Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Töltök fel egy képet még Bulcsúról, ez a kép olyan édes, hogy megzabálom!! :D
Jól vagyunk, igaz még fáj alul na meg a melleimről ne is beszéljünk :-( nyugtassatok meg hogy tényleg javulni fog a helyzet és öröm lesz a szoptatás, mert jelenleg inkább fájdalmak közt zajlik :-( de a tejciért mindent :-)
Bulcsúnak még nem állt be a nappal és az éjszaka, mert hát éjszaka nem igazán alszik, szóval kicsit így húzos:-)
Valakinek erre valami tanács?? azt már próbáltam hogy du. nem engedem aludni de az sem igazán használ.... nem tudom még mit vethetnék be, bár azt mondják hogy magától beáll.... hát reménykedem :D

Baba drukkolok Neked, kitartás ebben a nagy kánikulában :-)
Na meg minden babásnak, és pocakosank!!!

Kép
tücsi85
 
 
 


tücsi: zabálni való a kis fiad. és ne aggódj a fájdalmak hamar elmúllnak,nekem két hét kellett.alul jegeltem,felül meleggel borogattam a mellem. és Bulcsúnak is idő kell mire megtanulja mikor mit kell.és a meleg is közrejátszik szerintem,hanna is nehezen alszik.de az elején két óránként voltunk mi is fennt,szóval nyugi és türelem. eleinte én is zombi voltam,hulla fáradt,de pár hét alatt be fog állni.

garmastan kenöcs jó a mellre,nekem bevállt,

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


tücsi nagy gratula nektek. Nagyon szépek vagytok.

Baba megy a drukk.

cunci ki volt a dokid?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

még itthon vagyok. :(
lezuhanyoztam,nem múltak el a görcsök.néztem általában 30 percenként jönnek,de van olyan is,hogy csak 15.a derekam folyamatosan fáj.szóval nem tudom,mi lesz.
mostmár azért kezdek egy kicsit félni,de nagyobb az izgalom,hogy lássan végre a kis rolandot,szerelmünk gyümölcsét.
én elképzelhetőnek tartom,hogy csak éjszaka vagy hajnalban lesz valami konkrét dolog.de addig írok nektek amíg tudok.
baba0727
 
 


baba: próbálj minnél többet pihenni a görcsök szünetében,mert szükség lesz az erődre.
drukkolok ezerrel.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


sziasztok!
baba!
Drukkolok neked! Ne félj! Biztos ügyesek lesztek! Gondolj arra, hogy 9 hónap várakozás után végre találkozhatsz Rolanddal!
Anyukád veled van már? Párod végül is bemegy a szülőszobára veled?
Szorítok! :wink:

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Gratulálok Fruzsának, remélem minden simán ment nála!

Baba, itt az idő, mész szülni! Kitartás, sima ügy lesz! :)

Tücsi, ez a kisfiú nagyon cuki! és a neve gyönyörű! Eleve nagyon birjuk az ősmagyar fiú neveket, ha nekünk kisfiú lett volna, Zétény lett volna a neve.
A Hunor is nagyon szép név!

Szoptatás ügyben kitartást: nekem az első hetem szintén rémálom volt, konkrétan az első napokban bömböltem minden szoptatásnál annyira fájt. A mellszívótól pedig egyenesen leizzadtam, szó szerint folyt rólam a viz amikor beindítottam. Aztán a 2. hétre már sokkal jobb lett, és 2 hét után sima ügy volt a szoptatás, most már meg se kottyan.
Én kentem AVENT-tel, jó volt, de ami igazán segített az a Garmastan, mert abban van gyulladáscsökkentő is. Azt elkezdtem használni, és 2 nap alatt látványosan eltűntek a sebek, a hegek, és nem fájt a mellem!!! használd mindenképp, naponta jó sokszor kend be vele a melledet. És a csomókat masszírozd ki, előtte zuhanyozz le jó meleg vizzel (csak felül), vagy forró vizzel borogasd le a melled, utána könnyebb a masszirozás. Nekem az is marhára fájt, de muszáj volt, utána könnyebb volt a szoptatás. A masszirozást is 1-2 hétig kell csinálni, aztán már nem. De ha nem csinálod, belázasodsz, én is kiütöttem magam az elején 1 napra, pocsékul voltam.
De a cél érdekében muszáj mindent megtenni, érdemes! :)

Nálunk még mindig muszáj a tápszeres pótlás, bár Luca 2 napja már 120 milit is képes volt kiszopizni, de mivel egy kaja adagja már általában 130-160 között van (ahogy épp kedve és étvágya tartja), muszáj a hülye tápszerrel kiegészíteni az evést.
De tegnap pl. gyalázatosan rosszul evett, jó ha 60-at kiszopizott ebben a melegben, kb. 15 p múlva bágyadtan pihegett szegénykém...de már beletörődtem, lényeg h gyönyörűen fejlődik, már kezd pocokfeje lenni, nagyon cuki! :)

Ez a meleg elviselhetetlen, borzasztó!!! Ablakok, terasz ajtó becsukva, redőnyök lehúzva, igy "csak" 27 fok van a lakásban, ez még elviselhető.
Ma nem is megyünk sétálni, nem vagyok hajlandó Lucát kivinni ebben a pokoli hőségben, még este is 35 fok körül van....

Kép
szolnoki rita
 
 


Tücsi: és ez az éjszaka-nappal beáll magától 1-1.5 hét alatt, Lucával ugyanez volt.
Már tudja, h este 8-kor fürdés van, utána kaja, és alvás....általában f11 körül bealszik, és úgy 6 óra múlva kel először.
Éjjel nem keltegetem, aludjon amennyit akar, legalább én is pihenek.
Nappal meg 4 óránként eszik, vagy néha-néha 3.5. De akkor aztán jól bekajál!

R.

Kép
szolnoki rita
 
 


anyu már nincs velem.már egyedül vagyok itthon.várom,hogy a férjem haza érjen a melóból és velem legyen.azt még nem döntöttük el.mármint úgy van meg beszélve,hogy bejön,de majd kiderül.
már nagyon várom a nagy találkozást.a kicsi fiacskámat a karjaimba fogjam és meg pusziljam.
köszönöm a drukkokat!remélem gyors és könnyű szülés lesz!
baba0727
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok, teszek fel pár képet a bébiről, remélem sikrül.

Rita: Még nem hívtam fel a babamasszázs miatt a lányt.
Mindig későn jut eszembe, de holnap sort kerítek rá.
Remélem jó hatással lesz a bébire.
Gratulűlok az új anyuciknak:)[/img]

Niki
nikike75
 
 


Hello,

jók a képek Gabi, tök arik!
Hová tűnt a kisleány fülbevalója, begyulladt a füle?

Na hogy bírtátok ezt a laza 38 fokot? Tegnap elugrottam 1 órára itthonról kora este, aszittem belepusztulok olyan melegem volt.
Nem is mentünk le sétálni, talán majd ma....

R.

Kép
szolnoki rita
 
 


Rita igen nagyon begyulladt, ki kellett venni, és be is nőtt.

Mi is ent voltunk a lakásban. Este fél 7 után mentünk ki, itt akkor már jó idő volt, érezni lehetett hogy vihar lesz, mert kicsit lehült a levegő, és a szél is fújt

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sziasztok!
sajnos még egyben vagyok!
éjjel 1 óta fent vagyok,olyan fájásaim voltak hajnalban.Most jövök nst-ről azt mondta a dán,hogy ezek a fájások jóslók.amit én kétlek. :?
hétfőig ha nem indul meg mehetek minden nap nst-re és ha utána se 31-én megindítják!ettől én nagyon tartok!az nem fáj?vagy nem tudom,ugyanolyan mintha megindulna magától??

Kép
baba0727
 
 


Sziasztok!
Baba drukkolok! talán már bent is van a kórházban! tök izgi!

Máténak kitartást! Ez nem az ő nyara... :cry:

Bulcsú gyönyörű! Ez a kép tényleg nagyon jól sikerült!
Nóri tök jól elvan a tesóival! Könnyű lesz felnőnie, örökli a sok játékot és kap egy csomó figyelmet! :)

Esztke! augusztustól fogok járni én is!

kitartást ebben a melegben! én most a közeledő hidegfronttól vagyok kiütve, de Hunor tök jókat mocorog odabent, remélem ő nem lesz ilyen frontérzékeny, mint az anyja :)

Kép
Kép
nikilány
 
 


Ó Baba! kitartást, én már előre örültem, bocsi.

Tényleg kitartást! többször fürödj, hogy jobban bírd ezt a meleget.
Van veled otthon vki? Párod tud vinni, ha Roland elindulna kifelé?

Kép
Kép
nikilány
 
 


nincs itthon senki velem napközben.de anyu 1 utcára lakik tőlünk.szóval ő ha kell ugrik. :D
én már sajnos kezdek arról letenni,hogy magától kifog jönni. :cry:
nagyon kétségbe vagyok esve!!!
baba0727
 
 


baba: gyorsan hessegesd el a kétségeidet,félelmeidet.
pici fiad jön ha elérkezetnek látja az időt,de ha jól érzi magát akkor meg ki kell csalógatni.ne stresszelj,az nem tesz jót.pár nap és tényleg anyuka leszel,csak erre gondolj,hogy majd a kezedben fogod a kis drágádat.nyugi,nyugi,nyugi

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Üdv!

Fruzsi férje vagyok. Felrakok pár képet elsőszülöttünkről, Benjáminról. Majd Fruzsi mesélni fog, én csak annyit írok, hogy 3 óra alatt meg lett a baba, hüvelyi úton, EDA nélkül. Kép Kép Kép Kép Kép Kép
fruzsa7
 
 


ismét egy gyönyörűség!!!!!!!!!!!!!!!! nagyon édes!!
gratulálok Benjaminnak s szüleinek!

Baba bármilyen nehéz, próbálja ne stersszelni, igyál valami nyugtató hatású teát vagy homeos bogyót, de ilyenkor még akár lassíthat is a stressz....
de lehet most a hidegfront meg is oldotta???? Azt mondta nekem a doki, a hidegfrontnál szoktak megszaporodni a szülések...márpedig most az van.
VÉGRE!!!!!!!!!

Máté 1 nap alatt meggyógyult, szerencsére nagyon gyorsan lement a vírus...

szép hétvégét nektek!

Kép
Kép
tengdi
 
 


Nagyon-nagy gratula Fruzsáéknak. Ügyes voltál!! :D Üdv a világon kicsi Benjamin. Sok tejcit , jó egészséget, és sok boldogságot az egész családnak!! :lol: :wink:
cunci
 
 


Sziasztok

Fruzsa

Sok boldogságot a gyönyörűséget Banjáminhoz! Nagyon szép baba! GRATULÁLOK A CSALÁDODNAK! Ügyesek voltatok! Sok tejcit!

Baba!
Kitartást, tényleg ne idegeskedj, mert az valóban nem tesz jót. Bent ugysem marad a kiscsemetéd! Bár így ebben az időben biztos nem lehet könnyű, de gye kis felüdülés ezzel a hidegfronttal! Talán ettől meg is indul majd!!! :lol:

Marcsi
A film jó volt, bár volt a végén nekem egy kis hiányérzetem és sajna a következő rész bemutatásáig megint eltelik egy rakás idő. Még a végén Hanna is oviba fog már járni úgy elhúzzák a rétestésztát! :evil:
Nekem mindegy mejik nap lezs a tali, mert a férjem el tud vinni, csak kedden (18án) HAnnát oltásra visszük és nem tudom előre megjósolni hogy hogy viseli. HA minden rendben lesz akkor a kedd is jó!
Előre örülök hogy találkozhatom azokkal akik eljönnek! Jó lesz megismertni Titeket és a babákat! Lesz ott együtt pelenkázás! :shock:

Ahnna egyébként nagyon gyorsan mozog már! NApi szinten tekeri le a kis testét az ágyról ami csak az övé és 180x200-as, de mégis kevés neki. De már nem ijedek meg, mert valóban gumiból van, ráadásul kipárnáztam azokat a felületeket ahova eshet. Minden napra jut egy "a mindenségit, megint a földön van!" eset! Már a jobb oldalára is fordul meg hátrafelé mászik, meg oldalazik. És ráadásul jön a 3. foga alul. Szerintem (bár nem értek hozzá, de ahogy fejlődik talán igazam lesz) 1 éves kora elött biztos járni fog! Bár már mondom is a férjemnek hogy "gyerekpóráz" kellene! :shock: Persze ez csak vicc.
Még a konyhába sem tudok kimenni nyugodtan... Persze ez az élet rendje!

Tengdi
Örülök hogy meggyógyult Máté! TAlán a találkozóra is el tudtok jönni? Jó lenne!

Mindenkinek szép hétvégét!
puszi
viccvucc
 
 


Örömmel értesítelek benneteket,hogy baba0727 kisbabája Kozák Roland Norbert megszületett 53cm 3490gramm. Anyuka és a baba is jól vannak.

Hatalmas gratuláció nekik!

Dia: én is örülök,hogy Mátéval minden rendben.

viccvucc:Hát ezek a kis Hannák ilyen mozgékonyak az én kis Manóm is örület már mit vonaglik,szerintem ő is hamar el fog indulni.legalább nem kell annyit a konyhában lennünk:):):):

Fruzsa: gyönyörű a kis drága kisfiad,sok egészséget kívánok.várjuk majd a beszámolót.

cunci: nem tennél fel eszterről képet,jössz te is a találkozóra.

tényleg marcsi hányan jelentkeztünk eddig,elférünk majd?

babanetes találkozóra elmentünk ma,hát nem volt egy nagy durranás.csak a ringató foglalkozás ért valamit,talán két-három sátor volt és ennyi,szóval jővőre inkább gyerekszigetre megyünk,mondjuk,volt egy csapat,gondolom olyan jó kis fórumozó brigád mint a mienk,vittek kaját piát és ott buliztak,talán jővőre már mi is összeszervezhetjük.

remélem megmarad a kapcsolat majd itt.

na megyek a kis családomhoz.

szép hétvégét mindenkinek!

Andy

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Benjámin nagyon szép kisfiú! Olvadok... :oops: Már alig várom, hogy lássam az én fiamat is! De még hátravan 2 hónap!!!

Tengdi! Azt hittem a bárányhimlő a kötelező oltások között van... Az a baj, hogy a párom elég kevés gyerekbetegségen esett át, a bárányhimlő is kimaradt... így muszáj lesz Hunort beoltani ellene :? De nem akarom agyonszuriztatni az összes lehetséges betegség ellen.

Egyébként voltunk párommal a babanetes találkozón. Jó idő volt, nem túl sok gyerek között elég jól elvoltunk.

Jó hétvégét! Most legalább jó idő van!

Kép
Kép
nikilány
 
 


Grautula Babának! és Rolandnak is!
Reméltem, hogy ma még ezért nem írt, de nem akartam másodjára is elszólni magam... :)

Kép
Kép
nikilány
 
 


sziasztok!

Hatalmas gratuláció Fruzsának és babának!
Üdv a világon Benjamin és Roli!
Sok boldogságot, jó egészséget és nyugodt, szép napokat kívánok nektek!

Évi
Gratulálok Hannához! Olyan jó olvasni mennyit fejlődik hétről-hétre!

Andy
Eddig tízen jelezték vissza hogy jönnének, plusz babák! :) A kertben bőven elférünk. Van hintaágy, székek és pokrócok is! Rossz idő esetén a házban is elférünk, bár kicsit szűkösebben!

további szép hétvégét mindenkinek! Olyan jó, hogy nincs kánikula!!
Mi nagyon élvezzük! ;)

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Katuska!
Hova tűntél?? Remélem nincs baj, csak nyaraltok?!?

Jó éjszakát mamák és babák! (és persze pocakosok is!)

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Kedves újdonsült Anyukák! Gratulálok! Szó szerint könny szökött a szemembe, hogy ilyen csodán estetek át! Sok boldogságot, tejcit és egészséget kívánok!

Mi pénteken voltunk 4d-n, de a kis Orsink nem mutatta meg az arcát, csak a kis profilját láthattuk, de így is boldogok vagyunk, mert minden rendben van vele. Már 1.9 kg. Azt mondta a szonográfus, hogy szép hosszú combja van... :)

Szép vasárnapot!!!

Kép

Kép
esztke
 
 


Sziasztok!

Amint látom a férjem már megelőzött engem a nagy hírrel..de most akkor tudatom veletek, hogy mi is megszülettünk kedden 21.-én 19 óra 7 perckor 3020 g-mal és 50 centivel.

De akkor jövők a lényeggel, míg a fiam alszik:


Kedden délelőtt már érezgettem görcsölgetéseket, de csak jóslónak tudtam be, vígan trécseltem a gmailen, bő ebédet ettem, brutál sokat, semmi jele nem volt a dolgoknak. Fél kettő körül már érdekesen fájdogált, de nem görcsölt, csak a hasam alja úgy jobban fájt, annyira hogy épp BKV-val akartam menni Nst-re...felöltöztem meg minden, de aztán hívtam a férjem, hogy azt hiszem az a Bkv nem fog összejönni. És inkább vigyük a cókmókot is. Szóval 3 körül nekiindultunk, 3 perces fájásokkal akkor már, de még vígan navigáltam a kocsiban a rövidebb utat. Beértünk, Ildikó szülésznőnek mondtam, hogy Nst-re jöttem. Azt mondta, hogy igen csak úgy nézek ki szerinte mint aki vajúdik, de én erősködtem, hogy én még nem szülni jöttem. Megvizsgált, aztán Boros Edina doktornő is, ő volt bent, 3 ujjnyi voltam, azt mondták innen már nem megyek sehova. Riasztották az orvosom, hogy jöjjön, de ha már nem érne be, szólnak neki. Kb. 4-kor bújtam hálóingbe, egy óra múlva már nem volt méhszáj, épp beért az orvosom, burkot repesztett (a baba már belekakilt a vízbe), ebből semmit sem éreztem, csak melegséget, ráültetett a szülőszékre vagy mire, hogy jobban tolódjon a baba feje lefelé, azt mondta, hogy ettől erősebbek lesznek majd a fájások. Én annyira nem éreztem, csak szorítottam egy kicsit a férjem kezét...gyakorlatilag vajúdni csendben vajúdtam. 4-5 fájás után éreztem, hogy jön valami gyorsan, lefektettek. Jöttek a tolófájások. Eleinte nem tudtam hogy mit kell csinálni, mert olyan erősen jöttek, hogy hirtelen nem kaptam levegőt, és nehezen tudtam beszívni és nyomni. De egy fél óra alatt kint volt a buksi, de már nem maradt ott, hanem gyorsjáratban az orvosom kezében landolt a bébi. Volt gátmetszés, de nem éreztem. Rögtön leszívogatták a dolgokat a bébin és a gyerekorvos is jött, de nem volt semmi gond, bár egyszer a nyaka köré volt tekeredve a zsinór, de a ctg jó volt végig. 10/10-es Apgart kapott. Utána még egy órát stoppoltak, azt mondták szép szülés volt.
Valóban nem éreztem megterhelőnek, ami utána jött azt annál inkább. Még az éjjel 3-szor elájultam, csütörtökre a hemoglobin szintem olyan alacsony lett, hogy az orvosom azt mondta, ha másnapra nem szedem össze magam látványosan, felajánlják a vérátömlesztést, ráadásul meg kellett első éjjel katéterezni, és hát még most is érzem a hatását, néhány Wc-zés brutál durva volt. Tegnap jöttünk haza, mert a biztonság kedvéért még egy napot ráhúztunk, nyakaltam a multivitaminokat, úgyhogy a vérátömlesztést megúsztam. Tejcsi van bőven, éjjel is jártam fejni a csecsemősökhöz. Majd ha még lesz időm, jövők és írok.

fruzs
fruzsa7
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem voltam fenn ezen az oldalon. Sokminden összejött, ezért jóformán a gép lözelébe sem tudtam jönni. Most itt vagyok!!
Nagyából visszaolvastam. Hát sokminden változott, illetve sok pici életel gyarapodtunk. Gratulálok mindenkinek!!!! :lol:
Igazából egy kérdésel fordulok hozzátok. Azt tudom, hogy legtöbben a Kardos dokihoz jártok, illetve nála szültetek, de tudna nekem valaki több infot adni róla? Ami igazából érdekel, az az, hogy a Köbányai úti rendelöbe szokot e rendelni és mikor?
Az igazság az, hogy eddig a Sulyokhoz jártam, nála is szültem, de tavaj amikor utoljára nála voltam egy kicsit berágtam rá, és most másik dokihoz szeretnék menni. Jelenleg 2 doki között vacilálok, az egyik a Kardos, a másik a Szécsényi. Még egyenlöre nem döntötem, de az idö sajnos nagyon sürget.
Elöre is köszönöm. Sziasztok, A picikre nagyon vigyázzatok
Gika

gika01
 
 


Sziasztok!
gika!
Én Szécsényi doktorhoz jártam, nála is szültem és maximálisan meg voltam vele elégedve! :) Kedves, figyelmes és szakmailag is ok!
Egy aprócska "szépség hibája" van! Időnként nem bírtam elérni telefonon! (ez 3 esetben fordult elő)
Ő a XVII. ker.-ben, a Ferihegyi úton, a Medikard-ban rendel, de a kórházban is fogad!
Szép vasárnapot mindenkinek! :wink:

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok! Remélem mindenki jól van. Andy! Sajnos nem tudok elmenni Marcsihoz partyzni, pedig nagyon jó lett volna. Remélem készülnek képek és akkor legalább meg tudom nézni. Mindenki vigyázzon magára és a pocaklakókra és a volt pocaklakókra. :lol: [/img]
cunci
 
 


Sziasztok

gika én a Kardoshoz járok. Nem rendel az sztkba, csak a magán rendelőbe lehet hozzá bejelentkezni ugyan ott rendel ahol a Szécsényi. Én 12 éve járok a Kardoshoz, és maximálisan megvagyok vele elégedve, 3 gyereket szültem nála, egy vetélésnél a műtétet végezte. Nagyon kedves rendes, nyugodt, és szakmailag is ért a dolgához.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy válaszoltatok! Ha jól gondolom a magánrendelö fízetös. Viszont az sztk-ban a Szécsényi szokott rendelni ha jól tudom. Bár vele csak az a baj, hogy a Sulyokkal elég jóban van, legalábbis ök egymásnak passzolgatják a betegeket, ha valamelyik nincs. Legalábbis így hallottam. Nem tudom nem e ciki pont öhozzá mennem? Na mindegy még rágodok rajta egy kicsit.
Sziasztok, vigyázzatok a kicsikre :roll:
Gika

gika01
 
 


sziasztok!

Hallllóóóóóóóóóó! mindenki nyaral? sehol senki? De jó nektek!
további szép napot!
puszi

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Szia, Marcsi! Én itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok! :lol: Ugye készülnek majd fotók a buliról? Olyan jó lenne, ha el tudnék menni, de vidékről+2 gyerek nem egyszerű megvalósítani egy ilyen kiruccanást. :? Remélem, jól fogjátok érezni magatokat, lélekben veletek bulizok én is. Puszi mindenkinek. Aki nyaral, annak jó nyaralást, aki otthon pihen, annak jó pihenést, aki pedig éppen szül :lol:, annak gyors,könnyű szülést kívánok! :wink:
cunci
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok,csak kicsit fáradtan,Hanna pár napja megkergült,olyan hisztiket levág,hogy csak lesek,most kell kitervelnem hogy is vágjam ketté a számításait.
kis gengszterem,ha kézben vagy vigyorog közelítek a kiságy felé és rázendít,no de anya kitalál valamit.

ma délelőtt temetésen voltunk ,mert a szomszédbácsi meghalt és hát illet megjelenni,hála isten korán volt így elkerültük a meleget.

csütörtökön jönnek a szüleim és itt lesznek egy hétig utána meg visszük őket haza,szóval nem leszek egy darabig,de a bulin tuti leszek.

majd írjatok pontos időpontot nekem akkor 17-18. jó.

mindenkinek jó babázást és babavárást kívánok!

dia: esténként ott sétálok,ha gondolod elviszem a kabátot és a nacit amit hoztam Máténak,mert ha nem jó akkor teszem fel a netre.remélem ti is jól vagytok

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok,

fruzsának gratulálok, nagyon-nagyon szép ez a kisfiú, nagyon cuki! :) Tök szép pofija van! Őszintén gratulálok!
És persze az új anyukáknak is, akik mostanság szültek!

Üdv,
R.

Kép
szolnoki rita
 
 


Sziasztok!
cunci
Sajnálom,hogy nem tudtok jönni, de vidékről én sem indulnék,el! :(
Nekem nincs fényképezőgépem, a mobilommal szoktam fotózni. De ha nem lesz más, akkor azzal csinálok néhány képet! Remélem valamelyik csaj tud majd fotózni!?!

Andy
Örülök, hogy ti biztosan jöttök a bulira! :) Szerintem augusztus 17. hétfő lesz a nyerő! Bár még sokan nem jeleztek vissza! (biztos nyaralnak) Én délutánra gondoltam, de ezt még addig megbeszéljük!
Meg azt is ki-mit hoz?!? Én arra gondoltam, hogy néhány üveg ásványvizet, üdítőt veszek a hétvégi bevásárlásnál. Igy aki BKV-val jön nem kell cipelnie!
(Rajtad kívül eddig baba, Viccvucc, Esztke, és Tengdi írta, hogy megfelelő aug.17-18.!)

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Én kocsival megyek majd és tudok vinni pár üveg vízet stb.
és viszek fényképezőgépet és majd át küldöm mindenkinek.

na léptem,várom már a talit

pusszantás

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a kisbabákhoz a mostanság szült kismamiknak és az apukáknak is. Sok-sok tejecskét kívánok.

Marcsi nekem is jó a hétfő. A címed majd elküldöd priviben?

Mi nagyszülőztünk az elmúlt héten, és most szombattól is két hétig mamázunk. Közben meg tapétázunk, úgyhogy dobozolok mint Tóték.

Baba, mi a helyzet veled?

Andy, van esze a gyereknek. Én sem szeretnék az ágyban punnyadni a helyében :D :D :D Amúgy Lotti is maximálisan igényli, hogy beszélgessünk hozzá, gyömöszöljük. Van amikor elvan 20 percig a játszószőnyegén, de már észrevettem, hogy néha ekkor a tv-t nézi, pedig háttal van neki, a tv-től kb 5 méterre. Teljesen kicsavarodik és megszűnik a külvilág. Megengedtem, hogy megnézze a vízilabdameccs végét, de mivel kiestek a fiúk, vége van a tvzésnek. :D :D

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!

Hogy vannak a Kismamák-Kisbabák?

Kiváncsi vagyok a véleményetekre, már többször hallottam, hogy nem jó háton feküdni a nagy pocakkal, de sokszor éjszaka arra éberedek, hogy a hátamon alszom, ilyenkor rögtön elfordulok. Szerintetek? Mit tudtok a témával kapcsolatban?

Kép

Kép
esztke
 
 


Sziasztok!
Esztke!
Annak örülj, hogy tudsz aludni! :D Bárhogy is...
Én mostanság elég rosszul alszom, a rendszeres wc-re járástól függetlenül, össze-vissza forgolódom. Ezért szoktam napközben is lefeküdni, mert érzem, hogy nem pihentem ki magam az este.
A védőnőm nekem is mondta, hogy a hátonalvás nem jó, mert Babó nyomja majd a beleimet, de mondjuk úgy nem is tudok sokáig maradni, mert sosem aludtam a hátamon...
Szerintem ha a Babának nem kényelmetlen, akkor mindegy hogy alszol.
Egyébként megyek hétfőn tornára! Mit kell vinni?

Marcsi!
ha megyek, akkor viszek fényképezőt, és valszeg autóval, majd én is hozok üccsit. De még mindig nem tudom az augusztusi hazamenetelünk idejét...

Niki

Kép
Kép
nikilány
 
 


Marcsi: persze nekem is jól jönne acímed privibe:):):)

esztke: nekem a végén már csak oldalasan volt jó szopipánával a lábamközött .háton nyomja a súly a gerincet ,azt hiszem azért nem javasolják.

trinky: nem is csak az alvással van gondom,Hanna amúgy egy anygyal,de a lefekvésnél megkergül,olyan hisztit levág,nagy franc a kis drága.és örülök,hogy te is jössz ,legalább megismerkedünk,hisz egyidősek a lánykáink. a séta oda úgyis elmaradt.

többiek biztos nyaralnak.jó pihit nekik

pusszantás

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Nikilány:
Szerencsére tudok aludni, persze nekem is ki kell mennem 1X,2X pisilni, de amúgy nem okoz gondot. Ettől függetlenül én is lefekszem napközben és simán alszom másfél-2 órát. :) De mindenki azt mondja, hogy most aludjak, ha tehetem, mert utána egy ideig nem fogok... Megfogadtam a tanácsokat.
A tornára egy kényelmes nadrágot, pólót, zoknit és egy kisebb törülközőt hozz!

Ma megyek a védőnőhöz, majd megkérdezem, mit tanácsol az alvással kapcsolatban.

Kép

Kép
esztke
 
 


Niki még a beutalót is hozd!!! És torna előtt be kell jelentkezni a betegfelvételen, terhestorna címen!

Kép

Kép
esztke
 
 


sziasztok!

Voltunk ma mérlegelésen a védőnőnél. Boglárka 4kg80dkg és 57cm! :D Nagyon szépen fejlődik! Hétvégén majd megpróbálok friss képet feltenni!
lányos anyukák! lenne egy kérdésem.
Bogikám puncijában fehér "trutyi" van, ki kell szedni? És ha igen, akkor hogyan? Púdert nem használok, krémet oda soha nem kenek, gondolom akkor ez vmi váladék féle?! (ez normális?)Este fürdésnél megmosom,de szükséges egyéb tisztogatás? (úgy tudom nem szabad belenyúlni semmivel!?)
Köszönöm a segítséget! :oops:

Andy, Trinky!
Pü ment!

Mindenkinek puszi!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Esztke, én szinte mindig háton aludtam. Hallottam, hogy összenyomok mindent, de valahogy nem ment másképp. Végül megkérdeztem Szécsényi dokit, és azt mondta, hogy aludjak háton ha úgy jó, ha gáz van, akkor úgyis én leszek rosszul először nem a baba. Szóval én utána is háton aludtam, és Lottinak nem lett semmi baja.

Marcsi, köszi a címet.
Szerintem krém van Bogi nunijában. Hiába nem kensz oda, akkor is bemegy. Sőt ha nagyot kakál, akkor az is bemegy. Én kaka után mindig ellenőrzöm, és minden fürcsi előtt törlőkendővel körbetörlöm. A doktornő ezt meg is mutatta még az elején. Úgyhogy szerintem nyugodtan töröld ki, ne pangjon ott a trutyi.

Andy biztosan álmos Hanna amikor le akarod rakni aludni?

KépKép
trinky
 
 


trinky:

Annyira álmos már hogy tiszta vörös a szeme és vakargatja a fejét és a fülétm,nála ez a jel.de ezzel korábban nem volt gond,lehet a fejlődés ugrás miatt van. ma kirobbant a pár napos kaki belőle és vigan alszik már egy órája lehet ez volt a baj)

marcsi: megkaptam a címet köszi

csajok nincs valakinek szúnyoghálója,hétvégére kellene kölcsön,amit babakocsira és hordozóágyra tudnék tenni,diósjenőre megyünk és állítólag szúnyog örület van.azért nem akarok több ezret kifizetni.köszi előre is,

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Andy, én 800 Ft-ért vettem egy univerzálisat, és nagyon jó.
http://bebibolt.hu/index.php?main_page= ... ts_id=1139

Sajnos mi is megyünk szombaton két hétre a nagyikhoz, így nem tudom odaadni......

Szegény Hannus, jól megszenvedhetett azzal a kakával.

KépKép
trinky
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: