Új privát üzeneted érkezett!

Susy- gratulálok a kislányotokhoz, jó egészséget és sok örömet kívánok

Kép

Kép
tüni75
 
 


Susy- most nézem hogy a kislányod szinte percre pontosan a férjemmel egy időben született csak ő jó pár évvel korábban:))
tüni75
 
 


Sziasztok!

Múltkor csak nagyon pici időm volt írni...

Nini - Nagyon köszönöm az ártájékoztatód így már tényleg könnyebb és nemsoká lehet meg is kereslek a részletekkel. :wink:

Aztán voltam múlthéten a dm-ben hogy van e bugyi és nagy örömömre találtam nagyon jó áron 5db-os és 650.- Ma megyünk venni ha a párom hazaér. :)

És úgy néz ki végre magvan a kismanónk neve is! :D Nálunk is Ákos lessz sikerült rábeszélni a párom, habár már egy ideje nem hoztam szóba tegnap előhozta és így megvan végre. :lol: (Legalábis remélem nem gondolja meg magát és mostmár nem akar változtatni.)

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 

 
 

Suzy:Gratula a kislányhoz:)
Remélem nekem is kiderül holnap, hogy kislány vagy kisfiú lesz:)

Zsu
kátaizsu
 
 


Susy, nagyon sok boldogságot kívánok a kislányoddal!

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Susy: Szívből gratulálok a kislányodhoz, és sok tejcit, meg gyors felépülést kívánok!
Nagyon örülök Nektek! :) :)

Kép

Kép
nikuc
 
 


Nikuc, neked sincs már sok hátra... nevetek van már :?:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Mozgalmasak a napjaink, és nem a jó értelemben...

Pálmi vasárnap a kiránduláson beleesett egy 1.5 méter mély "szakadékba". Hál istennek nem lett baja. Ezen kívül kullancsot szedtünk össze, ő is - én is, most izgulunk, hogy nem voltak-e fertőzöttek...
Ráadásként Pálmi elkapott valami vírusos bőrbetegséget, csurom vörös az egész alkarja és terjed, ma voltunk bőrgyógyászaton - 2.5 órát álltunk sorba :evil: - 2 hétig még rosszabbodhat, terjedhet, és 6-8 hét mire teljesen elmúlik.

Szóval jól összejött minden...

Remélem nektek jobban telt a 3 napos ünnep!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok,

Ma voltam Hajdú Krisztinánál, minden ok a babával és ismét kisfiú érkezik a családunkba:):)

Zsu
kátaizsu
 
 


Képzeljétek, ma a dokinál összefutottunk Gabival, nagyon szép a kis Ákos :)
Vendég
 


Kátaizsu: tudom, hogy szerettél volna kislányt, de egy egészséges kifiú is szuper és a fiúk majd hozzák a lányokat :lol: Örülök, hogy minden rendben van a picivel!

Panndi: örülök, hogy összefutottunk :) Remélem doki bácsink mindent rendben talált nálad és hamarosan jöhet a kistesó.

Susy: már otthon vagytok? Remélem minden rendben veletek. Ha van időd várjuk a beszámolót.

Veronika. húha, szegény Pálmi. Remélem hamarosan jobban lesz!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Gabi, csupa jó hír: a baba nemét nem tudtuk meg (vagy a doki nem akarta elmondani, passz), de azt mondta, semmi olyan örökletes genetikai vagy kromoszóma rendellenességet nem találtak nála, ami miatt tartanunk kéne az ismétlődéstől. Én meggyógyultam, csinálhatok mindent :) Azt mondta, 1-2 ciklust várjunk, és próbálkozhatunk újra :lol: A következő terhességnél sem kell semmi plusz vizsgálat, mivel ez tényleg csak egy rossz véletlen volt. Jaj, nagyon jót tett a lelkemnek a mai doki látogatás :)
Vendég
 


Panndi: Akkor nagyon szorítok Neked, hogy minél előbb új és egészséges kistesó lakjon a pocidban! :)

Zsu: A kisfiú is csudajó lesz! A barátnőmnek is két fia van, és annyira jól eljátszanak együtt! :) Soha nem volt közöttük semmi probléma.

Veronika: Sajnálom ezt a pechsorozatot! Remélem, most már vége!

Ildi: Még ne küldj szülni. :D:D Egy hónapot még legalább ki kell húznom egyben. :D Vagyis szeretném! Ma voltunk doktornéninél, méhszáj még zárt, Panna pedig 2 kiló felett van! :) :wink:

Kép

Kép
nikuc
 
 


zsu, örülök, hogy minden rendben van :) Én nagyon örültem anno, hogy Fruzsi is kislány, és egyneműek :wink:
Vendég
 


Panndi, ez jó hír :wink:

Zsu, neked is gratula. Én is örültem a második lányunknak is :wink:

Nikuc, eszemben sincs szülni küldeni Téged :wink: csak láttam mennyire szalad a vonalzód. Panna szép név :lol: így is lesz anyakönyvezve??? Tessék kivárni csak szépen az időt :wink:

Zsuzsáék otthon vannak már, szerintem hamarosan jön :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok,

Én nagyon örülök így is, hogy kisfiú az a legfontosabb, hogy minden rendben van vele. Majd a 3. baba lány lesz:D

Kristóf nagyon örült neki, az UH képpel aludt és közölte, hogy ez csak az övé:)
Annyira örülök lányok, hogy el sem képzelitek..:):)
Apa is tök boldog, a dokinő is tündéri volt, most fogok bejelentkezni szivultrahangra Kádár Krisztinához, a biztonság kedvéért, H.Krisztina is ajánlotta.
Vele 28.héten talákozom legközelebb:)

Panndi: Örülök neked is, hogy jól vagy, hogy jót tett a doki látogatás.Nálam is kizárták az ismétlődés lehetőségét, pedig nálunk kromoszóma rendellenesség volt, és H.Krisztina semmilyen plusz vizsgálatot nem ajánlott, annyi volt, hogy hozzá kellett menni, és nem a dokim csinálta a genetikai uh. vizsgálatokat.

Most agyalok a babóka nevén, mert fiú nevem nem volt:)

Mindenkinek szép napot kivánok, ha tudok majd hozok fotót is róla, most csak pdf-ben van az uh. kép de majd lefotózom:)

Zsu
kátaizsu
 
 


Ildi,
Lillának boldog szülinapot! :)

Panndi,
szuper! :)

Zsu,
na majd akkor 2 bátyó vigyáz a kislányra! :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Ez a másik doki sokkal körültekintőbbnek tűnik. Szerinte a szövetgyengeség ami inkább lehetséges. Elküldött UH-ra, meg a sebészetre, ahol csinálnak valami vizsgálatot amiből kiderül, hogy a szövetekkel van e a gond. Persze az UH meg megmutatja a méhelőreesés lehetségességét, mert azt se szabad kizárni látatlanban. Meg persze, hogy hányadik hétben vagyok.
Ő nem mondott egyenlőre semmit a műtétről. Azt mondta ennyire ne rohanjunk előre, ne idegeskedjek. Ha megvannak a vizsgálati eredmények ráérek akkor gondolkodni.
Nagyon szimpatikus volt, megnyugtató. Valahogy most nem is aggódom. Tényleg igaza van, hogy amíg nem tudunk biztosat, addig ne idegeskedjek.

Veronika, Pálminak jobbulást! Nem mondták, hogy mi is az pontosan, és mitől alakult ki?

kátaizsu akkor most egy darabig fiús anyuka leszel. Nem olyan rossz az! :wink:

panndi ezek nagyon, nagyon jó hírek!

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Én nagyon örültem, hogy kislány lesz, de pont ezért aggódom is. :) Kicsit olyan ismeretlen a szitu, mint első gyereknél. Másra kell figyelni, máshogy popsit törölni, na meg milyen lesz a kapcsolatuk... meg a kapcsolatunk, meg a Párom hogy viszonyul hozzá (nem egy hímsoviniszta :D már először is örült volna egy kislánynak)

Wertzuz: Akkor most a műtét egyenlőre elnapolva, ugye? Jajj, én nagyon szorítok Neked, és remélem, hogy csupa jó hírrel fogsz visszatérni!

Zsu: Kristóf annyira édes! Én teljesen elolvadtam, mikor olvastam! :D

Kép

Kép
nikuc
 
 


Bocsánat, egyébként igen, Panna lesz az anyakönyvben is. :) Annát akartam első körben, de szerintem így jobban hangzik, meg a Petivel is egybecseng. :D:D

Kép

Kép
nikuc
 
 


Veronika, köszi :lol:
Wertzuz, jaj nagyon drukkolok Neked, hátha minden jól alakulna :wink: :wink: :wink:
Nikuc, nekem az Anna és Panna is tetszik, nálunk apa nem akarta... szép neve lesz a kislányotoknak.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Nikuc: gondolhatod, hogy én is elolvadtam :) azóta minden a kistesó körül forog Kristófnál, már pakolgatja a játákokat, hogy mit fog odaadni neki, persze olyanokat csak amik az Ő játékai voltak csecsemő korában:)

Tegnap kicsit eltört nálam a mécses, feltörtek az emlékek, de jobb volt kibőgnöm magam. Mondjuk nem csodálkozom ezen az orvos is azt mondta, hogy egy újabb terhességnél előfordulhat..De már jól vagyok, persze apának nem mondtam el, nehogy aggódjon miattam..

Lányok még ma jó idő lesz használjátok ki, én itt ülök az irodában a papír halmaz felett:) és próbálok dolgozni...kisebb-nagyobb sikerrel:)

Zsu
kátaizsu
 
 


Wertzuz,
jaj de jó, látod milyen jó, hogy elmentél másik dokihoz is?

Nem mondta a doktornő, hogy mi ez, csak azt hogy vírusfertőzés és hogy 6-8 hét mire elmúlik, de most még az első 2 hétben terjed, rosszabbodik. Hát ezt tapasztaljuk is.

Egy másik fórumon jelentkezett egy anyuka, akik pont most vannak túl ugyanezen, náluk is pont 2 hónap alatt jött teljesen rendbe, mint ahogy nekünk a doktornő mondta...

Végülis gondot nem okoz, mert hál istennek nem viszket vagy fáj neki, legalábbis nem vakargatja meg nem rossz a hangulata. Kaptunk rá gyógyszertári krémet, azzal kell kenni reggel és este.

Csak látványra nem valami szép, főleg az egyik karja, azt már teljesen elöntötte, és már a másik karján is terjed, meg foltokban a felső testén.

A kullancs csípés meg nem pirosodik egyikünknél sem, úgyhogy reménykedünk, hogy azt megúsztuk.

Nagyon drukkolunk nektek, hogy minden rendben legyen a vizsgálatokon!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gratulációt, kedden jöttünk haza, túl sok időm nincs, szokjuk egymást, az új dolgokat. Az első pár nap nehéz volt, amíg nem lett tejcsi. Kristóf nagyon jól fogadta a kistesót, a szülés kemény volt, mindkettőből kivettem a részem, inkább 10 császár, mint egy sima szülés.

Hoztam egy képet is a leánykámról.

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Nikuc,
a Panna nagyon aranyos név, nekem is nagyon tetszik! :)

Én mikor a neveken gondolkodom mindig kipróbálom, hogy hogyan hangzana azzal a végén, hogy "bírónő" :lol: Merthogy olyan nevet szeretnék, ami akkor is jó lesz neki, ha valamilyen komolyabb munkája lesz.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Susy,

jaj de gyönyörű!!!!

Sajnálom, hogy ilyen sokáig húzták, mire végül császár lett...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Susy,

Még egyszer gratula, nagyon édes kislány:)

Zsu
kátaizsu
 
 


Susy, nagyon, nagyon szépséges kislánykád van! Gratulálok hozzá!!!

Verinika, köszi szépen! A névvel kapcsolatban én ugyan ilyen hasonló cselt csinálok. Csak én nem "bírónő"zöm, hanem "doktorozom" :lol: :lol: :lol:

Mert nem azért hogy majd biztos doktor lesz, hanem, hogy felnőttként azért ne legyen gyerekes a neve. Pl. Gergő is ezért lett Gergelynek anyakönyvezve, és nem simán Gergőnek. :wink:

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Szépséges Nórika mellé itt egy kép Pálmiról is :) Nem valami divatos ruci, de olyan cuki benne :lol:

Kép
Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Pálmi de csinos :) Igazi nagylány :)

Képzeljétek, nekem csütörtökön már meg is jött (mondta a doki, hogy én semmi sem a tankönyv szerint csinálok :lol: ).

Ennek most örülök, mert 4 hét múlva már próbálkozhatunk is :lol:
Vendég
 


Panndi :lol:

Veronika, Lillunak ettől sokkal durvább volt a karja, mégis helyre jött. Pálmi nagyon szép.

És Nóri is.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

susy, sok szeretettel gratulálok Nóra babához, és sok boldogságot kívánok neki! Csodaszép kislány :)

kataizsu, remek hír! Remélem, hogy továbbra is minden rendben lesz. Köztünk nincs sok idő babavárásban :)

wertzuz, jaj de jó! Nagyon örülök, hogy találtál egy körültekintő és szimpatikus orvost, remélem jó hírekkel jössz majd.

Veronika, nagyon édes Pálmi :) Tényleg igazi kislány, nagyon nagyot nőtt! Jobbulást neki itt is.

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Ildi,
ez a kép még egészen az elején készült, azóta sokkal durvább a karja... de elméletileg már csak csütörtökig rosszabbodhat - ha igaz amit a doktornő mond :) - utána már remélem javulgatni fog!

Panndi,
juhéj! :lol: :lol: :lol:

Szalamandra,
Rózáról is jöhetne mostani kép! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Susy: Gyönyörű kislányod van! :) Nagy helyes a pofija! :)
Sajnálom, hogy nem sikerült a szülés, és így megkínlódtál vele. :(

Veronika: Pálminak tényleg nagyon jól áll ez a ruci! :) Édes a göndör haja! Petinek is hasonló, csak neki még rövidebb, meg világosabb, de épp készülök nyírni. :D:D

Én is végiggondoltam, hogy nagyként is jó lesz-e a neve. :) Anno az ált.iskolánk igazgatóját Panni néninek hívták. :D:D Azt nem tudom, hogy anyakönyvezhették, mert hivatalosan x yné. :)

Mi rendeltünk bio sheavajat, és annyira bejött mindenféle bőrgondra. Petinek az arcán szinte teljesen eltűnt az ekcéma mindenféle szteroid nélkül, de nekünk is jó, ha ki van cserepesedve a bőrünk valahol. :)

Panndi: Örülök, hogy nemsokára próbálkozhattok! :) A szervezeted nagyon gyorsan regenerálódott ezek szerint! Ez jó jel! :) [/b]

Kép

Kép
nikuc
 
 


Niki,
azt még nem kérdeztem, hogy a múltkori császár után, most hogy áll a helyzet? Te mit szeretnél és a dokid mit mond?

Én másodjára is császárt szeretnék, ha már az első az volt. Ebben most Susy beszámolója még jobban megerősített... Meg hogy még mindig nem 100%-os a hasam, és az újabb műtét után jobban odafigyelnék, hogy megfelelően gyógyuljon.

Te hogy vágod Peti haját? Pálminak nagyon gyorsan nő, úgyhogy sűrűn kell, de még nem találtam jó megoldást. Fürdés után a fürdőköpenybe csavarva nézi a tévét és úgy szoktam, csak belevágogatok ahogy sikerül. Persze elkapja közben többször is a fejét meg ilyenek... még jó hogy göndör, így kevésbé látszik, hogy nem egyforma :lol:

Nemrég magamnak is levágtam, gondoltam egy nagyot és egy jó nagyot nyisszantottam :) Páromnak nem tetszik, úgyhogy most növesztem... :D
Igazából az nem tetszik neki, hogy így rövidebben nekem is ilyen nagyon hullámos, és így olyan borzos hatást ad. Mikor hosszú, akkor meg a súlya miatt kilógja magát egyenesre.

Igen, a neveknél nekem is mindig beugrik hogy kit hívnak úgy, akit ismerek és az pozitív vagy negatív élménnyel tölti meg az adott nevet. A Panna nekem is nagyon tetszik egyébként, bár Panna ismerősöm nincs, de volt a Pöttyös Panna könyv, amit gyerekkoromban nagyon szerettem :)

A bio sheavajat honnan rendelted?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika: A régi orvosom, és az új is abszolut támogatott abban, hogy simán szüljek. Mondjuk nekem nem azért lett császár, mert nem tágultam, hanem a farfekvés miatt. A családban mindenki könnyen szült. Én is faros voltam, és anyum pár óra alatt megszült úgy is, első gyerekként. A Húgom meg olyan gyorsan jött, hogy nem ért fel az orvos a rendelőből. Ráadásul azt mesélte, hogy másnap már kutya baja sem volt, mintha sosem szült volna. :) Szóval ha ezt örököltem, akkor inkább szülnék. :lol: Úgy vagyok vele, hogy inkább pár nehéz óra, mint egy nehéz hónap. :)
Nekem is csúnya a sebem, nagyon kelloidos. Állítólag alkati dolog. Ha újra császároznak, megint ilyen lenne. Viszont szülés után, akármilyen lesz, megyek egy speckó kezelésre, ami megelőzi/ eltűnteti a heget.

Petinek simán "letoljuk" hajnyíróval. :D A fiúkkal könnyű. :D Először pár mm-re nyírtuk, de mostanában már 2 cm-sre nyírjuk le. Utoljára volt hiszti, de az első 4 alkalommal tetszett neki.

A she vajat meg innen rendelem, nekem is úgy ajánlották: http://www.sheavaj.hu/

Kép

Kép
nikuc
 
 


Niki,
nem, nekem más van, külsőre szép a heg, alig látszik, viszont még mindig fáj, és sokkal érzékenyebb és gyengébb a vágásnál a hasam, mint máshol.

A kelloidra remélem lesz valami jó módszered, a húgomnak is olyan a bőre, volt egy műtéte, kente utána a kelloid ellenes krémmel, de semmit sem segített :? A kezelésről nem hallottam még.

Az szuper, ha anyukád ilyen könnyen szült!!! És ha téged farfekvéssel is könnyen szült, akkor miért nem próbáltátok meg Petinél is? Vagy azt manapság már nem szabad?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Manapság már nem kockáztatják a szülést farral. Nem az anyukára veszélyes (nekik "csak" fájdalmasabb), hanem a babára. Én is 3 hétig kórházban voltam inkubátorban. Peti születése előtt a helyi kórházban született egy faros baba hüvelyi úton, és sajnos nem élte túl. :(

Nekem azt mondták a kelloidomra, hogy műteni nem kell. Valami fagyasztásos eljárással szépen vissza fog húzódni. Teljesen biztonságos eljárás, állítólag még terhesen is csinálhatták volna.
Egyébként nekem is érzékeny és most, hogy nyúlik, még néha fáj is. De csak kívül, belül semmi baj. :)

Kép

Kép
nikuc
 
 


Igen, én is így gondolom, hogy nem kockáztatják, de képzeljétek pont most van egy kolléganőm akinek faros a babája, már túlhorta a babát 8 nappal, és "normál" szülést akar, sőt a doki is támogatja ebben.
Én csodálkozom, és nagyon remélem minden rendben lesz vele, holnap fektetik be.
Én nem vállalnám..

Zsu
kátaizsu
 
 


Faros szülés: nekem az egyik barátnőm szült most farosan, 7 hónapos a kicsi lánya és semmi gond nincs vele. De én is nagyon féltem volna. Adél sokáig faros volt és minden jóga órán a relaxáció alatt beszéltem hozzá, hogy meg kell fordulnia. kb a 33. héten meg is tette, nem volt kellemes érzés.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Léna nekem is a 33. héten fordult át harántból lefelé :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Peti meg kb. akkor fordult át farfekvésbe. :lol:

Én sajnos nem egy rossz végkifejletű faros szülésről hallottam, így semmiképp nem kockáztattam volna. Nálam ugye papíron nem volt semmi gond, de azért valami maradhatott tudat alatt, mert kb. kislánykorom óta tudom, hogy ha nekem faros babám lesz, nem szülöm meg természetes úton.
Azt mondják, a császáros babák nem mernek átmászni az alagúton. Én sem, sőt, minden szűk helytől kiráz a hideg. Mindig attól rettegek, hogy beszorulok. :)

Kép

Kép
nikuc
 
 


Niki,
Pálmi épp pár hete kapott olyan kis alagutat, amiben négykézláb kell átmászni és gond nélkül átmászik benne, pedig császáros volt :)
Igaz, ő szépen beilleszkedett fejjel lefelé, úgyhogy nem az ő hibája volt, ő jött volna át az "alagúton" :lol:

És Pannával mi a helyzet? Ő hogy áll most?

Gabi,
érdekes amit mondasz, hogy nem volt kellemes mikor átfordult. Én meg sem éreztem... mondjuk fogalmam sincs hányadik héten, de az tuti, hogy a nyolcadik hónapban.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Panndi - Örülök, hogy veletek minden rendben és hamarosan új pocaklakótok lessz! Tényleg Zsófi mit szólt hozzá, hogy most mégsem lessz kistesó?

wertzuz - Jó hogy lehet hogy nálatok sincs olyan nagy gond és ha az idegeség a kicsiknek se jó, föleg ha megtarthatjátok.

Zsu - Az jó hogy nálatok is minden rendben! Én még nem tudom hogy fogom bírni a két fiúval és csak bízom benne, hogy Alexander jól fogja viselni a dolgot :roll:

Mondjuk az a fő gond, hogy Alexander csak úgy hajlandó elaludni, ha mellé fekszem és más nem jó... Nem tudom mi lessz vele addig amig kórházban leszek, meg utána is ha ép úgy jönnek ki a dolgok...

Veronika - Remélem ti is jobban vagytok mostmár.

Egyébként én nem tudom, hogy Alexander mikor fordunlt meg

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Csak megébred ALexander...

Tegnap voltam dokinál Azt mondta nagyon durva a folyásom elsőre azt hitte magzatvíz... :shock: :? Így most 6 napig canastent kel szednem... A méh száj már nyitva igaz azt mondta 2. terheségnél ez normális, de nem tudom... :? Aztán ma voltam vérvételen vízeleten és megvolt az 1. CTG is, ahol minden rendben volt és volt egy jó erős keményedésem is... Jővőhét hétfőn megyek legközelebb dokihoz és szerdán lessz uh és ctg is. (Feltéve ha addig egyben maradok... )
Ígyekszem majd jönni, hogy mi van de kicsi az esély hogy hamar jövök megrt nagy a tumultus itthon...

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most jöttem meg az UH-ról. Műtét lesz, a sebészetre már felesleges is mennem. Holnap megyek a dokihoz vissza, kapom a beutalót az EKG-ra, vérvételre, és a kórházba, ahol időpontot kell kérnem.
Pedig teljesen ép a kis csöppség, már dobog a kis szíve, 6 hetes vagyok. Kemény lesz a elkövetkező 2 hét. Doki mondta, hogy kb. akkor fognak tudni csak megműteni.
Egyszerűen annyira hihetetlen ez az egész.
Gergő előtt is volt egy terhességem, amit ugyan így orvosi utasításra kellett megszakítanom, pedig nagyon szerettem volna megtartani. Akkor a pajzsmirigy túlműködésem, és az attól az egekben lévő vérnyomásom miatt kellett elvenni.

Teljesen padlón vagyok.

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Andi, nagyon sok erőt kívánok Neked. Nem tudok okosat mondani, csak egy nagy ölelést küldök :cry:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Andi, kitartás, azt hiszem, tudom, mit érzel! Meríts erőt Gergőből, nagyon sokat fog segíteni Neked!
Vendég
 


Andi: Nagyon sajnálom, hogy mégis így alakult. :( Sok erőt kívánok Neked, és egy nagy ölelést küldök. :(

Veronika: Panna már szépen befordult fejjel lefelé, és pont az a baj, hogy nagyon is szépen behelyezkedett. :) Szerencsére a méhszájam kitart, bár néha nagyon érzem, hogy nyomja. Mondtam is neki, hogy a 37. hetet várja még ki, aztán jöhet. Nem kell annyira sietni. :) Már csak 4 hét... :D Izgulok is nagyon, de inkább amiatt, hogy Petivel mi lesz, amíg mi szülünk. Ha lesz időnk, anyut elhozzuk hozzánk (de ő még nem nagyon vigyázott rá), vagy a szomszédban lesz (ott sokat van velünk), vagy vészhelyzetben a Férjem nem jön be a szülésre, hanem addig Vele sétál kint a parkban.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Andi, nagyon-nagyon sajnálom!

Kép
Kép
szalamandra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?