Új privát üzeneted érkezett!

edina , paurora nagyon köszönöm a segítséget. :D

Kértem időpontot a Menta Egészségközpontba dr. Koppány Viktóriához, Márc. 19.én megyek hozzá.
Nagyon remélem hogy nincsen semmi gáz , mert ha minden jól megy márc. végén lenne a 20. napom.
De ha lenne is valami inkább most derüljön ki mint egy újabb sikertelen lomik után.

Mégegyszer nagyon köszönöm :D


magdipeti 

paurora súgott hogy te a dr. nőhöz jársz . Te hova jársz hozzá ?



evi89
Vecsés
 
 


Paurora,
hát nagyjából megszoktam a Bromot, pontosabban inkább a fejfájást szoktam meg, ami vele jár :/. Vannak rosszabb napok, de van amikor nem annyira gáz, szóval túl lehet élni, viszont lehetséges, hogy emiatt van székrekedésem, aminek nem igazán örülök

Amúgy most hogy ennyien írjátok az endokrinológust, elgondolkodtam, hogy lehet nekem is el kellene mennem...?! Bár dr. M. azt mondta, hogy a prolaktint kivéve a többi eredményem jó volt, de nem láttam a leletet, szóval pontos értékeket nem tudok, és lehet, hogy nem is indokolt elmennem, csak elgondolkodtam...
lexi01
Budapest
 
 


Lexi,

Pont én is ezen gondolkodom a napokban.  Engem még a prof kezdett el kezelni (igazából nem is tudom, hogy miért adott át Murber dokinak....), nyáron vettek vért júliusban, majd egész augusztus ugye szabi és okt végén jutottunk el a proffal odáig, hogy adott Bromot, napi felet este. Nem néztek újabb kontrollt amikor elkezdtem szedni. Ő akkor azt mondta, hogy épp hogy egy picit magasabb csak, mint a normál, de azért biztos ami biztos alapon szedjem. Nekem semmi bajom nem volt és nincs tőle, leszámítva a kisfokú székrekedést, de az is inkább csak az elején volt. Kíváncsi vagyok én is, de hónapokra előre lehet csak időpontot kapni endokrinológushoz.

Másik, amiben a véleményetekre vagyok kíváncsi:
Murber doktor dietetikushoz küldött, hogy beszéljek meg vele egy diétát, mert lombik előtt le kell fogynom 10-15 kilót. Túlsúlyos vagyok, de annyira gáznak nem érzem a helyzetet. 165 centimmel most 74 kilót nyomok. Sajna a 2006-os szülésem óta nem megy a fogyás. Viszont nem is hízom. Stagnál. Most megfogadtam M doki tanácsát, hetente minimum 3-szor sportolok ezt-azt (torna-futás). De: ő az 1200 kalória, 160 g szénhidrátot mondta. Mivel paleo diétázom már egy ideje, a CH bevitelem jó, ha eléri naoi szinten a 100 grammot. Kalóriában se több, mint 1200, hiszz jórészt zöldség, husi, gyümi megy. Dietetikus a kezembe nyomott egy cukorbetegeknek szóló diétát, aszerint KÖTELEZŐ a 160 g szénhidrát, se több, se kevesebb. Ja, és este 9kor még enni kéne. Kiakadtam, most folytatom a paleo kajálást, sportolok. Viszont nem hagy nyugodni a kérdés, hogy miért pont ezt a diétát mondta a doki. Csomószor a terhesség gátja, hogy inzulin rezisztens valaki. Alapból tünetmentes, csak terheléssel vizsgálható, ez szerinte nem szükséges megcsináltatnom, semmi nem indokolja. De akkor szerintetek miért ez a fajta szigorú diéta?

Mira, Dolfi,

Szorítok!
almanna
 
 

 
 

Szia Almanna

Nekem sem volt semmi tünete az Ir-nek de az endós drnő elküldött terheléses vv és ott kiderült bár csak inzulin gyanú mert a homa indexem 2 lett. Ez még szerencsére nem cukorbetegség de kialakulhat. Én 164 magas vagyok és 56-57 kg szóval ez szerintem normális. Nálam is 160 diétát írtak elő most már fogytam is 1-2 kg-t . Eddig csak 500 metet kellett szednem de megyek vissza március végén ellenőrzésre remélem nem emelik az adagot.
Szerintem ha tudsz és utána szeretnél járni akkor érdemes egy terheléses vércukor és inzulin vizsgálatot csináltatnod, mert tényleg befolyásolja a teherbe esést ha valami nem jó.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
Próbáltam nekiindulni, de egyelőre falba ütköztem. Háziorvos nem adhat ir vv-re beutalót. Endokrinológushoz meg több hónap eljutni. :(
Te hogy csináltad a 160 g szénhidrát diétát? Kaptál egy táblázatot, hogy mikor mit kell enned? Miért baj, ha nem eszem meg egy nap a 160 g-ot? Azt gondolom, ez akkor lenne gáz, ha cukorbeteg lennék. Vagy tévedek?

Az Alleban, de a városban több helyen is vannak helyek, ahol privát vérvételt végeznek. Nem tudom, beutaló kell-e hozzá. Hallottatok már ezekről a helyekről?
almanna
 
 


Sziasztok!
Kivel mi újság? Hogy vagytok?

Dolfi,
Hogy vagy? Lehet már tudni valamit az inszemről?
Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, nem tudom mennyj idő után lehet eredmény.

Tudtok ajánlani endokrinológust? Magánrendelésre asszem jóval gyorsabban bejutook. Úgy döntöttünk este a férjemmel, hogy nézzünk meg minden lehetséges okot (még akkor is, tünetmentes vagyok), mielőtt a lombik következne.
Tegnap beszéltem dr Murberrel, Máté dokit ajánlotta, aki elvileg a jövő hónapban megnéz laparoval.
almanna
 
 


Szia almanna

Én is sok utána járás után tudtam csak az ir vv megcsináltatni. Nálunk az sztk-ba az első kérdés az volt hogy terhes ? Ha nem akkor nem vesszük le a terheléses vv-t. Végül ismeretségen keresztül sikerült nőgyógyászati beutalóval levetetni egy klinikán de nem volt egyszerű. Ha tudsz a körzetidtől beutalót kérni rá akkor bármelyik kis magán laborba leveszik a terheléses vv de nem olcsó sajnos.

Én a neten kerestem szénhidrát táblázatot és az alapján próbálom meg az étkezéseket összeállítani. Kisebb nagyobb sikerrel. Nem szoktam számolni egyébként mikor mennyit eszek de elmaradt a fehér kenyér a sütemény édesség és tészta félék. Nekem ez így eddig bevált, Persze ha megkívánom akkor megeszek egy kocka csokit de mostanra már annyira nem is hiányzik.

Cukorbeteg én swem vagyok a leleteim alapján de nekem azért kell 3 óránként enni mert a bogyó megkívánja az étkezést hogy tudjon inzulint termelni a szervezetem . Az este 10 körüli étkezés nekem se nagyon megy de akkor szoktam enni egy diétás joghurtot vagy egy almát és ennyi elég.
edina71
Budapest
 
 


Almanna

Köszönöm jól vagyok, igazából semmit nem érzek, talán néha egy kis szúrkálást itt-ott. Inszem után két héttel kell egy tesztet csinálni, akkor kellene megjönnie, de a gyógyszerek miatt nem fog.
dolfi
 
 


Sziasztok,

Évi és Almanna: igen én is a Koppány doktornőhöz mentem, a Mentában voltam én is.( több helyen is rendel!!)  Szerintem jó fej és közvetlen a doktornő. Nekem 102 volt az inzulinértékem ( valahol az előző hozzászólásokhoz fel is töltöttem) és arra kaptam 1500 mg/ d Merckformint. Most már enniyt is szedek..az elmúlt 12 napban 2 alkalommal volt hasmenésem( de az durván), viszont mind a két alkalommal zsírosabb ételt ettem, remélem, ha ezeket kifigyelem, akkor kordában tudom tartani majd
Az elmúlt 38 évhez képest mostanában mozgom is, és az étrenden is változtattam..-10-12 kg  Soha ilyen nem volt még...De nem vagyok hajlandó én sem lemondani az esetenkénti sütiről csokiról..csak nem eszem belőle annyit, mint amennyit szeretnék..sőt néha még így is van lelkiismeret furdalásom.

Edina: én nem ehetek este gyümit és tejterméket, mert azok könnyen lebomlóak! Te ehetsz?


Almanna: én a vv-t a Bálint Analitikánál csináltattam..10500 Ft..és akár hétfőn is megcsinálják..nekem papírom sem volt, csak azt mondtam, hogyszeretnék egy ilyet, mert a SOTE ra járok és babaprojekt van folyamatban...És lehet kérni tőlük egészségpénztári számlát is.

Paurora:  minden ok? ( nyikorgott)

Mira: jól vagy?

szép tavaszi hétvégét nektek!!
magdipeti
 
 


Sziasztok csajok ,

Évi,
nincs mit, remélem a doktornő mindent rendben talál majd!

Lexi,
nem örülök ennek a fejfájós székrekedéses dologodnak, te meg főleg nem gondolom.Reméljük hozzászokik a szervezetetd és egyre kevesebbszer fog fájni a buksid. Persze a cél érdekében mindent kibírunk,ahogy már Edina is írta! ;)Ugye? A székrekedés nálam most kezdődik.Amúgy én magamtól mentem endokrinológushoz, seni nem küldött, csak olvastam neten hogy ez is okozhat meddőséget ,ha ilyen téren nem ok valami, így kezembe vettem a dolgokat.

Almanna,

Nekem is 160g diétát írtak fel, én naggyon dundi vagyok!!!180 magas és 110kg(azt mondják nem látszik)...most 107kg. Én sokat nem fogytam, de mikor visszamentem Murberhez de volt nagyon mérges, és így is megcsinálta volna a lombikot, ha nem jön a csodababa.Ne stresszelj rá. Ha jól tudom azért nem ok a paleo, mert az egy kicsit drasztikusabb Ch megvonással jár, és van akinek a szervezete úgy reagál, h pont azért nem esik teherbe.Persze ezt csak hallottam 1x. A lényeg a napi, 5-6 evés,és bizony ehhez fontos az este 20:30-21-es is.A mozgás pedig elengedhetetlen. Nekem most is kéne a 160g-os diéta, de egyre kívánosabb vagyok, pedig kéne tartanom, mert egyenlőre 12 . hétig no torna, max séta, mert Murber azt mondta ez így is csoda ne kockáztassak egyenlőre a mozgással, majd csak 3 hónaptól.
IR-hez nekem se volt beutaló,mert azt max. az endokrinológus adhat TB-re, de én még előtte elmentem egy magánlaborba. kb. 8000-ért csináltak 3 pontos IR vizsgálatot a Prolabor , szerintem az egyik legolcsóbbak. Máté doki pedig szuper jó, szurkolok hogy minden ok legyen odabent!
http://www.plabor.hu/


Magdipeti,
minden ok, leszámítva, hogy az eddig se kicsi cickóm úgy feszül...100e melltartó eddig...ebből mi lesz?Eddig csak a bimbóm fájt de két napja mintha szét akarna robbanni...még fürdéskor is alig bírok hozzáérni.Pár napja elkezdődött a székrekedés....így reggel plusz fél órát számolok rá az ébredésre...pozitív oldala...csak úgy falom a könyveket trónolás közben annyi idő. (bocs)

Edina,
Nekem a dietetikus azt mondta anno, hogy este 6 után se gyümi, se tejtermék, tilos, mert nagyon gyorsan megdobja az inzulint.

Mira érzel már vmit???Megy a tapadós energia folyamatosan!

Tinnini,
hogy vagy? Itt vagy velünk még?Anno vagy én nem olvastam vagy te nem írtad mi lett a citológia eredménye?

Janula,
nem kérdezem hogy vagy, mert buta kérdés is lenne, gondolom ramatyul.Annyit gondolok rád csajszi!! Ha bármiben tudok segíteni szólj, vagy csak egy társalgó pártner kellene, vendégem vagy egy du-i sütizésre a Zilába!Ölellek!


paurora81
 
 


sziasztok, 

kicsit eltűntem, de nem nagyon volt hír nálam. Ma 9 tól délig a klinikán voltam, hogy felvetessem magam az osztályra a hétfői HSK miatt. Vasárnap kell befeküdni, 4 órakor. Legalább már ezen is túl leszek. 

Lexi, megkérdezhetem, h neked mennyi volt a prolaktin szinted? Nekem a leletemhez volt tűzve a prolaktinos eredményem, és láttam, h lilával ki van húzva,mellette egy felkiáltójel, és úgy láttam, hogy a normál tartományig van, és nekem 54..:( nem voltam boldog..
egyébként a bromo mellékhatása hasonlít a gnrh-hoz? nekem ott fájt a fejem állandóan.


cicmorgo
 
 


Sziasztok

Haza értem és jó hírekkel hál istennek.

Ma azzal fogadott Murber doki hogy szépen emelkedtek a hprmon értékek szóval uh és látott is petesejtet szép nagyokat. Kedd reggel 10 óra leszívás addig pihi sok folyadék és még két nap szuri.

Nekem nem volt túl magas az inzulinom lehet azért nem mondták, hogy nem lehet este gyümi vagy tejtermék. Eddig szerencsére nem csinált nagy bajt. Mennem kell márc végén vv a sukor miatt remélem nem lett rosszabb az eredményem.

Paurora semmi fölösleges mozgás csak ami jól esik a pocakkal . Lesz még bőven időd rá.
Lexi mennek a drukkok hogy tudjál kezdeni a 20. napon.
edina71
Budapest
 
 


Edina, szuper hírek, örülök Neked nagyon, és gondolok Rád kedden nagyon. Hogy elrepült az idő, mintha még csak most kezdted volna a szurizást, és máris itt a leszívás.

Paurora, persze úgy vagyok vele, hogy mindent elviselek, meg lehetne rosszabb is, sokaknál olvastam, hogy hányingerük volt a Bromotól meg ilyenek, nekem szerencsére az nincsen, és bízom benne, hogy a többi is enyhül majd idővel. Milve a GNRH kezelés alatt is kb folyamatosan fájt a fejem, így sajnos ez már tényleg nem újdonság nekem...
Nem tudom mi legyen ezzel az endokrinológussal... lehet most már nem kezdek el még ennek is utánajárni, és megpróbálok ezen most nem stresszelni, inkább a márciusi kezdésre összpontosítok, és remélem, hogy minden rendben lesz :).

Cicmorgo, hű akkor hétfőn túlleszel a HSK-n, az jó, szorítok, hogy mindent rendben találjanak. Biztosan írtad már, de ki csinálja? Nem emlékszem rá, talán Bokor doki?
Sajnos azt nem tudom mennyi volt a prolaktinom, mert a leletet ugye nem kaptam meg és nem láttam, és annyira lesokkolt, hogy el is felejtettem megkérdezni, hogy mennyi az annyi... Annyit mondott dr. M., hogy extrém magas az értékem, és emiatt nem is kellett a terheléses prolaktin.
lexi01
Budapest
 
 


Hazaértem Lányok!!!!!

Itt is jóhír!!!!! Hétfőn leszívás,yess!!!!!
Nagyon szép petécskék vannak azt mondta Murber doktor!!!!
Ma és holnap este még gona,holnap este a tüszőrepesztő!!!!

Végre vége a szuriknak!!!

Mira hogy vagy??

Puszi mindenkinek!!

gabci75
Érd
 
 


Gabci, éljen-éljen, szuper hírek :)! Nagyon gondolok Rád hétfőn!!!
lexi01
Budapest
 
 


Edina, Gabci! Ügyesek vagytok Nagyon jó hír!! Nagyon szurkolok majd a hétvégén, hogy még növekedjenek és erősődjenek a petécskék!! És hogy minden ok legyen hétfőn-kedden és azután is!!
magdipeti
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon örülök a leszívásra készülőknek, Gabcinak és Edinának, különösen neked, Edina, mert ez nagyon necces helyzet volt, úgy izgultam érted! 

Már nem tudom pontosan, ki kérdezte a diétát, de szerintem is fontos a megfelelő szénhidrát -bevitel. Én se tartom jónak a paleot, ha az ember gyereket szeretne, táplálkozzon kiegyensúlyozottan. Egyébként az az IR nagyon túl van lihegve, jól élnek belőle az endokrinológusok. Nekem többen mondták (orvosok), hogy önmagában nem okoz meddőséget, csak ha hormonális problémákkal párosul (ld. PCO). Szóval engem senki nem küldött oda, pedig már elmondhatom, hogy 3, sőt a proffal együtt 4 meddőségi szakemberrel is volt találkozásom. 

Én éppen szomorú vagyok napok óta, ilyenkor a vérzés előtt mindig így van, biztos a hormonok is közrejátszanak. Nem nagyon hiszek már a sikerben, de persze ha egyáltalán nem hinnék, nem is mennék többet. Jó lenne már túllenni ezen a nyolcadikon...
mmzs75
 
 


Edina, Gabci,

Ez fantasztikus hír lányok!!! Nagyon örülök nektek! Edina, látod látod, behoztad gabcit, ügyi vagy.
Most hétvégén pihi és relax lányok. Hétfőn, kedden pedig nagyon szorítok!!!!

Lexi,
szerintem is egyenlőre nem menj edo. dokihoz, egyszerre 1 dologra koncentrál.Most a fontos hogy pihizz, töltőd fel...a köv. Uh-n minden rendben lesz, és a 20. napot kezdheted is!!

Mmzs,
Tudom a hormonok ha irányítanak, akkor nincs mit tenni, és nem is tudom azt írni hogy tudom mi érzel, mert nem tudom, viszont azt igen, hogy lélekben veled vagyok, és szorítok nagyon, és kívánom hogy a 8-as legyen a szerncseszámotok innentől! Eddig is olyan kitartó voltál,és biztos vagyok benne hogy a sorstól megkapod a jutalmat, csak még egy picit tarts ki!
paurora81
 
 


gabci, edina, ezek nagyon jó hírek!! szorítok majd hétfőn és kedden én is! ne izguljatok nagyon!!!

mmzs, mensi előtt én is így szoktam lenni, a hangulatom elég gáz olyankor. Sőt, általában olyan ingerült vagyok, hogy nem ritka, hogy belekötök páromba  szegénykém.

lexi,igen, Bokor csinálja  aHSK-t, az előbb elfelejtettem megírni.

paurora, olvastam, hogy janulának a zilát említetted, megkérdezhetem, hogy arrafelé laksz? nekem ott volt decemberben az esküvőm :)


cicmorgo
 
 


Sziasztok!

Edina, Gabci örülök a jó híreknek, majd nagyon szorítok nektek a leszíváskor .

Én jól vagyok néha szúrogat a baloldalam és a forgóim is fájnak időnként, néha úgy érzem magam, mintha legalább 80 éves lennék és csak vonszolom magam. Nehezíti a helyzetet, hogy mától már mennem kellett dolgozni.

mira08
Budapest
 
 


Köszönöm a tapadós energiákat.

Magdipeti
Végül voltál Aviva tornán?
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok

Köszönöm lányok hogy drukkoltatok nekem és lám meg is lett az eredménye. Bár nem lett bűvös hatos ahogy Janulával megbeszéltük de nem is a mennyiség a lényeg szerintem.
Remélem kedden is ugyan ilyen ügyes lesz dr M és az össze tüszőt le tudja majd szívni.

Mzsó neked külön köszönöm mert te tudod mit éltem át mostanában. Bevallom ma úgy mentem oda a klinikára hogy ha ma sem lát változást akkor én kérem meg a dokit hogy hagyjuk abba ezt most.
Amikor bementem és mondta hogy emelkedett a hormon értékem meg sem bírtam szólalni annyira örültem a doki egy ideig csak ült aztán hátra nézett és megkérdezte hogy hallottam-e a jó hírt. Én meg csak mosolyogtam.

Kismamik és leendő kismamik te is Mzsó nagyon drukkolok, hogy minden úgy sikerüljön ahogy szeretnétek. Tapadós növögetős szép hétvégét kívánok mindenkinek.
edina71
Budapest
 
 


Szisztok!!!!

Nagyon szépen köszönjük a szorítást,szurkolást meg mindent!!
Azt hogy itt vagytok, nagyon jól esik az együttérzés és  a támogatás!!!

Együtt sírunk együtt nevetünk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sok puszi.



gabci75
Érd
 
 


Szép napsütéses hétvégét! ;)

Gabci,Edina, pihizzetek, sétáláljatok , hisz süt a napocska, had növökessenek még azok a petécskék! Hétfőre és keddre pedig egy nagy kalappal. Szorítok értetek!!!

Cicmorgó,
kitartás, hétfő estére már túl leszel a HSK-n.neked is szorítok hogy minden ok legyen.
Mivel 21 éves koromig ott éltem Lőrincen így ismerem a Zilát, régen egy strand volt a heyén, de amióta Zila bácsi megnyitott elég sokat járok oda, ha meglátogatom a szüleim.

Mira,
egy jó kis séta nektek is biztos jót tesz ezen a szép március 1-jei napon, aztán pihi, hogy növögessen a manó...mert ugye ott van, ez nem is kérdés!

paurora81
 
 


Sziasztok!

Edina, Mira , Gabci
Novogetos tapadgatos hetveget kivanok Nektek! :)

Ma megyek Mate dokihoz megbeszelni a laparos mutetet. Valamelyikotok ismeri ot?

Tobben is irtatok velemenyt a 160 g szenhidrat bevitellel es a paleo taplalkozassal kapcsolatban. En miota talalkoztam a dietetikussal, total ossze vagyok zavarodva. Nem tudom mit tegyek. Azt nem olvastam sehol, hogy paleoval nehezebb lehet teherbe esni, persze lehet igaz attol meg. Ha tulsulyos vagyok, akkor a szervezetem sajat keszleteihez nyul, ha en eleget nem eszem. Igy tudtam. Ezert nem ertem miert kell a 160hoz ragaszkodnom. Masik hogy evek ota nem eszem kenyeret mert nem birja tulzottan az emesztesem. A dietaban reggel kotelezo enni, igy en egesz nap ugy neznek ki mint egy lufi es hat "gazos" is ilyenkor a helyzet ;) Mar nem tom mit egyek :(

Tudtok ajanlani endokrinologust nevet telefonszammal esetleg? Megkoszonnem.

Szep hetveget mindenkinek!
almanna
 
 


Sziasztok!

Almanna: Én a Koppány doktornőhöz járok, ő egy fiatal endokrinológus doki, a Menta egészségközpontban is rendel, de még egy csomó helyen..ha rákeresel, akkor megnézheted, hogy neked melyik hely lenne közel.

A  160 gr szénhidrátot nem árt tartani ( bár én is csak az elején számoltam, most már kb tudom, mit ehetek). Reggelente ehetsz mást is..müzli, túró..(Ha ehetsz tejterméket..reggelre) De épp most hallotam a vegatesztről, és azon ki tudják mutatni, hogy mit nem tolerál a testünk..és akkor ki tudod szűrni, hogy mi puffaszt fel..

Mira: minden ok..tapadós energia küldve Voltam Aviván..kicsit kész lettem a végére, de tetszett! Ott hallottam a vegatesztről is! Ma este már csináltam is belőle egy pár feledatot. Már érzem, hogy hat

Edina, Gabci: pihenj!  Tea, séta, relax! Ezek vannak megengedve:)

Paurora: te is vigyázz magadra..én így fogyás közben szívesen átvállalalok a 100e-ből...nekem már borogatni sem lehet

Szép vasárnapot Mindenkinek!!
magdipeti
 
 


Voltam ma Mate dokinal, 14-en megmut. Lesz laparoszkopos hasuregvizsi meg huvelyen keresztuli bekukkantas is. Olyan kozeli a datum... :shock:
almanna
 
 


Drága Gabci

Ma reggel mindenki keze érted van csuriba és drukkolunk hogy sok szép petesejtet sikerüljön nyerni. Ügyes leszel és jó hírekkel jössz én biztos vagyok benne . Aludj egy nagyot ha hazaértél igyál sok folyadékot fehérje és pihenés. Holnap követlek én is bár nehéz lesz a te számodat űberelni.
Nagy ölelés neked. Puszi és lélekben ott vagyok melletted.
edina71
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Csatlakozom Edinához és nagyon nagyon szurkolok Gabci, hogy minden oké legyen és sok szép petesejtet tudjanak leszívni! Aztán estefelé, ha kipihented magad, várjuk a jó híreket!! Vigyázzatok magatokra nagyon Edinával, pihenjetek és sok folyadék!! Minden oké lesz!!

magdipeti
 
 


Megy a drukkk :D
evi89
Vecsés
 
 


Edina, Gabci,
nagyon-nagyon szorítok mindkettőtöknek, és remélem, hogy minden a legnagyobb rendben lesz és a lehető legjobban megy majd minden.
Nagyon várjuk majd a híreket, de addig is megy a drukk ezerrel :)!
lexi01
Budapest
 
 


Edina , Gabci,

nagyon szorítok, meg a drukk!!!!

Cicmorgó,
várom h írj!!

Magdipeti,
AVIVA tornáról első benyomás? Fogod csinálni folyamatosan?
A 100e-ből, odaadom a 90d, feletti részt!!! Mikor kéne nem megjönni?
paurora81
 
 


Paurora: Irtam privátba neked:)

Egyébként csináltam a hétvégén is az avivát, megvettem a könyvet is, de nem járnék gyakorló órára, mert nekem nagyon gáz, torna után innen haza buszozni:(

Elvileh 10.-e körül nem kellene megjönni.
magdipeti
 
 


Sziasztok Lányok!

Hazaértem, minden rendben jól vagyok.

7db petesejt lett, nagyon örülök neki.
Holnap délután hívom őket hogy mennyi lett szerelmes!!!!!
Köszönöm a sok szurkolast jól esik!!
Holnap Edina következik!!!!
Nagyon szurkolók neki!!
Évi neked is szoritok tudom hogy meg mindig nem sikerült regisztrálnod
de tudom hogy olvasol minket!!
Puszi mindenkinek.
Alszok egy picit még!
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci

Ez egy nagyon jó szám 7 felülmúltad a mi hatosunkat. Ügyes vagy de én ezt eddig is tudtam. Pihi sok folyadék fehérje és holnap várjuk a szerelmesekről a híreket.

Én is ma már csak pihenek és a holnapi napra gyúrok próbálok minnél többet inni .Én holnap örülök, ha a felét produkálom a te számodnak . Bár ha több lesz azt sem fogom bánni.

 Párod hogy viselte a várakozást? Remélem csütörtökön összefutunk és akkor a fiúknak is gyorsabban megy majd az idő.

edina71
Budapest
 
 


Edina!!!

Faj a hasam ez normális? Remélem elmúlik mert nem jo !
Elég jól bírta a párom ,csutortoktol Murber nem lesz lehet a prof csinálja majd.
Remelem talizunk.
Holnap nagyon szoritok!!!
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci

Ha nem nagyon fáj csak kicsit az teljesen normális nekem is fájt a leszívás után de másnapra elmúlt. Én ráadásul még véreztem is mellé de az is csak 1 napig volt. Azért csak megbolygattak odabent kicsit. Szerintem mind szerelmes lesz de 6 biztosan . Ha túl sok a petesejt annak sajnos a fele üres petezsák szokott lenni. De a 7 az tökéletes.
edina71
Budapest
 
 


gabci

Remélem sokan esnek szerelembe :D
Szurkolok :D
Hogy fáj a pocid szerintem normális , valakinek fáj valaki meg sem érzi.

edina 
nagyon nagyon szorítok , csuriban lábam kezem :D


evi89
Vecsés
 
 


Gabci, ez szuper! Holnap biztos jó híreket kapsz és csütörtökön mehetsz is értük! Igyál nagyon sokat!
Edina ügyes legyél holnap! bár tudom hogy úgyis minden rendben lesz! :wink:
noee
 
 


Sziasztok!

Gabci a hét nagyon szép szám . Jobban vagy már? Csütörtökön nagyon szorítok neked. Meddig nincs a Murber?

Edina neked meg ma szorítok, hogy minél többet tudjanak leszívni.
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabci: nagyon szerencsés szám a 7, várom a szerelmesek számát, és nagyon drukkolok nektek a héten!!

Edina: csak ügyesen, biztos minden rendben lesz..sokan gondolunk ma is rád!! Várjuk tőled is a híreket!!

Szép napot Mindenkinek!
magdipeti
 
 


Gabci,

szuper A 7 petesejt, varjuk a híreket!


Edina, 
nagyon drukkolok neked!

Almanna,

szó szerint ugyanez történt velem 1 éve, Máté doki, hsk-lsk. Jófej volt, és ha neked sem lesz semmi különös, nagyon gyors gyógyulásra számíthatsz. Engem kedden műtött, szerdán de. hazamehettem és penteken dolgoztam.
mmzs75
 
 


Köszi Lányok,szerintem is jó a 7 !!!!!

Délután majd jövök hogy mit mondtak!!

Mira nem tudom meddig nem lesz azt nem mondta csak hogy csütörtöktől de gondolom hétfőn már lesz!!!

Edinát szerintem már készítik elő!!!!!
Mennek a drukkok!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok,

Gabci,
7  petécske...szuper!! Szorítok, hogy délután jó híreket kapj és sok sok szerelembe esett mazsi legyen. Csütörtökig meg pihi!!

Edina,
sokat gondolok rád, ma egész nap reggel óta küldöm az agyenergiát!! Minden rendben lesz!!


Cicmorgó,
túl vagy rajta? Hogy vagy?

Magdipeti?
Csak szorgalmasan csináld a tornát! Hol van helyileg a torna?
paurora81
 
 


Sziasztok, 
Gabci 7 petesejt, ez szuper! :) nagyon örülök! Fáj még a hasad?

Most értem haza, lányok :) és minden rendben volt, azt mondta Bokor szép méhem van :)
Mikor megkaptam a zárójelentést, rohantam az ARO-ra, beszéltem az asszisztenssel és pont jött ki Murber a mosdóba. Azt mondta, hogy a 20. napon elvileg kezdhetünk (ha nem lesz ciszta, lexi, rögtön te jutottál eszembe). Ez azt jelenti, hogy jövő kedden délre kell mennem, pénzt vinni ésatöbbi. Amit ti már itt mind jól tudtok, hogy működik ez :) jaj, lányok, én úgy feldobódtam :) 
persze hülye voltam, mert a prolaktinra nem kérdeztem rá!! na mindegy..
ma még itthon lábadozok, de szerintem holnap már megyek dolgozni. Tegnap még kicsit görcsölt a hasam, de ma már jól vagyok, igaz, még vérzek. Azt mondta Bokor 4 hétig semmi szex, ezen nagyon meglepődtem..

cicmorgo
 
 


Cicmorgo,örülök hogy minden rendben van veled,nem lesz ciszta nyugi és kezdeni fogsz!!!

Már nem fáj annyira a hasam,kicsit pecsételek de ez így van rendjén. 
Várom hogy hívhassam őket a kicsikéim miatt!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Cicmorgo,
de jó, hogy rendben ment minden :)! Nekem is anno azt mondta Bokor, hogy szép a méhem és ez úgy megnyugtatott :)! Amúgy anno én sem örültem a 4 hét tiltásnak, mert akkor még pont meg tudtuk volna próbálni, hátha összejön természetes úton a baba, de emiatt nem lehetett :(.
Amúgy én is kedden megyek vissza, hogy kezdhetünk-e véger, csak engem a magánba hívott, amit nem értek, azt hittem azért, mert nem lesz aznap a Klinikán, de akkor úgy látszik mégis van. Meg ráadásul nekem az nem is a 20. nap lesz, hanem csak a 17., szóval ezt most így nem nagyon értem. Mindegy, igazából már tényleg csak az érdekel, hogy kezdhessek :)!
Majdnem együtt fogunk akkor kezdeni cicmorgo, nem lesz ciszta Neked sem, meg nekem sem, minden rendben lesz :)!

Gabci nagyon izgulok érted, hogy mennyi lett a végeredmény :)!
Meg Edináért is!!!

Remélem csupa jóhíreket kap mindenki :)!

lexi01
Budapest
 
 


Na Lányok!!!!!

7ből 4 esett szerelembe!!!!

Csütörtökön megyünk fél11-re.

Szerintem kettőt kapok vissza kettő pedig fagyis lesz!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


gabci

Szuper hír !!!!!!  
evi89
Vecsés
 
 


Jajj de jó Gabci, ez szuper, nagyon örülök :)!!!!!
lexi01
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?