Új privát üzeneted érkezett!

Voltunk sétálni kenguruval. Hosszabb időre terveztem a dolgot, de annyira de annyira fúj a szél, hogy visszafelé villamossal jöttünk egy nyúlfarknyi szakaszon, mert már nem bírtam tovább a port :shock: Szúrta a lába, abba pedig bele se merek gondolni, hogy Petike mennyit kapott belőle. Pedig takartam az arcát, úgy jöttünk visszafelé :evil:

Coolasa,
ez olyan szép cselekedet, hogy menhelyről fogadtok örökbe kutyust. Én is azt tenném ha úgy lenne, de. Egyik ismerősöm (bőven 50 fölötti nő) is volt egyszer egy ilyen menhelyen, és sírva jött ki, annyira meghatotta az egész. Sajnálta a kutyákat, legszívesebben az összeset hazahozta volna. Ezzel én is így vagyok. Elkapcsolok a tv-ben, ha vmi ilyen megy, vagy ha pl. állatkínzásos hírek mennek. Simán elsírom magam :cry: :oops: Nagyon aranyosak az éber házőrzők! :lol:

Ilba,
a 49-es cipőt úgy tudom Neked vhogy segíteni elképzelni, hogy akkora a csuka, mint a karom a könyökhajlatomtól (belül) az utolsó ujjpercemig. Tehát Kb. másfél cm híján ez egész alkarom. Csillag: :evil: Nem sósavval kéne őket tisztítanod! :lol:

Kép
mancs
 
 


Már indulnunk kéne, de az Imi még sehol, tehát figyu:
http://www.1500videos.com/

Azt hiszem már csak a para ellen levelezek ezerrel, figyelemelterelés céljából. :?

Na most már tényleg megyek. Sziasztok!

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Sziasztok!
Hát, a mai tali igazán mini lett 4 anyuka volt + csemték, de azért nagyon jól éreztük magunkat. A képeket majd kicsit később, mert Szonja még mindig nem alszik és nyüglődik szegénykém.

Ilba, OK minitali mert, Daubner :D Az esküvős sütieink is onnan voltak meg a sósak is. A párom a tortaszeleteket imádja én meg a pogikat nyelem rágás nélkül és persze a szilvás papucsot.

Coolasa, szív vagy nem kutya. Megjött a lista. Köszike! :!:

És Mancsbá ha emlékezetem nem csal még mindig nem ajánlotta fel a köz érdekében a híres koktélkeverő tudományát. Vagy csak én ugrottam volna át eme nagyértékű hsz-t :?: :evil: :evil:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 

 
 

Natasa,
5 anyuka.... :oops:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mbá: Millatrió, naponta 2x, de lehet többx is. Mit mond? Millatiróó (de többet igazán nem tudok hozzátenni, nagyon átfogó a lista)

Jucus, haha, köszi, gyorsan meg is néztem a klippek közül egy Milivanillit...

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubek én már csak ilyen kis szerény vagyok, magam nem számolom :lol: :oops:
Szóval nem is volt annyira mini tali 5 (öt az az V) anyuka volt jelen csemetéstül stül, stül, stül, csemetéstül :wink:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Minitali nagyon jó volt, elfáradtam, de megérte! Livi sem alszik azóta, Apukáját szórakoztatttya...

Felteszem a képeket, és ha elaludt végre, akkor vidsszaolvasok. Ja, meg beszkennelem a Zene Ovi borítót Ilbának és Natasának. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali felteszem a képeket, ha sikerül.

Gabus Ádusz is most aludt el, eddig az idegeimen táncolt. :twisted: Megyek fürödni. majd még jövök. :lol:

Nem tudok feltölteni. :cry:

Kép
vanília
 
 


Halihó!

Végülis nem mentünk be apához, mert Petra nagyon bealudt és nem akartam, hogy ott a kollégák felkeltsék. Helyette sétáltunk egy hatalmasat, szóval mire hazaértünk teljesen kidöglöttem, a kisasszony pedig elemében volt. Most megint bealudt egy kicsit, végre el tudtam tüntetni a vacsora maradványait és Petrának is összeállítottam a mai gyümölcsadagját a kihagyhatatlan barackkal.

A képek nagyon jók, Gabuska elküldöd majd azokat e-mailben is, amelyiken rajta van Petra. Mégegyszer köszi a cipekedést.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
persze, már folyamatban van a küldés, csak lassan megy.
Nagyon szívesen! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szuperek a képek, ha szerdán lesz tali a Városligetben, megyünk mi is!

Mbá,
Barba Papa
Hová mentek jó emberek? Rumba-rumba, a Centrumba!
:lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsbá!
Az összes reklám amit leírtál megvan (vagy volt) a gépen, jókat röhögtünk rajta.

Rajzfilmből pár megy a Minimaxon. Frakk, Kockásfülű nyúl...

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Szonja végig pörgött. Semmit sem aludt. Pont ezért előbb fürdette meg a párom és kajáláskor már nagyon dörgölte a szemeit. Kíváncsi vagyok ez mit eredményez majd éjszaka? Esetleg én is végig alszom az adagom reggelig?!
No, lekicsinyítettem pár képet. Most felteszem, remélem sikerül,...
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
nekünk is onnét volt minden. Hozzánk nagyon közel van ... sajnos. :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kép Kép

Szerintetek mit néznek olyan kíváncsian a fiúk?!

Kép

Kép

Kép Kép

Kép Kép


És nem lehet a piálást elég korán kezdeni:
Kép Kép Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba, nem írígyellek, mert,.........fél kiló poginál nem lehet kevesebbet venni (egy fajtából). Kettő meg négy szelet tortát kérni meg olyan ciki :oops: Szóval, vagy bevásárolsz ott vagy be sem mész. egyébként is csak úgy ér sorban állni ha később tovább eszel mint amennyit a sorodra vártál, nem?!

Nos, én örülök, hogy tőlünk messze van :wink:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép

Kép
vanília
 
 


Kép

Kép

Kép Kép

Kép
vanília
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
vanília
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép
vanília
 
 


Ádusz ám csak fél órát aludt és még mindíg pörög. Most apát fárasztja. Küldöm emilen is akinek tudom a címét.

Kép
vanília
 
 


Natasa,
kérek szépen e-mail címet!

Többieknek kiküldtem a képeket!

Nagyon jókat csináltatok! Még nem is láttam magunkat pelenkacsere közben. :shock: Ez valahogy kimaradt a fotózásokból eddig. Szal tök jóóóó!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska köszi a képeket.

Apa nálunk felébresztette Petrát (fél 7-től fél 8-ig aludt), mondván nem most kell aludni, hanem éjszaka. Ugyanis múlt pénteken olyat randalírozott a kiscsaj, hogy az csak na. Az este 10 órás szopi után röhögve ült az ágyon, megvolt a családi idill, terpeszkedtünk a fr. ágyon, dögönyöztük, hangosan kacagtunk, tök jó volt. Mi persze elfáradtunk, de Petra nem. Éjfélkor már kissé erőszakosabban próbáltam bealtatni, 3/4 1-kor sikerült is átvinnem a helyére. Csináltunk vagy 40 képet is, mert nagyon édes volt a kisasszony.
Petra bealtatás
Kép

Anya holnap ezt a zoknit akarom felvenni
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, nagyon jó Petra a fiókban :D
Gabus a mail-címem: kronor kukac freemail.hu
Vanilia, Ádusz rákattant a csajomra :shock:

No, megyek aludni, különben beesek az asztal alá :?
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Na itt vagyok én is...
Marci is kizárólag most bírt elaludni. Apa is csak fél 8h körül jött, épp befejeztük a vacsit, pedig 7 előtt kezdtük. Iszonyú volt a délután, miután hazajöttünk. Az autóban is úgy aludt MArci, hogy közben fel-felsírt, emrt a foga fájt.
Most kb 28x próbáltunk már szopizni, már a panadolon gondolkodtam, és amintelhatároztam, hogy na akkor msotmár tényleg adom, mindjárt el is aludt. De még mindig Zsong a fejem a mamamamamamambbababababababahmmmmmmmmhmmmmmmmmmmhmmmmmmmmmmmmdedejdejdejdejdejdej-ektől. Egész délután.....aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh.

Na akkor egy kcist vidámabb: a képek. Nem írok most többet, mert olyan vagyok mint a 3x mosott sz@r....

Eszti, hol voltál? hívtalak, miért nem tudtatok jönni??? és a pite? (biztos mind megetted, és szégyeltél nélküle jönni.... :!: ) :evil:

Jó éjt nektek, akkor Szerdán ki szavaz a Városligetre, ki az Orcykertre? Nekem jó mindkettő.
(mellesleg, lehet anyuék szerdán tudnak csak hozzánk jönni, akkor nem tudunk menni talizni....Ezt holnap este tudom csak megmondani nektek.)

Na pussz, tök jó volt hogy láthattalak Titket megint!!! Kár, hogy többiek nem voltak! De majd szerdán!

Sajtine, milyen volt a bölcsi, és hol volt?

na mostmár télleg megyek...

képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Júújjjjjjjjjjj, de jóóóók a képek :)))))))))
cuki az összes babóca :lol:

Már én is pont szerettem volna javasolni, össze kéne hozni egy felnőtt partit :lol:
Nagyon szupi lenne.

Mancs,
én is szeretem a tequilát
:lol:
7-et tudok meginni egyszerre :)))))
De utána nagyon csúnyán nézem ki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mancsbá,
mi is őt szeretjük
csakis őt szeretjük
traubit akarunk!!!!
gyerekek talán kérünk
traubit kérünk, HURRÁÁÁÁÁÁ :D

A zene bölcsi nagyon szupi volt :lol: csak jövő héten kezdődik :lol: :lol: :lol:
úgyhogy csak ott voltunk a barátnőmnél
Jövőhéten beszámolok, remélem :D
A barátnőm kislánya Regi, 16 hónapos.
Zsófit pesztrálta, betakarta, hintáztatta, megitatta :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok, nem haltam meg, túléltem, gyökérkezeli a bölcsességfogamat.
D nagyon fáradt vagyok, most nem maradok, aludni fogok :!: puszi mindenkinek. Holnap többet
jumam
 
 


Bubek,
VÁROSLIGET!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek,
KISPEST, DEÁK F. U. 3.! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


oké Gabi, ott leszünk :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mi is! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok, nem haltam meg, túléltem, gyökérkezeli a bölcsességfogamat.
De nagyon fáradt vagyok, most nem maradok, aludni fogok :!: puszi mindenkinek. Holnap többet
jumam
 
 


Zsódajumam,
remélem gyorsan véget ér a kezelés, gyóóóóógyulj meg!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Zsódajumam jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát ez egy nehéz bealtatás volt és szerintem pocsék lesz az éjszaka is. Már megint ez a felszínes alvás. Utálom, hogy nem tud mélyen bealudni és egyfolytában felriad. Szopin szokás szerint bealudt, de ha egy kicsit is mozdítottam, felébredt. Próbáltunk a fr. ágyon visszaaludni, de 2 percenként felriadt, persze sír hozzá. Miért van ez? :( Most már átvittem a helyére, remélem minden rendben lesz.

Bubek köszi a képeket, eddig 9-et kaptam.

Gabi mi is megyünk!!!!!!!!!! :lol:
Egyébként ide is jöhettek, közel a metró, van egy kis kert és persze itt a lakás WC-vel (kamera nincs, úgyhogy bejöhettek - ezt a minitalisok értik).

Sajtine nagyon jók a Zsófis + barátnős képek. Ja köszi az e-mailt, jó volt.

Na megyek lefeküdni, mert aztán ki tudja még hányszor kelhetek az éjszaka folyamám. Jó éjt mindenkinek!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
én minitalis vagyok, mégsem értem! :lol:
Biztos megvártátok, míg elmegyek Livit altatni (amint a képeken láccik, jól sikerült...) és akkor dumcsiztátok az izgit! :evil:

Nyugodt éjszakát!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajtiné,
a második képen mi történt szegény játékbabával? Csak nem Csáki keze van a dologban? :twisted:

Nagyon tetszik a Szöszke Zsófi!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek,
komolyra fordítva a szót, nekem is jó mindkettő!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok, jók a képek.

Pocsék napom volt, azt a kapkodást! De jól döntöttem, hogy nem megyek talizni! Korán keltünk ugye, aztán a Danci emiatt már 11-kor kidőlt. Normál esetben alszik 2-3 órát, de most délben már keltettem, hogy fél-1re odaérjünk a Gabiért. Gerit is persze a legszebb álmából kellett felvernem. Egy órám volt az ebéd elővarázsolásához, se mososgatás, se teregetés, se semmi nem fért bele. Gabi mint a tűz, olyan rossz volt, meg eleven. A Pennis pelust meg annyira kihízta már a Danci, hogy 50 perc!!!! alatt átázott!!! Totál kipisilt, elől, hátul, oldalt, felül... Nem számítottam ilyenre, és mire hazaértünk csak romlott a helyzet. Aztán 2-kor még leraktam aludni a bagázst, persze én is bealudtam és aludtunk fél 5-ig. Danci szerencsére már alszik, de a Gabi itt kukorékol.

Sűrűn ébredős babák Anyukái!
Ezt találtam, érdekes és tanulságos és egyben megnyugtató, hogy nem Ti-mi ronttunk elvalamit. Érdemes elolvasni! Egyébként régen a pszihológus néni ide is írt a Babanetre, csak elfelejtettem a nickjét.

http://www.kismama.hu/kismamacikk.php?id=61&cid=20767

Gabus,
Tetszik az új kalózos Livis vonalzód!

Kép
sasha
 
 


Gabi,

nem !!! azt a babát a kislány tette oda!!!
Zsófi sosem végez fél munkát, porig rombol mindent :lol: :lol: :lol: :lol:
Különben is kitűnő nevelést kap a kislányom. Fekszik, nyugszik, nem támad :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Jucus,
nagyon jót tettél velem ezekkel a videócsipekkel :lol: :lol: :lol:
Annyira szeretem a zenét, és nosztalgiázni is szeretek :P
Remélem minden oké volt. Ha tudsz írjál!!!!

Ja Gabi,
a Sandrától nem volt kedvenc számom, mindegyiket szeretem.
Nagyon szép volt az a lány, gyönyörő hangja csak nem tudott táncolni, idétlen volt a mozgása :roll:

Kép

Kép
sajtine
 
 


gyönyörö=gyönyörű

Kép

Kép
sajtine
 
 


milyen szép egyforma vonalzótok van Ilbával :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Jó Regge!

Ma lesz a második menet az oviban, ott marad aludni! Cumi nélkül, merthogy még mindig emlegeti azt a fránya cumit. Lehet, hogy nem volt még megérve rá, de hát már 4 éves. Jó, én 6 évesen tettem le, de most nagyon bizonytalan vagyok. Meddig fog még miatta szenvedni, már 2 hete nincs cumi.. Visszaadni nem fogom, hiszen már eddig eljutottunk, de nagyon rossz érzés.

ZsóDaJumam!
Örülök, hogy már javul, illetve javítják a fogadat!

Most mondta a rádió, hogy már romániában is verik a magyarokat... Mi van, körbezártak? Remélem nemsokára lenyugodnak a kedélyek, mert lassan életveszélyes lesz magyarnak lenni. Komolyan nem értem. És erről a szemét szlovák kormány tehet, ráadásul egy ősi magyar föld területén, amit ők vettek el tőlünk. Persze a népbutítás miatt már úgy tudják, hogy az mindig az övék volt, komolyan megüt a guta. Szomorú vagyok, hogy ilyen hülye népek léteznek. Az meg hogy náci megmozdulások vannak arra, meg különösen hülyeség, hiszen a nácik őket is írtották... ez már a butaság netovábbja!

:evil:

Kép
sasha
 
 


Sziasztok,

Bubek, délután már láttam, hogy hívtál, aranyos vagy.
Mi valamikor fél 12-kor beájultunk, és nem is nagyon riadtunk fel, úgy kb. 1-ig.
Nem tudom, hogy ez a trópusi időjárás, de Bence hót zizi volt tegnap, nekem pedig frankó migrénem volt, már délelőtt éreztem a légkalapácsokat a fejemben, aztán bevettem egy algopirint, persze semmi hatás. Lementünk Bencével sétálni, de ez az iszonyú forró tornádó csak még dobott egy rajta, így már légkalapácsok hada dolgozott a halántékom körül. Szóval aztán valamikor dél előtt bedőltem az ágyba, szerencsére Benyó is úgy gondolta, hogy most hagyni kéne anyát kicsit pihenni.
Szóval ezért nem mentem. Pite még van, szóval, ha holnap lesz tali, akkor viszem, mert még szuper finom most is. :)

Ja, a légkalapácsok még délután sem hagytak élni. Van másnak is migrénje néha, vagy csak engem szokott megtisztelni. Egy évben kb. 2-3x látogat meg, de akkor egy napig fáj a fejem de úgy, hogy semmilyen gyógyszer nem jó rá.

Csajok, a talis képek szuperek, olyan nagyon lettek a gyerekek. Szonja tényleg, és tényleg nagyon jó húsban van, Bence elbújhat mellette. Mondjuk a fiam nem tudom, hova hasznosítja azt a rengeteg kaját, amit megeszik, de nem husira az biztos. :roll: :wink:

Petra bébi is jól megnőtt, nemsokára már a fiókba se fog beférni.

Gabi, a csajod kibírta rohangálás nélkül a takarón??? (a választ sejtem :wink: )

Ilba, neked akartam mondani, hogy barinőm jár a fiával Tücsökzenére a Camponába, és nagyon szeretik. Nagyon klassz az egész. :)

Bubek néni, holnapra nekem bármelyik jó, szóval akárhol is lesz, megyünk. :) (pitével együtt) Te mikor tervezel menni a bölcsibe Marcival? Mert akkor mennénk veletek majd.

Tücsimami, hogy áll a ház??? Mikor lesz házavatóóóóóóó???? :) :)

És lesz valamikor akkor Árkádos-Ikeás tali? Nekem már lassan érik egy bevásárlókörút!!! :)

Mancs, és bá, milyen volt az iccaka? Remélem okesz.
Ja, és erről jut eszembe, pici koromban mindig úgy énekeltem: ez mind mind bécsi kesztyű, bécsi kesztyű :roll: (jóvanna :))

Lekopogom, nálunk most már két hete alvás van, reggelig. Egyébként azóta, hogy vacsit kap úgy fél 8 körül, legalább 200 ml főzit, aztán persze fél 9-kor szopi is. Remélem, hogy így marad, mert Bence is sokkal nyugodtabb napközben így, hogy éjszaka egyhuzamban alszik. (arról nem is beszélve, hogy én mennyivel kiegyensúlyozottabb vagyok :wink: )

Coolasa, tesómék is régen örökbefogadtak egy tacsit, aki díjnyertes volt, és arra "tartották", hogy díjnyertes kiskutyákat hozzon a világra. Aztán amikor már nem tudott több kiskutyát világra hozni, el akarták altatni, mondván, hogy már nem hoz hasznot......na ezt valahonnan megtudták, és el is hozták. Még sok-sok évig volt boldog élete tesóméknál.

Na puszi
Vendég
 


Hali!

Esztikém ne írj már ilyeneket, hogy alszotok, mert isten bizony megüt a guta. Ma összesen hajnali 4-6-ig tudtam aludni.
Gyermek iszonyatosan érzékeny, egyszerre jön fölül 2 db fogacska.

Nem tudok beiratkozni arra a qrva fősuliba, mert a Neptun nem enged. Most csatlakozott a szakom a Neptunhoz, nem áll a helyzet magaslatán. Én meg két gyerekpesztrálás között éjjel próbálok rá feljutni, hátha sikerül alapon. :twisted: :twisted: :twisted:

Viszont képzeljétek milyen vicces dolog történt velem:
szóval tavaly még kézi rendszer volt ebben a suliban, gyermekem megszületvén ugyebár halasztanom kellett egy egész évet, mert tantárgyhalasztás itt nem volt. A leckekönyvbe a tanulmányi o. írja be a jegyeket egy excel-lista alapján. Na már tavaly is észrevettem, hogy oda bizony bekerült egy fölösleges jegy is egy olyan tantárgyból amiből még le sem tettem a vizsgám :D Gondoltam csak észreveszik a tévedést. De az ördög nem alszik, tegnap elblattyogtam a suliba, kértem egy leckekönyv másolatot, na erre mit tapasztalok? előző lezárt félévemben egy tantárgyból 1 jeggyel rosszabbat írtak be :twisted: mindegy kit érdekel, viszont a halasztott félévemben valóban ott van aláírva az ominózus tantárgyból a jegy. ami nem is rossz :P :P szóval most valakinek a trehánysága miatt eggyel kevesebb tantárgyat kell felvennem, vizsgáznom stb. Hurrá! Én ugyan nem reklamálok :P Szenya vagyok szerintetek?

Most már csak be kellene tudnom iratkozni :P

Hát ez történt velem.

A lakásunk romokban, szétfúrták a villanyászok. Eszti kérdésére válaszolva, november 1-jén már valszeg itt leszünk, szívesen tartok nektek házszentelőt, ha eljöttök ide a világvégére a Megyeri temető mellé :P (bár a közlekedés nagyon jó)

egyébként a talis képek NAGGGYON Jók :D :D
Vendég
 


Tücsimami, szerintem lapulj a fűben, és psssszzzt. Nem alvó kisGörgő mellett ennyi belefér. :wink:
Mi az a Neptun??? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Szupik a képek!
Vuka, milyen volt az éjszaka??? Nálunk nyugis. Ehez hozzá kell tennem, hogy Szonja az első ébredésnél átkerült hozzánk és reggel ébredtem. Hogy hányszor kellt éjjel és hányszor szopizott, szopizott e azt most nem tudom megmondani, mert nem emlékszem :oops: Én ugyanis teljesen KO voltam.
Bubek, a fogzáshoz csak kitartást tudok kívánni. De, amilyen tempóban jönnek elő Marci fogai nem lesz annyira hosszú menet.
Sajtine, jók a képek! Akkor Zsófi egyben baba is volt meg babázott is? Hogy viselte, hogy "molesztálták"?
Jumam, a szememben egy óriási hős vag a fogkezelést illetően. Gyors regenerálódást!
Eszti, hát köszike, de remélem, hogy a mostanában felturbózott csajom lassan vékonyabb formát ölt. Már csak azért is, mert a bicepszem kezdi nem bírni és elég sokat szoktam emelgetni :roll:

Apropó Tücsökmami, Bubek,...láttam tegnap volt egy röpke kérdés csak nem láttam a választ. Mi is Káposztásra megyünk pénteken a zenebölcsibe. Ti az első vagy a 2. foglalkozásra mentek?! Mi valószínűleg a korábbira próbálunk meg odaérni, hogy ebédig tuti hazaérjünk.

Én a Városligetre voksolok, de bárhol lehet a szerdai tali csak az idő legyen normális.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
üríccccsé! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti,
nincsen kedved jönni Neked is Tücsökzenére ide? Csak a hídon kell átjönni.

Gabi,
olyan vagy mint egy fogorvos.
"Tessék öblíteni, üríteni ..." :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sajtiné,
enyém gyereken az ül-fekszik-visszahoz nevelési elvet érvényesítjük. :twisted:

Nem is egyforma!!!! Akkor az összes Lillypie-os meg TickerFactory-s vonalzó is egyforma. :evil:

Sasha,
kalózos? :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska bocs, most látom, hogy bili van a fején :twisted: Tegnap este még rózsaszínű kendőnek láccot, vagy mikor is volt az már?!

Olvastátok a linket amit beírtam! Pszihonéni, aki szopis tanácsadó ír a kisgyerekek alvási szokásairól, szakaszairól és nagyon érdekes, ha nem is fogja az éjszakát átaludni, de azért nagyon jó tudni, hogy normális és egyszer vége lesz és nagoyn jót teszünk a gyereknek.

Gabi oviban, most megyünk reggelizni és utána tanácsadás...

Kép
sasha
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?