Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!
Olvaslak ám benneteket, de nem igazán jutottam oda, hogy írjak is.
Yuyu! Nagyon örülök a jó hírnek, gratulálni majd születés után szeretnék :wink: Ezek szerint kb. mikor Rékababáéknál volt a tali, akkor költözött a pocakodba a picurka? :wink: Jól "összeszedted" a babaszagot :P :P :P

Babriella! Neked mégegyszer nagy-nagy gratula a trónörököshöz!!! :lol: :lol: Nagyon szép a babócátok!!!

Viki! Ugye a Varga dokibácsihoz jársz? A málnalevél teát még Dominál én is említettem neki, de akkor ezek szerint már elfelejtette. :D A 2 ujjnyi tágulás az nagyon szupi, főleg, hogy nem is érezted! Nekem ezt 27 órás vajúdás után sikerült elérnem Daninál :( De a falat le tudtam volna kaparni. Hajrá Dóra baba, ilyen szép méretekkel már ki lehet bújni!!! :lol: :lol: :lol:

Tuntun! Nagyfiad már ilyen fiatalon nagyon jól lát dolgokat az életből!

Most mennem kell, de majd jövök, ígérem meg próbálok nem eltűnni megint :wink: Bocsi, hogy másra most nem reagálok, de dolgom van.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Ja még valami: Holnap lesz Olivér szülinapja. Írjunk az anyukájának? Emma, írsz, vagy próbáljak valamit én?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Mármint Timi anyukájának... :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 

 
 

Sziasztok,

Ani nem gond, hogy belenyúltunk, mert alapból úgy lehet megvenni, hogy Te szereled össze v. külön kell fizetni az összeszerelésért.

Én zöldséget nem sokat raktam el, de azt csak fagyasztva (előtte blansíroztam).

Na tegnap meg hogy jártam :evil: Vettünk fagyasztószekrényt, mert előtte ládánk volt és abban őskáosz, így nagyon utáltam. Szóval beraktam a sóskát fagyasztani és elfelejtettem bezárni a gyorsfagyasztó ajtaját. Becsuktam az ajtót és a gyorsfagyasztó sarka kilyukasztotta a fagyasztó belső borítását :?: :?: Azt hittem a guta megüt. Hát mondom ilyen szerencsétlen hülye is csak én lehetek :oops: :oops:
Vendég
 


Ez csak most olyan "elmélkedős" - Emma után szabadon, nem kell, hogy reagáljatok rá, de muszáj kiírnom magamból:

Olvasok több más topikot itt is és más oldalon is.
1., Meglepődve látom, hogy egyes névtelenségbe burkolózó emberkék (bár nem igazán tartom annak őket) veszik maguknak a bátorságot és el kezdik pocskondiázni az általuk kiválasztott személyt, szólásszabadság jelszóval!!!!!!! Na most a többiek vagy összefognak és megkérik finoman szólva, hogy álljon arrébb, vagy befogják a "szájukat" és az illető egy ideig bírja, majd közli, hogy akkor inkább Ő már többé nem megy oda. Kérdem én, mi jogon veszi magának a bátorságot bárki is, hogy olyan emberekről mondjon negatív véleményt, akit csak annyira ismer amennyit éppen elolvas tőle és az tuti, hogy nem elejétől a végéig a topik, a privikről nem is beszélve. Miért van az, hogy egyesek azt hiszik hacsak nicknevük van, akkor bármit megengedhetnek maguknak? Vagy a többiek akik állítólag együtt vannak a topiktársaikkal, miért csak azt kérik a "homályembertől", hogy a kiszemeljét inkább bombázza priviben? Akarva-akaratlanul miért rúgunk bele a másikba?
2., Egyre több topik lesz zárt, a fenti okok miatt, zugolvasók miatt vagy csak úgy. Na ezzel most nincs is semmi baj, hiszen mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy nyilvánosan "éli-e" az életét v. inkább egy zárt körrel osztja meg. DE: kérdem én utána miért kell belerúgni a nyilvánosan továbbírókba????? Miért pocskondiázza az állítólagos "barát-sorstárs" a másikat és "bocs akkor én már törlöm magam, mert semmi értelme itt lennem", "meg úgysem voltál nekem szimpatikus" és hasonló baromságokkal? ÉS: miért kell annak a másiknak magyarázkodni, hogy Ő tulajdonképpen nem is akart rosszat, meg Ő nyilvános szeretne maradni stb............ Meg miért van itt a fórumon olyan sok "jajjjjdeegyenes, énaztánmindenkinekbeolvasokember"?????? Mert néha lehet olvasni, hogy én aztán mindenkinek megmondom az igazságot, ha tetszik, ha nem, és nem érdekel, hogy az állítólagos "barátomat" megbántom, mert ha nem tetszik a véleményem akkor nem kell olvasni! Na ebben a 4 szóban van csak az igazság!!!!!!!!! Mert ne mondja nekem azt az ilyen mindentmegmondós, hogy Ő az életében még sosem csinált olyat, hogy inkább nem szólalt meg, csak ne bántsa meg a másikat, mert az hazudik vagy olyan bunkó, hogy mindenkibe gátlás nélkül belegázol. Hiszen a kultúrember, pont azért az, mert tud disztingválni.........
Vendég
 


Én vállalom, hogy néha agyamra megy a férjem, a gyerekem az apósom, a szomszédom és mégsem szólok rá/neki, mert nincs értelme ilyen dolgokon vitázni. DE: félreértés ne essék, én nem tartom magam megalkuvónak, csak úgy érzem, hogy tudom mikor kell az embernek átsiklani a dolgok felett. Az élet pont attól szép, hogy nem vagyunk gépek és vannak különféle érzelmeink, szerelmünk, haragunk.......
ÉS: én úgy érzem, hogy a Ti esetetekben is így cselekednék. Nem azért, mert párotokkal már személyesen is megismerkedtem, hanem azért, mert úgy érzem, hogy olyan "kapcsolat" alakult ki az ittlévők között, hogy harag, bántás nélkül meg lehet mondani, ha valami nem tetszik és mégsem rúgunk bele a másikba. Én úgy látom, hogy amelyik topiknál ilyen dolgok előfordulnak/előfordulhatnak ott igazán csak a külsőség volt az egymás élete/sorsa iránti feltétlen érdeklődés, mert akik szívből teszik ezt, azoknál szerintem nem lehet egymásba rugdosás!!!!!!!!

Na most a zárómondat: nem rúgott belém senki, nem bántott meg senki semmilyen fórumon, csak gyarló és ezáltal kíváncsi ember vagyok, sok helyet olvasok - nekem ilyen sok időm van :oops: :oops: - és felfordul a gyomrom az ilyen kétszínű, mindenkinek beolvasok emberektől!

Na most kedves "topikbarátnőim" most nagyon sok voltam, de úgy érzem, hogy Ti vagytok azok, akik megértitek a gondolataimat.

Lehet, hogy ezek után lesz egy-két beszólás (na nem tőletek), de vállalom.
Vendég
 


Tuntun teljesen egyetértek veled. Én is szoktam "zug" olvasó lenni. És bizony sokszor volt, hogy szívesen beolvastam volna az illetőnek, de mivel nem irogatok oda, csak olvasom ezért nem tettem.

Dadomi jó, hogy jelentkeztél. Nem eltünni. Mesélj mi újság veletek? Gyerkőcök nem betegek?

Evelin mióta kiderült az allergiája és kapja rá a cseppeket azóta minden rendben vele. Megszüntek a csúnya mélyről jövő köhögése. Pedig már oviba is jár ahol tele van az udvar mogyorófával amire allergiás. És kiesett az első fogunk kb. 2 hete. A többi még nem mozog. De érdekes, hogy pont az ami elsőként bújt ki neki.
Én már nem is merem írni, hogy Rékám mennyi kg és cm. Szegénykém majd egy évvel idősebb és mégis pár kilóval könnyebb. Pedig amennyit eszik más már gurulna tőle.
Én hétfőtől már dolgozom. Remélem nem érnek kellemetlen meglepetések bent (pl. óraszám levétel). Majd kiderül.

Többiek merre? Emma? Banoed férjeddel mi újság? Jól vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök,hogy előkerültél Tuntun!! :D
Én is egyetértek Veled és én is szoktam olvasni az ilyen alakok hozzászólásait. A legdurvább az,amikor olyan topikban támadnak,ahol a gyermeküket gyászolják az anyukák...és jönnek az ilyen alakok és beszólogatnak... nekem is elszállt már tőlük az agyam :?

Rékababa!
Örülök,hogy Evelin jól van :D

Mi jól vagyunk,Lara egyre többet beszél. Én beiratkoztam a suliba,úgyhogy jövő héttől minden szombatom foglalt :D már várom :D
Még jövök néhány képpel,talán most lesz időm kicsinyíteni....

Ani!
szépek a gyerkőcök méretei :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Köszönöm lányok, akkor ezek szerint nem csak engem keserít el az ilyen "emberek" viselkedése.
Mesi, sajnos ott már egymást is :cry: :cry:

Rékababa, örülök, hogy Evelin jól van. Elmosolyogtam magam a fogkiesésnél, elképzeltem a tündérkédet. :lol: :lol: Olyan aranyosak ilyenkor. Én úgy tudom, hogy általában olyan sorrendben esik ki, ahogy jön, de cáfoljatok meg.
Rékát ne féltsd, egy lány úgy szép ha nyúlánk. Legalább nem lesz gond a súlyával. Ricsikém is kb. 135 cm és 27 kg és rengeteget eszik és még nassol is.
A munkahelyet ne is mondd, szörnyű, hogy az embernek még a szabadságán is "rettegnie" kell, hogy mire megy be. :? :?

Mesi, na akkor kösd fel a gatyád :D :D Alig vártam, hogy Erik megszólaljon, most meg hogy lefeküdjenek. Képzeld el amikor egyszerre beszélnek. Eriket nem mindig lehet érteni, ezért mindig szegény Ricsinek mondom, hogy hallgasson már és ismételtetem a kicsivel, hogy mit mondott. :lol: :lol:
Suli jó lesz, egy kicsit kimozdulsz a gyes körből. Én szombat-vasárnap jártam, az mondjuk néha fárasztó volt, de most meg hiányzik. Nem baj nemsokára kezdődik az angol, aztán ha mindenki úgy akarja akkor nem sok szabadidőm lesz, viszont több lesz a pénzem. :lol: :lol:
Én kicsinyíteni email-küldéssel szoktam, bár van photascape-m, de nekem ez egyszerűbb.
Vendég
 


Ne iis mondd Tuntun! Be nem áll a szája...rendesen élvezem a csendet ha alszik :D de azt is imádom,ahogy próbál beszélni.
A legújabb szava: "beszóltál"-eszóóótáá :D mire rájöttünk hogy ezt mondja ...:D nem tudom hol hallotta :shock:

Nekünk szokott lenni a gépen program hozzá,de mivel szám-tech-es a Férjem, a mi gépünk sose jó és újra kell telepíteni,így azt elfelejtette visszarakni lemezről....tudod...a suszternek mindig lyukas a cipője-na a mi gépünk is mnindig gázos :D
Szegénynek nincs sok ideje rá. Azt mondtam,megtanulom én is újratelepíteni :D

Iwiw-re sikerült feltennem néhányat :)

Dzsippel miujs?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Jelentem élek még :lol: Ne haragudjatok,szinte minden nap olvaslak benneteket,de írni azt már nem nagyon van időm(persze arra van az embernek ideje,amire szakít :oops: )de tudjátok egyedül a 2 gyerkőccel......na de nem panaszkodok!!! Csilla bölcsizik,Noncsi unja magát ezerrel,és alig várja,hogy kezdődjön a suli,már nem tudom hányszor bepakolt meg kipakolt a táskából,de még mindíg nem tudja,hogy melyik könyvet hová rakja :lol: imádom,ahogy készülődik! Nekünk kedden kezdődik a suli az évnyitó után. Voltunk Budapesten is a dokinéninél,minden rendben már "csak" 3 allergiája van,parlagfű,feketeüröm és pázsitfélék :roll: most tüsszög rendesen,de más tünete nincs,enni is eszik jól,hízott is 2 kilót a nyáron,kezd nőiesedni :D Pesten megmérték,119cm,és 23 kiló.......Csillát nem vittem mostanába tanácsadásra,mostmár megvárom a 2 éveset. Nagyon sokat beszél,tud már 5 mondókát,amit játék közben mindíg énekel :lol: cumizik ezerrel és a pelusról se hajlandó lemondani :roll: de mindegy nem erőltetem egyiket se. Csütörtökön vioszem vissza kontrollra(májusi balesete),de szerintem nem lesz gond,igazából,csak a saját megnyugvásunk miatt megyünk. Én dolgozok,Apa is jön haza majd szerdán. Na rólunk ennyit!
Dórikának üzenem,hogy ilyen kis formás babócának már kint a helye,anya már szivesebben simogatna idekint! Szurkolok,hoyg minden úgy legyen szüléskor,ahogy az nektek jó!
Tuntun nálatok is zajlik az élet,sajnálom azt a drága járgányt,fagyasztóddal most mi lesz? Azért még jól működik,vagy azt is cserélni kell? Lányok le a kalappal előttetek,hogy ilyen konyhatündérek vagytok,én ilyeneket nem szoktam csinálni :oops: nem is izgat különösebben,mert anyu mindíg csinál nekünk is :wink:
Rékababa,kár,hoyg nem jöttek rá előbb erre az allergiára,szegénykém milyen sokat volt beteg.......majd meglátod,sokat erősödik az immunrendszere,és nem fog minden sz..rt elkapni.
Mesi,hol vannak már azok a képek Lara babáról???????? :) sulihoz kitartást!!

Kép
Kép
josi
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Julcsi neked akartam még,hoyg ne haragudj,hogy amikor találkoztunk,nem mondtam,hogy sajnálom a dédit :( ....... ahogy a többiek is mondták az élet megy tovább........azért próbáljátok meg jólérezni magatokat,kívánok hozzá még szép napos időt!!! :wink:

Kép
Kép
josi
 
 


Josi!

nincs meg a kicsinyítő progi a férjem meg éjszakás,de iwiw-en meg tudod nézni,priviben megírom a nevem :)

Örülök,hogy jelentkeztél :D cuki lehet Noémi ahogy készülődik :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Josi, de jó hogy jöttél :lol: Az is jó, hogy olvasol, aztán majd jössz amikor tudsz/akarsz. Szóval: a hűtőt nem kell cserélni - mert alatta ugye szigetelés van (elvileg), így nem szökik sehová a hideg, de azért apósom adott valami vackot amit szám.gépeknél használnak vízmentesítésre és azzal betapasztottam. Igaz, hogy fekete színű, "jól" mutat a fehér ajtón, de kit érdekel. Aztán utána mondta a férjem, hogy miért nem ragasztottam be a medencejavítóval? Hát miért nem: mert nem volt annyi eszem. :oops: :oops:
Dzsippel semmi, hívtam őket többször nem volt ott a pasi, aztán megadtam a teloszámot, de nem hívott vissza. Holnap nyitva vannak, majd hívom őket.
Noémi jó fej lehet ahogy pakol ki-be. :lol: Kedden kezdődik nálunk is a suli, de itt nincs évnyitó, hanem a gyerekeknek van reggel iskolagyűlés.
Csillával biztos nem lesz gond, de tényleg az a fontos, hogy Ti megnyugodjatok. A cumizás nálunk is megy, de csak a kiságyban, napközben egyáltalán nem. A bilizést mi is szüneteltetjük, mert Erik rövid időn belül 2x volt most beteg. Elég gyenge volt és nagyon ment a hasa. Ugye akkor nem akart ráülni, mi sem noszogattuk és azóta nem is akar a biliről tudomást sem venni. Nem baj, majd visszaszokik, vagy újra rákap :lol: Semmiről nincs lemaradva.
Konyhatündérkedés: ha már itt vannak a fák, meg a zöldség is, csak nem hagyom kárbaveszni. Néha kedvem sincs hozzá, de akkor kell csinálni amikor van és kész. Persze minden lehető módot megragadok, hogy minél könnyebben menjen a dolog és ne kelljen naphosszat a konyhában álldogálni. :wink: :wink:
Az egyedüllétet maximálisan át tudom érezni a férjem a héten másodszor alszik itthon :cry: :cry: De ilyenkor is amint hazaér, rendberakja magát és már alszik is, mert annyira ki van fáradva.
3-4 órákat tud aludni egy nap. Most a hétvégéje szabad, ilyenkor szokott feltöltődni. Épp mondtam neki este, hogy feküldjön le, mert a gyerekek biztos, hogy 8-kor ébresztik, azt mondta az nem baj, de legalább nem kell 4-kor kelnie.
Vendég
 


Ma este összevesztem a nagyfiammal, mert figyelmetlen volt és a biciklijével megkarcolta a kocsim fényezését. Ugye ment a leszidás, majd mondtam, hogy menjenek be kezet mosni és vacsora. Máskor amikor mondom Eriknek, hogy menjen Ricsivel kezet mosni akkor megy a nyávogás, most a kiabálás hatására kullogott a bátyja után és mondta: igen. :lol: :lol:
Amikor valamiért hangosan szólok rájuk az én arany kisebbikem lehajtja a fejét, rám néz alulról és rosszalló hangsúllyal mondja nekem, hogy: anyuci.
Anyuci, apuci és Ricsike van.
Itt nyaralt a sógorom középső fia, aki szintén Ricsi. Erik nem volt hajlandó Ricsinek szólítani (holott a bátyja nem volt itthon), hanem vagy másiknak szólította, vagy öcsinek (az öcsi a sógorom legnagyobb fia, Ő előtte volt itt). :lol: :lol: Gondolta magában neki csak egy Ricsi van :lol: :lol: Hátha majd megtudja, hogy az apját, hogy hívják!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Na elköszönök, mindenkinek szép hétvégét kívánok!!!!!
Vendég
 


Hahó!
Igenis, Tuntun, jelentkezem! :mrgreen:
Főleg, mert hiányoztatok, olvasni olvastam, de mire írtam volna, közbejött valami. Nem csak pár sort akartam idedobni.
Először is: drukk Zsombinak, Yuyu, nagyit nagyon sajnálom... :cry: Jól teszitek, hogy kikapcsolódtok, lányokkal maximálisan egyetértek.
Viki, húúú, ezek de jó hírek! Namost tudnék mesélni dokibánk vizsgálati módszereiről :lol: ; nem baj, ha megindul Dóra, jó nagy súlya van, te is jól állsz és a vérnyomásod miatt sem ártana.
Szép méretekkel rendelkeznek a kétévesek ám! :lol: Én nemtom, most Ármin mekkora. Pelus sajnos hozzánőtt, abszolút nincs ingerenciája arra, hogy ne így legyen. Oda pisil, ahol éri, illetve, visszatartja... :shock: Valahogy fél a végterméktől, vagy nemtom. Nem baj, végülis Hanna is 3 évesen lett szobatiszta... :twisted: Beszélni beszél már, sokat és egész szépen. Szétröhögjük rajta magunkat sokszor.
Tuntun, én is majdnem így jártam a hűtőnkkel, de én "csak" a belső ajtónak valami bizgentyűjét törtem le.
Ügyesek vagytok, konyhatündérek!
Rékababa, örülök, hogy jól van a lánykád! Nekem is feltalálhatna valaki valamit, mert irtó rosszul viselem ezeket az allergéneket mostan.
Tuntun, a felháborodásod a fórumokkal kapcsolatban jogos szerintem, én is hasonlóképpen érzek, bár mostanában nem olvasgatok. A kérdésedre meg is válaszoltál szerintem: pont azért mernek így viselkedni az emberek, mert névtelenségbe burkolózhatnak, nem kell válllaniuk az arcukat sem, úgy érzik, így mindent lehet. Nincsenek gátlások. Régebben, kb 2 hétig én is írtam az Elvesztettem kisbabámat topikba, de nem tudtam beilleszkedni, az ő fájdalmuk még nagyon intenzív. Ők bántják egymást? Nemmondod...
Josi, Noémi irtó aranyos lehet, ahogy pakolászgat... :lol:

been
 
 


sziasztok

Csak egy gyors bekukk...tegnap nagyon jó volt Dávodon,csak ma nem jó-nekem legalábbis...pár napja már nyüglődtem,fájt a torkom-gondoltam,hogy az allergiától,meg fájt a gyomrom meg a hasam,tegnap,mire hazaértünk,belázasodtam. Reggel doki-szép kis vírus,csak én nem hányok,stb...nem részletezem...Hát,ilyenben sem voltam még. A torkom is a vírustól van oda. Remélem a gyerekek nem kapnak el semmit-így ovikezdésre...
tuntun teljes mértékben egyetértek veled az ilyen emberekkel kapcsolatban,ugye már nekem is volt részem ilyenben,irtó sz@r,mikor úgymond magyarázkodsz,hogy te azt nem úgy gondoltad,stb...de a másik akkor is bánt,mert azt hiszi,ő az ász.
Én is néha belesek abba a topikba,és tényleg durva,ahogy szegényeket időnként bántják. Aki ebben nincs benne,az nem tudhatja,milyen elveszíteni egy babát,sőt,mindenki másképp éli meg,az tuti. Meg egyébként is,minek kell bárkit bántani???Ide jövünk,"beszélgetünk",gondolatokat cserélünk,stb...erre való a topik,nem? Itt is vannak nézeteltérések,de ezeket normális ember módján meg lehet beszélni,nem? Meg egyébként is,mi lenne,ha mindenkinek mindenben egyezne a véleménye????
Na,megyek,csajok,lefekszem,igyekszem majd még jönni!!!!
Vendég
 


Emma,te mit szedsz allergiára???
Ha semmit,aki napi 1 calcimusc mindenképpen!!!Meg jók a homeósok is!!!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

volt tegnap termés rendesen :lol:
Csak átfutottam :oops:
Bocs ,de szét megy a fejem :cry:

Ani:mi ebben vagyunk épp.
LAcinak már nem megy a hasa.A nyirokcsomói meg voltak duzzadva.
Na de,fájt a hasa rendesen.

A gyerekenek meg vírusos torok gyulladásuk van
berni611
 
 


Emma!
Én írtam a "babaelvesztős" topikról,de nem egymást bántják,hanem néha beírnak a zúgolvasók,mert azt hiszik ők milyen "okosak" ....

Berni,Ani!
Jobbulást Mnidenkinek!

Egyébként nekem is szétmegy a fejem :(

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Jó reggelt!!!

Aninak és a fejfájósoknak jobbulást!!!

Mesi, Emma - én nem arról a topikról beszélek - nem is tudtam, hogy van ilyen is :oops: :oops: - hanem az S.O.S. kezdetűről. Na ott nagyon eldurvult tegnap a helyzet. Tegnap az egyik "jóbarát" minősíthetetlen hangnemet engedett magának :shock: :shock: Teljesen le vagyok döbbenve.
Na mindegy ez nem az én dolgom és a tegnapi után úgy döntöttem, hogy nem is érdekelnek már ezek a topikok.
Vendég
 


Ani, basszuskulcs, gyógyulj meg hamar, te szegény! Nálunk emberem kínlódik, nagyon fáj neki is a torka, náthás és köhög, de azért megy dolgozni... :? Én az allergiámmal kínlódok, nekem is piszokul fáj a torkom is, de sztem az allergiától. Nem szedek semmit, calcimuscot nyomom azért (de úgy érzem, nem ér semmit...), Diaphillynt veszek be, amikor nagyon fulladok.
Hú, na jól összekevertem itt a mondanivalókat, bocs Mesi, Tuntun... :oops: Na, az SOS kezdetűre gondoltam én is, abba írtam én is anno egy kicsit. De most megyek és megnézem, miért bántják őket már megint... Áh, lehet mégse megyek, csak felhúzom magam. El akartak menni egyébként zártba. Pont ezek miatt a hülyék miatt.
Nem akarok kitérni a levél megírása elől, fogalmazom a mondanivalót nagyon magamban, de éppúgy nem megy, ahogy pár hónapja se ment... Ha holnap estig nem szülök meg valamit, Dadomi, áttestálom rád, ha nem baj... :oops:
Itt még mindig rohadt meleg van. Ki hogy van ezzel?

been
 
 


Jah, fejfájósoknak is jobbulást, itt a front, csodálom, hogy az enyém még nem fáj, pedig szokott... le is kopogom gyorsan.

been
 
 


Emma, ott most nem idegen a kerékkötő, hanem egy-két zártba elment "barát" :? :?

Nálunk fél egy óta eseget, nem vészes, de legalább felfrissül a levegő.
Leengedtük a medencét, elpakolgattam a vízijátékokat. Apa paradicsomot szedett és hívogatta telefonon az ismerőseinket, hogy jöjjenek és vigyék :lol: :lol: Rengeteg van és én már nem akarok eltenni.
Képzeljétek jövő hét után 3 napig az egész városban nem lesz gáz karbantartás miatt. :evil: :evil: A gyerekeknek az iskolába csomagolni kell hideg kaját, mert nem kapnak főtt ételt. Miért is nem tudta a Tigáz nyáron megcsinálni ezt, amikor nagyon sokan nem is voltak itthon? Az eszem megáll rajtuk. Na nem mintha nem bírnánk ki főtt kaja nélkül, meg fagyasztva is van, de azért mégis....
Ráadásul ugye melegvíz sem lesz és hol melegítek vizet ha nem lesz gáz? Rakok ki a napra vizet melegedni? Ahogy én a kultúrlakosokat ismerem lesz ebből még patália!
Vendég
 


Hú, Tuntun, gáz lesz ez a gáztalanság... Villanyrezsót szerezzetek be szerintem... :? Naggyon durva.
Megnéztem mégis az SOS topikot, és nagyon elkeseredtem. :cry: Bár valahol ez várható volt, hogy kettészakad majd, ha többen lesznek babások, de arra a primitív hangnemre, amit használtak egyesek, semmiféle veszteség nem lehet indok... Szomorú vagyok.

been
 
 


tuntun,3 napig???Ezt hogy képzelik??Egy nap még oké,itt is szokott lenni 24 órás gázszünet...nade 3 nap :shock:
Jól lehült a levegő...
Bár nekem melegem van,37.5-nél nem megy lejjebb a hőm,ha belegebedek,akkor sem :?
És holnap szüret. Hurrá :cry:
Na mindegy,addig kúrálom magam. Megvagyunk vele hamar,a fehér nem sok,de a hátam közepére nem hiányzik.


Olivér drága,ha esetleg olvassa valaki,akivel találkozol,adja át jókívánságunkat!!!!Nagyon-nagyon boldog születésnapot Neked!!!!
Vendég
 


timesz írta: nekem ő a legszebb ajándék és azt kívánom, még nagyon sok szülinapján köszönthessem fel ÉN IS!!!!!!!!


Ezt drága Timi egy évvel ezelőtt írta...

Drága kicsi Olivérnek nagyon boldog születésnapot!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Dadomi, :cry: :cry: :cry:

Isten éltesse sokáig Olivért:
Kép
Vendég
 


Dadomi, Ani ha Timesz anyukája az ismerősötök az iwiw-en szerintem ott küldjetek neki egy köszöntést Olivérnek.

De ez csak egy ötlet!!!
Vendég
 


Du. elmentünk bevásárlókörútra és sikerült mindent megvenni a gyereknek, már csak suliba kell mennie :lol: :lol:
Itt olyan felhőszakadás volt du. és most is elég hűvös van, de olyan jólesik, hogy csak na......

Ani, hát nem tudom még mi lesz, de előre fázom tőle. Még a mosógéppel sem tudok vizet melegíteni, mert bele van kötve a szivattyúja a lefolyóba. :? :? Lehet, hogy Apával idehozatok egy lakókocsit :lol: :lol:
Vendég
 


Néhány kép :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi! Kiscsajszid nagggyon szép!!!! Kész kis hölgy már! :D

Csajok, utólagos engedelmetekkel írtam Timi anyukájának - Emma remélem nem haragszol érte!!!! :oops: . Aki kéri annak elküldöm priviben a levelet. Nem tudom, hogy fog nektek tetszeni, köbö fél órán keresztül írtam azt a pár sort :oops: :oops: :oops: remélem Timi anyukája nem veszi rossz néven.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Köszi Dadomi :D

Én kérném priviben ha lehet,a másik topikból "ismeretem" Timeszt...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Ani nagyon sajnállak,neked inkább holnap is pihenned kéne,pláne nem hiányzik,hoyg még jobban beteg legyél!! Leszüretelik a szőlőt nélküled is,nem?
Dadomi én is kérek a levélből.
Olika sok boldog szülinapot!

Kép
Kép
josi
 
 


Mesi, Lara gyönyörű és az a nézés!!! Mikor kezdődik a suli tudod már?
Vendég
 


Tuntun!
Jövő hét szombaton és minden szombaton menni kell dec.12-ig. Már megvan a komplett órarend 2 hete :D állítólag könyveim is lesznek ingyen ;)
Kész van a szakdolid?

Ani!
igaza van Josinak,inkább kúrálgatnod kellene magad... gyógyulj meg gyorsan :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Küldtem privit csajok!

Viki!!!!! Nagyon eltűntél!!!! Talán már babázol?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Szerintem nem meséltem még Nektek, ha igen bocsi :oops: :oops:
Ricsikém utálja a rózsaszín színt (mondjuk maximálisan meg tudom érteni, mert én is). Amikor nyávog, akkor szoktam neki mondani, hogy elmegyünk és veszünk neki rózsaszín bugyit v. zoknit 8) 8) Mikor táborban volt, akkor apával vettünk neki egy rózsaszín Barbis kockás füzetet és elrejtettük a sulis cuccai közé :roll: :roll: Holnap lesz a nagy készülődés már alig várom, hogy meglássa, úgy fog dühöngeni, hogy csak na :mrgreen:

Ma is mondtuk, hogy megyünk az Office depoba, kérdezte, hogy miért. Erre mondta neki Apa, hogy rózsaszín füzetcsomagolóért :mrgreen: . Erre a fiam válasza, hogy fölösleges pénzkidobás, mert úgyis összetépi 8) 8)

Ne kövezzetek meg, de úgy imádom szekálni azt a gyönyörű fejét. :oops: :oops:
Vendég
 


Tuntun :D majd meséld el hogy reagált...

Dadomi!
megkönnyeztem a leveled :( sztem jó lett,biztos nem fogja sértésnek venni.

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi, itt fekszik mellettem. Na nem a bekötött, hanem a belső anyag, amit bele kell építenem. :oops: :oops: Még van kb. 2 hetem, hogy leadjam (ezt én szabtam ki magamnak). A határidő az okt. eleje, de én leadom szept. közepén, mert várható, hogy a konzulens belejavít. Egyébként nov. 8-án kell a véglegeset leadni.
Vendég
 


Mesi, jó korán kezditek. De tök jó lesz Neked :D :D

Nekem is eszembe jutott Viki, hogy ha nálatok is így lehűlt a levegő, hátha Dóri is úgy dönt, hogy kíváncsi a külvilágra. :lol: :lol:

Dadomi, majd nekem is légyszi és köszi Mindenki nevében, hogy rászántad magad, mert elég nehéz lehetett megfogalmazni. :cry: :cry:
Én annak idején zugolvasóként Őt is olvasgattam még a másik topikban, meg ugye a Nadimoval is beszélgettünk róla. Aztán amikor bekövetkezett az, aminek nem lett volna szabad, akkor kezdtelek el Benneteket olvasni.
Egyébként akkor nagyon nagy hatással voltatok rám, amikor összefogtatok és csoportosan elkísértétek utolsó útjára.
Na de ez most nem erről szól, ne hangoljuk le magunkat pont Olivér szülinapján.
Vendég
 


remélem is Tuntun...már nagyon várom :D

ja...képzeljétek,hosszú idő után újra hordok szemüveget,a suli miatt csináltattam főképp,hogy mindent jól lássak :) nagyon fura hordani,na meg az hogy élesen látok :D
nem volt rá nagy szükség eddig -mert csak a vezetéshez használtam,mivel távolba kissé rosszul látok,itt pesten meg nem vezetek- szóval kb. 5 éve nem volt rajtam szemüveg :D
de most van új :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi! Ennyire érzelmesre sikerült volna? Pedig nem akartam...

Tuntun, elküldtem neked is.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Háát én gyakran megkönnyezek dolgokat...nem sírok,csak néhány könnycsepp kicsordul....lehet hogy csak rám volt ilyen hatással,de olvasás közben belegondoltam abba is,milyen kegyetlen tud lenni az élet... :(

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Köszi Dadomi!!! Szerintem nem lett érzelmes, csak maga a tény :cry: :cry: Egy udvarias, kultúrált levél, ez így jó ahogy van. Köszi mégegyszer, hogy meglépted, remélhetőleg anyukája válaszol rá.
Vendég
 


Na lányok elmegyek vacsizni, mert az még elmaradt.

Puszi Nektek és jó éjszakát!!!!!!!!

Most hallom, hogy a szomszéd kisfiú még aktívan kint van az apukájával az udvaron (3 éves) :shock: :shock: :shock: Az én nagyobbam is legalább másfél órája alszik. :lol: :lol:
Vendég
 


Folyamatosan nézem az iwiw-en, hogy elolvasta-e már a levelet :oops: De nem hinném, hogy ilyen későn még internetezne. Remélem azért valamennyire sikerült szép napot "varázsolniuk" Olivérnek.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Devcsa! Olvasol még minket? :P :lol: Múlt héten szombaton láttam kicsi fiadat Domboriban! De téged nem láttalak, pedig nagyon nézelődtem, hogy ott vagy-e valahol.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok!

Ez a hideg front Dóra babát nem hatja meg... :? :? :? :? :? Pedig igazán reménykedtem/reménykedek... a Varga is ügyeletes ma... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: azonkívül, hogy délután egy jót tudtam aludni... majd kiderül éjszaka, hogy hat e még a hideg front... :) Köszönöm, hogy gondoltok rám... olyan jól esik... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sajna sok témához nem tudok szólni... mert nem vagyok "érintett"... :? :? :? :? de igyekszem behozni a lemaradásom....

Mesi... lehet, hogy már volt róla szó... :oops: :oops: :oops: :oops: milyen suliba fogsz járni?????

Ani... szüret... pffff. nem hagyhatod ki?... inkább pihend ki a lázt... :wink:

Tuntun... rózsaszín füzet... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: húúúúúú én nagyon szeretem az ilyen tréfákat... :lol: :lol: :lol: :lol: lennék nálatok légy a falon amikor fiad meglátja.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gáz... ez tényleg gáz...
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: 3 nap nagyon sok idő.... :? :? :? :? :?
vikiviktor
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: