Új privát üzeneted érkezett!

És kalóriaszámolok, vagyis próbálok, egyre nehezebb, de muszáj, és hetente 1x zöldség gyümölcsnap.

KépKép
spanda
 
 


Hú, nagyon klassz bébitaxit kapott Emma! Isten éltesse!
A tortát hol rendelted neki? Szaffinak jövő vasárnap tartjuk a szülinapját, nekem is kéne rendelnem egyet. Jönnek a szüleim meg a tesómék is, elég lesz főzni, legalább sütni ne kelljen.

Úgy néz ki, már megint nem tudok menni holnap a Máltaira, bühühüüü :cry: Ádi itthon, nagyon randán köhög.

Kismamáink?????

Én is teszek be néhány képet 8)


Kép

Kép

[img]http://golya-hir.freeblog.hu/files/hajrá.jpg[/img]
jamina
 
 


sziasztok lányok!

Köszönöm a jó tanácsokat, hamarosan megérkezik az eredményem és akkor felkeresem valamelyik dokit. Mivel olyan jókat mondtatok mindkettőről, úgy gondoltam bemegyek a kórházba,és majd a sors eldönti.. :)
Isten éltesse a szülinaposokat!!Nagyon klassz fotókat tettetek fel!Nekem még nincs kiről feltenni..a cicánkról lehetne, mert kb. úgy kezeltük, mint a gyerekünket, de kb 1hónapja lelépett tőlünk, azóta hiába várjuk haza:((Kiplakátoltuk mindenfelé Vörösváron, de semmi eredmény:(
na nem szomorkodok itt tovább, elég, ha az idő ilyen szomorú.
szép napot/hetet mindenkinek!
J
juckó
 
 

 
 

Sziasztok!Elég szomorkás idő van, majd elelszom.
Bár ez lehet azért is mert jó sokáig fennt voltam.
A tortát Szentendrén a Surányiból rendeltük.
Na megyek is takarítani!!
Pá mindenkinek.

KépKép
spanda
 
 


Jami, nagyon jók a képek! Nagyon ügyes vagy! Én a Karácson cukrászdából rendeltem feketerdő tortát, remélem finom lesz, mi szombaton ünnepeljük Cseresznyét! :lol: Tavaly dobos tortát rendeltem és az nagyon finom volt, nekem az a kedvencem, idén is azt szerettem volna, csak a család már unja. :( Majd referálok, milyen volt!

Panda, azt hiszem láttalak tegnap a Szalma csárda környékén, épp Emmát toltad! :D Már akkor is gyanús volt, de most hogy láttam a taxitokat, már biztos vagyok benne! :D

Veráról tudtok valamit? Egyben van még?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
gondolom, hogy egyben van még, mert megígérte, hogy küld sms-t, ha helyzet van :D

van Dorogon egy viszonylag új cukrászda, Édes Anna a neve. A múltkor végignéztem a tortakínálatot, asszem, onnan fogok rendelni. Csak ízre még nemtom, milyet.
jamina
 
 


Sziasztok!!

kata_77: az nagyon valószínű, mert arra császkáltunk.

Jajj de szeretem a feketeerdő tortát, húú, de ennék, nyami.Majd mesélj, nekem csak az marad még 1 idejig.
[/b]

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!

Kata! Isten éltesse Csernét! :wink: Majd gyere élménybeszámolni!

Jami!Csodaszépek a gyerkőcök! És mekkora már Angi! :o

Vera még egyben, legalábbis a tegnapi állapot szerint.

Mi megvagyunk, bár egyre nehezebben viselem. Dehát így van ez a 3. trimeszterben. 2 hete voltunk 4 D-s uh-on, akkor azt mondták, már túl vagyunk a 2 kilón és a 45 centin. :lol:

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Jó estét!

Szilvi, köszönjük szépen, nagyon jól sikerült a mai nap. Délelőtt Micimackóval kezdtük, Cserne nagyon élvezte, Ábel is jól bírta. Egy kicsit hosszúnak tűnt, de érdemes volt elmenni rá.
Az előadás után volt egy kis ebéd majd tortabontás, és ajándékosztás. Annyira jó volt látni Csernén, hogy mennyire boldog.

A feketerdő torta biztos nagyon finom volt, mindenki nagyon dicsérte kivétel nélkül, csak hát nekem nem jött be annyira. Én most ettem először és hát rá kellett jönnöm, hogy a dobostorta nálam verhetetlen.

Szilvi, úgy látom jó nagy baba lesz a Kisöcsi, hiszen van még vissza 7 heted! :lol:
Dorka jól bírja? Neveket találtatok? Vagy Dorka választ?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Még valami, majdnem elfelejtettem!

Ildus, Kicsi Donnak nagyon boldog névnapot! :lol: :lol: :lol: Babazsúroztatok?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata!
Hááát, ha így halad, akkor lehet, hogy megismétli kisöcsi a nővérkéje méreteit (3750 gramm). De sebaj! :lol:
Nevünk már van: Szarka Dávid Kristóf, bár Dorka továbbra is hugicát szeretne. :lol: Egyébként Dorka nagyon aranyos, sokat simizi a pocakomat, meg időnként, amikor nagyokat rúg Dávid, rászól: Hééé, ez fáj anyának! :lol:
Ildus! Boldog névnapot Donnak!

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szilvi, nagyon szép nevet találtatok! :lol: Dorkának is két neve van? :roll:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata!
Köszi! :wink:
Igen, Dorkát is hivatalosan Szarka Dorottya Lucának hívják. De így csak akkor használjuk, ha valami nagy "gaztettet" vitt véghez. :lol:
Sokan azt mondták/mondják, hogy nem jó a 2 név. Hát, én nem szeretem a saját egyemet, és örültem volna, ha valami más nevet is kaptam volna. Igaz, az is előfordulhat, hogy egyik sem tetszik majd neki. De eddig még élvezi. :wink:

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szilvi, most hogy így írod beugrott a Luca. Csak az agyam szita. :oops:
Mi csak egy nevet adtunk, az is nehéz döntés volt minkét alkalommal. De a környezetemben a babák 98°-a két névvel büszkélkedhet.

Veráról tudtok valamit? :shock:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!!!
Boldog Szülinapot Csernének!!!
Kép
Hoztam nektek 1 vicces kis videót, remélem sikerül majd idebiggyesztenem.
http://gallery.site.hu/u/boborjan/movie/MOV00658.MPG.html

KépKép
spanda
 
 


szilvi!!

Szerintem nagyon eltaláltátok a nevet!!
És hasonlóképpen gondolkodok én is a 2 névről, hadd legyen legalább esélye a választásra ha nagylesz, nem??És amúgy is, 2 nevet sokkal jobban lehet becézni mint egyet :D

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok!

Csernének boldog szülinapot :)

Én még pocakkal, péntekre vagyok kiírva, csütörtökön kiderül mikor lesz a császárom, hacsak addig nem indul el magától a bébi :) Mindenképp császár lesz, mert a második gyerkőcöm is haránt érzi jól magát a méhemben :P

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok!

Cseresznyének boldogságos szülinapot kívánunk!

Nagyon köszönjük a köszöntést Doncsi nevében! Aranyosak vagytok, hogy gondoltatok rá. :)

Ecsv,
Sok sikert kívánok! Biztosan nagyon várjátok, hogy a karotokban tartsátok a tesót. Olyan jóóóóóóóó. :) Írj, ha hazamentetek!
ilduska
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, sokat voltunk betegek, legutóbb épp a skarlát került terítékre, aztán 1 nap kihagyással valami hányós vírus...

Gyerekek látom szépen cseperednek, szurkolok a készülődő babák szerencsés megérkezéséhez. :)
Szülinaposokat Isten éltesse.

Egy kérdésem lenne most. Mit tudtok Orgoványi dokiról? Nekem ő a dokim, de rég jártam nála, és most megint mindenféle fura pletyka kering, hogy elmegy...ha ez igaz lenne, hát nem tudom kit választanék dokinak...

Köszi ha válaszoltok!!!

üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


Elmaradások:
Doninak boldog névnapot :)
Csernének boldog szülinapot :)

Vero,
nagy-nagy drukkkk!

Dana,
Ecsv-nek is Orgo a dokija, ha beugrik még szülés előtt, biztos tud Neked válaszolni :)

Mi is mindannyian dögrováson vagyunk, rohadt nátha :evil:

Megmutatom még a farsangi képeket a bosziról és a varázslóról:
Kép
jamina
 
 


Köszönöm a köszöntéseket a Kisasszony nevében is! Olyan gyorsan eltelt ez a négy év! Mintha ma született volna! :lol:

Vera, tényleg írj, ha hazaérkeztetek! Lehet, hogy holnapra meg lesz a bébi??? Nekem mindkettő csütörtökön született programozott császárral!

Danaa, merre jártál? Valóban rég jártál felénk!

Jami, a rucik saját kreációk? Nagyon jóóóók!

Kép
Kép
kata_77
 
 


megszult ecsv :)
Dénes 3750 gramm és 51 cm. :)
jamina
 
 


Jami, add át neki, hogy mihamarabbi hazatérést kívánok neki! És persze gratulálok a Nagylegényhez!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Gartulálunk neki!!!
Üdv a nagyvilágban Dénes!!!!


Kép

KépKép
spanda
 
 


Juhéj! Szia Dénes! Gratulálunk! Vera, ha időd engedi mesélj majd!
ilduska
 
 


Sziasztok!

Hát épp a legjobbkor keveredtem elő!!! Úgy örülök mikor újszülöttek érkezéséről lehet olvasni. Jó egészséget babának mamának!!!!

Úgy volt hogy Emese ma már mehet suliba, erre estére megint lázas lett és fáj a torka, egy hónap alatt ez lesz a 3. hét hogy hiányzik.. :roll: és tegnap én is ramatyul voltam, hányinger meg minden...de bekaptam egy homeos bogyeszt és az elmulasztotta a hányingert...apa is rosszul volt, én már nem tudom miféle kórokozó randalírozik bennünk...tuti hogy most, hogy nincs rendesen hideg, ezek a bacik tobzódnak és gond nélkül terjednek... :twisted:

Mostmár tényleg legyen tavasz, süssön a nap és akkor kiszellőzne már belőlünk a kór.

Jami!
Aranyos boszid és varázslód van... :lol:
Lányaim pillangók voltak.

Továbbra is várom akkor a híreket, hogy vajon mi lesz Orgoványival.

Üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


Vero!

Gratula Nektek és nagyon sok boldogságot! :)

Gi
gi_anya
 
 


Jó reggelt, rövid hírek Veroról:
nem hatott rendesen a spinál, ezért altatásos császár volt. Dénes baba ügyesen cuppog már, csendes, nyugodt kislegény :)
Orgo épp nem volt itthon (szerda este jött haza), Magda műtötte.
jamina
 
 


Sziasztok!

Köszi Jami hogy így hozod a híreket!!!
Szegény Vera, hogyhogy nem hatott a spinál???

Na ez az, valami van Orgoval, mert állítólag januárban se volt itthon, meg a magánrendelésén is ki volt írva, hogy csak most volt csütörtök meg péntek...
legszívesebben felhívnám hogy mi a fene van, keressek-e új dokit, dehát ehhez azért nincs bátorságom :D

Gyerekeim már annyira szenvednek a betegállománytól...rettenetesen unatkoznak és jobb híján egymást marják, punnyadnak, gubbasztanak, már minden unalmas nekik...meg kéne gyógyulni máááár.... :roll:

Üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!!
Orgoról annyit halottam én is, hogy valszeg elhagyja az országot, mihelyst lehet(és milyen igaza van).
De nem tudok pontosat én sem, szóval aki hozzá jár az kérdezzenm rá nyugodtan, nem hiszem hogy megsértődik.
Mi az a spinaál??
Az nem epidurál??
Na mindgey a lényeg, hogy már 2x hallok ilyet esetről, a barátnőmnek sem volt az igazi, nem értem, nekem bejött pedig annyira féltem tőle, hogy altatásért könyörögtem, bár lehet a sok óra vajudás is rásegített.

KépKép
spanda
 
 


Panda,
attól függ, hogy spinál v. epidurál, hogy a gerincfolyadék mellé pontosan hová adják -nem szakszerű magyarázat :P de a kettő nem ugyanaz. Ha jól tudom, Egomban spinált szoktak csinálni.

Dénes baba:
Kép
jamina
 
 


Sziasztok!

Dénes baba gyönyörű!!!!

Köszi a (sajnos nem túl bíztató) híreket Orgoról.
Megkérdezném én szívesen személyesen, de mivel most épp nincs (hál'Istennek) nőgyógyászati panaszom, csak ezért nem ülhetek be a rendelőbe :D telefonon meg csak akkor hívtam,ha tényleg sürgős, vagy nagy baj volt. Hülye egy helyzet...

Amilyen ma az orvosok helyzete, hát nem csodálom ha szép sorban mind elmennek jobb vidékekre...

Itt most több soron keresztül a szabad orvosválasztás megszüntetéséről keseregtem, de kitöröltem, mert olyan értelmetlen erről nyavalyogni. reménykedem hogy az egészségügy körüli téboly mielőbb leáll és aztán helye lesz a helyreállításnak, csak megérjük.
Bocsi a depi hsz-ért.

Szép napot, jó hétvégét nektek
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok

Jó rég nem jártam már erre. Jó ilyen hírekre jönni
:P .Nagyon sok boldogságot Vera!!!!!!!!!!!!!!!!! Hétfőn amikor beszéltünk, azt hittem kihúzzátok csütörtökig, míg Orgó hazajön. Dehát legalább túl vagy rajta. Dénes nagyon helyes baba, és szép nagyra nőtt. Jó nektek, hogy már nemsokára otthon lehettek, négyesben.....

Danaaia
Én úgy tudom Orgó hazajön. Legalábbis most egy darabig itthon lesz, mert márciusban már vállalt ügyeletet is a kórházban.

berzkat
 
 


Sziasztok!

Vacakol az a fránya adsl, ezért bizonytalan mikor tudok benézni... :evil:

Szia Berzkat!

Köszi az infot, :) reménykedem hogy marad Orgo...

Látom te is célegyenesben vagy már...szurkolok a szép sima szülésedhez!!!

Üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Először is gratula a szülinaposoknak és persze Isten hozott Dénes! :wink:

Köszönöm tanácsaitokat, közben újra jártam Esztergomban, elmentem a leleteimért. Szerencsére minden szűrési eredményem negatív:)
Nem tudom, hogy a vizitdíj vagy a reformok bántják a dokikat, de mind Horváth dr-nő, mind Máthé doktor nagyon antipatikusan viselkedtek...
Először is úgy kezdődött, hogy amikor beértem a kórházba azt mondták a vizitdíj szedők, hogy ha leletért jöttem, nem kell fizetni, csak menjek az ambulanciára, kiadják, és ha gond van majd fizetek. Erre Horváth dr-nő közölte, hogy akkor ő nem szól hozzám, majd az asszisztense kiadja a leletet, mert őt akkor megbüntetik...Erre felidegesítettem magam, felmetnem Máthéhoz.Mivel még nem találkoztunk, ismeretlenül kopogtattam be, gondoltam le tudom vele beszélni a későbbi magánrendeléseket, de képzeljétek el, alig akarta elárulni hol rendel...meg kérdezgette, hogy mi bajom,mikor a lelet negatív, így hagytam az egészet. Valóban negatív a lelet..legalább annyira mint ők voltak, szóval legközelebb Karcsú dokit keresem meg...
Jami, nagyon aranyosak a varázsló és a boszi;)
Felétek is esik a hó?:(itt (Pesten) szakad...pedig lassan jöhetne a tavasz..
Szép hetet mindenkinek!
juckó
 
 


Jó reggelt!

Ezen a szép napon nagyon boldog születésnapot Szaffinak, éljenek a négyévesek!
Ha jól tudom vasárnap volt a babazsúr? Hogy sikeredett?

Vera, gondolom már otthon vagytok. Valóban csodaszép baba Dénes :lol: ! Ha lesz egy kis időd, referálj!

Kata, neked se sok van már vissza! Biztos nagy az izgalom. Csomag összekészítve? :lol:

Juckó, sajnos nekem sem sok pozitív élményem van az esztergomi kórházzal kapcsolatban. Kevés orvos van, aki szívvel-lélekkel dolgozik.
Minap a tesóm ment ügyeletre, mert nagyon nagy láza volt, nagyon fájt a torka, meg mindene. Erre az ügyeletes doki, elkezdett vele kiabálni, hogy nem igaz, hogy nem bírta volna ki hétfőig, mert miért kell mindenféle csipcsup üggyel kórházba, ügyeletre rohangálni. Ez szombaton történt. Ha én ott lettem volna, tuti, hogy beszólok, neki, hogy vegyen már vissza, még ha főorvosról is van szó.
Jól kipanaszkodtam én is magam, de engem is nagyon bántoth, hogy hogy lehet így megalázni egy beteg embert, akinek kisebb baja is nagyobb annál, hogy egy orvos hülyeségét hallgassa.
Én amikor tehetem Pestre viszem a gyerekeket, szerencsére nem kell sűrűn!

Én a helyedben átgondolnám mégegyszer, hol is szülnék szívesen.

Többiek, mi újság, kinek hogy tetszik a hóesés?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!

Az ügyeleten általában így viselkednek, igazából nem is tudom minek van ügyelet, mert ha nagy gáz van úgyis inkább mentőt hívunk(megjegyzem egyszer azok se jöttek ki, pedig csak segíteni kellett volna levinni egy beteg embert a 3.ról, egyedül kellett megoldanom...). Én is jártam egyszer így, olyan lázas voltam alig tudtam magamról...de nem hívtam ki őket, bementem,hát nem mondom meg ki volt ott, de olyan b...kó volt, hogy kivettem a lázmérőt, letettem az asztalra és elmentem...nem tudom, ha mondjuk épp agyhártyagyulladásom lett volna és belehalok, akkor hogyan számol el...
Tegnap Mesi nagyon rosszul volt este, görcsölt a hasa, és ismerve az ügyeletes orvosi hozzáállást, nem attól voltam elsősorban megijedve, hogy a gyerekem rosszul van, hanem az járt az agyamban, hogy be merjem-e vinni az ügyeletre, elég súlyos-e, mert vajon nekem fog-e esni a doki, hogy miért nem bírta ki reggelig...ez borzasztó...az hogy kihívjam, már fel se merült...végül szerencsére jobban lett...
elvárják az embertől, hogy orvosi pontossággal diagnosztizáljon, és el tudja dönteni, elég súlyos-e a betegség, amivel aztán zavarni szabad az orvos békés pihenését...egyre nagyobb csalódások érnek az orvosokkal kapcsolatban...

A hóesés....szép volt, kár hogy hamar elolvadt, na meg beteg gyerekek amúgy se tudják kihasználni...én is inkább a tavaszt várom, de ha már esik hó legalább tudnánk kicsit játszani benne...

na ejnye, legyünk pozitívak!!!

Juckó,
hát sajnálom a rossz tapasztalatot, nyilván ők is feszültek a rendszer miatt, de ez persze nem ad felmentést, aki orvos, annak igen nagy türelemmel és empátiás készséggel kell rendelkeznie, ez a hivatása része kell legyen...sajnos elég kevesek bírják ezen tulajdonságokat valóban.

üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


Jaj, Szaffinak boldog szülinapot!!!![/b]

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok,
köszönjük a köszöntéseket :) Kata, jól emlékszel, tényleg vasárnap tartottuk, bár anyuék nem jöttek el, majd 3 hét múlva (vszeg a tesóm elkapta a bárányhimlőt, nem kockáztattunk).

Szóval anyóséknál tartottuk. Kapott babát, ami mászik, egy társast, ahol a fókáknak golyókat kell gyűjteni, egy kisvakondos bőröndöt, ruhát, gyurmát, színezőt, mesekönyvet.

Kép: Kép


Kép
jamina
 
 


Boldog szülinapot Szaffi!!De aranyosak ezek a fotók!!!Nagyon szép kiscsaj... :P
és a tortát látva már indulok is a büfébe egy kis nasiért... :oops:
juckó
 
 


Jó reggelt lányok!

Szaffinak nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!! Legyen mindig ilyen mosolygós! :) Nagyon szép kislány!

Dénes babától is elolvadtam menten! Miért van az, hogy ha ilyen szépséges kicsi babákat látok én is akarok még, még...... :D :D
Vera! Mesélj, ha a fiúk engedik.

Kata,
Mélységesen egyet értek! Nekünk is sok-sok rossz tapasztalatunk van, éppen én is a minap mondtam el egy orvosnak, hogy a beteg is EMBER és igazán nem mi akarunk betegek lenni, hogy az orvosokat nyaggassuk, nyilván, ha odamegyünk okkal tesszük.
Képzeld az egyik ismerősöm házi orvost akart váltani, és el is ment az egyikhez, majd közölték, hogy nem mehet csak aki a körzetében van! Hol élünk? Ezen is úgy felhúztam magam, miért nem mehetek oda ahová akarok?????
Nem beszélve arról, hogyha a gyerek beteg (állítólag) nem vihetem csak úgy már pl. a Heim Pálba, mert a hozzánk közel eső helyre kell vinni. (Ott műtötték a sérvét is) Erről tudtok valamit?
A gyerekorvosunkkal nagyon elégedett vagyok, de lehetnek olyan esetek, amikor szívesen vinném fel.
Remélem a tesód azóta jól van! Influenza?

Juckó,
Sajnálom a rossz tapasztalatot, nekem is volt, ezért kerültem bp-i orvoshoz, majd nála is szültem. De már ez sem ilyen egyszerű, mert ha nem a hozzád közel eső kórházba mész, fizetni kell egy csomót. Hát...... HRRRRR!
De biztosan itt is lehet találni kedves orvost én nem tudok segíteni, de a lányok igen. A főorvost próbáltad már? De a Karcsúról jókat szoktak mondani. Majd írj, hogy milyen tapasztalataid voltak.

Szép (esőmentes) napot nektek!
ilduska
 
 


Ildus, én is pont így voltam Dénes babával, amikor megláttam, én is azt mondtam, de jó lenne még egy ilyen aranyos baba ide! De hát, sajnos más is közbeszól! Pedig olyan jó lenne újra babázni! Talán majd később! :lol:
Amúgy tesóm már jobban van, már újra dolgozik. Szerencsére nem a dokin múlott, hogy milyen hamar gyógyul majd meg. Állítólag mandulagyulladása volt.

Az engem is érdekelne, hogy valóban nem lehet máshova vinni a csemetét, csak ide, mert én szeretném majd kivetetni Cser manduláit nyáron, de nem itt, hanem a Bethesdába.
Mi eddig a Heimbe jártunk fel Ábellel a szívzöreje miatt, Csernével pedig a Madarászba az ekcémája miatt és mindkettővel teljesen meg voltam elégedve, igazán ygerekbarát helynek tűnnek, nem úgy, mint az itteni.

Az a bajom, hogy ha Cserne meglátja az esztergomi kórházat, már rosszul van, a pestiekkel pedig semmi baja, pedig tudja hogy az is kórház. Szerintem ez jelent valamit. Sajnos azt vettem észre, hogy a gyerekosztályon is azt hiszik a dolgozók (tisztelet a kivételnek), hogy a szülő jó kedvébe viszi be a gyereket és otthon ugyanúgy tudna gyógyulgatni, ha a szülő oda figyelne egy kicsit.

Ez az én véleményem, ha valakinek nincsenek kellemetlen élményei, annak örülök, és kívánom, hogy továbbra se legyen, de én a gyerekemből indulok ki.

Mellesleg a gyerekorvosunkkal én is teljesen elégedett vagyok, és csak ajánlani tudom, de valóban lehetnek olyan esetek, amikor inkább felvinném.

Más: Gabiról tudtok valamit? Ildus, nem tudod, kiköltöztek már Dömösre?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok Lányok!

Hihetetlen sztorim van...
Múltkor írtam, hogy kb. 6hete eltűnt Móric, a cicánk...Sokat kerestük, kiplakátoltuk egész Vörösváron, de semmi eredmény, már kezdtük feladni.
Tegnap délután jött egy telefon a velünk szemben(!) lakó szomszédtól, hogy most látja a plakátot, és nem tudja megkerült-e már a cica. Mondtuk, hogy nincs még meg. Erre mondja, hogy ő hetek (!) óta eteti minden este....nappal eltűnik és este is csak kajálni jár oda, és mindig panaszkodik, nagyon nyávog...
Kértük, hogy tegnap, ha eteti próbálja meg bezárni, nehogy elmenjen és ha hazaérünk rögtön átmegyünk megnézni Móric-e.
Hát alig vártuk, hogy hazaérjünk, gondolhatjátok...és Móric volt!!!!!!!!!!!!!!!!és jól van, és semmi baja, le se fogyott, szóval döbbenet...

A kórházválasztással kapcsolatban meg annyi kérdés merült fel bennem, hogy márciusban költözünk ki Tinnyére, viszont az Pest megye...szóval akkor lehet, hogy nem is lehet közöm az esztergomi kórházhoz?!én meg itt próbálok orvost találni...el vagyok bizonytalanodva...
juckó
 
 


Sziasztok!

Mi ma jöhettünk haza, mert volt nálam némi riadalom, de szerencsére mindannyian jól vagyunk. A szülészeten mindenkiben nagyon kellemeset csalódtam, nagyon odafigyeltek rám.

Berzkat Zitája hétfőn kora délután megszületett, 3100 gramm, a centire nem emlékszem pontosan. :) Zita gyönyörű, HATALMAS fekete haja van, Berzkat meg olyan jól nézett ki már hétfőn este, mintha nem is pár órája szült volna :) Hatalmas gratula Nekik! :)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Vera, de jó hogy újra itt vagy és hogy minden rendben! Majd időnként értesíts, milyen baba Dénes! :lol: Ha gondolod, képekkel is illusztálhatsz! :lol:

Zitának persze nagy gratula, pár nap és otthon lesznek ők is!
Remélem lesznek képek is! :D

Szilvi, te hogy vagy? Merre tartasz, már csak Te vagy hátra! :lol:

Juckó, látod vannak még csodák! Ti most merre laktok? Itt a környéken? Én továbbra is azt mondom, érdemes körülnézned Pesten is, nehogy aztán csalódás érjen, hogy csak ott szülhetsz!

Jövő hétre újra 13-15 fokot mondanak! Jó hosszú telünk volt!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Berzkatéknak sok boldogságot kívánunk!!!! Szüléstörténet? képek? :D persze csak ha az időd engedi!

Vera,
Jó, hogy otthon vagytok! Dénes baba szépséges!

Kata,
Gabiék mostanában költöztek, nincs még net náluk, de gondolom hamarosan lesz. Láttam fotókat a házról, szép lett.
Ábelt márciusban iratod már az óvodába?
ilduska
 
 


Szia Zita, üdv a nagyvilágban, és gratuláció!

Kata, jelenleg Pilisvörösváron bérlünk, de úgy néz ki már csak ebben a hónapban, mert elkészült a házunk és költözünk a hó végén Tinnyére.
Egyébként Pestről költöztünk ki, itt laktunk, itt dolgozunk, szal én ide jártam dokihoz is. Csak arra gondoltam, hogy a 10 úton a dugóban vizsgálatokra járni, vagy éppen szülni menni Pestre elég necces..akkor inkább E.gom.
De utána járok, és ha területileg mégis Bp., akkor marad a dokim, meg a Tétényi Kh.meglátjuk
sziasztok:)
juckó
 
 


Ildus, valószínű beiratom szeptembertől oviba, de csak azért, hogy ha esetleg kiraknák a bölcsiből legyen helye. Szívem szerint hagynám még egy évet a bölcsiben, mert annyira szereti, meg én is teljesen elégedett vagyok vele! Ábel még szombat-vasárnap is menne, nagyon szereti a gondozónőket és a gyerekeket, és én is.
Hát aztán lehet, hogy még nem lesz szobatiszta, akkor meg amúgy is maradnia kell, majd nyáron elválik.

Gabinak szólj, ha lesz nete, jelentkezzen be, jó lenne róluk is hallani! :lol:

Juckó, Tinnye nagyon szép hely, jártam arra 4 évig Zsámbékra menet. Ha jól emlékszem, a tömegközlekedés elég hézagos, nem?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok ezen a fórumon, de ha megengeditek csatlakoznék hozzátok. Az elmúlt napokban végigolvastam az egész fórumot, és gyönyörködtem a babák és a nagyobb gyerkőcök képeiben. Kár hogy velem egyidős kismamik nincsenek, de még biztos bővül a csapat.

A közelmúltban született babókák szüleinek gratulálok!

Mi Egom környékén lakunk, és ha minden igaz az esztergomi kórházban fogok szülni. Egy kérdéssel fordulnék hozzátok:
Ma kaptam meg az AFP erdményemet, de nem tudom, hogy jó-e vagy rossz, mert IU/ml egységben adták meg és a neten mindenhol csak más egységekre vonatkozó referencia értékek szerepelnek.

Gondolom, itt az egomi laborban mindenkinek azonos egységben adják meg . Aki tudja légyszi írja meg, hogy ennél az egységnél milyen értékek között számít jónak az eredmény!

Kép
mirosz
 
 


Sziasztok!

Mirosz, Isten hozott köztünk...
Gratulálok a kis pocilakóhoz. Hol laktok? Ki az orvosod?
Írd meg mennyi is az AFP, összehasonlítom az én értékeimmel...a referenciatartományt nem tudom én se...de elég tág az biztos...
Ne stresszeld magad ezzel, ez tulajdonképpen már egy elég elavult vizsgálat, az UH lelette együtt kell és lehet értelmezni.

Üdv

Dana

Kép
danaaia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: