Új privát üzeneted érkezett!

FAnni örülök, hogy otthon vagyotok és biztos megoldjátok :wink:

addig meg Apa majd jelent :wink:
Vendég
 


Fanni
üdv itthon! :P Nem tudok semmi okosat írni,de úgyis minden rendben lesz/van. :wink:

Boni
ja igen, :oops: emlékszem is,nem volt régen hogy elmentetek 4d-re. Kösz a tippet megnézem a képeket. Jobban vagy már??

Idióták az emberek! Szegény apa sajnálom h. elbizonytalanodott! Szép komoly magyar nevet választottatok,amit még becézni is kedvesen lehet!! - és különben is kinek mi köze hozzá és h. jönnek ahhoz h. megkritizálják bárkinek is a választását. Én az Irisszel vagyok így, nagyon tetszik de mindenki fikázza, így ha kérdezik már nem is mondom meg. :evil: :lol:

(jaj, újra ég a gyomrom! :roll: tegnap vukkos randim is volt, remélem nem jön még ilyen "korán" vissza?!!!olyan jól elvoltam eddig)

Friss mamik hogy vagytok????? Meséljetek! :wink:

Kép
katica_75
 
 


Katica Apa bizonytalandsága szerencsére elmúlt.. :lol: mondtam neki áén is, hogy az illetőt minősíti a hozzászólása hiszen semmi köze hozzá..2 , szép név...

gyomorégéssel kapcsolatban nem tdok semmit ajánlani, mert én is szenvedtem vele rendesen, semmiylen házi praktika nem segített..ha már éjjel enm bírtam aludni, akkor nyúltam a savlekötőhöz(aminek aneve most semmiképpen nem jut eszembe, de piros a doboza , fehétór atabletta)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )vazze ez már a terhességi agyhugykő eldurvulkt formája...

Tegnap elbandukoltam reggel a gyógyszertárba megvenni a málnalevélteát meg a honmeós bogyeszt.. meg is kaptam..hazabattyogtam..délután hív barátnőm, hogy ő sajnos már lejárta alábát de sehol nem kapnak bogyeszt, mondtam neki na majd én...lementem és már nem volt senem tea, senem bogyesz... elkapkodták..mindenki szülni készül...
átsétáltam a másik patikába, ott kivártam a sorom... mondja a nő a bogyóból van.. mondom akkor kérek 2 dobozzal.. csak egy van..elkapkodták..

Szóval lányok nagyon elterjedt ez a homeos cucc....

na mindegy egyenlőre van egy dobozzal.. mire kell még majd beszerzem valahogy...

Csajok a megkezdett 36.héttől kell a málnalevélteát inni? vagy a betöltöttől?

bocs az offért
Vendég
 

 
 

vannak bp-en direkt kiemelt homeopátiás gyógyszertárak, képzeltt gyógyszerésszel, ott mindig minden van, ált.több gyártótólis.
A kisebbek a boiront forgalmazzák 95%ban.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


orsi köszi :lol: majd utránajárok ha kell!

kézeljétek enm is mondtam, hoyg tegnap este lefekvéskor kis apró görcsök voltak a hasam aljában :roll: de elmúltak... eléggé "parás" érzés így a 36.hét elején... :lol:
Vendég
 


boniko írta:
Csajok a megkezdett 36.héttől kell a málnalevélteát inni? vagy a betöltöttől?

Vendég
 


Betöltött.
Vendég
 


köszi :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Fanni család! Üdv itthon!

Boni! Szerintem a név, legyen a ti döntésetek, ne az ismerősöké.

Lassan megint beindulnak a babák. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni,
örülök, hogy együtt a család!!! sok-sok erőt küldök de Ti biztosan pikk-pakk megoldjátok! kitartás!

KépKép
tobi
 
 


HAnna a mi döntésünk biza... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fanni,
tényleg erőltesd a szopit,fiúk bele fognak jönni,mert erősek!!!Nem tudom,hogy milyen cumisüveget használtok,de az Aventnak 1-4-ig számozott etetőcumijai vannak,-annyi lyuk van rajta-sztem próbáld ki,hogy először a 4-essel,majd a 3-assal...eteted őket,így megtanulnak erősen szívni,persze először mindig tedd mellre Őket!Én aztán csak tudom,hogy milyen sz@r hosszútávon a fejés!

Katica,
gyomorégésre nekem a szénsavmentes jeges víz jött be!
A savlekötő neve,Rennie,terhesen is szedhető!

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönjük a sok gratulációt végigolvastam és Apát is. Hááát, én is sírtam rajta :lol:
A tegnapunk kaotikus volt, nem is tudom, hogy bírok ennyi alvásmegvonást, nyilván tart még a szülési adrenalin :wink:
Apa mindent leírt, a császárom nagyon hamar megvolt, mert mondtam az altatósnak, hogy 10 perc után nehéz légzésem van háton... Szóval spinál, azonnal hatott, majd lefektettek és 35 perc múlva már kint is voltam a műtőből :shock: Szinte időm sem volt felfogni, mi történik, már mondták is, nézzek balra, ott megy Milán, majd rögtön Márk. Közben nyugis volt mindenki, és 5 másodpercenként kérdezték, hogy vagyok. Apa írásából kiderült, végül akár be is jöhetett volna, de az előkészítőben maradt, ahonnan ránk látott. Oda vitték a gyerekeket egyből a születésük után. Döbbenten néztem a két gyerekemet, akiket a bepólyázás után még a műtőben, majd a műtő előtt még sok-sok fotóra mellém tettek. Hihetetlen volt, hogy az én gyerekeim. Még most is az. Csak nézegetem őket és győzködöm magam, hogy tényleg az enyémek. Imádom őket.
S egy kép a 4. napról:
Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Gyönyörűűűűűek!!! :D
Vendég
 


Fanni, nagyon édesek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni: nagggggyon szépek a csokigolyóid! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


FanniAnya,
Cukik a Minimanók!!! :P

KépKép
tobi
 
 


Fanni megzabálom őket! :lol:
Vendég
 


amig nem volt új topik nyitva itt is volt forgalom :cry:
Vendég
 


Fanni!
Annyira édesek a kis csöppségek!
Itt vagyok ám minden nap, csak olvasó üzemmódban! Fanniaput megkönnyeztem...

Boni, szurkolok, mivel te vagy talán a következő! A név szerintem aranyos, ne hagyjátok magatokat befolyásolni!

Magunkról: kicsit vacakol a szívem, ezért kardiológushoz kapok majd beutalót. Azt mondják, várandósság alatt emelkedik a pulzus egyébként is, de néha össze-vissza kalimpálok, fáj a fejem, lüktet a nyakamban a vér. Remélem, nem komoly, bár elég hipochonder vagyok, gondolom, ez kitűnik néha az írásaimból.

Most akartam először vonalzót dobni, erre azt írja, hogy a fájl típusa nem megfelelő. Na mindegy, ma vagyunk a bébikkel 13+5 naposak.
szöcske
 
 


Szöcske :D
nagyon gyakori a magas pulzus, önmagában semmi rosszat nem jelent.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok :P
Nehezen találok én is magamra :roll:
Ikreim ugyan nincsenek, de ugye van a kis-nagy 6 évesem, aki érzi a trónfosztást, és így minden szabad - nem Csabussal töltött - percemet neki szánom, holott sokszor állva el tudnék aéudni. De BOLDOG vagyok, és nem tudom felfogni, hogy van 2 gyönyörű gyerekem!!! :D

Fanni :P
Drága, drága de jó, hogy otthon vagytok végre! Gyönyörű a két kis M&M!!! Az orrocskájukat külöbn birom!
A szopi gondok leküzdéséhez én is ajánlanék valamit: Szoptanít készülék. Nagyon hasznos! Sok nem jól szopó kisbabát tanít meg jól szopizni. (Kedvet csinál!)

Talán pár nap múlva visszatérek a régi kerékvágásba, és többet tudok jönni. Most még ez nagyon nehezen megy. (Még vonalzónk sincs új :? )

Véda
Vendég
 


M&M köszöni a dícséreteket. Majd itthonit is teszek fel a napokban!

Szöcske :P
Nekem is nagyon magas volt a pulzusom, ez a 2. harmadra jellemző pont... vagy legalábbis én akkor szenvedtem vele. Szó szerint, néha légszomjam is volt, fuldokolva mentem az ablakhoz! Szóval nincs gond és ráadásul el is múlik :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni
köszi
Rennie-t kapkodom mint a cukorkát, de nem sokat ér.Ha nem enyhül visszatérek a salvus-ra. Na de remélem csak valami múló sav. :D
Örülök h. apa lelkivilága rendbe jött névvel kapcs. :wink:
Fanni
nagyon szépek vagytok!
Véda
De gondolom sokat segít is neked Lilu?! :wink: Nem anyáskodik felette?
Szöcske
gyere gyakrabban,pocakfotó? Gondolom már alakul :)

Képzeljétek ma az egyik partnerünk megjegyezte h. milyen jól visszament a hasam... :shock: nem is értettem mire gondol, mire a köv. kérdés:- mikor is szültél??? :shock: :lol: :lol: (...persze pasi...)

Kép
katica_75
 
 


Katica: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Katica!
Ez jó! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


KAtica :lol: :lol: :lol: :lol: Renniet azé ne kapkodd mint a cukorkát!

:wink: tarts ki, csak este vedd be hogy tudj alcizni :wink:
Vendég
 


boniko írta:KAtica :lol: :lol: :lol: :lol: Renniet azé ne kapkodd mint a cukorkát!

16ot lehet 1 nap bevenni belőle, ha emlékeim nem csalnak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nem is azért, mert nem lehet belőle bekapkodni annyit..csak nem éppen a legjobb megoldás.. mert ez nem szüntetei meg önmagában a problémár, csak a tüneteket. ami a késöbbiekben komolyabb problémához vezethet...(nem a terhességre vonatkozólag) de mindenki úgy csinálja, ahogy gondolja :wink: :lol:

ja egyébként JÓÓÓ REGGELT!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!
Lányok, köszi a tanácsokat pulzus-ügyben, kb. 1 hete tényleg szenvedek, légszomjam szintén van, majd kiugrik a szívem a helyéről. Remélem, a babáknak ez nem árt, de ha azt mondjátok, elmúlik, akkor tűrök. Az mindig megnyugtat, hogy másnak is volt/van hasonló panasza.
Katica, nekem gyomorsavra a régi nagymamás kenyérhéj, Korpovit keksz, pohár tej jött be. Eddig tejet nem nagyon ittam, most viszont literszám...
Pocakfotóval még várok egy kicsit, még mindig 57 kg vagyok, mint a kezdetekben. Apa szerint a lábaim+hátulról vékonyodok, a pocim viszont nő. Szerintem még nem annyira látványos.
Kép
szöcske
 
 


Ó, sikerült a vonalzó!
szöcske
 
 


Boniko :D
de a probléma oka a szüléssel megszűnik, tehát -szerintem- itt elég a tüneti kezelés. Nem refluxbetegségről beszélünk.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Igaza van Orsinak, itt elég a tüneti kezelés, ha megszülsz elmúlik a gyomorégés. Nővérem az utolsó hetekben csak ülve aludt, annyira durva volt, pedig ő kettesével szedte a Renniet is, mégis nagyon szenvedett tőle. Szülés estéjén még égett a gyomra, és többet nem :D Nekem szerencsére nem volt annyira durva gyomorégésem. A tej is jó.
Vendég
 


Orsi, PAnda..bár akinek :wink: :lol:
Vendég
 


boniko írta:Orsi, PAnda..bár akinek :wink: :lol:

nem értem :oops: :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nekem elötte is volt savam, valószinű utána is lesz :lol:
Vendég
 


Sziasztok !!


Fanniapa:
Megható ahogy írsz róluk. Sok boldogságot kívánok nektek!!!

Boniko:
Gratula a 35.-héthez!!! Csini pocakod van. Lehet hogy te is hamarosan babázol? Csak még egy kicsit bírd ki. A Zsigi nagyon aranyos név. Egyébbként is nektek kell hogy tetszedjen nem másnak .

Véda:
Mégegyszer gratulálok és sok tejcsit kívánok Csabikának! Nagyon szépek vagytok. Nagyon édi Csabika.

Viri: Dórikának biztos idő kell míg beáll az avás ciklusa.

Fanniapu:
Csodaszépek a fiuk és ahogy írsz róluk. De jó hogy már itthon vagytok. Fanni kitartás idő kell míg összeszoktok és akkor már gördülékenyebben megy majd minden.

Nők:
Gratula neked is a 34. héthez. Pihizzél sokat és a költözésnél hagyjál most másokat dolgozni. Ilyenkor én is érzékenyebb voltam és könnyen elpityeredtem dolgokon amit máskor egyébként észre sem vettem. Én végig szedtem a Magnéziumot az orvosom így kívánta mert a vérnyomásomra is jó volt hiszen van egy kis vízhajtó jellegü hatása is . Nekem azt mondta az orvosom nem a Magnézium fogja visszatartani a szülést ha elindul ugy sem tudom megállítani. Nekem jó volt és 4.-ére voltam kiírva és 1-én szültem.Gratula a vizsgához. Szorítok neked.

Katica75:
Nekem is ágetta gyomrom de a Rennie-t szedtem ameddig segített

Szöcske:
Gratula a 13+5 naphoz. nekem is 110-120-as pulzusaim voltak de középidőtöl rendeződött.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


nyuszi köszi.. hát még azért csakbennttmarad a kis zsivány! :lol:

képek?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.07.11 09:51-kor.
Vendég
 


Fanni, Véda,
gratulálok a fiúkhoz, gyönyörűek! Sok boldogságot hozzájuk!

Boniko,
sose találnátok olyan nevet, ami mindenkinek tetszik! Az a lényeg, hogy nektetk tessen!

Lányok, pár hónapja járt erre egy lány, aki olcsóbban tudott stokke babakocsikat. Emlékszik vki esetleg a nevére vagy az elérhetőségére?
20140901102739
 
 


Hajni :D
az ebayen nagyon ritkán vannak elég jó áron. Megnézzem?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szöcsi! Üdv a 2. harmadban! Nekem is van szívdobogásom és néha légszomj is. A pulzusom átlag 60-ról 80 körülire emelkedett. EKG-s is azt mondta, kiváló!

Katica! Szódabikarbónát próbáltál? Nekem még a korpatabletta segített rendbehozni.

Boni! Szerintem Rennie-t is lehet enni marékszám, nem? Akár óránként. A gyomorsav túltengést (ami igazából nem is az, hanem a gyomor záróizmainak gyengülése miatti visszafolyás a nyelőcsőbe) várandósság alatt nem lehet, csak tünetileg kezelni. Vagyis semlegesíteni. Arra meg jó a Rennie. Persze ügyelni kell arra is, hogy ne kajáljunk savasító cuccokat, de ezt teljesen elkerülni úgysem lehet.

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi én nem mondtam, hogy nem lehet enni... én azt írtam, hogy nem javasolt marékszámra enni.

Én is szedtem, de csak este lefekvéskor... napközben elviseltem..

mert (nem terhességről beszélve) az állandóan fellépő gyomorsavnak oka van.. amit lehet enyhiteni.. de később komoly problémákhoz vezethet.. mindegy ez egy tapasztalat és nem "vitaestet" akartam nyitni... :wink:
Vendég
 


Orsi,
Nem tudom, milyen gyors ebayen. A barátnőmnek kéne, aki a 36. hétben van és fia lesz. Köszi, ha megnézed!
20140901102739
 
 


Én is szedtem, de csak este lefekvéskor... napközben elviseltem..

...de miért viselted el, ha napközben is segített volna a Rennie?

az állandóan fellépő gyomorsavnak oka van.. amit lehet enyhiteni.. de később komoly problémákhoz vezethet.. mindegy ez egy tapasztalat és nem "vitaestet" akartam nyitni...

De neki nem ilyen van, hanem terhességi! Ami el fog múlni, és CSAK tünetileg kell6szabad kezelni.

...hű, de jólesik kötözködni! :lol: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi még jó hogy kitörölted az elejérőlk a terhességet :wink: így könnyű kötözködni :lol:
Vendég
 


na de itt kismamákról beszélünk, nem????
az az alapszitu, hogy terhes és gyomrosava van...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá


de lagalább idelátogattatok! :lol:
Vendég
 


Boni! Neked még ezt is elnézzük! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: