Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt,

Fáj a fejem, brrrr

Millye,
Ne is mondddd ahogy elkezdődik a nap, nincs is megállás estig, hihetetlen mit produkál egy-egy nap, de ez a jó inkább ilyen legyen a tökmagom.

Szilvi,
Jaj olyan boldi vagyok ! Nagyon nagyon vigyázz Magatokra és amennyit csak tudsz pihenj kérlek.
Kistarcsa, jó messzire mész, habár nem is, mert az M0-n végig tudtok menni 8)

Zizi,
Hát tessék kérdezni ! mindenre tudom a választ :lol: ))) na jó csak viccelek
http://www.teszvesz.hu/search.php?sg=0& ... %A1l%C3%B3
Hajrá Fló ügyes vagy.

Szonce hol vagytok ?

Ma megyünk este uh-ra megnézzük a kiccsajt :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Silverlion biztos minden rendben lesz. Vérvételt én sem szerettem soha.... :roll: Örülök, hogy a dokinőd tudott valaki mást ajánlani neked! Tuti, hogy jó kezekben leszel. Milyen szuper, hogy egyből háromgyerekes család vagytok/lesztek! :D Nagyon vigyázz magadra! Nincs segítséged aki esetleg örökmozgó Boti pesztrálásában segítene?

Zizi27 köszi, már sokkal jobban vagyok. Még azért érzem a medencecsontomban a fájást, de már nem vészes. :wink: Szerencsére a foltok is felszívódtak. :D Nagyon ügyes Flóra a felüléssel és a feltérdeléssel!! Milyen gyakorlatokat csináltok? :D

Kubuspace sajnálom a fejfájást! Képet kérünk a kislányodról ha kapsz a dokidtól! Igazad van inkább izegjen mozogjon Marci mint egy helyben üljön. :D

Rólunk mivel ilyen csodálatos idő van ezért sokat vagyunk kint az udvaron meg rengeteget jövünk megyünk. Szerencsére közel van a fenyves. A fiam annyira hozzászokott, hogy ahogy kinyílik a a csipája már megy az ajtóhoz és addig püföli, integet és mondja pápá, hogy kénytelen vagyok kivinni :D

pár kép a kirándulásokról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Szilvi!!! Nagyon örülök annak, amit írtál, gratulálok! De még csak zárójelben! És csak úgy spontán lettek ikrek ugye? Minden besegítés nélkül? Reméljük minden tényleg rendben lesz!

Nálunk nincs tesó... Valószinű menstruációs ciklus zavarom van, 6 napos gyógyszerterápián vagyok túl, a hányinger, émelygés elmúlt, csak akkor jön elő, ha ideges vagyok... Az ellen meg mit tehetnék... A következő mensim után kell kontrollra mennem. Remélem mostmár velem is minden rendben lesz!

Mennyi mindent írtatok!
Millye! Sajnálom az esést!

Kubu! Aaaaannyira édes Marci:-))) Tök jók a képek!

Kriszta Bogi is nagyon aranyos!

Mi:

Van egy kert, amit apósék bérelnek, mostanában oda járunk ki. Hát nem unatkozik Milán, azt mondhatom! Ő a fő segítség!

És imád mindent megkóstolni! Múltkor egy egész diót szedtem ki a szájából... :shock:
Természetesen erre is azt mondta az apósom, hogy ne aggódjak annyira! Nem történt semmi komoly!! Én mindent túlreagálok! Annak a gyereknek egy év alatt egy kiló koszt meg kell ennie... Ezt nem kommentálnám!!

Lakásügyben még mindig a várakozás, de reméljük a legjobbakat. Április legelején döntenek a kétszobásról. Az egyszobásat nem mi "nyertük"...


Szonce! Reni merre vagytok?

Teszek fel én is pár képet!

Fogadjátok szeretettel:

Pusz

Kati


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
tatyi1983
 
 

 
 

tatyi1983 remélem összejön a másik lakás nektek. Addig is kitartás nektek! Jó segítség Milán!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok

Csak egy gyorsra van időm, mert Julcsi szerintem mindjárt felkel. Túl vagyunk a költözésen, már két éjszaka az új házban aludtunk. Nagyon jó minden, de hullák vagyunk, és még persze fele cuccunk dobozokban. Nagyon nagy mázlink volt az idővel, mert így Julcsi sokat tudott kint lenni, míg mi pakoltunk. Bent nem is tudom mit csináltunk volna vele. Imád kint lenni, kipróbálta már a hintát, homokozót, csúszdát, és nagyon szereti nézni a többi gyereket. :) Így több órát is el van nélkülem, ami ugye nálunk nagy szó. Persze ahogy újra meglát, azonnal mondja, hogy anya-anya és követeli a cicit. Szóval cicizéssel még mindig ugyanott tartunk :roll:

Tegnap még fotózni is volt egy kis időm

Julcsi első homokozása a szomszéd kislánnyal
Kép

Hinta-palinta
Kép

Csúszdára mászás
Kép

Lépcsőzni is tanulunk
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Nem volt időm mindent végigolvasni, csak a nagy hírt olvastam, Szilvi!!! Jaj, nagyon örülök! Szuper jó és szuper nehéz időszak vár rád, azt hiszem. Nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen! Stramm csaj vagy, nem lesz gond. Ha a két pici együtt annyi kiló lesz, mint Boti egyedül, akkor már nem lehet nagy baj :wink:

Milán és Andris fotók nagyon jók! Látom mindenki kiszabadult a lakásból. Annyira jó, hogy vége van a télnek! :D

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


zita978 örülök, hogy túl vagytok a költözésen! Ez nagyon szuper! A képek fantasztikusak! Az utolsó kép nagyon profi lett!!! :D Cicizés... nos nálunk is ez a helyzet... napjában 4-5x cicizik Andrásom :oops: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


A fiam alvás helyetti produkciója :lol: nem tudom kitől láthatta...

http://www.youtube.com/watch?v=66hnWWqcyvE

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:33-kor.
szonce82
 
 


szonce82 de jó, hogy jelentkeztél! Már azt hittem valami gond van!!! :wink: Hűűű akkor nektek is az állandó kimenet a téma... a fiamnak is.. ahogy kinyílik a csipája már menni akar ki az udvarra... Ügyi nagyon a fiad a mutogatással!!! A súlya is nagyon jó! :D A korán kelést sajnálom! De gondolom este korán is fekszik!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Jó reggelt,
Már megint nem tudok aludni.

Millye,
Képet nem kaptunk, de megyünk 4D-re két hét múlva akkor pótlom az elmaradásomat.
Gyönyörű képeket hoztál.
Telefonálós videjó ééééédes.

Kati,
Ne légy ideges, tessék bevenni a lecarom tablettát. Drukkolok hogy mielőbb költözhessetek.
Képek nagyon jók.

Zita,
De jó hogy sikerült a költözés, nagyon ügyik vagytok.
Isteniek a képek, örülök hogy Julcsi ilyen jól érzi magát.

Szonce,
De jó hogy jelentkeztél. Kicsi fiad nagyon ügyi.

Mi jól, tegnap babatalin voltunk, reggel én még fogdokinál.
Most pedig megyek vissza aludni mert végre újra álmos vagyok.
Szép napot Mindenkinek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Szonce, de ügyes fiad van! Most nagyon fogékonyak mindenre, úgy veszem észre. Julcsi is napról napra több mindent ért és mutat, mond.

Millye, telefonálós Andris nem semmi! Egyszer még sokra viszi biztosan :D

Kubu, örülök, hogy jól vagytok.

Képzeljétek, tegnap kész lett Julcsi fala. Annyira szép lett. Nagyon ügyes a lány, aki csinálta. Bármit megrajzol és szerintem nem kért sokat érte. Ha valakinek kell az elérhetősége, csak szóljatok!

Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Kubuspace reggeli rosszullét miatt nem tudsz aludni? Várom akkor majd a 4D-s fotót :D Köszi a dicséretet!

Zita978 köszi! A telefonálós videó amúgy 10 perces :lol: szóval van dumája a pasinak :D Fantasztikus lett Julcsi fala!!! NAgyon ügyi a lány! :D Engem érdekelne az elérhetőség! köszi előre is!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:34-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Hú, ezer éve nem írtam... Most, hogy megjött a jó idő, minden nap mentünk sétálni délelőtt, a házimunka meg délutánra maradt, ha hagyott Bogi. Ma is csak azért nem mentünk sétálni, mert én lerobbantam. A jógán valamelyik gyakorlat nem tetszett a csípőmnek, szóval tegnap úgy el kezdett fájni, hogy alig bírtam járni. Este kénytelen voltam fájdalomcsillapítót bevenni, így ma a fél nap nem ciciztünk, hanem a lefagyasztott tejcsit adtam neki. :( Mára jobb lett, de inkább nem indultam neki a 3. emeletről lift nélkül babakocsival. Eddig nem is volt sok alvás, de Bogi végre alszik már 1 órája. :)

Tatyi, kitartás, nagyon szorítok lakás ügyben. Milán milyen ügyes! A cuppanós puszik biztos nagyon jól esnek Anyának. :)

Anya maci, szerintem most ne dönts el semmit EDA téren, mert bármi előfordulhat. Ha a dokindnak külön szettje van, akkor főleg nincs min gondolkozni, meglátod majd, hogy kéred-e. Maga a felhelyeztés kellemetlen, de a fájások miatt úgysem lesz vészes, ha kéred. Inkább szülés után rossz, mert fáj tőle a derekad és csak másnap szedik ki, de ez is elviselhető. Ha szépen kéred a nővérkét, ad fájdalomcsillapítót éjszakára, vagy készülj 1 algopirinniel (nem biztos, hogy lesz fájdalomcsillapító az osztályon...). A fájdalomcsillapítás mellett a kitolási szakaszt is felgyorsítja, nekem 20 perc alatt kibújt Bogi, miután el kezdett hatni.

Csézjang, itt is nagy-nagy gratula! Várjuk a képeket, nagyon kíváncsi vagyok már! :)

Banana, Szuromi Andrást tudnám Neked ajánlani, homeopata és kizárólag akkor vág, ha nincs más megoldás. Nagyon kicsi esélyem volt a természetes szülésre, még ő is a császárra készített fel, mégis végigcsináltuk a szülést, még gátmetszésem sem volt. Nála egész biztos Tudsz természetes úton szülni, ha nincs semmi gond, császár után is. Ha kérdésed van, szívesen írok privit.

Szonce, nagyon ügyes Ádám, gyönyörűen sétál. :) Utólag is boldog szülinapot!

Kubu, a sze-para most nem hangzik olyan vészesen, de majd meglátjuk, hogy bírjuk. Egyelőre nagyon szeretem, ha az ölemben van, de 4 kilónál tartunk, szóval egyelőre könnyen beszélek... :)
Jó szobarendezgetést! Én imádtam Bogi szobáját csinálni. Most a kis ruhácskákban kell kiélnem magam. :)
Milyen aranyos Marci! Édi lehet, ahogy simogat.
Nagyon jók a képek, de tényleg a kócos viszi a prímet! :) A popsitörlős produkciónak biztos nagyon örültetek.. :)

Mulan, tündéri Lili! Micsoda szépséges mosoly! Elolvadnék, ha ilyet kapnék a lánykámtól. :)

Zizi, remélem, használni fognak a gyakorlatok és pikk-pakk behozza Flóra a lemaradást! Éljen a felülés, feltérdelés! :)

Millye, sajnálom a balesetet és örülök, hogy jobban vagy. András telefonos videója egyszerűen zabálni való! :)

Kriszta, szépen fejlődik Bogi. Hogy bírta a szurit? A mi Bogink múlt héten kapta a 2 hónapost, nagyon sírt, de hamar abbahagyta. Persze mi is csak kettesben mentünk, Apa nélkül. Megvolt a hőemelkedés is, de másnapra az is lement, szóval nagyon ügyes volt. :)
Bogi nagyon ügyes,hogy eszik végre és nagyon szépek vagytok a képen! :)

Szilvi, csendes nagy-nagy gratula! Nem semmi! Remélem, jól vagytok! Pihenj sokat és várjuk a híreket! :)

Jaspis, az olaszországi kirándulás nagyon jól hangzik, örülök, hogy ilyen jól sikerült. Mennyi idős Marci? Bogi 5 ónapos lesz, amikor Milánóba megyünk, kicsit tartok tőle, hogy fogja bírni.

Sárgarépa, az én dokim vezette le azt a kádas szülést, de azt mondta, hogy a kismama a második babát saját kérésre nem vízben szülte...

Zita, gratulálok a költözéshez. Julcsi nagyon édi játék közben. De jó,hogy így elvan kint! :) A fal gyönyörű lett! :)

A szurin és a csípőmön kívül történtek nagy dolgok nálunk is! Végre néhány napja este 9-től reggel 5-6-ig alszik Bogi és bár szűkmarkúan, de osztogat mosolyokat is. Egész sokat elvagyunk sírás nélkül, de persze csak megfelelő szórakoztatással. Nézelődik és közben beszélget. Teljesen elolvadok tőle! :) Ráadásul beszereztünk neki néhány rózsaszín rucit, annyira aranyosan néz ki bennük! :)

Lassan ideérnek Anyuék és egyébként is sokat írtam! Élvezzétek a szép időt! :)

Kép
katjja
 
 


A szüleim elmentek és Bogi még mindig alszik, szóval feltöltök néhány képet. :)

A játszószőnyegen:
Kép

Bogi nagyon alszik:
Kép

Apával:
Kép

Kati

Kép
katjja
 
 


katjja

Marci 11 hónapos volt most az utazás alatt.

Mi 5 hónapos korában Ausztriában voltunk vele egy hetet. Az autózást még jobban viselte, mint mostanában, mert szinte mindig aludt, amikor gurult az autó. Mi kirándultunk is vele, kenguruban hurcoltuk föl-le a hegyen, igazándiból arra kellett figyelni, hogy minden második nap kicsit lazább legyen a program, és legalább délután tudjon a szálláson nyugodtan aludni.

Szerintem most még viszonylag könnyű dolgotok lesz vele, úgyhogy ne aggódj.

A sze-paránál pedig nem is a cipelés a legrosszabb (legalábbis nekem), hanem az, hogy folyton a nadrágomba kapaszkodik, és egy lépést sem lehet tőle tenni. Ez különösen a konyhában idegesítő, amikor mindent iszonyú lassan lehet csak csinálni, mert csak olyan sebességgel lehet közlekedni, ahogy totyog velem.

Zita

Nagyon szép lett a fal, biztos vagyok benne, hogy Julcsi évekig elnézegeti majd a sok apró részletet. :)

Priviben írd meg kérlek, hogy mennyiért csinálták.

Anno én egy összegömbölyödött sárkányt akartam a kiságy köré, mintha őrizné Marcit álmában, de végül nem jutottunk odáig, hogy a barátnőm megfesse. :(
jaspis
 
 


Sziasztok!

Kubu, köszi a linket. Képzeld, Apukám az Aldiban kapott ugrálós jegesmedvét. Picit még nagy Flónak, de ütögetni nagyon szereti.

Zita, klassz a fali kép. Téged és Millyét is (meg mindenki mást is) úgy irigylek, hogy kertesházban laktok és így akár reggeltől estig is kint lehetnek a gyerekek. Mondjuk mi is viszonylag zöld környéken lakunk és van egy szuper kis játszó tőlünk két percre, ez vigasztal.

Millye, halál jófej András a telefonnal! :)

Kattja, nagyon szép kislány Bogi! Az utazástól szerintem se féljetek, tuti szuper lesz!


Nekem sikerült nagyon megfáznom pár napja. Brrr, egy rémálom az egész, főleg, hogy folyton azon parázom, nehogy Flóra elkapja. Remélem, az, hogy még jó sokat szopizik, megvédi!
De a szüleim nagyon rendesek, sokat segítenek.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


sziasztok,

kubu:remélem jól vagytok! hamarosan lesz 4d kép,hurrá :)
Nagyfiadról szuperek a képek! micsoda punk séró!
remélem migrénes időszaknak már vége :)

silver:hogy vagytok? voltál már az új dokinál?remélem szimpi lesz.

zizi: jobbulást! remélem semmi komoly és hamar elmúlik ez a nyavalya!

Lányok szuperek a képek!
Milliye:ezek a sapis képek nagyon jók :)
hogy vagy?remélem már nem fáj semmid!

tatyi:talicskás képek nagyon jók :)
meg az azr alvós!zabálni való :)
a falatok szuper lett!
engem is kíváncsivá tettél!mennyiért vállalta a lány?

kattja:ezek a képek :) főleg az apás-mosolygós :) nagyon édes!

Belefutottam ma valamibe,hátha Titeket is érdekel:

http://segitsuti.hu/poszt/segitsegkeres ... os-pic-nek

megyek fürdetni :)

Kép

Kép
mulan
 
 


Jó reggelt! :)
kihagytam hogy voltunk a múlt héten védőnőzni,méricskélni és 71cm és 9460gramm már Lili :)

ami az alvást illeti,megint változott most ez a variáció akár maradhatna is,mert már9-f10körül alszik este és csak 6-7körül ébred fel :)
persze tegnap elött,meg azelött volt 2rossz éjszakánk,10perces kelésekkel,de úgytünik csak átmeneti volt :) legalábbis remélem..
viszont azóta megint köztünk érzi csak jól magát a nagyágyban...
kíváncsi vagyok mi lesz ebből.

Kép

Kép
mulan
 
 


Katjja sajnálom a becsípődött csípődet. :roll: remélem jobban vagy már! köszi a dicséretet! Nagyon klassz a vonalzód! Gratulálok a hosszú alváshoz! :D NAgyon édibédik a képek! Hát ez a második alvós kép nagyon csúúúúúúúúúúcs :D szívesen megdajkálnám Bogit.

Jaspis remélem nem tart sokáig a szep. szorongása Marcinak :wink:

Zizi27 köszi :D elméletileg a szervezeted termeli az ellenanyagot így kevés az esély hogy beteg legyen Flóra! Mielőbbi jobbulást neked! Remélem semmi komoly csak egy kis nátha. Nagy szerencse, hogy anyud segít.

Mulan köszi a dicséretet! :D Már jól vagyok köszönöm! Szerencsére már nem fáj a medencecsontom sem és az a pár folt is már csak a múlté :D Szép súlyban van nagyon Lili! Nem a fogacska miatt volt nyűgi éjszaka,?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Bocsi a betolakodásért, de kis segítségre lenne szükségem.
Ismeri valaki Dr. Bollobás Mátét a János kh-ban? minden infó érdekelne, nem találtam róla semmit a neten.

előre is köszi!
fofo
 
 


Szia Fofo!

Sokat nem tudok Bollobás doktorról, csak annyit hogy amikor bementünk szülni, épp ő ügyelt. Nagyon kedves és segítőkész volt. Azt hiszem akkor (2009. május) még csak szakorvos-jelölt volt. Nála szeretnél szülni?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Szia Zizi!

Igen, őt ajánlották. Már találkoztunk vele, nagyon szimpi volt, csak a tapasztalatokról szeretnék még infot gyűjteni.
Te kinél szültél? szerinted érdemes szülésznőt választani?

Köszi
fofo
fofo
 
 


Fofo barátnőm nála szült. Állítólag rendes és segítőkész. Minden szülésznő nagyon rendes úgyhogy nem muszáj választanod szülésznőt, mondjuk ha én szülök még egyszer akkor tuti, hogy azt választom akinél a fiamat szültem :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Fofo, én végül nem Bollobás doktornál és nem is a választott orvosomnál (Lintner dr.) szültem, mert sürgősségi császárom lett. Dr. Zsolnai Csaba csinálta, akinek azóta is nagyon hálás vagyok.
Bár a szülés körül nem sokat tudott segíteni a választott szülésznőm, szerintem mégis megéri választani. Nekem utána nagyon sokat segített, megmutatta hogy kell mellre tenni a babát, pelenkázni stb.
De én is úgy tudom, ahogy Millye, hogy mindegyik szülésznő nagyon rendes.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Millye, Zizi!

Köszi nagyon a válaszokat! nekem is ajánlották a Bollobás dokit, de kicsit fura, hogy nem találok semmi info-t róla.
Kik azok a szülésznők, akiket újra választanátok? mennyi pénzt szokás nekik adni?
Zizi, a császárnál kis vágást csinálnak a bugyi vonala körül?


nagyon köszi mégegyszer mindent!
fofo
 
 


Fofo Gombos Katalin akinél a fiamat szültem és Annamari akinél a lányomat... sajnos a vezetéknevét nem tudom...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


sziasztok

millye:örülök hogy már jól vagy! nemtudom,lehet hogy tényleg fog dolog volt..a doki is mondta h meg van duzzadva az ínnye de nem látok fogacskát sehol azóta sem...
:s

zizi:hogy vagy?remélem Fló nem kapta el. küldtem neked mélt.

fofo: a dokit sajna nem ismerem, és én is úgy hallottam hogy minden szülésznő nagyon kedves,aranyos, de nekem Annamari volt a szülésznőm és nagyon boldog vagyok hogy őt választottam,a következő gyereknél is őt szeretném mindenképpen!!!azthiszem Mayer a vezetékneve és az ő mobilszámát megtudom írni, ha érdekel.

Kép

Kép
mulan
 
 


Kép
szonce82
 
 


mulan nekünk is elég nehezen jött ki a fiam foga... még most is csak 7 foga van :D Azóta szépen alszik éjszaka?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Fofo, a szülésznőm Kelenvölgyi Anikó volt és meg voltam vele elégedve.
Az én vágásom kicsit nagyobb és girbe-gurbább lett, mint a szokásos, mert nagyon gyorsan kellett kikapni a babát. De így sem vészes és a bugyi takarja.
Szerintem azért nem találsz sok infot Bollobás dokiról, mert még nagyon fiatal és talán nincs még túl sok páciense (de lehet, hogy nincs igazam).

Millye, a hét fog nem is olyan kevés. Flóra 10 hónaposan kettőnél tart és szerintem mostanában nem is fog új jönni.

Mulan, válaszoltam. :)

Szép húsvétot mindenkinek és jó pihenést a hosszúhétvégére!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Képzeljétek, Marci szombaton elindult egyedül! Eddig is ment már 2-3 lépést, de most már símán átszeli a szobát. :)
jaspis
 
 


Gratula Marcinak! 8) :D

Ma délután Julcsi is megtett kettő nagyon bizonytalan nagyon pici lépést kapaszkodás nélkül. Az ágyba kapaszkodott, egyszer csak elengedte, kicsit állt így, aztán kettőt lépett a polc felé, én meg odaugrottam rögtön, mert féltem, hogy elesik és beveri a fejét. Nagyon fel van bátorodva, többet akar, mint amire képes. :roll:
Neki még azért kell egy kis idő, míg átszeli a szobát :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita,
Nagyon szép lett a fal. Meg lehet kérdezni, hogy mennyiért csinálták ?
Julcsi is nagyon ügyi a lépegetéssel.

Millye,
Általában azért nem tudok aludni, mert úgy érzem, hogy kialudtam magam, ami messze nincs így. Holnap lesz 4D utána hozok képeket.
Örülök, hogy jól vagy.

Kattja,
Jó hogy jelentkeztél.
Vigyázz Magadra !
Szobarendezés: már kitaláltuk, hogy mi hova fog kerülni, persze ehhez előbb pár nagyobb dolgot likvidálni kell.
Kaptam egy pár ruhát is azokat hétvégén kimostam, elraktam, úgyhogy az első 6 hónapban azt hiszem nem lesz ruhaproblémánk.
Oltások után egy alkalommal szokták javasolni a thuja 30 szedését. Mi most a 15 hósnál használtuk.
http://www.csaladinet.hu/hirek/eletmod/ ... aszol/9863
Örülök hogy alakul az alvás. Csak így tovább. És képeket még még még.
Hát az uccsó apás képen megzabálom azt a huncut kis mosolyát.

Zizi,
Szupi hogy sikerült ugrálót beszerezni.
Remélem meggyógyultál már.

Mulan,
Hááát sajna kétnaponta tutira előszedem a gyógyszert, még mindig van migrén.
Lili méretei nagyon szépek és gratula az alváshoz is.

Fofo,
Üdv közöttünk. Bollobás dokit nem ismerem, de a szülésznős kérdésedre én is válaszolnék.
Csatlakoznék Millyéhez minden szülésznő kedves, aranyos, segítőkész, úgyhogy nem biztos, hogy szükséges választanod.
A fiamat én is Gombos Katalinnál szültem. Csudajó volt vele minden.

Jaspis,
Gratula a járáshoz.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Zita

Készültök már a szülinapra? Kiváncsi lennék, hogyan tervezitek, mi lesz a menü stb.
jaspis
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam már, de sajnos nem igazán volt időm.

Szilvi,
nagyon-nagyon gratulálok! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Mik a hírek, hogy vagytok?

Zsuzsa,
a migrént sajnálom, de örülök, hogy egyébként minden rendben.
A képet várjuk!

Jaspis,
éljen a járás! Pihenj azért rá, mert nem lesz egyszerű :)

Zita,
engem is érdekelne a festés. Írd majd meg légyszi, hogy mennyibe kerül. Gratulálok Julcsi lépéseihez is. Megszoktátok már teljesen az új házat?

Fofo,
én is Kelenvölgyi Anikónál szültem. Nagyon tudom ajánlani. Én az összes további gyerekemet nála szülöm majd. A dokit nem ismerem.

Millye,
mi újság a lóval? :)
Örülök, hogy már jól vagy az esés után. András olyan helyes nagyfiús a képeken.

Kati,
mi újság lakás és anyósügyben? Milán tényleg igazi segítség, nagyon édes a képeken.

Katjja,
Beniről van egy ugyanolyan alvós kép, mint Bogiról :) Ugyanez a fej és kéztartás. Örülök, hogy már könnyebbek az éjszakák.

Ha esetleg kihagytam volna valakit: a képek mindenkinél nagyon aranyosak, nagyon édesek ezek a gyerkőcök!

Rólunk,
Beni egész nap jön-megy, pakol, szerel, takarít, segít. Állandóan kint akar lenni, úgyhogy minimum 3 óra játszi és egész napi teraszozás a program, ha jó az idő. Mondja, hogy anya, apa, hoppá, hab. Puszit dob, édesen táncol, toporog, ha kérjük. Rettenetesen öntudatos. Mindent utánoz, elég egyszer megmutatni valamit és simán utánunk csinálja. Leszokott a cicizésről egy hete (az utóbbi időben már csak az elalváshoz kellett), azóta úgy alszik el, hogy összebújunk a nagy ágyban, aztán átteszem a kiságyába. Az éjszakák is jobbak azóta. Ha tehetném most megállítanám egy kicsit az időt, mert imádnivalóan aranyos, ez a korszak nagyon jó.

Ha jó az idő szervezhetnénk valami nagy találkát.

Puszi mindenkinek,
Reni

Kép

Kép
b.reni
 
 


zizi27 lehet, hogy pillanatok alatt kijön a foga Flórának! Nálunk a lányomnál észre sem vettem amikor fogzott. :D

jaspis nagyon ügyes Marci a lépkedéssel! :D

zita978 Julcsi is nagyon ügyi! :D LAssan itt a szülinapja :shock: épp csak most született :D

kubuspace várom a 4D-s képeket! :D Rosszullétek kínoznak még, és fejfájás? :roll:

b.reni nálunk is állandóan ki akar menni a fiam.. még fel sem kelt.. de már az ajtót püföli :D Paci jól van. Már nagyon összeszoktunk. Sokat járunk pacigolni. :D Én is így vagyok ezzel, hogy megállítanám az időt mert ez a korszak is nagyon jó! :D Tali nagyon jó ötlet!!!

rólunk megvolt az első nagyobb balesetünk tegnap.... kint motorozott és azt gondolta megpróbál a járda lépcsőjéről egyedül legurulni sikerült arccal landolnia a betonon.... :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Na ismét itt :-)

Kéééépzeljétek!
Végre elköltöztünk az anyósoméktól!!!!!! :-) :-) :-)
Vége a gyomorgörcsnek, és a mindennapos civakozásnak, végre újra olyan kerek az életünk, mint eddig volt!!!

Valójában most albérletbe jöttünk, egy egyszobás cuki kis garzonba, és a mi lakásunk ügye ápr. 20-án fog eldőlni. Szóval lehet hogy majd mégegyszer költözünk a hónapban, de megéri!
Igazából egy nagyobb családi perpatvar után döntött így a férjem, miután mindenfélét a fejéhez vágtak a szülei rólam is, meg egyátalán, meg két napot végigsírtam. Ez kellett mindehez, de VÉGRE megelégelte ő is!

Most egy utcával arrébb lakunk, múlthét hétfő óta. Azóta egyetlen egyszer jött el hozzánk, akkor is csak az apósom. Vele még lehet szót érteni.

Milán is ki van virulva, ezerrel járjuk a játszótereket, és rengeteget nevetünk .-)

Csatolok majd egy-két képet, de most mennem kell... Épp fő a kajcink...

Puszilok mindenkit!

És boldog húsvétot kívánunk utólag mindenkinek!

Kati

Kép
tatyi1983
 
 


Sziasztok!

Millye, hogy van András? Ugye nem lett nagyobb baj?

Tatyi, de jó, örülök a jó híreknek!

Reni, szuper ötlet a találkozó! Lehetne megint a Ligetben (nekünk az jó közel lenne ;-)).

Szilvi, hogy vagytok? Mi van veletek?

Flóra továbbra sem kúszik-mászik, de már határozottan végez helyváltoztató mozgást, a popsiján csúszkál.
Nekem meg sikerült megkapnom a világ leggyorsabban gyógyuló arcüreg-gyulladásást. A gyógyszer elkezdése után egy nappal már kutya bajom sem volt.

Szép hétvégét!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


tatyi1983 szívből örülök, hogy sikerült elköltöznötök! Szorítok, hogy a lakás is összejöjjön! :D

zizi27 szerencsére jól van András. CSak pár horzsolás jelzi a keddi merész motorozást. :roll: Viszont van egy csomó pöttyünk. Már voltunk bőrgyógyásznál és a dokinőnél is többször. Kiderült, hogy pár héttel ezelőtt amikor hasmenése volt az egy vírus miatt volt és nem a fogától... állítólag 6 hétig is eltarthat :shock: Popsis helyzetváltoztató mozgás édes lehet Flórától. Örülök, hogy hamar meggyógyultál az arcüreg-gyulladásból!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:37-kor.
szonce82
 
 


Szonce82 szerencsére "csak" lehorzsolta a nóziját és a homlokát. :? na de sajnos nem tudok állandóan a nyomában lenni :? Örülök, hogy titeket elkerült még az ilyen baleset! Én is próbálok vigyázni rá... hibáztatom is miatta rendesen magamat :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


bekukk, később majd visszaolvasok, nem vagyok valami jól most

csatolok két képet Lizáról :-)

Kép

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam a topicban, de további segítséget szeretnék kérni. 20hetes vagyok. Császár lesz, de még nem tudom hol. A szt.imrébe tartozom, ami nagyon jó kis kórház, a soten szerettem volna szülni, de ott egyszerűen teltház miatt nem fogadnak, viszont akihez most járok margitos doktor a jánost ajánlotta, mert nagy valószínűséggel a koraszülött osztályra is szükségem lesz az előzmények miatt, bár remélem elkerülhetjük ebben az esetben. Szóval ő segített, hogy sotét felejtsem el, mert nehéz bejutni, a gyermekkórházban van még koramentés, és ahol szülhetek is az a jános. Ha nem lenne szükség koraszülésre nála szülnék a margitba, de ő csak a 36héttől tud vállalni technikai okok miatt, ill. a szt.imre szintén csak időre születetteket tud ellátni, s ha mégis kora szeretném ha egy helyen lennénk a babával.
Ezért remélem a doktor jól mondta, hogy a jánosban van pic, nic?
Illetve szeretnék kérdezni még a kórházról, hogy tényleg mostanában újították fel? Illetve orvosokkal kapcsolatban lenne kérdésem. Akiknek programozott császárja van, mindenkinek egyben magándokija? Vagy hogy működik ez ilyenkor? Mert azt el kell mondjam, hogy sajnos jelenleg nem tehetem meg, hogy több tíz, akár százezret szülésre, meg magándokikra költsek. Természetesen fizetek, de csak normális határokon belül, mert nem is akarok nagyon fizetni, de most legfőképp a nem tudokkal van a gond. Tehát szeretnék olyan orvost, aki nem 10e/alk. és kb.150e szülés, hanem amennyit gondolok, vagy bármi korrekt, emberbaráti összeget mond. Vagy egyáltalán tőletek bármilyen jótanácsot szívesen fogadok!
Köszönöm előre is a segítségeteket!
Szép napot.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


kubuspace nagyon édibébi a babóca :D Nem próbáltad a sepiát? Az jó a terhességi rosszullétekre.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


nszoke üdv köztünk! Folyamatosan újítják fel.A szülészet nagyon szép. A kórtermeket is csinálják. VAn ami kész van. PIC van a kórházban. Én ügyeletesnél szültem mindkettő gyermekemet így ebben a doki dologban nem tudok segíteni. MIért lesz császár?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:38-kor.
szonce82
 
 


Szonce82 hűűű szerencse, hogy nem ütötte meg magát Ádám! Tényleg jut is eszembe... rég láttunk róla képet! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kubu, nagyon csodás fotók! A Liza pedig jó választás szerintem :)

Jaspis, egyelőre nem nagyon volt időm készülgetni :oops: Odáig jutottunk, hogy két hét múlvára meghívtuk az egész családot (nagyszülők, nagybácsik). Menüről még gőzöm sincs :oops: Pedig lassan ki kellene találnom. Ha jó idő lesz, akkor talán a kerti grillen vagy bográcsban csinálunk valamit.
Ti hogy készültök Marci szülinapjára? Jó nektek, hogy hétvégére esik. Julcsinak hétfőn lesz a napja, és Apa most nem tud szabit kivenni :?

Úgy látszik, veszélyes korszakba kerültek a babáink, lányok. Julcsi múlt héten a babakocsiból tornázta ki magát, arccal a betonra esett. Kicsit felrepedt a szája, folyt belőle a vér. Szerencsére már nyoma sincs. Haragudtam magamra, mert nem kötöttem be, mivel csak a ház elé mentünk ki egy percre. Aztán egy pillanatra nem figyeltem, és máris megvolt a baj. :?

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: