Új privát üzeneted érkezett!

Nekünk is ilyen szivacsunk van, csak a miénk baba alakú, tényleg nem száradt meg, ezért mi elfeleztük (így most a mamáéknál is van egy), azóta a radiátoron pár óra alatt kiszárad.
xadri
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de egy kis segitségre lenne szükésgem! Én egy 12 hetes kismami vagyok és az első babymet várjuk! Most keresek egy jó dokit a Florban, mert aki eddig volt az finoman elküldött, hogy menjek oda ahol majd szülni fogok! Nos most itt állok doki nélkül! Én nem szeretnék magán dokit fogadni szülésre sem, mert sajna azt most jelen helyzetben nem igen engedhetem meg! De szülésznöt azt mindenképpen szeretnék! Nos annyit szeretnék kérdezni tőletek, hogy ott a korházban van-e terhes rendelés vagy csak magándokik vannaK? Szülésznőt fogadhatsz vagy csak akkor ha van dokid is! Szülésfelkészitőre jár közületek valaki?? Ha tudtok akko kérlek segitsetek, mert veszélyeztetett kismami vagyok és nem szeretnék doki nélkül maradni!
Ja meg ha tudjátok, hogy milyen a szülészet felszereltsége??

Segitségeteket elöre is köszönöm!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, itt nincs egy bizonyos orvos, aki végigvisz a terhesség alatt, de ettől függetlenül amikor az időpontokat kéred az UH-ra, akkor kérheteted bárkihez, akár ua-hoz is.
A sima terhesgondozásra meg elvileg a körzeti szakrendelőbe kell járni, szerintem erre nem sok szükség van, én egyszer voltam összesen, meg néha beugrottam a védőnőhöz. A vérvételeket csináltathatod a kh-ban is.
Szülnőt érdemes fogadni, olvass vissza itt a fórumon és sok hasznos infót találsz ezzel kapcsolatban.
xadri
 
 

 
 

Tegnap reggeltől az influenza járvány miatt betiltották a papás szüléseket a kórházban.
Nagyon el vagyok keseredve... :cry: :cry: :cry:

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Xadri! Köszi az infot vissza fogok olvasni! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Andus: jaj, de sajnálom :( . És gondolom, nem mondták meg, meddig nem lehet papás szülés (mondjuk egy hét vagy ilyesmi, hátha...)

Nócika: szülésznőt szerintem is érdemes fogadni, ő van ott veled végig, a doki csak megjelenik megvizsgálni bizonyos időközönként meg a hajrában :) Szerintem baromi jól felszereltek és szépek a szülőszobák. Én jártam szülésfelkészítőre, és arra jó volt, hogy megismerjem ennek a kórháznak a "szokásait", volt szülőszoba látogatás, és így legalább nem volt tök ismeretlen az egész.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Andi, beszéld meg a babáddal, hogy akkor szülessen, amikor apa is ott lehet veletek. Egyébként meg kicsit túl van lihegve ez az influenza mizéria, persze az anya és az újszülött egészsége a legfontosabb, de pl nálunk sem az ismeretségi, sem a rokoni körben, de még az oviban sem nagyon tudok betegekről és marha egyszerű influenzásnak kikiáltani mindenkit, akinek kicsit folyik az orra....
xadri
 
 


Örülj neki, Xadri, hogy nálatok nincsenek betegek...
Sajna Gödöllőn rengeteg van :(
A férjemet is ledöntötte a lábáról, szegény ki is költözött a nappaliba, és 2 méter távolságot tart tőlem meg Pannától, hiszen a lánykát már nem védi az anyatej :(

Andi! Csak nyugi! Még van időtök, addig meg úgyis feloldják majd a zárlatot.

Kép

Kép
redwings
 
 


Lányok!
Ti már túl vagytok a kórházi tartózkodáson. Nekem nincs választott szülésznőm, így nem is tudom kitől megkérdezni, h a babának azon kívül a ruházaton kívül, amiben hazahozom mit kell még vinni?

Gondolok itt ilyenekre: újszülött pelenka, popsitörlő kendő, popsikenőcs. Vagy ezekből minden lesz kórházi? Textilpelust tudom, h kell vinni. Mellszívót még nem vettem meg, mert arra gondoltam, h megvárom előbb h lesz-e tejem rendesen. És ha igen, akkor megvetetem a Kispapával, amíg a kórházban vagyok.

Szívesen vennék, minden 5letet és tanácsot, mert elvileg már elkészültem a kórházi csomaggal, csak ezekről sajna nem találok semmilyen infot :(

Red meggyógyult a párod? Ugye nem kaptátok el?! Jól vagytok?

KépKép
hugic
 
 


úgy tűnik, megúsztuk, de még nem merem lekopogni, adok néhány nap lappangási időt...

Szal a KH-ba mit vigyél?

Adnak néhány darab newborn méretű háppy pelust (vacak), inkább vigyél sajátot (amit én jó szívvel tudok ajánlani, az a Huggies, mert nem csak a dereka hátul, hanem a tépőzárja is gumis, így bizti, hogy passzos lesz a manóra és nem folyik ki belőle a cucc. A 3-as mérete viszont már csak a derekán gumis sajna).

Popsikrémet adnak, gyógyszertári minőségű (Ha másmilyenre van igényed, akkor vigyél. Mi azt használtuk ott)

Popsitörlőkendőt vigyél.

Ha akarod, öltöztetheted sajátba is. A KH-i kicsit viseltes, de ropogódra vasalt, tiszta holmit adnak rá minden fürcsi után, vagy ha baleset történik, tudsz kérni a nővérektől(mondjuk réklit adnak a babákra, ami az első mocorgáskor a nyakában köt ki)

Vigyél textilpelust néhány db-ot, és elkel egy vékony kis cérnasapi is, mert a folyosó olykor huzatos, és ha kitolod a babát a látogatókhoz, nem árt ha rajta van a sapi. Sztem legalábbis.

Amit én utólag hozattam be, az egy kis takarócska volt, mert ott egy nagypárnahuzatba húzott pokróc-darabot adnak, ami persze nem méretes a huzatba, és mindig felbosszantott, hogy akárhogyan próbáltam betakarni, vagy a feslett pokrócszél lógott ki a kis lábára/kezére, vagy csak a huzat jutott belső nélkül vmelyik testrészére... stb

A mellszívóval szerintem is ráérsz.

most így hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd a csajok úgyis kiegészítik azzal amit kihagytam :D
meg ha majd vmi még felködlik elmém homályos zugából, akkor én is

Kép

Kép
redwings
 
 


Red! Nagyon köszönöm! Gondolkodtam a pléden és nem tettem be, de akkor most ennek is eljött az ideje :) Had legyen betakarva pihe puha illatos pléddel :)

képzeld! pont huggiest vettem, mert 2 kolleginám is (egymástól függetlenül) azt mondta, h nekik csak az volt amiből sehonnan sem folyt ki a pisi. vettem most egy 28-as csomagot, h ne a nagyot kelljen az egyébként sem kicsi bőröndömben becipelni.

A cérnasapi is jó 5let, bár most a látogatási és együtt szülési tilalom miatt, talán ki sem vihetem a folyosóra. De elviszem a sapikat, mert az igazán nem foglal sok helyet, amilyen nagyok :D

Még egyszer köszönöm :)
Remélem, betegség teljesen elkerül benneteket! :)

KépKép
hugic
 
 


nagyon szívesen! :D

A huggies volt a kedvencem, az 1-es és a 2-es méret szuper!
(Sajna a 3-asnál már másmilyen a derékmegoldás, és nekünk ez már nem jött be annyira. Dehát ez van.)

Kép

Kép
redwings
 
 


Hugic!
Esetleg még vihetsz bimbóvédőt (bár ne legyen rá szükséged :)). Ha veszel (vagy párod), akkor nagyon figyeljetek oda, mert a gyógyszertárban (bármelyikben) hajlamosak átvágni az embert, és eggyel nagyobb méretet adnak (gondolom az nem fogy), szóval ki kell hangsúlyozni, hogy újszülött kell, nem pedig standard, és meg is nézni, mielőtt kifizeti az ember. Apa elsőre megszívta (pedig újszülöttet kért, csak nem nézte meg, hogy azt kap-e)...

Huggies pelus nekünk is bevált, én is azt vittem be. A popsikenőcs is jó volt, de hallottam olyat, akinek nem bírta a baba popsija a vazelint. Bár kenőcsöt később is be lehet vinni. Én a Sudocremet használom...

Takaró: mi rendes babatakarót kaptunk :?

Nem tudom, mennyire vagy cumipárti, esleg még azt is lehet...

És hajrá! Mennek a drukkok ezerrel ++++++++++++++++ :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Hugic, A mellszívóról adj apának pontos leírást, mert ha kell, akkor rögtön. Nekem mind a két gyerkőcnél kellett már a 2. napon. Viszont a fejéssel óvatosan, mert ha teljesen kifeji az ember akkor csak termelődik, termelődik. Az elsőnél még én is hallgattam a "jó" tanácsra, aztán csak áztam a tejben. Most csak óvatosan a csomókat masszírozgattam és közben a lehető legkevesebbet fejtem.
xadri
 
 


gabilány - igen, tényleg, a bimbóvédő! Megrendeltem már at aventeset, várom h megérkezzen, a normált rendeltem, mert azt gondoltam ez a bimbó méretétől függ, ezek szerint nem? :oops: módosítanom kellene minire? mert talán még lehet, h módosíthatok!
egy cumit bekészítettem a biztonság kedvéért.

xadri - tudja már h melyiket kell, az is az aventes lesz, az elektromos. igazából, a párom műszakis és van philipses kapcsolata és így könnyű dolgunk van, mert nem boltban kell megvenni :)

na meg most már így eszembe jutott a bimbóvédő krém is :)

Lányok! Nagyon köszönöm a jó tanácsokat.

Végül úgy néz ki, h ma feloldották az együtt szülési tilalmat Kistarcsán, így Andus is megnyugodhat :) épp most beszéltem vele. Nekem viszont választanom kell, h a szülésznő barátnőm (nem khi dolgozó) vagy a párom legyen velem... majd este megbeszélem a Kispapámmal, h ő mit is szeretne igazából. Aztán közösen eldöntjük :)

KépKép
hugic
 
 


és köszönöm a drukkokat is :)

KépKép
hugic
 
 


Hugic: szerintem nem bimbófüggő, nálunk a normál nem fért be Kristóf szájába az elején, így nem is volt jó. Viszont a szobatársam kislánya vígan elcicizett a normállal is :?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Hugic, szülésznő lesz ott így is úgy is, és főleg ha az apa is akarja ne zárd ki ebből az élményből, mert utána lehet, hogy nagyon bánni fogod. Ez tudom, hogy teljesen szubjektív, de nekem az volt a legjobb, hogy ő végig mellettem volt, lelkileg nagyon sokat segített, főleg az első gyereknél, amikor órákig csak tágulgat és fájdogál....
xadri
 
 


Xadri, nem teszem :) már megbeszéltük, h jön, de nagyon fél szegénykém, h vmi komplikáció lesz, vagy bajom lesz. bátorítom h ne aggódjon, mert nekem van a legjobb dokim és nem lesz semmi baj, de ha mégis akkor a Surányi dr. nagyon jól tudja h mi a teendő és minden rendben lesz! Tudom! Gyors és jó szülésem lesz, komplikációktól mentes és a baba is biztosan egészséges lesz! Annyi rossz történt velünk mostanában, hogy ez csak jó lehet! Másképp nem történhet!

most munkahely ügyben jár ránk a rúd, így nagyon zaklatottak vagyunk és nehéz magunkra koncentrálni, pedig igyekszünk. fránya válság. csak jussunk mielőbb túl rajta. az anyagiakon aggódva nehéz felhőtlenül boldognak lenni :?

köszönöm lányok a jó tanácsokat! így már teljes a pakk és az is biztos h 2en majd 3an leszünk együtt, mi a új család a szülést követően. elképesztő ám ezt kimondani, leírni!

holnap reggel mennem kell a khba szívhangot nézni, ha minden rendben akkor hazaengednek! márpedig mindennek rendben kell lennie! aztán a legközelebbi vizsgálat hétfőn este lesz és ha addig sem történik semmi, akkor megbeszéljük a "hogyantovábbot".

Jó éjt nektek!

KépKép
hugic
 
 


sziasztok! Új vagyok itt Nálatok, pár óra alatt sikerült is végig olvasnom a fórumot. :) Ki is jegyzeteltem mindenféle okos dolgot. Én április 29.-re vagyok kiírva a kisfiammal, Gerő doktor Úrnál fogok szülni. Mintha Róla nem esett volna szó. Valaki? Valamit? :) Jövő héten megyek cukorterhelésre, mert az sztk-ban zsömléset csináltak és az a dokinak nem jó. Csak simán oda lehet menni, vigyem a cukrot, meg egy citromot? És mikor kell menni? Reggel korán?

Elnézést, h ennyit kérdezek, de nagyon örülök, h itt mindent meg lehet beszélni.

Nagyon szépek a babák, gratulálok Mindenkinek!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is....

Hugic, kitartás, jövő héten babázunk.. legalábbis már nagyon remélem. Nem szeretnék én sem sokat ráhúzni, nagy a babó állítólag.

Én is rettenetesen parázom a komplikációk miatt, érdekes az elsőnél nem volt bennem ilyen....

Bogyó, szerintem érdemes reggel 8 körül odamenni, mert a második vérvétel asszem 2 óra múlva van, és, hogy az is beleférjen 11-ig.
A cukrot előtte vedd meg a patikában, és vigyél citromot, ott megcsinálják.
Én utána átmentem az Auchanba vásárolgatni, nem akartam ott ülni 2 órát, ráadásul jobb is az érték, ha mozog az ember. ;)

Gerő doktort nem ismerem, én is a Surányihoz járok.


Lányok, akinek volt fogadott szülésznője... mennyit illik adni neki?
Az enyém nem volt hajlandó összeget mondani, így bizonytalan vagyok, lécci segítsetek!!!!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Andus: ez jó kérdés, mi nem kérdeztük, mennyit "kér", csak adtunk neki egy húszast (mármint ezret :lol:) a szülés után. Aztán barátnőm is nála szült egy hónappal később, és ők előre megkérdezték, és nekik azt mondta, hogy a doki tarifa felét "szeretik" kapni :shock: , amit mondjuk én kicsit húzósnak tartok Surányi tarifáját ismerve. Viszont a húszasért is mindent megtett értem, és teljesen oké volt, szóval nem bánom, hogy nem kérdeztünk rá.
Egyébként én úgy tudtam, hogy 15-20-at "szoktak" adni, ezért adtunk mi is ennyit. :roll:

Szia Bogyó!
Gerő doktort én se ismerem. Nem ő ott a főnök? :roll:
A vérvétellel az a gáz, hogy ahol csinálják, ott csak kismamák és nőgyógyos bajjal menő nők vannak, szóval még az sincs, hogy előre engednének. Asszem 75 g glükóz kell hozzá (kérdezd meg a dokit), és hát ja, a citrom nem árt :D
Én nagyon rosszul viseltem, párszor majdnem beájultam, úgyhogy sajna nem tudtam sehová menni :( Ja, viszont ásványvizet ihatsz a két órában, szóval azt is vigyél.
És ne hétfőn menj, akkor van esély, hogy nem lesznek ezren :)

Andi, Hugic: hű, már nagyon szorítok értetek, és Surányinál tényleg nagyon jó kezekben vagytok. :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


köszönöm szépen, akkor a tervezett hétfőt átrakom csütörtökre, mondjuk :) Én eléggé édesszájú vagyok, remélem menni fog, bár tudom, h szörnyű. Van egy 400 oldalas könyvem, el leszek vele.

Igen a Gerő az osztályvezető, és én nem a magán rendelésre járok, hanem a kórházba, nem tudom mennyi a "tarifa" és még nem kérdeztem. Tudom, az a legegyszerűbb...:) köszi a válaszokat.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Gabi, köszi a választ!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Bogyó, annyira nem szörnyű az a cukros lötty, bár utána nekem is hányingerem volt egy kicsit, de ha ittam vizet, akkor jobb lett.

Lányok, ne féljetek a komplikációtól, az szinte csak a kora babáknál fordul elő, ti meg ezen már kicsit túl vagytok... 1-2 nap és a kicsi édes életke ott lesz a kezetekben!
xadri
 
 


szia Bogyó, üdv köztünk!
Sztem annyira nem volt vészes a cukros lötty, én azt hittem, ki fogom rakni a rókát tőle, és aztán mégse így lett, picit émelyegtem az első 2 percben, de rosszabbra számítottam. Lehet hogy túlságosan rosszra :D és ezért viseltem jobban

Jujj, most olvastam, hogy hóesés meg minden ínyencség várható hétvégére, meg fronthatás - lehet h megindulnak a babók?!
izgi...!!!
szorítunk értetek, és ne aggódjatok, MINDEN RENDBEN LESZ!

Kép

Kép
redwings
 
 


Red és mindenki!

Nem bánnám már ha történne, nagyon nem.... de semmi jele :( pedig annyira várjuk már a kismanót!

Majd jelentkezünk ha van fejlemény.

Addig is nektek minden jót :)

KépKép
hugic
 
 


Red, köszi a drukkot.

Valóban, ez a várakozás nagyon rossz... Már minden fáj, dagad, nehéz, nyűgös....
Olyan érdekes, hogy nekem az első gyerekkel semmi bajom nem volt, és nem is vártam ennyire, hogy meglegyen már, tök jól elvoltunk.....
Most meg már nagyon várom, hogy túllegyünk rajta.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


nagyon drukkolok Mindkettőtöknek, h most már kibújjanak a kismanók, természetesen, gyorsan és fájdalommentesen :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Bogyó:beo, én még nem is üdvözöltelek itt köztünk. Szal welcome :)

Csajszik! Elköszönök. Ugyan történés nincs, de holnap reggel be kell feküdnöm. Egyébként jól vagyunk, baba is és én is. Kapok majd méhszájérlelő tabit, mert így nem haladunk sehová sem....

Drukkoljatok nekünk, h ne kelljen sokat várni a tabi után a szülés megindulására!

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
hugic
 
 


hugic: jaj nagyon drukkolok Nektek, h minden rendben legyen, gyorsan zökkenőmentesen kibújjon! sok sikert!!!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Hugic a szülőszobában van, beindult neki a babó, megy neki a nagy nagy drukk!!!!!!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Sziasztok,

Hugic nővére vagyok és nagy-nagy örömmel írom nektek a jó hírt, hogy kb fél órája megszületett Marci, 52 cm, 2700 g, sötét hajú, formás kis lurkó.

Hugicámat épp most varrják össze. Papa is túlélte és nagyon boldog! Roppant büszke a kicsi feleségére, aki nagyon bátor volt

Kinek-kinek boldog babavárást, könnyű szülést és csodás anyaságot kívánok!

Tocsa
tocsa
 
 


Szia!!!!

Jujj, nagyon gratulálok az egész családnak!
Rengeteget gondoltam rá délelőtt, és nagyon örülök, hogy viszonylag gyorsan megszületett Marcika!
De jóóó, potyognak a könnyeim :lol:

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


innen is megy a gratuláció az egész Családnak, tényleg viszonylag hamar kibújt! Sok boldogságot!!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Hugic: hurrrráááááááá! Annyira örülök, hatalmas gratula! Jó egészséget, rengeteg örömöt és sok tejcsit kívánok!
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Isten Hozott, Marci!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
redwings
 
 


Hugic gratula a kis Marcihoz.
Andus70 neked ki lesz a szülésznőd?

Kép
viccmano
 
 


Viccmano, én az Ignáthné Évikét kértem fel. Nagyon kedves, aranyos, és rengeteg tapasztalata van.
Nagyon izgulok, holnap megyek orvoshoz, kíváncsi vagyok lát-e valami történést.
De van egy olyan érzésem, hogy pénteken, de legkésőbb hétfőn reggel be fog üdültetni a kórházba.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Andus70 szurkolokneked .
Mikora voltál ki írva?

Kép
viccmano
 
 


24.-re, keddre. Egyenlőre 2 nappal vagyok túl.
Az éjjel nagyon carul voltam, alig aludtam valamit, fulladok. :?

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Hugictól jött az infó, hogy feloldották ma a látogatási tilalmat a kórházban :)

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Andus hogy vagy ?
Voltál már dokinál?
Ma én is elég carul vasgyok bár nekem még van 5 hetem.

Kép
viccmano
 
 


Viccmano, köszi, olyan közepesen vagyok, ha lehet így fogalmazni :lol:
Az éjjel nagyon carul voltam, vizesedek, és nem kaptam levegőt, fulladtam. Ettől halálfélelem jött rám, remegtem, nem tudtam aludni, ültem a kanapén.
Reggel elszopogattam 2 sedatif-ot, ami homeopátiás nyugtató, az segített szerencsére.
Voltam ma dokinál, de nem vizsgált meg, csak Nst-t csináltak, az rendben van
holnap du, be kell mennem a kórházba megint Nst-re, és azt mondta holnap meg is vizsgál, hogy állunk. Ha nem lesz semmi, vasárnap ismét NST a kórházban, kedden megint, és akkor telik le egy hét, majd meglátjuk... Azt mondta a dokibá, hogy ilyen esteben, ha jól van a babó, és minden rendben, akkor 1 hét-10 napot szoktak várni.
A babó addig csak nőőő és nőőő.. eléggé félek már, hogy mekkora lesz :?
Egyébként az utóbbi 2 hétben még jobban is vagyok, mint az előtte lévő 2-3 hétben. Valahogy több az energiám, nem érzem azt minden lépésnél, hogy ki akar esni a gyerek.... Igaz esténként már totál hulla vagyok, de nem pihenek egész nap semmit sem, így nem is csoda.

Veled mi van, miért vagy carul ma?

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Andus kitartás nekem 6nap után repesztet burkot igaz akkor már nyitva voltam.
Nekem ma mindenem fájt reggel úgy indultam higy be feszült a hasam annyira hogy alig birta kiegyenesedni azota fájdogál a hasam meg lent olyan mintha kapirgálna Rencsi.
Üdv . viccmano

Kép
viccmano
 
 


andus: kívánom, h minden rendben, gyorsan menjen!

én is voltam ma bent, cukorterhelésen...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Köszi viccmano. :)

Beo, és milyen volt, mesélj!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Beo: milyen volt a cukor?

Andus: szüüüülj! :lol: (küldöm az energiákat)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Köszi Gabi, rámfér. Nagyon nagyon nagyon parázok már.... :?

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


hát nekem ez volt az első, mert a 26.-héten az SZTKban zsömlés tejes vérvétel volt, ami itt a Gerő doktorúrnak nem tetszett, így megcsináltatta velem.
Nagyon rosszra számítottam...:) Vettem a gyógyszertárban cukrot, éhgyomri az 4,6 volt. Aranyos volt a nő, mert kis pohárban oldotta fel, tömény volt, de 3 nagy korttyal lent volt. Aztán van egy 600 oldalas könyvem abból olvastam legalább 40et :) Elrepült az idő, ittam ásványvizet.

Remélem jó lesz az eredmény mert nehezemre esne koplalni :( Ma kérek majd időpontot jövőhétre Gerőhöz, és akkor elkérem a leletet.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: