Új privát üzeneted érkezett!

Sziasz!

Nóri! Nagggyon jó a memóriád 8) BAlwin tényleg úgy volt,hogy ugye hajnal 1 körül bementem és 2 nő(szülésznők v. asszisztensek) felvette az adataimat. megkérdezték ki az orvosom, mondtam hg Erdődi dr. és aláírattak egy paksaméta papírt. Na erre jött egy fiatal doki aki amniót csinált,igazából nem tudom miért volt erre szükség hisz 40.hétig még 5 napom volt és pont ezt akartam elkerülni.(egyébként jogosan mert fájt,és véreztem utána,de a szülés még így sem indult el teljesen,3 perceseim voltak.De 10 órával később burkott repesztett a dokim) Na szóval mire megcsinálta ő is kérdezte hg van é orvosom,én mondtam hg igen de már közöltem a nőkkel!! Erre a muki jogosan kikelt magából mert Erdődi aznap este ügyeletes volt és bent volt.Ezek meg (szebbet nem tudok mondani) nem őt keltették fel hanem ezt a fiatalt aki jogosan kikelt magából és ott ordítozott! Szal,jól kezdődött....Idióták!!!!!!! És kedvesnek egyáltalán nem voltak mondhatók!!!Mellesleg az asszisztensnő (dr.nő őnagysága) közölte hg ilyen fájásokkal még nem kellett volna bejönnöm!.....
Na de ha talpraesett leszel és figyelsz mindenre akkor nem történik veled ilyesmi. Ha nem tetszik valami majd,akkor adjál neki hangot és kész!!! (én nem tettem,már bánom)
Azért meg hg legyen kádad,szurkolunk!!!! :wink:


Ma reggel beadtam az első negyed kúpot...és semmi. 3 óra múlva ott figyelt a pelusban,vhogy kinyomta,de sajna mást nem és még csak el sem olvadt....Vmit nem jól csinálok? Vagy dugdosni kell,egyszer majdcsak lesz eredménye? Le csak nem ragaszthatom hg ne nyomja ki,nemigaz?? :roll: Anyukák????!!!!

fanna3
 
 


hehe úgy látom mostanában minden oldalt én kezdek Kép

fanna3
 
 


Fanna!
Pár percig szorítsd össze finoman a farpofikat, hogy el tudjon odabent olvadni a cucc. Az is segíthet, ha mielőtt bedugod a kúpot egy kicsit megmelengeted a kezedben.
Nagyon édes a vonalzódon a kép Nimiről! :lol:
szilbee
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, bébi ugrál az ölemben.

Engem is jelöljetek be iwiw-en! Nóri ismerősei között megtaláltok!

Később majd bővebben.

Kati! Nagyon szép kismama vagy, gyönyörű a pocak is, fényképezzétek jó gyakran. És különben is "utállak", mert nagyon jól nézel ki! :lol:

Szilbee! Lehet szőke vagyok, de ez új kép rólad? :oops:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Ugye nincs örök hari? :cry: Nem is reagáltál! Vagy csak szerintem vagyok ennyire poénos? :oops:
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Nem vagy szőke... mármint nem úgy... :lol: a kép tényleg új.
Úgy látom Ildi is kedvett kapott a képcseréhez. Annyira király ez az esküvői kép. Kép

Kati!
Nagyon csini pocid van!! :D
szilbee
 
 


Kati, lehet, hogy ismerlek? Fogalmam sincs honnan?Hi hi hi
Nagyon csini vagy!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Szilbee!

Hát igen, az még a fénykoromból való, igaz már ebből a századból és ezredből.
A fényképészem javasolta, hogy cseréljem le magam, mert lehet, hogy Olga azért nem válaszol az üzieimre! :P :P :P Á, csak már megint tréfarépát ettem.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Betti!

Te levelezőn tanulsz, vagy nappali szakon? Érdekelne! Nagyon!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Még egyben jelentem!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, már a célban vagytok! 40 hét, Robika jól bírja!
Kép
Jöjjön már az a gólya?! :P

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


sziasztok!!!

Hát Katlina én mr azt hittem a szülőszobán vagy :? tévedtem :-(

Ildikó nappali ez a szak sajnos most vizsga időszakom van május 19.-étől júni 19.-én lesz azutolsó vizsgám anatómia de nagyon félek tőle most 11.-én volt gey vizsga 6 -an voltak vizsgáznni és 3-an buktak :-?


Amugy szerintem is nagyon jó ez a kép:-D

Olga!!!

Azért szerintem te se panaszkpodhatsz te is nagyon szép kismama voltál, jah és a hajad gyönyörű

nah puszi mindenkinek mert készítem a ruhát sa lányzónak mert megy nővéremékhez hogy tudjak tanulni :-(


Kati üdvözöllek köztünk....ha jól számoltam lehet gyakszin leszek mikor te fogsz szülni :-)

Kép
kbernadett
 
 


majd ha ráérek segít nekem valaki hogy lehet képet kicsinyíteni?

mert azért nemtudok ide berakni

...

Kép
kbernadett
 
 


Még van egy hetem :D
És olyan szerencsétlen vagyok!!!!!!!
Az orvosnak belement valami a szemébe így nem lesz ezen a héten csak hétfőtől,remélem most már addig húzzuk!!!!
Így ma 9-től 12-ig ott ültem mire bekerültem nst-re de így is Jakab bevitte a kiskönyvemet mert telefonált neki a dokim hogy keresni fogom! :twisted:
Az nst.-én Icus meg azzal biztatott hogy pénteken hidegélelemmel menjek mert nagyon sokan lesznek!!!
Most így nem tudom hogy odamenjek reggel7-re vagy csak 12-re :evil:


Nóri!!
Nem írtad hogy egy vagy több szoba is van én kérdeztem,mert amit én láttam helyiséget ott csak egy szülőágy volt,lehet volt ott több is csak én nem láttam,nem tudom :oops:

Én is kedvet kaptam a képcseréléshez,majd rávetem magam a dolgokra

Kép

Kép
katlina
 
 


Betti!
November közepén nem leszek gyakszin?? Küld el mail-ben a képet és lekicsinyítem. Gondolom avatarnak akarod betenni, ugye?
szilbee
 
 


Sziasztok :)

Katlina, akkor csak kicsit kerültük el egymást, mi délben mentünk a szülőszobára, utána meg le az uh-ra :)

Hjaigen, éjjel fájásaim voltak (éjjeeeeeen :D ), reggel meg tusi után vérezgettem, úgyhogy hívtam dokimat, be is rendelt. A vajúdóban NST-ztek kicsit, aztán doki megvizsgált – valószínűleg a tágulás (1 cm...) miatt volt az a kis vérzés. Uh-on is minden oké volt, nem lesz törpe gyerek :lol: 9,6 cm a kobak... Szóval csináltam egy vaklármát :oops: Viszont azóta is vannak fájások, még nem mérem, mert úgy érzem össze-vissza jönnek...de ez már félreérthetetlenül AZ :D Nem bánnám, ha éjjel begyorsulnának a dolgok :wink:

Judit, éjjel férek a laptophoz :mrgreen: Egyébként még így megy nálunk, hajnalban fekszünk, délben kelünk :oops: Pedig ideje lenne normálisba átmenni :roll: Bár Lucus úgyis átrendez majd mindent :)

Most mennem köll, később majd még reagálok – termeltetek bőven :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin!
Most már úgyis mindegy mikor kelsz-fekszel. A kiscsajszi majd beállít nektek egy rendszert. :) Ráadásul úgy tünik nem is olyan sokára. :wink: :lol:
szilbee
 
 


TYűha!!!! Judit!!!!

ebből gyerek lesz!!!! :lol: :lol: :lol:
írjál,írjál!!!

És a laptopot viszed a vajúdóba??? Honnan tudjuk majd mikor mi van??? Őszintén örülök!!! Úgy átélem!!!

fanna3
 
 


Balwin, tudod a számom, ha gondolod leszek a sajtófőnököd, vagy mi!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Éjszaka is be van kapcsolva a telkóm. Azzal világítok, ha Petike felébredt!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Háááááááááát, alaposan termeltek olvasnivalót csajok!
én nem szoktam ennyi időt itt tölteni, alig győztem olvasni, amennyivel lemaradtam...

Alig ismertem fel ki-kicsoda, azt hittem rossz oldalra tévedtem, úgy MEGSZÉPÜLTETEK! Tényleg!!!

Ildikó!
Nem tudom honnan ismerhetsz..., én 9 évig egy esküvői ruhaszalonban dolgoztam! Egyébként gyönyörű a menyasszonyi képed!
(nekem egy horvátországi nyaraláson készült a képem, nem esküvői!-az épp most leszek pockosan... a hónap végén!-csak a kislányunk neve miatt sürgettük meg)

Nóri!
Mi meg közel lakhatunk egymáshoz...én a Jólét ABC mögött lakom...

Bernadett!
Veled nem találkozhattam a kórházi bentlétem alatt?...Melyik részlegen voltál és mikor?(én február 16 óta benn feküdtem!)

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 


Balwin!
Úgy izgulok! Valaki tudósítson, ha Te nem tudsz! Ügyesek legyetek!!! Na, még a végén tényleg a kiírt napra születik! jajajajajj!!!

Olga!
Tessék visszajelölni a wiwen!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Balwin itt sokaknak tudja a számát, úgyhogy remélem nem hagy ki senkit! UGYE JUDIT :?: :?: :!: :!:

Katlina! Mikor a kádas szobából benéztem a szülőszobára, Mónika, a szülésznő sorolta, én meg néztem, hogy ott véges végig ágyak voltak, egymástól elválasztva. Legelöl volt a felvételi, előkészítő, vajúdó, utána sorban az ágyak. Vagy nem jól láttam? :shock: Mostmár elbizonytalanítottál.

Fanna! Nem magától ilyen penge a memóriám ám! A napokban valamiért visszaolvastam a szülésedet, és még emlékeztem rá.

Judit! És mit szól az embered, hogy kezd formát ölteni az elkövetkezendő időtök?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Kati! De jó! Akkor majd találkozzunk már!! Oké? Olga is itt lakik ám a közelben... :lol:
Ez a szépülés szerintem a te képed hatása :wink: .... Én nem cserélek képet, rólam még nem készült jó kép...nem szeret a kamera :cry:

De buli! Így szülés előtt még egy kis lagzi is. De gondolom nem lesz nagy felhajtás, nem fogsz az asztal tetején táncolni :lol: Most akkor mikor lesz a szülés és mikor a lagzi?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ja! De bunkó vagyok! És még nem is gratulálok!
SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Kati én a szülészeten és a nőgyógyászaton voltam április közepétől május 18 ig

Voltunk a terhespatológián és a nőgyógyászaton is.
Te hol feküdtél? Voltak akkor tanulok igy ebben az időben? mert akkor lehet taliztunk :-D

puszika

ui.: észrevettetek valamitt a nevem alatt? ezt szilbenek köszönhetem

szilbe köszönöm :-D

Kép
kbernadett
 
 


Noh, most kicsit bővebben :)

Csajok, tényleg kivirult a topic, majdnem mindenki képet cserélt :lol: És mien csinik vagytok! Fanna, te is bebiggyeszthetnéd az iwiw-es fotódat :)

Ildi, Elin, remélem így van - ha van dokim, más ne túrjon belém! Ildi, nem ma voltam, holnap reggel menek amnióra. A szülésznő meg is nyugtatott ma, hogy azután is fogok vérezgetni :lol: :?

Kati, nekem is ismerős vagy... pedig nem is vagyok szolnoki :oops: Tényleg csini kismami vagy. Sőt, dögös :lol:

Fanna, megpróbálom majd érvényesíteni az akaratomat :) De ma pl. tök rendes szülésznővel (gondolom az volt...ő jött ki a csengetésre) akadtam össze, mondtam, hogy a dokimmal mindent megbeszéltem telefonon, erre ő már szólt is neki :) Meg végig kedves volt, magyarázta mitől vérezhetek, meg nyugtatgatott, stb. Hát hasonló jókat magunknak a szülésre is :mrgreen:

Katlina, ha 7-re mész NST-re, akkor már tuti lesznek előtted – tapasztalat. Én negyed7-től szoktam ott dekkolni (így első vagyok), és ha szerencsém van, sikerül is bejutni fél8 körül a bentfekvő kismamák után. Már ha a főorvos uraság nem viszi be tonnaszámra a kiskönyveket :? Komolyan mondom, már marhára haragszom rá. Az oké, hogy 1-2 páciensét beprotezsálja...de 10 percenként megjelenik 2-3 kiskönyvvel!

Nóri, perszehogy küldök majd mindenkinek sms-t, akinek megvan a száma :)
Hm, emberem lehet még nem sejti, mi vár rá(nk) :lol: De nagyon várja már a kicsit :)
(felolvastam neki a kérdést, aszongya írjam meg, hogy már összecsomagolt :D )

Rövid helyzetjelentés: ritkultak a fájások, kb. óránként jönnek (néha ritkábban, néha sűrűbben) - de vannak :D Fájdalomnak én még így nem örültem :roll: De nem hiszem, hogy ma éjjel, vagy holnap történik valami...hacsak a reggeli amnio meg nem sürgeti a dolgokat.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szóval még otthon....
Nagyon kíváncsi leszek, milyen lesz az elkövetkezendő pár órád! Pihenj, amennyit bírsz, gyűjtsed az erődet.

Te atya ég! Hogy ti milyen koránkelők vagytok így pocakosan! Én 8-1/2 9 közt másztam ki mindig az ágyból, és utána mentem amniora :oops: .

Judit! Holnap számoljál be az amnios élményedről! Már ha tudsz :wink: :P

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Balwin!
Várjuk a híreket! :D

Hát igen, én is Kati avatárjánál döntöttem úgy, hogy képet cserélek. Bár nálam kezd kialakulni egy kétgyerekes anya feeling is. Pláne hogy Levente mellett egy kicsit elhanyagoltam a pocaklakót az előző időszakban. Úgyhogy úgy döntöttem, hogy majd akkor teszek megint gyerköcös képet, ha már a picit és Leventét is együtt tarthatom a karjaimban. :)
szilbee
 
 


Lányok!
Az AFP eredmény 2-4 hét, ugye?
szilbee
 
 


Mindenki a gép előtt dekkol? :shock: Mire a végére érek elfelejtem mit írtatok az elején!

Drága Ildi! Mire kellene válaszolnom? :oops: Nem haragszom rád semmiért sem... Vagy talán majd ha megtalálom az üzidet! :twisted:

Judit! Izgulunk ám értetek! Még jó, hogy múlt héten senki nem fogadott velem, most fizethetnék! :)

Csajok! Tegnap már nem jutottam el a géphez, csak akkor reggel egy percre. A gyerkőc most is segít gépelni... :lol:

Kati! Örülök, hogy nincs harag, szomszéd! :lol: És gratula az esküvőhöz! Majd kérünk képeket!

Persze az én nevem alatt senki nem hiányolja a pofimat! :cry: De már tényleg nem is mernék kinlódni vele, csak rontanám az összhatást! :wink: Egy boszorka van... :lol:

Na megnézem iwiw-en mit termeltetek. Később próbálok még jönni.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó reggelt!

Szilbee!
Sztem gyorsabb. Legalábbis itt 2 hétre megvolt.

Balwin!
Úgy izgulok érted! Ha hazaméssz, és olvasol, jelentkezz be!

Kati!
Először is sok boldogságot! És mesélj, nagy lagzi, vagy csak vacsi? Annak idején a miénk olyan jól sikerült, hogy én mindig mondom a férjemnek, hogy vegyen el még egyszer, persze Ő mindig azt mondja, hogy elég volt az egyszer is!:lol: Én nem tudom a férfiak miért ódzkodnak ettől annyira, pedig tök buli :roll:

Olvasó üzemmódosoknak is tessék írni! Biztos vannak egy páran. Ezt abból gondolom, hogy 2 hete a Corában egy csaj annyira mosolygott, mikor meglátott bennünket,hogy már kezdtem magam kínosan érezni, hiszen halvány lila gőzöm nem volt, hogy ki az, de láthatólag Ő ismert minket. Nézte a csemetéket, és csak mosolygott, valaminek nagyon örült, és mintha meg akart volna szólítani. Szóval, aki magára ismer, esetleg, annak tessék bejelentkezni. Ha meg nem, akkor lehet paranoiás vagyok.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
köszi! :) Akkor hétfőn felhívom a védőnőnket.
szilbee
 
 


Olga!
Pedig tegnap neked is, meg BbJuditnak is javasolta valaki, hogy tenyen fel avatart. :) Én is pártolom az ötletet.
No menek csemetézni.
szilbee
 
 


bbJudit! Lehet, egyszerűen csak szépnek talált benneteket az a valaki, nem? :lol: Mert szépek a lányaid!

Balwin! Katlina! Helyzet??

Olga! Nem kell kínlódnod, ha nem akarsz! Csak szólj, és mi segítünk!!

Na, megyek, csináltatok magamnak szemöldököt....

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


JA, és Fannának is mondták, hogy az iwiwes képét biggyessze ide is!! :P

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hol van mindenki, amikor Juditnak kell drukkolni???

Szorítok nektek nagyon...!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Én személy szerint 5 percenként nézem, hogy ugyan írt e már valamit Judit! :oops: :D Csak nincs mit írnom!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok és drukkolok, de hát itt is mindig akkor történik valami, amikor alig vagyok netközelben, vagy éppen véletlen dolgoznom is kell :lol:

Rá, Rá, Rá HAJRÁ JUDIT!!!!!!

Tegnap voltunk a cirkuszban. Rengetegen voltak és nagyon hosszú, de színvonalas előadás volt! Este 7-kor kezdődött és fél 10 kor lett vége! Azért a gyerkőcök nagyon élvezték!

Én örülnék, ha feltennétek avataros képeket, annyira kíváncsi vagyok már "képtelenek"-re :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hát itt vagyok még egyben!!!!
Judit!
Veled mizujs???????

Nekem csak egy kis derékfájásom van :cry: ,ezen kívűl semmi

Kép

Kép
katlina
 
 


Szasz!


Nini én képtelen ott fityegek a bal sarokban....... jajj!


Megy a szurok ezerrel!!!! Én mondtam hg egyszer ebből gyerek lesz.... Kép Csajok,mit mondjunk hány percenként jelentkezzenek a soros kismamik????......

Elinke!!!
Hg hogy te visszafele olvasod a fórumot????.....hehehe
Vagy esetleg kíváncsi voltál vmire és fúrta az oldalad?

Olga!
Örülök hg jóban vagyunk:) Az én oldalam is fúrja.....írd majd meg egyszer..okés...

pusszancs

fanna3
 
 


Ne menjünk be mindannyian segíteni????Meglepődnél mi??? Judit?? (Én oan kíváncsi vagyok!!!)
Nem írna vki (aki tudja a számát) neki egy kérdő sms-t hg hol tart?

fanna3
 
 


NÓRI, ÉN MOST ZÉRÓ NULLA VAGYOK, DE HA JÓL TÉVEDEK, AKKOR BALWIN A SZÜLŐSZOBÁN VAN? :!: :!: :?: :?:
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


KÜLDTEM SMS-T BALWINNAK!

Olga! Az előző oldalon két vonalzód volt, nézd vissza, és megérted! :wink:

Fanna, hogy neked milyen szép pofid van!


Kati!
Írtam neked az iwiw-re, lehet, már láttad!
Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Kati!
Én is a berényi fősulira jártam. Látom közös ismerősünk Lenke néni és Galsi tanárúr. Csak arra nem jöttem rá, honnan ismered djusse-t! :)
Mennyiért csinálsz egyébként íráselemzést? (pü)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Itt ülök, tűkön (de hülyén néz ki ez leírva), annyira izgulok Balwin hol tarthat!

Fanna, nagyon jó a kép, végre téged is látlak!

Olga, Te jössz a képpel :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Ja, azt akartam még írni, hogy mi sem lakunk messze a Jóléttől... A 9 emeletes Bajcsy háta mögött.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok ám! izgulok ezerrel!
Tudja meg valaki, hogy hol van Judit!!!!

Kati!

Engem is érdekelne az íráselemzés ára! Gyerekrajzokat is elemzel? Vagy lehet belőlük következtetni valamire? Ja, még egy kérdés. A gy betű írásakor én melyik vagyok a g, vagy az y? Mindig figyelem, hogy melyik a nagyobb, mert a kapcsolatban az a domináns személy. Jól tudom?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Nekem azt írta Judit, hogy 9-kor burkot repesztettek nála és vajúdgatnak...Azóta nem tudom, mi lehet velük. Szerintem izzadnak... :lol:
Írtam neki sms-t, kérdeztem, hogy nem volt tiszta a magzatvíz, azért indították-e meg, de arra már nem válaszolt...ugyan, miért nem... :lol:
Azóta meg most jöttünk haza.

Igen Fanna, mint írtam is, kíváncsi voltam valamire, azért olvastam vissza! De ha gondolod, majd mindent kétszer írok le..De ha gondolod, majd mindent kétszer írok le.. :lol:

Katlina! Remélem, te kihúzod, míg a dokid látni fog! Nehogy már majd úgy tapogasson ki... :lol: !

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 




Sziasztok!

ÉN IS szurkolok Juditnak!!!!VÁROM az újabb híreket!

Most én is azt tettem, amit egyszer egyikőtök írta-jegyzeteltem, hogy ki kicsoda, hol lakik, gyerekeik...
(még tanulom!...)

Én nagyon vizuális alkat vagyok, nekem az arcmemóriám jobb(névmemóriám szörnyű), így már csak bbj , juhászolga, és balwin arctalanságán kellene segíteni...TEGYETEK FEL TI IS KÉPET!!!


Bernadett!
Én is a Hajnóczyba jártam..., de még az óvónőképzőbe!
Én a 730-as szobában alakítottam ki a rezidenciámat, voltak tanulók, de nem emlékszem rád!Pedig vizitre is jártak, ágyneműt segítettek húzni és a szívhangot is ők nézték ebéd után....talán ebben az időben nekem még nem kelletett szívhang ellenőrzésre járni...


Fanna!
Nem tudom,honnan ismerhetsz...keveset tudok még rólad!...


Olga!Nóri!
Én a Bálvány úton lakom, ti merre?
Bocs, Nóri tudom, te a Tóth Ferencen mellettem!!!...persze, hogy találkozhatunk majd!!!Megszervezzük!

Köszönöm a gartulációkat előre is...,de nehogy lakodalomra gondoljatok!!!!
Hosszú lenne elmesélnem...
A párom erdélyi , nincs meg a magyar állampolgársága.Pesten dolgozott, amikor megismerkedtünk, de a helyzet úgy hozta, hogy nagyobb reményt láttunk az üzleti életben Romániában a fellendülésük óta, így visszament és indított egy vállalkozást.
Távkapcsolat emiatt a miénk...(havonta 1-2 hét, amíg együtt tudunk lenni)A többi net-telefon.IGYEKSZÜNK ezen hamarosan változtatni, de nem könnyű...(magyarországi munka-nagyobb lakás vagy ház......!)

Nem sürgetett semmi, hogy összeházasodjunk, de kislányunk neve begyorsíttatott! Amíg kórházban voltam és úgy volt, hogy ki sem engednek, akkor csak az jöhetett szóba, hogy az én nevemre anyakönyvezik, majd utána intézkedünk a névváltoztatásról...aztán mikor kijöttem elkezdtük az apaságit intézni...kiderült, hogy a román állam nem ismeri el magzati korban az apaságot, így az ő nevére nem mehet, csak az enyémre....azt meg apasági nélkül is így teszik...
Mi kettőnk vezetéknevét szeretnénk, ebben az esetben meg csak házasság után lehet választanunk ezt a variációt.
Párom EMBER én KOVÁCS, Ember-Kovács Kincső nevet szeretnénk adni a mi kincsünknek!
Naaaaaa, így lesz ez a 8 hónapos pocakkal tartott esküvő!!!!
Egyszerű ruhában, alapszolgáltatással, 2 tanuval(bátyámék), gyerekeikkel(2 keresztgyerekem) és a szüleimmel!Utána egy ebéd valahol...
Apropó Szolnokiak! Tudnátok ajánlani valami barátságos helyet-éttermet ehhez? Mostanában nem ismerem már az újabb helyeket...
Attilám családja részéről senki sem tud jönni....majd a baba születésére inkább!(a párom előző házasságából van egy 14 éves nagylányom is-ő is nagyon jönne már babázni!)

..........Nem akarlak untatni benneteket a magánéletemmel-bocs, ha nagyon belementem a részletekbe!
Én nem szégyenlem, hogy elváltam, hogy sokára leltem a páromra, hogy emiatt csak most sikerült babát vállalnunk!....(JÓ TÉMA!!!)

Olyan jó, hogy a babával kapcsolatban tudtok majd nekem segíteni...39 éves léttemre aggódom, hogy hogyan tudom majd ellátni, a váratlan helyzetekben jól cselekedni...

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: