Új privát üzeneted érkezett!

katjja örülök, hogy jobban vagy és már nem kell menned dokihoz! A seb nagyon csúnya? Mit mondott az orvos maradandó nyoma lesz? Köszi a dicséretet! Ilyen kendő van mini méretben is! :D NAgyon jók a képek Bogiról! Az a rózsaszín kalapos nagyon édes! :D

jaspis a te babádról nem készült kép? NAgyon édes Zita kislánya :D Zita mellett te ülsz?

Rólunk az utóbbi pár napban nálunk sokszorcicizős napok vannak.. nem tudom, hogy a foga miatt van-e vagy mi a szösz, de most ott tartunk, hogy naponta minimum ötször cicizik :shock: Egyébként tegnapig kajasztrájk is volt... MA megyünk a védőnőhöz és kiderül mennyire van hatással a súlyára, hogy csak anyatejezett... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


....
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:35-kor.
szonce82
 
 


Szonce82 nagyon édesek a képek Ádámról! Csini a rövidgatyóban! :D A sűrű cicizésről szeretném leszoktatni mert néha már sok...

MA voltunk a védőnőnél. Junior 2 cm-t nőtt (84cm) és 33 dekát hízott (10 kiló 88 deka) szóval most megnyugodtam megint... bár mielőtt rátettem a mérlegre Juniort azért előtte elmeséltem a védőnőnek, hogy minimum egy hónapig anyatej volt csak a menü meg volt hasmenés és torokgyulladás is úgyhogy ne lepődjön meg ha meglátja a súlyát. Helyette én lepődtem meg :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

 
 

Jaspis, köszi a fotókat!

Ádám milyen nagyfiús már!

Millye, én kiegyeznék már napi 5 cicivel is. Én már nem is számolom, hányszor cicizünk. Éjszakák is katasztrofálisak pár napja. Már a 12. foga jön Julcsinak. Nagyon megszenvedünk mindegyikkel, és csak cicivel alszik vissza. A súlya neki is rendben, 11 kiló felett van :) Úgy tűnik, lehet még hízni az anyatejtől egy év után is :roll: De én sem bánnám, ha már normálisan enne Julcsi :?
zita978
 
 


millye

Nem én ülök Zita mellett. :) Sajnos Marciról elég béne fotókat sikerült készítenem. :( Nem igazán tudok fotózni. Egyet mutatok, nem én csináltam, és technikailag nem is a legjobb, de azért az elkapott pillanat elég jó.

Kép
jaspis
 
 


Nálunk is fogzás van, szombat reggelre elkezdett csorogni az orra, a napi 5-6 betojás az alap, tegnap hőemelkedése is volt. Szinte végig be van dagadva az ínye, de fog egy darab se jött még ki. :S
jaspis
 
 


Zita978 a hozzátáplálás nálunk is gázos... de a doktornő mondta, hogy a jól cicizős babáknál sűrűn előfordul... A rossz éjszakákat sajnálom, de gondolom a fogak kavarnak nálatok is... :roll:

Jaspis de édesen csúszdázik MArci :D Marcinak még nem bújt ki egy foga sem? Drukkolok, hogy mihamarabb túl legyetek a "mellékhatásokon"

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:39-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt,

Mulan,
Akartam írni hogy múltkor vettem ajtórácsot 2.000 ft-ért a teszen, sajátkészítés volt, de nagyon szép kis darab, szerintem. Szóval érdemes nézelődni.

Millye,
Örülök hogy jól vannak a gyerkőcök.
Junior szépen gyarapszik, ez igen.

Kattja,
Szupi hogy jól vagytok.
Kopaszi gát remek ötlet.
Kész vagyok a középső huncutmosolyos képtől.

Jaspis,
Képeket még ! Egyem meg a csúszdás kép nagyon édi.
Hajrá fogzás.

Szonce,
Nagyon jók a képek.
Nagyon sajnálom betiséget, gyógyuljatok gyorsan.

Zita, Millye,
Csak zárójelben jegyzem meg h van egy rokonunk messzi távoli országban akinek a kicsi fiacskája még 3 évesen is cicizett :shock:

Hmmm kullancs elleni oltás, asszem olvasok még a témakörben egy kicsit 8)

Mi is 38,5-39 között stagnálunk tegnap dél óta, nincs kakaváltozás, nincs orrfolyás, kedv nagyon jó csak éppen tűzforró a fiam, a játszótérről alig tudtuk tegnap hazahozni, na ez mi lehet ?
Holnap megyek terheléses cukorra 9-re, brrr már előre rosszul vagyok a cucctól amit meg kell innom, és hogy utána még el kell vezetnem a kórhiba. Brrrr

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Tényleg egyre több a beteg gyerkőc itt a fórumon is. Úgy tűnik, Fló is benyelt vlm vírust. Láza csak egyszer volt, de az orra folyik rendesen. Nagyon fura, hogy most, a betegsége alatt aludta át először az éjszakát és egyből kétszer is. De gondolom, a náthával együtt ez is el fog tűnni...

Jobbulást mindenkinek!

Szerintem is jó ötlet a Kopaszi gát a talira. Mikor legyen?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Jaspis, nem akarlak bíztatni, de Julcsinak január óta dagadt volt az ínye, és most jöttek ki csak ezek a rágók :roll: Most meg minthat a szemfoga is jönne, de ki tudja, mikor lesz belőle valami. ű

Kubu, tudom-tudom, szinte mindenkinek van olyan ismerőse, aki 3 évig szoptatta a gyerekét, mindenki ezzel bíztat :twisted: :wink: Azért én még bízom benne, hogy sikerül előbb abbahagynunk :roll:

Zizi, Flónak jobbulást. Julcsi is jobban aludt, mikor lázas beteg volt. :roll: Kopaszi nekünk is jó. Nekünk hétköznap délutánonként lenne a legjobb.
zita978
 
 


szonce82 mielőbb jobbulást Ádámnak!

Kubuspace jobbulást MArcinak! Terheléses cukor... jaj de nem szerettem én sem... :roll: Kitartást hozzá! :wink: Na az én fiam nem fog 3 éves koráig cicizni :shock: nem szeretném... :?

zizi27 Flórának is jobbulást! HA nem tudnám, hogy nem fertőz a net akkor azt hinném innen terjed... :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!
bocs az eltűnésért, de munkailag teljesen ek voltam (vagyok) havazva, már a hócipőm is tele :lol:
köszönöm a szülinapi jókívánságokat! Egyébként nálunk is "enyém" a konyha, de azért szerencsére nem béna a párom, meg amúgy én szeretek is főzni. Ha mostanában este ki vagyok nyúlva, akkor mindig ő vacsorázatatja a kölyköket, ok, az hideg kaja általában. Meg ha pl vásárolni megyek, akkor megfőz egy egyszerűt, tésztát vagy ilyesmit. De a szülinapi menü különleges volt: Görög sali, töltött paradicsom, rokforttal töltött körte, és egykülönleges bundájú csirkemell (palacsinta tészta, benne gomba, zhagyma, mazsola). Ja, és volt tortám is, joghurtos-cseresznyés krém, alatta kis csoki öntet. Eprekkel díszítve! Na, nem részletezem tovább. Fini volt, na meg a szándék!!! :)

Ami a szülést illeti, én aug 20ra vagyok kiírva, addig nem hiszem, hogy kihúzzuk, de remélem aug közepéig igen. Vicces lenne összefutni!

Nagyon jók a képek!!!
Itt a tavasz, gyógyítsátok meg azokat a betegeket, hogy lehessen velük kimenni!
Claire
claire
 
 


Jó reggelt,
Nem tudok aludni brrrrr

Zizi,
Fló gyógyuljon gyorsan ! Naná hogy jobban alszik, a lázcsillapító hatása. Marci tegnap délben kelt, szinte egész nap ágyban volt, 3-5 között újra aludt, meg utána is csak ágyban fekvés volt, igaz este csak éjfélkor sikerült lefektetni, na az fájt egy kicsit.

Zita,
Májne vélemény hogy nem is egészséges az hogy 3 éves korig megy a szoptatás. Mondjuk az a távoli ország ahol ők élnek, ott a rizsen és a kifogott halon kívül ez még a fix táplálék :shock:

Claire,
Húúúú nem semmi menüt rittyentett a párod, ez igen.
Hát én 7-re vagyok kiírva, Marcit két héttel túlhordtam, remélem most ilyen nem lesz, nagyon nem lesz, én már úgy örülnék ha július vége lenne, és mehetnék szülni, nem bírom a meleget, a súlyt, minden bajom van :?

Szerintem valami játszótéri vírusunk van egyébként, mert mint kiderült egy csomót kutyáztak az apjával és utána csak a szökőkútnál tudtak kezet mosni, illetve Marcit még le kéne szoktatni arról hogy azt a cipőtalpat nyalja amiben egyébként az utcán sétál. :? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma Flóra a saját ágyában átaludta az éjjszakát és csak 8-kor ébredt fel először!!! Ilyen tényleg még soha-soha nem volt. Kicsit kezdek reménykedni, hogy marad ez az állapot, bár ez szerintem hiú remény. Viszont az biztos, hogy nem a lázcsillapítótól alszik ilyen jól, mert azt nem kapott péntek óta. Szóval hátha...

Kubu, megvolt a vércukor? Mikorra lesz eredmény?

Millye, Zita, én úgy tervezem, hogy Fló egyéves korától fogva 2-3 hetenete fogunk elhagyni egy-egy szopit, míg végül csak az esti marad. Remélem, sikerül is kivitelezni. Nekem mondjuk az a mákom, hogy Flóra enni is nagyon szeret, szóval szerintem összejöhet a tervem. Csak el ne kiabáljam! :wink:

Sonce, Jaspis, hogy vannak a gyerekek?

Mit szólnátok, ha kijelölnénk egy májusi hétköznap délutánt a talira, aztán mindenki megmondja, hogy jó-e neki? Mondjuk 18. kedd 4 óra körül?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:47-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Először is nagy-nagy gyógypuszik minden kis betegnek! Bár a mai nem biztos, hogy a legjobb nap a kintlétre, de állítólag délutánra már jó idő lesz. És a fogacskákhoz gratula! :)

Millye, köszönöm az érdeklődést és az együttérzést. A doki azt mondta, hogy akár nyom nélkül is elmúlhatnak asebek. Nem tépte meg, csak belekapott, így 2 nagyobb lyuk van, a többi csak felületi sérülés. Csak azt nem tudom, így mikorra leszek olyan állapotban, hogy babaúszásra menjünk. Néztem tegnap a kendőt H&M-ben, de nem találtam. Majd keresem máshol is. :)
Gratula a szép súlynövekedéshez! Szépen nő Andris.

Szonce, nagyon köszönjük a dícséretet, Ádámról is nagyon édik a képek. Azok a kis ingecskék! :)

Zita, Jaspis, nagyon aranyosak a gyerkőcök. Jaspis, a csúszdázós fotó, amit feltettél, szerintem nagyon jó lett. :)

Kubu, ez a mosoly engem is kikészít teljesen. Úgy kell feltörölni a padlóról, amikor ilyet kapok, és persze Bogi már egész sűrűn osztogat ilyeneket. :)
A Te dokid is a löttyöt itatja? Én úgy meglepődtem, amikor Szuromi azt mondta, hogy utálja azt a tesztet és egyek inkább egy zsemlét vagy péksütit. És nyilván igaza van. Ki iszik meg egy ilyen dózis cukorszirupot? Eredmény van már?

Zizi, éljen nyugis éjszakák! Nagyon drukkolok, hogy így is maradjon. Bogi kegyes velünk, ma is majdnem 7ig aludt. Mondjuk este irtó nehezen aludt el és 1 óra múlva fel is ébredt. Nagyon rosszul viselte ezt a nyomott időt.

Claire, nem semmi a férjed! Az én párom megtalálja a konyhát és a szendvics alapanyagokat. Még a tasakos leves is megy időnként, de egyebet nem főz. :)
Augusztus 20? Én 19-én születtem. Vicces lenne ismerni egy ikerpárt, akiknek ugyanakkor van a szülinapjuk. :)

Nekünk általában jók a délutánok, de keddenként délelőtt megyünk babás jógára, szóval az sűrű nap. Ha ez jó mindenkinek, akkor így is megyünk, de lehetne bármelyik másik nap a héten?

Ma megyek először úgy mozogni, hogy Bogit a gyerekmegőrzőbe adom le. Kíváncsi leszek, hogy bírja!

Kati

Kép
katjja
 
 


Sziasztok!
Köszi az elismeréseket, majd továbbítom, mert én úgysem vagyok eléggé dícsérős fajta. na persze azért ettől lelkes voltam! Ja, és egy fontos szempont, hogy a főzési romokat is eltakarította szinte teljesen, ami számomra külön lelkesítő, ráadsásul időnként nőknek se megy, lásd az én, egyébként konyhatündér nővéremet!

Régebbi téma:lépcsőrács: egy ismerős azt csinálta, hogy vett egy igen leárazott (most pl talán az ikeában van ilyen) rácsoságyat, és ezermester apuci szétszedte, 4-5 jó kis ráccsá, és ezzel korlátozták el a szükséges helyeket, lépcső, kandalló, stb.

Szülés időpont: szerintem azért én sem a tűzijáték alatt fogok nyomni :lol: :lol: . Anyám nagyon izgul, mert aug 4-8ig nincs itthon, és eddig az összeset látta újszülöttnek, úgy pár órásan, és fél, hogy "elkapkodjuk" és lecsúszik róluk :)
Különben a meleggel én is hadilábon állok, és eddig még soha nem voltam nyáron nagy pocakkal!Azért mindezzel együtt nem siettetném őket, jó az, ha kitöltik a szükséges időt. Nekem a legynagyobb 41., a következő 40., az ikrek 39. héten születtek. Logikusan most 38. jön, nem? Esetleg becélozhatom 12-én a névnapomat, vagy 11én anyósét!
Mindenesetre vicces lenne bent összefutni!

Szopi: szerintem a dolog úgy jó, ha megfelel a bébinek is, meg az anyának is. én ahhoz mindig igyekeztem tartani magam, hogy fél éves korig csak szopi, aztán több minden befolyásolta a továbbiakat. de amikor már csak reggel, meg este, vagy csak este szopiztak, az már inkább csak összebújás, semmilyen szempontból nem volt olyan megterhelő. Remélem most sem lesz gondom a szoptatással, mert ennél egyszerűbb módszert még nem láttam. Azt hiszem aki simán szoptat, sokszor bele se gondol, hogy micsoda macera a sterilizálós, tápszerezős vagy máshonnan kapott anyatejes megoldás. Hú, remélem a gyerekeim is, meg a szervezetem is tudja, hogy ez nem nekem való :lol:

Na, eldugulok, betegeknek jobbulást! Üdv: Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Millye
köszönöm a sok segítséget homeopátia ügyben, nagy hasznát veszem, vettem a tanácsaidnak.

Olvastam a Kopaszi gátra gyakran jártok akik a közelben laknak, mi is :D
Mi a 22.-ben lakunk. Kacsát is etetünk a Feneketlen tónál, de mire kiérünk mindig teli kenyérrel a tó. :?

Claire
A csodás menüdet még szinte megenni is sok, nemhogy megcsinálni :shock: :lol:
Férjnek 5*.

A képek nagyon jók, a babák tüneményesek, a rockos poló nagyon bejön, imádom a rockot!!! Tuti vétel volt.

Holnap én is megyek cukros vérvételre. Gyűlölöm. De Szuromi nagyon rendes, mert azt mondta sima cukorból csináljak jó citromos 2-3dl limonádét, azért ez így szimpatikus, bár az előbb mértem ki a 7,5dkg cukrot, hát nem kevés :shock: Viszont az elsőnél kaptam egy tanácsot, hogy hűtsem le előző éjszaka, mert kicsit jobb, de ott meg csak éppen ihatóvá kellett varázsolni citrommal a patikai cukrot, szörnyű mellékíze volt. AMúgy nem értem, hogy tényleg miért nem lehet a zsemle tej v.kakaó, mert egy csomó helyen így veszik le?!

Szülés: aug.20, de a legutolsó dátum szerint szept.8. Szuromi szabin van 20-án és előtte pár nappal, de mondta, hogy addig tuti nem fogom bírni szerinte. Sajnos szerintem sem, mert tegnap este egy tölgyfa törzsére emlékeztetett a vizes lábam :cry: Tesztelem majd ma este, mert remélem csak valami véletlen volt, pedig egész nap itthon pihiztem, csak oviba mentem Zsebiért.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Zizi, nekem jó a 18 kedd, akár kicsit előbb is, mint 4. Mert azért 6 körül mi elindulnánk haza, vacsi, fürdetés, stb... Gratula Flónak a nagy alváshoz! Irigy vagyok.

Marcinak jobbulást! Julcsi is imádja nyalogatni a cipőjét :twisted:

Julcsinak egyre jobban megy a járás. És végre megtanult egyedül felállni. Tegnap sikerült már fotózni is, már nem kell mindig mögötte állni :D

Kép Kép Kép Kép
zita978
 
 


Most frissítettem csak és látom, hogy 18. nem jó mindenkinek. Nekünk jó a többi nap is azon a héten, kivéve talán a pénteket.
zita978
 
 


Tali ügyben szerintem azt kéne eldöntenünk először, hogy hétköznap vagy hétvégén legyen-e. Szonce azt írta, hogy a hétvége jó nekik, Zita meg azt, hogy inkább a hétköznap. Na mi legyen?

Zita, nagyon édes nagylány már Julcsi a képeken! A fotók a ti kertetekben készültek? (Megesz a sárga irígység :wink: )

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


claire a szülinapi menü tényleg nagyon különleges volt! NAgyon jól hangzik! :D

kubuspace én tegnap voltam így, hogy nem tudtam aludni! :?

zizi27 nagyon ügyi Flóra! :D Sajnos én nem vagyok mobil csak apával... ő meg hétköznap dolgozik na meg van amikor hétvégén is :?

katjja én a nagy sétálások alkalmával mindig ettől félek, hogy megtámadnak a kutyák.. főleg amikor a pacit is visszük.. épp valamelyik nap kint voltunk fotóztam amikor jött 3 kutya póráz nélkül a gazdája lazán sétált utánuk és megindultak a fiam felé.. én persze egyből felkaptam és elmagyaráztam a gazdájának, hogy jó lenne ha visszahívná őket mert nagy balhét csinálok :evil: MAjd írd meg hogy bírta a gyermekmegőrzőt.

nszoke nagyon szívesen! Ha bármi kérdésed van nyugodtam írd meg! :D Sajnálom a vizesedést...

zita978 naagyon tündéri Julcsi a tipegéssel és ez a rózsaszín cucc csúúúcs :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

A tali nekünk hétköznap tulajdonképpen bármikor jó, kivéve kedd és csütörtök délelőtt, mert akkor mozogni megyünk. A kedd az babás mozgás, így aznapra nem szívesen szervezek programot délután, mert Bogi könnyebben elfárad. Jövő péntekre pedig jegyem van a Metallica koncertre. Az lesz még érdekes, Bogi Anyunál lesz este és a koncert után hozzuk haza...
A hétvégékre általában valami programunk van. A 18-i hétvégén autóverseny szervezők leszünk, szóval péntektől hétfő reggelig Siófokon leszünk, de más hétvége lehet jó.
Most így leírva kicsit elgondolkodtató, hogy egy 3-4 hónapos gyerekkel ez a program menni fog-e, de ha nem próbáljuk ki, akkor nem is tudjuk meg...

Nszoke, köszi a dícséretet, természetesen én is a zenei ízlésem miatt vettem Boginak ezt a body-t. :)
Mikor szoktatok a Kopaszi gátra kijárni?

Zita, Julcsi tündéri abban a sapiban, és milyen ügyes! Nagy gratula a járáshoz. :)

Millye, én eddig nem féltem a kutyáktól, de bevallom, mostanában inkább az úttesten közlekedünk a kis utcákban és igyekszem kikerülni a póráz nélkül közlekedő kutyákat.
A babamegőrzőt egész jól bírta a kiscsaj. Sírt és megkarmolta az orrát hiszti közben, de az óra végére elaludt. Szerencsére csak Bogi és a másik jógás lány kisfia voltak bent, így tudott velük foglalkozni a lányka a megőrzőben. Szerintem máskor is be merem vállalni. :)

Kati

Kép
katjja
 
 


Sziasztok! Értékelést továbbítottam, férj kihúzta magát! :lol: :lol:
Voltam ma dokinál, minden OK, most kb egyforma méretűnek látszottak, és kb pont megfelenek a kiírt időnek, aug 18-20, ilyesmiket mutatott a gép. A doki elégedett volt, hogy nem híztam sokat. Hétfőn megyek a glükóz ivós vizsgálatra, a citromot nekem is mondta, hogy csavarjak bele. Remélem mostmár nem hányom ki. Alapból édesszájú vagyok, de most pont nem.
Egyébként nemtom miért szűntették meg azt a próbareggelis változatot. Nekem az sokkak életszerűbbnek tűnt, és ha az gyanús lett, akkor kellett csak ez a terheléses.

Kutya: én is nagyon utálom az össze-vissza kóborló kutyákat, nálunk van, hogy gazdi sehol. de azt is csípem, amikor 6 km-re utána jön a tulaj. Ha egyedül futok, akkor is utálom, de gyerekekkel tényleg ijesztő- És néhány okos még benyomja, hogy "nem bánt". Egyszer összeterelném vmi nagy állattal, aminek a feje úgy arc magasságban van, és bájosan mondanám, hogy "nem bánt"!
Claire
claire
 
 


katjja:
fúúú de nagyon irigyellek a Metallica koncert miatt!!! Biztos szuper lesz. Eddig mindig kint voltam amikor itt jártak...de azóta, hogy megöregedtem :-) na jó ez túlzás, de nem jutok ki koncertekre.
Sajnos senki nem jönne velem. :-(
Nagyon jók a képek Bogiról, nem lehet elég korán a megfelelő zenei ízlés fele terelni. :-)

claire:
itt is olvaslak meg az ikresben is...tanulok és jegyzetelek...:-)

zizi:
Nem lesz egyszerű megszervezni egy találkozót...én már csak tudom, már egyet összehoztunk a Városligetben. Szerintem jó volt nagyon, remélem most is sikerül.
Én rugalmas vagyok most már, a közérzetem kezd beállni optimálisra, szóval mehet a buli. Nekem hétköznapok jobbak, hiszen olyankor van egyedül itthon az ember.
Délelőtt és délután is jó...Boti 1-3 ig alszik....4-re kb. odaérek ahova kell.

Szonce:
Elviszlek én titeket, csak kell gyerekülés...emiatt ne maradj ki a jóból és apát sem kell citálni csajos bulira :-).
A képeket gyűjtöm, csak ki ne fussak az időből és meg tudd nekem még csinálni.

Zita:
Julcsi nagyon cukipofa, mondjuk mindig imádtam a husiját. Annyira olyan mintha Boti párja lenne lányban... :lol:

Olvasom ezt a sok lázas gyereket, nem tudom mi van mostanság. Szerencsére itt nálunk nem tombol semmi, már csak az hiányozna nekem...
Mindenesetre minden beteg törpének jobbulást kívánok.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Marcinak jelenleg 8 foga van, és végig be van durranva hátul az ínye. Ez egyébként így van vagy három hónapja, csak most még hozzájött a takony meg a hasmenés. Mára már egészen jól lett, az orra se volt taknyos reggel. Aztán szellőztetés után elkezdett folyni az orra, de miután becsuktuk az ablakot, kb. fél óra múlva elmúlt. Tegnap is amíg játszóteresztünk, végig csorgott az orra, és volt hogy a könnye is. Tartok tőle, hogy allergiás. :( Mindketten azok vagyunk az apjával, így neki is jó esélye van.
jaspis
 
 


sziasztok,

köszönöm a tesz-vesz,vatera tippeket,lesem őket hátha kifogunk valamit :)

kis betegeknek mielöbbi jobbulást!!!

zita:nagyon jó kis képek :) hihhetetlen milyen nagy lány már Julcsi! :)

szonce:mezítlábas,fűben sétálós kép nagyon édes! :) remélem már jobban is vagytok!

kattja: nagyon helyes a sapis kép :) húúú metallica koncert!!! :) jippi! dejóóó neked! :D

zizi: dejó! remélem marad a jó alvás, és h nem a betegsétől van. levélre is igyekszem válaszolni csak levegőhöz és géphez kell jutnom kicsit hozzá :)

millye:hogy álltok a sokcicizéssel? azóta is? kicsit irigykedek, nekem hiányzik kicsit a dolog.. :)

jaspis: édes a csúzdás kép! :) remélem nem lesz allergiás és semmi komoly..

claire: lépcsőrácsnak rácsoságyat-mi is gondoltunk rá,csak még nem találtam elég jó áron,és még az ezermester is hibádzik hozzá :D

találka:nekünk jó a hétköznap,leginkább vhogy napközben v a délelött. a délután nem igazán :s
kicsit idiótának érzem magam,de merre van a kopaszi gát? :)
nekem foggalmam sincs róla,sosem voltam arra és csak tőletek hallotam felőle.. :s

hnap elmegyünk babaúszásra ha minden jól megy! remélem Lilinek tetszeni fog,majd beszámolok :)
most spuri az ágyba :)

Kép

Kép
mulan
 
 


Zizi,
Hurrá akkor varázsoljunk hogy Fló alvása maradjon ilyen jó !

Kattja,
Még még még képeket, mindig, imádom Bogi képeit.
Egyébként én is azt a löttyöt ittam, de összeteszem a kezem, mert sok kismamával találkoztam a központi labornál korábban akiknek a 0 és 120 perces vérvételt is megcsinálták, hát én tutira nem bírtam volna ki két órát ott.
Örülök hogy minden rendben volt a megőrzőben.

Claire,
Én most próbálok belegondolni hogy is manageled a 4 manód életét és mi lesz még aug után ? Hááát nagyon ügyes csajszi vagy.
Igazad van a szopizással, biztos egyszerű dolog lehet, főleg ahogy visszaemlékszem hogy mennyi macera volt az állandó mosogatással, tápszerkészítéssel, sterilizálással.
Örülök hogy minden oké volt dokinál.

Nszoke,
Hajrá ma vérvétel.
Jobbulást a lábadnak.

Zita,
Nagyon cuki képeket hoztál kis pinki kisasszonyról.

Millye,
Fene az ilyen emberbe, jó hogy nem lett baj.

Szilvi,
Jó hogy jelentkeztél, hogy vagytok ? ház ? lakáseladás ?

Jaspis,
Ahogy írod, háááát lehet hogy allergia, azért drukkolok hogy ne az legyen.

Mulan,
Kopaszi gát, a lágymányosi öbölben van, a híd lábánál a budai oldalon.
Jó babaúszást Nektek mára.

Vércukor megvolt, ma délelőtt hívom a dokimat, ja és persze szokásos pozitív példa a kórházból, amikor megérkeztem pont összefutottam a dokimmal a kapuban, mondja hogy a beutalom az első osztályon a nővérpultnál, ott Ancsával (szemüveges, fekete hajú) beszélgettünk, imádom hogy olyan kedvesek, Marcit majd megzabálták, sőt Ancsa mondta is hogy leveszi a vérem, de mondtam hogy Adri vár a földszinten, ott is pikk-pakk elkészültem és csak annyi volt a dolgunk hogy levigyük a csöveket a laborba.

Jaaaaaaaaaaaaa és találkoztam Cirkuszkával :lol: Beszélgettünk egy jót.

Tali: Történetesen május 18. nem jó nekem. Ja és nekem elkezdődött a vizsgaidőszak, így én azért ha lehet most nagyon nem mondanék időpontot, hiszen minden héten van 1-2-3 vizsgám szóval tanulás van ezerrel.

Marcit tegnap elvittem este dokihoz mert megint felment a láza, vírusos torokgyuszi, érdekes egyébként hogy ahogy hazajöttünk a dokitól azóta visszaállt normál hőmérsékletre, nagyon jókedvű, sokat eszik stb. stb. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg elég nehéz feladat az időpont összehozása.
Szerintem legyen akkor hétköznap, úgy tűnik ez jobb a legtöbbünknek (Szoncét meg el tudja hozni Szilvi).
Tűzzünk ki egy távolabbi időpontot, hátha ahhoz könnyebb lesz mindenkinek alkalmazkodni.
Mit szólnátok május végén egy szerdához? Május 26., hmmm?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


katjja örülök, hogy Bogi elvolt a babamegörzőben! Így te tudsz mozogni. Jó hogy anyud besegít a pesztrálásba amíg ti elmentek koncertre :D

claire ez nálunk is szlogen, hogy nem bánt.. honnan tudja, hogy egy síró kapálódzó gyerek milyen ösztönt vált ki a kutyából??? Szóval veszélyes... már mondtam a férjemnek, hogy be kell szerezni valamit amivel távol tudjuk tartani őket... :?

jaspis drukkolok, hogy ne allergia legyen :? van rá homeos szer ha mégis az lenne... :roll:

mulan átlag az öt de vannak ennél jóval többszörcicizős napok is... most azon vagyok, hogy lecsökkentsük napi 3-ra ami nem egyszerű.... :roll: Lili meddig cicizett? Milyen volt a babauszi?

kubuspace örülök, hogy túl vagy a vérvételen. Találkoztál cirkuszkával? Csak nem??? Mármint náluk is jön a baba? Nálunk is vírusos torokgyuszi volt.... :roll: a lányomnak a fülére is és az arcára is ráhúzódott a nátha... de már jól van ő is. MArcinak jobbulást!

zizi27 nekünk akkor kell mennünk oltásra :cry: úgyhogy sajnos erről a taliról is lemaradunk :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Jó reggelt !

Tali május 26: sajna nekem tutira nem megy 28-án 3 vizsgám lesz :(

Millye,
Cirkuszka: csak nem :lol: egy papír miatt ment a dokinkhoz.
Hál istennek túl vagyunk ezen a torokgyuszis nyavalyán, a legjobb az egészben hogy amikor elvittem orvoshoz onnantól megszűnt a láza, úgy látszik az orvos látványa már javítólag hatott Marcira. Ellenben tele van pöttyökkel, igaz ezt mondta is a dokker, hogy így lesz.
Szupi hogy Szandra jól van már.
Vérvétel eredménye: tökéletes :lol:

szép napot Mindenkinek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubuspace jól van na... én már azt hittem lesz kisbabája Cirkuszkának :lol: Örülök, hogy minden rendben van veletek! Nekünk nem volt pöttyünk csak a múltkori hasmenéstől de akkor hetekig :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Hello, na most mar en is feltunok egy kicsit! pont ezen rohogtem hogy ha Kubu leirja hogy talalkoztunk rogton jonnek a talalgatasok hogy nalunk is jon a kovetkezo :) de megnyugtatok mindenkit NEM, es nem is fog ez 100% :D Tobb nem kell, annyi idegem nincs! Talira mi is mennek, nekunk barmikor jo, bar nekem is lesznek vizsgak, de az pentek altalabban igy a het eleje mindig jo!

Megyek mert bontodik a lakas...

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Köszönjük a bókokat :D Betegeknek jobbulást! Sajnos Julcsi is betaknyosodott a hétvégén, én meg gyomorrontást kaptam (vagy valami vírus kapott el, nem tudom), így nem volt az igazi az idei első balatoni kiruccanásunk :roll: Sebaj, lesz még jobb is.

Nekünk szerintem okés a május 26. Szilvi, tök kíváncsi vagyok rád, nagy már a pocakod? Tehetnél egy fotót róla :wink:

Millye, kíváncsian várom tapasztalataidat a cicimegvonásról :D Bennem is érik a dolog, de még nem vagyok elég elszánt :roll: Hétvégén beszéltem egy anyukával, aki most szoktatta le a másfél éves fiát. 1 hónapja már ott tartottak, hogy óránként kérte a cicit, aztán sikerült 3 hét alatt odáig eljutni, hogy már csak az esti lefekvéskor kap. Ez bíztató, nem? :lol:
zita978
 
 


Jó reggelt,

Millye,
és ezek a pöttyök csak úgy vannak, miért jönnek ki ? Kell vele valamit csinálni ?

Zita,
jobbulást Nektek.

Hétvégén mi is Balcsiztunk volna, de nem volt kedvem vonatozni meg azt sem tudom hogy jutottam volna el a Déliig, ugyanis lefelé nem lett volna helyünk a sok cucc miatt amit ilyenkor szoktunk levinni a nyaralóba, hiszen indul a szezon, és csak visszafelé tudtunk volna együttjönni. Két autóval meg nem akartunk menni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:48-kor.
szonce82
 
 


cirkuszka örülök, hogy tudtál jönni! Nem lesz tesó? pedig a kisfiad is nagyon szép :D

zita978 sajnálom, hogy lebetegedtetek :? remélem jobban vagytok! Cicimegvonás tapasztalatok... sokkal bújósabb lett, és ha cicit kap akkor akár fél óráig is rajta lóg :shock: gondolom bepótolja... mondjuk így is 4x-5x cicizik... :roll: szóval lassan megy és én megalkudnék napi 3x cicivel is... aztán csak csökken ez is :lol:

kubuspace van rá szteroidos krém, de teljesen felesleges mert magától elmúlik. A dokinő szerint sem kell rögtön krémezni... szóval mi nem kentük semmivel és szépen elmúlt.

szonce82 jobbulást nektek is! remélem már jobban vagytok. sima megfázás? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok.

Kubu:
Köszi, most már egyre jobban vagyok, lakás ügyben egyelőre semmi haladás, azért nem könnyű eladni egy ingatlant manapság, de erre sajnos számítanunk is kellett.
Ezzel a kórház dologgal kapcsolatban neked szerencséd van, hogy jó kapcsolatban vagy az ápoló személyzettel. Azért valljuk be, nem ez a gyakorlat a Jánosban sem és máshol sem, hogy ilyen kedvesek és közvetlenek legyenek mindenkivel.

cirkuszka:
miért nem akarsz még 1 gyereket, szerintem olyan jó lenne :lol:
remélem találkozunk hamarosan.

zita:
sajnos nem tudok még túl nagyot produkálni nektek, hiába vagyok ikrekkel a 15. hétben, nincs még pocakom, szóval nem tudok mit lefényképezni. Inkább egy erősen jóllakott anyuka benyomását keltem. Ha nem lettem volna olyan sovány a teherbeesés előtt, akkor jobban látszana szerintem, nem tudom. Boti is későn kezdett el látszani, ilyen típus vagyok ezek szerint.
Sajnálom Julcsi nátháját, de Botit is sikerült megfázatni pénteken, szombat reggel már hőemelkedéssel keltünk, de két nap alatt lecsengett, nem is volt magas láz, csak most rondán köhög. Adom neki a Sinupret cseppeket, gondolom hat...:-)

szonce:
Jó hogy szóltál, hogy két hétig vagy, mert akkor összekapom magamat, bár addigra a szülinap is itt van...jajajjajajjjjj sietnem kell.

Ma voltam dokinál, babákkal minden rendben van, két hét múlva AFP, hogy rohan az idő.
Ez is olyan érdekes, mondják, hogy aemmi értelme nincs az AFP-nek (és ikreknél egyéb más vértesztnek sem) mivel az eredmény nem értékelhető, hisz nem tudni, hogy melyik gyerekre vonatkozik. Az AFP is rossz értéket fog mutatni, ami semmit nem jelent majd, mert a 18 heti UH lesz a meghatározó.


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, a 26-a elég sokunknak jó lesz. Beszéltem Renivel, ők is tudnak jönni. De majd mindenképpen szervezzünk egy másik talit is, hogy akik most nem érnek rá, eljöhessenek!

Viszont a abban segítsetek, ahogy a Kopaszi gáton hol talizzunk! (Mi még nem voltunk ott soha.)

Szerencsére már Flóra is meggyógyult, evvel párhuzamosan eltűnt a szuper alvókája, nade valamit valamiért. ;-)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok Lányok!

Délelőtt megvolt a jóga, utána kaja, most pedig szépen szunyókál Bogi. :) Nyugodtan tudtam ebédelni! Apró örömök az életben! :)

Claire, remélem, férj azóta is büszke magára, mert van mire! :) De jó, hogy minden rendben a picikkel!

Szilvi, hát, én még nem voltam Metallica koncerten, de nagy koncertjáró vagyok néhány éve. Tavaly Bogi a Depeche koncerten volt velünk a pocakban. Két hét múlva lesz a Kiss koncert, arra én vettem 2 jegyet a páromnak, de még nem biztos, hogy én megyek vele. Ráadásul olyan jó a felhozatal a Szigeten... Pénteken kiderül, mit lehet bevállalni a törpével, hogy bírja magát a Nagyinál. :)
Ti nem tudjátok valakire rábízni Botit? Persze most kicsit bonyolódik Nálatok a helyzet, de pocakosan is jól lehet mulatni egy koncerten.
A lakás dolog tényleg elég nehéz, a tesóm már másfél éve nem tud megszabadulni az övétől, de nála bonyolultabb a helyzet. Nagyon drukkolok Nektek!
Mielőbbi gyógyulást Botinak! :)

Jaspis, szegény Marci! Drukkolok, hogy ne allergia legyen.

Mulan, aranyos vagy. Remélem, tényleg jó lesz! :) Babaúszásra nagyon kíváncsi vagyok. Ha begyógyulnak a sebek a lábamon, megyünk mi is! :)

Kubu, igenis, teszek fel képeket. Nekem a próbareggelivel csak 1 órát kellett várnom és a doki a 2. emeleten vette le nekem a vért a reggeli előtt, utána pedig az egyik nővérkét kérte meg, nem küldött le a laborba. Ott én is eléggé szenvedtem volna... De jó, hogy rendben vannak az eredmények!
Éljen Marci gyors gyógyulása! De kár, hogy nem tudtok jönni a talira! :(

Zizi, május 26 nekünk príma!
Millye, Kubu, de kár, hogy nem tudtok jönni a talira! :(

Millye, örülök, hogy Nálatok is jobban vannak a gyerkőcök. Kitartás a cicimegvonáshoz. Nálunk most inkább az a baj, hogy Bogi nem akar enni, de még a cumiból sem kellett reggel neki a tejcsi, nagyon keveset evett. Néhány napja van néhány etetésünk, amikor küzdelem a kajálás... :(

Zita, sajnálom a betegeskedést, remélem, már mindketten jobban vagytok!

Szonce, remélem, Ti is jobban vagytok már! Éljen a Balcsi! Már csak 1 hét és mi is megyünk. Úgy várom már!

Zizi, sajnálom az elromlott alvókát.
Két parkoló van a Kopaszi gáton, egy a hídnál, az fizetős lett (300 Ft/nap), egy a Hengermalom út végén, az ingyenes. Mi arról fogunk érkezni, gyalog. A játszótér az öböl másik ágán van, kb. a közepén. Talán valamelyik parkoló mellett lenne érdemes talizni. Mit szóltok?

Bogi egyébként kiütéses lett. A tarkóján jött ki, most a karjain is találtam. A védőmő azt mondta, hogy figyeljem, de egyelőre ne aggódjak miattuk. Hát, remélem, elmúlik.

És a képek. Ajánlom figyelmetekbe a kártyázósat! :)
Kép
Kép
Kép
Kép

Kati

Kép
katjja
 
 


Sziasztok!

Bár látom itt elég régi és összeszokott banda levelezget, de szeretnék Tőletek segítséget kérni, mert ez a topic legalább él.Első babánkat várjuk a férjecskémmel, és a János Kórházban fogok szülni, Dr Balogh Imréhez járok terhesgondozásra. Nekem szimpatikus a doki, de még semmi más infóm nincs, sem Róla, sem a kórházról. Előre is megköszönöm: Évi
popek
 
 


Bekukk,
Agyam szita, kikészültem az ENSZ-től és a szervezeteitől :shock:

Szonce,
Szupi hétvégi kiruccanás. Remélem már jól vagytok.

Millye,
Képzeld már tegnap sem voltak pöttyök :lol:

Silverlion,
Akkor lehet hogy szerencsém van kórházilag, le is kopogom. Tényleg csak + tapasztalataim vannak.
Botinak jobbulást.
Örülök hogy jól vagytok.

Zizi,
Szupi hogy Fló jól van.

Kattja,
És később hogy fogod ezeket az apró örömöket értékelni :lol:
Nagyon sajnálom hogy nem tudunk elmenni, de 28-án 3 kőkemény vizsgám lesz, szóval esélytelen.
NEM MONDOD HOGY FIZETŐS LETT A PARKOLÓ A KOPASZIN ? Istenem, hihetetlen.
Pöttyök hess.
Képek: mondjuk a második képtől is kész vagyok, de tény a kártyázós mindent visz.

Mi jól egyébként, Liza akkorákat rúg, hogy néha azt érzem ha nem ülnék, eldőlnék mint egy keljfeljancsi.
Marci jól van, akkorákat alszik pl. vasárnap este 6.30-tól hétfő reggel 9-ig majd hétfő 12-től du 4-ig, aztán apjával játszótéren voltak, vacsi előtt még egy órát szundizott, aztán 9-kor elájult a fáradtságtól 8) ))))) na jó ma mondjuk 7-kor kelt, ami nagyon nem tetszett, de du 4 órát aludt megint, most a játszótéren tombolnak éppen.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Évi,
üdv itt, ne vegye kedved hogy összeszokott a csapat, csak ismételni tudom magam, mi is voltunk egyszer kezdő kategóriában. Tehát gyere bármikor.
Kórházról én véleményem jó, a szülőszobáról is, a csecsemősöket kérdezni kell akkor segítenek, a dokidat nem ismerem.
De kérdezz kérdezz és válaszolunk mindenre.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kedves Kubuspace!

Köszönöm a válaszod és a bíztatást is, hát igen elég elveszettnek érzem magam, egyrészt eddig nem nagyon topicoztam sehol, másrészt első baba révén nem vagyok a magabiztosság mintaképe :? .Remélem valaki azért ismeri a dokit, bár még van időm informálódni, szeptemberbe fogok szülni. Aztán ott van a nagy talány, szerencsére nem nagyon kellett kórházba mennem eddig, így a hálapénz kérdésében is elég vakarózós érzésem van, mennyi?, mikor?, kinek?...jaj de gáz. Tudom ezen át kell esni egyszer, az átadást azt biztos apucira bízom majd:)

További szép napot: Évi
popek
 
 


Sziasztok!
Én nem vagyok kezdő :lol: :lol: , de itt a Jánosban igen, ha csak azt nem számítjuk, hogy itt születtem, de arra nem igen emlékszem :lol: :lol:
Hétfőn azonban átesetem itt a tűzkeresztségen, mert én is most voltam terheléses vércukron. Látszott is, hogy kezdő vagyok, mert fél óra sorban állás után jutottam el a bejáratig, ahol ki volt írva, hogy 20.hetet betöltött kismamák menjenek előre. Na, erre egy idős pasi jól megmorgott, és amikor mondtam neki, hogy így a 26, héten 2 gyerekkel a hasamban nem olyan egyszerű, de majd ha próbálta szóljon, akkor az adminisztrátor nő még nekem szólt be, hogy (idézem) 2nincs magára írva, hogy terhes, és ne kiabáljon így vele, mert más meg beteg és sorban áll" ! Jelzem nem kiabáltam, és amikor mentem előre elnézést kértem, és mondtam , miért, ezen a pasin kívül senki nem szólt, sőt, ő is elhallgatott, amikor mondtam, és elég fura volt az adminisztrátor nőci. Persze ne egy szegény reszketeg apókát képzeljetek el, akit úgy táőmogattak el a laborig :) Na, mindegy,, bent mondták, h ne törődjek vele, hozzájuk úgyis az megy be, akit ők gbeengednek, a pasinak meg azért van szája, hogy beszélhessen. Ráadásul abszolút nem szoktam élni ilyen "protekciókkal", de speci állni tényleg rossz most, azt hittem le szakad a derekam. De ami a lényeg, jó lett az eredmény!
mi kell ahhoz, hogy ott az osztályon le vegyék a vért,

Hálapénz: én is a páromra bíztam eddig, és azt hiszem most is így lesz, de különben utálom az egészet.

Silverlion.aranyos ez a "jegyzetelek" megjegyzés, de tán egy kicsit túlzás, nem? :) Különben nekem pont az ikrek születésekor ajánlotta egy ikres ismerős a babanetet, és sokat segített az ikres topik, bár nem voltak extra kihívások velük, de így is jó volt a sorstársakkal a tapasztalat csere.

tényleg, babavárók, ti dolgoztok még? Meddig?

Üdv:claire
claire
 
 


silverlion örülök, hogy minden rendben van veletek! :D

katjja sajnálom a kajasztrájkot :? a pöttyökkel mi van? Megvannak még, nem meleg kiütések? Nagyon édesek a képek Bogiról! A kártyázós tényleg nagyon aranyos! :D

zizi27 mi sajnos mint ahogy írtam aznap megyünk a 15 hónapos oltásra.. sajnálom, hogy nem tudunk elmenni :roll:

popek üdv köztünk! :D a dokiddal csak párszor beszéltem meg szülésem előtti nap ő volt ügyeletes amikor mennem kellett CTG-re. Kedves volt velem. Mi "hálapénzt"a dokinak akkor adtunk amikor jöttünk haza. A szülésznőnek szülés után adtam oda a pénzt. Én elégedett voltam a szülészettel és a szülésznővel/dokival.

kubuspace örülök, hogy minden rendben van a pocaklakóddalNem lehet panaszod Marci alvókájára! Remélem a kislányod is hasonló adottságokkal fog rendelkezni !

claire nem semmi lehetett a szitu a vérvételen... az adminisztrátor nőre inkább nem írok semmit :evil:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Pár képecske :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, Kubu, én is nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni a talira! :cry: De szerintem ha most tovább toljuk, akkor nagyon belecsúszunk a nyárba és még inkább lehetetlenség lesz jó időpontot találni. De tutira szervezünk majd másik talit!!!! :)

Szerintem, mivel valszeg különböző időpontokban fogunk érkezni, jobb lenne mondjuk egy játszótér közelében talizni. Csak egy játszó van arrafelé?

Millye, gyönyörű ez az András-fiú!
De Bogi sem panaszkodhat, Kattja!

Popek, légy üdvözölve! :-)

Kubu, tényleg egy hős vagy, hogy még tanulni is van erőd. Nekem egyszem vizsgám lesz, de még egy szót sem készültem rá. :?

Szilvi, Reni mesélte, hogy nemhogy nem gömbölyödik, hanem homorú a hasad. Hát erre nagyon kíváncsi leszek. :) De így legalább tuti nem leszel óriási a terhesség végére.

Rájöttem, hogy teljesen igazságtalan voltam Fló alvókájával, sokkal jobban alszik, mióta mászkál. Éjjel átlagosan csak egyszer ébred és könnyen visszalaszik. Ami viszont nagy előrelépés, hogy délután másfél órát is alszik a saját ágyában.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást, és kapcsolódnék hozzátok, mindig jól jönnek a tapasztalt anyukás tanácsok:)
Nagyon aranyosak a kis lurkók, jövő ilyenkor, már én is töltögethetem majd fel a szebbnél-szebb képeket:) Most egyenlőre csak az egyre gömbölyödő pocakomet mutogathatnám, de mindenkit megkímélek ettől :D

További szép napot mindenkinek!
popek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: