Új privát üzeneted érkezett!

Ashoka, a Gyarmati doktor állítólag nem kér pénzt,azt nem tudom elfogadni elfogad-e,de kérni nem kér,bár nekem nem ő volt az orvosom,csak hallottam...ha rendel sztk-ba is akkor ott se kell fizetni...

Ja azt már el is felejtettem,hogy a csaszi őrzőbe mikor bent feküdtünk már Moncsieval,akkor jöttek a melósok lámpát szerelni,na az tényleg durvi volt,főleg hogy előttünk üres volt a szoba aznap........dehát túléltük!!!!

sutimano76
 
 


Az sztk-ba, ha megyek, akkor ott senkinek nem kell fizetni, nem? Legalábbis én nem szoktam... :?

A lámpaszereléses dolog tényleg durva, de gondolom ez már nem sokáig lesz ilyen. De lehet, hogy szólni kellene valakinek, hogy ilyet ne, és akkor jobban odafigyelnének...

May the Force be with you!

Kép
ahsoka
 
 


V.ANDI HÍREK:
9.28-KOR SZÜLEI NAGY ÖRÖMÉRE MEGÉRKEZETT BARNI,3400 GR ÉS54 CM-VEL,MAMA,BABA JÓL VANNAK!!!!

sutimano76
 
 

 
 

ahsoka írta:
Dokikkal kapcsolatban: Érdemes valakit választani, vagy úgy is jó, ha nem választok? (Úgy kétségtelenül olcsóbb)


Mi választott doki nélkül csináljuk végig, októberben élménybeszámolunk majd.

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


Sütimanó látod a vonalzóm? :) Egy idősek a csajok:)

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Nyuszi,látod ha nem ódzkodtál volna az uzsokitól,akkor együtt lettünk volna a kórházban hárman:Moncsie,Te meg én!!!!!Mi Moncsieval jól elvoltunk!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Mar egy ideje olvasgatom ezt a topicot es orulok hogy megtalaltalak benneteket,mert sok mindent megtudtam toletek a korhazrol,meg a szulessel kapcsolatos dolgokrol.En most varom az elso babamat es semmit nem tudok semmirol,minden teljesen uj szamomra.Szeretnek gratulalni az ujdonsult anyukaknak,sok oromet kivanok a babakkal(akik nagyon aranyosak).
ole85
 
 


szia ole85 !üdv itt!mikorra várod a babád???

sutimano76
 
 


szia sutimano76!Azota mar sikerult nekem is vonalzot csinalni,remelem sikerult feltenni es mar most meg fog jelenni,amugy november 4-re varom a csoppseget.

ole85
 
 


Es hogy telnek az elso napok otthon?????Gondolom nagyon izgi es egyben nagyon jo is,vgre otthon csak ti....

ole85
 
 


hát egy használati utasítás elkélne,de nem panaszkodom Berni jó kislány,bár nem pelenkabarát,napi 15-20 pelus,és a nagyja kakis,emiatt kell sűrűn cserélni,mert a drágám nem bírja,ha sír és bontom a pelust,már el is vágták a sírást,és minden happy :lol: :lol: szeret pucérkodni is...mondtam is apjának hogy majd szaladhatunk utána ha nagyobb lesz,hogy bugyit adjunk rá :lol: :lol: :lol:

Talán novemberre már kész lesz a felújjítás,bár ahogy én a kórterem ablakából láttam nem úgy néz ki.....de sztem nem gáz a kórház...kivéve a melósokat..

sutimano76
 
 


Olyan jo mar nektek,en is ugy varom mar a kis picurt,hogy lathassam,megfoghassam,de meg legalabb egy honapig nem bujhat ki,mert meg nonie es erosodnie kell.
Penteken voltam en is ultrahangon es lattam hogy a szuleszet melletti epuletet nagyon bontottak,remelem azert nem lesznek kellemetlen dolgok a munkasokkal kapcsolatban.En sem orulnek neki ha ott jonnenek -mennenek kozottunk.
ES 15-20 pelust hasznaltok naponta?Az szep,mondhatom.Dehat a lenyeg hogy Berni jol erezze magat. :D

ole85
 
 


Élvezd ki hogy éjszaka még tudsz aludni,ilyenkor az ember még nem is tudja értékelni,de majd ha kibújik,persze reggel mikor ránézel,nem is tudsz haragudni hogy éjszaka nem hagyott aludni,csak a mérhetetlen szeretet van a szívedben,ahhhhhhh,gyönyörű dolog az anyaság......

sutimano76
 
 


15-20 pelus? Milyet használtok, moshatót, vagy eldobhatót? Mondjuk nem tudom, hogy mennyi szokott lenni az eldobhatós csomagban, de akkor az kb 2 naponta új csomag, nem? Elég durva. :shock:
Szerintem minden kisgyerek szeret meztelenkedni. Én többet is ismertem a nagyobb családban, akik legszívesebben folyton pucéran ruhangáltak volna. Pesze a szülők nem nagyon örültek. :D

May the Force be with you!

Kép
ahsoka
 
 


Sziasztok! Én október 19-re vagyok kiírva és a Halász dokinál fogok szülni. Van még valaki, aki hasonló időpontra van kiírva?
Már megszült kismamiktól szeretném megkérdezni, hogy a babónak kell-e ruhát,pelenkát vinni a kórházba, vagy azt ott adnak? Sajnos elég tapasztalatlan vagyok még e téren első baba lesz, és szívesen vennék egy-két tanácsot a kórházzal/szüléssel kapcsolatban! Üdv Bea
jbeby
 
 


Szia!

Én október 20-ra vagyok kiírva. Második gyermekkel.
Gyereknek csak popsitörlőt kell vinni, minden mást adnak.

Magadnak talán a legfontosabb, hogy legyen egy mellszívód (nekem legalábbis ez volt anno az elsőnél).

Emma család okt. 23-ra van kiírva.

Üdv.

Vera
Vendég
 


Sütimanó hogy vagytok???
Neked is ilyen "nehéz" néha, mint nekem?:)
Nekünk nagyon be van gyulladva a szemünk:( Eddig csak a bal volt tiszta genny, mostmár a jobb is kezd, nem tudja nagyon kinyitni. A doki szerint kötőhártya...ugy aggódom, h valami baja lesz a látásának...

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy csak így hivatlanul idepofátlankodom!!!

Először is Gratulálok minden most született babának és édesanyának :P

Nyuszimuszi!

Igazából hozzád jöttem,remélem nem veszed tolakodásnak!A MÁV-os topicban figyeltem fel rád(én is ott szültem,írógattam is a topicba,de mostanság kevés az időm,így csak olvasok)Szóval lenne hozzád egy kérdésem.Nem is kérdés,inkább segítséget kérnék.Ha jól olvastam,külföldön volt a párod.Az enyém most megy ki :cry: Kérlek,adj nekem tanácsot,hogyan lehet túlélni ezt az időszakot,hogy nem őrüljek bele a hiányába!!!Iszonyatosan félek!Ti,hogy oldottátok meg?

Nagyon köszönöm,ha válaszolsz!

Kép
Kép
nusyka
 
 


Sziasztok!

Nem emlékszem, hogy valaki is írta volna, de azért megkérdezem. Volt valakinek a 36. heti hüvelyvéladék vizsgálatnál streptococcusra pozitív eredménye. Engem most hívott a szülésznőm ezzel az "örömhírrel", péntektől antibiotikumot kell majd szerdnem rá. Hát, nem röm, az biztos.

Ja. És két hete nem érzem a jobb kezem mutatóujját, teljesen zsibbadt, már egerezni is bal kézzel szoktam. Állítólag a kis csöppség elnyom valamilyen ideget.

Hát, jó lesz, ha már kibújik. Akkor legalább egymástól nem kapunk el dolgokat...
symont
 
 


Bea ,kérdésedre már válaszoltak...mellszívóból van az uzsokiban kórházi,aventes kézi.....,én vittem plusz pelust,mert ott mini adnak nem newbornt......én néha váltottam,

Halász doki ,én is nála szültem....imádom a pasit!!!!!

Nyuszimuszi.....babó szemét(ha még nem kaptálrá semmit,)akkor melegvizes vattával fülfelöl orrfelé törölgetni és utána egy csepp anyatej bele!!!!Nekem csipásodásra ezt mondta a gyerekorvos!!!De azért mutizd meg dokinak!!!

sutimano76
 
 


Amúgy köszi kérdésed,mióta bevetettük az infacolt azóta tűrhetők az éjszakák,bár kiságyat még nem nagyon használtuk,mert míg anyós a hálónkban,addig mi lent a nappaliban apával aludtunk(önként)és ott a sarokban aludt Berni,mostmeg apa hálóban,én meg babó a gyerekszobában,de mire szopi után büfizne,és mélyebben bealudna,hogy le tudjam tenni,addigra én is visszaalszom,így nagyrészt rajtam alszik....persze úgy hogy a paplanom körbe van tekerve rajtunk,hogy még csak véletlenül se gördülhessen le rólam,nemsokára beszerzek valami kendőt...

sutimano76
 
 


nusy van msn-ed? azon könnyebb beszélgetni mint itt. Mennyi időre megy ki? Én már kétszer is túléltem, ugyhogy sajnos mondhatom, hogy van tapasztalatom, az efféle túlélésből... :(

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok!

Nyuszimuszi!a szemváladékozást mi is megszenvedtük... Lilinek születésétől kezdve váladékos volt a jobb szeme :( Újszülötteknél nagyon gyakori a könnycsatorna-elzáródást, amit sok baba 2-4 hét alatt kinő, vagyis teljesen spontán megoldódik a probléma. (ahogy nő a gyerkőc, nő a könnycsatorna átmérője, és el tudja vezetni a szemből a pangó könnyet) Sajnos én nem véletlenül vagyok ilyen tájékozott a témában... :( Bár reménykedtem sokáig, Lilike nem nőtte ki... Voltunk gyerek szemésznél, aki megmutatta hogy kell masszírozni a csöppség szemét: tiszta ujjal (kisujj, levágott köröm!) óvatosan megnyomkodni a szemzugot, úgy, hogy a könnycsatornában lévő váladék a szembe ürülhessen (mivel a másik irányba nem tud...) és tiszta vízzel vagy bórvízzel óvatosan letörölgetni. Lilinek minden nyomásra váladék ürült a szeméből... Sajnos a helyzetünk nem oldódott meg magátó, úgyhogy végül 5 hónaposan át kellett fecskendeztetni a könnycsatornáját. (nem kell félni tőle - mostmár tudom, és tudom, hogy hamarabb is megcsináltathattuk volna, sok nyűgtől megkímélhettük volna magunkat, és elsősorban a babát...) Szóval tarts ki, a gyerekek többsége tényleg kinövi ezt a bajt :-)

Jó babázást mindenkinek! :-)

Edina

KépKép
r.edi
 
 


Sziasztok!
A segitsegeteket szeretnem kerni,szeretnek elmenni a szulesre felkeszito varandos talalkozasra,ami ugye holnap lesz es ugy olvastam,hogy a zugloi varandos kozpontban,az uj epulet c tombjeben. Mivel en nem Zuglo-i vagyok,ezert nem vagyok benne biztos ,hogy jo helyre mennek holnap,inkabb megkerdezlek titeket. Ha jol sejtem akkor ez is az Uzsoki korhazban van,csak nem az Uzsoki utca felol kell bemenii,hanem a Rona utca felol? :oops:
Ne haragudjatok ezert a buta kerdesert,de nem szeretnek ott koborogni es elkesni.
Elore is koszonom a valaszokat

ole85
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy hülye a kérdésem, de miért kell a mellszívó a kórházban. Tudom, hogy kb. a 3. napon durran be a mell, de a baba, ha szopik, akkor fölösleges. Vagy nem?

Kép
devnik
 
 


sziasztok!
tényleg kell a mellszívó a kórházban, mert amikor bedurran az ember melle, akkor a babuci még nem szopizik annyit, hogy az anyuka jobban érezze magát. Persze pár nap múlva már nem is feltétlenül kell fejni (persze van, akinek sok teje van, sőt begyullad, na nekik sajnos kell fejni...)
Nekem kincset ért a mellszívó odabent, nagy segítség volt, annak ellenére, hogy a kislányom ügyesen szopizott.

A csecsemősöknél tényleg van bent egy aventes kézi mellszívó, bár ezt nem reklámozzák, (sőt, a szülésfelkészítő előadáson le is tagadták :lol: :roll: ) mert csak egy van belőle (azt hiszem) és ha valaki elviszi, akkor nyilván már másnak nem tudnak adni.
Ha valaki nem szeretne venni, azt hiszem lehet bérelni is, de szerintem - legalábbis az első napokban - jó, ha az embernél van egy saját/bérelt, és nem a kórházira apellál (mert mint mondtam, bizonytalan, hogy lesz-e elérhető)

KépKép
r.edi
 
 


Csak megerősíteni tudom r.edi-t mellszívó ügyben. Nekem még kiegészült azzal is, hogy az én gyermekem nem tudott szopizni, így a lefejt tejet kapta. Sőt volt inkubátorban is sárgaság kezelés miatt, akkor is jól jött, hogy tudtam fejni.
Bazira fáj, amikor beindul a tej. Nekem ez az emlékem.
Ha bírod a használt cuccokat, márpedig ezt úgy is kifőzöd, akkor használtan is lehet venni. Én a teszveszen vettem 1000 Ft-ért egy komplett Medela szettet.
Szerintem csak az ússza meg a vásárlást, akinél a kórházban van közös (ugye itt nincs), és mire hazamegy beáll a tejtermelés. De volt olyan barátnőm már, aki utólag volt kénytelen venni az első mellgyuszi után. .(
Akik már megszültek: most naponta 1x lehet beadni fertőtlenítésre a mellszívókat? Hogy megy ez?
Vendég
 


ole,sztem igen onnan kell bemenni,de menj negyedórával előbb és az első bejáratnál kérj segítséget....

én vittem mellszívót ,bár csaszisként nem jött túl korán a tejci,viszont annyira felgyűlt,hogy végül a csecsemősnővér masszírozta ki és fejte le........azt hittem becarok annyira fájt...itthon változóan tudok fejni,van nap,hogy csak 20 ml van hogy 2-3 szopi után is lejön 20 ml.nálam változó

sutimano76
 
 


Weronica,szeretik este megcsinálni a fertőtlenítést......napközben mosd le melegvízzel-mondják.......de lehet kapni a dm -be fertőtlenítővizet,amit ha viszel egy nagyobb edényt, abba feloldva áztatták a mellszívóikat a szobatársaim.....

sutimano76
 
 


Köszönjük a jókívánságokat. Sajna csak most tudtam visszaolvasni a hozzászólásokat, mert Natika 24 órás szolgálatot követel. :) Nem leányálom a kórházi tartózkodás, de ki lehet bírni. Nagyon megnyugtató, hogy bármikor odamehetsz megkérdezni a csecsemősöket. Itthon marad a kétség, a párom, az internet és a barátok, ismerősök telefonos segítsége. Ebből a szempontból szinte jobb volt a kórház. :)

Nati nem igazán hasfájós, inkább a szelek kínozzák. Hála Sütimanónak, az Infacol nálunk is bevált, azóta gázhajtásos a lakás. :D

Nálunk a visszaalvás okoz problémát. Azért már egyszer-kétszer használtuk a kiságyat, de az éjszakákat eddig a szülői ágyban, köztünk töltötte. Most próbálkozunk a kiságyban alvás tanításával. Jó kis testedzés, időnként bemenni a szobába, megnyugtatni, de legalább hamarabb lemennek a kilók. :) A délutánt sikeresen átvészeltük, most jön a neheze, az éjszakai műszak.

Sütimanó: hiányzik a kórházi együttlakásunk, jó volt veled átvészelni a kezdetet. Természetesen a többi szobatársunk is kedves volt, de egy fórumos ismerős azért más. Ráadásul Süti párja megkérte a nővéreket, hogy tegyenek minket egy szobába, mert ismerjük egymást. Örök hála érte! :D

Annak, aki aludni fog, szép álmokat, a virrasztó anyukáknak csendes éjszakát kívánok!

KépKép
moncsie
 
 


Szia Moncsie,te is hiányzol,eddig nekem is uncsi volt,de nálunk is a visszaalvással van gond,látom hogy hulla álmos,de csak a popórázáskor hallgat,ha abbahagyom,jön a bömbi...most is szemei résnyire,de a világért nem aludna be,viszont ha itthagynám is csak bömbizne előbb utóbb.
Még egy jó dolog,tegnap ajánlotta a dokinő...köménymagleves...és lehet benne valami,mert mikor hazajöttünk a kórházból,akkor anyósom főzött rántottlevest,köménnyel,na mióta azt nem eszem azóta van a cirkusz,szóval,ha végre bealudna akkor betudnám fejezni,mert hogy már tűzhelyen van...csak babó nem hagy....

sutimano76
 
 


Mi most szenvedünk az ebéd utáni alvással. Kb. 5 percenként felsír, odamegyek megnyugtatni és látni rajta, hogy csak a simizés kell neki. Viszont van jó hírem is: tegnap este 11-től volt az etetés, kb. fél 1-re elaludt egyhuzamban reggel 6-ig. Végre majd 5 órát aludhattam (persze gyakran felébredtem, mert velem aludt az ágyban).

KépKép
moncsie
 
 


5 óra egyben....ez nekem csak álom egyenlőre,viszont köménymagleves úgynéz ki (kopp,kopp,kopp)bevált,az 1 órás etetés előtt ettem,és a 3 órási már jobban sikerült,be is aludt...kicsit nyugtalanul alszik ugyan,de legalább alszik!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Suti,koszonom az infot,de sajnos kozbejott valami,igy nem tudtam elmenni a tanfolyamra.

Viszont toletek nagyon sok mindent lehet tanulni,ami nemsoka nekem is hasznomra fog valni.Ugyhogy mar most jegyzetelek a szules utani teendokrol.
Moncsieval nagyon sok erdekes dologrol irtok.

ole85
 
 


sziasztok!

Amióta hazajöttünk a kórházból Marci nagyon jól alszik bár voltak hasfájós éjszakáink. Köménymagos teát itatok vele és azóta van hogy éjszaka csak 1x kel fel. általában 8kor eszik aztán fél 2 körül és utána reggel 7 van amikor 8. és rögtön visszaalszik...
ajánlom a köménymagos teát nekem bevált.

Kép
gabcsi1
 
 


Sziasztok Csajszik!

Nektek volt már részetek amnioszkópiában? Tudjátok, amikor bekukkantanak, és megnézik a magzatvizet.

Szombatra vagyok kiírva, de ha nem születik meg a kiscsaj, akkor hétfőtől naponta CTG, illetve kétnaponta amnioszkópiára kell mennem.

Szóval érdekelne, hogy mennyire kellemetlen ez a vizsgálat, főleg akkor, ha még zárt a méhszáj.

Azért drukkoljatok, hogy hétvégén megszülessen Ancsi!

Kép
devnik
 
 


Sziasztok!

Ole85! lehet, hogy együtt szülünk? bár én megbeszéltem a kiscsajszival, hogy nem marad bent sokáig :wink: De Apa meg folyton azt mondja neki, hogy nehogy előbb jöjjön, mert ő okt. végéig vizsgáztat. Szegény gyerek, már most a mi elvárásainknak kell megfelelnie.

Én voltam a tegnapi "felkészítőn". Igazából semmi olyan nem hangzott el, amiről itt ne beszéltünk volna eddig. Szóval én nem is megyek többre...

Ole, mikor mész nst-re? Én hétfőn 10:15-re. Kinél szülsz?

Kép
maricka
 
 


Sziasztok!

Udv Maricka! En mar a multkor meglestelek,hogy majdnem egyszerre vagyunk kiirva,vartam hogy jelentkezz. Meg nem tudom mikor kell menjek nst-re,ma megyek delutan az orvoshoz es akkor majd meglatjuk.Mar nagyon izgatott vagyok en is,az orvos is mondta hogy mostmar vege a nyugis idoszaknak es innen majd felporognek a dolgok.
Az en dokim neve Kalocsai Geza.Te kihez jarsz?
Ha megtudom az nst idopontjat,megirom neked,hatha egyszer osszetalalkozunk.

ole85
 
 


Kitartás Sütimanó, Berni okos kiscsajszi, a helyében te nem magadon lennél a legtöbbet. :D Nincs is jobb, mint anyán lenni.

Devnik: kb. annyira fáj, kellemes, mint egy rákszűrés (majdnem olyan kacsacsőrszerű szerszámmal csinálták). A kicsi biztonsága érdekében ki lehet bírni. Persze a CTG kellemesebb, hiszen hallod picikéd szívverését. :)

KépKép
moncsie
 
 


Devnik,zárt máhszájnál nem csinálnak amniot!!!!nekem 1 ujjnyira volt nyitva,hát kellemetlenebb volt egy rákszűrésnél,de nálam például életet mentett,mert már volt benne kaki,így indítottak is!!!

képzeld Moncsie,éjfél-fél egytől 5 -ig aludtunk,vagy csak én nem emlékszem a közti etetésre :oops: csak nem szoptattam alva!!!!Kipróbáltuk a grape watert(védőnő szerint nem kell 1 hóig árni),így fél 2-2 óta alszik a kiscsaj......kiváncsi vagyok meddig????

sutimano76
 
 


Gratulálok a hosszú alváshoz, mondtam, hogy Berni okos csajszi. Mi az a grape water?

Ma mi is szépen aludtunk: este 10-től 3-ig, fél 10-től negyed 2-ig :) Persze közte is, de ezek voltak a hosszúak.

KépKép
moncsie
 
 


Sziasztok!

Én régen szültem, akkor 2 naponta akarták csinálni az amniót a kiírt naptól fogva.

Első reggel bementem és megcsinálta - igaz nem a saját orvosom. Nem akarom senki kedvét szegni, de bizony nagyon nem volt kellemes, sőt. De a baba érdekében ki lehet bírni. Na én ezek után haza mentem valahogy, de 2 óra mulva már vissza is mentem. És akkor a saját dokim ujra megcsinálta. Addigra a gyerekem ox.hiányba lett. Szóval fontos vizsgálat. Nekem utána azonnal burokrepi és inf. és igen gyors szülés, közel volt a császár.

Szóval ha menni kell ilyen vizsgálatra azt nem véletlenül teszik. De én is kértem még reggel a fiamat, hogy szülessen meg 2 napon belül - hát pár óra mulva megtette.

Szép babavárást és gyors, könnyű szülést mindenkinek!

kispatak
Vendég
 


a grape water u.olyan,mint az infacol,van akinek ez jobban bejön,állítólag erősebb a hatása,a védőnéni ma megnézte és azt mondta,hogy szódabikarbóna.....de többektől hallottam,hogy elég csak pár napig használni és megszűnteti a pocifájást....az infacolt több ideig használtuk...du fél 2-kor kapott grape watert,utána kaja és nem sokkal 6 után kelt a kiscsaj......volt időm enni,inni.....ő meg jót aludt a teraszon....remélem éccaka ismét jó lesz...

jó éjt

sutimano76
 
 


Ole!

Az én dokim Habermajer, több dokit nem is nagyon ismerek a kórházban, mivel neki csak magánrendelője van.
Remélem én is, hogy találkozunk majd :wink:

Úgy irigykedem a babázós lányokra!!! Még ha vannak is nehéz órák-napok, úgy szeretném már én is a karjaimban tartani.

Kép
maricka
 
 


Sziasztok!
Maricka!Igazsag szerint en is ritkan megyek a korhazba,legfokeppen en is a maganrendelobe megyek,csak amit ott nem lehet megcsinalni arra megyek be.Teganp voltam dokinal es en meg a jovo heten nem kell menjek ctg-re ,csak azutan.Viszont a kenetmintat mar tegnap levettek,remelem jok lesznek az eredmenyeim.
Azt mondta az orvos,hogy ez a gyerek mar olyan lennt van,hogy mindjart felig kinn van.Nem valoszinu hogy megvarja a november 4-et,habar sose lehet tudni.Hallottunk mar hasonlot ,aztan megis a negyvenedik het utan szuletett a picur.
Te mar osszekeszitettel mindent a korhazba?Nekem meg nincs meg a teljes felszereles,de vasarnap szeretnem beszerezni a hianyzo dolgokat.Foleg most hogy igy biztatott a doktor bacsi.

ole85
 
 


A babokat en is nagyon varom mar,szerintem ez termeszetes is. Csak turelem ,mar nem sok van hatra,aztan annyit lehet szeretgetni,amig meg nem unja. :D

ole85
 
 


maricka, szerintem élvezd ki életed utolsó pihenéssel teli, nyugodt, még annyira nem felelősségteljes napjait:)

Sajna rossz hírem, h Lili szeme nagyon csúnya, vettek váladék-mintát, de a dokik erősen gyanakszanak arra, h szülés közben kapott el vmit tőlem...Mondhatom baromi jó. 36.héten elküldtek váladéktenyésztésre, ami ugye negatív lett. De könyörgöm 42.héten szültem, 6 hetem volt esetleg elkapni valamit..
Szerintetek nem felelőtlenség, h nem szűrnek meg mégegyszer??? Nyilván ha kiderült volna, hogy van valami, akkor császár lett volna, és most nem aggódnám halálra magam amiatt, hogy nem tudja kinyitni a gyerek a szemét...
Volt valakinek hasonló problémája? Segítsetek:(

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


ole, Lilikém olyan lent volt a 32.héttől, hogy fejméretet nem tudtak rendesen mérni, és a 42.hétre született, ugy, hogy burkot repesztve megindítottak...Ugyh sosem tudhatod.:)

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok!

Nyuszimuszi!Sajnalom a kislanyodat,remelem ez csak egy rossz emlek marad szamotokra egy kis ido mulva es minden teljesen rendben lesz veletek.
Koszonom a tajekoztatast,latom ezzel a problemaval nem vagyok egyedul.Nekem is mar a 28 hetes ultrahangon mondtak,hogy eleg lenn van a picur es kaptam is ra magneziumot.Annyi hasonlo eset van,hogy nem is igazan aggodom,remelem minden rendben lesz.
Ha jol emlekszem akkor a te babod is kisebb volt az ultrahang szerint,mint lennie kellett volna,ugye? Nalunk is kb egy ket- het lemaradast lattak,ugyhogy nem tudom mire szamitsak,de azert felkeszulok minden lehetosegre.

Lilinek jobbulast ,neked pedig kitartast!!!

ole85
 
 


Nyuszi Nagyon sajnálom Lilikét,remélem hamar meggyógyul,sok gyógypuszit küldök neki!!!!

sutimano76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: