Új privát üzeneted érkezett!

Wish

az oscillococcinumot hogy adod Balázsnak? Egész ampulla/ alkalom vagy csak pár golyó?

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :)
Vízben feloldok egy ampullát és megitatom vele.

wish
 
 


Képzeljétek, ma úgy döntöttem, terrorista leszek, anyu tanácsára.
Szóval apával egymással szemben leültünk a földre, és a gyereket egyenesbe állítva elengedtük és mondtuk gyere apához, anyához és jött és baromira élvezte!Jó, mi állítottuk fel és úgy indult neki, de akkor is, valami....és ééédi felemeli mindkét kezét a magasba,és úgy megy, tipeg felénk.Vajon így ad magának lendületet vagy egyensúlyt?Nem tudom, de véééégre tipeget :lol:mégha csak így ha segítjük.
Vendég
 

 
 

hááát Lili így sem indult el :D
örülök, hogy van, akinek ez bejött :)

a kezét egyensúly miatt tartja el a testétől

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Az igaz, hogy mesztéláb ill zokniban tanítsam menni ne kisszandiban?Azt írta egy csak egy másik topikon, hogy szandiban lúdtalpas lesz :shock: de zokniban meg csúszik a kövön tök bizonytalan a járása, nálunk csak kő van és padló.....Még a nemcsúszós zokniban is bizonytalan nagyon...most akkor hagyjam, hogy maga induljon el amikor biztosnak érzi a menését?
Vendég
 


Hunci :D
én nem macerálnám ezzel :wink:

na, ez a szandi-zokni, akármi ez állandó vitapont :) merthogy szerintem szakmailag sincs egységes álláspont.
Az enyémek puhatalpúakkal kezdték (pl. mint a liliputi is, annak hasított bőr a talpa, nem csúszik).

Tankönyv szerint a mezítláb csak akkor jó, ha egyeneltlen a talaj, de ez lakásban nem igaz, így ott jó lehet a cipő is.
Az meg, hogy a szandál betétes legyen vagy ne, megint leginkább hit kérdése. Mert lehet betétes (szieszta), betét nélküli (pl. baren, elefanten), csak supinált (supy).

Nekünk volt ilyen és olyan cipőnk is mindig, így aztán mind1ik eméletnek megfeleltünk.
A bölcsis/ovis benti szandi supinált, a téli cipőjük sima. siestája most épp senkinek sincs :D de Lilinek az volt a kezdő szandálja a superfit után.
(és még mindig 18as a lába :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Értem.A szandija szieszta.Meg minden cipője.Szóval akkor hagyjam, majd csak elindul.mert hát elmúlt ugye 14 hós...9 hós korában felállt, felült, mászott,mindezt egy hét alatt "tanulta" meg, azóta semmi...Talán várok egy hónapot és elviszem Dévényeshez.A doki azt mondja, lusta, ráér, meg olvastam, minél tovább mászik, annál jobb.De azért ott van a de....
Vendég
 


Hunci :D
Lili 8 hósan állt fel, és 15 hósan indult el... szerinted??? :lol: :lol:
van ilyen. Ha egyébként rendben a mozgása, akkor majd elindul, ha biztonságban érzi magát. (Lilinél is tuti ez volt gond)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Igen, emlékszem, hogy Lili sem vitte túlzásba az elindulást. :lol:
Hát igen, a mozgása rendben, kb gyorsabban mászik mint mi :oops: rohanva tud mászni, tökéjre fejlesztette :lol: kézenfogva meg szintén rohanva megy :lol:
Vendég
 


Hunci!
Szerintem ne izgulj, ahogy erősődik és egyre nagyobb lesz a biztonságérzete, el fog indulni!
Dani is még csak kézenfogva megy ill. szekrény, asztal, ágy mellett egyedül. Én most napról-napra látom a fejlődését.

Ha gondolkodsz rajta, lehet hogy érdemesebb lenne hrg-re mennetek (mint ahogy nekünk is most már Dévény helyett).

Ja és az ortopéd doki ismerősünk cipő párti.

Kép
jud71
 
 


Hunci,
lehet, h már írtam, de nekünk nagyon jól bevált a liliputi!

Mi ott tartunk, hogy Aliz feláll magától, diadalittasan néz, és pár mp múlva lehuppan a fenekére. Barnus meg erre feltérdel és magasba emeli a kezeit, majd előre huppan, azt gondolja, ezzel ő is felállt :) Kapaszkodókkal már hosszú távokat megtesznek.

Csak ha tudom előre, h hamar koszos lesz a hasított bőr rész (a mászástól), inkább Aliznak is olyat veszek, amiben nincs hasított bőr. Lányok, hogy érdemes tisztítani a hasított bőrt?

Van valami ötletetek, milyen uzsit csinálhatnék nem ízesített mélyhűtött reszelt gesztenyéből?

KépKép
lili73
 
 


lili73 írta:Csak ha tudom előre, h hamar koszos lesz a hasított bőr rész (a mászástól), inkább Aliznak is olyat veszek, amiben nincs hasított bőr. Lányok, hogy érdemes tisztítani a hasított bőrt?

mert hol lesz koszos???
az enyém nem nagyon koszolódott (vagy más a fogalmunk a koszról :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


a tetején a virág. ahogy kúszik, törli fel a lábfejével a padlót :oops: :oops: :oops:

KépKép
lili73
 
 


Kata,
teljesen igazad van!!!Anyu szerint is ki kéne venni őket a bölcsiből,mert eddig csak ráfizetés az egész és már nagyon sajnálom őket!Ma vittük vissza őket kontrollra és a dokinő még nem javasolja,hogy menjenek,legközelebb csak hétfőn.Pénteken megkapják a kullancs ismétlő oltást,ha nem dőlnek ki addigra,bár sehová sem megyünk!Anyósék elől is el vannak tiltva,mert fáj a torkuk.Bár Apa jár dolgozni,én meg boltba!
Amúgy szerencsére meggyógyultak,és az étvágyuk is visszatért!Többször beszéltem a bölcsis gondozónőkkel és ismerősökkel erről a betegeskedésről,és mindenki bíztat,hogy az eleje ilyen,és nekünk ráadásul a tél miatt nehezebb is!
A táppénzzel az a baj,hogy az orvos csak akkor ír ki,ha tényleg betegek a fiúk,és dolgozni meg nem tudnék bemenni,mert akkor hajnali 4-kor kéne kelnünk,és 3 napig szinte nem is látnám őket,azt meg nem bírnám ki.Anyunak ide kéne költöznie,hogy megoldható legyen a melóm arra a pár napra.És ha kiveszem őket pár hónapra,felvesznek a helyükre másokat,és akkor elveszítem a postán a munkámat is,és csak a minimális alapdolgokra lenne pénzünk.Szóval várunk még,bízom bennük,hogy megerősödnek.
Kaptak vasat,és adok multivitamint is!

Hunci,
gratulálok a tipegéshez!
Enyémek 16 hósan indultak el önnállóan szieszta szandiban! :lol:
Itthon teljes gumis talpú zokniban vannak.

Zsebi,
hogy vagytok?

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi,
ez elég rosszul hangzik. Sajnálom :(

Jó, hogy írtam ma, hogy még nem indultak el, erre Alizka fürdés után pizsiben megtette első, viharosan gyors lépéseit előre, majd lehuppant :P Erre Barni is azonnal kapaszkodva felállt, és próbálta elengedni a kapaszkodót több-kevesebb sikerrel. Hihetetlen, hogy hogy húzzák egymást!

KépKép
lili73
 
 


Na vegre, bejutottam.

Hunci! Lili!

Gratulalok az elso lepesekhez! Nekem nagyon koran elindult mindketto es en nagyon puhatalpu cipo parti vagyok, addig amig nem mennek stabilan. Jon a jo ido, kintre fube is azt adnam rajuk, de sajna a meretunkbe mar nem lesz.

Viszont, pont a napokban gondolkodtam azon, hogy Majat esetleg megmutatom hrg-snek is, vagy visszaviszem dsgm-re, mert meg mindig sokat labujjhegyezik.
A multkor voltunk egy ismerosunknel, es egyszer csak megjegyezte az anyukaja, hogy je ez a kislany pont ugy pipiskedik, mint az apja. Akkor esett le, hogy T. ha beszelget, gyakran billeg labujjhegyen... :shock:
Ja, es ha Majara raszolok, hogy rendesen menjen, akkor Gaja is elkezd labujjhegyen menni. :twisted: Es meg a supiban is tudnak igy menni....

Aanda!

Orulok, hogy jobban vannak a fiuk! sztem, lassan itt a joido, vege ennek a virusos idoszaknak es akkor mar ok sem lesznek ennyit betegek. Az enyemek is lassan egy honapja egy huzamba taknyosak, pedig nem is talalkoznak gyerekkel.
drukkolok, hogy minden rendezodjon

katyerina
 
 


Lili, grat a gyerekeknek!

Aanda, gyógypuszi még mindig, sajnálom, ami van veletek, kitartás, lassan felépül az immunrendszerük, és akkor tervezhettek
Vendég
 


Sziasztok!

Lili,
Ne bánjad, hogy bőrt rendeltél, ha nem olyan lenne, 3 hét múlva így nézne ki:

Kép

Dóri 3 hétig mászott benne, és ilyen szinten elhasználódott az anyag része :? Mászó babáknak csak bőrt szabad, inkább legyen koszos(az megoldaható), mint lyukas :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Eddig nem engedett belépni a babanet! :evil:
Se a jelszavam se az email cimem nem fogadta el! :shock:
A gépünk teljesen tropa! :cry:
Azt mondja az informatikus,hogy az explorerrol rengeteg virus és valami trojaik másztak rá és ujra kell telepiteni!
Igy a kisgépemre sikeresen rátelepitettem a firefoxot ami meg semmit nem enged megnyitni! :evil: A babanetet föleg!
Most az öcsém gépe van itt azzal betudtam lépni!
De probálkozom továbbra is.....!
Remélem egy két nap és helyre áll ez az egész!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Pandácska,
nahát, a szép kis pediped! :? nem is a bőr miatt írtam, hanem van olyan modell, amelyiknek hasított bőr a díszítőeleme, és csak a has.bőr lesz piszkos rajta.

KépKép
lili73
 
 


Pandacska!
:shock: , uhh, hat ez szepen szetment. Nekem bor pediped cipoik voltak, de az tutira birta a strapat, pedig mindenhol hordtuk. homokozo, fu, beton... nem kuldted vissza?
A liliputisrol, mondjuk lejott a festek az orrarol.

Lili!

szerintem a hasitott bort is szepen kitudod tisztitani, ha fogkefevel kis szappanos vizzel atdorzsolod. Gondolom az erre kitalalt tisztitokat nem akarod hasznalni.
Egyebkent meg ha kicsit sotetebb, "koszosabb" lesz, akkor sem tortenik semmi... Az elejen en is paraztam, hogy uristen mi lesz a gyonyoru cipovel, de mostanra mar nem foglalkozom ezzel. Ameddig kell addig birja. eladni meg ugysem akarom...

Aniko!

majdnem kifelejtettelek. :) Remelem most mar akkor be tudsz majd lepni. Karbantartas is volt, nekem sem sikerult belepnem meg tegnap sem...

katyerina
 
 


Lili,
Egyszer szép volt :lol:

Katyerina,
Nem küldtem vissza, ez nem jutott eszembe, várható volt, hogy az anyag nem bírja a mászást, csak nem gondoltam rá. Van másik Pedipedünk nekünk is, mindkettő bőr, és azok nagyon jól bírják a strapát, Dóri is használja betonon, fűben, bárhol :D
Vendég
 


Sziasztok!
Sajnos nem jövök jó hírekkel. Zalánnal 2 napot a tbálinti tüdőszanatóriumban voltunk - krupp :(
Majd olvasok és írok hétvége körül.

Kép
Kép
emma1976
 
 



Zalánnak gyógypuszi,Emma kitartás!
Vendég
 


Emma :D
jobbulást Nektek!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Emma
Jobbust Zalánnak!!!
és Csodababa hogy van?

Megszeretném kérdezni, hogy a Pneumo oltásnál, a 2 oltás között mennyi idő telhet el max?
mert ügye Áronkámnak ingyenes és az elsőt még november 6-án megkapta és január elejére ígérte a dokinéni a másodikat, de azóta szegényt hetente zaklatom telefonon és még nincs oltás, állítólag tegnap volt valami tályékoztató a részükre az ÁNTSZ-nél.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika
Beszéltem a védőnővel oltásügyben, és meg van rendelve, kb. február végén lesz.

Kép
petyaanya
 
 


Sziaszotk

Petyaanya
ezt mikor mondta neked a védőnő?????????
mert nekem a dokinéni kedden modta, hogy még fogalma nincs, hogy mikor lesz oltóanyag :cry:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nem tudom, a héten valamelyik nap. Talán csütörtökön.

Kép
petyaanya
 
 


Hali lányok!

Hazaértünk, jó volt, bár az út nagyon hosszú volt!
Közben meglett a 4-es teszt, ami down-ra 1:6600-hoz. Szerdán megyek UH-ra Hajdú doktornőhöz, már alig várom!

Wish,
veletek mi van?

Emma,
basszus, sajnálom a kruppot! :( Mit mondtak, mitől alakulhatott ki?

Többiek, írjatok, nagy a pangás... :roll:

Kép

Kép
20140901102739
 
 


Hajni!

Olivér még mindig gyönyörű gyerek!!!! A közeli képet tuti betenném egy babamagazinba!

Erika!

csak a min fél évre emlékszem oltásügyben, de nekünk a dokink kérés nélkül megigényelte, mivel a "koraszülöttség" miatt már az elsőt is kedvezményesen kaptuk, így már rég ott volt a hűtőjében, amikor rákérdeztem, hogy mikor is kell...

katyerina
 
 


Hajni :D
gyönyörű a fiad!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!
Megvagyok, csak a drága kisfiam (a nagyobbik) ujitott egy gépet, de angol volt a menü vagy mi és az ékezetes jelszavaimat nem engedte be, igy sehová sem tudtam irni, de olvastalak Benneteket folyamatosan.
Egy régi téma: bili. Erika, ne aggódj, Emese az idén őszre lett megbizhatóan szobatiszta, de bevallom, hogy éjjel kell még pelus, és 20-ból 1x száraz mondjuk! Ezzel szemben ugye másfél évesen beszélt már.
Luku viszont, mindig megragadja az alkalmat, hogy pillanatok alatt ráüljön az Emese pisis bilijére, sistereg egyet, feláll, és mutogatja, hogy belepisilt! :wink: :shock: :lol: Rémesen betyár, és tudja is ezek szerint,. hogy mi az ábra, de még fürdés előtt sem sikerül legtöbbször. Gondolom majd nyáron a meztelenkedéssel.
Ovi, többen kértétek. Hát oldalakat mesélhetnék. A legnagyobb ujság most, az "Ő Dávidja", aki "nagyon tetszik, és a felesége lesz", egymás mellett ülnek folyton, együtt játszanak, kint is együtt vannak, nagy a szerelem. Mindennap sziporkáznak a versek, énekek, és egész délután mesél, hogy mi történt. Lukut jellemző módon egrecirozza, gondolom az óvónéni fegyelmez ugy ahogy Ő mondja ujabban. Szóval nagyon bejött, majd irom a konkrétumokat is, de igy visszamenőleg 3 hétre lehetetlen. Holnap farsang lesz, mikor ismertettem a jeelmez lényegét, azonnal közölte, hogy menyasszony lesz, igy függönyből el is készitettem a megfelelő (földig érő, pörgős) ruhát, a hozzá illő, hosszu fátyollal. Átszellemült arccal viselte a főpróbán :)
Egyik nap megjegyezte, hogy Lukunak 2 anyukája van (mármint Ő meg én) de lelomboztam, hogy az anyai feladatokat (és fegyelmezéseket) talán majd egyedül megoldanám, ha szabadna...
Mátéra pedig nagyon mérges volt, mert "ELRONTOTTA AZ INTERNETET, AMIN AZ Ő ÖLTÖZTETŐ BABÁJA VAN!" "És nem is áll vele szóba többet!" (mert remélem, tudjátok, hogy a neten vannak öltöztető babás játékok! :shock: :shock: )
Hajni, gyönyörü a picikéd! Az a négyes teszt meg jó lett, nem?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

Petyaanya
köszi, akkor valszeg ez már csütörtök délelőtti eredmény

Katyerina
köszi neked is, nálunk Áron még nov.6-án kapta, akkor mondta a dokinéni hogy január elején, és ahhoz képest ügye mint most Petyaanya írta február végén lesz csak, hát nehezen haladnak a hivatatokban, vagy hol - de nagyon nagyon lassan
mert szerintem ő is megrendelte, csak valahogy nem ért még ide

Melcsi
köszi szépen, nálunk Ákosnál az éjszakák OK, nappal vannak inkább gondok, és ilyenkor jön és mondja hogy kisfiú vagyok

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Petyaanya
köszi, akkor valszeg ez már csütörtök délelőtti eredmény

Katyerina
köszi neked is, nálunk Áron még nov.6-án kapta, akkor mondta a dokinéni hogy január elején, és ahhoz képest ügye mint most Petyaanya írta február végén lesz csak, hát nehezen haladnak a hivatatokban, vagy hol - de nagyon nagyon lassan
mert szerintem ő is megrendelte, csak valahogy nem ért még ide

Melcsi
köszi szépen, nálunk Ákosnál az éjszakák OK, nappal vannak inkább gondok, és ilyenkor jön és mondja hogy kisfiú vagyok

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Emma,
kruppot nagyon sajnálom!Engem is érdekel,hogy mitől alakult ki,volt vmi előzménye?Mert nem emlékszem,hogy írtál volna erről!

Hajni,
gyönyörű helyen voltatok a gyönyörű kisfiaddal!

Melcsi,
:lol:

Mi jól vagyunk,fiúk bölcsiben! :lol: Kicsit kifújom magamat,takarítok és állok neki tanulni!

Kata,Zsebi,többiek?

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok Lányok!

Éppen én is a pneumo oltás miatt jöttem volna érdeklődni, és látom éppen téma is volt. Kérdezni akartam, hogy máshol is hiánycikk-e mert nálunk itt Kecskeméten sajna az! Ingyenes lett és nincs! Nagyszerűen megszervezték ezt a dolgot!
Ezek szerint máshol is ez van!

Egyébként kell abból kétszer adni, mert mintha úgy hallottam volna valamikor hogy ha 2 évesen kapja akkor egyszer is elég?! Van értelme vagy előnye kétszer adatni?! Ti hogy tudjátok?

Mindenkinek további szép napot!!!![/u]

Kép
potykamanó
 
 


Hajni, annyira szép a fiad!És grat az arányhoz, nagyon jó, nekem a négyes teszt 1:6000 lett.

Pneumo:2 hónapnak el kell telnie, és már jóval hamarabb meg kell igényelni, akkor biztosan lesz addigra.Amúgy én iy úgy tudom, 2 év fölött elég egy.

Anda, de jó, meggyógyultak!!!!

Meggyógyultunk mi is :lol: pénteken viszem is úszni :lol:
Tanulok mint állat :cry: 27-én lesz az utolsó szakvizsgám :lol: aztán esküszöm, - még azért meg akarok csinálni egy képzést - és soha nem akarok többet tanulni, már 22 éve tanulok folyamatosan és unom :?
Vendég
 


Sziasztok :)
Csak röviden, mert leszíd a férjem, hogy nem pihenek ;)
Jól vagyok, az amnión rendeben ment minden, inkább kellemetlen volt, mint fájdalmas, na meg rengeteget kellet várni. A szervezés az pocsék. Pl az amnó után kellett szépen elsétálni a betegfelvételre, holott elötte is már majdnem egy órát vártunk, addig simán megcsinálhattuk volna. Majd március 10-én kell viszamenni kontrollra és az eredményért, ha viszont gond van, akkor telefonálnak. A protekciómtól persze kisírtam, hogy hadd tudjam meg elöbb az eredményt, úgyhogy két hét múlva telefonálhatok érte.

Ma voltunk a Margitban genetikai UH-on, mindent rendben találtak, de amnió mioatt oda is visszahívtak még kontrollra. Na, meg tök elfelejtettem megkérdezni a nemét :roll: Mondjuk Balázzsal nem könnyű az UH-ra koncentrálni ;). Jövő héten szerdán megyek az Istenhegyire Hajdú drnőhöz, majd ott igyekszem nem elfelejteni.

Emma :)
Jobbulást, Zalánnak. Ki fogja nőni! Tudom milyen rossz a Krupp, egy barátnőm fiának is volt.

wish
 
 


Wish

jó, hogy túl vagy rajta. Jó hosszú még az a 2 hét is.

Hajni

Olivér nagyon szép, a sapija is tetszik nagyon.

Melcsi

ilyen beszámolókkal jöhetnél minden nap, olyan jó volt olvasni.
a legjobban a "nagy a szerelem" tetszik.

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Hunci - Köszönöm a megerősítést pneumós téren. Közben azóta sikerült az orvosunkkal beszélnem és kiderült hogy végre megérkezett az oltóanyag!!! :) Így szerdán már meg is kapjuk. Nekünk a kettőt ajánlotta a doki és mondta is hogy miért de őszintén szólva nem emlékszem, hogy mivel indokolta azt hogy mostanában 1-et és 2 évesen mégegyet! Talán így hatékonyabb?! Vagy egyszerűen hamarabb megkezdődik a védelem?! Gőzöm sincs.

Melcsi - milyen édes ez az ovis sztori!!

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!

Hajni! Örülök, hogy jó lett a négyes teszt.
Olivér pedig gyönyörű.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Potykmanó, az én (mármint a Hunor dokija) dokim is 2xadás-párti, szte így jobb.talán hogy emlékezzen a szervezet, ezért adják 2x nagyobbaknak.
Vendég
 


Megvolt a farsang.Hanem hogy milyen probléma ütötte fel a fejét máris! Sajnos Dávid beteg. De most itt van Ádám, aki zebra volt, zebra! És a kislányom hirtelen ugy látta, ez az Ádám gyerek is nagyon tetszik Neki, annyira, hogy most "két férfi tetszik nekem!" És az ebédnél egymással szemben ülnek ugyebár, ezért már azt is látja, hogy "mindig mosolyog rám" a Dávid meg csak kicsit mosolyog. Szegény fiu, lesz itt csalódás, ha visszaér a betegségből!
Azt is meg kellett figyelnem, mennyire divat lett kölcsönzőből kivenni a ruhát, és ezzel meg van oldva a probléma. Számomra épp a jelmez varázsa veszne el ezzel, hogy nagy izgalommal, együtt készitjük, mi eltöltöttünk vele 1 órát, pedig csak alig kellett varrni. De minden készenléti fázist nagy érdeklődés és próba kisért, és a végeredményt átszellemült arccal mutatta be Apának, aki persze elolvadt a gyönyörüségtől. Ez mind nem lett volna egy kölcsönzős jelmezzel. Mégis, az oviban a ruhák szerintem 3/4 része kölcsönzős volt Confused
Került némi identitászavar is délutánra, mert menyasszony ugyan csak Ő volt, de pókember kb 4 gyerek. Felvett egy napszemüveget és közölte, hogy Ő most a pókember :shock:
Wish!
Pihizz csak sokat! Örülök hogy rendben ment a dolog!
Potyka!
nekünk is igy adták a pneumot, Lukunak 2x, Emesének 1x.
Hunci, Andi!
Örülök, hogy meggyógyultatok!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi, nem semmi szerelmi szálak :lol: Én is magam akarom csinálni a ruhát majd, tök snassz a kölcsönzés vagy vétel, meg nem is tetszenek,mindig divatfüggő, én jobb szeretem az ötleteseket.

Nálunk
Szóval ugye volt egy terror, hogy gyere ide fiam, na erről leálltunk, hogy ne erőltessük,de ő erőltette, és magától felkapaszkodott az ágy szélére, berakta magát egyenesbe felemelte a kezét, egyik kezében mindig labda és valakihez odatotyogott, ha nem talált mást, a TV-hez kapcsolni :twisted:
aztán egyre messzebb és messzebb ment, szépen berakta magát egyenesbe az ágy segítségével és elindult.
ma meg tadaaaaaaaaaaaaaam guggolásból felállt :lol: tök egyedül ill hazudok, egyik kezében labda volt :lol: felemelte a kezeit, és tolta magát fel és felállt és elindult.

lehet az az egy nap elég löket volt neki????
Vendég
 


Köszönjük a dícséreteket! :oops: :D

Melcsi,
jópofa sztorik! :D Dehogy már 3 évesen "szerelmesek"! :shock: :lol: Emese sima oviba jár?

Wish,
hős voltál! Az eredményhez drukkolok, de tutira nem lesz gond! Az a 14000-es szám a 4-es teszt down-jára vonatkozott?

Hunci,
most már egyre gyakrabban fogja csinálni, aztán majd el is felejted, hogy milyen volt, amikor nem ment! :D
20140901102739
 
 


Csajok! Tessék már írni, mi ez a pangás?!

Már írtátok egyszer, de nem emlékszem... Bálint tök beteg, köhög iszonyúan, de olyan kanalast kapott, ami száraz köhögésre való (Erigon szirup). Ő meg nem szárazan köhög (annyira köhög, hogy hány tőle). Mit adjak neki?

Orsi! Rendeltem bicajt az ovistársak anyukájáéktól és képzeld, hogy jártam: a pedálkiiktatásnál az első pattintással letörtem a pöcköt. :oops: :cry: No, gondolod a pánikot! Képzeld, nagyon jó fejek voltak, küldtek egy másik első kereket! :lol: :lol: :lol:

Megjártuk a Bhrg-t, minden okés, ami engem zavar, hogy a forgatásnál csak későn kezdett szédülni, nem 10 forgás alatt. Egyedül a beszéde van lemaradva, ezt tudtuk, de azt mondták, van olyan, hogy olyan intenzitással fejlődik a mozgása, hogy nem tud másra koncentrálni, és most hogy az lassabban megy, be fog indulni. Ezt egyébként látom is, mert elég sok szót mond már, napról napra többet. :lol: Kaptunk feladatsort (a szeme is javulhat), háááát, embertpróbáló, merthogy tiltakozik a drágám, le kell hozzá győznöm egyelőre. Sztem izomlázam lesz. :lol: :lol: :lol:

dkata
 
 


Kata :D
a torna téged is karban tart :D Lili is utálta, ha ez vigasztal, mostanra egészen hozzászokott.
A pörgetésre Mártinéni mit mondott?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Azt mondta, hogy 10 alatt jó, ha a szemmozgás beindul, de "örülünk annak, hogy egyáltalán van". Bálintnál ez 20 körül volt. Mondjuk ez fura, mert itthon meg 3 forgás után kampec volt tegnap. :lol:
Ja, én is pont erre gondoltam, hogy ez a torna szuper lesz nekem, főleg ha heti 5re megyünk fel, súlyzózni a kis 13 kilós gyerekemmel, hátha végre kicsit formába jövök. (Még jó, hogy nem szabad emelnem :lol: .) Mindenesetre én a 20 kilót csak ezzel nem tudom ledobni magamról... (Oszt ezt nem is Bálinttal szedtem fel, hanem előtte felcsúszott és maradt.)
Bálintnak is van olyan feladat, amit szeret, és amit utál. Ráadásul vannak 2 emberes feladataim, amit megpróbáltam egyedül, de pl. dobálni plédben nem tudom. (Mondtam, hogy nem kérek 2 emberes feladatot, de Márti néni rábeszélte az embert, Ő azt mondta, persze, csinálja, de hát nincs itthon, mikor csinálná? Este 10kor tornázzunk? :shock: )

Köptetővel kapcsolatban valami ötlet?

dkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: