Új privát üzeneted érkezett!

Kormi, ha gyapjú akkor tuti jó meleg is! Továbbra is tetszik!
Nekünk nem vizes, de porzsák nélküli porszívónk van. Mi elégedettek vagyunk vele. (Samsung)

No, megyek alukálni!
Jó éjt!

/tuti most telepszik majd ide mindenki, amint elhagyom az étert :evil: /

Kép Kép
natasa1975
 
 


Szisztok!

Ma Nagymamiztunk. Tök jó volt. :P
Képzeljétek mikor mentünk, akkor mindenhol zöldet kaptunk. :shock: Én már csak röhögtem. Ez kb.15 lámpát jelent, forgalmas csomópontokat, mindenhol zutty, átmentünk. Olyan furi volt. Mielőtt indultunk, felhívtam Anyut, hogy indulunk, mikor odaértünk 6 perc múlva csak nézett. :D

Ebédkor Beni evett egy kis almát és szilvát sülve. Aztán tök jól evett saját kaját is. Meg még szopizott is. :shock: :D
Megnyalattam vele a somlóit, hát rá kellett jönnöm, hogy tud ő tátogni! :lol:

Volt egy családi nap szerűség, lementünk, megmérték a BMI-met, a normálban vagyok!!! :wink:

Kormi,
Nagyon klassz a szőnyeg és szerintem nem volt olyan drága.
A rabruha Benedeken van?
Együtt alvós kép nagyon szép.

Coolasa,
És Mancs keze van a dologban? :D

Ja! Mancs ügynök!
Jó az új emil címed! :lol:

Mamac,
Milyen volt a keresztelő? Képek?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Boldog névnapot ZSÓFIK!!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Az aprónép elfoglalta az ágyamat. Minden kitelepítési kísérletem kudarcba fulladt. Jön a szokásos kérdés....

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Na, ma nincsen este nagy forgalom, megyek akkor én is.

Szilvikének boldog hófordulót a Zsófiknak pedig boldog névnapot!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kormi: :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kettőből kettő, megy ez nekem :!: :!: :!:
Kiürült az ágy, most van kb másfél órám az első ébredésig, megyek, elnyúlok egy kád vízben.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Jó estét!

Röpke 1,5 órát töltöttem azzal, hogy elolvastam az elmúlt 3 napot! Mi a túrónak írtok ennyit!!! Elképesztő... :wink: :evil:

(már én is jegyzeteltem ám, hogy kinek mit akarok írni!!! :lol: )

Coolasa, Dia,
küldjetek nekem is képeket eredeti méretben lécci-lécci!!! Meg videót is Köszi.
Nekem lehet sokat is egyszerre, 50 BM helyem van. (céges)

Siklós: Az az a doki, amelyik egy kicsit alacsonyabb és szemüveges?
(Ha nem az, akkor Siklós dokitól elnézést kérek előre is a következő szösszenetért...)
Na azzal nekem is volt egy afférom az egyik CTG-men a vége felé....fekszem lent az ambulancián a fekvős CTG-n, és Marci akkor éppen édesdeden aludt a pocakomban, és nem volt szivem bökdösni (meg a fekvősön nem is szabad asszem) , hogy na akkor mutasson már valamit...Egyszer csak odalép egy doki (ez a kis p.cs - bocsánat a kifejezésért, de eléggé felkaptam a vizet, és nekem is eszembe jut, ha ua arról a dokiról van szó), és nézi a monitort merően, és megkérdezi csak úgy vaktában, rám se néz vagy valami - hogy "Ez itt kié?". Na nekem se kellett ennél több: Mondom, az enyém, minthogy itt fekszem. Doki még mindig a monitort bámulja, és rám se hederítve: Kihez tartozik ez a beteg? Erre én: úgy hogy a doki rám se nézett még mindig: Nem vagyok beteg, csak babát várok. És a Ruttner doktor úr KISMAMÁJA (ezt jó hangsúlyosan) vagyok. Ekkor már odajött az Anikó - az a nagyon kedves szülésznő, aki ott van mindig az ambulancián) - és akkor már ő is mondta, hogy a Ruttnerhez tartozom. Ekkor már tök ideg voltam - mert azt nem mondta a doki, hogy mi baja a képpel, amit a monitoron lát, és teljesen úgy vettem akkor le, hogy Úristen, mia fene baj van??? (Persze az, hogy aludt MArci, és nem muttaott semmilyen mozgást bő 20 perc alatt, az volt a baj, csak akkor még nem tudtam. Később mondta el az Anikó....) Aztán át kellett ülnöm az ülős ctg-re és ébresztgetni kellett Marcit is, viszont ez a doki úgy ahogy volt elment, és azután vissza sem jött. A következő találkozásom vele szüléskor volt: Ő volt az ügyeletes, és akkor ébresztették fel (éjjel fél 3-kor mentünk be, és amikor megláttam, csak annyit morogtam a bajszom alatt, na már más nem hiányzott, a francba!), rohadt morcos volt, és köszönés és bármilyen normál komunikáció nélkül bírt megvizsgálni, és az ügyeletes szülésznővel közölni, hogy egy ujjnyira vagyok csak kitágulva, és hogy nagyon az elején vagyunk. Én mintha ott sem lettem volna már megint.... Na akkor már én sem pofáztam vissza, -gondolván arra, hogy hátha fog még velünk ott csinálni valamit. Elég negatív nekem is a tapasztalatom vele. Márha ő a Siklós doki. Ha nem ő az, akkor is azaz alacsony dugó kis szemüveges doki nagyon antipatikus a számomra, és asszem ezen a tényen már nem nagyon fog tudni semmi változtatni....

Más: A talin ottmaradt egy golyós csörgő, egyik felén van egy arc, a másik pedig lila. Azt mi hoztuk el, MArci nagy kedvence azóta, de szívesen visszadnám az eredeti gazdinak, merthát bizonyára neki meg hiányzik. :wink:

Vallás: én nem vallásnak hívom amiben hiszek, hanem valami olyasmi ami nem belőlünk fakad, de mégis. Azaz, hogy vannak rajtunk kívülálló energiák, amelyeket nem mi irányítunk, hanem azok irányítanak minket. De ez ennél egy kcisit hosszabb és bonyibb, szóval nem fejtem ki. Az úgymond vallás az távol áll tőlem, ilyen értelemben ateista vagyok én is. Meg a családom is, kivéve a Nagyit (mármint az enyémet), de őt tisztelem is a hitéért.

Jumam,
Én szeretnék tesót Marcinak (Apa még nem annyira, de azért már puhul... - remélem ezt nem olvassa el :lol:). És mindegy hogy fiú vagy lány! Bár szerintem nekünk mégegy fiúnk lesz. nemtom miért -megérzés...majd úgy 1-1,5 év múlva fokunk szerintem újra próbálkozni. Nekem mindegy hogy télen vagy nyáron vagy mikor születik. Csak szép egészséges kistücsök legyen! :wink:

Kormi: Írtál egy eladó házról...az hol van, mekkora, és kb mennyi?
Érekelne, ha kertes...
Porszívó: nekünk vizszűrős van, a reklámos Rovus - csak olcsóbban kaptuk meg mert ismerős is bizniszel teleshoppal - egész jó, csak egy szoba után cserélni kell a vizet benne (vagy nálunk van ekkora kosz?), és az orrszívóhoz is bele kell sajna a vizet tenni. :? Ja és az előző porszívónkhoz mértten nem szív annyira. Bár eddig még felszedett minden koszt, csak egy kicsit melósabb. :?
Szóval jó is, meg nem is. Az nagyon jó benne, hogy nem porol, mert nem száll vissza a por a bútorokra, és nem kell nyitott ablaknál porszívóznunk. (-nia Apának :P )

Ilba,
tök jó ez a szopi!!! Mi az a BMI?

Gabi, MAncs,a megkaptam a képeket, Köszi!!! Gabi a videó "besz@rás :lol: :lol: !!!!)

Virág: Nálunk minden virág vagy a szekrény tetején, vagy legalább fél méteres magasságban van. A Diffenbachiákat, meg a Hibiszkuszokat elpateroltam anyuékhoz, meg anyósomékhoz. A többi maradt, bár halódnak mert állandóan elfelejtjük meglocsolni őket. meg át kéne ülteteni meg ilyenek... :oops:

Na ennyit jegyzeteltem, hogy mondani akarom.

Nálunk események:
Törpike Klub naggggyon király! Voltunk szerdán Sajtné-ékkal. 300 Ft 2 óra, és nagyon jól éreztük magunkat, szóval megyünk ezután is. Csütörtökön meg a zenés micsodán is voltunk ugyanott, az is egész jó volt. Arra is megyünk majd ezután is!

Pénteken mi elmentünk a ringatóra - Natasáékkal és Tücsvel, de ott nagyon sokan voltak, és Marci egy kcisit megunta 10 perc után a tömeget szerintem. De jó hangja van a csajszinak, és jókat is csináltunk. Csak a tömeg nagyon nem jó. :? Szóval mi asszem maradunk itt a kerületben...
Aztán a ringató után meg Tücsiék új kéróját is megnéztük, szerintem naggyon király!!! Meg ebédeltünk a kertben, meg jót játszottak a kölkök, és tök jó volt! fél 4h-kor jöttünk csak haza.

Holnap megyünk tanácsadásra, kiváncsi vagyok Marci mennyit nyom. Bár szerintem nem sokat nőtt a kajakapcitása - de az biztos hogy nyúlt, mert már eléri a szekrényen a dolgokat. nem lehet semmit előlhagyni. :evil:

Ja, Jucus: nem jó nekem az az okt. 5. Akkor van asszem miki... :oops: )

Na, most akkor ennyi, kibújt a 8. fogacska is, ennek köszönhetően ma este megint 37,5 volt Marci hőemelkedése.

Ja képeket küldöm amint tudom, szépen folyamatosan majd mindenkinek. Nem felejtem el ígérem! (hajaj... :oops: )

Na jó éjszakát, szép álmokat! (Atyavilág, mennyit írtam....bocsi... :oops: )

Van pár jó kis kép, de azt majd talán holnap...ha tudok jönni.

Na mostmár télleg megyek..

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Natasa!:)
Jajj tényleg! Bioboltban érdemes megvenni. Gabus, Körömvirág balzsam kamilla kivonattal.... 800 ft körül.

Coolasa!
Rabruhás Noki:)))))

Kormi!
Nemtudom melyik babód is aranyos a rabruhában, de úgy nézem fiúknak más van :wink: Miért is nem kéne téged fényképezni? Semmi negatív dolgot nem tudnék felsorolni... mit felsorolni, még mondani sem.

Bubek!
Arra az Anikó szülésznőre még emlékszem is! Az nagyon kedves volt. Most hogy így említetted, ezt az Anikót, miatta eszembe jutott egy alacsony szemüveges doki akit nem tudom hogy hívnak, de biztos, hogy nem Siklós v. Siklósi-nak... Az velemi is személytelenül bánt, de tojtam a fejére, de olyan magasról... Ellensúlyozta a szemlyzet többi tagjának figyelmessége, főleg, mikor Boros dr-nővel beszéltem, akkor meg pláne! Sajna elkerülhetetlen, hogy egy szülészetre bekerüljenek ilyen alakok, vagy besavanyodtak időközben a sok (bocsi) pina láttán, vagy egyszerűen nem szülészek szerettek volna lenni, de nem volt más választásuk :twisted: Mármint az orvosin. az viszont biztos, hogy korboncnoknak kellett volna mennie inkább... A holtak már nem haragszanak, vagy jól bosszút állnak?! :twisted:

Ilba!
Ilyen zöldhullámos élményünk már nekünk is volt! A végén persze mi is röhögtünk, hogy ilyen nincs! De ez persze hétköznap pl 8-kor kivitelezhetetlen lenne...

Én kínomban már imádkoztam, hogy jöjjön össze ez a ház és akkor megfogadtam, hogy ha összejön akkor én hiszek Istenben, vagy valami magasabb rendű erőben... A ház összejött!
Van nekem egy barátnőm, aki hisz istenben, nem egy templombajáró, de minden alkalommal keresztet vet ahányszor elmegy egy templom mellett, vagy meglátja... nos ez elég sűrűn fordul elő, mivel a Fő utcában lakik és annak a végén van a templom (kispestiek előnyben...), ja ez egy sétáló utca. Egyébként meg lehet ezt szokni, már fel se tűnik :wink: Azt hiszem jobban a keresztanyja iránti tiszteletből és a saját meggyőződéséből fakad ez.. de van ám szellemes sztorija is... nem összekeverendő a viccessel!

na megyek gyorsan felkeltem a Gergőt szopizni, mert utána 8-ig meg nem érek rája... 7-kor keltem a többit.

Kép
sasha
 
 


Na Geri leszívta mindkét cicit... most játszik kicsit... aztán megyek! Drukkot kérek, mivel volt ugye a hétvégi kihagyás a böcsiből és most meg jóval korábban kell vinni és már ott is reggelizik!

ÉBRESZTŐŐŐŐ!

Kép
sasha
 
 


ÉBRESZTŐ

Még mindig lustálkodtok, na szépen vagyunk! Én már bedobtam a Dancit a bölcsibe (volt kis sírás ááááá :cry: :( ), utána a Gabit az oviba, ahol kiderült, hogy a benti szandálját, amit szerencsésen hazavittek a nagyival itthon maradt. Hazaszaladtam érte, aztán előkotrom a táskából és kiderült, hogy csupa-csupa sár... keresem a másikat, amiben itthon kint szokott lenni a kertben. Hát egy akna volt rajta, nagyobb sikálás kell neki... gondolom a gyerek előbb vette észre a kakát, mint én... (Coolasa, látd, ilyenek elő fognak fordulni kertbeszarós kutyánál... pedig én is minden áldott nap szedem)
És még így sincs fél 9 sem, bár mire leírom...

Na jó, lustizás megbocsátva, csak az irigység beszél belőlem :twisted: De most már minden áldott nap 6-kor kell kelnem, nincs olyan, hogy 8-ig alvás, adott esetben, ha úgy kívánom... max hétvégén, de hát az a francos Murphy nem alszik fogadjunk!

Kép
sasha
 
 


Jó reggelt!

Sasha,
Jelentem sajnos már én sem lustizok, a 9 és 10 között ébredő fiam ma fél8-kor keltett. :shock:
Kivi leszek mikor kezd álmos lenni, mert elvileg ő már csak ebéd után alszik kb. másfél órát.

Bubek,
http://www.hazipatika.com/tools/bmi
De ez így gagyi, nedkem valami szerkezettel mérték, meg kellett markolni, kinyújtani meg ilyenek. :)
Siklós dokit 1x láttam a folyosón. Ennyi a tapasztalatom vele. Azt hiszem Connie szült nála. Ja! Meg tavaly 1x a Kismamában is volt egy képriport egy általa levezetett szülésről.
Mondjuk a ilyen „nagy nevek” nekem soha nem jöttek be. Sajna ugye a térdem miatt voltam párszor orvosközelben.
A Ringatón nincsen max. létszám? Nálunk a Tücsökzenén 6 baba+mama van.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szonja és Andriska! Boldog hófordulót!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jajj, mielőtt elfelejtem!

Kedves Dia!
Sok boldogságot kívánok névnapod alkalmából! Isten éltessen sokáig, füled érjen... bokáig! :lol:

Babuciknak én is boldog hófurdulót kívánok, bár magamból sajna nem vettem észre :oops:
Szonja és Andriska! Boldogságos hófordulót!

Ilba!

Lehet korábban megy aludni, vagy kétszer alszik napközben! Egy 10 hónaposnál előfordulhat, csak figyeld nehogy átessen a holtponton, mert akkor aztán nehezen fogod tudni elaltatni... vagy csak az enyimek ilyenek?

Kép
sasha
 
 


Mancsbá ravasz stratégiájával élve: boldog hófordulót, névnapot és egyéb megünneplendő izét minden érintettnek!

Bubek, küldök neked a csodás képeimből, hogyne, meg a netről beollózom majd Siklósdoki képét azonosítás végett.
A Kormi féle eladó házat kertesnek emlékszem, viszont vidékinek is…. Olyan messze akartok költözni?
A BMI, az testtömeg index. (Válaszoltam én, Ilba…). Hiába, mindenhez hozzá tudok szólni, igen magas fokon....

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok,

Bubek :), miénk az a lila arcos csörgős bizgiri, és Bencének is nagy kedvence. De addig jó szórakozást Marcinak, míg újra nem találkozunk! :) :)

Köszi mindenkinek a sok képeket! :)

Dia, boldog névnapot!

Zsófi, boldog névnapot utólag!

És a sok babákoknak boldog hófordulót!

Nahhhhh,

Ilba, örülök, hogy Beni evett hétvégén, a somlóira én is rátátogok. :wink: És hogy még szopi is. Gratula! :)

Bence szerencsére meggyógyult, de most egy darabig nem kívánnék még egyszer ilyen orrmizériát. Ez a sok takony nagyon durva. De most már csak ritkán kell szívni, szóval azért jó szerkezet ez az orrszívó.

Hétvégén eladtuk a Puntovicsot, szóval most már végre a Hondával tudok járni, nagyon bírom. :lol: Parkolócédulát is elintéztem. Az átírás röpke 2 órás ügyintézés volt :twisted: :twisted: és az átírási költségen kívül van 12000 Ft eljárási illeték. :shock: :shock:

Ma tepsis csirkét főzök, a világ legegyszerűbb kajája, és tök fincsó. :)

Szép napot
Vendég
 


Mancs, asszem te kérdezted, mennyit lehet küldeni gmailen egy levélben (persze a címzett levelezőrendszere fényében): nos, most teszteltem Bubeknálnél, 10 megát enged, amúgy a tárhely, ami rendelkezésre áll, 2.7 giga. Ebből azért ki lehet jönni.

Bubek, mindkettő kupac átvánszorgott az inboxodba?

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó! Üdvözlet mindenkinek!

Arra nem vetemedem, hogy 16 oldalt elolvassak. Majd képbe kerülök egyszer csak.

Tegnap megérkeztünk a mamiéktól. Nagyon jó volt otthon lenni kicsit.
Ádusz összeszedett valami orrfolyás félét, van nyűgi rendesen. Dokihoz még nem viszem ezen kívül semmi baja nincs. Gazdagabbak lettünk három foggal, ennek következtében az éjszakák még mindíg kriminálisak.
Még jövök, a lakás romokban.

Kép
vanília
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok!

Reggel már fél 6-kor keltem,hogy kikisérjem Fannit a vonathoz,addig Tibi vigyázott Szilvire.Nagyon rendes volt,mert a munkahelyén elintézte,hogy ma később mehessen be.Eredetileg úgy volt,hogy mindannyian megyünk,mert azt mondta nem mer itthon maradni Szilvivel,mert mi lesz ha kéri a cicit.De reggel mégis úgy döntött,hogy marad és tök jól elvoltak még visszaaltatnia is sikerült neki mire hazaértem!

Hétvégén egész nap vásárolgattunk Fanninak melegebb cuccokat keresve,de rájöttem,hogy egy kamasznak vásárolni nem is olyan könnyű,végül csak egy sport cipőt vettünk :shock:
Szilvit persze vittük magunkkal,de nagyon nehéz vele vásárolni,mert a kocsijában már nem marad,beleültettük a kosárba is,sőt ki is vettük azt nagyon élvezte,a tescóban indult volna lepakolni a polcokat!Ti hogy tudtok gyerekkel vásárolni?

Ilba:
Köszi Szilvike köszöntését!
Jó étvágya volt Beninek!

Jucus:
Gratula a kiscsajhoz!

Mancs,Dia:

Képeket megkaptam!Nagyon köszi nektek!

Kormi:
Nekem is nagyon tetszik a szőnyeg amit vettetek!Vidám,szines,puha,ez az ami kell a gyerekszobába!
Lázmérés:nekünk is higanyos van és a popsiba mérem,mdert ott elég 1 percig benn tartani és már tudom is ,hogy mennyi a láza.Hónaljban még nem mértem,de a 10 percet én se várnám ki,mert ha van láza egy-két perc alatt felmegy.

Vanilia.
Jó,hogy megjöttél!Rögtön 3 foga jön Ádinak?Szegényt biztos ez is megviseli!

Lányok!

A porszivó kérdés engem is érdekelne:mi a jobb a porzsákos vagy a porzsák nélküli?Szeretném már kicserélni a miénket,mert semmit nem sziv!Valami jó erős szivású porszivót szeretnék.

Virágok:Nekünk nagy része a szekrény tetején van kettő a földön,de Szilvi még nem mutat érdeklődést iránta.

Köszöntések:

LIVINEK,SZONJÁNAK,ANDRISNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!

DIA!BOLDOG NÉVNAPOT!!

Gabus:

Ezen a héten délután remélem mi is tudunk menni a játszóra végre!

Kép

Kép
novum
 
 


Kedves Gabi néni, ugye milyen jól áll ez a harisnya rajtam???
:)

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Elég zűrös éjszakánk volt: másfél-2 óránként keltünk :shock: Reggel viszont 8-ig aludt, ez pozitívum.

Porszívó: nekünk ilyen van: http://www.samsung.com/hu/products/vacu ... sc7870.asp
Pár hónapja vettük a Media Marktban 25e-ért. Gondolkodtunk rajta, hogy milyet vegyünk, és ez lett. Kipróbáltunk párat ott helyben, és ez tűnt a legjobbnak. Nagyon tuti! A csövön van egy külön "idegentest-csapda"-szerű rekesz, ahova a nagyobb darabok kerülnek (pl. LEGO darabkák, nagyobb pormacskák). A gépben lévő porrekeszt én még egyszer sem mostam ki, mert szinte mindent ebbe a kisebb tartályba szed föl. Így a meló végén lepattintom ezt a bigyót, kiöntöm a kukába, csap alatt elöblítem, papírtörtlővel kitörlöm és kész! Mióta ő van nekünk, majdnemhogy öröm a porszívózás.

Novum,
a fentieken kívül még ami a porzsák nélküli mellett szól: nincs porolás, ha üríted a tartályt, hanem kiveszed a porzsákot helyettesítő műanyag rekeszt, kiöntöd a kukába, utána elöblíted és kész! Plusz: a porszívózás alatt nem fújja kifelé a port, mert többszörös szűrőrétegen át távozik a meleg levegő a porszívóból. Amikor mi voltunk venni, fogalmunk se volt az egészről. Csak az, hogy mennyit szánunk rá max. Nézelődtünk, kérdezgettük az eladó pasit, ő azt mondta, hogy midegyik jó, kivéve a "no name" márkákat, mert azok nem igazán válnak be. Pedig ők árulnak olyanokat is. Mi még egy LG mellet vaciláltunk, de a minitartály miatt (és ez halkabb, meg jobban szív) Samsung lett. Már volt szerencsém színes-pici-semmiresejó porszívóhoz, ebbe a hibába nem akartam mégegyszer beleesni.

Eszti,
a habtapi vásárlás felajánlását köszi, de tegnap voltunk és megvettük. Az időjárás arra engedett következtetni, hogy a héten sok esély nem lesz talira :shock:

Megkaptátok az új címemet? A 07-es végződés nem direkt a munkám miatt van, de a régi név túl rövid volt, (min. 6 karakter kell) és a 7-es a kedvenc számom. Utána jöttem rá, hogy ezt már senki nem mossa le rólam, hogy ilyen melóőrült vagyok, pedig TÉNYLEG NEM!!!

Kormi,
nagyon tetszik az új szőnyeg!!!

Dia,
képeket küldjed légyszi! Meg asszem már a videót is tudom fogadni... :wink:

Gabi,
1 db levelet kaptam, 60-as és 53-as képpel. Viszont a múltkoriakból még mindig hiányzik pár kép (a fesztesek közül aszontad nem jött át mind). Te is csináltál videót a talin? Átküldöd? Popsikiütésre (fogzás miatti) nekünk nagyon bejött a Sudocream.

Coolasa,
mini-zebra nagyon édibébi! Milyen volt a babamaszi?

Kép
mancs
 
 


Nekünk is van rabruhánk :lol:
Kép
Asszem Ilba kérte a térdzoknis képeket :roll: :lol:
Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Eszti,
olyan jók az ülős képen Benyó kis pilincka lábai!Megzabálom őket!!!

Kép
mancs
 
 


Mancs :), igen, olyan, mintha éheztetve lenne és nem úgy, mint akinaponta 5x szopizik és 4 üveg bébikaját termel be. :roll:
Amúgy is harisnyában a bébik elég mókásak.:)
Vendég
 


Sziasztok!

Vanília,
üdv itthon! Mi gyerekeink közül is sokan betegek voltak takonyilag, meg itt a lakótelepen is. Livi, Bence, Korminál mindkettő gyerek, Petra is ha jól emlékszem. Ja és Domi. Gyógyuszit Ádusznak!

Eszti,
köszi a vukos haris képeket, nagyon jól áll Benyónak! :D Azt a rózsaszín kapásjelzőt Apukája horgászbotjáról szerezte?

Mancsi,
oké, képek mennek. Vidiót nem csináltam.

Timi,
ma délután nem megyünk játszóra, vásárolni kell, mert délelőtt elmaradt.
Tök jó, hogy Tibi ilyen ügyesen vigyázott Szilvire! Na meg Sziszkó is kitett magáért, mert megkönnyítette Apa dolgát és jó gyerek volt. :wink:
Boldog hófordulót neki!

Dia,
boldog névnapot!

Na megyek képeket küldözgetni.

Hellllllllllllllllllóbelllllllllllllllllló mindenkinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jéééé, most hívtak a mhelyemről, hogy kaptam-e szülési segélyt. Mondom, hogy kaptam, az anyaságit. Erre a kolleganő: ez nem az, ez a mhely által adandó, és ez is jár. Októberben ül össze a szociális bizottság, és utána utalják át. 25 rugó, ha jól értettem. Juhééééé! :lol: :lol: :lol: :lol:

Eszti,
nem úgy értettem, hogy vékonyka, hanemhogy aprócska. Mármint a lábfeje. :lol: Megdögönyöztem Benyófit a Népligetben és határozottan állítom, hogy nem kaszvadt! :lol: :wink:
Napi 4 üveg bébikaja? Eeeez igen!

Kép
mancs
 
 


Eszti,
úgy érted: napi négy üveg bébikaja? :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hát a négyből kettő gyümi, a másik kettő meg főzi. :wink:

Kaszvadt :), ezt még nem hallottam, de felveszem a szótáramba :wink:

Kapásjelző???? Ez a bébitornázóján volt, ezekre kellett a műanyag játékokat felaggatni. Most ez a kedvenc játéka. :)
Vendég
 


Esztipeszti!

Én a helyedben nagyon örültem volna, hogy sok-sok taknyot ki tudok szippantyúzni a gyerekből! Ez nagyon jó, sőt nagyon-nagyon-nagyon jó!!! Szabadon tudott távozni a trutyi, nem maradt bent semennyi, ami arcüreg, homloküreg, vagy középfül gyulladást eredményezhetne! Tudom, már unalmas, de a Dancinál pont ez volt a baj!!! Náthás volt már 2 hete és én azt láttam, hogy alig náthás már tök jó! Milyen könnyen veszi az akadályokat... aztán kiderült, hogy dehogyis jó ez, hiszen ami nem folyik ki és nem tudom kiszívni az mind-mind ráment a fülére és kezdődött az 5 hónapon át tartó kétoldali gennyes középfül gyulladás... mígnem az orrmanduláját kivették, ami gátolta a trutymó szabad távozását az orron keresztül... A fülgyula mellett egyébként általában arcüreg gyulája is volt... Úgyhogy tessék csak örülni, hogy sokat tudtál kiszívni neki és kifolyt magától is a sok!!!

Vínília!

Üdv itthon, körünkben! Vannak képek?!

Novum!
Én úgy vásárolok kisgyerekkel, hogy irányt veszünk a kifliért, meg egy túró rudiért, vagy valami finomért amit szeret és neki való és azt addig elcsócsizza amíg végzünk. Aztán majd a végén az üres papírt leolvastatod, meg modndod, hogy volt még egy kifli is...

Lázmérés!
Mikor Dancival voltunk a kórházban ott se mérik ám a higanyossal a megadott időig. Mindig nézni kell a higanyszálat és amikor már nem megy tovább akkor elég. 1-2 perc alatt eléri a hőjét a babának onnantól meg max 1-2 tized fokot kúszhat még fel, de ha láza van és pl 39 feletti az érték akkor már mindegy az a pár tized!
Egyszer volt a Gabinak 40 fokos láza! De ahhoz még lázmérő se kellett volna. Gyerek, az a rossz szaladgálós gyerek reggel csak feküdt, vörös arca csak úgy sütött a forróságtól, ugyanúgy, mint az összes többi testrésze, csillogott a szeme és csak nyögdécselt. Hogy az milyen ilyesztő.

Eszti!
Benyó nagyon cuki ahogy ücsörög, meg ácsorog!:))

Mancs!
Nagyon cuki Petike a rabruhájában! Meg a kis térdzokniban is. És nem vágja a vádliját? Én azért nem szeretem ezekem, mert mindegyik bevág. Mindig attól tartok, hogy rossz érzés neki és csak sír, és nem tudom miért, közben meg a zokni szorítja...
Petikének kifejezetten jól állnak a narancssárga beütésű ruhák!

Dancit hazahoztam a bölcsiből, hát egész nap anya után sírt, kis megszakításokkal. A héten még viszem, utána meglátom... nem akarok neki törést, hiszen itthon vagyok... majd meglátjuk, elvégre az a jó, ha sírnak, merthát ez mutatja, hogy a családon belül minden rendben a gyereket szeretik és viszont, na de amior olyan látványosan unatokik itthon.
Délelőtt ugye nem tudok vele sokat játszani, mert valamikor az ebédnek meg kell lennie, a lakás nem szaladhat örökké és amikor a Danci alszik akkor meg a Gergő van ébren... ez egy ilyen, és játszótér maximum délután jöhet szóba, meg a játék is, de akkor meg már meg kell osztozniuk rajtam. Nehéz ügy.
Most legyek okos mi?

Kép
sasha
 
 


Apa horgászfelszerelése tabu, külön van tárolva. :) Horgászat nagyon komolyan van véve apánál, szóval az nem lehet játék tárgya.

Apropó, Mancs, az az ózdi horgásztó, szóval az valami gyönyörű volt. Sajgott is a szívem. :)
Vendég
 


Eszti időpontok szerint mikor eszik és mikor szopizik Benyó?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sasha, örülök én, persze, hogy örülök, én még emlékszem, amikor nekem szúrták fel a fülem. Na, aaaaaz fáj. Cefetül.

Jó sokat írok magamhoz képest, mert Bence alszik, hihi :)
Vendég
 


Nekünk 2 rabruhánk van, mivel nyáron volt Livi lesittelve, ezért rövidujjú meg ujjatlan:
Kép

Miután kiderült, hogy lány, kapott egy pirosat és átvitték a női részbe
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka, hát kb. így: fél7-kor, 9-kor szopi, aztán 10-fél 11 kor gyümi, aztán délben szopi, aztán 1-kor főzi, aztán 3-kor gyümi, 4-kor szopi, 6-7 körül főzi és este fél 9-kor szopi. És van, amikor még többször szopizik, de azok már nem mennyiségek.
Vendég
 


Én is virgonckodok: Petike alszik (azért takarítottam is, az előbb mostam fel mindenhol).

Eszti,
a horgásztó Ózd mellett van Arlóban. Nektek is áll az ajánlatom (Buebeknek írtam már ezt) jövő nyáron ha szeretnétek, utánanézek vmi kiadó háznak ott, jó? Reméljük, akkorra vhogy kiirtják a törpeharcsákat, mert ha nem, sok értelme nem lesz a pecának.
Nálunk is tabu a peca-szerkó :lol: Sztem a pasik semmi mással nem tudnak igy elvacakolni, csak a horgászcuccal. Amikor kezdődik az idény és előveszik a kis ládikójukat... Egész nap a horgokat, orsókat, botokat, damilokat buzerálják... Többes szám oka: Mbá, Após, Mbá bátyja és az uncsitesójuk is nagy ho-ho-ho. Együtt szoktak menni ho-hózni. :D

Kép
mancs
 
 


Eszti,
még egy tippem volt, hogy esetleg karkötő, de akkor ezzel is mellétrafáltam. :oops: De ugye hasonlít a kapásjelzőre is, nyugtass meg! :roll: Én 2 félét ismerek, az egyik az úszó, azt snecizésnél meg kis kárászokra vadászva használtam, a karikát meg a "komolyabb" horgászásnál (fenekezés?). Régen volt...

Nagyon jó étvágya van a fiatalembernek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Zsódajumam,
küldtem 3 mailt, mennyi ment át? Jött vissza hibaüzenet.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi, én kb. 20 éve hordtam ilyen karkötőt :oops: De akkor nagyon menő volt. :)

Mancs, ez jó ötlet, Peti biztosan nagyon bírná. :) Amúgy is sokat jár arra dolgozni. :)
Vendég
 


Mi icakánk mit ne mondjak … nagyon kaka volt. Fél 10 és fél 4 között óránként ébredt, utána 2 óránként. Hiába mondta dokinéni, hogy ne szoptassam már éjjel, amikor hulla fáradt vagyok, és hiába paskolgatom, meg ringatom, ordít, akkor meg fogom szoptatni. :evil:

Dia! Boldogságos neved napját!

Vanília,
Üdv. újra itthon. Képek?

Timi,
Nagyon nehéz Benivel is vásárolni, ő sem marad meg a kocsiban, pláne nem, ha megáll alatta. Bár talán 1 hete kezd iszonyúan nézelődni, minden érdekli, mindenre mutat 1 ujjal, meg kell zabálni és most talán-talán könnyebb vele. Ma egyébként én is kiflicsöcsköt nyomtam a kezébe (mert ugye dokinéni kiadta, hogy ezt kell), úgyhogy mire fizettem, szinte eltűnt a gyerek a galacsinhalmazban. :D

Mancs,
Zoknis Petya nagyon szexi :D , de ez nem is annyira térd.
Ja! A pelenkázó mellett nem sokáig lesznek azok a cuccok ott olyan szép rendben, ugye tudod? :lol:
Csak úgy eszembe jutott. Neked milyen végzettséged van? Hová jártál? Vagy nézzem meg a wiw-en, ugye? :twisted:

Eszti,
Hogy mennyit eszik???? Nekünk 1 üveg 2-3 napig tart.

Tegnap Anyunál kapott piskótát. Nagyon jól eljátszott vele. :lol: Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabi,
fenekező kapásjelző a hivatalos neve! :lol:

Eszti,
OK, akkor ezt megdumáltuk :wink:

Hány napi szellőztetés után jön ki a betűs-számos habtapiból ez a förtelmes szag?!?! Az állatmintás nekünk nem volt ilyen büdi... :shock: :evil:

Megyek etetni. Jó lenne, ha közben kicsit beszunnyadna a fiatalember, mert elkezdtem nézni szopi közben az Anna és a királyt. :D Bár most ébredt föl, így kicsi az esély a bealvásra :roll:

Kép
mancs
 
 


Ilba,
iwiw :lol: Ha részletesebben érdekel, írok majd privit. Egy szavadba kerül! :wink:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
akkor használjuk ki az új e-mail címed adta lehetőségeket, oxi? :lol:
Kösszencs!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Még ezt akartam megmutatni.
Tegnap éjjel elkezdtem hirtelen keresni a gyerelet. Aztán csak meglett. :D
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, :) :) :) :) :) :) :) :)
Vendég
 


Sziiiiiasztok!
Megjöttem. :lol: Mindenkinek nagyon köszi a köszöntést! :wink:
Búcsúban voltunk "otthon"most teszek pár képet aztán később még érkezem. :lol: Pusssz.Dia
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Mancs, babamasszázs, höm-höm, 1 órából az első felet végigbeszélte a nő (a védőnénink tartja), szóval egyelőre semmi különös, de végülis csak a fogásokat akarom ellesni…

Hóhahó... én ezekhez a kapásjelzőstörpeharcsás témákhoz nem tudok hozzászólni. Bosszantó. Most mihez kezdjek? Kénytelen leszek végtelen bánatomban befalni a legújabb szülői császármorzsa szállítámányt.

Kép Kép
coolasa
 
 


Dia, az a kislány arcvonásilag meglehetősen nagy hasonlóságot mutat veled...

Kép Kép
coolasa
 
 


Na,itt vagyok,fiúk játszón,úgyhogy van egy kis időm. :lol: Bár eredetileg én azért maradtam itthon mert tanulok a vizsgára. :oops:

Coolasa!
Biztos azért mert ő a nővérem kislánya. :lol:
Próbáltam ma is képeket küldeni de mindig visszajön pedig már négyesével küldözgetem. :roll: Ez rád is vonatkozik MANCS!!! :twisted:

Bubek!
Küldtem képeket de videót nem tudok csak skype-n. :roll: Mert ok,hogy Neked 50Mb tárhelyed van de Nekem nincs így nem tudom átküldeni a videót. :wink: Ruci még mindig nincs? :cry:

Kormi!
Klassz a szőnyegetek. :wink: Jó,hogy újra itt vagy!Egyszer csak meg kapod azt a kulacsot. :lol: :oops:

Gabi!
Nálunk a popsi pirosságot a sudocream jól orvosolja. :wink:

Porszívó:Mi kb:2 hónapja vettünk porzsák nélkülit nagyon bevált!Solac márkájú és 18 ezer volt. :shock: Még a miniatűr poszemeket is felszedi. :lol: :lol: De az álmom olyan mint a Bubekék.... :twisted:

Most lépek kinyitom a tankönyvet. :lol: :oops:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia,
köszi a tippet - ja, és a többieknek is :) -, orvosolni tudom a pirosságot, inkább az eredetére kéne rájönnöm. Most például akkora az ínye Livinek felül, mint a nagy ujjam, valszeg ez lehet. Mármint fog.
Aranyosak a gyerekek! Sokat találkoznak? Jól eljátszanak?
Képzeld, amit Te átküldtél nekem másfél óra alatt a szkájpon, az Ilbának 5 meg 8 óra alatt emgy át tőlem. :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Coolasa!
Ha elfogadnál a skype-n már tudnám küldeni az anyagot. :roll: Ja,először otthon kéne lenned hozzá. :lol: A videó és a képek kb:2 óra alatt megy át,úgyhogy addig nem szabad kikapcsolni a gépet! :twisted: Pussz

Kép
Kép
lldicsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?