Új privát üzeneted érkezett!

Mancsi,
Bubek, Tücsimami, Coolasa, Timi, Dia, Zsódajumam, Mi, ezek, akire emlékszem, hogy írták, hogy jönnek, a többiek majd nyilatkoznak. Többiek, tessék jönni!!!!!!! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok
a 21. héten vagyok és januárban fogok szülni az Istvánban.
Tudnátok nekem infóval szolgálni Dr. Varsányi Hajnalkáról és Dr. Hetényi Gáborról. Sajnos a nőgyógyászom már nem vállal szülést és őket javasolta. Általában ők veszik át a betegeit.
Ha gondoljátok a mail címemre is írhattok. jkzsanett@freemail.hu
előre is köszönöm
jkzsanett
 
 


Szia Zsanett!

Én sajnos nem ismerem őket, de biztosan lesz valaki, aki igen. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Gabuska!

Örülök, hogy örülsz. Bár az üzenőfüzett éppenhogycsak kitöltöttem a napirendet leírtam és kész... merthogy volt rá ugyan majdnem 1 hónapom, de nekem indulás előtt 10 perccel jutott eszembe, hogy még midnig nem tettem meg... De a beszoktatás alatt úgyis lesz idő mindenre. Ma is, meg tegnap is kint ücsörögtünk az udvaron. A gyerkőcök motoroznak, homokoznak, labdáznak (kettő majdnem végig sírt, egy meg zsivány, de nagyon), de egyébként a már beszokottak nagyon vágják már a dolgokat, nem is hinnéd, hogy a kis két évesek mennyre megszknak dolgokat!
Beszélgetni meg könnyű, ugyanis 4 gondozónő van kint az udvaron a csoporttal és valakivel mindig lehet a gyerekről beszélni. A két sírós meg általában ölben volt, és addig ül a gondozónéni a padon, hogy mindkettő odaférjen.

Taliért még mindig irigy, de ezt most komoly és nem kifogás... tényleg nem todok menni

jakk

Kép
sasha
 
 


Gerinek boldog hófordulót!

És a két kis ölben ülős nem sír, ha ölben van? Furi, mert a gondozónót sem ismerik. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, köszi Geri nevében!

Nem sírnak, ha ölben vannak... de egész nap nem lehetnek ölben, mert ugye a többiek is ott vannak. Folyton mennek az épp kiszemelt gondozónő után sírva. Az egyik az nagyon nagyon sírós, a másiknak meg el lehetett terelni a figyelmét, de amint eszébejutott, hogy anya akkor sírt. Ha nyílt az ajtó és nem az anyja jött, akkor is rákezdett. Ha a Dancinak mondtam, hogy gyere ide anyához, akkor felkapta a fejét és megint sírt... ja ő is Dani. Meg a nagyon rosszcsont is Dani. Én Danim meg nem verekedős, de a labdáért ma oda-odacsapott... :? De csak a labdáért. Az neki egy szent ereklye! Szerintem márcsak ezért se lesz vele gond. Ha eszébe jutnék, simán le lehet szerelni egy kis focizással :lol: a legdundibb az egész csoportban és ő a legizzadósabb is és ő volt ma is egyedül pólóban. A többieken pulcsi. Vittem neki ugyan vékony mellényt is, de nagy sírás volt amiért rá merészeltem adni. Télen mibe fogom járatni?! Van nekem egy haverom aki szintén ilyen jegesmedve típus, az még télvíz idején (amikor más a nagykabátban vacog) is képes pólóban szaladgálni... ha már fázik akkor egy pulcsi van rajta. Ja nem hazudok, mellényt is láttam már rajta!!! :twisted:

Na jó megint nem a témánál vagyok...

Kép
sasha
 
 


Mancsi, a micsesre küldtem, ami az iwiwen is van, mert én hülye még mindig nem mentettem el az e-mailcímedet, gondoltam, ami az iwiwen van, jó lesz.
De he neked megvan az enyém, akkor küldj egy mailt, és visszaküldöm a táblát. :)

(kicsit sem vagyok bonyolult..)
Vendég
 


Leültem Babanetezni, erre felébredt. 1 órát aludt. Igaz reggel 10-ig aludtunk.
A hirtelen jött "fene sok" szabadidőmmel már nem is tudok mit kezdeni :D (reggel is szopizott, ebéd után nem, de most jól evett, de elalváshoz megint :) ), tehát felugrottunk délelőtt a Hármashatár-hegyre, nagyon szupi idő volt.
Kép

A fején pelenka van, elfelejtettem satyeszt vinni. :oops:
Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó!

Képzeljétek ma átaludtuk az éjszakát, idejét sem tudom mikor volt ilyen utoljára. (és nem tudom mikor lesz megint ilyen, de gondolom nem a közeljövőben)

Tegnap apával lesétáltunk a dokinénihez, de aztán nem jutottunk be, mert nem a megadott időben rendelt, azt mondták, ha nincs nagy baj, akkor inkább ma menjünk a tanácsadásra.
Ma lesétáltunk és tényleg nincs már semmi baj, éjszaka még szörcsög egy kicsit ennyi. Direkt csak a hétvégére volt beteg a kisasszony.

Képzeljétek találkoztunk Kormival is és persze Leventével. Nagyon el van keseredve, mert mindenképpen jönni akart a csütörtöki talira, de tegnap este Benedek beteg lett, így sajna nem tud jönni. Viszont felhatalmazott, hogy hozzam el a kulacsot Diától és végre fizessem is ki neki.

Mancs mi is pont azt a 3 animációt szeretjük az egyszervolt oldalról.

Jucus azért kell az autósülést is vinnünk, mert kint autókázni fogunk jócskán és ahhoz ugye elengedhetetlen. Persze visszük a babakocsit is és még az utazóágy sem árt. Most ugye nem szállodába megyünk, ahol ezeket biztosítják számunkra, hanem a nagypapit látogatjuk meg. Ezért kérdeztem Mancsbától, hogy mit hogy lehet felvinni a gépre.

Na megyek cumit keresni, mert már megint eltűnt egy, mostanában mindennek lábakel. :evil:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba nagyon vagány a kis csávó!!!!!!!!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jajj, olyan arik vagytok, hogy így örültök a szopinak (én is! :lol: ), a családomban valahogy nem váltott ki ekkora örömöt. Fejni fejek így is, de sokkal kevesebb időt, mert azért ezek nem teljes adagok, a lefejt mennyiség alapján úgy 60-80 körül lehet és a 200 vacsira valót meg kell termelni. :D

Csütörtökön mi tanácsadásra megyünk, ezért fel kell reggel keltenem. Majd meglátom mennyire lesz nyűgi, hogy alszik vissza stb. Nem ígérek semmit...

Azt a túrós mangós Hipp kaját Beninek múlt héten adtam először, nagyon finom. Én tettem hozzá még 1 barackot neki, nyammmi. :wink:

Coolasa,
És meddig tart majd kb. a felújítás?

Mancs,
Mér mi van Gésa Anyánkkal? Én spec utálom őt (is). :D

Dia,
Hú, azon az első képen milyen komoly a szerkód!
És Istenem, ezek a sulitáskák!!!! :wink:

Jucus,
Wiw-en a 6. ismerősöm volt?
Bogesz ízlése kiváló!!!!

Zsanett,
Én sem ismerem őket.

Geri! Boldog 5 hónapos szülinapot!

Vuka,
Éjszakáért naggggggggggggyon irigy vagyok! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba annyira nem kell irigynek lenni az éjszakáért, Petra minden hónapban meglep egy ilyen éjszakával, bár én kibírnám, ha minden nap ilyen lenne. :lol:

Sikerült végre mind az 5 képkeretbe képet találnom, már csak fel kellene tenni őket a falra.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Éééééééés egy pár kép végre rólunk:
Kép Kép Kép Kép Kép
meg a békánkról...
Kép

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Hali!

Köszi a köszöntést...! Nagyon jól esett!

Ellenben nem reagálok többet, mert kb másfél órája értünk haza, azóta Gerit istápolom és igényeket elégítek ki (éhes-szomjas, beszart... stb.), közben meg valaki jól hátbavágott, csak nem tudom mikor és múlni sem akar. Középen középen (értiteeek!) fáj, de nagyon, alig bírok mozogni... és olyan, de olyan fáradt vagyok hozzá, hogy el se bírom mondani! Hát igen, elkezdődött a mókuskerék! Ovi-bölcsi naponta 2x, sok-sok séta és sok szaladgálás. Az oviból reggel hazaérek és 3/4 óra múlva indulunk a bölcsibe. Délbe haza, majd altatás-szoptatás gerizés, majd romeltakarítás, mert ma már muszáj volt, azátn Gabiért, majd játszótér... Hú ha levegőt veszek akkor meg lenyilal a derekamig a fájdalom...kb ilyen alakban: T csak alul is van vonal...

megyek mert még a nagyoknak is vacsi kell... és már megint ordít a Gergő.

Kép
sasha
 
 


Csináltam egy képet Coolasa után szabadon :D

Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Eszti, köszönöm a táblát, inkább túl szigorú legyen, mint veszélyesen engedékeny, lazítani még mindig lehet rajta úgy, hogy a következő havit picivel előbb kóstoltatjuk..

Novum, oké, tökéletes, fél12, a bérletpénztár az ugye a mozgólépcső alján van jobbra? Vagy az a fánkos? Látszik, hogy mire költök inkább..

Dia, milyen szexi lédi vagy az ágyonfekvős fotón!

Gabus, 8-kor a fúráshang nem a szomszédodból jött ám, hanem a teraszunkról. Szerintem még a Marson is lehetett hallani.

Ilba, a felújítás min. 2 hónapig tart, minden nap, kivéve vasárnap. Van még kérdésed?
A „coolasa után szabadon” képről azért jussak a többiek eszébe, mert homályos? Sajnálom, ki kell ábrándítsalak, a ti homályosságotok össze sem mérhető a miénkkel. Most biztos bosszankodsz…

Jucus, elképesztően gyönyörű hajzuhataga van lányaidnak, most főleg a 2 nagyobbra célzok :wink:, mint Nso Csi-nek, ha ez mond bárkinek is bármit.

Kép Kép
coolasa
 
 


Petike megint semmit sem aludt. Voltunk du. kettesben sétizni, aztán később Mbával is hármasban. Hazafelé végre bealudt a babakocsiban, de annyira, hogy még az udvarban is aluszkált kb. 20 percet.

Ilba,
indított egy kampányt a valótlan nőideált sugalló reklámok stb. ellen. A soványság ellen küzd. Azaz: nem a születetten vékony nők ellen vannak, hanem a nők felé vetített hamis kép ellen. Hiszen a férfiak is azt szeretik, ha egy nő húsosabb, ha "van mit fogni". Lesz vmi felvonulás is. A neten olvastam róla, ha rákeresel, bizti kidobja (talán az nlc-n olvastam). Én amúgy csípem a Somát, őszinte, empatikus embernek tartom.

Vuka,
Mbának már tegnap átadtam az üzit, majd jön vmikor ha ideje engedi, de hetek óta ha van egy kis ideje a gép elé ülni, akkor a szakdogáját írja ezerrel.

GERINEK BOLDOG 5 HÓSAT KÍVÁNOK!

Jucus,
szépek a lányok, a béka viszont... Belegondolni is rossz, hogy gyerekkoromban összevissza fogdostam őket. Spárgát kötöttem a hatalmas varangy nyakába és vittem sétálni. Félúton nem akart továbjönni, és én puszta kézzel agyonvertem. :oops:

Zsanett,
sajna én se tudok Neked segíteni dokiügyben, nem ismerem őket. Ki lenne az orvosod eredetileg?

Gabus,
a csütörtökkel kapcs.-ban még nálam is fennál az a verzió, hogy elmegyünk a Kökire, és onnan Veletek megyek tovább. Bár nem tudom, hogy fogjuk magunkat 4-en babakocsival egyebekkel átvergődni ott a dzsumbujon, meg a sok lépcsőn... :roll:

Kép
mancs
 
 


Coolasa,
a pénztár a mozgólépcső tetején van, balra, ott van a fánkos is. A többi stimmel! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancsi,
kaland az élet! :lol:
Odafelé egy lépcsőt megúszunk a mougólépcső miatt, ami viszont a másik irányba nem jár, mert szerelik októberig... :evil:
Dzsumbuly nem nagyon van délben, csak büdös. :(
Egyebek alatt a kenguruban kukucskáló Nokit érted? :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


dzsumbuj :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
jaj nem, Noki az Noki, nem egyebek. Táskák, szatyrok, mittomén... :oops: A fánkos az az az fánkos a gyógyszertárral szemben? Majd meglátom, após hogy ér rá. Kökire tutira elvitetem magunkat vele. De majd még meglátjuk. Mindenesetre ezt a 11.30-at észben tartom, és ha Veletek szándékozunk menni, dobok egy esemest. Tudod, én még soha nem voltam bkv-n babakocsival, fogalmam sincs különböző "mesterfogásokról" pl. itt fogni a kocsit, ott fogni, lépcsőn hagyni a lábad, hogy ne záródjon be az ajtó... De már ismersz, túlparázok és kombinálok mindent. Ebben (is) verhetetlen vagyok! :wink: :lol:

Kép
mancs
 
 


A büdös az állandó tényező Kökin, anno a várandósságom elején mindig próbáltam kevés levegővétellel végigsuhanni rajta, nehogy odacsandrázzak a sok hajlékony és piás közé :lol:

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!
Domi tegnap megfürdött a játszón a kútnál,ezért ma már taknyos volt. :evil:
Remélem nem lázasodik be.Ha nem lesz lázas,írjátok meg,hogy menjünk e taknyosan!Nem haragszom meg ha azt mondjátok ne menjünk :twisted: ,de komolyan.
Én azért szeretnék menni már csak azért is mert Mancsék ajcsijától is megszabadulnék végre és Livinek is van egy szatyor rucim. :wink: Nos???????

Coolasa!
:lol: :lol: Van ám bikini rajtam! :twisted:

Ilba!
A zöld-sárga volt az én táskám. :oops: :lol: Tündéri ez a Beni fickó. :wink: Én is gratula a szopihoz! :)

Jucus!
Még mindig gyönyörűek a csajok. :wink: Akkor lesz picuri Dorka vagy sem?? :lol:

Gabi!
A nővérem kedvenc fiúneve a Péter. :wink: Kicsi kora óta mindig azt mondta ha fia lesz Péternek fogják hívni.Erre lett egy Panna Lilije. :lol:

Sasha!
Én is élvezem ám a beszámolóidat,legalább sejtésem lesz róla,hogy mi vár rám(ránk). :roll:
Gerike!
Boldog hófordulót Neked!
Kép

Ma Domi kapott egy új mocit mert a tekivel nem tud menni.Egész nap mocizott,sőt ő hozta haza a skálából. :wink:
Íme:
Kép Kép Kép

Mindenkinek szép álmokat!cupp.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Csak most olvastam el,hogy Mancs milyen békagyilkos volt anno. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Gabus, akkor most lebuktam, miszerint bérleten kívül fánkra sem költök, velejéig romlott alak vagyok... (amire én gondoltam eredetileg, az a mozgólépcső alján jobbra lévő kis házak egyike, ahol anno incsifincsi manduláskiflit árultak, asszem hókifli művésznéven.)

Mancs, én, és a kis "egyebek" (haha), segítünk majd gyerekkocsi lépcsőncepelésben. Megértem a kérdéseidet, mert még én sem merészkedtem fel semmilyen bkv járműre gyerekkocsival, és ezt a jó szokásomat mindaddig fenn is szeretném tartani, míg kezelhető számomra Noki súlya. Minél később szeretnék csak kiszolgáltatva lenni ugyanis a totálisan segítőkész utazóközönségnek.

Kép Kép
coolasa
 
 


Dia, igyekezzünk csütörtökön ne békának öltözni, én pl kerülöm majd a zöld színt, és törekszem majd viszonylag kevés légy nyelvvel történő beszippantására.

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Vuka, ha az éjszakai alvás egy kis orrfolyástól van, akkor lehet holnap lengébbe öltöztetem Szonját :P OK, ez csak egy kis morbid humor volt, de csak az írígység szülte.

Eszti, köszi! Szupi szine lehet az autódnak! A többi paramétere is elég jól hangzik. Azért annál többet értek az autóhoz, mint hogy metál vagy piros :wink: Akkor a talira azzal jössz kézifékes farolással?!

Mancs, én csak ámulok és bámulok, milyen szomszédok vannak :shock: A DM-be meg holnap beugrok!

Sasha, nem akarod véletlenül dokival megkonzultálni a hátas kérdést? Szupi, hogy ilyen jól alakul a beszoktatás. Barinőmnél ez úgy működik, hogy gyerek mosolyog ő meg sír az udvaron :roll:

Igen, megpróbálunk menni a talira csütörtökön!

Ringató: 3000 a bérlet (5 alkalom talán) és 700ft /alkalom. Szerintem már nem lesznek olyan sokan, mert már akkor egy csomóan szóltak, hogy későbbi csoportba is tudnak jönni.

Mérgezem a gyerekem is ti nem is szóltok!? Ejnye-bejnye, Látom itt kisebb-nagyobb fennakadás alakult ki az áfonyás alma miatt. Érdekes az én védőnőm nem szólt érte semmit noha szigorúbb mint a dokink. Ha valaki tudja akkor írja már meg, hogy miért nem javasolt? /Az az igazság, hogy én az okokat szeretem tudni és onnan majd én eldöntöm./ Mert, azt hogy miért nem adok Szonjának mézet, tejet, málnát, bizonyos halakat, csokit,...még egy jó ideig azt tudom. De, mi baj az áfonyával? Komolyan érdekel!

Ildicsi, van egy meztelen válas képed,....tyű, az nagyon dögös :!:

Novum, köszi! Szerintem megyek érte a talira :)

Hű, most megyek aludni mert,....egyrészt Szonja gyakran kell és kissé álmos vagyok. Másrészt meg ma is voltunk Veresen és nagyon lemerültem. Rá kellett ébrednem, hogy a fűért tenni is kell, nem zöldül csak úgy szépen magában. Szóval, remélem sikerült megöntözni mielőtt csak sárga száradványok lesznek a szálak helyett :roll: Én tanultam biológiát :? Mentségemre szolgáljon, hogy az embertan minidg is közelebb állt hozzám :oops:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Dia,
elhozzátok a mocit a talira? Mert akkor én is hozom Livi autóját, mert ha meglátja Domi mociját, hatalmas balhé lesz. Ha az övé is ott lesz, talán nem. :roll: (A füvőn amúgy elég nehézkes a kerekes járgányokkal közlekedni.)

Részemről jöhettek taknyosan, mert mi most jöttünk ki belőle, kicsi az esély rá, hogy elkapjuk megint. Dominak viszek valamit, már annyi mindent kaptunk Tőletek, csak mond, hogy mit, mert nem ismerem a Herceg ízlését. Játék, édesség, akármi. De holnap délelőtt írj, hogy legyen időm beszerezni. :wink:

Mancsi,
aha, a gyogyitárral szemben. Én is parázok, ha közlekedni kell, csak nem láccik rajtam. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Coolasa,
nem ponotsan fogalmaztam, nem a gyerek az egyéb, hanem a kenguru a babakocsik között. :oops:

Mancsi,
Ti miért nem kenguruval jöttök?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jucus,
A Borbála a mi nevünkkel nyelvtörő. Az „l” és „r” betű miatt. Szerintem. :)
Csajaid csodaszépek, Bogiról az az etetőszékes nagyítva a falra kívánkozik! :wink:

Coolasa,
Hát legfőképp, mert saját magunkról én csináltam, mert mindketten kilógunk belőle és mert picit homályos. :D De én imádom a képeid!!! :D

Dia,
Domiról oly kompromittáló képeket láttam egy másik topikban, hogy csuhajj!!! :lol:
Szuper a járgány, nagyon beleéli magát a vezetésbe!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok lányok!

Látszik,hogy beindult a tanév, alig tudok jönni. Mindig menni kell valahová , főleg Zsozsóval+a kiadóval is van most dolog elég.

Bubek, köszi az elismerést! de Sashát kifelejtetted!! A beszámolóiból úgy tűnik, mintha neki lenne hármunk közül (Jucus, Ő, én) a legnehezebb dolga. Mindenki maga eldöntheti, hogy ez alapján mennyi korkülönbség az ideális :roll:

Sasha, Gerinek boldog hófordulót, és minden elismerésem a türelmedhez!!!

Ilba, valamiről lemaradtam. Mindenki gratulál, hogy kisfiad ÚJRA szopik. Múlt héten szerdán mintha még arról lett volna szó, hogy szinte CSAK csopik és alig fogad el mást!!!???? Most akkor mi van? Vagy azért fejtél, hogy anyatejet kapjon még, de üvegből itta meg?

Coolasa, én nem láttam Szulák show-t tegnap, nem nagyon bánom, mert Tüncikééket eléggé rühellem. Botrány amit az a nő egyébként is művel, hát még most ezzel a ficsúrral! Pedig jóindulatú a csaj úgy gondolom, csak végtelenül buta lehet.
Ki volt az az írónő? egyébként a fordítók és írók is általában tudnak beszélni szép, kerek mondatokban, bár biztos van olyan hogy kameradrukk, lehet, hogy ennek is olyanja volt.

lldicsi, a régi képeidről jut eszembe még a nosztalgiához, az ISKOLAKÖPENY! sztem nem volt hülyeség.

Jucus, végre látok képet a lányaidról, nagyon helyesek! De Bogesznak mások a színei (szőkés, kékes szemmel, a nagyok pedig barnák) Vajon milyen változaat lehet még?
A béka a kertetekben lakik? :shock: Állandóan vagy csak arra járt?

Mancs, elég durva a békaölős történeted :x !!! Hány évesen művelted ezeket? De mára állatbarát lettél ugye?
Ha jössz a talira, lehet, hogy örülni fogsz, mert kigondoltam vmi meglepit (persze mindenkinek :roll: )

Mostanában nézegetek egy homeopátiás könyvet, gyerekeink gyógyításáról, ha nem felejtem el, lemásolom a fogzással kapcsolatos oldalakat és viszem nektek, ez most eléggégyakori probléma (nekünk még nem) :oops: de bizti nem ússzuk meg, bár a nagyoknak nem volt túl nagy dráma. Apropó, Dadának mozog már egy foga és iszonyú büszke magára emiatt!!!

Esztipeszti, te jössz csütörtökön? Vigyem a bulgáriai HBB Gézás képeket? Használd egészséggel (és balesetmentesen) az új kocsit!

Nálunk is lesz keresztelő, 24-én. Még egyik sincs megkeresztelve, sőt én sem, így most mindnyájan egy füst alatt.
jumam
 
 


Natasa,
én sosem láttam közelről áfonyát :oops: , ugyanazért nem ajánlják 10-12 hónapos kor alatt, mint a málnát, epret, ribizli, mert az aprómagvas gyümölcsök allergizálóak lehetnek. A méreg kifejezés azért egy kicsit erős :wink: , de gondoltam, jobb a békesség, hanyagoljuk még. De már nemsokára megkóstoljuk ezeket is, már elhagytuk a korhatárt.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


lldicsi, azt ugye tudod, hogy ezzel a járgánnyal milyen jól lehet a cipők orrát leradírozni!!! :? És ez főleg a fiúknak megy, ahogy elnézem, Domit, nem fog ez neki nagy gondot okozni!! :wink:
jumam
 
 


Dia nálad van Kormi kulacsa, vagy Vanilíánál, mert akkor csütörtökön lebonyolíthatnánk a cserét, ugyanis megbizatást kaptam rá?!

Novum nekem is csinálsz egy olyan MP3-s CD-t, cserébe akkor én is viszem a Babazene 3, 4-et.

Lehet, hogy én is megpróbálkozom a kenguruval csütörtökön, hiszen a Népliget itt van a szomszédban, viszont akkor nem tudok pokrócot vinni, remélem valaki megszán minket. :wink:

Ma már valamivel jobb a kedvem, remélem Petra nem rontja el azzal, hogy éjszaka felkelt. Tegnap még az a szomorú hír várt rám, hogy Pátyon, Anyukáméknál elaltatják a kutyánkat, mert már nagyon beteg. Szóval egy csomót bőgtem, hiszen hosszú éveket töltöttünk együtt. Fajtiszta spániel volt, és okt. 4-én lett volna 12 éves. Pont most hétvégén nem tudtam hozzájuk kimenni, még el sem búcsúzhattam. :cry:

Na megyek alukálni, remélem holnap egy még jobb nap lesz.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabi,
kenguru... Azért nem azzal megyünk, mert abban nem tud rendesen aludni Petike, ha a levegő elnyomja, csak kómázik, és tarthatom a fejét. És már több mint 7 kiló, tehát a hátam és a vállam kezd eléggé kilenni a kisebb túráktól is... Továbbá: kenguru+pelenkázótáska+pléd+enyém táska... A babakocsi hálójába jó sok mindent be tudok gyömöszölni, hogy ne kelljen cipelnem.

Dia,
felőlem, is jöhettek, legfeljebb nem jön Domi közelebb Petikéhez. :oops: Még mindig kezdő anyukaként eléggé féltem a gyereket a mindenféle megfázásoktól, betegségektől, holott tudom, hogy egy csomó nyavalyát el fog úgyis kapni. A múlt héten is volt egy kis hőemelkedése, szegényt úgy sajnáltam...

Jumam,
pár éves voltam, talán még ovis se :lol: Nyugi, azóta lelkes állatbarát vagyok! Bár békát már nem fogok meg még gumikesztyűvel se :lol:

Natasa,
látod? Én sem értem ezt az áfonya-dolgot. Szonjának nem volt baja tőle? Védőnénit majd kikérdezem. Mikor lesz költözés? Talira jöttök?

Kép
mancs
 
 


Jumam,
és hol lesz ez a keresztelő? Ismerős a pap? Én is keresek valakit, aki hajlandó lenne 1 év rendszeres paplak látogató nélkül Beni leendő keresztanyját megkeresztelni.
(Nem nekem fontos ez az egész)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Az áfonyában nincsenek magvak! Vagy csak én ettem magnélkülit?:lol: Mellesleg imádom, mert egyrészt finom, másrészt rendkívül jótékony hatása van a rettegett felfázásra. Csodagyümölcs!

JULCSINAK BOLDOG 4 HÓS SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!

Vuka,
kutyus :cry:

Kép
mancs
 
 


Tényleg!
Julcsi! Boldog 4 hónapot!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én mostanában nagyon lemaradoztam, így utólag is kívánok minden érintettnek minden jót, de Julcsinak külön gratula a 4 hóhoz!

Mancs én is pont a csomagok miatt szeretek talira nagy babakocsival menni, de most megpróbálom valahogy túlélni kenguruval, mert a Népligetnél annyi hülye lépcső van és valamelyik olyan kietlen helyen, ahol ritkán járnak izmos legények, akiket leszólíthatok (babakocsi cipelése végett).

Na most már tényleg megyek alukálni, mert már mindenki húzza a lóbőrt, nekem se ártana.
Jó éjt mindenkinek!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jumam,
Beni csak este és éjjel szopik kb. fél éve. Én meg fejek 3 óránként (mostanában már csak napi 4x) és kanalazunk. Mivel se cumija, se cumisüvege.
Ezért nyűvöm az Aventes csillagokat is. :shock:

Ja!
Bocsi Bubek, Sajtine és a többiek! Én is elkezdem gyűjteni a Pampers kódokat, nekem is tetszik az a 30 pontos játék. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
sajnálom a kutyusodat! :cry: Tudom milyen rossz elveszteni egy szeretett állatot, több ciciánk is pusztult már el, de az első és egyben a legfájdalmasabb a gyerekkori, öreg cicám halála volt. Ő is nagyon beteg volt, minden szerve daganatos volt. Az utolsó napokat végig, de szó szerint végigdorombolta. És csak az én tenyeremből volt hajlandó enni, pedig már akkor évek óta nem is laktam otthon. Amikor felmentem Apuhoz, mondták a tesómmal, meg a nagymamámmal (akkor ők 3-an együtt laktak), hogy semmit nem fogad el. Lementem venni neki egy üveg bébiételt (nemtom miért pont azt), tettem a tányérjába, odament, nyalogatta a száját, de nem evett belőle. Akkor raktam a tenyerembe és onnan fellefetyelte. Másnap telefonban mondta Apu, hogy menjek át, próbáljuk meg megint, mert azóta nem evett. És tőlem megint elfogadta. Mindegyik ilyen etetésnél bőgtem, mint a zápor, hogy lehet, hogy ez az utolsó. Aztán elaludt szegényke pár nap múlva.

Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancsi,
látod, én mondtam, hogy nem láttam még közelről áfonyát!!!

Amúgy senkit sem vetek meg, ha ad a gyerekének! :wink: UFF!
Csak ha nekem mond valamit a doki vagy védőnő, hogy inkább ne, akkor általában tovább adom az infót, de ennyi. Nem vagyok én atyaúristen, hogy megszabjam a dolgokat, de ha nem azt csináljátok, amit mondok...! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocs, de nagyon nonkommunikatív időszakomat élem, az elmúlt másfél héten meg végképp elzombisodtam nemalvásból kifolyólag. Bár itt sajnos sok baba küzd nemalvással, így el tudjátok képezelni, mi folyik nálunk, csak tessék mindent kettővel szorozni. Benedek új ágyat kapott, tetszik is neki nagyon, tök jót játszik benne, csak épp alvásra nem használja. Így napközben igyekszik végképp elbliccelni az alvást, s éjjel is csak mély álomban lehet benne elhelyezni, ha csak picit is felületesen alszik, rögtön rájön, hogy nem a kanapéra vagy a nagyágyra, hanem a saját ágyába próbálom elhelyezni. Így sokszor ott kötünk ki, hogy a két rosszcsonttal alszom együtt, pontosabban én nem alszom, mert vagy altatom valamelyiket, vagy az éjszaka közepén próbálom megóvni a kicsit, hogy Benedek ráforduljon, mert piszkosul forog álmában, cserébe ha a picur ébred hajnalban, akkor ha meglátja a bátyját, már teper is ezerrel felé, hogy tök jó, itt a bátyus, lehet vele játszani!!!! Én meg próbálom szép csendben visszahúzgálni a kiinduló pontjára úgy, hogy közben ne háborodjon fel, azaz csendben maradjon, s legalább Benedek aludjon még valamennyit. Napi átlag alvásom kb 5 óra, min. 4 részletben.

Ja, ma voltunk mázsáláson, a 'picur' 9 kg 15 dkg, így a 6. és 7. hónap között is fél kilót hízott.

Nagy fifikásan megszerveztem, hogy a párom lógjon el egy napot csütörtökön, rendezzen Benedekkel egy apja-fia napot, s akkor én el tudtam volna menni Leventével a talira. Erre tegnap estére Benedek letaknyosodott, ma délutánra már 38 fokos láza is volt, s bár őt eleve nem akartam vinni magammal, így, hogy beteg van a családban, már nem merek menni. És ezt most piszkosul sajnálom, nem tudom, mikor tudnék újra eljutni talira.

Lekicsinyítettem egy csomó képet, de a bnet már régóta nem hagy képet feltenni, ezt eddig úgy küszöböltem ki, hogy feltettem őket a kep.tar-ra, s onnan illesztettem be, erre most az s nagyon müxik. Így egy darabig még csúszok a képes beszámolóval.

(Benedek egy negyed órája aludt el a kanapén, jöhet a drukk, hogy sikerüljön bevarázsolni az ágyába, s kell egy másik is, mert ma este Levente is azt játsza a nagyágyon, hogy ha megérzi az én orv kitelepítési szándékaimat, rögtön ébred. Pár napja volt egy jellemző felsóhajtásom háromnegyed 11-kor, miszerint Tök jó, egyetlen kiskorú pasi sincs az ágyamban!!! (rá egy órára már volt))

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Ui: épp aszalt áfonyát eszegetek, nagy találmány!!!

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Szia Kormi! :D

Sajnálom, hogy nem tudtok jönni, főleg, hogy Benedek beteg, jobbulást neki! És mielőbbi nyugis éjszakákat! Várjuk a képeket!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt,

Gabi, ez a kéééééééép, zseniális. :) Na, majd rászánom magam, és én is teszek hasonló hangulatú képeket. :wink:

Megyünk holnap természetesen, de nem a Hondával még sajnos, őt most leparkoljuk egy ismerős kertjében, ugyanis még nincs rá ingyenparkolós matricám, és kicsit sok lenne minden nap fizetni rá a parkolást itt a ház előtt. :roll:

Jobbulást Benedeknek!

Jumam, elhozhatod a képeket, szívesen megnézem, bár már nem hoz lázba Géza látványa :wink: , de azért persze kíváncsi vagyok. :)

Én mindenkire felnézek, aki babakocsival BKV-zik!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Gabus, a mérget csak "méregként" gondoltam :lol: Bocsi, de továbbra sem értem :( A szeder, málna meg hasonlók az apró magvak miatt nem ajánlottak, meg mert NEM lehet őket tökéletesen megmosni. Viszont (lehet kapaszkodni van már málnás babakaja 4 vagy 6 hótól) gondolom az is közrejátszik, hogy a feldolgozás során ledarálják vagy felfogják a magvacskákat és mivel hővel tartósítanak nagyobb a tisztítás hatásfoka mint otthon a csap alatt.
A szőlőt sem ajálja minden védőnő/doki főleg, mert sok anyuka macerásnak érzi héjtalanítani és magtalanítani azt a pár szemet, amit a gyerek megenne :roll:
Ja és persze itt az eper (szerencsére most nincs szezonja) meg az allergia. De, azért gondolom ha pöttyös lesz a gyerek nem ad neki senki sem tovább epret :wink:
Én vmi olyanra számítottam, hogy az áfonyának nagyon magas a C vit. tartalma és károsítja a kisded veséit (mondjuk ez az üvegesre tuti nem vonatkozna, mert a hő megöli a C vitamint) ,....
No, nem vagyok expert a témában, csak kíváncsi :idea:

VISZONT, Szonja tegnap papírt evett. Be beeeee! Kórosan ügyelünk, hogy ne legyen papír a közelében, mert a papírra meg a szöszökre vmi rettenetes gyorsasággal csap le. Tegnap hibáztunk és csak a nagy csendre lettünk figyelmesek. Hát,....volt darabka, amit már nem tudtam kiszedni a szájából :shock: Még szerencse, hogy csak egy sima papír volt.

Apropó. megyünk a talira, de lehet késni fogunk, mert ma reggel tudatosult bennem, hogy hozzánk jön a védőnő csütörtökön. De megyünk ha nem esik meg hasonlók.

Kormi, én ezen a pasikkal alváson csak mosolyogni tudok :) Ahogy olvasom a "kicsi" fiad és a "kicsi" lányom hasonló súlycsoportban vannak. No, lehet nálatok a pálma :wink:

Eszti, oda kell matrica ahol laktok? Bocsi, nálunk nincs ilyen rendszer és nem ismerem. Apropó, a minap éjjel FÉL 11-KOR festettek fel egy rokkant P helyet az ablakunk alá. A felfestéssel nincs bajom, de szerintetek normális az éjjeli zajongás :?:

Jucus, gyönyörűek a lányaid, de a béka,... :? Vagy királyfi lesz belőle?

Én is minden babának és még általam fel nem köszöntött mamának sok boldogságot kívánok :!:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Vuka, nagyon sajnálom a kutyust :cry: Anno nekünk is volt egy 14 éves kutyusunk és mire megérett bennünk az altatás gondolata addig szép csendben elaludt. Sajnos a cicáinkkal nem volt ilyen mázlink azok mindig csúnyábban végezték :cry:


OFF: Kertel rendelkező csajok, lenne egy nagy kérdésem. Nálatok is ennyi pók van a kertben? Enyi keresztest még életemben nem láttam. /Az már más tészta, hogy viszolygom tőlük./ Ahogy visszaemlékszem nálunk otthon a szüleimnél nincs ennyi 8 lábú. Ez a kert adottsága vagy lehet tenni elelnük????

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok,

rohanok megint :lol:

Mindenkinek boldog hófordulót :D

Jkzsanett
nekem a Hetényi a dokim, nyugodtan kérdezz, segítek szivesen
esallai@yahoo.com

Megyünk törpike klubba a barinőmmel meg Bubekkal :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Natasa,
Zoli szüleinél is nagyon sok pók van a kertben. Ők is hasonlóan örülnek neki, mint Te. Meg pici repülő micsodákkal is tele vannak.

A pöttyökről meg úgy vagyok informálva védőnőileg, hogy nem feltétlen akkor lesz baja tőle a gyereknek, mikor eszi az adott gyümölcsöt, tejet, lisztet stb., hanem akár 2 éves korában is előjöhet az allergia, ha túl korán, csecsemőként találkozik a szervezete azzal a bizonyos anyaggal. Mondjuk, hogy miért pont 1 év az a határ, amit általában szabnak, az jó kérdés.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?