Új privát üzeneted érkezett!

Pénzért nem csináltam elemzést...mert kb 10000 Ft lenne a teljes személyiségkép...
Elvégeztem a sulit, majd felkértek tanítani így 2 évig volt egy felnőtt csoportom Szolnokon és egy Kecskeméten!
Barátilag, nem komplexet mondok, ha szeretnétek...

Judit!
Gyerekrajzok elemzését imádom! Rajz szakos és tanítónő léttemre művészeti alapiskolában kicsiket tanítottam képzőművészetre mielőtt táppénzre jöttem,- imádtam!
SOKAT ELÁRULNAK!!!
A gy-ben te vagy a g! Párkapcsolatra-szexualitásra utal, hogy ki a dominánsabb...JÓL tudod, de ezek csak részletek...ennél sokkal bonyolultabb az elemzés!!!

Szilvi!
Te is tanítónő vagy?Hol dolgoztál?...
Gyulát a tesója által ismerem- Moneszka a barátnőm, akit az esküvői szalonban ismertem meg anno...!

Évi!
Akkor te is csatlakozhatsz majd egy találkozóhoz! Össze kellene hozni erre egy közeli szimpi vendéglőben, cukrászdában!!!!

Ildikó!!
Válaszoltam is az iwiw-en. Stimmel?...vagy még nem tiszta, hogy honnan ismerjük egymást?...Ha találkoznánk biztos beugrana! Melyik évben találkoztunk?Már az 1-es ABC fölött volt az üzletünk?...

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 


Én is vajúdni akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
De azért izgulok érted Judit!!! :D :D :D :D :D
Olyan írígy vagyok!!!! :D :D


Kati!
Gratula!!
És szerintem nincs mit szégyelned

Kép

Kép
katlina
 
 


Kati! Anyósomék is a Bálvány úton laknak!
Mi meg Nóri szomszédai voltunk, ugye Nórikám! :cry:

Amúgy ne aggódj, ha rendi szobatársaid lesznek, mire hazajöttök a kórházból, addigra mindent tudsz majd a babaápolásról. Ha lesz kérdésed, majd nem győzöd olvasni, mert mi ilyenek vagyunk. Az meg, hogy elváltál na és? én is elváltam, de újra férjhez mentem és van még két szépséges kisfiam! A férjem is nagyon imádja a lányomat, valamelyik nap azt mondta, hogy már nagyon összenőttek.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 

 
 

Ildikó!
Most olvastam el az iwiwes válaszodat:
ÖRÜLÖK, hogy képben vagyok!!!
Nagyon szerettem volna akkor veled dolgozni, emlékszem milyen jókat beszélgettünk....azért emlékszem így az esetre!!!
MILYEN KICSI EZ A VILÁG!!!!...vagy Szolnok?...

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 


Balwin, majd ha olvasod!
Most iszogatom az alkeszmentes söröm, és most jutott eszembe, amikor én vajúdtam Fanna is azt ivott. Hát egészségetekre!
Már tiszta kész mindenki, hogy mi van veletek, de szerintem már túl vagy rajta.
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Kati! még most is megborzongok!
Olyan jó, hogy így egymásra találtunk, hát álmomban sem gondoltam volna!Én is szerettem volna ott dolgozni, de a munkarend miatt nem tudtam vállalni, mert hát akkor váltam el és egyedül egy ovis gyerkőccel nem könnyű, bár anyukámék nagyon sokat segítettek. Aztán meg akkor mentem ismét, amikor magad helyett kerestél üzletvezetőt, emlékszel? Akkor is nagyon megörültél nekem, bár ismét tárgytalan volt a dolog. Sajna!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Katlina!
Te is fogsz!!! :lol: :lol: :lol:

Kati!
Gyulával együtt tanítottam 2 évig a Belvárosiban (én angolt). Sokan nem bírták a különcsége miatt, de én szerettem vele együtt dolgozni. Mindig feldobta / dobja (iwiw-en) az embert. :) Jót tett a tantestületnek. Szeretem a "másként gondolkodó" embereket. :D
szilbee
 
 


látom itt már egymás nyakába borulás van :lol:


Kati!
Nekünk is tavaly volt az esküvőnk.(Nimi 4 hónaposan csücsült a pocakomban) és azután a felujított Pelikánban volt a vacsoránk. Nagyon aranyosak és rugalmasak voltak.(mi vittük a sütiket,meg az alkoholt) Családias légkör volt,nem zavart bennünket senki.Ezt tudom ajánlani,nézzétek meg.

Katlina!
Semmi gond!!!! Mégy már nemsokára te is. Addig is gyűjtsed az erődet,pihenj,dobd fel magad valamivel! És ha lehűlt a levegő sétálj egy nagyot és beszéld meg a Babuval hg készülődjön mert te már felkészültél :D Kép

Nóri!
:cry:

fanna3
 
 


Csajok!

Most telefonáltam a szülőszobára, nem szült még meg Balwin, kb. hat körül lehet érdeklődni. Jól vannak, már a körülményekhez képest.
Jaj ez olyan izgi! Remélem átadják, neki amit üzentem, hogy az internetes csajok üdvözlik

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Gézám! Mi ez a :cry: jel? Nimi nyűgi, vagy nyugi?

Kati! Miért szégyelnéd, hogy elváltál és ennyi évesen? Manapság az a különszám, ha valakik együtt maradnak...normálisan. Arra meg légy büszke, hogy ilyen idősen szülsz. Én meg férjhez sem mentem...oszt én sem szégyellem! Szégyellje az magát, aki szerint szégyellni kéne magunkat!! Irgum-burgum.. :wink:

Amúgy itt a Barosson fog nyílni egy cuki a Koktél helyén...de mikor már?? Olyan régen csinálják már :cry: ! Ott összegyűlhetnénk.
Vacsorára meg tudom ajánlani a Szapáry út végén, a meztelen szobornál van egy étterem, nevét nem tudom. Kerthelyisége is van. Na, nem ott, hanem bent. Egyszer vállalati buli volt ott, de igényes kis hely.
Azt nemrég mondták a tv-ben is, hogy Romániában sokkal jobb üzleti lehetőségek vannak már, mint itthon. Ez elég szomorú!

Igen Ildi, szomszédok voltunk, de az a biggyesztett szájú emberke nagyon hamis ott!! Mintha legalábbis sajnálnád, hogy elköltöztetek! Szerintem alig vártad, hogy végre megszüljek, és elköltözhess... :o .

Olga! Míg írtam az előbb a hozzászólásomat, Lilcsi kibányászta az egyébként is defektes meggyet a kocsi aljából és helyet foglalt rajta :shock: . Úgyhogy gyorsan elfogyott...

Katlina! Alig látszik az összeborulásotok! Kicsit még dolgozgas rajta!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szegény Judit! Akkor húzzák, mint a rétestésztát :cry:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Kati! Balwinról kép a 22. oldalon van!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ú NÓri, hogy mondhatsz ilyet!
Tudod, hogy anyád helyett anyád voltam a terhesség alatt, sőt még engem akartak a mentősök elvinni szülni hajnalok hajnalán. Hi hi hi :P
Apukád még meg is haragudott rám, mert én hamarabb megtudtam, hogy megszültél. Na jó megbocsájtok :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


De az igaz, hogy alig vártad, hogy megszüljek...! :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Azért kíváncsi lennék, hogy Juditék most hogy poénkodnak a rőtszakállúval :wink: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Én mindjárt megyek haza, aztán ki a vegyi pályára fociedzésre (brrr.. meg fogok sülni), úgyhogy estig nem fogok tudni a fejleményekről brühühü!
Mindenesetre jól kihúzzák, szorítok, hogy most már minél gyorsabban megszülessen a babó!

Kati, az én párom is erdélyi... Ő nagyszalontai, a tiéd hová valósi? És mit vállalkozik odakinn, ha szabad érdeklődnöm!
Taliban benne vagyok, bár itt a közelben jó cukrászda... Nem is tudtam, hogy a Koktél helyén az lesz.
Nekem egy ismerősöm grafológus, és egyszer kielemezte a fiam rajzát. Megkért, hogy ha beleegyezek, hagy rakja már be a Zsaru magazinba, hogy végre olyat is tudjanak bele tenni, ahol a gyerekkel minden rendben van :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Bizony Évi! Cuki, pizzéria, fagyi és egyéb nyalánkságok... :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Igaz, Lilcsit már nagyon vártam. Amúgy is én vagyok ZSandark keresztanyja.

Petike most tejelte össze a fejét!

Szerintem Juditék szétröhögik az agyukat, ahogy elképzelem éppen most kérdezgeti a párját, hogy ő most mit is érez, ezek már a tolófájások, vagy....? Olyan pozitív csajszi, és annyira fel volt már készülve, hogy ilyen hozzáállással csak szép szülése lehet. Biztosan azt is kitárgyalják, hogy mi már lerágtuk a kezünket, lábunkat, annyira izgulunk! És milyen igaza van!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Most jó lenne Imike! Itt húzgálom a folyosón Lilcsit le-föl. A hintáztatását is milyen jól megoldottam, mikor nálatok voltunk :lol:

Azt miért mondhatták, hogy 6-kor érdeklődjünk?? Vagy így előre látják, mikor érkezik Luca? :shock:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Tiszta izgi! Vajon Juditék már hol tartanak? Látom, mindenki be van sózva!

Fanna!
Még nem írtam, hogy Nimi olyan, mintha puszira tartaná a száját. Vagy tényleg? A kis nőcsábász! Nem lehet elég korán kezdeni!

Mik ezek az összefonódások? Aztán bennünket sem kihagyni semmi jóból!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kati!

Olyan össze-vissza firkákat is tudsz elemezni? Bár Gréti nálunk többnyire nem rajzol, hanem úgy csinálja, mintha írna. Ez miért van? Ezt látja tőlünk?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hát felhívtam a szülésznőt(lehet Judit nála szül mert ma dolgozik),és kérdeztem holnap benn lesz-e,hát nem de a dokim ott állt mellette így beszéltem vele is és azt mondta hogy ha nincs semmi fájós érzésem akkor ne menjek holnap ne üljek ott egész délelőtt inkább menjek hétfőn mert akkor már ő is ott van

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, milyen rendi az orvosod.Én mondtam!

Bbj! Milyen jó, hogy már te sem vagy képtelen! :lol:

Nóri, milyen hintáztatásról beszélsz?

Ó Balwin, mindjárt hívom a kórházat!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hát nem tudom lehet nyugottabb lennék ha csinálnának nst-ét,nem tudom néha eszembe jut hogy talán egy picit félválrór veszi a doki a kismamikat,vagy nem tudom nem voltam még másik orvosnál :roll: ,de mondjuk annak sem örülnék ha valami idegen orvos nyúlna hozzám

Kép

Kép
katlina
 
 


Ildi! Hívtam a kórházat! Megszült Balwin!!
De nem tudok semmit, mert szerintem ugyanazzal a bunkó nővel beszéltem, mint amikor te szültél. Kije vagyok, mert ott van a férje, és ő majd ad felvilágosítást...aztán odabökte, hogy megszült. Ritka hülye állat az ilyen... :twisted: :twisted: :twisted:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


De amúgy biztos igazuk van mert a szülésznő is mondta hogy minek megyek holnap ki mondta hogy menjek?Szóval biztos jó ez így,vagy nem tudom :roll:

Kép

Kép
katlina
 
 


De jó jó!!!!!!!!


Hát Judit, nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
Kép

Luca, boldog születésnapot kívánok!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Most telefonált Balwin!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Nagyon sok boldogságot Judit Mindkettőtöknek! Ja, és persze apukának is! Fantasztikus!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na elég izgatottak vagytok?

Nem feszítem a húrt!

54 cm-el és 3500 grammal megszületett Luca!Anya nagyon kifáradva, apa repdes az örömtől, Luca szépen szopizik!


Ja azt elfelejtettem megkérdezni, hogy mikor született. :cry:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
mit mondott, írd le, feltéve, hogy lehet, és nem ő akarja majd, de megöl a kíváncsiság!

Katlina!
Ne izgulj a dokid már vagy ezerszer csinálta, vagy még többször! Higgyj neki!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ildi!
Megelőztél!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Katlina helyesen: Higgyél neki! Bocsi :oops:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ugye Ildfi, nem is olyan egyszerű ez a híradás?? :lol: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Na én is jókor tudok pizzást sütni... :roll: Levagyok maradva, mint a borravaló.

Judit! :D
Sok Boldogságot Nektek a kis Lucához!! Lucának pedig sok tejcsit kívánunk!!!

Kép
szilbee
 
 


... ja és még helyes írni seeee tudok... :oops: :roll:
szilbee
 
 


Asszem lassan plusz vonalat kéne bekötni szülészetre a babanetes szurkolótábornak. :lol:
szilbee
 
 


:lol: Szegény pizzás...és mivel ízesítetted??

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Egyik fele szalámis-kukoricás, másik fele baconos-kukoricás. Az egész paradicsommal és sajtal megszórva. Ja és tejfölös alapon.
szilbee
 
 


:lol: :lol: [/i]

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nekem kezd az agyamra húzódni a meleg... Asszem most, hogy nem kell izgulni tovább, megyek és lehűtöm magam.
Kép


Kép
szilbee
 
 


LUCA 15.27-kor született!
Innen is sok bolgodságot és nagyon jó egészséget! :-)

Kép
Kép
Andi
kisherczeg
 
 


Lucának sok tejcsit kívánok,anyának meg gratula!!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sok Boldogságot és Jó Egészséget Kívánunk!!

fanna3
 
 


Balwin! Isten hozta a kis Lucát! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek, jó egészséget, sok-sok tejcsit :) Apának meg üzenem, hogy nehogy 3 napig ünnepelje a lánya születését, mint az én férjem... :lol:

Katlina, nyugi már! Gyerek pocakban még nem maradt, a tiéd sem fog! Te vagy a következő akiért nagyon fogunk izgulni :lol: Örülj neki, hogy nem kell holnap az NST-t végig ülnöd, majd NST-znek a szülőszobán :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Kisherceg!

Köszi az infót!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


És vöröses szőke a kiscsaj :lol: !!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Balwin gratulálunk!!!!!!!!

Sok egészséget nektek!!!

Kisherczeg te nagyon el vagy vesze. oké én is de énbejelentkezem néha. Mi újság veletek? vagy csak én kerülöm a írásodat?

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!
Valahogy elmennek a napjaink :-( még szoknom kell az anyaságot, meg rámférne egy kis időmenedzsment :-) De persze azért írhatnék... :oops:
Pedig a Lurkónk csodajó baba, alszik, eszik, vigyorog :-)

Betti! Köszi a kérdést, jól vagyunk! Véda eredményei nagyon jók, fél éves korában megyünk újra Peste kontrollra. A genetika is megjött, nincs benne dokinénik szerint semmi "érdekes", és főleg olyan nem ami trombózisra hajlamosítana...

Örülök, hogy ilyen kis mozgalmas lett itt a trécs! :-)
Jár valaki babaúszni? két hete voltunk, de rajtunk kívül senki :-(

Egy tali tényleg jó ötlet, mit szólnátok valami jó kis füves játszóteres árnyas helyhez? Tudtok ilyet? Mi a Tallin részen lakunk, de Szolnok nem olyan nagy, el tudunk mozdulni... valahol a Tisza vagy Zagyvaparton, esetleg szabadidőkp. itt hátul?

Kép
Kép
Andi
kisherczeg
 
 


Szió Kisherczeg!

Végre valaki itt is lakik a Tallinnon nem csak a Jólétnél!!! :D beee.
Nem vagyok képben,mire értetted hogy trombózisra hajlamosít,kockázatos volt?

Babaúszni?? Hol voltatok? Szívesen mennénk mi is!! Milyenek a körülmények? Azt tudom hg abba a medencébe amiben a babák úsznak más nem mehet bele,tényleg így van?

fanna3
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: