Új privát üzeneted érkezett!

Paurora: Várjuk a híreket!! Minden ok volt tegnap az uh-n, ugye???!!!!!
magdipeti
 
 


Sziasztok csajok!!!

Itt vagyok ám, nem tűntem el, csak tegnap későn értünk haza.
Vérzés alapján 8.hét két napos vagyok, viszont méretben 4 nappal le van maradva a kis babszem Jankó, vagy Panka :D. Most 12,8 mm volt.
Azt mondta a doki ez nem olyan nagy lemaradás, majd behozza. :)
Mi is hallottunk a "szívét", mert ugye ilyenkor még nem azt hallod (az igazi szívhang ha jól tudom a 12. hét körül van), ilyenkor még csak egy fajta véráram pulzálást hallani.
Azért én eléggé megijedtem hogy kisebb mint kéne, de ha a doki azt mondta, hogy nem gond, akkor megpróbálok nem rástresszelni.
Most a dokim is összekavart...mert azt mondta hogy vagy menjek az ő kórházába fizetősre az 1. laborvizsgálatra (persze mert megvan 1ből, és "csak " 7000, vagy menjek terhesgondozásra és ott adnak beutalót, mert hogy a háziorvos nem adhat teljeskörű labor beutalót (pl. Wasserman-ra vagy mire nem).
Ő állítólag nem adhat mert az ő beutalója nem célirányosan 1 intézetbe szól. Ti ezt értitek?
Most nem tudom mit csináljak, mert fizetni nem akarok. Akinek van babója..ti kitől kaptátok anno  a beutalót.

Edina, Gabci,

Nagyon boldog vagyok hogy már bent vannak a védett helyen a manók, a jó puha kuckóba. Vigyázzatok magatokra...és a szokásos pihi, fehérje..és hétvégén napfürdő, mert szupi idő lesz!
Küldöm a tapadós energiát, és kirakom a gólyaeledelt!

Évike,
üdv itt, remélem minden rendben volt ma, és már otthon pihengetsz. Vigyázz te is a manókra odabent!

Ölelés nektek!
paurora81
 
 


Sziasztok!

Paurora,

remek, hogy minden rendben! Ilyen tényleg van, hogy uh-n más látszik, ráadásul ne felejtsd el, hogy pont ebben a ciklusodban később volt a  peteérés, tehát a baba sem a 14. napon fogant vsz.

Edina és Gabci,

kívánom, hogy gyorsan teljen el nektek ez a leghosszabb 2 hét és jó híreket kapjatok majd a végén!

Ki inszemes most?

mindenkinek a legjobbakat!
mmzs75
 
 

 
 

Cicmorgo
Utolag is boldog szülinapot kívánok.b

Puarura
Ne izgulj minden rendben lesz a picikével !!
Köszönöm a segítséget:)

Évi
Üdv itt :)

Edina ,Gabci

Nagyon szorítok nektek!!!!

Szép hétvégét mindenkinek!!
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Megint a segítségeteket szeretném kérni.
Ma tudtam meg hogy kedden mehetek leszívásra, de nagyon kapkodós volt az Urbancsek, persze megértem, egyedül volt egész nap és rengetegen voltunk. 
Ráadásul az utolsó pillantaban jutott eszébe hogy én is beleillenék ebbe az új kísérletbe és innentől kezdve főleg erről folyt a szó. A lényeg, hogy nagyon úgy emlékszem, hogy azt mondta, hogy vasárnap is kell még reggel a Gonapeptyl, de kicsit nyugtalanít, hogy nem tudom teljesen biztosan felidézni. 
Az tuti hogy ma és szombaton megy még a Menopur reggel-este és vasárnap este kapom a tüszőrepesztőt. A Gonából pedig egyet szoktam adni reggelente. Volt már valaki hasonlóan? És kellett-e neki még a tüszőrepesztő napján reggel a Gona?
Nagyon köszi előre is ha tudtok segíteni!

És mindenkinek sok-sok-sok szerencsét :)
louise77
Budapest XVIII. kerület
 
 


Louise
Én ugyan így voltam mint te.
Én semértettem hirtelnen ugyhogy felkellet hivnom a klinikát.....
Ha jólemlékszem vasárnap nem kellet adnom a gonat, csak a tüszőrepesztőt.
Szio
evi89
Vecsés
 
 


Louise bocsi elolvastam a keddet , már nem látok. ( hétfőt néztem ) Szóval akkor jól emlékszel hogy szombat reggel még Gonal , vasárnap pedig tüszőrepesztő. Bocsi mégegyszer ...
evi89
Vecsés
 
 


Louise,

én is megerősítem ( 7 lombik után), hogy kell még a Gona a tüszőrep. napján! Az az utolsó !
hAjrá!
mmzs75
 
 


Sziasztok

Louise a Choragon napján szerintem is kell még a Gona nekem is vasárnap este volt az utolsó gona este volt a Choragon és kedden a leszívás.

Paurora örülök a jó hírnek hogy szépen növöget kismanó. Az a 3 nap pedig hidd ek semmi, bőven van még ideje nőni . Mit mondott a doki táppénzen vagy vagy dolgozol most?

Lexi és többiek akik most kezdik a lombik stimut hajrá lányok a szurikkal és mindíg az lebegjen a szemetek elött hogy mindent a babáért teszünk. Érte vállaljuk a szita hasat a görcsöket a rengeteg folyadékot amit magunkba döntünk mind mind egy új kis életért tesszük.

Evi te mikor kezdheted márciusi ciklusba már mehet a szuri nem ? Decemberbe volt a lombikod és gondolom a három hónap letelt már :....Hosszú vagy rövid protokoll lesz neked???

Kellemes hétvégét mindenkinek ebben a gyönyörű időben .Sok séta és pihenés
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

mmzs75

Most én vagyon inszemes a csapatban kb. kedd magasságában dől el, hogy sikerül-e. Remélem nem jön meg, bár ezen a héten végig dolgoznom kellett és tegnap is 22:00-ig dolgoztam és lógott már a bélésem. Ez volt a negyedik inszemem. de remélem most már az utolsó.

Edina, Gabci
Nagyon drukkolok, olvastam a jó híreket. Gabci, hallod a nagy izgulásba még rosszul is lettél. Edina neked milyen volt a visszahelyezés?

Magdipeti
Mi a helyzet veled, lehet, hogy jövő héten ismét találkozunk? Nagyon izgulok még pár nap és kiderül, hogy nálam is mi a helyzet, most nem is csináltam tesztet, pedig van egy rakással, de még korai is lenne.

Paurora
Ne izgulj, sokat gondolok rád, mint pozitív példára .



mira08
Budapest
 
 


edina

Hát még most váom a 3. mensimet jövőhétre és ha minden igaz akkor 31.én mehetnék a kórházba ( 20.nap).
De ugye 19.én ,megyek endokrinológushoz , nagyon remélem hogy jók az eredmények és nincsen semmi baj , és kezdhetek nyugodt szivvel.
 Pusza
evi89
Vecsés
 
 


Szia evi

Gondolom voltál hormon laborba és megvan az eredénye is ha a tsh 1 körül van akkor nincs baj a pajzsmirigyeddel. Nekem 2.6 volt amikor az endós drnőnél voltam és erre mondta azt hogy nem jó a babához mert alulműködik . Kb 3 hónap alatt lett a bogyótól tökéletes az értékem. Neked mennyi most a tsh értéked??

Mira drukkolok neked nagyon hogy te legyél a következő kismamink és kedden sőt még 8-9 hónapig ne jöjjön meg neked.

Nekem is a prof adta vissza a babákat és mivel ez a második beültim volt tudtam mire számíthatok. El tudtam még menni mosdóba is tehát nem teljesen telt hólyaggal kerültem be a műtőbe, bár mire kijöttem már nekem is majdnem szaladnom kellett. Egyébként olyan mint egy rákszűrés csak tovább tart.
Remélem 19-én jó híreket kapunk .
Szép hétvégét és kellemes sétát ebben a gyönyörű időben.
edina71
Budapest
 
 


Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat lányok!

Megnyugodtam, akkor holnap reggel még megy egy szuri és aztán vége, legalábbis egy időre biztos. Megbarátkoztam már velük, de azért meg fogom tudni szokni azt is, hogy nem ezzel kezdődik és végződik a nap 
Köszönöm mégegyszer hogy ilyen gyorsan segítettetek és mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok!
louise77
Budapest XVIII. kerület
 
 


edina 

Még nem voltam semilyen vizsgálaton 
Azért is izulok meg izgultam hogy mennyi idő alatt vannak meg az eredmények ha a dr. nő elküld pl. vv,re.....

evi89
Vecsés
 
 


Evi

Hormon labort elméletben csináltak a Sotén amikor bejelentkeztél a meddőségibe. Legalábbis én találtam egy 3 évvel ezelöttit de azóta már változtak az értékek. Azért is mentem el vv. Tsh vv beutalót tud adni a körzeti doki is ha megmondod neki hogy pajzsmirigy gyanú miatt kell. Szerintem próbáld meg intézni a jövő héten hátha sikerül és akkor nem kell sokat várni a kezelésre. Nyaki és hasi uh is tud küldeni a körzeti de az nem biztos hogy kell csak ha a vv eredményed nem lesz jó.
Próbáld meg elintézni addig mert ha üres kézzel méssz elég hosszadalmas lesz mire tud bogyót írni ha valami nem stimmel és feleslegesen nem kellene elkezdeni a lombikot mert az csak pénzkidobás.
Nekem annak idején azt mondta a drnő hogy ezzel az értékkel pénzkidobás próbálkozni mert nem sikerülne. Igaza is lett .
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok.Itt vagyok,megy a pihi,séta,fehérje,minden oké velem-velünk.Nagyon szép embriókat kaptam vissza,majdnem el is sírtam magamat a meghatódottságtól..De szerintem ez normális ilyenkor.Ma nagyon érzékeny voltam-vagyok.Edina,Gabci,meg mindenki más Köszönök Szépen mindent,viszont szurkolok nektek is..Szép Napot mindenkinek,irány ki a szabadba,napfürdőzni.Puszi..
évike1224
 
 


Sziasztok csajok,

Mmzs, ismét megnyugtattál, igazad van hisz a 16-17. cn-en volt ovum, így lehet pont ennyivel is van lemaradva a manó. :).
Edina,
Hogy érzed magad ? Nem vagyok táppénzen, mikor beteg voltam akkor igen 2 hétig, de most már melózok, és ha nem lesz baj akkor szeretnék is a végéig. Sajnos mivel van trombózis hajlamom, leiden mutációm, így ha kis baj is lesz (akár egy kis  lábdagadás), akkor már irány a haematológusom, és elkezdhetem magam napi2x szúrni heparinnal, mert különben baj lehet. Picit félek  ettől, mert irtózom a tűtől, de mindent megteszek hogy ne legyen baj a manóval.Akkor lehet majd azt mondják hogy veszélyeztetet leszek, de egyenlőre minden ok.

Mira, szorítok, nagyon izgulok már érted.
A szurizósoknak sok erőt és kitartás!! A beültetés utáni kismamáknak, pedig növekedős, tapadós energiát küldök!

Ölelés nektek!
paurora81
 
 


Sziasztok Lányok!

Kinek hogy telt ez a csodás tavaszi hétvége? Remélem pihenéssel, sétával, feltöltődéssel :).

Louise, nagyon szurkolok holnap, remélem minden rendben lesz, és sok szép petesejtet sikerül majd leszívni.

Mira, remélem nem jött meg :)!

Évike, nagyon szurkolok Neked is, küldöm a tapadós energiákat Neked is, meg persze Edinának és Gabcinak is :)!

Én már alig várom, hogy mehessek holnap dr. M-hez, remélem, hogy most tényleg nem talál semmit és kezdhetünk, totál be vagyok most zsongva, biztosan emiatt a szép idő miatt.

Amúgy annyira furi, ilyen még szerintem soha nem volt velem, de hétvégén lehetett peteérésem, mert szombaton enyhe menzesz szerű görcseim voltak és a derekam is fájt, ilyen még soha nem fordult elő velem, hogy így megéreztem volna. Úgyhogy ezt egy jó jelnek vettem, már ha ezt annak lehet :)!


Szép napot! Írjatok majd, hogy kivel mi a helyzet :)!

lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Tényleg nagyon szép idő volt a hétvégén és voltunk is sétálni szívtam magamba egy kis Dvitamint!!!

Lexi nyugodj meg minden rendben lesz holnap és startolsz te is!!!

Mira mizu,hogy vagy???

Louise ne izgulj a holnap miatt mert semmit nem fogsz érezni,és sok sok szép petesejtet szívnal le!!

Paurora nagyon vigyázz a picikédre !!!

Évike,Edina !!!!

Na mizu? Hogy vagytok? Én elvagyok pihizek csak. De semmit nem érzek!!
Vagy még nem is kell mert túl korai.A melleim kicsit érzékenyek ennyi.

De a jövőhéten kiderül úgyis!!!

Szép napot!!

Puszi.


gabci75
Érd
 
 


Sziasztok lányok

Lexi holnap minden rendben lesz és kezdheted te is a szurkát , holnap lesz a 20. napod ?

Louise sok szép petesejtet és sok pihenést kívánok neked . Várjuk majd a bűvös számot és kívánom hogy sok essen szerelembe.

Paurora remélem nem lesz semmi gond a várandósság alatt és nem lesz szükség azokra a szurkákra amit írtál. Vigyázz nagyon magadra és a babádra.

Évike Gabci nálatok mi újság? Én ha kicsit túlzásba esek akkor szurkál a hasam alja meg bekeményedik de ezt még nem veszem annak a bizonyos jelnek. Bár remélem ez jó jel

Próbálok pihenni meg nem csinálni semmi megeröltetőt és kisebb nagyobb sikerrel de megy is.
Szegény páromnak csak osztom a tenni valót csütörtök óta.

Évike  te csinálsz tesztet ? A többi babádat lefagyasztotta a doki???
Mira ugye nincs még semmi jele a mikulásnak ? Kérjük a két csíkos tesztet ....

Mzsó te mikor kezdessz most kell valamikor menned vagy csak áprilisba ? Nagyon szorítok neked hogy kiderüljön valami ami előrébb visz benneteket és sikeres lombikot kívánok nektek,

Janula örülök hogy újra köztünk vagy és nem adod fel. Erős csajszi vagy és nagyon gyorsan el fog telni ez a két hónap és máris kezdhettek is .
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok
edina71
Budapest
 
 


Edina, igazából 17. nap lesz holnap, de a doki mondta, hogy holnap menjek, én sem teljesen értem miért, nem tudom ennek van-e jelentősége.
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok.Én új vagyok itt.Segítsetek légyszi.Ma voltam a SOTEn az utolsó vérvételen,párom holnap megy 2.vizsgálatra.Már kaptam időpontot 2.beszélgetésre.Hogyan működik innen tovább?Illetve kinek ki a dokija ?Mert én nem szülhetek a régi dokimnál cukor miatt és még nem találtam újat.
köszike
edi10
 
 


Szia edi üdv köztünk.

Ha volt petevezeték átjárhatósági vizsgálatod akkor annak az eredménye ill a párod eredménye alapján eldönti az orvos hogy mivel kezdtek inszem vagy lombik. Ha nem volt még akkor a következő lépés szerintem ez a vizsgálat lesz nálad. Ha ott kiderül, hogy rendben vagy akkor inszem lesz, ha ott probléma van akkor lombik . De nagyon gyorsan következnek most már az események mert itt nincs várólista és ha minden eredmény kész akkor nagyon gyorsan elkezdik a kezelésed.

Megkérdezhetem mióta szeretnétek babát és hogy jutottatok el a Sotéra?
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok LányokNagyon jól érzem magamat,kicsit émelygek,melleim feszülnek,érzékenyek.Éhes vagyok,ezért sokszor keveset eszek,ésszel persze,mert nem szeretnék elhízni.Veszek tesztet Edina,mert kinek mikor tapad meg,inkább hétvége felé megnézzük mi újság velem.Nem fagyasztotta le a Prof.a 3.embriómat.Össze-vissza magyarázott,normális választ nem adott.Aminek nem örültünk... Esetleg,ha most nem sikerülne.....akkor orvost fogok váltani..Gabci:Ma vettem Méhpempőt Mindenkinek kitartást,és sok Pusziii
évike1224
 
 


Lexi a hosszú protokoll a 20. napon kezdődik szerintem mert én is egy napon voltam Gabcival a klinikán és neki a 19. napja volt de csak másnap kellett elkezdeni a szurikat.

Azt mondjuk nem értem miért magánba hív mert most még vv sem kell csak uh hogy odabent minden oké-e és ha igen akkor pénteken kezdheted is a szurikat. Bízom benne hogy jó hírekkel jössz holnap.
Drukkolok neked a kezdéshez nagyon.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
Köszi, igen,jó lenne ha nem kéne szuri, a próféta szóljon belőled! Amióta pozitív  ateszt, én is rendesen kiosztom a feladatot szegény férjemnek!

Gabci,
vigyázok manóra!remélem hamar eljön a bűvos 12. hét.

Edina, Gabci, Évike...
legyen az cickófájás, émelygés, farkaséhség, az mind jó jel, és szurkolok nektek nagyon-nagyon lányok, hogy a manó/manók ott növögessenek már bent, és az álmotok végre valóra váljon!!

Lexi,
1000 szorítok, drukkolok, hogy holnap minden okés legyen. Tuti kezdhetsz is! Izgulsz nagyon ugye?Sokat gondolok rád!

Louise,
drukk holnap, minden rendben lesz!Amint tudsz írj, h mi történt!

Mira,
várjuk a két csíkos tesztet!!!
paurora81
 
 


sziasztok!
lexi, holnap van a mi napunk! mikor mész? ên dêlre? te meddig vêreztél hsk után? nekem egy hete volt, szombaton már nem véreztem, addig is csak gyengén, de ma délután újra elkezdte! :( nem tudom, hogy most a testem szórakozik és megjött 19 napra, vagy ez még a hsk miatt van!? totál kétségbeestem, hogy emiatt nem kezdhetek holnap...

edina, a pasik legalább ilyenkor kapják össze magukat, nem ;)
cicmorgo
 
 


magdipeti , edina 

Köszönöm a segítségeteket !!!
Megpróbálok bemenni a klinikára a hormon vv.eredményét elkérni hogy azzal tudjak menni a dr. nőhöz :D
Ahogy egyre jobban közeledek megint a kezdéshez hát mit ne mondjak .... izgulok :D

edina , gabci , évike

Gondolok rátok !!! :D:D

Olyan szép nap volt ma is :D 
Tavasz..... :D
evi89
Vecsés
 
 


Evi nekem kiadták amikor kellett az endós drnőnek minden gond nélkül csak kérik is majd vissza .
Remélem nem találnak semmit és akkor nyugodtan belevághatsz a következő és remélhetőleg utolsó lombikba .
Én is ideges voltam most de ahogy a doki rábólintott a kezdésre onnantól kezdve már csak a cél lebegett a szemem elött és hogy most minden jól sikerüljön. Eddig így is történt. Szerintem a te múltkori túlstimud miatt csökkentik a szuri adagodat hogy ne forduljon megint elő ilyen.

Szorítok neked is nagyon a kezdéshez és hidd el most sikerülni fog .

Cicmorgó holnap neked is a 20 napi kezdésed lesz ? Akkor hajrá következő csapat.

Egyébként tényleg ráfér a pasikra egy kis házimunka szerintem a többség el van szokva az ilyen munkától. Vegyék ki a részüket egy kicsit ők is ha .
edina71
Budapest
 
 


edina

Hát szerencsére én csak Gonat kapok , és azta fránya hormont nem . Ennyiben nyugodt vagyok a Fet miatt.
De ha újból hormont kapnék akkor ahogy írtad tuti kevesebbett. Túl jól reagálok rá....


evi89
Vecsés
 
 


edina, igen holnap van a 20. napom!
lányok, durva mellékhatásokra kell számítani a szuriktól?
cicmorgo
 
 


Cicmorgó nagyon mellékhatás nem lesz a szuriktől legalábbis nekem egyik stimunál sem volt . Pedig ez már a negyedik volt. A vége felé már a haspuffadás és a hasfeszülés előfordul de kibírható.

Ezek a sok petesejt miatt lesznek . De ez kibírható ha a cél lebeg az ember szeme elött ugye?

edina71
Budapest
 
 


Edina
Kb. 2 éve próbálkozunk,de eddig a nődokim szinte semmi nem csinált és elegem lett így jelentkeztem a SOTE-n.
Átjárhatósági sem volt még...szó szerint hormon vizsin kívül még semmi csak otthoni hő mérés,tesztelés....
Remélem itt végre rendesen kivizsgálnak,mert nem vagyunk már olyan fiatalok,hogy várjuk a spontán sültgalambot.
Igazán még azt se tudom,hogy pusztítom e a katonákat.
edi10
 
 


Sziasztok Csajok

Edina, Gabci nagyon szorítok nektek még mindig. Nálam a helyzet : elvileg ma nem kellett volna megjönnie, nem is jött. A baloldalam szúrogat, de olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. Egyébként ma vagyok az inszem után a 12. napon. Ha nagyon remélem szerdáig nem jön meg, akkor csináljak egy tesztet szerintetek? Az lenne a 14. nap.
mira08
Budapest
 
 


Drága Mira!!!!!

Szoríts is mert ránkfér!!!!

Persze hogy csinálj még szép,és szép két csíkosat csinálj!!!!!!!!!!!!!!!!

Én vasárnap fogok és az is két csíkos lesz!!!!

Pusszancs!
gabci75
Érd
 
 


Szia Mira

A meg akar jönni érzés lehet terhesség is. Szóval hajrá két csíkos teszt és ne szomoríts el minket mással, tapadós energia és pocaksimi. Hajrá....... Köszönöm én is a drukkokat rám fér ....

Edi itt is fognak kérni labort ha a mostani régi. Nem tudom a mostani laborodon van-e tsh érték ha van és nem a megfelelő érték akkor érdemes utána járni . Nekem kiderült hogy alulműködik a pajzsmirigyem és ez befolyásolja a sikeres lombikot . Ezt a Tsh érték mutatja. Ezt a Sotén nem vizsgálják sajnos. Megkérdezhetem hány évesek vagytok? Persze ha nem publikus akkor jöhet privátba is.
edina71
Budapest
 
 


Mira, akkor extrán megy a drukk, remélem továbbra sem jön meg, és lesz egy szép két csíkos teszted :)!
Ugyanezt kívánom Edinának és Gabcinak is :)!

Paurora, izgulok, de nagyon bizakodó vagyok, remélem most tényleg semmi nem jön közbe :)! Remelem Nálad pedig minden rendben lesz a terhességgel és a babócával :).

Cicmorgo, engem valamiért a magánba hívott, úgyhogy odamegyek holnap fél 3-ra, így sajnos nem találkozunk, pedig jó lett volna, de remélem még fogunk :).
Én pár napig vérezgettem a HSK után, kb. 3-4 napig. Dec. 18. környékén volt a HSK, utána talán 3-4 napig volt vérezgetés, és aztán 31-e környékén jött meg.
De remélem ez nem befolyásolja és kezdhetsz holnap, majd írj mindenképpen :)! Remélhetőleg mindketten kezdhetünk a héten és akkor majdnem együtt csináljuk :)!



Edina, amúgy én sem értem miért nem a SOTE-ra hívott, próbáltam telefonon időpontot kérni a SOTE-ra, de sajnos többször prübálkozással sem sikerült elérnem őket, személyesen bemenni meg nem tudtam időpontért, csak úgy meg nem akartam beállítani, szóval holnap marad a magán, de remélem ezután már nem fog oda "invitálni".
Amúgy azt tudom, hogy 20. napon indulhat a szuri, ha minden ok, csak azon agyaltam, hogy holnap ugye megnéz UH-val a 17. napon, és mondjuk mindent rendben talál és zöld jelzést ad. De utána még van 3 nap a 20.napig ugye, mi van, ha azalatt a 3 nap alatt lesz valami kis cisztám vagy valami, ami miatt amúgy nem kezdhetnék, de ezt már nem fogja látni, hiszen a 17. napon csinálta az UH-t...?
Na jó, asszem ezt túlagyaltam kissé, minden rendben lesz holnap is meg utána is, és kezdhetem :)!

lexi01
Budapest
 
 


sziasztok
Edina it a SOTE-n  készült most a hormon vérvétel,mind a 4.Ezek eredményét nem láttam,ki lehet kérni?
TSH tavalyi eredményei:0,94mIU/l;2,04mIU/l.
Akkor ezek szerint külön magánúton kell menni tsh-ra?
Amúgy tényleg csak a gyógyszerekért kell itt fizetni,minden ingyenes?Legalábbis nekem ezt mondták.
Én 34,párom 45.

edi10
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt.

Cicmorgó Lexi szorítok nektek a mai sikeres kezdéshez. Lexi minden rendben lesz ,nem hiszem, hogy ha most nem lát a doki sárgatest tömlőt akkor 3 nap alatt kialakulna egy. Én nagyon szurkolok neked hogy minden rendben legyen . Írok majd privit ...

Edi ha 1 körül van a tsh az nagyon jó érték mert akkor jól működik a pajzsmirigyed és nincs akadálya a terhességnek. Nekem 2.6 volt ami alulműködést jelent és ezzel az értékkel nem sikerülhet a lombik sem.

Ha neked van mostani hormon laborod akkor nem kell magánba nézetni tsh értéket. Akkor már csak az átjárhatóságit fogják szerintem kérni hogy kiderítsék ott van -e baj.
Itt csak a kezeléshez szükséges szurik ill. gyógyszerek fizetendők az eljárás inszem leszívás beülti ingyenes. Hozzáteszem  a szuri sem olcsó.
Kívánom hogy minnél elöbb tudjatok kezdeni.

A korodra való tekintettel ha átjárható a petevezeték akkor biztos vagyok benne hogy inszemmel fogtok kezdeni hacsak a párodnál nincs semmi baj.

Maci lassan de biztosan kismackó le fog tudni mondani az anyatejciről és a nyári szünet elött már két csíkos tesztet fogsz produkálni nekünk a sítáboros babákkal.

Noee hogy vagy a babák már biztosan szépen növögetnek odabent . Meddig dologzol még velük?

Lányok ti mit hallottatok az Aspirin p szedésével kapcsolatban ???, Van amelyik klinika kimondottan ajánlja a beágyazódás idején. Szedett valaki a beülti után?????

Gabci Évike hogy vagytok tünetek????

Mira drukkolok a két csíkoshoz.
Louise ügyes legyél ma és sok szép petesejtet kívánok. Várjuk a híreket ha kipihented magad.

Szép napot lányok
edina71
Budapest
 
 


Szia Edina!!!

Nagyon nincs tünet kicsit aggódom is emiatt,csak a mellbimbóm érzékeny de más nincs egyenlőre!!!
Neked van már???

Eltelhetne már ez a hét!!!!!

Puszi mindenkinek!!!

gabci75
Érd
 
 


Edina!!

Már én is hallottam és olvastam inkább az aspirin protectról. Nem tudom itt a sotén miért nem ajánlják pedig olyan jókat mondanak róla.

De azt így saját magunktól el lehet kezdeni amúgy?? Vagy ki kell kérni a doki véleményét??
Majd rákéne kérdezni Murbernál.

Mert én beszedek már bármit csak legyen egy kis babym!!!!!

De én remélem a méhpempő meghozza a gyümölcsét!!!!!

Gyönyörű az idő Lányok!!!!!!!

Ki a szabadba mindenki!!!!!!


Puszi!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok.Én nagyon jól érzem magamat,szokásos tünetek megvannak.Reméljük a legjobbakat..Mindenkinek kitartást,aki most kezdi az egészet.Edina,Gabci,remélem minden oké veletek is.Gabci kinek hogy jön az első terhesség,van aki érez valamit,van aki nem.Anyum mindég ezt mondja,most őt idéztem neked.Köszönjük a tapadós energiákat,reméljük eredményes lesz..Puszi Mindenkinek...
évike1224
 
 


Szia Évike Gabci

Köszönöm én jól vagyok bár tegnap éjjel furcsán szurkált a hasam alja és nem tudtam hogy feküdjek mert semmi nem volt jó. Aztán felkeltem és sétáltam a lakásba egy kicsit és elmúlt szerencsére.

Az utro megy  folyamatosan a sok víz is napi 3 liter lemegy és a tejtermék is megvan. Remélem ez a beágyazódástól volt és nem azért mert nem akar akarnak velünk maradni a babák.

Szedem én is a D vitamint szelént Propolisz tablettát és lépes mézet minden nap egy kis kanállal.

Gondolkodom a z asztpirin protecten de nem tudom nem-e késő már elkezdeni szedni.

Pocaksimi séta és pihenés lányok két csíkos teszteket és mosolygós arcokat szeretnék jövő héten a klinikán látni .
Puszi és nagy ölelés mindkettőtöknek
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok lányok,

Mira, nem fog megjönni, csak a két csíkos teszt!Nagyon szorítok!!!!

Évi,
majd írd meg hogy mi lett a hormoneredmény, és mit mondott rá Koppány doktornő! Nagyon közeleg a kezdés ideje csajszi!! FET-re fel!

Edina gabci, Évike,
nagyon szorítok, minden nap gondolok rátok!!

Cicmorgó, Lexi,
írjatok hogy mi volt ma!!!

Edina,
pont aktuálisat kérdeztél a Aspirin p.-ről!Friss az infóm.
Ma voltam az SZTK-s T.gondozáson, és tudod én hajlamos vagyok a trombózisra, mert Leiden mutációm van. Na most a haematológusom azt mondta, hogy nem olyan súlyos az én esetem, így nem kell semmit szednem , csak ha baj lesz(magas vny., lábdagadás..stb), viszont most rákérdeztem a Tasi dokinál, hogy hallottam az aspirin protectről, és mi a véleménye.
Azt mondta én már túl vagyok a beágyazódáson (mivel azt segíti nagyon), de  szedhetem így is nyugodtan , napi 1 tabletta, mert csökkenti a vérrög kialakulását, és ezáltal a vetélés kockázata is kevesebb a a 12. hétig.Vény nélkül vehető.

paurora81
 
 


Halihó!
Hát sajnos nincs szerencsém, már megint ott van egy nyomorult sárgatest ciszta... Baromira szomorú, dühös és csalódott vagyok, hogy már megint... Dr. M is azt mondta, hogy ez baromira nagy pech, hogy mult hónapban is meg most is... Azt mondta, hogy mivel ma a 17. napon vagyok, menjek be pénteken a SOTE-ra, megnéz megint UH-n, hátha elmúlt, bár szerinte ez nagyobb annál, minthogy 3 nap alatt elmúljon... De ha mégis, akkor pénteken kezdhetünk, ha nem múlt el, akkor kitalálja mi legyen.
Annyira szomorú vagyok, mert annyira bíztam benne, hogy most nem jön közbe semmi...
Van valami ötletetek, hogy esetleg péntekig mivel tudnék rásegíteni, hogy elmúljon? Bár őszintén szólva ebben nem nagyon bízom...
Meg egyáltalán, ilyen patthelyzetben mit lehet tenni? Elmúlik a ciszta, aztán mindig mire kezdhetnék, újra visszajön... csak megy az idő, én meg attól félek, hogy mi van, ha a várakozás alatt visszajön az endó...?! Nagyon nem szeretném, de gondolom nem véletlenül mondta a Bokor, hogy minél hamarabb essek teherbe...
Szóval pénteken megint randizok a dokival.

Cicmorgó, remélem Te nagyobb szerencsével jártál.
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!

Lexi, annyira sajnálom :( voltál ma eszemben többször is. Hátha péntekre elmúlik. Sajnos nem tudom, mivel segíthetnél rá, nem volt még ilyenem.
Elhiszem, hogy dühös vagy, úgy sajnálom :(

Én ma nagyon boldog vagyok, mert minden eredmény jó lett, azt mondta dr. M., csak a prolaktin magas, arra kaptam Bromot, ma kell elkezdeni. Bemutatott a profnak, akinél kb. 40 másodpercet töltöttem bent, de normális volt. Felírt egy valag receptet, elrohantam kiváltani, majd vissza és be is adtam magamnak az első Gonapeptylt. Egyáltalán nem volt vészes, tényleg nagyon pici a tű. Rettegek a mellékhatásoktól...a szurik meg a Bromo együtt..
20-án kell mennem legközelebb vérvételre, ha jól értette, addig a Gonát kell szúrnom napi egyszer. 
Lányok, ebből mikor lehet leszívás kb. szerintek?

képzeljétek, egyik kolléganőm babát vár, és azt mondta neki a védőnő, hogy ne simogassa  ahasát, mert azáltal stimulálja , ami görcsökhöz vezethet...ti hallottatok már ilyet?! én teljesen ledöbbentem..

az Aspirin Protectről én is nagyon jókat hallottam!

pusziiiiii mindenkinek!!!!!


cicmorgo
 
 


Lexi,

próbáld meg inni a nöi teákat keveréknek: palástfű, cickafark, körömvirág! Ártani biztosan nem árt és ha péntekig nem is mulasztja el a cisztát (bár ezt nem tudhatom), akkor a következő lehetséges kezdésig van rá esély!

Cicmorgo,

ne félj a mellékhatásoktól, nekem nem volt semmi! Pedig szedek mindent: Thyroxint, Bromot, Merckformint és iszonyú mennyiségekkel szúrtam magam. Én is izgultam, de a két lombik alatt egyszer sem volt semmi különös. Néha kicsit érzékenyebb voltam, de kb ennyi.

Lányok,

az Aspirin Protektet mikor kell elkezdeni szedni? Én ki fogom próbálni, mert nekem a megtapadással vannak gondjaim. Mit hallottatok még róla? Milyen adagolásban működik? De főleg: mikor kell elekezdeni a szedését?
janula
 
 


regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!!


Mira, Gabci, Évike, Edina: soksok tapadós energiát küldök nektek! Sokszor eszembe vagytok!! Várjuk a 2 csíkos teszteket!!

Cicmorgo: csak ügyesen a szurikkal!! Hajrá!!

Évi, milyen volt a doktornő? Várjuk a híreket!!

Lexi: fel a fejjel!! Péntekig még sok minden történhet!! Sok-sok folyadék...az segít!! Szurkolok pénteken!!

Szép estét mindenkinek!!
magdipeti
 
 


Regi,

köszi, ezt olvastam! :) Te szedted?

Nekem sajnos ebből a cikkből sem derült ki, hogy mikor kell elkezdeni a szedést, de lehet, hogy figyelmetlen voltam.
janula
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?