Új privát üzeneted érkezett!

Véda: mégegyszer gratula! Szépek vagytok! (ez melyik kórház?)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


véda annyira szépek vagytok! :lol: és tök jó a szoba is :wink: nálunk nincs fürdőkád..csak zuhi... :lol:

PAnda irtam :lol:
Vendég
 


Véda! Gyönyörűek vagytok! Gratulálok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

FanniApa!

Igazán gyönyörű fiúk érkeztek hozzátok! Csak gratulálni tudok újra és újra! Valóban szerncsés a kis családod, hogy ilyen apukájuk "született"!

Véda!

Nagyon szépek vagytok! Várom a szüléstörténetet! Csabikáról is kérünk képeket! Olyan csini kismami voltál! Nem is látszik rajtad, hogy vajúdtál!Gyönyörű Csabika! És mekkora gyerek! Hihetetlen!

Boni,

Hogy van a pocid?

Rólunk:
A csajok nagyon jól esznek! De Dorka miatt az éjszakáink gyötrelmesek. Nappal egy kis angyal, de éjszaka 2 óránként ébred, vagy el sem alszik. Így az alvásidőm leredukálódott 2 óra/éjszakára. Napközben próbálom pótoln, ami nem olyan egyzserű. Ezért van csend körülöttünk. Remélem nem "romlott el" véglegesen Dorkánk. Nelli egy kis tündérke, 4-5 órát is alszi éjszaka két szopi között.

Kép
viri8
 
 


Véda!Nagyon szépek vagytok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


VIri :D
nem lehet, hogy Dorka keveri még a nappalt meg az éjszakát?
Nappal milyen időközönként kel?
(elég tipikus tünetek azok, amiket leírtál)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viri köszi ma jól..kiváncsi leszek estére mert állítólag front lesz
Vendég
 


Véda
tényleg nagyon szépek vagytok!!És szuper a szoba, majdnem olyan mintha otthon lenne az ember.
Viri
már 3 hetesek a lányok?!!! :shock: :lol: dobsz majd megint képet ha van 1 kis szusszanásod?Gondolom sokat nőttek!

Kép
katica_75
 
 


Boniko,
Nem tudok hozzád kommentet írni :?
Vendég
 


panda az sajna nem tom mé van... igazából az alapot nem én csináltam,de igérték, hogy lesz változás.. :oops:
Vendég
 


hol a blog?
nem lehet, hogy engedélyezni kell a beállításoknl a kommenteket?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kép

Nos... Kismamák, Vágyódók és Bevégeztettetek... Csajok!
Ez Fanniapu utólsó bejelntkezése, mivel lehet holnap, de legkésőbb szerdán hazatér kis zöldszemű barátosnétok, hogy átvegye a klaviatúrát...
De addig egy utolsó jelentés a palackból, illetve pocakpalack mélyéről...
Ezek itt.... Ezek hahiszitekhanem... teljesen úgy viselkednek, mint tették heteken, hónbapokon át odabenn, a meleg kis fészekben, ahová beültek hálidéjezni... És annyira még nem akarodzik felfogni, hogy ennek biza vége, kis haverok, ki kell nyitni azt aszájat és meg kell erőltetni a garatot, hogy legyen vákum... de majd belejönnek... na de addig..
...
Felrémlik előttem egy ( két , há, ... száz) esti emlék, ahogy az egyik eszeveszetten törtetett át a msáikhoz, a bal félről a jobbra ( nem politika hékás!) és keményen löködte a másikat és csak egrecirozta, csak ugy feszültek át a kobakok az egyre vékonyodó hasfalon, ahogy Mi gyötörte tolta furta be a máj alá a kis csöndes néma Ma-t...Az meg csak türte némát.. (nem is nézett.. rá)..
Most ezek idekinn... a 3. napon (épp a Föld és a Vizek környékén) ...pontosan ugyanazt teszik... Mi ugyanugy állandóan Má fülét cibálja, vagy a ruháját vizslatja, mit egy jófajta közfelügyelös...ellenőrzi alszik-e.., sugdosna , ha tudná hogy kell, folyamatos informnációközlési kényszerrel közd... .. de rápacsázott, mert Má az apura ütött, és ha elalszik akkor váge aVilágnak és a hangok csak ugy visszapattannak az álom gyémántbúrájáról... mindenestere döbbenetes látni ahogy ezek a sejtekből lett lények, 3 nappal a Földre"szállás" után már karaktereket és jellemeket , egyéniségeket mutatnak...
Engedjétek hogy egy sms-t bemásoljak, amit ma este kapta.. 8ki fogjátok találni kitől :-) )
".. Mi cicifüggő, nem annyira kaja, hanem a szopi... Má anyafüggő: Végigvárta Mi fél órás szopiját, majd miután nyugis volt szopni sem méltóztatott, vissza akartam tenni az ágyba. Ezt kikérte magának és szörnyű bizonygatásba kezdett, hogy őt igen is érdekli. Hiszteriás küszködésbe kezdett, s csak a kezemben hallgatott. Kapott egy 10 perce édeskettest, de utána is sirt, mikor leadtam. Szivem szakdt meg érte...."
Nos asszem Fannianyuka szavaival búcsúzom ... lassan ő majd mindent leír, hisz ismerem az akaraterejét, amivel a törékenysége mellett a testi épség rovásának határáig hordta Mit és Mát, akik majd -remélem - valami mindannyiónkat keresztülkasulszövő aranyszálakon keresztül eljutó hullámokon ringatózva csak megadját magukat és Fanninak amit szeretne....
A nagy összeolvadást....
Trillió ölelés Nektek, a szálak selyemsítéséért, és a hullámok simításáért..
Fanniapu

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanniapu édes lehet Mi ahogy továbbra is "gyötri, piszkálja" Mát-t. Na de majd amikor megelégeli az lesz ám az izgalmas! :lol:

néha azért elkápráztathatsz bennünket az Újdonsült Apuka otthoni élményeivel, amig Anya küzd Mi és Má szeretetével, a kezecskékkel, lábacskákkal, az imádinvaló nózikkal és a és a rátapadó nyáladzó éhes pici szájacskákkal! :lol:

Kitartás Nektek majd otthonra, amikor négyesben próbálgatjátok majd az együttélés összes csínyját-bínyját!
Vendég
 


és még annyit, hogymilyen szépen megosztották egymást között a hasonlóságot! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Fanniapu! :)

Boni! Hogy vagy?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanniapu!
Gyönyörű 2 fiatok van. :P A bal oldali igazi kis csibész! :lol: :lol: Nem csodálom, hogy nem tudtok betelni velük! :D

Fannit nagyon várjuk!!!!!!!!!!!!

Véda!
Nagyon szépek vagytok. :D

Kép

Kép
donika
 
 


Hanna köszi jól kopkopkop(lekopogtam a biztonság kedvéért) bár éjjel már egyre többször kelelk fel...

és ma jön a védőnéni hozzám 10 re....

Orsi nem tom majd rákérdezek...
Vendég
 


Fanniapu,
Neked könyvet kellene írnod, de komolyan! Én tuti megvenném :lol: Mi és Má gyönyörű!!!!!! Fannit meg nagyon várjuk!
Vendég
 


Boniko! Akkor jó.
Védőnő: már egy hete hívtam és akkor adott időpontot július 24.-ére. Na nem sok gondom lesz vele, úgy tünik. Aztán, megtudtam mennyi idős a baba és most csütörtökön kell mennem. Ezt meg nem értem. Majd elmesélem milyen.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna kiváncsian várom
Vendég
 


Fanniapu, pont azt akatam írni, amit PAnda, hogy írj egy könyvet, mert csodalatosan választékosan és kifejezően írsz. Ez egyébként is egy olyan téma, amin már én is elkezdtem dolgozni, van is egy kis regénykém az eddigi küzdelemről, de nálatok a boldog végkifejlet is megvan már.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Orsi,

Igen, erre én is gondoltam. Nappal elég jókat alszik :lol: Tegnap megpróbáltuk fenntartani fürdés előtt és szopi után is még egy kicsit. Így este csak 3-szor ébredt. Azt hiszem rátapintottál a lényegre :lol: Remélem, tényleg "csak" ennyi az egész! Ja és ráadásul megfázhatott kicsit, mert tegnap le kellett szívni a nóziját :? Holnap mennénk alváslaborba, remélem addig elmúlik.

Köszi

Viri

Kép
viri8
 
 


katica,

Tényleg rengeteget nőttek a csajok. Több, mint fél kilónál tartunk két hét alatt, fejenként persze! ste remélem lesz időm képet feldobni :lol:

Kép
viri8
 
 


Fanniapu!

Gyönyörűek a fiúk!
FAnninak millió puszi,remélem jobban van már!

Andi
Kép
aanda
 
 


viri8 írta:Orsi,

Igen, erre én is gondoltam. Nappal elég jókat alszik :lol: Tegnap megpróbáltuk fenntartani fürdés előtt és szopi után is még egy kicsit.

a tankönyv szerint erre az a módszer, hogy 2.5 óránként nappal kelteni kell a gyereket és akkor mindig picit ébren tartani.
de nem minden gyerek olvassa a tankönyveket :)

Lilinek volt ilyen időszaka, amiket én tettem:
- éjjel semmiféle villanykapcsolás nincs
- ha fenn is van a kiságyában van és ott kínlódik, max. magam mellé veszem is simogatom
- szigorúan tilos a játék v. bármi nappali tevékenység.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanniapu,
csodaszép Fiacskáitok vannak!!!! :lol: Dejó-dejóóó!!!!!!!:)
Éljen Fannianyu!!! Nagy gratula!!!(Nomeg persze Neked is :wink: )

Véda,
szívből gratula a Trónörököshöz!!! :lol: (Télleg, hol szültél? Tetszik a hely...)

tillidian
 
 


jáj de keveset vagytok :cry:
Vendég
 


Hú, nehéz npunk volt/van :evil:
De gyorsan dobok pár képet!

Kép 1 napos Csabus

Kép Erős legény vagyok!

Kép

Ezek még kh-i képek!

Véda
Vendég
 


Véda gyönyörűséges CSaba királyfi! :lol:

Nekem ma is délután óta fájogat a pocim most az alja.. meg néha van az az enyhe "áarmütésszerű" érzés is olyan csipkelődöd... gondolom készülödik most már a nagy feladatra... ZSigi mozog ezerrel..szétrúgja a falat....
Vendég
 


Nagyon édeeeeeeees! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Véda! Csabi! Nagyon édes!!! :)

Boni! Már csak 35 nap. Gratula a 35. héthez! Tetszik a blogod. :) Linkelhetem?

Zöldi! Hogy vagytok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnna NYugodtan :lol:
Vendég
 


Hanna! Köszi, remekül!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanniék holnap mennek haza!!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
Vendég
 


Véda,
Csabi nagyon édes, és formás baba :wink: Miért volt nehéz napotok? Ha lesz időd gyere és mesélj!
Vendég
 


Véda
nagyon cuki Csaba. :lol:
Viri
ok. akkor majd mutasd Őket! :shock: :P
Boni
lehet a hidegfrontot is érzed nem? Hányadik héten készült ez az édes kép Zsigiről?
Ti merre voltatok 4D-n? A 4d genesist dícsérik nagyon volt ott valamelyikőtök?
NŐK
hogy vagytok???

Kép
katica_75
 
 


Katica,
Mi ott voltunk 4D-n, meg még többen a topicból, és tényleg nagyon jó, csak ajánlani tudom!!
Vendég
 


Véda!
Nagyon szép formás baba Csaba! :D Lilla hogy fogadta?

Kép

Kép
donika
 
 


Katica!
Köszönöm kérdésed, megvagyunk. Már többször próbáltam írni, de mindig elszállt a hsz-om. :( Ilyenkor bőgök, és nem próbálkozom újra, vagy bedurcizok, és bőgök... Szóval nagyon picsogós lettem mostanában. Csak este jutok géphez, és elég fáradt vagyok, így hetente csak egy - két alkalommal kukucskálok be. Hétvégén költözünk, egy vizsgán szerencsére túl vagyok, már csak kettő van hátra. Ebből az egyik szerintem szeptemberben lesz már csak meg.
A második cukros vérvételem is jó lett, viszont elkezdtem nagyon vizesedni. Már reggelre sem lohad le a duzzanat a lábfejemről és a bokámról. 2x1/2 szem vízhajtót szedek. 10 percenként járok a wc-re még éjszaka is. :?
A Magne B6 szedését a betöltött 35. héten abba kell hagynom. Viszont a jövő héten megyek UH-ra, és NST-re.
Az utóbbi napokban egyre többször van már mensis fájdalmam az alhasamban, gondolom a méhem már készülődik. Én próbálom a kislányomat meggyőzni, hogy aug. első hetéig még jobb lenne neki odabent. A méhszájam 2000-1000, ami tudomásom szerint azt jelenti, hogy zárt, viszont megrövidült. Az orvosom azt mondja, aug. elejére saccolja ő is a szülés várható idejét. Apa jobban szeretné, ha az eredeti időpontban születne, mert együtt ünnepelnék a szülinapjukat, én viszont kiegyeznék aug. első hetével is emellett a tempó mellett, amit az elmúlt hetekben élünk.

Egyébként 4D-n mi is a Genesisben voltunk, és nem bántuk meg. Nagyon tetszett!

Gratulálok Véda és Fanni anyukáknak, amit már többször megtettem, de a net ördöge mindig közbeszólt. :oops:
Fanniapu írását természetesen végigbőgtem, még a párom is megkönnyezte, és azt mondta, nagyon szépek a fiúk! Egyet értek vele!
Jó egészséget, sok tejcsit, és átaludt éjszakákat kívánok!!! :P

Boni!
Ezúton szeretnélek megkérni, hogy még ne siess a szülőszobára, mert akkor én leszek az első a táblában, és akkor már nekem sincs visszaút. Amíg Te ott vagy előttem, addig reménykedhetem, hogy a kislányom még jól érzi magát odabent. Mint már írtam, szinte naponta fájdogál a hasam, és Lili is erőteljes tornagyakorlatokat végez, így néha csillagokat látok. Éjszaka alig bírtam átfordulni a másik oldalamra, a csontjaim annyira fájtak. Remélem Te jobban viseled a dolgot. A meleget hogy bírod? És a pocid súlyát? Nekem most kezd nehézkessé válni a mozgás, hajolgatás, forgás stb. Hát a költözésnél nem sok hasznomat fogják venni, és az a legrosszabb, hogy idegesít, nem tudok úgy mozogni, ahogy szeretnék, és nem tudom csinálni a dolgokat, ahogy egyébként tenném. Szombaton költözés előtti nagytakarítás volt, és mindenki csak azt mondogatta: Ülj le légy szíves, Te pihenj csak, stb. Elég rosszul esett, hogy felesleges vagyok. Sebaj, ha Lili megszületik, majd mindent bepótolok.

Úgy látom minden utánam jövő kismami jól van, ennek nagyon örülök. Vigyázzatok magatokra!

Mára befejezem, igyekszem jönni, addig is tartsatok meg emlékezetetekben! :wink: :lol:

Szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Panda -Nők
köszi örülök h. akkor itt is mindenkinek bevállt a hely.Holnap bejelentkezem asszem a 26. hétre.

Nők
Örülök hogy "máris" itt vagy, sajnálom h. sz@rakodik a bnet, de ne sírj emiatt. :? próbálj esetleg rövidebbeket elküldeni, de többször hátha úgy könnyebben megy? Nagyobb lakásba mentek? A koordinálás is fontos feledat 1 költözösnél! :wink: Nekem a dokim a vizesedésre heti 1 gyüminapot javasolt, ami nem könnyű babával de tényleg bevállt. Van valami homeós bogyó is rá, lehet beszerzek én is belőle, mert nálam sem múlik már el teljesen reggelre sem.

Dobj majd pocifotót Te is! :D Gratu a vizsgához és drukk a maradékhoz.

Kép
katica_75
 
 


Szép jó reggelt!

Katica mi elöször aSchöpft MÉreibe jelentkeztünk be UH-ra(modjuk ide azért mert ha nem sikerül a felvétell, megismétlik és csak egyszer kell fizetni.. aztán ZSiványunk közbeszólt és kórhűzban landoltunk helyette..

utána a szigorú fekvés miatt messzebbre nem akartam menni, de a kiváncsiság győzött így jelentkeztünk be aközelben lévő Kleopátra házba.. ekkor voltam a30+2 hétre..és általában azt mondják a 28-31 hét között érdemes menni asszem...mert akkor már kicsit ki van pofisodva drága...

a Várandóság/ 4D ultrahang felvételben soksok helyről látsz szebbnél szebb képeket..válogathatsz.. de a GEnesist is nagyon dicsérik....


Nők hasonlókat érzek Én is.. Nekem is vizesedik a lábam, de én vizhajtót nem kapok rá..(úgy hittem eddig nem is lehet) .

orvosom javaslatára fehérjedúsabban táplálkozom és mellé egy védőnő hatásásra regegl és este iszok 2-2 dl 100%os GRapefruitlevet... szerintem használ..védőnő szerint is.. mellette meg a védőnéni mindig nézi pisiben fehérjét, vérnyomit én mérek naponta.

Kitartás..az éjszakák fantasztikusak.. én is nehezen forgok már .

Nappal hááát igen látszik hogy kb egyidőben szülünk, mert nekem is pár napja kezdte el a fájdogálást... de csak dolgozzon...csak néha kellmetlen.. de hétvégén a legeslegvégső apróságokat megvesszük..nem várokvele...

off
Vendég
 


Jó reggelt!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szép szerdát!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Fanniapu,
Köszi, nagyon tetszettek a beszámolóid! :D
Nagyon édes a két kis M! :P :P
Boldog hazatérést Fannianyunak a picikkel!

Véda,
Csaba királyfi nagyon édes! :D
Gratuláció neked is! :D
angel37
 
 


megint itt vagyok..

Párom ma elment árutszállítani, és akárki kérdezte tőle mi lesz a neve a kicsinek lehülyézték hogy miért ez a név?

Párom azóta azon vacilál, hogy biztos jól döntünk e? nem e fogja utálni a nevét? nem lesz e hátránya ebből? :o (

most már nem tudom mi legyen...
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Itthon vagyunk :P
Meghalni sincs időm! Így most csak ennyire futotta.
Édesek, szépek, hasfájósak, visítósak. Tejem már van, de sajnos nem tudják kiszopizni, fejnem kell. Hála a kórház óriási lyukú cumijainak. Most épp eszem (Apa etet... mármint engem), majd fejek, jön a fürcsi, újabb szopi és talán utána megpróbálok egy órát aludni, ha épp tudok... meglátjuk. Sajnos hiába adtam le éjjel f1-kor a babákat, nem tudtam aludni, mert egy kiscsaj a szobában 3-ig üvöltött, f5-kor meg betolták a Manókat, hogy megetették őket és sírnak... Jó, mi? Szóval hulla-Mami vagyok, egyelőre minden "idegen" itthon... kicsit parázok a feladattól, de meg fogom oldani :wink:
Puszi mindenkinek, jövök majd, ha tudok!!!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Puszi a fáradt Maminak!!!De jó, hogy már otthon vagytok! :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Fanni: kitartás! Hamar belejössz, majd meglátod! Puszillak!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Fanni!
De jó, hogy otthon vagytok! :P A kezdet mindig nehéz, de bele fogsz jönni, szuper mami leszel! :D
Ami a fejést illeti, minden etetés előtt próbáld cicire tenni, sőt erőltesd, mert a fejés, lehet, hogy most még viszonylag könnyen megy, de később egyre macerásabb lesz. Igenis ki kell, hogy szívják!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: