Új privát üzeneted érkezett!

Panndi,

Sajnálom nagyon, sok erőt kívánok neked:(

Zsu
kátaizsu
 
 


Nahát, adtatok egy jó ötletet, veszek én is Pálminak Halász Judit DVD-t kíváncsi vagyok mit szól hozzá :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika,
én szándékosan csak cd-t vettem, nem szeretném növelni Lillus tv előtt töltött idejét :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 

 
 

Igazad van :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sziasztok !

wáá, csak most jutottam géphez...kismanónkat nem lehet lelőni esténként, 22-kor még fogócskázik...de persze csak a hétvégén, mert egész nap bevoltunk ide zárva a szép idő miatt :( :(

mennek a mailek akik még nem kaptak

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Susy egybe vagy még ? :)
a mail megint visszajött :P :P

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Nini
Egyben hát. :lol:
Adok egy másik címet, nem tudom mi van azzal: szabo.zsuzsa19@gmail.com

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy: Nem semmi! :) Még ez a durva hidegfront sem hatott meg? Én annyit keményedtem, azt hittem, megszülök a hétvégén. :lol:

Nini: Majd ha újra jó idő lesz, akkor rendbejön minden. P. sem hajlandó aludni. Folyton pörög.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Susy

nem semmi a kisasszony, hogy így bírta a kemény frontokat, pedig szél is volt, nem is akármilyen ! De akkor mondjuk szülessen Pénteken és hozza Ő a jóidőt :) :)
akkor most megpróbálom arra elküldeni :) jelzem, ha nem megy :P :P

Nikuc

dejó-dejó dejó, te is hamarosan dupla anya leszel :) :)

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Ildi

Léni hogy van a csúnya betegség óta ?

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Nini
Be van betonozva a kis csaj! Így a jelenléti ív ma is kipipálva. :)

Nikuc
Na, nehogy már beelőzzél, neked még van időd. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Nini, köszi jól vagyunk, ha minden jól megy a héten kapja a 3 hós oltást és a rota ellenit... Lillus kicsit taknyos, remélem holnapig nem ragasztja Lénára :lol:

Íme egy tesós kép, így néznek ki a kiscsajok:

Kép

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi!

De szépek is ezek a lányok!!!
A Rota ellenit nem hamarabb kell kapniuk?


Susy!

Lányból van! Kamillát sem hatotta meg se front, se szél, se telihold! Majd jön, ha a kis hercegnő úgy akarja!

Panndi!

Nagyon gondolok ma rád!
borossné becz márta
 
 


Ildi
Léni mennyire hasonlít apára!
Lillunak pedig az a hajacska... mondd nem állnak még a pasik a kapuban?:)

Márti
Igen, tudom, de már annyira türelmetlen vagyok, alig bírok magammal. Nem is az a bajom, hogy nem jól viselem az utolsó napokat, hanem türelmetlen vagyok! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


nagyon szépek a lánykák :) Panndinak megy a drukk !!!!!!!!!

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Márti,
a rota ellenit 6 hóig kell kapni két vagy 3 adagban... itt a kétszerit kapjuk a 3 és 4 hós oltással... utána meg a pneumot :roll:
Nálunk Lilla még a prevenart kapta pénzért, akkor a rotát nem akartam... de itt a környezetünkben most is volt rota vírussal baba kórházban, Léni szegény már amúgy is élvezte a Madarász utcai gyermekkórház vendégszeretetét, még egyszer nem kérünk belőle, inkább oltatunk... végül is ennek a gyereknek is jár egy pénzes oltás.

Remélem Panndi bírja a mai napot lelkileg...

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Köszi a csajos dicséreteket :lol:
á Lilla sokkal durvábban nyomja, ő nem udvaroltat, hanem összepuszilja a neki tetsző kis és nagyfiúkat :shock: Apát kicsit szíven is ütötte, amikor ezt hétvégén meglátta :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi, tündériek a lányok! Lilla gyönyörű a nagy kék szemeivel és a fürtöcskéivel :) Szerintem jól teszed, hogy beadatod a rotát, durva az a vírus, jobb, ha így esik át rajta, mintha fertőzés formájában, főleg így, hogy nemrég volt kórházban.

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok,

Itthon vagyok, túl vagyok rajta.
A dokim megint bebizonyította, hogy jól választottam anno, rengeteget segített.

Fizikailag jól vagyok, lelkileg kevésbé...

A babánk betegsége még durvább lett, megnéztük még UH-val reggel, rosszabbodott sokat :(
Vendég
 


Panndi,
az jó, ha ilyen jó a dokid! Most akkor pihenj sokat és gyűjtsd az erőt! Mindenesetre azt olvastam, hogy ez véletlenszerű és nem kell attól tartani, hogy a következőnél is előfordulhat. Bár gondolom alaposan utánanéztél...

Ildi,
aranyosak a lányok! :)

Susy,
én is arra gondoltam, hogy a kisasszony már kikéredzkedett! :) Hát tévedtem! :)

Nikuc,
érdekes amit írsz! Pálmi tegnap délután 16:45-kor aludt el, ma 18:15-kor!!! :shock: (13-14 óra helyett) Azt hittem már sosem alszik el! akkor nem csak ő csinálja ezt! Tegnap azt hittem, hogy azért, mert nem mentünk ki, de ma kint voltunk és ma is ez volt! Gondolod, hogy az időjárás?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ildi, szépek a lányaid :)

Veronika: azt mondták nekünk is, hogy gyakorlatilag 0 % az ismétlődés esélye.

A babának az élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenessége volt, sajnos nem tudtunk mit tenni :(

Remélem, az idő lassan segít..
Vendég
 


Panndi, az idő segíteni fog, higyj nekem. Meg nem törtéténtté sose fogod tudni tenni ezt a veszteséget, de nem fog ilyen maróan fájni...

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Remélem, mert egyelőre nagyon fáj... Nyilván időre van szükség. Ráadásul ugye várni kell pár hónapot (még nem tudom, pontosan mennyit), pedig legszívesebben újra babát várnék. Ezt a babát sosem fogja pótolni senki, az biztos :(
Vendég
 


Panndi

kívánom, hogy mihamarabb gyógyuljanak a sebek !!!


Susy ?? egy kis melegfront ? :) mit szól a kisasszony a péntekhez ? :)

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Panndi,
2-3-6 hónap kihagyást szoktak javasolni, esettől és doki mentalitásától függően. Ti esetetekben az első kettő jöhet szóba.
Léna nekem 3. hónap lejárta után fogant :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi, szerintem az enyém kettőt fog mondani. Nem vetélés történt, és rendben ment a műtét is. Na majd szerdán kiderül.
Vendég
 


Én is csak két hónapot kaptam, meg egy nem lenne baj, ha nem jön össze hónapot :wink: jaj de jó lenne, ha jövő májusban Te lennél a mindenórás kismamink :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Panndi - Én is nagyon sajnálom a dolgot, és habár nálunk a családban volt hasonló probléma mint ami most nálatok csak az a meckler gruber szindróma volt és a lényege ugyan az a szív, máj vese és tüdő szivacsos állagú és így csak az anyaméhben életképes a pici. Ez anyukámnál volt méghozzá élből az 1. terhesége siketült így egy vetélés útán vagyis akkor a 2. terhesége, de útána még 5 egészséges babája lett. (Na jó a hugom egy hónapig nem volt hajlandó fejlődin a pocakban ma se tudni miért, de már ő is 21 éves...)

Ildi - A lányok nagyon édesek!

Nini - Ár nem volt a cipők mellet, pedig érdekelne hogy azért mégis melyik milyen árban lenne és lehet még a családból is érdekelné a rokonokat a cipő - szandi, de ár nélkül nem mer senik kérni...

Ma voltam dokinál nálunk minden rendben szerencsére! :lol: Két hét múlva megyek legközelebb akkor már leveszi a doki a kenetet is meg gondolom a megkapom a beutalókat vérvétel, vízelet utolsó uh és ctg-re. A párom nem igazán érzi úgy haogy a doki kiírása szerint fog jönni a kismanó, mert a havi alapján úgye május 30 lenne és már most nagyobb a hasam mint Alexanderrel meg súlyban is bőven több vagyok már, de majd meglátjuk és egyébként sincs 2 egyforma terheség. Mindegy a leleteket várja meg aztán jöhet! :wink:

Kérdés: Jaj tényleg eldobható bugyit (nem a tennára gondolok) hanem arra a fajtára ami bugyi kinézetű és olyan anyagból van mint a hajháló vagy valamilyen hasonlót. Nem tudjátok hol tudnák beszerenni :?: Betétet már kaptam ajándékba csak bugyim nincs :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára liliommanó 2010.05.20 14:23-kor.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kép Kép Kép
A párom csinálta néhány hete ezeket és így legalább fe tudom rakni, mert így elég kicsik :roll:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem jártam errefelé. Vagyis mindig itt voltam olvasó üzemmódban, de írni egyszerűen már nem volt erőm. Ahogy Gergő nő, úgy lesz egyre kevesebb az időm a munka, és a háztartás mellett.
Viszont most véleményetekre lennék kíváncsi.

Nem gondoltunk nagyon gyorsban újabb babára, de becsúszott. Igaz, még nagyon kicsi lehet, mert az 5 nappal ezelőtti teszt ki se mutatta. Ma voltam dokinál. És nem mondott jókat. A szülés után vizelet visszatartási problémáim lettek. Plusz az aktus is igen fájdalmas, legalábbis az eleje. Ez volt az igazi indok amivel mentem a dokihoz, mert a derekam is iszonyatosan fáj. Persze mondtam a pozitív tesztet is. Megvizsgált, és nagyon elszomorított.
Először is azért, mert másodfokú méhelőreesésem van. Amin sajnos semminemű intim torna nem segít. Műtét. Az iránt érdeklődtem, hogy lehet e ezen segíteni tornával. Nem, volt a válasz. Ez azért probléma, mert nem tarthatom meg semmiképpen a babát. Pedig párom már örült, hogy jön a kishugi. De nem bírná el a testem az előre esett méhben fejlődő magzatot. Így a magzatelhajtással együtt meg is műtik a méhet.

Ez az egész egy orvos véleménye. Lehet el kéne mennem másik orvoshoz is. Habár nagyon meggyőző volt, hogy így nagyon veszélyes, mert kifordulhat a hüvelyből a méh.
Nem tudom. Higgyek egy orvosnak, vagy menjek tovább?

Eléggé megviselt a dolog. Párom azt mondja ne kínozzam magam további orvosokkal. Most túl leszünk rajta gyorsan, nem is éljük bele magunkat, és az élet megy tovább, lehet még baba.

Panndival történteket olvasva nem tudtam miket írhatnék vigasztalásként. Erre velem is megtörténik. Valahogy nem hiszem el az egészet még. Annyira hirtelen jött az egész, váratlanul.

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Wertzuz
Nekem mikor tavaly februárban kiderült a ciszta, ami persze eltörpül a ti bajotok mellett én is el voltam kenődve, főleg, hogy 2 hónapot várni kellett. Aztán kimondta a doki, hogy műtét, mert nem fog felszívódni. Elmentem másik dokihoz, rögtön az volt az első gondolatom, hogy ezt más szájából is hallanom kell, hogy muszáj. És szerintem ezzel nem gyötröd magad, sokkal inkább megnyugvás, hogy ha más is valóban azt mondja, hogy kell. Nagyon eltérőek lehetnek az orvosok véleményei, én mindenképpen kikérném legalább egy másik doki véleményét.
Nagyon sajnálom, hogy veletek is ilyen szomorú dolog történt. :(

Én még mindig egyben...

Kép
Kép
susytunder
 
 


Nahát, Susy, még mindig egyben??? :shock: Minden nap legalább belesek, hogy ne maradjak le a gólyahírről! :wink:

Wertzuz: Nagyon sajnálom. :( Én is csak azt tudom javasolni, hogy menj el másik orvoshoz is, biztos ezt tenném a helyedben! :cry: Hátha mást mond, vagy van valami megoldás... remélem. :(

Kinga: Alexander nagyon szép kisfiú lett! És milyen nagy már! :) Én is most vettem bugyikat. A kínaiban vásároltam ilyen sima "mamabugyit" 150 Ft-ért darabját. Petinél is úgy csináltam, azt az 1 hónapot kibírták, amíg kellettek, és még olcsóbbra is jött ki, mint a papírbugyi, ami szerintem nem kényelmes. Bár ha mindenképp azt szeretnél, láttam Brendonban, dm-ben.

Panndi: szerintem is 2-3 hónapot fog mondani az orvosod. Jövő ilyenkor meg miattad fogok felnézni minden nap...

Veronika: Én azt tapasztaltam, hogy borongósabb időben Peti valahogy nem tud mit kezdeni magával. Ha esős nap van, délután jobb, ha nem megyünk senkihez, mert tuti üvölteni fog... Pedig egyébként nagyon ismerkedős típus. Olyankor elaludni sem tud, vagyis későn kel, nyűgös, későn fekszik délután, sokáig aludna, de fel kell ébresztenem, mert akkor éjszaka még ténfereg. Persze minden gyerek más, de biztos van összefüggés az időjárás és a hangulatuk között.

Kép

Kép
nikuc
 
 


wertzuz, szerintem is mindenképpen menj el másik dokihoz is. Van olyan doki, akit ajánlottak a környezetedben, hogy jó? Ha nincs, szerintem itt kaphatnál ehhez ötletet. Az én dokimat én még alig ismerem, de ha nincs más ötlet, szívesen megírom az elérhetőségét.
Szerintem amíg még egy, vagy még két doki nem erősíti meg, addig ne keseredj el (bár tudom, hogy a terhesség miatt most gyorsan kell lépni).
Mivel mostanában már hangoztattam ezt a véleményemet, az általánosságon kívül elmondom, miért gondolom így: férjem egyik legjobb barátjánál tüdőrákot diagnosztizáltak, azzal, hogy kb egy éve van hátra. Elment egy másik dokihoz, diagnózis ugyanez. A harmadik azt mondta, igen, ez olyan, mintha tüdőrák lenne, de nem az, teljesen ártalmatlan, azóta is boldogan élnek. Szóval, hacsak nem vagy meggyőződve, hogy a témában a legjobbat találtad meg, akkor mindenképpen járj szerintem utána.

liliommanó, nagyon helyes Alexander! Hálós bugyit, az egyszerű fajtát, én annó gyógyszertárban vettem.

susy, neked a legjobbakat! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


wertzuz: csatlakozom az előttem szólókhoz!

Én az UH után, amit Hajdú Krisztina csinált, rögtön felhívtam a dokimat, beolvastam neki a leletet, és szó szerint ugyanazokat mondta, mint Hajdú doktornő. Aztán még a műtét napján is csinált a dokim egy UH-t, akkor már én is láttam, milyen rossz a helyzet, és mennyit rosszabbodott egy hét alatt. Teljesen lrthető, hogy biztosra akarsz menni, menj el másik dokihoz is. Drukkolok!
Vendég
 


Wertzuz,
szerintem is másik doki... ha ő is ezt mondja, sajnos nincs mit tenni. Nagyon szomorú vagyok, sok erőt kívánok Nektek is.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Wertzuz,
na a dokikról nekünk is megvan a véleményünk... főleg a páromnak... ő is minden komolyabb ügynél elmegy több dokihoz is, és óriási különbségek vannak! Én is mindenképp javasolnám, hogy menj el még máshoz is!

Kinga,
aranyosak a képek! :)

Susy,
már nagyon izgulunk! 3 nap! :) Kristóf hogy jött a kiíráshoz képest?

Nekünk most a költözés miatt új gyerekdokink van, tegnap mentünk el hozzá először, és nagyon örülök, sokkal jobbnak tűnik, mint a régi!

Márti,
ha jársz errefelé, akkor esetleg ha van ötleted mivel lehet még ugyanolyan hatást elérni, mint amit a doktornénink mondott, hogy zokniba meleg só és az arcára? Mert tuti nem marad meg vele egy másodpercig sem.

Van az infralámpa is ugye, azt is mondta, de hogy bekötött szemmel tegyem elé... hát az se igazán megy... Valami más, amit a gyakorlatban meg is lehet valósítani? :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kinga

Vannak árak természetesen, csak nekem másik listán. Ha megírod, hogy melyek azok amik tetszettek akkor én kikeresem és megírom neked az árakat és az alapján eldöntitek, hogy jó vagy sem :)
természetesen ár nélkül én sem rendelnék! Jó egészséget nektek !

Wertzuz

Nekem is ugyan az a véleményem mint a lányoknak ! Ez egy nagyon fontos dolog nem lehet egy doki véleményére feltenni mindent. Nagyon drukkolok nektek !!!!

Panndi

én is nagyon remélem, hogy jövő ilyenkor érted izgulhatunk majd :)

Susy

a kisasszony nem nagyon akar kijönni :) bár amit a mailbe írtál bíztató jelek :)

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Sziasztok!

Wertzuz - Nem gondoltam volna másfél hónapja amikor találkoztunk a dr.néninél, hogy legközelebb amikor felőled hallunk, vagy találkozunk ilyen rossz hírekkel jösz. Persze lehet, hogy talán nem kell úgy elkeseredni e miatt mert lehet nincs is akkora baj és szerintem is menny el másik dokihoz! Én a sajátomat nagyon tudom ajánlani ha kell. Én nagyon szeretem és legalább közel is van!

Nini - Nagyából tudsz legalább mondani hogy milyen árak között mozognak egyelőre aztán majd úgy is pontosítunk akkor majd...

Bugyi ügyben a gyógyszertárban már nem lehet kapni azt a fajtát mert eltünt az olasz szálító cég :? azt mondták csak a tenna fix van de az nekekm nem jön be, mert nem szeretem az olyan bugyikat... :roll: Én anno egyébként az Auchan-ban vettem, de már ott sincs és szerintük nem is lessz és ez letört mert nagyon olcsó volt én akkor 2 csomagot vettem (6 db) és az bőven elég volt a korházra és még néhany napra itthon is, mondjuk nekem utána már nem voltak ebből baleseteim csak tényleg néhány nap volt nagyon sok úgy, hogy néha kifolyt. Aztán a sima bugyimba is belementek a betétek. De akkor megnézem a dm-et is ott még nem jártam.

Aztán ma reggel jól megijedtem, mert hajnal 3-4 között-től jóslóim voltak változó hosszal és intenzitással kb 10 ig tartott így most jó fáradt vagyok mert szinte semmit sem aludtam és néha még most is fáj egy picit a hasam, mondjuk a keresztcsonti fájdalom legalább elmúlt :) Így most elkezdtem rendbe rakini Alexander szekrényét, hogy be tudjam rakni a pici ruhái egy részét lassan elkeztünk már mosni. Aztán a korházi csomagot is lehet öszedobom még ma.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a véleményeteket. Már kértem is időpontot egy régebbi orvosomtól. Magánba megyek jövő7en, rászánom azt a 10ezret, mert nagyon jó orvos.
27én meg kell vissza a másikhoz, hogy kapjam a beutalót meg az időpontot.

Próbálok nem gondolni az egészre. Meg elterelem a gondolataimat. De ez nem könnyű. Most annyira messzinek tűnik a jövő7.

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Wertzuz: nagyon sajnálom, de én is elmennék másik dokihoz is. Amikor a barátnőmnek amniot akartak csinálni, ő is elment másik dokihoz is és mikor a másik doki is azt mondta, hogy kell, akkor megcsináltatta. Jobban fogod érezni magad, ha másik orvos is ezt mondja.

Veronika: Márti helyett: gyógysapka, gyógyszertárban lehet kapni http://www.gyogysapka.hu/. Akartam kérdezni, hogy Pálmionak megoldódott az éjszakai cumi probléma. Nem probáltad még az éjszakai cumit(világít sötétben)?

Kátaizsu: veled mi újság?

Susy: nagyon drukkolok, hogy most már jöjjön ez a pici lány.

Mi jól vagyunk, Ákos növekszik és szopizik ügyesen. Adél huncut, de nagyon édesek tudnak lenni. Én meg imádom őket, bár nem mindig könnyű. Megyek is, mert a picike sír

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok,

Gabi
:
Köszönöm kérdésed jól vagyok, lekopogom gyorsan:)(Kicsit háttérbe vonultam csak olvasgatom a fórumot).Az első genetikai jó lett a H.Krisztina is nagyon örült, 1,8 és 2mm között volt a tarkóredő.
Holnap kezdem a 19.hetet, eddig minden oké velünk, már picit mozgolódik a baba, de még ritkábban és gyengéden.Az elöző baba ebben az időszakban már rugdosott, de minden terhesség más:)
AFP vizsgálat jó lett, nézték a vasat is ami nagyon alacsony, úgyhogy most már 2-szer kell szednem a vas tablettát. Jövő szerdán megyek Hajdú Krisztinához, remélem ott is minden rendben lesz..de miért ne lenne:) Remélem a nemét is megmutatja, ugyan nekem mindegy de hátha kislány:) Szerencsére rosszul nem voltam, csak fáradékony de már az is elmúlt. Még mindig dolgozom, és talán szeptemberig maradok is munkában.
Még mindig nem tudom, hogy hol fogok szülni sajnos, de türelmes vagyok mert a dokim bizakodó, de az biztos, hogy a Kútvölgyiben nem, mert nem fizetek 400 ezret.
Az ÁEK akkor jön szóba ha végképp nem talál a dokim másik kórházat.

Pont ma beszéltem a Petivel, mesélte, hogy milyen aranyos ÁKos, meg mutatott fényképeket:)Le sem tagadhatja, és Adél is nagyon cuki:)

Mindenkinek szép hétvégét, pocakosoknak kitartás:)

Zsu
kátaizsu
 
 


wertzuz, drukkolok továbbra is!

Gabi, és egyre jobb lesz! Nálunk már nagyon összenőttek a lányok, rengeteget játszanak együtt, egyre könnyebb velük.
Vendég
 


Gabi,
köszi a gyógysapkát, de képzeld, nem a fülére kell tenni a sót, hanem az arcára! :shock:

Az éjszakáink jobbak mióta nem vagyunk teljesen sötétben, egy sólámpa világít.

Megérkezett ma a csúszda az új kertünkbe, így teljes a játszótér, van hinta, homokozó és most csúszda is. Alig lehetett beterelni, vagy egy órán keresztül csúszdázott :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Éjszakai baglyoknak egy kis szurkolni való, 21:28-as sms!!!
Zsuzsa szülőszobán van, szivárog a magzatvíz, fájások vannak, de kevés eredménnyel, fennáll a császár esélye.
Nóri baba és Zsuzsa, szurkolunk nagyon!!!

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Jó a hír, jó a hír! Pár perce sms-t kaptam:

Szabó Nóra Johanna vagyok, 0 óra 38 perckor hosszas vajúdás után császármetszéssel születtem. Súlyom 3250 gr, hosszúságom 55 cm. Már ciciztem, anyával együtt jól vagyunk!


Kedves Nóri! Isten hozott!
szeretettel gratulálunk, Ildi, Lilla, Léna

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sok szeretettel gratulálok Nórához, jó egészséget Nektek, Susy! :)
Vendég
 


Éljen, élejen, éljen! Isten hozott Nóra baba. Sok szeretettel gratulálok nektek!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Susy,
hatalmas gratula Nórikához! :)
Gyors gyógyulást a császáros sebhez!
Kristófnak pedig sok puszi, remélem jól fogja viselni!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Suzy - Grarulálunk mi is!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Mi is szeretettel üdvözöljük Nóra babát !! És sok tejcsit kívánunk, na meg persze gyors gyógyulást !

Kinga

Igazság szerint úgy egyszerűbb lett volna, ha mondasz egyet ami tetszett...de akkor mondok néhány példát! A Benetton szandál a Nomix 3500 Ft a Fisher-Price cipő Mizzy 3700 Ft....például :) a legdrágább cipő 4900 Ft Remélem így már tudtam segíteni.

Kép

NIKI
nini.n
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?