Új privát üzeneted érkezett!

nyugi nálunk is minden nap koncert van:) de már nem sokáig:) juhhiiiiii

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


czzsofia
tokeletesen igazad van :wink: tobb cicire tetel a dolog nyitja.
de sztem jo ha van a fagyoban, kesobb is jo a hozzataplalasnal.
A fagyasztott tej pont olyan ahogy leirtad, eleg gaz. Van amelyik babo el se fogadja. De altalaban azert nincsen gond.. kislanyoddal probaltad mar?

sztem jo amugy ha van elteve tej, ha lenne annyi tejem h pluszba tudnek eltenni biztos fagyasztanek, van h el kell menni ide oda, akkor apa abbol tudna etetni.. :roll:

na de nincs ilyen ugyhogy mindegy!

nyuszi, mennek a drukokk +++++++++

Netti
Kép
maumau
 
 


sutimano, moncsie, nyuszi, de izgi! ahogy írtok, most újra élem az uccsó napokat! Kitartás, lányok, és pihenjetek! sutimano, édi vagy, h itt írjak, de gondoltam, a gátsebem nem sokakat foglalkoztat... :lol:

Nem tudom, ki kérdezte, de éjjel nem nagyon van kólün fény, de fel lehet kapcsolni a kislámpákat, amim aztán mindenkinek a szemébe világítanak... Esetleg vigyetek be vmi kis konnektorba dugható derítőfényt!
Ja, mi azt csináltuk a végén, h nyitva hagytuk az ajtót, és így a folyosóról jött be fény meg levegő. 40 fokban nem volt hátrány. Huzat nem volt, mert az ablak csukva volt.

Aludni nem sokat lehet a babák miatt, viszont reggel meg este, mikor betoljátok őket, lehet nagyokat szunyálni.

Kép
Kép
sanghai
 
 

 
 

Sanghai,én viszek kálium-hipermangánt a gátsebre,régen azzal kenegették a kórházba,mostmár nem csinálják,a nővérem mondta hogy az rossz volt hogy a szülésznő csinálja,de utána jobban érezte magát!!

Utolsó napok,hát én már szívem szerint idősebb lennék egy hónappal... :oops:

sutimano76
 
 


Fú, én nem bírtam volna semmivel kenni...
De nem is javasolták, csak napi két langyos zuhany, aztán amikor már jobban hozzá mersz érni, curiosa gélt mondott rá Fábián. De a kórházban örültem, h lemosom. Mondjuk nem fájt vészesen, de olyan érzékeny volt.

Hátha nem is lesz gátsebed! Én is majdnem megúsztam, csak a válla... Mit csináljak, ha ilyen kis rugby-s csaj?! :lol:

Ja, a gátsebvarrás nem volt vészes, ki lehetett bírni, Fábián végig bíztatott, mondta, h még hány öltés. Meg sokat segít, ha megpróbálod közben ellazítani. Hülyén hangzik, mert az ember nyilván feszíti, ha fáj, de mégis. :roll:

Kép
Kép
sanghai
 
 


Ja, és egy hónap múlva igaz, h fitt leszel, és már tudsz kényelmesen feküdni, csak nem hagynak! :shock: :lol:

Kép
Kép
sanghai
 
 


Sanghai,nem hagynak!!!,na de ha ledőlök akár 5 percre is jobb,nekem már nagyon hiányzik a hason fekvés,de az oldalt fekvéssel is megelégednék,de ahogy elfordulok Berni abban pillanatban már feszíti is meg magát,méghozzá annyira,hogy akár álmomból is fel tud vele kelteni!!!


Ezzel nem kenni kellene,hanem igazából lemosni vele,namost nem könnyű úgy hogy állsz,régen felfeküdtél a vizsgálószékre és ott a szülésznő csorgatta végig,nem törölgette,nem kenegette.Na most ezt a zuhi alatt elég érdekes lest megoldani,majd kitalálok valamit.Ha meg nem megy ,majd itthon megolgom a kádszélére ülve!!!

sutimano76
 
 


Hello:) Hát hihetetlen ez a kiscsaj, de nem akar jönni:):)
Ma vasaltam, takarítottam, mosogattam, teregettem, de még így is semmi:) És el se fáradtam:D Nem tudom mi van velem, de már nagyon mennék. A medencecsontom olyanokat ropog, öröm hallgatni, h mindjárt szétesik...
Ha nem szülök meg jövő hét péntekig, akkor pénteken irány a kórház, és még aznap vagy szombaton megindítanak...
Szurkoljatok csajok!!!!!:)
Addig is próbálok írni, meg ilyenek, többieknek is sok szerencsét, aztán meg kérek sok sok tanácsot, mert nemhogy nem fogtam, de mégcsak nem is láttam élőben újszülött babut:D Nem vagyok tapasztalatlan ááááá:D

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok!

Én ugyan már régen szültem, de tényleg nagyon jó volt, hogy annak idején "mosták" a gátsebet. Ez annyit jelentett, hogy ágytálat tettek az ember alá,és egy kancsó gyógyszeres löttyel öblítették le naponta többször. És nagyon jót tett. Azt mondom, a gátvágástól nem kell félni, ugy sem érez belőle semmit az ember, és még mindig jobb, mintha reped össze-vissza. A varrást igaz nem tudom milyen, mert engem elaltattak a végén más problémák miatt.

A fiam engem sem hagyott oldalt feküdni, már az elejétől kapirgált a bal oldalamon, maradt a hanyatt ill. jobb oldali fekvés, a végén már nagyon nehéz volt.

Ami mindenkinek nagyon ajánlok - mert nagyon megéri, ha nem minimálbéren van bejelentve - egészségpénztári tagság.

Google-ba beütve kidob egy csomónak a nevét. A sajátom nevét itt nem akarom reklámozni, de priviben szívesen megírom, mert az egyik legjobb. Külön egy oldal van, hogy terhes ill. kismamik mit vehetnek maguknak ill. babájuknak és ez miért éri meg! Pl. pelenka ami évekig kell!!

Jó babázást

kispatak
Vendég
 


Még nálunk sincs semmi mozgás. Mármint szülésre utaló. :)

KépKép
moncsie
 
 


Nagyon izgi,finisben vagyunk sokan.Kíváncsi leszek,sikerül e egyszerre :lol:

Nyusz,nagyon drukkolok nektek!

Nekem péntek-szombat elment a nyákdugó,de ugye ez nem jelent semmit,mármint a szülés napjára vonatkozóan.Holnap reggel UH,VV,és NST a kórházban.

Kép
v.andi
 
 


sziasztok, csütörtök reggel az egyik szülésznő kismama jogát tart, a róna-thököly sarkán egy iskolában, egyenlôre egyedül vagyok. Ha van kedvetek, gyertek, hogy ne unatkozzak :)
Érdeklödni lehet: Nemesné Felker Irénnél a 20-310-7928-as számon
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emma család 2009.09.10 10:30-kor.

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


Sziasztok!

Netti: raktam el fagyasztott tejet, jégcsinálós zacsiba, mert gondoltam akkor egy adag egy jégkocka nagyság, majd belekeverem a főzelékbe... aztán annyira rossz volt, hogy nem adtam neki oda. Meg a tej mindig olyan tápértékű/sűrűségű stb, mint amilyenre épp szüksége van a babának, és amit 4 hónapja lefagyasztottam, az már egész más, mint amire most van szüksége, így ebből az okból sem használtam fel.
Nem rakok a kajába anyatejet, Szonja szereti anélkül is.

És amikor raktam el tejet, hogy majd apa etet (erre mi is gondoltunk) akkor meg nem akarta meginni se cumisüvegből se pohárból, sehogyan, úgyhogy apa nem etetett. Jó lett volna pedig néha... Most hogy már főzelék van, most kezdte ő is. Így nekem van 11-től 17-ig 'szabadidőm' ált. hétvégén, mert én akkor már "nem kellek" az evéshez.

Izgulok nagyon mindenkiért, írjatok ha jönnek a babák!
czzsofia
 
 


Sziasztok Csajok!!!!

Én is drukkolok mindenkinek ,aki az utolsó pillanatokban van!!!

Sanghai: Mi újság van veletek???Dorka mennyit hízott már???
Képzeld Réka "bélpoklos" :lol: lett!!!2 hét alatt hízott fél kg-t!!! :lol: Lassan diétára kell fognom a kis csajt!!!Vigyáznom kell az alakjára :lol:

Csajok!!!
Valaki nem tudna nekem segíteni??!!! Sajnos már kétszer gyulladt be a mellem és 39 fokos lázzal feküdtem otthon!!!Ez fájdalmasabb mint a vajúdás!!!De ténylelg!!!Szóval valaki nem tudna ajánlani egy fejőnőt ,aki el tudna jönni házhoz és segítene kimaszírozni a mellem, mert nekem nem megy olyan jól!!!

Mindenkinek jó babázást és szép napot!!!

Judit

Kép
szgiuditta
 
 


Amúgy a gátsebre én betadine kenőcsöt kentem és szépen helyre hozta!!!

Judit

Kép
szgiuditta
 
 


szgiuditta: a www.lll.hu oldalon a szoptatásról van szó. Ha oda írsz, van jönnek ki házhoz? Csak egy tipp, lehet, hogy hülyeség.

KépKép
moncsie
 
 


nem jönnek ki házhoz? Bocsi, elgépeltem. :)

KépKép
moncsie
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni!

Október 3-ra vagyok kiírva, és ha minden igaz, kislányom fog születni.
Dr. Lukács Györgynél fogok szülni.

Mostanában kezdtem csak bejárni CTG-re, de amikor lementem az 1. emeletre a WC-be, egy kicsit megijedtem, mert eléggé balkáninak tűnnek a dolgok.

Szívesen várom a tapasztalatokat - milyenek a szülésznők, a csecsemősök, milyen a higénia, stb.

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!
Niki
devnik
 
 


Sziasztok!

Judit, a mellgyulladás tényleg nagyon szar. Anno nekem a kórházban fejtek meg kézzel a csecsemősök. Előtte el sem tudtam képzelni, hogy valaki idegen fejjen engem, de életmentő volt.

Sajnálom, hogy a fejés nem oldja meg a dolgot. Általában ennyi segít mindenkinek....
Lehet hülye kérdés, de mennyit fejsz? Nem túl sokat?

Réka fél kilós hízása szuper. Én is ilyenről álmodom. :) Első gyermekem nem tudott igazán szopni. 2,5 hónapos koráig szívtunk, mire megtanult. Na azt senkinek sem kívánom. Cicizés, cumisüvegezés, fejés és kb kezdhettem is elölről. 1 hónaposan 10 dkg hízása volt a fiamnak, és akkor végre felírták a tápszert. 4 hós korára hagytuk el és 14 hós koráig szoptattam végül. Kemény csata volt.

Üdv:

Vera
Vendég
 


Szia Niki!

Én augusztus 26-án szültem, császárral és hátul ahol a császárosok fekszenek van egy fürdő ahol szerintem a többihez képest rendesebb a mosdó. amúgy a csecsemősök nagyon rendesek, illetve a nővérek is, szülésznők is. én teljesen megvoltam elégedve.
Nekem is Lukács volt a dokim és nagyon rendes volt végig.

Kép
gabcsi1
 
 


Devnik,szia üdv köztünk.Ha 5-10 oldalt vissza tudsz olvasni akkor elég sok tapasztalatot olvashatsz.

Mivel szinte minden kismama domestos törlőkendővel és wc-re rakható papírral jár,így az a wc amiben lehetteél,már most tisztábbnak tűnik,mint januárban mikor még a nőgyógy. volt ott.Hátrébb vannak jobb wc-k,de ez a magyar eü.sajnos ez a színvonal.én voltam megnmézni a szülőszobát,tiszta,topiktársam szült már és be is mentem meglátogatni,és egyáltalán nem érezte balkáninak a helyzetet.4-5 napot ki lehet bírni,sajna nem egy hilton,de ez van!!!Én is úgy láttam hogy nem gáz,én nyugiba megyek!!!

sutimano76
 
 


Judit a forróvíz is jó lehet,de lehet hogy ez nálad már nem válik be.A melegvíztől kitágulnak a tejcsatornák és könnyebb fejni.De a moncsie által feltett linket mindenképp keresd fel!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Drukk a finishben levőknek! Lehet, hogy már túl is vannak a célvonalon? :D
Bár sutimano elég aktív még...

Judit, pár napja küldtem e-mailt. Nem kaptad meg? Majd megnézem a címet, jól írtam-e.
Dorka nem hízott sokat, legalábbis mérve nem, most 3400 g pucéran :D, de ránézésre óriásit nőtt. Ja, és ruhaméretben is van már váltás. Most jönnek az 56-osok.
Szegény, de durva lehet ez a gyulladás! Akik viszik az anyatejet, nem segítenek?

Kórházi wc: a hátsó wc, zuhanyzó jobb, de én a Hiltonban is tennék papírt az ülőkére, ha ennyien járnánk oda naponta... Takaríthatnák óránként is, akkor is akad egy-két kedves sorstárs, aki nem úgy hagyja ott, ahogy volt! (mondjuk biztos van, aki nem tudja eltakarítani, olyan gyenge).

Kép
Kép
sanghai
 
 


Köszi mindenkinek a hozzászólásokat! Tegnap csak 2 oldalt olvastam vissza, de ma a többit is elolvasom.

Aki most fog szülni, annak könnyű szülést kívánok! Aki pedig túl van rajta, annakszívből gratulálok!

Meg tudnátok írni, hogy hogyan lehet feltenni ezt a babás mérőszalagot?

Köszi:
Niki
devnik
 
 


Devnik,remélem nem sértődtél meg,hogy azt írtam olvass vissza,csak mostmár olyanok írnak nagyrészt, akik meg voltak elégedve,és a teljesség kedvéért előrébb találsz olyat is aki nagyon nem,sztem ez így fair,hogy mindkét oldalt elolvasd.

Amikor elkészítetted kaptál egy bb codet,azt kell a profilon belül az aláírásba bemásolnod!!

sutimano76
 
 


Igen Sanghai elég aktív........hát itt a gép előtt,mert az utcára nem szívesen megyek ki,tudod 156 cm-esen szembesülni,hogy a 38. héten már egy 3400 gr körüli babó van a pocakban,én meg nem tudom mitől lassulok és megyek úgy mintegy partra vetett bálna??!!! :wink: szóval szinte egésznap itt ücsörgök és írok.....DEEEEEEEEEE ma végre hazajön a dokim és már semmi akdálya nem lesz a szülésnek!!!!Erről mostmár csak bentlakót kéne értesíteni..... :wink:

sutimano76
 
 


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!!!
Kipróbáltam én már mindent, de nem akar teljesen elmúlni ez a fránya gyulladás, csak annyi ,hogy nem vagyok lázas.
Próbáltam a melegzuhanyt és utána a mell maszírozást. Borogattam meleg vizes ruhával és utána a masszázs. Minden szoptatás után lefejem a mellem, de ez sem segít, pang a tej>>>gyulladás :(
Tegnap este 20:00-tól hajnali fél kettőig csak masszíroztam..... már a sírás kerülgetett!!!!
Weronica:
Réka egy nap kb 560g-t szopcsizik és még ezen felül lefejek kb. 600-700g-t egy nap.
Sanghai:Nem kaptam semmi email-t , sajnos!!!Pedig vártam :cry:
Elküldöm neked priviben mégegyszer a címet!!!

További szép napot mindenkinek!!!

Judit

Kép
szgiuditta
 
 


Judit,akkor menj orvoshoz!!!!!!!!Annyira sajnálom,hogy semmi nem segít,de egy doki csak tud segíteni!!!!!

sutimano76
 
 


sutimano76 írta:én meg nem tudom mitől lassulok és megyek úgy mintegy partra vetett bálna??!!! :wink:


Na, erre nagyon emlékszem! Húú, de utáltam, hogy a testem rabja vagyok! Most már tudok oldalt is fordulni (hasra a mellem miatt nemigen), és irtó sportosnak érzem magam az egy hónappal ezelőttihez képest. Most már nem a testem, hanem a lányom rabja vagyok... :lol: Na, azért nem olyan súlyos a helyzet, szerencsére nagyon rendesen alszik, amikor olyanja van.

Kép
Kép
sanghai
 
 


Devnik,üdv itt. Nekem is Lukács a dokim.
A folyosón egyből balra wc sztem sem szép,oda én sem mentem be hétfőn,amikor vizeletet adtam le.Beszöktem a nővér klotyóba :lol: :lol: :lol: Megint nem vett észre senki :oops:
Egyébkén már én is jól köbe néztem,és egyáltalán nem vészes a kórház.

Judit,sajnálom a gyulladást,de ha úgy érzed nem múlik,lehet jobb lenne tényleg a doki.Antibiotikummal hamarabb gyógyulnál.

Sanghai,megértem ,ha valaki gyenge,de azért az nem ok arra,hogy ne hagyja maga után normálisan a wc-t.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!
Sutimano, egyáltalán nem sértődtem meg. Sőt nagyon hasznos volt a visszaolvasás!

Azért azon fennakadtam, hogy 20.000 Ft-ot kér el valaki az epidurálért. Szerintem ez nem korrekt, mivel OEP által finanszírozott dologról van szó.

Lenne hozzátok néhány kérdésem.

Amikor bevonultok a kórházba, akkor hol kell bejelentkezni? Az elsőn elkapok egy nővért? (Csókolom, szülni jöttem :D )

Miután megvizsgáltak, és úgy döntöttek, hogy maradni kell, kapok egy ágyat? Vagy addig a becsomagolt cuccaimmal mi lesz? A férjem cipeli utánam?

Miért kell evőeszközt, poharat vinni, nem adnak? Az ebédet, vacsorát kés, villa nélkül hozzák? (Persze anyukám hoz majd be kaját, de azért ez így furi)

Nem lesz választott szülésznőm. Ha meg leszek elégedve, akkor viszont ugye fizetni kell. De mennyit kell adni a szülésznőnek?

És a csecsemősöknek is kell pénzt adni?

Bocsánat, hogy ilyen sokat kérdezek!

Jó babázást annak, aki túl van a szülésen, aki meg nem, annak kitartást!
Niki

Kép
devnik
 
 


Devnik,ha szeretnél bővebb felvilágosítást akkor tudok adni egy tel.számot ,ez az egyik szülésznőjé,bemehetsz vele megnézni mindent,szülőszoba stb.és ő el is magyaráz mindent.

Ha nincs fogadott szülésznőd akkor nem feltétlenül kell fizetni,elég egy desszert,sztem.
Az eda-ért azért kell fizetni,mert elvileg a szabadnapos anesztes jön be beadni,ugyanis nincs elég,ha az az egy a műtőben van akkor nincs eda.Viszont kötelességtudatból már nem jön be a szabadnapos :?

Ha szülni mész:

2 táskát viszel,egyet a szülőszobába,egy meg lent marad a kocsiban,azt majd akkor hozza fel párod ha kiraktak egy szobába.Privibe du elküldöm,hogy mit kell berakni a szülőszobaiba.

Rögtön a másodikra mész a szülőszobához és ott szólsz egy szülésznőnek hogy helyzet van,az első a belgyógyos ápoló max feljebb küld egy emelettel.

Ha szülsz,akkor ott a szülőszobán vajudhatsz.Most nincs külön vajúdó.

Nem sokszor jártam korházban,de amelyikben voltam ott sehol nem volt evőeszköz!!!!!!!!!Mindig vinni kellett:kés villa kanál tányér konyharuha ez alap felszerelés!!!!!

Amúgy ha ment jársz ctg-n akkor kérj mert van lista,hogy mit kell vinni magaddal!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sztem a csecsemősöknek sem kell fizetni!!!Nem hiszem hogy a pénzért több szeretettel bánnának a csöppségeddel!!!!

Asszem sikerült mindenre válaszolnom!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Devnik:
Ha beszélsz az orvosoddal, akkor ő megszervezi neked a szülőszoba látogatást, legalább is mi úgy mentünk be.

Ha van kedved kedden gyere le a terhes jógára, azt egy uzsokis szülésznő tartja, aki válaszol a kérdéseidre is, esetleg meg lehet vele beszélni egy látogatást.

Lent írtam elérhetőséget. Én ma voltam az elsőn, nagyon bejött.

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


Bocsi sutimano, de nem első emeletet akartál írni. Ott "hátul" van a szülőszoba, nekem azt mondta a doki, hogy ott kell csengetni, hogy szülni jöttünk. (A másodikon a nőgyógyászat van.)

Mivel mi taxival megyünk (párom nem tud vezetni, én inkább a fájásokkal fogod törödni, mint a vezetéssel), rögtön egy táskába pakolok mindent. Itt írták, hogy a kórházi hálóinget használjuk a szülésnél, a saját véglegesen tönkremehet. Szóval max. a vajúdás közbeni lefürdéshez kell törölköző és papucs.

Egyébként én a munkahelyemre is saját tányért, evőeszközöket vittem, azt tettem be a kórházi csomagba (plusz szalvéta, konyharuha).

KépKép
moncsie
 
 


moncsie írta:Bocsi sutimano, de nem első emeletet akartál írni. Ott "hátul" van a szülőszoba, nekem azt mondta a doki, hogy ott kell csengetni, hogy szülni jöttünk. (A másodikon a nőgyógyászat van.)


A szülőszoba tényleg az elsőn van, a lift mellett jobbra, a folyosó végén.
Könnyű megsimerni, mert feltünően új és tiszta a környezethez képest :)

Nekünk azt mondta a szülésznő, hogy a baloldali csengőt használjuk, ha szűlni megyünk, és a jobb oldalit, ha már meglesz a baba, és a csecsemősökkel akarunk beszélni.

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


helloo mindenkinek:) Még mindig egyben!!! holnap már a kórházban fekszem, vasárnap vagy hétfőn megindítanak, ha addig semmi. szurkoljatok!!! 1-2 hét és végre én is beszámolhatok!!! Addig is sziasztok, és mindenkinek kitartás, nameg sok siker!!!:D

pusssssz

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Köszönöm a hozzászólásokat!

A férjemnek nincs nagy vezetési gyakorlata, én pedig nem hiszem, hogy 5 perces fájásokkal képes leszek a volán mögé ülni. Tehát marad a taxi, vagy a mentő.

Abban bízok, hogy nem a legnagyobb csúcsforgalomban jön rám a szülés. Persze ez nem kívánságműsor.

Szombaton megyek be az Uzsokiba UH-ra, hétfőn pedig CTG-re, úgyhogy akkor majd részletesebben körülnézek.

Azért az elég szomorú a magyar eü-re nézve, hogy nincs elég anesztes.

Még egy kérdés azokhoz, akik már szültek:
Kb. mennyi idő múlva adják ki a gyerek születési anyakönyvi kivonatát? Ha jól tudom, nem a kórház adja ki, hanem el kell menni a Pétervárad utcába, és ott kell személyesen intézni.

Mikor, és hol van a terhes jóga?

Előre is köszönök minden segítséget és információt!

Kép
devnik
 
 


Sziasztok Lányok!

Minden nap elolvasom a beírásokat, de megvallom lusta voltam bekapcsolódni, főleg hogy sok változásról nem tudtam volna beszámolni.
Annyi azért mégis történt, hogy lett szülésznőm és vele együtt dokim is (egy nő :lol: ), mert párban nyomulnak. Nagyon elégedett vagyok velük.
Egyébként nekem a kórházban látottak is tetszenek, szerintem jó lesz minden. Mindenki nagyon kedves, mosolygós, segítőkész. Szülőszobai látogatáson még nem voltunk, de gondolom azzal sem lesz gond. Én mindenesetre bizakodó vagyok.

Kérdésem az lenne, hogy visztek-e be valamilyen mellápoló krémet, illetve gátmetszés utáni trutyit. Nekem azt mondták, hogy nem szükséges, de bizonytalan vagyok. És a hasszorító bugyira, övre is azt mondták, hogy hanyagoljam, mert gátolhatja a széklet beindulását, regenerálódást és legfeljebb kicsit lassabban megy vissza a pocim.

Hát, most ennyi. Kicsit pihenek és pókerezek.
symont
 
 


Hát,jó én úgy számoltam a szinteket,hogy bejöszn a kapunk fél emeleten van a belgyógy(az első szint-első emelet),a kövi a 2. ott a szülészet:
De akkor tegyük tisztába az elsőn van a szülészet,mert akkor a félemeleten van a belgyógy!!!!

Én viszek bimbóvédő krémet,és kálium hipermangánt a gátsebre,de ezt már írtam,és viszek egy 2 kg-os sót a szülés utáni 2 órás őrzőbeni létre,és viszek hasszorítót is,mert láttam különbséget hasszorított has és nem hasszorított hasra,és sztem van,fő a biztonság,nem szeretnék logó pocit,vagy napont több órán át hasfelülést csinálni.De az is lehet hogy ebben is genetikának van nagy szerepe!!!!!A hasszorítót meg nem napi 24-ben fogom viselni,mert az kénylmetlen lenne,csak ahogy nekem jó.

sutimano76
 
 


devnik írta:
Mikor, és hol van a terhes jóga?



A Thököly-Róna sarkánál, de ha felhívod Irént, mindent elmond.

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


Szerintem is első emelet :lol: :lol: :lol:
Nekem azt mondta a dokim,ha megyek szülni,akkor oldalt a mentő bejáraton menjek,mert ott van lift,és felvisznek a szülészetre,nem kell lépcsőzni.

Kép
v.andi
 
 


sziasztok!

Az anyakönyvi..... hát én szerdán szültem és ott felvették az adatokat és hétfőn már meg is volt. igen el kellett menni érte.
a taj kártyát pedig 30 napon belül postázzák

Kép
gabcsi1
 
 


kedves emma család!hivd fel létszives a jógát aki tartotta, mert nem tud elérni és szeretne veled beszélni. Köszi!!!!

nerif
nerif
Budapest XVIII. kerület
 
 


Hát igen. Krémet (ha minden igaz a Garmastan jó...?) és kálium hipermangánt én is viszek, akárki akármit is mond.
Hasszorítót is beszerzek, igaz még nem tudom milyet,de úgy gondolom sokat segíthet. Bár nekem szerencsére sosem volt bajom a pocakommal, hamar tudom formálni, ha kell, de nem mindegy mennyi idő alatt válik ismét kívánatossá :lol:

Hát, Lányok, már kezdek tisztábban látni és kevésbé izgulni az idő haladtával, mégis annyi kérdésem van állandóan, hogy a múltkor a boltban is elfelejtettem volna fizetni, mert állandóan jár az agyam. És ez már mindig így lesz.

Sebaj, megéri :!:
symont
 
 


nerif írta:kedves emma család!hivd fel létszives a jógát aki tartotta, mert nem tud elérni és szeretne veled beszélni. Köszi!!!!


Köszi, hogy szóltál, beszéltem veled. :)

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


Lányok! Mennyibe kerül a jóga?
symont
 
 


symont írta:Lányok! Mennyibe kerül a jóga?


Küldtem privátot.

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


Én kaptam várandósági csomagot, abban volt Garmastan (?) mintakrém, én azt raktam be a csomagba. Ingyen kipróbálhatom, hátha nem is kell majd használni. Itt írta valaki, hogy ő otthon szoptatás után csak a tejcsivel kente be, és meztelen felsőtestettel mászkált a lakásban. Több helyen is olvastam, hogy ez nagyon jó rá.

KépKép
moncsie
 
 


Moncsie,hétfőn mennem kell az uzsokiba ctg-re meg a dokim csinál amniot!!!

sutimano76
 
 


moncsie,ezt a csomagot hol lehet átvenni?

Kép
v.andi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: