Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Már harmadik napja késik, ma reggel csináltam egy tesztet a 14. napon, de nem lett két csíkos. Mi a véleményetek?

Puszi
mira08
Budapest
 
 


magdipeti , edina

Ma 14 re befutok a kórhába a hormon vizsgálat eredényemért.
Remélem akkor simán kiadják ahogy írtátok :D

És akkor jövőhét szerdán megyek este a Koppány dr nőhöz.
Remélem minden rendben talál , mert ma megjött úgyhogy márc 31.én lenne a 20. napom :D


papurora 

Bizony már közel vagok a kezdéshez :D 

evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok,

Mira: nem tudok neked jó választ adni, csak amit én is olvasok: a tesztek nem minden esetben elég érzékenyek, és nem minden esetben van akkor a nagy találkozás, és beágyazódás amikor a papírforma szerint kell lennie!! És ha nem jött meg eddig, remélem 2 csíkra sikeredik a következő!!!! Szurkolok nagyon, hogy még legalább 8 hónapig ne jöjjön meg !!


Évi: bocs, azt gondoltam, már ez a szerda az, azért izgultam a Koppány dr véleménye miatt! Akkor most még egy hetet izgulok, de minden ok lesz!!

Én most várom, hogy megjöjjön..minden jel megvan, de még csak "barnázok" ( bocs) szóval szerintem jövő hét elején én is megyek Murber dokihoz..és hajrá újjult erővel nekiállunk a karácsonyi ajándék megvalósításához!

Edina, Gabci, Évi: minden ok, ugye??!! Pihejetek nagyokat és sokat legyetek a jó levegőn!

Pusz mindenkinek!
magdipeti
 
 

 
 

Sziasztok csajok,

Lexi,
nagyon sajnálom csajszi. Légy erős.Igyál sokat, és kezd el szedni a barátcserjét. Nekem volt cisztám, én azt szedtem és nekem elmúlt.Tarts ki!

Janula,
igen napi 1 szemet kell bevenni. A kezdést illetően kérdezd meg a profot. Elvileg bármikor elkezdhetet ha jól tudom , de ugye mivel ez higítja a vért, így mikor a leszívás lesz (még ha az nem is műtét), de ha vérzés lépne fel tudniuk kell róla. Ezért a helyedben elmondanám a profnak mi a terv, és kérd ki a véleményét.A beültetés napján már lehet szedni az tuti.
Azt tudom, hogy a 3. trimesztertől  elllenjavasolt, mert szüléskor baj lehet ha hígabb a véred.
Én tegnap meg is vettem, nem nagy összeg a hormonokhoz képest.98 pirulás doboz volt 2245 FT.
Ami még fontos, hogy minden nap  lehetőleg azonos időben vedd be!!Ez a vérhigítóknál így kell.

Magdipeti,
nagyon szorítok, hogy összejöjjön a karácsonyi ajándék.

Mira,
hányas érzékenységűvel teszteltél? Nekem a 14. dpo-n még negatív volt azt hiszem, és másnap lett halvány...de olyan halvány volt, h nem lehetett eldönteni h ott van a csík vagy nem. Szurkolok nagyon!!

Évike Edina, Gabci,
hogy vannak a mi tündéri kismamáink?? Ma is imádkoztam értetek reggel! Vigyázzatok magatokra!És  nem baj ha szeditek az aszpirin p.-t szerintem.

Cicmorgó,
szurikra fel! Ügyes légy, szorítok!!
paurora81
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Minden rendben jól vagyok,még mindíg csak a bimbikém érzékeny,semmi más jel nincs.
Pedig nagyon várom már!!!

Lexi és is járta így mint te hogy nem tudtam kezdeni és írt fel Murber 10szem gyógyszert és attól tuti elmúlt. Tudom milyen bosszantó nagyon mérges voltam én is. 
De gyorsan elszállt az egy hónap.

Cicmorgó!!!!

Örülök a kezdésednek ügyes legyél a szurikkal!!!

Mira!!!!

Mostmár minden nap csinálj tesztet!!!!!
És az egyik biztos két csíkos lesz!!!

Én vasárnaptól mindennap csinálok majd egyet az tuti!!!

Pauróra!!!!
Köszönjük az imákat meg mindent!!
Vigyázz magatokra!!!!

Magdipeti!!!
Neked is köszi köszi köszi!!!!!!

Puszi!!!


gabci75
Érd
 
 


Köszi Csajok!

Aranyosak vagytok és köszönöm a biztatást, meg tippeket.
Igazából azzal nincs baj, hogy elmúljon a ciszta, mert ami volt egy hónapja, az is felszívódott, két hete minden ok volt, nem látott semmit dr. M. az UH-n, és örültünk is nagyon, csak megint mire kezdenék visszajött...
Szóval remélem pénteken tud valami okosat mondani a doki, addig is bevetek 1-2 praktikát, hátha használ.

És közben nagyon szukolok mindenkinek, különösen a Mira-Gabci-Edina-Évike négyesnek :)!

Szerencsére holnap és holnapután szabin leszek, most egy kicsit elegem lett, úgyhogy nem kell majd a munkában feszülnöm, inkább próbálok ebben a szép időben sok-sok napfényt és pozitív energiát magamba szippantani, hasonlóakat kívánok Nektek is :)!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok.
     Helyzet változatlan,farkas éhes vagyok,de nem eszem,csak csipegetek
     Mellek duzzadtak,érzékenyek.Émelygés megvan de nem állandóan,aminek örülök is.
Magdipeti,Paurora,Többiek:Köszönjük a Sok Szurkolást.
      Nagyon sokat levegőzök,ebben a gyönyörű szép időben.Ti is pihizzetek,sétálljatok,nyugalom járja át lelkünket:Puszi Mindenkinek..
évike1224
 
 


Sziasztok!

Paurora

25-ös érzékenységűvel csináltam a tesztet. Akkor egy kicsit megnyugtattál, hogy neked is később látszódott csak, tehát van reményem még.

Gabci

Azt hiszem a tesztet gyárók velünk jól járnak, . Nagyon szorítok mindenkinek, most már csak pár nap és kiderül, hogy mi a szitu. Egyébként a bimbim nekem is érzékeny és szúrogat is a bal oldalam.

Pusza
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Voltam bent a kinikán, elkértem a hormon leletemet.
Proaktin : 24,1 17,5
Tsh: 1,2
Fsh: 3,6
Lh: 2,6

A tobbi nem írtam le.
Nekem nem terhelték a prolaktint.
Az elsö vv 07. 23. volt.

Kértem is időpontot 31. én megyünk 10 órára.
Remélem nem lesz semmi baj a koppány dr nőnél.
evi89
Vecsés
 
 


Szia Evi.

A tsh értéked tökéletes szerintem szóval pajzsmirigy problémád szerintem nincs.
Az fsh is szuper szóval nagyon nagyon jól stimulálható a petefészked. Talán ezért is volt annyi sejtecskéd múltkor.

Szerintem nem lesz baj és nyugodtan tudtok kezdeni 31-én. Nagyon drukkolok neked.
edina71
Budapest
 
 


Mira várom a két csíkos tesztet hahóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!

edina71
Budapest
 
 


edina

Megnyugtattál nagyon :D
De miért nem csinálhattak nálam terhelést. ( lehet annyira jó volt az eredmény hogy nem kellett )
Ha minden rendben lenne akkor remélem megtadnak a mazsolák , mert én úgy érzem hogy multkor a tulstimu játszott közre ami miatt meg se tapadtak....
Reménykedem nagyon :D
evi89
Vecsés
 
 


Evi

Ha az alap prolaktinod magas akkor nem csinálnak terhelésest sem. Valószínű a tied magasabb volt a normálnál de nem sokkal mert akkor adott volna a doki Bromot . Nekem is szednem kell napi felet este de semmi mellékhatása nincs szóval attól tudtok majd kezdeni. Minden oké lesz ne izgulj .
Sok vagyis relatíve sok petesejtet fogsz produkálni csökkentett mennyiségű szurikkal és minden oké lesz a megtapadásnál is. Én már 3 napja szedem az Aspirin p remélem segít.....

Puszi és drukkolok neked nagyon
edina71
Budapest
 
 


Edina!!!!

melyik Aspirint szeded a 100-ast??
Nekem a gyógyszertárba a nő azt mondta hogy beszéljem meg a dokival hogy szedhetem-e,de minek ezt nem kell felírni meg más is szedi pl. te is mostmár. És napi 1-et szedsz? 
Reggel vagy inkább este? 
Meert akkor veszek én is ma.
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci

Igen a 100 Aspirin P szedem napi egyet . Délelött veszem be mert reggel és este  már úgyis annyi gyógyszer van nem akarok keverni jobban. Eddig semmi mellékhatása nincs de remélem segít a babóknak a megtapadásban. Bár mászkálok tehát a méhben a vérkeringés tuti megvan minden nap de hátha csak ez a kicsi plusz hiányzik a sikerhez.

Puszi éd drukkolok neked magunknak Évinek na és persze Mirának
edina71
Budapest
 
 


Csajok, ez mar hihetetlen. Holnap lesz LSK+HSK mutetem. Ma de 11-re kellett jonnom felvetetni magam es befekudni. Ambulancian elkuldtek, hogy fel 1 elott nem tudok felmenni osztalyra, mert nincs agy. Ok, legalabb ebedeltem :) Fel 1-kor kozlik az osztalyon, hogy megvan melyik lesz az agyam, de meg fekszik benne valaki....ja, es hogy 4 elott ne is szamitsak ra, hogy felszabadul. Most ulok a parkban egy padon....meg jo hogy jo ido van. Hihetetlen :/
almanna
 
 


Szia Almanna

Hát nem semmi lehet a mai napod. Reméljük a holnapi hsk+lsk gördülékenyebben fog menni a klinikán.
edina71
Budapest
 
 


szegény almanna :( ki fog műteni? sok szerencsét!

evi, amikor én kilestem a prolaktin eredményemet, ott a megengedett felső érték 24 volt, erre határozottan emlékszem. A tiéd ez alapján éppen határérték, valószínű ezért nem terhelték, és erre még biztosan nem adnak Bromot. 

Mira hogy vagy? 

Lexi, te hányra mész holnap? Nem lesz ott a ciszta, hallod? :)


cicmorgo
 
 


@louise77

Hahó!!!!

Mizu ? 
Hogy vagy??
Végül mennyi petesejtet szívtak le?????

Szia!!!

gabci75
Érd
 
 


Lexi

Holnapra mennek a drukkok neked hogy jó híreket mondjon Murber és tudd kezdeni a szurikat.

Ügyes légy csajszi !!!!!!
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok! Én is a Sote aróra járok, most volt fagyis beültim, és tudna-e nekem valaki abban segíteni, hogy fagyasztott beültii után mennyi ösztrogén tapaszt kell ragasztani az 50-esből, mert azt nem írták már rá a papíromra, és nem is mondták...
fincso
 
 


Pocaklakós kismamák, hogy vagytok??? :)

janula
 
 


Fincso, ma még kellett tapasztanod, az elvileg reggelig úgyis marad, reggel hívd föl a klinikát, megnézik a gépben. Nincs rajta a táblázatodon? Ha jól emlékszem 2 tapasz volt nekem, de nem vagyok benne biztos :-/ A pozitív eredmény után tuti annyi kellett, de addig... Inkább hívd föl őket holnap
Mennek ám a drukkok mindenkinek! Ha egyszer lesz 10 percem, jövök bővebben ;-)
maci80
 
 


Lanyok :) van agyam (ekezettel). Du 4 korul lett helyem, megkaptam a beontest is :P
Holnap Mate doki fog muteni. Be vagyok rezelve :( Jo lenne mar ugy tul lenni a muteten hogyctudom hogy minden rendben van es jol is erzem magam.
Drukkoljatok nekem!
Most magammal vagyok elfoglalva bocs, de ez nem jelenti azt, hogy nem drukkolok nektek! :)
almanna
 
 


Almanna, gondolok Rád holnap, biztos minden rendben lesz :)!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hát csajok ez megint nem sikerült. Ma reggel 5 napi késéssel elkezdtem barnázni . Ma hívom időpontért a kórházat és majd megírom mikor megyek. Hátha tudunk találkozni egymással.

Edina
Ez az Aspirin P tényleg olyan jó? Beszerzek én is belőle.

Nagyon szorítok nektek Edina, Gabci, Évike.
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mira: sajnálom! Kezdtem reménykedni helyetted is Majd írd meg mikorra kapsz időpontot...

Sajna nekem is megjött ma hajnalban...én is mindjárt hívom a kórházat..Kíváncsi vagyok mi lesz...Addig is megteszek mindent és ha kell akkor az Aspirin is bekerül a csapatba...

Almanna szorítok!! és várjuk a pozítiv híreket!!

Edina, Gabci, Évike..jól vagytok ugye? Csak semmi vagánykodás! A párom szerint ilyenkor minden pasi beveti magát a házimunkába..ki kell használni az alkalmat ( bár nálunk gyakori, hogy Péter a házimunkában segít)

Louise77: mi újság, mennyi petécskét sikerült leszívni..izgulunk érted

Lexi: mondott jó hírt dr Murber?

Szép napot Mindenkinek!! Pusz
magdipeti
 
 


Mira sajnalom :(
Most ulok a muto elott....fel kilenckor kezdes. :) legyek tul es legyek jol es minden rendben.
Koszi a biztatast
almanna
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt

Almanna minden rendben lesz és várjuk a híreket

Mira annyira sajnálom nagyon reméltem hogy te leszel a következő kismama itt a fórumon . De ha még csak barnázás és nem rendes vérzés az még lehet terhesség nem ? Még ne add fel

Én az aszpirin p akkor hallottam amikor terheléses vv voltam és ott volt egy Kális kismama ikrekkel és ő mondta hogy ott pl kimondottan javasolják a leszívás utáni naptól a napi 1 aszpirin protectet.

Állítólag segíti a beágyazódást és a megtapadást. Lehet én már későn kezdtem el de ha ott vannak vagy ott van a babám akkor kárt nem teszek vele benne bennük.

A párom ma már dolgozik de búcsúzáskor azt mondta hogy álmodott az éjjel. Sírva jöttünk ki szerdán Murbertől ........Ön terhes gratulálok...

Hát bízom benne hogy így lesz. Amikor telefonálni kellett a szerelmesek miatt akkor is azt mondta a párom hogy ő kettőt érez és ott bejött neki. Hát nagyon remélem most is így lesz.

Lexi mára nagyon jó híreket kívánok neked gyere ahogy tudsz már valamit. Arra nem gondolt még Murber hogy rövid prot.. csináljon nálad és akkor van esély  arra hogy nem talál vissza maradt tömlőt. Talán érdemes lenne megpróbálni. Bár tudom hogy az első általában hosszú de hátha az jobban bejönne.

Magdipeti te mikor méssz ? Én hétfőn és szerdán. Hátha összefutunk.
Évike Gabci hogy vagytok?

Én tegnap éjjel hányingerrel kűzdöttem és ma reggel sem volt túl jó a gyomron bár ez korai lenne még szerintem.

Paurora hogy vagytok ? Kisróka nálad nem jelentkezett még ????

Maci nemsokára te következel és jöhetnek a sítáboros kismackók

edina71
Budapest
 
 


Gabci, Edina, Évike


rátok gondoltam! :D

janula
 
 


Sziasztok Lányok!!!!!

Mira sajnálom és tudom milyen rossz ilyenkor én mindíg kisírtam magamat minden inszem után és egy kicsit jobb lett. De igaza van Edinának ha még csak barnázás akkor van remény!!!!

Almanna kitartást minden rendben lesz!!!Gondolunk rád sokat!!!

Lexi várunk hogy mit mondott Murber doktorunk neked!!!!

Vettem én is Aspirin P-t és tegnap elkezdtem de igazad van Edina lehet késő kezdtük el.
Én még mindíg nem érzek nagyon semmit szomorú is vagyok emiatt 
Ha nem sikerült akkor nekem biztos a fagyi babáimat adja vissza Murber majd. Így is ki kell vátni a 3hónapot??? Vagy ez hogy működik? Írjátok le nekem légyszi aki bennevolt!

Puszi Lányok!!!
gabci75
Érd
 
 


@janula:



Drága Janula!!!!!

Köszi jól vagyok de nem érzek semmit,sokszor rámjön a sírás!!
De a jövőhéten kiderül minden!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Csajszik! Tudja esetleg vki, ha a klinikán vetetem le a rákszűrést, annak mikorra lesz eredménye? A dokim csak 2 hét múlvára tud időpontot adni, de az már késő lenne, és nekem a jövő héten le kell vetetnem, mert hétvégére várom a vérzést. És mehetnénk a tesóért/tesókért, mert KisMackó 1 hete nem szopizott  egyik szemem sír (végeb egy csodálatos időszaknak) a másik nevet, mert kezdhetünk. Csak legyen addigra rákszűréseredményem  Van esetleg, aki április 10-e körül kezdene? Mira, nagyon sajnálom :-( Tesztet csináltál azóta? A barnázás még beleférhet... Almanna, minden rendben lesz. Gondolom, már túl is vagy rajta ;-)! Gyors felépülést!! Edina, Ámen a férjecskéd álmára ;-) Írtam múltkor, hogy az én párom is kapott jeleket, de ezt majd akkor írom le, ha tényleg úgy lesz. A hányinger jó jel, nekem 11-12. naptól volt Balázzsal, de én akkor nem is vettem jelnek, fétem, hogy csak bebeszélem magamnak. Juj, már izgulok Érted nagyon!! Gabci, a semmi tünet nem jelent semmit, ne tessék elkeseredni!!! Mindenki másként éli meg a várandósságot, sőt, még terhesség és terhesség közt is hatalmas különbség van (ezt tapasztalatból írom), úgyhogy kicsit pozitívabb hozzáállást kérek szépen  Ne is gondolkozz még a sikertelenségen (amúgy fagyis programnál is ki kell várni a 3 hónapot) Fincso, sikerült felhívni a klinikát? Lexi, várunk a hírekkel ;-) Zsó, ha van újság, gyere, sokat gondolok Rád! Janula, Te mikor kezdhetsz? Magdipeti, mit mondtak ma? Paurora, a méret miatt ne aggódj egy percig sem, nekünk KisMackó a 6 hetes UH-n egy nappal kisebb volt az átlagnál, aztán szépen megnőtt, átlagban 3 héttel nagyobb méretekkel rendelkezett később (és 4,5 kilóval született ) Hallott már valaki az Inofolic nevű étrendkiegészítőről? Állítólag az is csodákra képes, a Forgács Intézetben azt javasolják  Minden várakozónak (akár a kezdésre akár az öröhírre) egy nagy kalappal, szurkolok Nektek!!  Hajrá, hajrá!!! Itt a tavasz, Edina, kiolvasztjhatod a hibernált gólyáidat
maci80
 
 


Edina, Gabci,


nem biztos, hogy későn kezdtétek az Aspirin P-t, hiszen nem azonnal tapadnak a kis bogyók.


Gabci,


semmi gond, ha nem érzel semmit!!!! Nagyon-nagyon sokan semmit nem éreznek és a baba ott van. A fórumozók között is nem egy volt ilyen és rengeteget lehet róla olvasni máshol is, ne keseredj el!!! Én meg éreztem mindent, amit csak lehet és nem sikerült. Nem ezen múlik!!!!


Mira,


a barnázás tényleg beleférhet még, van akinél vérzés is jelentkezik. Csinálj azért tesztet!


Többiekkel mi újság?


Én május közepén fogok újra kezdeni, felvértezve az Aspirin p-vel is! :D

janula
 
 


Sziasztok csajok,


Mira:
tesztelj 10-es érzékenységűvel is ha még nem tetted!!A barnázás az belefér elvileg.Szurkolok!!!

Évi,
egy szempillantás és kezdhetsz is, nagyin izgulok szorítok. Most megint hosszú protokol lesz?

Louise:
Várjuk a híreket!!!Mazsiszám??

Lexi drága,
mi volt ma? Nagyon izgulok érted!!Ugye volt nincs tömlő??

Almanna:
Már túl vagy rajta, pihengess sokat.Írj amint van időd és erőd!



Magdipeti,

Megjött=új kezdés ,viszont  tavasz, siker...ezt érzem a levegőben!! Hajrá csajszi!!Imádkozom érted is sokat! Érik a 3-as randi Janulával!!! Ugye csajok?

Edina,
van aki már a beágyazódás után elkezd rosszul lenni. Szerintem ez jó jel hogy émelyegsz.
Nálam semmi, a borzalmas cicfájáson, és az álomkóron kívül semmi. Néha émelygek, de 1x sem rókáztam. Megkérdeztem anyumat és ő mondta hogy ő se hányt sose, még csak nem is émelyget se velem se húgommal. Lehet én is ilyen típus vagyok. Sokat azt mondják mázli, de én jobban szeretem ha vannak tünetek...bár egyenlőre bőven elég a cicifájár és az álomkór...minden nap már fél 9-kor lekapcsolják nálam a lámpát...készen vagyok! Még valami, sokszor vérzik az orrom orrfújáskor. Nem tudom mi ez, de majd megkérdzem a dokit.

Gabci,
semmi pityergés, csak pozitív gondolatok!! Én 5. héten éreztem először 1x enyhe hányingert, ezen kívül semmi nem volt addig, néha-néha veleszúrt a pocakomba, de ennyi. Sokaknak nincsenek tünetei. tessék hinni benne!!Ott van a manó!!!

Maci,

köszi, akkor Kismaci jól behozta magát!!Már elvileg Mmzs rájött miért kisebb, mert később volt ovum, pont 2-3 nappal. Akkor hamarosan neked is hazajönnek a manók majd a sítáborból? Akkor elvileg április elején kezdhetsz is?
paurora81
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a drukkokat. Hát kaptam rossz hírt is, meg végülis jót is.
A ciszta nemhogy nem múlt el, hanem nagyobb is lett keddhez képest, 5 cm-es, úghogy adott rá a doki Norcolutot. Be kell vennem egy dobozzal, 10 napig két szemet, és ha beszedtem és megjött, akkor menni megint UH-ra és ha akkor minden ok lesz, akkor elkezdjük a rövid protokollt. Mondta, hogy ez így nem jó, ha mindig csak várunk, hogy hátha ideális lesz a szitu a hosszúhoz, mert most már kétszer is ugyanúgy jártunk hogy a ciklus elején nem volt ciszta, de 20. napra meg igen, úgyhogy szerintem ezért találta ki, hogy akkor inkább rövid legyen.
Viszont teljesen összekavart a hónapokkal, mert azt mondta szedjem be a gyógyszert, az 10 napra elég, tehát 23 vasárnap ig, és akkor ha megjön, április 25-én kedden menjek hozzá UH-ra, és ha akkor ok lesz, elkezdjük. Még rá is kérdeztem, hog április? Mondta, hogy igen.
De amikor eljöttem tőle, megnéztem a naptárat, április 23 nem vasárnap és április 25 nem kedd, szóval szerintem márciust akart mondani, meg szerintem így is lenne logikus, lehet elnézte a hónapot.
Szóval ez van most, végülis örülök, mert nagyon remélem, hogy használni fog a gyógyszer és ailg két hét múlva minden ok lesz. Remeélm a rövid protokoll is jó lesz :)!

Mira,
szerintem azért még ne add fel, hátha... Annyi mindent hallottam már én is, volt akinek még vérzése is volt és kiderült, hogy terhes.

Gabci,
ne légy szomorú, még semmi okod rá, hiszen simán lehet, hogy nincs semmilyen tüneted, sokan vannak így. Fel a fejjel, én nagyon drukkolok, még simán segíthet az Aspirin P.

Edina,
hát úgy tűnik bejött a tipped a rövid protokollal :)! És remélem, hogy a párod álma hamarosan valósággá válik, nagyon szorítok :)!

Amúgy szerintem én is be fogom vetni az Asprin P-t, feltéve, hogy végre valahára elkezdhetjük, de most érzem, hogy most nem lehet másképp, és alig két hét múlva végre belevágunk :).

lexi01
Budapest
 
 


Szia Lexi örülök a jó hírnek hogy végre tudsz kezdeni ha rövid protokollal de akkor is . Hidd el ha jól reagálsz a hormonokra a röviddel is ugyan úgy sok szép petesejtet lehet nyerni és kevesebb ideig kell szuriznod is. A 3. naptól kezdődik és kb 10 napig tart . Szerintem ezzel a lehetőséggel most mindenképpen élned kell és biztos vagyok benne hogy április végén gyönyörű két csíkos tesztet fogsz nekünk hozni. Hajrá csajszi ügyes légy.

Egyébként Norcolutot már én is kaptam és tényleg bevált . Puszi és örülök a kezdésedhez!!!!
edina71
Budapest
 
 


Szia Maci

Nekem sem volt meg a rákszűrés eredményem amikor kezdtük a lombikot csak amire a leszívás következett addigra küldte meg mailben a dokim de ez nem volt akadály. Én nem tudom a klinikán hol veszik le a rákszűrést de drukkolok neked nagyon hogy mielöbb meleg helyre kerüljenek a táborozók.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok.Kicsit ideges vagyok,fölugrott a hőm:36.7-re,remélem ez nem nagy baj??
évike1224
 
 


Évike!!!!!

Nyugodj meg,most hogy mondtad megmértem én is és 37fok,én nyertem!!!!!!!

Semmi baj!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Örülök neki. Gabci mikor tesztelsz??
évike1224
 
 


Szóval ezt olvastam egy fórumon a hőről.

Az oka a progeszteron hormon, ami fenntartja a terhességet - és a hőt. 

Szóval örüljünk ha magas a hőőő!!!!

Majd vasárnap tesztelek.

gabci75
Érd
 
 


Sziasztok, régebben jártam ezen a fórumon és sok haszon infót találtam arról mire készüljünk az ARO-n. Most, hogy visszatértünk kistesó ügyben gondoltam, megnézem aktív e a fórum és rájöttem, ahogy itt olvasom a hozzászólásokat, hogy szerintem párotokkal ugyanakkor voltunk leszíváson, ill. beültetésen. Gabci, Edina, Évike azt hiszem, Veletek váltottunk pár szót a Klinikán. Mi 1 sejtecskével várjuk a gólyát
Szerdán tudjuk meg az eredményt mi is. Szurkolok, mind csak jó híreket kapunk!
Maci, én szedek Inofolicot endokrinológus javaslatára. Pont a lombik és a jobb megtapadás és petesejt minőség miatt javasolta. Meglátjuk, mire lesz elég. Mondjuk egyetlenkénk most megtermékenyült és osztódott.


Gabci, a tünetek miatt, ne aggódj. Ahogy a Lányok is mondták, sokan semmit nem éreznek. Anno a kislányunknál semmi tünetem sem volt, pedig az első vv előtt volt egy halvány +tesztem. Most kis hasfeszülésem van, de az lehet az utrotól.


Emelkedett, hő ilyenkor jó
Mindenkinek szurkolok a 2 csíkos tesztért

echo95
 
 


cicmorgo , edina 


Köszi hogy megírtátok a vv. eredményemhez  a válaszokat.
Megnyugtattatok.  !!!
Mostmár  csak az IR -t kell kizárni és akkor , elméletileg nincsen probléma.

paurura 
Bizony ha minden oké lessz akkor 31. már nemsokára itt is van .
Egyben  , izgulok, féle, várom, aggódom , minden érzés kavarog bennem ............
De ezeket ti is tudjátok... 

maci 

Mi akkor lehet még összefutunk a klinikán :D
Nagyon izgulok a Fet miatt , azzal bíztatom magam hogy ha már felébrednek akkor biztosan olyan eősek is , és megmarad , megmaradnak :D


Szép hétvégét kívánok mindenkinek !!
Már alig várom a 2 csíkos eredményeket :D
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt,

Bár egy kicsit borongós az idő de remélem mindenkinek kellemesen telik ez a két nap. Nálam tegnap este megint jelentkezett a hányinger , megkívántam a sült krumplit a felénél már éreztem hogy valamiért de nem esik jól szóval kuka és vártam a kisrókát de hiába. Hát nem tudom ez jó jel-e de jel.

echo akkor te voltál elöttem csütörtökön a beültinél és én mentem oda hozzád hogy hány babát kaptál vissza és mikor kell jönnöd vv .Van egy kislányod ha jól emlékszem ugye?
Szorítok neked is hogy két csíkos legyen a teszted.

Gabci Évike hogy vagytok? Tesztet ki mikor csinál ha csinál....

Mira próbáltál még tesztet csinálni vagy megjött rendesen ? Én még nagyon reménykedem a sikerben , ne add fel amíg nincs rendes vérzés.

evi minden oké lesz és tudtok kezdeni márc végén és kíváncsian várom szerdán az endós drnő eredményét.

Kellemes pihenést lányok
edina71
Budapest
 
 



Maci, köszi a tippet, felhívtam tegnap az arót, megoldódott a dilemmám, 4-et kell folyamatosan tapasztani, csak megzavart, hogy a doki meg azt mondta, hogy folyamatosan csökkenteni kell. :)

Gabci, a fagyis beültire is sajnos 3 hónapot kell várni, olyan mintha hosszú protokolt csinálnál, ugyanúgy a 21. napon kell elkezdeni a gonapeptylt.









fincso
 
 


Szisztok Lányok!!!!

Holnap tesztelek egyet,bár a párom nem örül neki mert ő a vérben bízik!!!!

Nem értem ezt a fagyis dolgot,az miért tart ilyen sokáig mint egy hosszú protokoll?
Mind1 ha ha oda kerülök de remélem nem akkor Murber ugyis elmondja mi a szitu.

Szép napot mindenkinek!!!!

Puszi!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok csajok,

Mira,
10-es tesztet csináltál? Írj mihamarabb nagyon izgulok érted!

Echo,
üdv itt megint, szurkolok a manódnak akit visszakaptál!!

Evike, Edina, Gabci, echo,
Imádkozo értetek, és várom a két csíkors teszteket!!!! :)

Lexi,
sajnálom hogy megint ott az a fránya tömlő, de a lényeg hogy 10 nap és indulhat a rövid protokol!!  Én még mindig az vallom, hogy minden okkal történik ezen a földön, és lehet az élet a rövid protokol felé terelgetett.Bizz benne, hogy ez van neked megírva, és sikerülni fog!!!!! Nagyon szorítok neked!!


Nekem az elején a reggeli volt hogy 36,9-37,1 körül volt folymatosan. Most beállt 36,9 szinte minden reggel, bár  már nem nézegetem folymatosan, de néha ellenőrzöm hogy megnyugodjak, h minden rendben. Nappal is néha megnézem, ugye akkor magasabb szokott lenni, akkor 37,3 körül van.

Úgy hogy hajrá magas hő!!!

Ölelés neketek!
paurora81
 
 


Szia Edina, igen, jól emlékszel :)


Paurora, Köszi a szurkolást! Nagyon boldog és probléma mentes babavárást kívánok Neked!

echo95
 
 


Sziasztok Lányok!

Gabci: reggel szurkolok, és várom a 2 csíkos jó hírt!! Edinától Évikétől, Mirától és Echotól is!! Drukkolunk nektek!! Vigyázzatok magatokra és a Manókra!!

Paurora: mi újs..jól vagytok? Én benne vagyok a randiban..mikor?

Én hétfőn délre lettem behívva..jön valaki közületek?

Szép estét Mindenkinek!
magdipeti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?