval most a kaja az egyetlen mumus. Igazából inkább örülnöm kéne, hogy nincs nagyobb probléma :D
zita978
 
 


zizi:nagyon klassz képek !!! igazán huncut Flóra :)
örülök h gyógyultok! :) nagy ünneplés lesz?

zita: bkv val mennénk. a moszkva tértől hogy jutnánk oda? :) és melyik részén találkoznánk? (bocsi,de még sosem voltunk arra..)
köszi!!

Kép

Kép
mulan
 
 


Zita978 egy cipőben járunk.. A fiam is nagy cicista.. a héten nem volt jó idő s mivel bent voltunk folyton belebotlott a cicimbe.. pedig ugye ritkítani szeretném a szopik számát... :? na de a ballagásukra csak leszoknak :lol:

Ma is sütöttem egy klassz tortát.. haladok azt hiszem :D

Kép

és Junior a fűben :D

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


A talira a délután csak azért gáz, mert a csúcsforgalomba kell autózni a babákkal.
Nem tudom ki honnan jön, de én Kápmegyerről, ami biztos buli lesz.
Mondjuk Reni meg Zuglóból....szóval...

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Szilvi, erről a dugó problémáról mi is beszéltünk Renivel, de abban maradtunk, hogy megpróbáljuk, aztán lesz, ami lesz.
De ha többen is így gondoltjátok, akkor délelőtt is lehet a buli. Na, mi legyen? Szavazzunk! :-)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


sziasztok

nekünk jó a délelött is :) sőtt, talán még jobb is mint délután :)

zizi:hogy van Flóra? mikor mentek végül tatára?

Kép

Kép
mulan
 
 


Mulan, köszi a kérdést, most már tényleg jobban van Flóra. Már csak nagy ritkán kell szívni az orrát. Holnap megyünk Tatára, már úgy várom.

Millye, ez a torta, ha lehet, még gyönyörűbb, mint a múltkori.
Mivel Fló nem ehet tejes dolgokat, ezért Sinlacból, rízsből meg valami gyümölcsből fogok neki kis tortát csinálni. De hogy a vendégek se járjanak rosszul, nekik rendeltünk tortákat.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok,
Sok az elmaradásom. Ejnye-bejnye.

Claire,
Eszter hogy van ?
Apukádnak utólag boldog születésnapot.
A pocakfotóval persze semmi baj, csak szerintem már most nagy, mi lesz velem 2,5 hónap múlva ?
Remélem az eső azért nem csinált nagy kárt se nálatok se anyudéknál.

Millye,
Tutira nem lesz pici, most 1200 gr és doki megmondta hogy kb. hasonló méretekre készüljek mint Marci :lol:
Hihetetlen milyen tortákat gyártasz.

Katjja,
Jelentem fogfájás sőt fogdokihoz járásnak is vége. Hurrá, minden fogam szép és jó és egészséges és nagyon nagyon rendben van.
„Az osztályon a protekciósoknak veszik le a vért.” Ez nem is igaz :lol: :lol:
Sajnálom az ázást.
Kajailag hogy álltok ?

Zizi,
Remélem Fló meggyógyult már. Örülök hogy a mászás is ügyesen megy.
Annyira jó az első kép Flóról.

Krisztacsillag,
Húúú azért a 20x kelés éjszaka az kemény menet lehetett.
Nagyon ügyi vagy, hatalmas gratula Neked. Na és mikor mész vissza ?
Ejj nem semmi lehetett a kórházi mizéria, lényeg hogy túl vagy rajta, és remélem nega lesz az eredmény is.
Mennyi haja van Boginak, nagyon édes.

Mulan,
Örülök hogy jól sikerült a kiruccanás. Lili édes lehet ahogy totyog.
Nagyon jók a képek.

Szonce,
Kétszer elolvastam a hsz-t, azt hittem káprázik a szemem.
Jaj de nagyon örülök Nektek.

Silverlion,
Kérdeztem, és azt mondták Marci ilyen, mérhetetlenül nyugodt és kiegyensúlyozott, de a rengeteg pörgéshez neki kell a rengeteg pihi is :lol:

Jaspis,
Marci nagyon ügyi az önálló kanalazással.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: