Új privát üzeneted érkezett!

Nem hál' isten! Valahol olvastam, hogy szülés után 6 hétig kell folytatni a diétát, de a diabétesz-gondozóban a csaj azt mondta jan 30-án, hogyha megszülök, nem kell már... én meg ugye 31-én megszültem :lol: :lol: :lol: Most pótlok :lol:

Kép
hablaty
 
 


Sziasztok!

Nálunk cukrosvízet kell inni. :lol:
Nagyon elkapott valami nyavaja, szerencsére lázas nem vagyok (még), de fáj mindenem, fülem, fejem, torkom, hátam, végtagjaim, és nagyon taknyos vagyok :cry: . Danit nagyon féltem hogy elkapja, dehát nem tehetem búra alá, ráadásúl sokat kell cipelni a fenekét is, szóval nagy az esély rá.
Mi most a nappali alvással vagyunk gondban :roll: . Bent nem akar aludni, csak nyüglődik, ha kirakom 10-11 körül, akkor alszik 4 órát, csúszik az ebéd, az úzsi, és már 6 körül tiszta nyügi. Most is már nem bírta tovább, és elaludt 18.30-kor, azóta alszik vacsora és fürdés nélkül. :roll: . Ha kihúzzuk a délelőttöt alvás nélkül, és ebéd után alszik, (persze kint), akkor 5körül ébred, és igy is már estig nyügi, talán mert sokat alszik, vagy fogalmam sincs. Fúra mert pár hónapja azért panaszkodtam hogy keveset alszik, most pedig az a bajom hogy sokat :oops: . Vagy ébresszem fel, hogy ne aludjon sokat?
Éjszaka viszont nincs gond, 9-től 6-7-ig alszik.
Képzeljétek apa benevezett a 2008-as Budapest-Bamako dakarra, a dokival mennek, de megígérte hogy a következőre együtt megyünk (bár még messze van).
Danus tegnap kapott már húsit is, izlik neki nagyon. 9kg, és 71cm.

Kép
mona76
 
 


Mona!

Az én kisfiam ennyi idősen délelőtt aludt kb 1 órát, és délután is aludt ettől függetlenül, igaz, csak a levegőn szerette ő is lebonyolítani az ilyesmit, de mivel én állandóan mentem ki a kutya miatt, nem volt nehéz ez a sok sétafika. Ő mindig későn kelt, 9 körül, de későn is aludt el este, 10 körül, sőt, volt hogy 11-ig fent volt. Ami azt illeti jelenleg is még durmol apja mellett... :oops: :D Jó alvókája van, volt kitől örökölnie... :P

Tegnap a fodrászcsaj úgy elk'rta a hajam, hogy úgy nézek ki, mint egy kopasztott tyúk... :twisted: :( Egész este bőgtem miatta... :cry:
Ha tudtok jó fodrászt ajánlani, ami közel van a XIII. ker-hez, akkor légyszi!!!

Pusz
Bea

Kép

Kép
bigike
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi is vagyunk ám még... Csak az idővel állok állandóan hadilábon.

Mona! Nekem a nagylányom beteg, tüntei ua., mint neked, csak ő már be is lázasodott. Most meg már én is érzem, hogy kapar a torkom. Nem lenne jó most gey betegség. Gyorsan be is vettem Homeogene-t, talán az segíteni fog. Mást ugyse nagyon merek szedni.

Holnap végre mi is betöltjük a 36. hetet és akkor már egyenes az útunk Telkibe. :D :D :D
Hétfőn megyek az első CTG-re, meg a strepto szűrésre is. Az eredményeket majd megírom.

Egyébként nálunk is voltak olyan időszakok, amikor teljesen össze-vissza aludtak a lányok. Ez mindig akkor jött elő, amikor pl. a napi 3 alvás már sok volt, de kettő még kevés. De aztán hamar beálltak az újabb rendre. Petra nagyon sokáig csak 45 perceket aludt folyamatosan, illetve 45 perc után el kezdett ébredezni, és csak akkor aludt vissza, ha megmozgattuk alatta a babakocsit. Ezért ő gyakorlatilag mindig kocsiban aludt. Volt egy benti, meg egy kinti kocsink. De csak így aludta ki magát. Éjszaka is egészen addig ébredt, amig szopizott. Igaz ő legalább azonnal vissza is aludt.

Bigike! Én nagyon sokáig a XIV. ker. Egressy térre jártam fodrászhoz, az Antigoné szalonba. Két srác csinálja, de nagyon ügyesek. Csak aztán kiköltöztünk Pátyra, és innen már nagyon messze volt visszajárni. :(

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, nálunk javul a helyzet!!! :) :) :)
(gyorsan lekopogom)

Mayácska két napja gyönyörűen elalszik a kiságyában (némi nézelődés, beszélgetés után) és csak hajnali 3-4 körül kell újra etetni...utána ismét az ágyába kerül (eddig köztünk aludt :oops: :oops: ) így a "nyekegés" (nem sír, szerencsére)
sem zavaró, így vissza tudunk aludni, és Ő is :wink:

a légzésfigyelő is nagy biztonságérzetet ad, nem bántam meg, hogy megvettem :)

már szinte teljesen kipihentek vagyunk :) :) :)

kérdeztétek miben van szüléskor az apuka: az én Párom ingben és farmerben volt, valamint utcai cipőben, mert nem vittünk neki papucsot (Ő nem aludt ott velünk :( )

Fenyőházi is csak a finisben vette le a zakóját, és kért a szülésznőtől v.mi kötényfélét :lol:

nagyon bírtam a lazaságát :) :) :)

Petramama!

most látom, hogy Ti Pátyon laktok...tök jó Neked, hogy ennyire közel van Telki :) ...én mit meg nem adtam volna ezért :wink:


jó hétvégét, Mindenkinek!!!!

Kép Kép Kép Kép és GYÖNYÖRŰEK a babák, egytől-egyig!!!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila: Gyönyörű Mayácska! De jó lenne meggyömöszölni egy kicsit!!! Jó hír, hogy alszik, legalább te is könnyebben boldogulsz ha nem vagy folyamatosan hulla fáradt! Gyönyörű kisbaba, de jó nektek, én is alig várom,hogy újra babaillatú legyen a házunk........
Sheila: tudom, hogy Fenyőházi előtt a Varsányi doktornőhöz jártál (egyszer itt írtad). A Varsányi doktornő is ilyen laza mint a Fenyőházi vagy ő más típus??

Üdv
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Sheila! Gyönyörű kislányod van!!!! És nagyon örülök, hogy végre nyugalmasabbak az éjszakáitok. Én nagyon tartok tőle, hogy milyen alvó lesz Pocaklakónk. Mert, ha a két nagyból indulok ki, akkor sok jóra nem számíthatok, sajnos.

Igen, szerencsére itt lakunk a kórház közelében. Autóval max. 10 perc, de abban már a garázsból kiállás és a parkolás is benne van. Ez is dobott 10%-ot abban, hogy Telkiben szülök. Apa mondta, hogy neki semmi kedve az István kórházba két órát (1 oda és 1 vissza) autózni naponta. Nem beszélve arról, hogy Dorka Telkibe jár suliba is, így gyakorlatilag reggel is be tudnak ugrani hozzánk. Suli után pedig szépen átsétálhat a kórházba. Ez csak akkor nem jön össze, ha éppen tavaszi szünetben szülök, pedig erre jó esélyem van, mert húsvét vasárnapra vagyok kiírva. Egyébként velem sem fog senki sem bent aludni.

Judit

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sziasztok!

Bocsi a kérdésekért, de épp kórházi cuccot pakolok... végre...ugyanis ma egész nap majd leszakad a derekam, ráadásul jönnek ezek a melegek, szóval... ki tudja :D
No, tehát: pohár, tányér, evőeszköz tarcsiba kell szerintetek? Törölközőt adnak vagy vigyek? A babának tényleg nem kell sem pelus, sem popsitörlő, sem textilpelenka a büfizéshez? Ti visztek/vittetek a kórházba mellszívót? WC papír, ilyesmi az tuti van, de tusfürdő az kell, ugye?

Első körben ennyi, és mégegyszer bocsi, ha kicsit idiótának tűnök, de ahhoz képest, hogy 1x már túllettem ezen, most olyan mintha semmit sem tudnék, de tényleg. :shock: :oops: :)

Pusz
Bea

Kép

Kép
bigike
 
 


bigike, pohár, tányér. evőeszköz, szerintem felesleges. Törölközőt is adnak, bár én vittem is. Mellszívót, és wc papirt is adnak. Már nem sok van vissza :lol: .
Petramama, nem mész jővőhéten dokihoz? Mert én megyek hozzá rákszűrésre, (bár még nem jelentkeztem be :oops: ) és lehet hogy összefutunk :lol: .

Kép
mona76
 
 


Bigike: Én ugyan nem szültem még Telkiben de az év elejét ott kezdtem a kisfiammal, sajnos elkapta egy ilyen hányós hasmenéses izé és majdnem kiszáradt. SZóval telkiben voltunk 3 napot. Szerintem tök felesleges ilyen hogy pohár, tányér evőeszköz mert mindent adnak. Nekünk naponta cserélték a törölközőt is (napi 2 kicsit és 2 nagyot adtak) és szó nélkül cserélték naponta. Wc papít természetesen van mi naponta kaptunk szappant is kettőt, ilyen kis pici becsomagoltat mint a szállodákban. Szeirntem ne vigyél ilyeneket, csak plusz cucc, úgyis adnak mindent amire szükséged van:-). Ha meg nem adnak (amit nem hiszek) akkor egy szavadba kerül és kapsz rögtön bármit.....
Mi január elsején estünk be a fiammal 11 körül........de azonnal volt minden! SZoba, szuper ellátás, törölköző, tányér, pohár, ebéd nekem és a férjemnek, játék a gyereknek...........szóval rendben volt :) .

KépKép
peni
 
 


Peni!

Igen, jártam Varsányi dr-nőhöz is, Ő tényleg más típus...
kedves, aranyos és nagyon elfoglalt :wink:
mi csak azért váltottunk, mert 2x kezdtem el Nála a terhesgondozást, mindkétszer elvetéltem :( ( persze ehhez neki semmi köze nem volt)

egyszer, mikor sürgős Uh-ra volt szükségem, a dr-nő nem volt bent, ekkor találkoztam először Fenyőházival :)
akkor is épp vérezgettem, már készültem ismét a legrosszabbra, de szabályos petezsákot láttunk, aki most az igazak álmát alussza a kiságyában :) :) :)

mint kiderült, az a vérzés az Utrogestan kúptól volt...
Párom javasolta, hogy maradjunk akkor Fenyőházinál, hátha szerencsét hoz :wink:

nem bántam meg :)

Maya dicséretet köszi :)
remélem, hamarosan Neked is úton lesz egy ilyen kis csomagod :) :)

Petramama!

Legalább Te nyugodt lehetsz :)
én végig azon paráztam, hogy odaérünk-e Telkibe :shock:

mint kiderült, nem kellett volna...mármint parázni :wink:

bár Fenyőházi mesélt egy sztorit, amikor is a bejárat előtt kellett levezetni egy szülést, autóban :shock:


Bigike!

A felsoroltak közül, csak a tusfürdőt vidd, a többi tök felesleges :wink:
bár én kiegészíteném fogkefével, fogkrémmel, arc-és testápolási dolgokkal, hajkefével, papírzsepivel, meg ami személyes dolog kell,
a többit adnak, még mellszívót is, Maya még cumit is kapott :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


sheila, nagyon szép baba Maya :D . Nem féltékeny Melissa?
Mi is ilyen rózsaszín cumival jöttünk haza :oops: , H-ban csak ez a szín volt :lol: .Azóta is használjuk, de csak éjszakára :lol:

Kép
mona76
 
 


Mona!

De megyek hétfőn 14,40-re és valszeg ezután is mindig hétfőn. Mivel CTG-t is ott csinálnak, gondolom legalább egy órát ott leszek.

Bigike!
Amikor én rákérdeztem, hogy mit vigyek a kórházba, tényleg azt mondták, hogy csak a személyes dolgaimat, amihez ragaszkodom, mert mást mindent adnak. Még eldobható bugyit és betétet is.
Így csak tisztálkodószereket, papucsokat, köntöst (bár lehet, hogy az is van?), meg valami napközbeni ruhákat (poló, szabadidő alsó), melltartó, bugyi teszek be magamnak.
Babának szerintem semmi nem kell. A hazajövős ruhát pedig bárki ksőbb is be tudja vinni. Ha jól emlékszem többféle mellszívójuk is van.

Judit

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Lányok!

1-2 kérdés: ki fürdeti a babákat Telkiben? A nővérek vagy a szülők? Ha nem indul be a tejcsi...(nekem nem nagyon akart) javasolnak adni valamit a babának? Vizt pl? V agy mi a szokás? AZ én fiamat a JÁnosban beitatták vízzel folyton.........

Peni

KépKép
peni
 
 


Mona!

köszi :)
de, féltékeny, már két durva "hullám" lement, most megint "szélcsend" van...egyszer csak megszokja, hogy van kistesója :wink:

mi a H-ban fehér, macimintás cumit kaptunk :lol:
ezek szerint haza lehetett hozni :?:

én eddig azt hittem, hogy lenyúltam :oops: :lol:

ja, tényleg kell még papucs, köntös, zokni, esetleg saját hálóing meg bugyik, bár azt is adnak...meg betétet is.

Mayát a csecsemős nővérek fürdették, de én is jelen voltam :)
gondolom, nem tiltakoztak volna, ha én akarom fürdetni... :wink:

pelenkázás, átöltöztetés baleset esetén már az én dolgom volt :)

volt egy olyan éjszaka, mikor szegény nővérkét 2x ébresztettem, mert kellett újabb body+rugdalózó :D

egyébként nagyon aranyos volt mindenki :)

ha nincs tejcsi...nekem pl. nem volt, akkor először cukros víz, majd tápszer...mellszívóból én Aventet kaptam, de itthon már elektromos Medelát használok, az vált be

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila: és hol fürdették Mayát? Maya ezekszerint éjszaka is veled volt ugye? Amikor kiderült,hogy nincsen tejed, te itattad meg vízzel majd tápszerrel Mayát igaz? Arra gondolok, hogy nem utólag derült ki, hogy adtak neki valamit? :oops: . Csak a születése után vizsgálta meg a gyerekorvos Mayát vagy többször is megnézték amég bent voltatok?
Köszi és bocs, hogy ennyit kérdezek........
Peni

KépKép
peni
 
 


Köszönöm mindenkinek a gyors infókat, a cuccok felét kipakolhatom, hála az égnek!!! :D Melltartóbetét? Azt is adnak, csak mert engem a kisfiamnál iszonyúan elárasztott a tej állandóan... :shock: :)

Judit, Te is inkább szabadidőruha párti vagy hálóingek helyett? :lol:

Én hétfőn 11:30-tól leszekCTG-n, aztán 12-től UH... Drukkoljatok, hogy szép méretei legyenek!!! :lol: Holnap jövök a beszámolóval...

Szép napot!
Bea

Kép

Kép
bigike
 
 


Még egy: bimbóvédő-krém? Vigyek?
:oops:

Mégegyszer bocsika...

Kép

Kép
bigike
 
 


Bigike!

Melltartóbetétet és bimbókrémet vigyél :)
elázásért irigy-irigy :)
DRUKKOLOK!!! :)

Peni!

Ott fürdették, ahol vizsgálja a dr-nő
igen, velem volt éjjel-nappal :)
első éjjel felajánlotta a csecsemős, hogy elviszi és vigyáznak Rá, hogy ki tudjam pihenni a szülést, de nem éltem a lehetőséggel :wink:

persze, én etettem, miután ők elkészítették...
szóltam, hogy nincs még tejcsi, és éhes a baba :(

szó nélkül adták a pótlást, az egyik nővérke még mondta is, hogy:

"itt nem éheztetjük a gyerekeket"

nagyon szimpi volt :)

a szülés finisénél már ott volt Ricz dr-nő, és mindennap megvizsgálta, míg bent voltunk :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila: koszi,hogy ilyen türelmesen válaszolgatsz :) . Úgy kérdezgetek mint aki holnap indul szülni pedig még babás sem vagyok............MÉG :wink: de majd eljön az én időm :) .
Én SOmát a RIcz Zsuzsához hordom, és én imádom!! ENgem annyira megnyugtat! És iszonyú alapos, körültekintő. Én is azt szeretném ha szülés után az én picimet is ő vizsgálná meg! Akkor lennék nyugodt! Bár helyes a háziorvosunk is de ha nagy a gubanc már hívom is Telkit és nyomulunk a Ricz doktornőhöz, nekem az a tuti.
Én sem szeretném ha éhezene a bébim.........tök jó, hogy nem csinálnak ügyet a kajálásból amég nincsen tejcsi. Nekem csak 3 nap után lett tejem akkor is kevés és gyenge....szóval SOma folyton ordított olyan éhes volt. Én meg rutintalan voltam és szót fogadtam a háziorvosnak aki szerint elég neki amit eszik. Állandóan szoptattam hogy hátha majd akkor több tejem lesz....hát nem lett. Aztán 4 hónap visítás után felirattam a tápszert de majdnem össze kellett veszni miatta a háziorvossal!!! szopizott is és tápszert is kapott, egyből nem üvöltött szegényem...tele volt a pocakja végre. A következőnél okosabb leszek, vagyis nek okosabb csak tapasztaltabb :wink: .

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Danust is a csecsemősök fürdették, de én is mindig jelen voltam. Ő sem akart enni, és cukros vízet kapott.
Melltartóbetétet én nem kaptam, de vittem szerencsére :D
Én soha nem használtam bimbóvédő krémet :oops: .
Peni, miért a háziorvoshoz jártok, nincs felétek jó gyerekdoki?
Csajok, mi még nem vittünk Daniról képet, de szeretnénk. Tudjátok hogy csak személyesen lehet vinni, vagy emailbe is lehet küldeni?
Nekem egy nővér nagyon nem volt szimpi, sajna kifogtam 2 nap is :x . A nevére szerintem örökké emlékezni fogok :x
petramama, akkor nem tudunk összefutni, nem hétfőn megyek. :?

Kép
mona76
 
 


Peni!

szerintem tök aranyos dolog , hogy már most tájékozódsz, látszik, hogy nagyon-nagyon szeretnéd az újabb babát :) :)

kérdezz csak, nyugodtan :wink:

Ricz Zsuzsát én is imádom, és őszintén sajnálom, hogy nem tudok rendszeresen hozzá járni Mayával, a mi gyerekorvosunkban kicsit megrendült a bizalmam :( ...de Telki túl messze van ahhoz, hogy minden pici megfázással oda járjunk, de nagyobb gond esetén természetesen Ricz Zsuzsa fogja látni, ezt már eldöntöttem.

tündéri a dr-nő, és olyan aranyos volt, ahogy drukkoltak a csecsemőssel együtt a kitoláskor :)

tejcsi ügy: hát abból én sem voltam "eleresztve" soha :roll:
most csodaszámba megy ez a napi 300ml amit ki tudok fejni, számomra ez rekord :wink:
engem is agitált a háziorvos, hogy szoptassak gyakran, de nekem is az a tapasztalatom, hogy attól nem lesz több ( legalábbis nekem)
szerintem ez teljesen egyénfüggő.

alig mertem kérni Telkiben pótlást, mert itt a győri H-ban leharapják az ember fejét ilyesmiért, és úgy néznek rád, mintha direkt éheztetnéd a gyerekedet, pedig én lettem volna a legboldogabb, ha olyan lennék , mint egy tejcsárda...még adnék is jó szívvel rászorulóknak, ha lenne...

Melissánál még depis is voltam a tej ügy miatt, mert mindenhol azt olvastam, hogy aki akar az tud szoptatni, és nincs olyan, hogy kevés a tej :roll:
én marha elhittem, és rossz anyának tartottam magam :(
most már elengedem a fülem mellett ezeket a dolgokat, talán azért is van most "több"
minden vágyam, hogy ezt a mennyiséget megtarthassam minél tovább, bár nem egyszerű napi 4x fejni, de boldogan teszem...

ja, és literszám iszom a Laktoherb teát, szedem az Urtica Urenst folyamatosan és eszem a Moremilk kapszulát (csak ne kerülne 6000Ft-ba belőle a 60db :evil: ) és napi 4-et szedek

hát, Mayácskám jó drága tejet iszik, de nekem minden pénzt megér az egészsége, talán ez a kevés tej is ad valami védelmet Neki. :)

Mona!

Mi akkor vittünk képet Mayáról, mikor visszamentünk a babaszűrésre 1 hónaposan...szerintem inkább postán küldj, ne e-mailben, vagy személyesen, ha mentek. :)

most már tényleg kíváncsi lettem a nővér nevére, légyszíves írd meg nekem priviben :wink:

ezek szerint nekem szerencsém volt, velem mindengyik nagyon rendes volt

szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Mona!

nem kötelező bimbókrémet használni, csak ha bibis :)
nekem Avent krém van, 2x használtam, mikor sebes cicikkel jöttem haza a H-ból, mert Mayának ipari erejű szívókája van :lol:
(ezért is nem merem szoptatni, mert nagyon nehezen ürül, mire megindulna a tej, véresre rágna :shock: )

így már rég elapadt volna...
a mellszívó kíméletesebb, bár egyszer még az elején kikezdte a cicimet, már véres volt :( aztán a krém és a Bioptron lámpa hamar helyretette :)
még most is fáj időnként, de kibírom a cél érdekében

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

MOna: úgy gondoltam, hogy a házi gyerekorvos jó fej.....nem a felnőtt orvoshoz viszem hanem a gyerekorvoshoz, csak biztos bénán írtam.

Sheila: tényleg szeretném már nagyon a következő babát. Minden gondolatomat ez tölti ki......állandóan babás fórumokon lógok....de már nincs sok vissza, pár hónap. Ma elhatároztam hgoy addig legalább fogyok egy pár kilót és akkor talán nem úgy fogok kinézni kismamaként mint a fehér bálna.-bár megmondom őszintén annyira az sem zavarna, csak már ott tartanék!!!


Ez a tej, fura dolog. NEkem mindenki mondta, hogy biztos jó sok tejem lesz, gondolom ezt ciciméret után gondolták :wink: . De nem lett. A harmadik napon kezdett el tejem lenni, minimális és szint átlátszó. Csináltam én mindent, 20 percenként szopiztattam Somát, hogy attól beindul, szlopáltam literszámra a laktoherb teát, masszíroztam, elektromos fejővel túráztattam egész nap.........nem hiszem,hogy van aki többet próbált tenni mint én, mégsem volt tejem csak alig......
Szóval ez tényleg alkati kérdés. Sajnos ez meg nem igaz,hogy aki akar szoptatni az tud is..........

Bent volt a RIcz doktornő a szülésnél? Egyből kezelésbe vették Mayácskát? :)

KépKép
peni
 
 


Akartam még valamit kérdezni de olyan az agyam mint a szita.....szóval ti szedtetek valami terhes vitamint a várandósság alatt? ELőtte esetleg?
Én anno amikor terveztük SOmát folsavat szedtem, már 3-4 hónappal azelőtt, hogy teherbe estem (a doki ajánlására), aztán amikor megfogant nagyon hányós voltam, akkor mondta a doki hogy téjrek át Elevitre mert az csökkenti a hányingert. HÁt nem csökkentette.........de aztán az elevitet szedtem végig. Telkiben kérdeztem Fenyőházit, hogy majd ajánl-e ilyesmit szedni a fogantatás előtt, mondta, hogy szedhetem végülis nem árt........
Szerintetek???-melyiket érdemes? Jó csak a folsav vagy érdemes valamelyik komplexet?

KépKép
peni
 
 


Peni!

Én a Hipp Natal nevű vitamint szedtem, nekem nagyon bejött :)
mivel ez folyadék, jobban hasznosul, igaz a vastartalma miatt nekem kicsit szorulásom volt tőle :roll:

de már tele volt a hócipőm a tablettákkal :wink:

én napi két folsavat szedtem már a fogamzás előtt , és utána is jó sokáig...

Fenyőházi a Magne B6-ot ajánlotta nagyon, de szerintem fontos a kismamavitamin is :)

igen, ott volt a szülésnél Ricz dr-nő, de a vajúdás alatt is többször benézett :)
már délben elkezdték melegíteni a babaellátó helyet, mert Fenyőházi előbbre jósolta Maya érkezését...aztán közbeszólt az EDA lassító hatása :roll:

én is rákészültem a terhességre top formába hoztam magam, és a diétának köszönhetően nem is híztam túl sokat (13 kg ) már csak 4 kg van rajtam, mégis csak két naci jön rám (az egyiket most vettem) 40-es méretűek (amúgy 38-as "lenne" a méretem)

az a baj, hogy még nincs energiám (és időm) tornázni, pedig hiányzik, és nagyon kéne :(

viszont tegnap megjegyezte a Párom, hogy micsoda "ütközőim" (cici) vannak :lol:
úgy látszik ez a csekély mennyiségű tej is ezt eredményezi, hogy a 75B-s méretem 85-re :shock: változott...azért ez maradhatna :wink:

a Páromnak úgy látom, hogy bejön :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Én a Gravidát szedtem, teherbeesés előtt 3 hónappal kezdtem, és ezalatt híztam tőle 15kg-ot :x , ami sajnos még mindig nem ment le. Danussal pedig 8kg-ot híztam, de az lement :D .

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
Mona: 15 kg??? :( Basszus!!! Én gravida és terhesség nélkül sem vagyok egy nádszál, és még finom voltam. Nem semmi!!! Én az első terhességgel felkaptam magamra majd 30 kilót, de nem a vitamintól hanem a zabálástól........semmi mértéket nem tartottam azt hittem most aztán lehet bármit.........na ezt a hibát többször nem követem el!

Sheila: Folsavat adnak a patikában recept nélkül, igaz? A folsavat nem lehet túlzásba vinni? Nincs negatív hatás? Csak arra gondolok hogy van belőle a terhes vitaminban is, és még külön is az nem sok? Bár gondolom minél többet szed az ember annál jobb nem? A felesleg meg gondolom kiürül magától!?

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!
nagy sokára én is bekukk, mostanság már nem esik jól netezni, pedig annyi mindent olvasgatnék, de valahogy nem találom a helyem, pedig semmi "nyafogós" tünetem nincsen. voltunk szerdán nst-n, aludt a drága :) és most szerdán is mehetünk, de csak nst lesz. lassan finish :)

tényleg ti visztek be fürdőköpenyt?

na visszaolvasok :)

Kép
panda_maci
 
 


Először is: minden babóca ennivalóan édes :D :D

bigike: bár már tuti tudod az nst árát, de nekem a recepción 5000 HUF-ot mondtak. tényleg annyi?

edied: terheléses cukornak jó lett az eredménye? a nemét is tudjátok már? :) ó, kislány! és van már nevetek esetleg? :) cukorértéknél nem az van, hogy 7,8? fölött kell? bár ha nem irányítottak dietetikushoz, akkor azért csak nem olyan vészes. diétához sajna nem tudok hozzászólni, lassan felszívódó szénhidrát kell, és diabetikus kekszek /tök fincsik a Gulon kekszek, ha jól írtam fejből a nevét /tudom nagyon sokat segítettem :)

petramama: hát fogjuk rá össze vagyunk rámolva, két bőrönd egy kicsi a szülőszobára, igazából abban az őssejtes doboz foglalja csak a helyet, /van benne nasi, szőlőcukor, víz, papucsok, férjemnek egy póló, homeo, masszírozó+olaj, hú még mi is van benne.../ a nagyban meg pólók, melegítőnaci+pulcsi zuramnak hazajövős ruhák nekünk és Borsónak, könyv, fésű, sampon, tusfurdő, eü cuccok, eldobhatós bugyi, betétek /tena meg always/ melltartóbetét stb. mindenféle törlőkendő, nedves wc papír, /elvileg adnak mindent, de biztos ami biztos alapon :) /fogkefe, fogkrém stb bent van, arcápolás és a hajszárító nincsen még benne, mert azt használom. a törölközők vannak még odakészítve, de nem tudom vigyek-e be egyáltalán.

kérdés: a kaját azt hogyan hozzák majd nekünk?
kérdés2: magamnak is rakjak be szabadidő motyót? /gatyó póló/ vagy kényelmesebb lesz hálóingben feszíteni?

szülőszobás miben feszítsen a férjem kérdés is megoldódott nálunk is :) tényleg csajok szülés előtt nektek volt takarítási láz? :)

peni: én elevit és plusz folsav, de az elevitet kb. félidőnél lecsökkentették minden másnapra /de persze én még azért ráhúztam, és csak 30. hét tájákán csökkentettem :) / a folsavat pedig a párod is szedje /sperma minőség és mennyiség javító hatású a pasiknál / magnézium pedig a terhesség megtartásánál segít. folsavat adnak recept nélkül /olyan 1300 ft körül volt/

huh, na spuri pisilni :) bocsi ha kimaradt valaki a személyes szórásból!
Pusszantás!

Kép
panda_maci
 
 


Peni!

én úgy tudom, a folsavat nem lehet túladagolni, 2x1 dózisban meg főleg nem...a táplálkozással csak nagyon keveset tudunk bevinni belőle a szervezetbe, és a terhesvitamin sem tartalmazza belőle a megfelelő mennyiséget.
nekem anno. azt mondták a patikában, hogy "nagyon jót teszek magamnak" azzal, ha szedem, még nem terhesen is :wink:
nekem szedte a párom is, a +tesztig :wink:

Pandamaci!

Jujj, finish nagyon izgalmas!
én vittem fürdőköpenyt, de szabadidőruhát nem, jobb volt hálóingben, úgyis nagyrészt az ágyban voltam :wink:

törölközőt felesleges vinni,


ns-nek jó húzós ára van :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Lányok!
És meddig szedtétek a folsavat? VÉgig a terhesség alatt? V agy csak az elején? Fogantatás előtt (vagyis a tervezett fogantatás előtt) mennyivel kezdtétek szedni? Én úgy gondolotam 3 hónappal előtte elkezdem szedni,az elég? ÚGy csinálok mint aki még sosem volt terhes mi?? :lol: Néha úgy is érzem magam.......hihi
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!
Hú, mennyit írtatok :o
Jó ramatyul vagyok, mélyrepülésben, nem is tudom, mi miatt, meg 2 napja köhögök, egyenlőre nem tudom, az allergiám kezdődött ilyen hamar, vagy más bajom van... A hőm 37,3, ami nálam már láz, tekintve, hogy alapból 35,8-35,9, de nem tudom :(
Képzeljétek, Luca már 3800 g, nem semmit hízott a kisboszi :) Sheila, Te hogy tudsz lefejni napi 300 ml-t, nekem 100 ml, néha max 150 ml jön le... vagy Te nem szoptatsz? Nekem szoptatás után van ennyi (24 óra alatt összegyűjtve), és nem nagyon akar több lenni. Most kitaláltuk, hogy az esti etetést cumisüvegből adjuk, tudjon úgy is enni, így viszont a napi lefejt tej el is fogy... meg nem tudom, nem zavar ez be a szoptatásban? Valaki, tapasztaltabb? Azért gondoltuk, mert így ha valami közbejön, akkor meg tudja más is etetni.
Én is Gravidát szedtem és szedek most is, nem híztam tőle és se szorulást, se hányingert nem okozott. Nekem az Elevit nem jött be, annál mindkettő gond volt...
Ja, és én nem Magne B6-ot szedtem, hanem a Béres Mg+B6 -ját, abban 250 mg Mg van, a másikban csak 48 mg, ebből kevesebb kell, és jóval olcsóbbra is jön ki :)
Shelia, rajtam 2 kg maradt, de nekem is szűkek a gatyók, a csípőbőségem nagyobb 6 cm-rel, gyanítom, a csontok lehetnek, de vajon vissza fog az menni?

Kép
hablaty
 
 


Sziasztok!

Hú, milyen sokat írtatok! Tök jó, hogy ennyit kérdeztek csajok, mert legalább én is tanulok.
Peni!
Nekem azt mondta a Fenyőházi végig szedjem a folsavat mert vérképző és nem ártok vele ( hozzáteszem nem vagyok vérszegény!)
+ még szedem napi 1 elevitet ,amit már a folsaval együtt szedtem a terhesség előtt is több hónappal.
+ még a magneb6 és néha kálcium!
A kálciumot nem rég szedem, elkezdődtek a lábikra görcsök és a Fenyőházi szerint ez enyhíti, de egy héten 1v.2 szem.

Pandamaci! Petramama!
Nektek már nem sok van vissza! :lol: Szorítok nektek, hogy minden redben legyen!

Bigike!

Veled mi van ? Nem jelentkeztél! Csak nem? :lol:

Magamról: diétázom, de nem drasztikusan az édességet teljesen kihagyom és így a cukrom 5,2 volt a legmagasabb amit eddig mértem! :lol: Úgy néz ki jól csinálom!

Sziasztok! Akinek már van babája jó babázást akinek még nincs kint a gyerkőc annka pedig kitartást!

Kép

Edina
edied78
 
 


Sziasztok!
Edina: Úgy szeded, hog reggel 1 db elevit és 1 db folsav (mennyi hatóanyag van benne?)? Ennyit veszel be akkor minden nap?
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap már nem jelentkeztem, de totál ki voltam, görcsöltem, szakadt szét a derekam, ráadásul a méhszáj is teljesen el volt már vékonyodva, mikor a dokim nézte estefelé... :? :shock: Mit mondjak, cseppet betojtam... :oops: No, a kiírt időpontom a műtétre március 6-a, de a doki szerint nem biztos, hogy bentmarad addig :roll: Ha van valami, jelenekezek, amúgy az UH szerint már most akkora, mint a kisfiam volt a születésekor (3300g) :o

Vitaminból én Elevitet szedtem a 33. hétig, folsavat nem. Az Elevit a kisfiamnál és most is bevált... (koppkoppkopp) A MagneB6-ot rendszeresen kb a 28.héttől szedem, mert görcsölgettem, de most is van, hogy csak napi 2-4-et, van hogy 6-ot, attól függ, hogy érzem magam...
Takarítási láz ismerős... Én szőlőt metszettem most 3 napon keresztül... :D
Hablaty! Nekünk a kisfiamnál egyáltalán nem zavart be a cumisüveg, mi is így csináltuk, mint Tu, d azt hiszem, ezt már leírtam, mindenesetre az éjjeli etetés ment nálunk cumisüvegből lefejt tejjel és apa csinálta... én meg addig szunya :)

No megyek reggelizni, mert még csak itt tart a családunk :oops: :D

Jelentkezem!
Bea

Kép

Kép
bigike
 
 


Szia Bigike, de jó, hogy ezt írod, akkor egy-egy etetés mehet üvegből, de jóóóóóóóóóó - megkönnyebbültem, jó ez a kis szabadság-tudat :lol: Mondjuk annyi csak a gond, hogy akkor a napi összegyűjtött és lefejt elfogy, de hátha lesz még kicsit több tejem. Bocsánat, ha leírtad már, nem emlékeztem :oops: Kitartás így a végéhez, nemoskára megszületik a kicsi!! :)
Nekem már 38 fokos a lázam, remélem, Lucám nem kapja el :( Kész vagyok, évek óta nem voltam beteg, most meg, hogy itthon vagyok, honnan lettem??

Kép
hablaty
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

folsavat én is végig szedtem, és tényleg jobb a Béres-féle MagneB6, én is inkább azt vettem.

Hablaty!

Sz.tem a hormonok szórakoznak Veled, azért vagy rosszkedvű :(
jobbulást kívánok Neked, szedjél sok C-vitamint, meg homeós immunerősítőt :wink:

képzeljétek, Melissa megint beteg :( :(
lázas, köhög, taknyos...
4 napot ment mindössze oviba, és ismét itthon...lassan már többet van itthon, mint oviban...mióta Maya megvan, elég gond ez nekem, mert egyszerű Vele :roll: :roll: szinte semmit nem akar megenni, bármit készítek (oviban bezzeg mindent megeszik :evil: )

és rettegek, nehogy Maya elkapja a nyavalyákat, amit hazahoz... :(
alig várom, hogy kapjon végre oltásokat, különösen a rota ellenit, mert attól nagyon féltem...

igen, a csontok miatt nem jók a gatyók :roll:
ne aggódj, vissza fog menni, nekem az első után 3-4 hónap alatt visszament, Melissa után már kellett az a bizonyos 9 hónap (azt mondják, 9 hónap míg kifejlődik a baba, 9 hónap alatt alakulunk vissza)...gondolom esetemben ez most is így lesz :wink:

nem szoptatok, mert nekem alapból kevés a tejem ( kevés tejmirigyem van), így a 300ml nekem a napi maximum mennyiség :?
így Maya 2x anyatejet eszik, a többi tápi...

a többiekkel ennyi sem volt...

Bigike, kitartás!!!
3300 gramm nem kevés, Maya is ennyivel született...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: