Új privát üzeneted érkezett!

Hurrá Gabci!! Ez a legjobb hír mára!! Úgy izgultam már Akkor most kezdj el készülni a csütörtökre! 60 évre megváltozik majd az élteted, ha gyermeked lesz Szurkolunk tovább!!


Edina: mi újság??  Izgulok miattad / érted is!! Várjuk a híreket!!


Cicmorgo: de jó hír!! Mit is lehetne egy nőnek szebbet mondani a nőiességéről, mint hogy szép a méhe Lehet, hogy együtt kezdünk majd:)
magdipeti
 
 


Gabci, szupeeeer :) csütörtökön szorítok, akkor lesz a szülinapom :) szóval csak jó nap lehet!!!!!

lexi, nem tudom, miért a 17. napon mész és miért magánba, néha kiszámíthatatlanok az orvosok, de szerintem végeredményben nincs jelentősége, szúrni úgyis akkor kell ekezdeni, amikor dr M. mondja. Én azon csodálkozom, hogy jövő kedden elvileg felírja a szurikat, úgy, hogy még nem is beszéltünk a vérvétel eredményeimről..vagy ezt mindenkinek akkor szokta elmondani?

cicmorgo
 
 


Cicmorgo,

szuper hír és drukkoloma kezdéshez!

Lexi,

én a helyedben simán felhívnám a klinikát és kérnék időpontot Murberhez 20. Napi uh- ra, én ugyan sajnálnék erre 10 rugót, bevallom. Nem szép tőle, hogy egyből a magánba hív

Gabci,

nagyon jól haladsz és drukkolok továbbra is!


Edina, már majd' begolyózok, remélem, nem azért nem jelentkezel, mert valami nem jól sikerült! Szuggerállak, hogy írjál!
mmzs75
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Elnézést kérek mindenkitől, hogy így eltűntem, de a csalódás után valahogy úgy éreztem, hogy most ezzel az egész kérdéssel nem szeretnék foglalkozi, inkább mással próbáltam elterelni a figyelmemet. Most olvasgattalak benneteket, mindenkinek köszönöm, hogy gondolt rám, együttérzett és aggódott értem!!! :)
Nagyon drukkolok a most akcióban lévőknek, tulajdonképpen így sem telt el nap, hogy ne jutottatok volna az eszembe...
Szóval mennek az energiák tőlem is!!!! Remélem ti szerencsésebbek lesztek nálam.
Természetesen nem adom fel én sem, májusban remélem következik a folytatás! :)
janula
 
 


janula, én teljesen megértelek, és szerintem sem kell minden nap ezzel foglalkoznod, muszáj, hogy az agyunk ne csak ezen pörögjön. Hidd el, hogy ha májusig kicsit eltávolodsz a témától, azzal csak jót teszel magadnak. Úgysem lesz nap, hogy ne jutna eszedbe, de nem mindegy, hogy mennyire határozza meg az életedet. tudom, hogy könnyű mondani és én sem tudom még hogyan fogom megvalósítani, de tiszta szívből írom neked ezeket és őszintén így gondolom. Kitartást kívánok neked!
cicmorgo
 
 


Sziasztok lányok

Köszönöm a drukkolást és a csurikat meg hogy gondoltatok rám ma. Murber doki nem hazudtolta meg önmagát pénteken 3 petécskét látott azt sikerült ma le is szívni.
Szóval a mi számunk a 3. Remélem szerelmes lesz kettő belőle. A párom mikor behívott minket a doki egyből azt kérdezte hogy ha mind a 3 szerelmes lesz akkor ugye mind visszakaphatjuk ???

A doki mosolygott és azt mondta természetesen. Szóval a 3-ra gyúrunk és várjuk a holnap du 2-t.

A mai altatás kicsit jobban megviselt mint az előző kettő kaptam valami fájdalom csillapítót is és csak utána az altatót. Az teljesen kiütött egész délután szédültem és feküdtem aludtam de most már egész jól vagyok. Néha görcsöl meg én is vérezgetek de szerintem csütörtökre elmúlik. Egyébként ugyan az a doki altatott aki januárba és megismert nagyon jó fej volt. Én voltam ma a 4. és egyben utolsó is.12 után már mindenki mehetett is haza mert nem nagyon volt senki a klinikán ma. 

Gabci tudod az a szőke göndör lány volt ma és beindultak nála is 3 petécske van csütörtökön reggel 9-kor lesz a punkció nála. Biztosan találkozol találkozunk majd vele.

Lányok még egyszer köszönöm és azért még drukkoljatok nekem hogy legyen aki egymásra talál és ne járjak megint úgy mint januárban

Puszi nektek és szép estét
edina71
Budapest
 
 


Edina,

jaj, de jóó! Holnap is nagyon várunk! Hajrá mind a 3- nak!

Cicmorgo,

a számból vetted ki a szót

Janula,

pihizz, kapcsolódj ki és hajrá májusban!

én meg már várom, hogy megjöjjön, vsz. Holnap és akkor megyek kivizsgálásra az új helyre, jaj, mindig elfelejtek beugrani a klinikára zárókért, de majd megteszem...és hátha áprilisban lehet kezdeni, megpróbálom megbeszélni a dokival. Meg az fsh- nak is jónak kell lennie hozzá... Ha nem, akkor s májust kihagyjuk, mert pont azon a kritikus héten irtóztató sok munka lesz, nem léphetek le, hanem akkor júniusban, remélhetőleg...jajj, nehéz az élet, nyolcadszor, ááá
mmzs75
 
 


Edina
Nagyon örülök neked, ès kívánom mindannyian essenek szerelembe <3

Janula
Örülök hogy írtál.
Megértelek, megértünk itt mindannyian. Vannak olyan időszakok amikor ugy érzi az ember hogy már sok, és nem akar rá gondolni.
De csak pozitívan !!!
Remélem a tavasz mindenkinek szerencsét hoz!!
evi89
Vecsés
 
 


Janula,
örülök, hogy itt vagy és írtál, sokat gondoltam Rád, de megértem, hogy egy ideig most nem szeretnél ezen pörögni. Próbálj kikapcsolódni és feltöltődni!

Edina, nagyon izgulok Neked, remélem, hogy a 3 lesz a Te számod ;)!

Cicmorgo, hát ez furi, hogy még nem is beszéltetek a vv-k eredményéről... meghát elvileg a szurik előtt még kell a HIV/Hepatatis stb. vérvétel eredményei is, vagy az már megvolt Neked? Nekem úgy volt, hogy a 4.vv után kértem idpontot konzultációra, és amikor mentem, akkor elmondta mik az eredmények, akkor írta fel a magas prolaktinra a Bromot, illetve akkor adott beutalót a HIV/Hepatatis stb. vérvételre is nekem is meg férjemnek is. És ezek után mentem a 20.napon, amikor csinált UH-t is.
lexi01
Budapest
 
 


Edina:) ez nagyon jó hír! Örülök nektek és remélem holnapra mindhárman szerelembe esnek!!


Gabci, Edina: megy az energia, nyissátok az ablakot!!
magdipeti
 
 


lexi, mi már voltunk hepatitis/hiv vérvételen, nekünk azt még az elején mondták, hogy intézzük el. Megnézte az asszisztens és mondta, hogy rendben van. Majd kedden kiderül, mi lesz, de bízom benne, hogy kezdhetünk. 



mmzs, megjött?
cicmorgo
 
 


Cicmorgo,
ja értem :)! Akkor remélhetőleg minden más is rendben lesz és kezdhettek, akkor nagyjából együtt kezdenénk :)!
lexi01
Budapest
 
 


lexi, remélem megismerlek! a 20.-i ultrahang az hasi vagy hüvelyi?
cicmorgo
 
 


Cicmorgo hüvelyi UH.
Hú nagyon várom már a keddet, bárcsak ott tartanánk már :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok csajok,

Cicmorgó,
nagyon jó hír, örülök a szép méhednek!Gartulálok!

Leci, Cicmorgó, magdipeti...hárman párban lesztek lehet .Szurkolok hogy mind kezdhessetek!
lexi, harcold ki az UH-t a klinikán...lesz  még mire költeni a pénzt.

Gabci,
Gratulálok a 4 szerelmes mazsihoz!!! Csütörtökön nagyon szorítok neked! Én akkor megyek az első hivatalos  Uh-ra.Izgulok nagyon.

Mira,
hogy érzed magad....sokat gondolok rá is te lány!Szurkolok hogy ott bújocskázzon/zanak a manók már a pociban!!

Edina,
küldöm az energiát, és imádkozom érted, és a kis pöttömökért hogy mind szerelembe essenek!!

Mmzs,
megjött? Mikor mész a Forgácsba?Nagyon szorítok hogy áprilisban már kezdhess is!! Tényleg a videót meg is kapjátok??Ha nem április, akkor valóban nem szabad kockáztatni, és várd ki a nyugisabb júniust.Persze azért ne hajszold magad túl májusban, amennyire teheted kíméld magad, és töltődj!


Évi,
lehet h lemaradtam, de végül voltál IR-en?

Janulá drága,
levél megjött, válasz ment! Örülök hogy ismét közöttünk vagy csajszi! Ölelés!

Magdipeti,
Avivát nyomod otthon? Mennyi idő naponta?
paurora81
 
 


Sziasztok Lányok!

Edina: szurkolok nagyon, hogy mind szerelmebe essenek és visszakaphasd őket Úggy izgulok, hogy milyen híreket kapsz ma!!

Paurora: van négy gyakorlat,amit minden nap kell csinálni..10 perc. És van egy sorozat, ami 19 feladat, ez kb fél óra lesz majd..ha már tudom a feladatokat fejből...Egyébként több feladatsor is van..van 12 hét utánra is babásoknak, van szüléselőkészítő, van klimaxosoknak és olyanoknak akiknek pl a fogamzásgátló miatt nem jön meg ismét. És van olyan torna is, ha valaki nem szeretne babát...
De van pasinak való rész is, potencia javításra, katonák erősítésre  Lehet együtt tornázni

Ha érdekel a könyv, majd felszkennelem.

Szép napot!
magdipeti
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy zavarok.

Van 1 db cetrotidem elado. 5500 FT


linus999
 
 


Sziasztok

Jó hír telefon megvolt és az embriológus bácsi azt mondta hogy jó híre van kettő osztódik szépen és holnap 12.00-ra mehetünk értük.

Sírva fakadtunk apával a jó hír hallatán.
Köszönöm lányok a drukkokat.
edina71
Budapest
 
 


edina, csúúúúúcs hírek :) örülök!
cicmorgo
 
 


Edina de jó :) :)!!!!
lexi01
Budapest
 
 


Edina ez nagyon jo hír!
Örülök nagyon! Mi holnap 10:30-ra megyünk akkor lehet hogy talizunk!

Evinek a tizbol öt lett jo,ök penteken mennek ertuk.
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Paurora
19.én megyek koppány drnőhöz. De most lehet hülyén jönnek majd ki a dolgok mert rá egy hétre lenne a 20. napom , és nem tudom mi legyen. Nem tudom mennyi idő alatt lenne meg vakami redményem a doktornőnèl.
Ha rendben van minden akkor tudnánk kezdeni de ha van valami halasztunk.

Mire számithatok , mennyi idő mire megvannak az eredmények a dr nőnèl? (Mentába megyünk hozzá)

Edina
Nagyon nagyon örülök nektek!!!!!!
Csuriban mindenem értetek :D
evi89
Vecsés
 
 


Paurora
19.én megyek koppány drnőhöz. De most lehet hülyén jönnek majd ki a dolgok mert rá egy hétre lenne a 20. napom , és nem tudom mi legyen. Nem tudom mennyi idő alatt lenne meg vakami redményem a doktornőnèl.
Ha rendben van minden akkor tudnánk kezdeni de ha van valami halasztunk.

Mire számithatok , mennyi idő mire megvannak az eredmények a dr nőnèl? (Mentába megyünk hozzá)

Edina
Nagyon nagyon örülök nektek!!!!!!
Csuriban mindenem értetek :D
evi89
Vecsés
 
 


Paurora
19.én megyek koppány drnőhöz. De most lehet hülyén jönnek majd ki a dolgok mert rá egy hétre lenne a 20. napom , és nem tudom mi legyen. Nem tudom mennyi idő alatt lenne meg vakami redményem a doktornőnèl.
Ha rendben van minden akkor tudnánk kezdeni de ha van valami halasztunk.

Mire számithatok , mennyi idő mire megvannak az eredmények a dr nőnèl? (Mentába megyünk hozzá)

Edina
Nagyon nagyon örülök nektek!!!!!!
Csuriban mindenem értetek :D
evi89
Vecsés
 
 


Edina,

szuper!!!!!
Hajrá!!!!!! :) :)
janula
 
 


Sziasztok

Köszönöm lányok a drukkokat. Nagyon boldogok vagyunk hogy a 4. nekifutásra végre két kis pocaklakót kapunk vissza.  Ez már maga felér egy csodával nálunk. Mzsó te tudod miért

Gabci remélem azért holnap egy ölelésre megvártok minket. Igyekszünk időbe oda érni de reggel lesz még leszívás is ha jól tudom szóval bízom benne hogy találkozunk.

Ha még van sikeres lombikos kismami itt akkor azért egy pár jó tanácsot kérünk tőletek. Fekvés vagy nem fekvés a beülti után munka vagy táppénz és ha igen meddig.


Gondolom rengetegen lesznek hiszen nem lesz Murber és a profnak kell levezényelnie az egész napot.
JÖVŐ HÉTEN KEZDŐ LÁNYOK HAJRÁ!!!!!!!!

edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Olvasok ám, szurkolok ám, csak írni nem nagyon van időm.
Gabci, Edina, szuper ügyesek vagytok, csak így tovább ;-)!
Cicmorgó, hogy vagy?
Mmzs, Janula, örülök, hogy hallottam felőletek!
Jövő heti csapat, hajrá hajrá!!
Inszemeseknek mikor derül ki, hogy sikerült e? Küldöm a tapadós pozitív gondolatokat/energiákat ;-)!
Paurora csodakismamánk, remélem teljesen meggyógyultál! Dolgozol már? Most már kezditek elhinni apával, hogy valóban csoda történt Veletek?
Mi még várakozó állásponton, KisMackó nagyon ragaszkodik az eddigi megszokott szopikhoz, de talán tyúklépésenként haladunk a teljes elválasztáshoz...már nagyon szeretnék menni vv-re a klinikára ;-) és kezdeni. Apa kapott "jelzéseket", de majd elárulom, ha tényleg úgy lesz, hogy ezt ő megmondta ;-)
maci80
 
 


Edina, én nem feküdtem Balázsnál, reggel és délben hoztam-vittem a nagyokat a suliba. Beülti utáni 2. napon egész napos karate versenyre mentem Petrával (sportcsarnokban még csak párnázott, háttámlás szék sincs), első héten rendkívüli iskolagyűlésen voltam, Miskolcra utaztam 2 napos tanfolyami konzultációra, és elmaradhatatlan volt a napi 1-1,5 dl jó minőségű vörösbor és napi 1-2 vígjáték, keresztrejtvény :-) Táppénzen voltam a 9. hétig, a háziorvos nem írt ki hamarabb, pedig már mentem volna.
Mindent csinálj meg, ami jól esik, amihez pedig nincs erőd/kedved, hagyd a csudába ;-)
Ja, és engem beültetéstől kezdve nem engedett porszívózni a párom. A várandósság utolsó heteibe (38. hét után) már azért álltam neki porszívózni, hogy kicsalogassam KisMackót :p
Hajrá lányok!! Nagyon drukkolok Nektek!!!
maci80
 
 


edina, gabci, vároma  híreket!

maci, köszönöm jól vagyok, de a háziorvos nem engedett még a héten dolgozni. Azt mondta, inkább pihenjek még ezen a 2 napon. Lelkifurdalásom van a meló miatt, és úgy utálom ezt az érzést! :(
cicmorgo
 
 


Edina,
Ennén mesésebb hírekkel nem is jöhettél volna!!! Édes Istenem ez csodálatos!!!! Nagyon szorítok nektek holnap...és végig a 9 hónapban.

Gabci,Edina...várjuk a  mai híreket !!!

Évi,
nekem másnap SZTK-ban levették a vért, a hormonokra tovább kellett várni, 4 nap alatt voltak meg az eredmények, de nem kellett megint mennem, mert Koppány dokinő nagyon rendes volt és azt mondta megadja a magánszámát, mivel sürgős a lombik miatt az eredmény...így felhívtam, beolvastam neki telefonba az eredményeket, és ő kiértékelte.Nekem minden ok volt, csak az éhgyomri Inzulin volt ici picit magas, de arra azt mondta nem gyógyszer hanem mozgás kell, és áltását adta a lombikra.
ha mész hozzá, egyből mond hogy neked 1 hét múlva indulna a lombik, és sűrgős lenne az eredmény, és lenne-e rá mód hogy minnél hamarabb megbeszéljétek az eredményt. Lehet hogy neked is telefonos konzultáció lesz utána, vagy ha fel kell valamit írni, akkor bepaszíroz vhová gyorsan. Aranyos és segítőkész, mondj el neki mindent.


Maci,
köszönöm már jobban vagyok, már csak picit takonykór. Már kezdi elhinni a férjem is, de szerintem a ma lesz 100% bizonyosság neki...megyünk UH-ra, én érzem és már rég elhittem, csak még szokom a gondolatot.Ne siettesd szerintem Kismacit, csak szépen lassan ahogy írtad!A tejcsi hasznos, és fini.

Magdipeti,

12. héttől én is megint tornázni fogok, már most visszajött két kiló. Folyton éhes vagyok..Nem lesz ez így jó. Ma megnéztem és tarthatom a 160g ch diétát terhesség alatt is, csak nehezebb.Jóbb lenne ha én is hányingeres, hányós lennék lehet. na mind1, msot egyenlőre próbálok figyelni mit eszem, aztán majd 12. héttől egy kis elliptikus trainer,és kismamatorna.Az Aviván is gondolkodtam, majd meglátom, és köszi a felajánlást!!

Cicmorgó,
örülök hogy jobban vagy!!
És...BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!
paurora81
 
 


Köszönöm paurora :)
cicmorgo
 
 


Sziasztok Lányok!
Haza értünk.Vissza kaptak két kicsi málnácskát, olyan szépikék voltak.
De nagyon rosszul éreztem magamat lehet izgultam is sőt biztos.
Mikor a katetert tette be a prof az kellemetlen volt nagyon , mert a holyagom tele volt
Nagyon es hiaba mondta hogy lazitsak nem tudtam mert nagyon kellett pisilni, es gorcsolt ezalltal a hasam.Mikor leszalltam hogy megyek öltözni rosszul lettem, szedultem csengett a fulem majdnem elajultam.De Andi riasztotta Katikat es lefektettek a foldre a labamat felemeltek es hidegvizes torlot tettek a nyakamra. Jobb is lett hala az istennek!!!
Utana meg bementem a harmas szobaba es fekudtam fel orat.Teljesen jol lettem, most pihizek es iszok iszok iszok!!!!:):):)
Edinaval taliztam ő meg utanam ment.Volt ma is egy par leszivas azthiszem negy.
Koszonom mindenkinek a szurkolast még igényt tartok ra,elso Vv. 17.-e, a madodok 20.-a ugyhogy meg addig kérem!!!!Köszi köszi köszi!!!

Cicmorgo!!!!
Boldog Szülinapot!!!!""
gabci75
Érd
 
 


Gabci,

De jó! Megy a drukk! Csak pihenj és igyál sokat!
almanna
 
 


Gabci! Örülök a jó hírnek! Nem is értem a kérésed A szurkolás 2014 november közepéig tart!!( ha jól számolom:)

Azért te csak pihenj és pocaksimi!!

Edina: remélem te is jó híreket hozol!! Szurkolunk neked is novemberig

Cicmorgo: Isten éltessen sokáig, nagyon boldog szülinapot!!
magdipeti
 
 


gabci, biztosan az izgalom miatt volt a kis rosszullét! maradsz otthon 17.-ig? 

lányok, köszönöm a köszöntéseket! :)
cicmorgo
 
 


Igen biztos az izgalom is közrejátszott.
Maradok itthon tappenzen igen.:)
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok

Cicmorgó boldog szülinapot kívánok és teljesüljön legkedvesebb vágyad az idén.

Mi is voltunk ma a babákért és két nagyon szép 4-5 sejtes babó került a pocakba.
Tavaly csak 2 sejtes volt 2. napra és most nagyon boldogok voltunk, hogy ilyen szépen fejlődtek.
2 elött már jöttünk is haza és aludtunk is egy jót . 17 és 19-én kell mennem vv. Remélem sikerül de miért is ne sikerülne

Gabci pihenés és sok folyadék de tudod te mi kell a babáidnak. 17-én találkozunk szerintem mert a 2. vv nem egy napon lesz. Drukkolok érted nagyon

edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok...Végre sikerült regisztrálnom..Holnap lesz a a mi napunk,már kicsit izgulok,de no para. Gabci Edina pihizzetek,jó sokat.Remélem mihamarabb talizunk.Puszi Nektek..

Ivanov Éva
evike1224
Fót
 
 


Na végre Éva hogy sikerült regisztrálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holnap gondolok rád és szurkolok!!!
Ügyes légy!!

Amúgy én is izgultam!!!

Edina tudom tudom,meg a fehérje!!!
Most ment el a párom.
Kedden jön haza.

Puszi mindenkinek!!!
gabci75
Érd
 
 


@gabci75:


Megpróbáltam,hát ha sikerül,és jéééé elfogadta a regisztrációmat Én ügyes leszek,remélem a doki is az lesz..Nekem már a sok fehérjétől kiütésem lesz lassan De ki fogok tartani,és remélem ismét tudok produkálni..Én is egyedül leszek anyummal a hétégén,párom megy le vidékre Remélem engem is 17-re hívnak vissza...

Ivanov Éva
evike1224
Fót
 
 


Szia evike

Örülök, hogy végre sikerült regisztrálni és tudsz már írni is nekünk.Ügyes legyél holnap és betartani amit a doki mond. Pihenés fekvés amikor úgy érzed és fehérje folyadék stb.
Drukkolok holnap neked. Puszi

edina71
Budapest
 
 


Cicmorgo,

boldog szülinapot neked!

Edina, Gabci,

vigyázzatok magatokra! Csináljatok mindent úgy, ahogy jól esik, de ne erőltessétek meg magatokat semmiképp! Csak semmi házimunka!

És sok-sok nevetés!!!
janula
 
 


Edina: Örülök nagyon, csuda jó hírek voltak ma!! Pihenj te is sokat, és akkor neked is megy a szurkolás novemberig
magdipeti
 
 


Évike: üdv a csapatban!! Neked is megy holnaptól a tapadósenergia, és várjuk a te híreidet is!!

magdipeti
 
 


Paurora: ment privátba levél
magdipeti
 
 


Gabci, Edina, nagyon drukkolok nektek! :) 

noee
 
 


edina, neked is örülök! ezerrel drukkolok!
mit jelent, hogy 2 sejtes? lehet, hogy buta kérdés, de mi a jó, hány sejtes?

köszönöm a szülinapi köszöntőket! :)
cicmorgo
 
 


Köszi Lányok jól esik nagyon hogy így szurkoltok!!!!

Drága Janula!!!!!

Csak pihi semmi meló megfogadom a tanácsod!!!

Örülök hogy visszatértél de én ezt tudtam ám!!!

Puszi mindenkinek!!!
gabci75
Érd
 
 


Cicás kismamák és leendő kismamák ezt olvassátok el!!!

http://parkallatorvos.hu/index.php?opti ... &Itemid=63



Puszi
gabci75
Érd
 
 


Gabci, Edina,
jajj de jó hírek! Szívből örülök Nektek és örülök továbbra is szurkolok, és küldöm a pozitív energiát :)! Elég szar napom volt ma, de amikor most elolvastam itt a jóhíreket, egyből jobb kedvem lett :)!

Evike, Neked is szurkolok, gondolok Rád holnap :)!


Cicmorgo, boldog szülinapot :)!
lexi01
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?