Új privát üzeneted érkezett!

wertzuz - Szomorú, hogy így alakult a dolog, de legalább utána már nem lehet akadály a kistesó/k elött.

Egyébként szépek alányok ez lemaradt legutóbb.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Andi,
ez így még borzasztóbb, hogy teljesen egészséges a pici :cry: Ilyen helyzetben 2 hétig váratják az embert... szörnyű...

Niki,
pont 4 hét múlva megyünk nyaralni... szólj Pannának, hogy bírja ki még 5 hétig, mert én is itt akarok izgulni a nagy pillanatokban! :)

Ma nagyon meglepő dolog történt.
Most az új házban Pálmi már nem velem alszik egy ágyban, próbálom különszoktatni, de vele egy szobában vagyok, tulajdonképpen a fejnél találkozik a két ágy.

Pálmi úgy alszik el, hogy az én ágyamban és mellette fekszem, és mikor elaludt, akkor átteszem az ágyába. Viszont ma a délutáni alvásánál, csak ugrált, rúgdosott, ezerrel pörgött, én meg már ideges voltam, mert nagyon mennem kellett volna valamit csinálni, és tök pipa lettem, fogtam, betettem az ágyába és nem engedtem, hogy átjöjjön az enyémbe, kétszer visszatettem az övébe határozottan és hagytam ott sírni. Nem volt másfél perc és aludt :shock: Nem gondoltam, hogy ilyen könnyen fog menni!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, nagyon köszönöm a szavaitokat!

Annyira rossz, hogy ennyit esik az eső. Az, hogy nekem is elrontja a hangulatom, kedvem, hogy nem mehetünk sétálni, hogy ilyen időben kell magammal hurcolnom mindenhová a Gergőt, mert rengeteg elintéznivaló van, az egy dolog. De szerencsétlen emberek, akiknek mindenük odalett, és még mindig csak az eső, és sehol a napsütés, ez már nagyon kiábrándító.

Ráadásként nagyon rosszul viselem testileg ezt az egészet. Iszonyatos hányingerem van, szinte egyfolytában. Nem bírom a szagokat, az ízes ételeket, rettentően fáradt vagyok, szinte csak aludnék, gyenge vagyok, mert nem bírok enni a hányingertől. Teljesen más lenne, ha más lenne a vége, de így csak megvisel, legyengít.

Na, nem panaszkodom! Jöhetne végre a napsütés!

Andi

KépKép
wertzuz
 
 

 
 

Andi, nekem egy hetet kellett várnom a babánkkal a hasamban, és hasonlóképp éreztem. Még a műtét előtt is hánytam, és nagyon rossz volt cél nélkül szenvedni. Kitartás, tényleg nincsenek szavak :(
Vendég
 


Wertzuz! Rettenetesen sajnálom. Kitartást és osk erőt kívánok neked! Talán hétvégén végre napsütés!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Egy gyors segítségre lenne szükségem, elsősorban azoktól, akik nemrég szültek az ÁEK-ban és nem élnek házasságban, csak élettársi kapcsolatban.

A kérdésem annyi lenne, hogy elegendő volt-e az apasági nyilatkozat, vagy kellett-e mellé esetleg közjegyzői nyilatkozat is?

Mi az, amit bent adnak, illetve vinni kell a babának a bent tartózkodás idejére? Gondolok itt ruhákra, pelusokra, popsikrém, fürdetőkrám, alkohol, hintőpor? Vagy Ti vittetek mindent magatokkal?

Előre is köszönöm a válaszotokat! :)

sniky
 
 


Sniky: a babának pelus kell és popsitörlő. Pelust kell adni, mikor elviszik fürödni a piciket, régen ilyenkor adták rájuk pelust, most nem. Minden más van. Kell majd közjegyzői nyilatkozat, de a védőnő azt magyarázta a szobatársamnak, hogy ezt majd csak a gyerek születése után lehet intézni. Pontosan nem tudom, mert mi házasok vagyunk. A szüléshez kell saját hálóing.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


gabi, köszi a gyors választ!

sniky
 
 


Sniky, mi is házasok vagyunk, így nem tudom ezt az apasági nyilatkozatos dolgot.
Pelus, popsitörlő kell, ahogy Gabi is írta.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


sniky,

6 hetes friss infóim:

Babának mindent adnak, a pelus és a popsitörlő kivételével, ezeket vinni kell. Ruhákat is adnak, csak a hazavivőset kell majd bevinni.

Magadnak hálóinget vagy kényelmes viseletet (nekem a rövidnadrág+póló kényelmesebb volt), többet is. Áprilisban is annyira meleg volt már odabent, hogy naponta legalább 2x át tudtam volna öltözni frissbe. Sok betét. Sok folyadék. Ha beindul a tej, melltartóbetét, gyűjtőkagyló, esetleg mellszívó.

Mi sem vagyunk házasok. Apasági nyilatkozatot vittünk. Kell mellé a közjegyzői tanúsítvány is az Élettársi nyilvántartásból. Erről azt mondta a védőnő a felkészítő előadáson, hogy szülés után kell intézni, viszont mikor szülés után ugyanaz a védőnő jött felvenni az adatainkat az anyakönyvezéshez, kérdezte, hoztam-e magammal közjegyzői papírt. Így igazodj ki rajtuk!

Viszont az anyakönyvezés gyors, adatfelvétel utáni napon kiállították már a baba anyak. kivonatát, és mikor vittük a közjegyzői papírt, ki is adták. Nem kell kivárni a 10 napot, érdemes telefonon rákérdezni.

Személyes tapasztalat alapján azt tanácsolom, hogy pénztárcát ne vigyél be, csak a személyi igazolványt és lakcímkártyát, úgysincs szükség odabent másra, viszont nagy macera mindent pótolni.

Joli

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
jolyjoker
Budapest XV. kerület
 
 


Joli, nagyon-nagyon szépen köszönöm a pontos, részletes tájékoztatást! ;) és gratulálok a picihez!

Azt hiszem jövő héten felhívok egy közeli közjegyzőt, hátha tényleg előre is kiadják a tanúsítványt, hogy ne kelljen utána intézni. De ezek szerint akkor nem olyan bonyolult, mint ahogy gondoltam;)

kórházi csomagom összekészítve, így már nyugodtan várom a nagy napot;)

sniky
 
 


Sniky: nem minden közjegyző csinálja meg ezt az igazolást, tehát ha az első helyen elutasítanak, meg azt mondják, hogy nem kell, ne add fel, mert kell!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Üdv mindenkinek!

CTG vizsgálatra nagy gond, ha beviszem a kislányomat? Ugyanis vége van az ovinak, és nem tudom őt kire rábízni. Mennyire nézik ezt rossz szemmel?
hessa
 
 


Hessa,
én a cukrom miatt heti kétszer jártam ctg-re, egyszer dokihoz, egyszer kórházba. Egyik helyen se volt gond, hogy alkalmanként Lilla velem volt, pedig ugye ő még kisebb.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


hessa, szerintem vidd nyugodtan, az a lényeg, hogy nektek jó legyen :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Köszönöm! Azért jó hallani, hogy nem egy púpnak veszik a kicsiket.
hessa
 
 


sziasztok lányok!

Tegnap Márko nagyot esett, felrepedt a szája és a fogából is letört, sőt a doki azt mondta a fog is sérült :( van esetleg gyermekfogorvos ismerősötök akinél már voltatok és bevált???? Nagyon kéne mert ez ügyben még nincs tapasztalatunk...

Én borzasztóan érzem magam a legrosszabb anya vagyok a világon :cry: :cry: :cry:

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Niki, ilyen sajnos előfordul, nem vagy ettől rossz anyuka :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Niki,

Velünk is történt ilyen, Kristófnak is letört a fogából egy nagyon pici, szerencsére nem szineződött el. Nem vagy rossz anyuka, előforul, és még többször lesz ilyen. Kristóf most hétvégén is akkorát esett, olyan igazi hasraesés volt, szerencsére megúsztuk térdsérüléssel.

Van egy tündér fogorvos nő akit ismerek , de én Lőrincen lakom lehet az neked messze van.

Zsu
kátaizsu
 
 


Sziasztok!

Niki, ettől nem vagy rossz anyuka, bármelyik kisgyerekkel előfordulhat ilyesmi, nem nevelheted burában Márkot!!!

Nekem a jövő7en kedden kell befeküdnöm a kórházba. Szerdán műtenek. Utána már délután hazaengednek a legjobb esetben, ami számomra nagyon furcsa, de kapok haskötőt (vagyis vennem kell), meg nem szabad minimum 5 napig hajolni, guggolni, emelni, sokat kell pihenni, de muszáj mozogni. Most már kezdek kicsit izgulni-félni is, de tudom utána jobb lesz, legalábbis ezzel vigasztalom magam. A következő babának már minden tökéletes lesz így odabenn. :)

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Niki,
ha tudnád Pálmi már mekkorákat esett! Nem is tudom írtam-e, de nemrég beleesett egy 1.5 méteres "szakadékba"... gondolhatod milyen érzés volt, rohantam teljes erőmből, de már nem értem el, és láttam lezuhanni a gyereket...

A hasraesés meg mindennapos, ezzel nem tudsz mit tenni... Remélem lesz jó fogorvos, mi még nem voltunk gyerek fogorvosnál. Ha sérült is, ez még csak a tejfog, ezzel vígasztald magad!

Sokáig sírt Márk?

Andi,
szorítunk a műtétre! Gergő kivel lesz addig?

Mi,
július 1-től mennénk nyaralni, de még nem tudom hova menjünk. Van valami klassz hely, ahol már voltatok? Hajdúszoboszlón volt valaki mostanság? Milyen gyerekkel?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Niki, nyugi, ez bárkivel előfordul!

Andi, kitartás, minden oké lesz! Már nem emlékszem, Gergő császárral született, vagy miért kell előző nap befeküdnöd?

Én amúgy csak aznap nem emelhettem, vagyis azt mondta a dokim, hogy nem kötelező emelnem, azért óvatosan, de tudja, hogy két kicsi gyerek vár itthon, nyilván kell emelni. Haskötőt még nem hallottam ilyen műtét után :shock:
Vendég
 


Niki, fel a fejjel. Ma én vagyok a legrosszabb anya a világon, de talán inkább nem részletezem :(

Andi, ezek szerint egyúttal az előrehajló méhet is korrigálják? Az jó, ha még aznap hazamehetsz, szorítok, hogy minden rendben legyen.
Gergő nagyon helyes! :)

Gyerekes fogbaleseteknél asszem elég fontos, hogy azonnal (mielőbb) fogorvoshoz menjünk, de még mi sem kerestünk gyerekfogorvost, én sem tudnám, hirtelen hova vigyem Rózát :(

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Panndi, Szalamandrának igaza van, mert egyben megcsinálják a méhelőreesést is, azért kell a haskötő, és azért nem emelhetek, napokig, mert a szövet gyengeség miatt még nehezebb a méh rendes letapadása. Már ha jól értelmeztem a doki szavait. Ezért is fura, hogy csak 1 nap és hazaküldenek. Habár inkább a saját ágyamban feküdjek, mint egy kórteremben, ahol ki tudja kivel vagyok együtt. Itthon mégiscsak jobban tudok gyógyulni.
Gergő igen, császárral született, a tágító miatt kell befeküdni.

Veronika, a párom lesz itthon a Gergővel, és még utána csütörtök-pénteken is, hétvégén meg amúgy is szabad, ez így megoldható.

Nem is gondolnám, hogy ha ilyen baleset van, amikor még tejfogak vannak, miért kell rögtön orvoshoz menni?

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Andi, az viszont tök jó, hogy azt is megcsinálják egyúttal, ez jó hír! Kitartás!
Vendég
 


Andi-nagyon sajnálom, drukkolok hogy minél előbb rendben legyél a műtét után.

Gabi-azt tudom hogy Dunakeszin laksz de létezik hogy összefuthattunk Alagligeten séta közben? Ott laktok?

Veronika- mi amikor Kristófot vártam és tavaly is amikor már 8 hónapos volt Hajdúszoboszlón voltunk. A strandra nem mentünk (én ki nem állhatom a strandokat)be mert van a Hotel Silver aminek saját strandja van. A termálvizes medencéken kívül hatalmas normál vizes medencéik vannak gyerekrésszel és néhány élményelemmel. A víz minősége olyan jó volt hogy még Kristófot is simán bevittem "úszni". Nézd meg a honlapjukat www.hotelsilver.hu

Kép

Kép
tüni75
 
 


Tüni: igen, összefuthattunk. Mert az Alagliget lakóparkban lakunk. Bár nálunk a séta mostanában: zöldésges-közét-gyógyszertár és vissza. Másfele ritkán megyünk, ebben a hőségben ez is sok.

Ákos holnap már oltást kap! Olyan nagyfiú. Adél meg egyre csibészebb, csak a beszéd nem megy neki: anya, apa, kérek, igen, nem, baba, papa. De ezeket is csak akkor, ha kedve van. Nem egy nagydumás csajszi.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Gabi, majd beindul :) Nincs lemaradva semmiről :)

Nálunk az ismeretségi körben minden Fruzsi korú baba jár, hát ő még mászik :)
Vendég
 


Gabi: Peti még ennyit sem mond. Sőőőt, egy szót se hajlandó még mindig. :( De szinte mindent megért - ami érdekli. Egyébként nem is figyel, mit mondok neki.

Andi: Nagyon szorítok Neked a műtét miatt! Minden rendben lesz!

Niki: Ilyen bárkivel előfordulhat! Emiatt ne emészd magad! Bár nálunk még fogtörés nem volt (de nagy púp, elharapott száj, nyelv, vérző orr... stb igen), csak szerencse kérdése... a legtöbb barátnőm ennyi idős gyerekének már törött a fogából "baleset" miatt.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Gabi, ilyenkor Lilla sem volt előrébb, most mégis szépen beszél, nem vagytok lemaradva :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Gabi,
csatlakozom, Pálmi se beszél még :)

És 15 hósan indult el, a gyógytornász azt mondta, hogy kifejezetten jó,hogy ilyen sokáig mászik, de gondolom Panndi te nem aggódsz Fruzsi miatt :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lányok, nagyon, nagyon köszönöm a kedves szavaitokat!!!


Susy, mi van veletek, hogy bírjátok? Ha van 2 perced, írj a leányzóról, sőt képet is dobhatnál! Telhetetlen vagyok. :lol:

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Lányok, köszönöm a biztatást. Remélem tényleg beszélni fog. Már gondolkodtam, hogy elviszem valahova, de mindent megért és megérteti magát bárkivel. Mindent elmagyaráz, ha valami történt az nap, azt este elmondja az apjának, na nem szavakkal, hanem mutogatja, de azt nagyon jól. Biztos nagyon kimerült vagyok és azért láom időnként sötéten a dolgokat. Adélra alig v an időm. Ákos nagyon anyás, alapvetően jó gyerek, csak ha tehetné egész nap rajtam lógna. Én meg közben szenvedek, mert Adéllal is jó lenne foglalkozni.

Wertzuz: hogy vagy? Tudom ez hülye kérdés, de remélem hamar felépülsz és minden rendben lesz.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Veronika, hát bizony, nem aggódom :)
Amíg babát vártam, örültem volna, ha elindul, mert nem kellett volna emelgetni annyit, de csak emiatt. Most nem sürgős, majd elindul, ha úgy érzi :)
Vendég
 


Gabi, köszi kérdésed, iszonyat nehéz, leginkább mert azt érzem, hogy kislány lenne. De tényleg azzal vigasztalom magam, hogy a következő babónak jobb lesz, meg nekem is egészségesebb lesz a szülés, és terhesség. Egyszerűen muszáj így gondolkodnom, mert különben falra mászom. Muszáj a jót keresnem, Gergő miatt nem hagyhatom magam depibe süppedni. Az élet megy tovább.

Most már tényleg csak a műtéten járatom az agyam. Kicsit félek, hisz először van az elhajtás, amit a nőgyógyász csinál, majd a sebészeti rekonstrukció része, amit egy sebész végez, és az is hüvelyi úton történik. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan, pedig mondta a sebész, de olyan bizarr, és én annyira nem bírom az ilyen dolgokat, hogy lehet azért nem értem. Doki szerint lehet 2-3 órás műtét is. És mély altatásban. Mivel nem lesz külső varrat, vágás, ezért lehet hazamenni már délután.

Ja, meg biztos fincsi lesz vagy 2 hétig haskötőben lenni ilyen melegben. :shock:

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Andi :( Hát igen. Gergő nagyon sokat segít, az biztos, az meg azért jó, hogy egy altatással, egy műtéttel elvégzik. Sajnos ilyenkor csak előre lehet tekinteni :(
Vendég
 


Gabi, csatlakozom, Róza is későn kezdett beszélni, és a lassú kezdetek után egyszer csak belelendült, hirtelen nagyon sokat fejlődött, csak lestem :) Majd meglátod, milyen jó lesz, amikor a lányod is belekezd :)

Andi, szerinteem ne is próbáld elképzelni. Reméljük, hogy minden teljesen rendben lesz, a műtét sikerül, és onnantól nem kell azzal foglalkoznod, mi is történt, csak azzal, hogy pihenj, regenerálódj. Örülök, hogy ilyen jól megtaláltad magad az anyaságban, emlékszem még a kezdeti kételyeidre, és főleg ennek tükrében szerintem nagyon nagy előrelépés, hogy már ennyire rá vagy hangolódva a következő csemetére :) Én nagyon fogok neked szorítani :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok lányok,

Ebben a szép nyári melegben úgy jártam, hogy mindkét fülem bedurrant pont hétvégére:(
Ma mentem dokihoz, helyi kezelést kapok mert nagyon csúnya gyulladt, és még be is dugaszolták a fülem gyúgyszeres gézzel..úgyhogy a fiúk örülnek, mert nem hallok semmit:D

Babóca jól van, csütörtökön voltam Kádár Krisztinánál szív UH-n, ő is mindent rendben talát:)

Andi,

Nagyon szorítok neked, rendbe jössz meglátod és jön a tesó..csak így lehet felfogni.

Zsu
kátaizsu
 
 


Sziasztok!

Mi ez a csönd? :shock:

Andi, hogy vagy?
Vendég
 


Én most mindenhol ilyen csöndet látok, pedig nálunk épp szakad az eső :cry:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Nálunk is tré az idő. :(

Ma megvolt az első rossz éjszakánk. Nórira időnként rájön, hogy nem nagyon akarja bekapni a cicit, és csak ordít. Tegnap este is eljátszotta ezt, aztán éjjel nem győzte magát tele enni, ennél fogva 3 órát voltam fel vele.

Amúgy jó kislány, eszik, alszik, szépen gyarapszik, már egyre többet nézelődik, Kristóf nagyon szereti.

Egy problémánk van csak, hogy nagyon hosszúak a szopik, sokszor másfél óra és Kristóf a végére már nagyon türelmetlen ,nem tudom mondókával, énekléssel, könyvvel sem lekötni, na de majd változik ez is.

És gyorsan egy kép, mert sírás van. :)

Kép

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy,
jaj de tündéri! :)

Hát nem csodálom, hogy nem bírja Kristóf a másfél órás szopikat!
Neked meg sok energia kell, hogy szopi közben még énekelsz, mondókázol neki! :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika
Köszi :)

Gabi
Még neked akartam írni, hogy Kristóf is 1 éves 10 hónapos volt, amikor még szinte meg sem szólalt, aztán 2 évesen már csomó mindent mondott, most meg már összefüggően mondatokban beszél. Ha egyszer elkezdik. :lol:
Néha szoktam is mondani, hogy de jó volt, mikor még nem beszélt, mert Kristóf mostanában papagájt játszik, ezerszer elmondja ugyanazt, és a nem a kedvence. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy,

Tündéri ez a kiscsaj, és nagyon szép:)
Ahogy alszik, annyira cuki én tuti agyon puszilgatnám:)

Zsu
kátaizsu
 
 


Sziasztok,

susy, hát tényleg gyönyörű! :) És milyen mostmár kisfiús és kislányos anyukának lenni?

A másfél órás szopi tényleg hosszú, reméljük, hamar leszokik róla a kiscsaj. :) Róza kb 40-45 perceket szopizott, de aztán vagy elaludt, vagy lecsatlakoztattam, amikor úgy láttam, hogy már semmi sem történik :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Susy: Gyönyörű a kislányod! :D Ez a nagy csodálkozó tekintet a második képen annnyira tetszik! :D
Nálunk is volt 1,5 órás szopi, de P. is leszokott róla hamar szerencsére. :) Majd belejön, és egyre rövidebb ideig fog szopizni.

Mennyire szalad az idő! Szalamandra, neked is már csak 3 hónap! :):) Most látom. :)

Úgy látszik, ezen a fórumon ilyen "nembeszélős" gyerekek vannak. :) Akármerre járok, a 1,5 évesek már rendesen szövegelnek, csak P. nem, és mindig úgy megijedek olyankor.

Képzeljétek, mi most egy hónapja a fogmosással is küzdünk. Nem tudom, mi történt, előtte engedte, azóta meg összeszorítja a száját, nem tudom megmosni a fogait. Fogalmam sincs, mit csináljak. :oops:

Zsu: Jobban van már a füled?

Kép

Kép
nikuc
 
 


Nikuc,
nálunk a körömvágással van ez. Eddig engedte, most meg nem. Úgyhogy egyelőre csak nő... nem tudom meddig mehet ez így, de annyira rángatja és dobálja magát, hogy nincs értelme, mert csak megvágom szegényt... egyszerűen ketten se tudjuk lefogni.
Persze az már csak a vége, eleinte szép szóval finoman próbátuk, többször is, mindenféle időpontokban, még éjjel alvás közben is. Semmi nem válik be... :roll:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


A körömvágásra van tuti tippünk. :D Mi megpróbáltuk mással. :) Mármint ollóval vágtuk, de vettünk egy szép színes körömcsipeszt, úgy végignevette, és izgi volt. Egyébként meg este, mikor elalszik jó mélyen, és semmire sem reagál, akkor lehet a legszebben levágni a körmét. :lol: :lol: :lol: Persze zseblámpával.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Nikuc: én is ezt tapassztalom, hogy körülöttünk az Adéllal egyidős gyerekek már simán beszélnek. Adél meg alig. Egy nagy pantomim művész :) Bár most elég beteg, mindkettő :(

veronika: mi eleinte kaja közben vágtunk körmöt. Kapott kölesgolyót, beült az etetőszékbe és én közben levágtam a körmét. Ma már ő kéri, ha látja, hogy én vágom a körmömet. A lábán ébredés után tudjuk és csak csipesszel.

Susy: nagyon szép a pici lány!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Susy, Nóri nagyon szép!

Körömvágás: Zsófi kezén nem gond levágni, már elég nagy, és hiú ;) , így elég, ha azt mondom, hogy gyere, csinálunk szép körmöket, és már jön is :) A lábán alvás közben vágom, mert annyira csikis neki, hogy nem megy másképp. Fruzsinál nem lehet alvás közben, mert ő éberen alszik nagyon, szóval őt ébren intézem, és hát elégg éordít közben :roll: De hát majd csak kinövi :)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?