Új privát üzeneted érkezett!

Dominak boldog névnapot!!! Most csak ennyi, holnap megyünk haza :cry: Vasárnap meg előszülinapozás Anyuméknál, de azért közben még jövök...

Babriella, nem mész még szülni? :D :wink:

Emma, tök jók a képek :D

yuyu79
 
 


Bocs, ez dupla lett :oops:

yuyu79
 
 


Nem baj Yuyu, duplán is szívesen olvasunk! :lol: Tök jó, hogy ti is ennyit mentek! :D Mi barátnőzünk mostanában sokszor; én az én barátnőimmel, hanna meg az ő gyerekeikkel. :D Ármin is már beállt bandázni; tegnap olyan jól eljátszottak hármasban, mi nagyok meg közben dumáltunk. :D
Mesi, nemmondod, matektanár férjedurad? Hűűű, minden elismerésem! Mármint neki. Mindenkit irigylek, akinek van agya a matekhoz! Jah, téged is, persze! :lol: Jó lesz a fősuli biztosan, élvezni fogod. (Komolyan gondolom!) Pesten van amúgy?

been
 
 

 
 

Jesszusmária, Enikő mindjárt egy éves lesz... :shock: :lol:

been
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Köszönöm a hiányolást, aranyosak vagytok! Folyamatosan olvaslak Benneteket, így képben vagyok, de nem tudok írni.....
Ne haragudjatok, de egy időre eltűnök az életetekből, amíg rendezem soraimat.
Nincs nagy gond, hiszen mindannyian egészségesek vagyunk - és ez a dolog a legfontosabb!!!! -, de sok más van, ami miatt nem tudok jönni!
Leírni túl hosszú lenne, meg nem is publikusnak szánnám, de ígérem visszatérek még!

Utólag Josinak, Dominak kívánok nagyon-nagyon boldog névnapot!!!!!
Enikőnek előre is nagyon boldog szülinapot!!!!!!
Mesi gratulálok, hogy felvettek, igaza van Dadominak a nehezén túlvagy!
Babriella, Viki vigyázzatok nagyon magatokra!!!!

Bocs ha valakit kihagytam nem szándékos volt!

Legyen szép napotok és vigyázzatok magatokra!

Mindenkit puszilok és biztos, hogy jövök még!
Vendég
 


Dominak utólag is nagyon boldog névnapot.

Tuntun ha gondolod privit is írhatsz. Persze csak ha szeretnéd.
Vendég
 


Tuntun, nemáá, mi a baj? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nekem is írhatsz privit, ha szeretnél, vagy akár E-mailt... Remélem, hamar rendbejön az életed! Addig is: nagyon fogsz hiányozni... :cry: :cry: :cry:

been
 
 


tuntun,tényleg remélem,hogy semmi komoly!!!!
Nagyon-nagyon fogsz hiányozni!!!!
És tényleg,írj privit,vagy emailt,vagy iwiw-en,vagy telefonon,stb...
Vendég
 


Tuntun!
most megijesztetteél...amint látom,a többieket is ....
szívesen veszem én is a privit vagy mailt....szólj ha segíthetek vmiben..

Emma!
igen matek-szám.tech. szakos,de csak mellékállásban tanít,mert tanárként nem keresne annyit,mint amennyit azzal amit most csinál. az informatika területén dolgozik egyébként.
A suli a XI. kerben van,nem túl messze innen,bkv-val kb. 35-40 perc :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Tuntun, sajnálom én is, hogy gondjaid vannak, remélem hamar megoldódnak :shock: :wink: Nekem is írhatsz privit :-) (De gondolom biztos nem érsz rá most ilyenekre...) Remélem jössz hamar újra...

yuyu79
 
 


Köszi a köszöntést!!

yuyu79
 
 


Sziasztok csajok!

Dominiknek Boldog Névnapot!
Kép

Ugyan ilyen járólapunk van nekünk is :-)


Nagyon édesek a gyerekek,tök jól sikerültek a képek.
Csajok úgy látszik ez a Júl. vége augsz eleje mindenkinek besűrűsődőtt :cry: :cry: :cry: gondokkal ,bosszúságokkal és tenni valókkal.

Rékababa :figyú mi annak a spraynek a neve amit nyelvre fújnak magas vérnyomás esetén?


Kismamik jönnek mennek itt a frontok :wink:
Pusz mindenkinek!
berni611
 
 


Szijja, Évi!
Kinek van magas vérnyomija, ugye nem neked?
Bizabiza, nekem is eszembe jut Babriella, merre lehet itt a nagy frontok idején... :wink:
Devcsa, te is nagyon eltűntél, elnyelt tán az atomerőmű? :mrgreen:

been
 
 


nna,képek...(sok leszek,bocsi)...
Előszöris:konyha-átalakulás:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kislőd:
Kép
lovaskocsikázás Kép
Kristóf a kötélpályán:
Kép
Kép
Ez a valami forgott,ha tóltad: Kép
Vendég
 


Berni magasvérnyomásra nem adnak száj alá spray-t. Különben Nitromint spray a neve és olyankor fúlynak nyelv alá mikor jellegzetes anginás panasza van a betegnek.

Ani nagyon szép lett a konyhátok. Gratula hozzá. Gyerekeid pedig imádnivalóak. Elizád kész kishölgy lett.

Emma a ti képeitek is szupik.

Mesi szupi, hogy felvettek a fősulira.

No egy kicsit magunkról. Jövő héten vasárnap keresztelő Rékénak. Most ugye itthon vagyok szabin és még jövőhéten is, utána 3 nap munka és ismét egy hét szabi. Szerencsére. Azért kellett így megoldani, mert Rékának a bölcsit augusztusban 1 hónapra lezárják.
Kérdezni szeretném, hogy OKJ-s oktatásnál számviteli szakot kezdem szeptember végén, de most olvastam egyik újságban, hogy másik iskolában is van ilyen oktatás, de ott 2 éves. Akkor mi a különbség a kettő között? Bocs, ha kicsit zagyva.
Vendég
 


Hű, Ani, azannyát, még nézni is fárasztó volt az átalakítást, de olyan szééépek lettetek! Nagyon tetszik a bútor, és a fal színe is szuper! Te választottad? :D Segítséged is volt, látom! :lol: Így könnyűűű! :P Na, kölkek még mindig csodaszépek, naná, és jól nézel ki te is, akármit is mondasz. Kalandpark nemsemmi, asszem énHannám nem mert volna végigmenni azon a mászókán, de Kristóf nagyon ügyes volt! Majd még tegyél képeket, ha ráérsz! Mindegymiről! :lol:
Rékababa, na, akkor nagy munkában lehetsz te is most a keresztelő előtt... Milyen vallásúak vagytok?
Hát, a képzéssel kapcsolatban nekem lövésem sincs, de lehet, hogy lesz itt olyan csajszi, akinek igen... Amire te jelentkeztél, az mennyi ideig tart? És ez a 2 éves is OKJ-s? Nincs valami bővebb leírás róluk, aminek segítségével össze tudnád hasonlítani őket?

been
 
 


Most újra végignéztem a képeidet, Ani, és feltűnt nekem, hogy látom, nálatok is be vannak tárazva a papírzsepik... :lol: :lol: :lol: :lol: Tombol az allergia, mi? :twisted: :D Nekem most indult be igazán, bár még a fulladós időszakom előtt vagyok...

been
 
 


Infó: Babriellának kb. 25 perce megvan a kisfia! Császáros lett végül! 4 kiló feletti és 57 cm! Anyum most beszélt az apukájával!!! :lol:
Vendég
 


Babriella... Gratulálok KisMarcihoz... hatalmas babó... kívánok Nektek sok örömöt egymáshoz... sok tejcsit... és mindent ami csak jó lehet.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jaaaaj úgy várom a beszámolod.... és a képeket a kisfiadról!!! :) :) :)
vikiviktor
 
 


Ani! Nagyon szupi lett a konyhátok! :D A kalandpark nagyon tuti lehetett! Egyszer kipróbálnék a fiúkkal valami hasonlót, de szerintem Dani nem lenne túl vállalkozó szellemű. Annál inkább Domi... :lol:

Babriellának hatalmas nagy gratula Kismarcihoz, aki nem is olyan kicsi!!!!!! :lol: :lol:
Miért lett végül császár? :( De a lényeg, hogy jól vannak. 3 óra körül született a babóca, akkor lassan már megy ki az érzéstelenítő szegénynek, jajjjj nem irigylem (mármint a fájdalom miatt). Én a császárok után úgy remegtem, mint a kocsonya, nagyon rossz volt. De persze megéri :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Tuntun!!! Én is remélem, hogy nincs semmi komoly baj!!!!Ha gondolod nekem is megírhatod priviben. Várunk vissza minél előbb!!!!!!!!

Rékababa! A két éves az nem felsőfokú képesítést ad? Mert általában a középfokú az 1 év, a felsőfokú 2 év. Ha nem ez miatt, akkor passz... Neked is kitartás a sulihoz!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Hűűű, jajdejóóó, nagy-nagy-nagy gratula Marcihoooz!
Gyors felépülést, sok tejecskét és várunk vissza, nem eltűnni ám! :wink:
[b]Boci
, köszi szépen az infót! :D

Rossz lehetett ez a császár, Dadomi... Mondjuk én a sima szülések után is nagyon remegtem, járt alattam az ágy, de sztem inkább a fáradtság miatt, vagy nemtom. Kaptam infúziót, aztán jobb lett.
Szomszéd csajszi szült egyet simán, meg most császárral, és azt mondta, inkább tíz sima szülés, mint egy császár, úgyhogy bírom elképzelni, milyen lehet... :cry:
[/b]

been
 
 


Afenébe, kék betűket akartam, ááá, namindegy, nem szerkesztek, azése. :twisted:

been
 
 


Basszus, Marci télleg hatalmas... :shock: :lol: Kíváncsi vagyok, kinél szült végül Babriella, meg milyen volt... Lehet azért császár, mert ilyen nagy lett Marci.

been
 
 


Sziasztok!
Most kaptam smst :lol: de látom már tudjátok.
De azért leírom.
"örömmel értesítelek,hogy Aug.6-án 14.21 -kor
kiköltöztem albérletemből.4100gr-mal és 57cm-rel vágok neki a világnak Márton Milán."


A bébike vezeték nevét szándékosan nem írtam meg :roll: bár szerintem akinek tudni kell az tudja itt :wink:

Gratulálunk !
berni611
 
 


Azt nem írta meg miért lett császáros.Nme hiszem ,hogy ez az indok ,mert én is megszültem mind a kettőt.Vagy nem tágult ,vagy lement a szívhang ,vagy az ő állapota lett rossz,vagy a baba feje nem tudott beilleszkedni a szülőcsatornába.

Rékababa:köszi .

Been:apával voltak gondok,és ilyet kapott.Csak nem tudta pontosan megmondani a nevét.
Gondoltam Rékababa biztos tudja :wink:
Sok minden összejött aztán ..tudod van az a bumm......


Ani:szupi lett a konyha!!!


Sulit én is úgy tudom ,mint Dadomi.A Barátnőm az 1 évest végezte el és a MÁK-nál dolgozik,most készül a közt. vizsgára.
berni611
 
 


Babriellának hatalmas Naaaaagy gratula!!!!!!És persze a párjának is!!!!!
Mesi,neked meg a fősulihoz gratula!!!!
rékababa ügyi vagy,hogy belevágsz. Én is körbenézek,kellene valamit kezdeni magammal szeptembertől...
Vendég
 


Ani kezdjük együtt. Az Ybl M. fősulin. Az emeltszintűn a számviteli ahogy olvastam ingyenes, de holnap felhívom őket és biztosat utáhna tudok mondani.
Különben köszönöm a válaszokat. Mind a kettő számviteli csak az egyik 1 éves a másik 2 éves és ez akkreditált is. Szóval itt az akkreditáltra kell fizetni fél év 48 ezer. Ezért, ha lehet akkor most az 1 évesnek állnék neki. Főleg, hogy elképzelhető, hogy jövő hónapban már fizit se kapok a kórház hiánya miatt. Ha az önkormányzat nem segít, akkor nincs fizi szeptemberben, ezt Dr. Muth Lajos (igazgató) mondta.

Babriellának hatalmas gratula nem is olyan pici Marciához.

Berni szívesen. Férjed már jobban van?
Vendég
 


Sziasztok!

Gratula Babrielláéknak! Isten hozta Marcit! Sok boldogságot!

Ani!
köszi :D
Hajrá,vágj bele Te is :D én élveztem az előzőt is,hogy kicsit kiszakadhattam a mókuskerékből,persze annál jobban rohantam haza :D de jóóóó volt és hasznos is :D

ja...és nagyon szupi lett a konyha :D
láom,nagyon jól érezték magukat a gyerkőcök :D

Rékababa!
köszi :D
nagy bulit csaptok?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hahó!
Rékababa, ez a fizunélküliség nagyon rosszul hangzik... :? Meg a kórház csődje is. Szomorú, hogy idáig jutottunk... Na, de csak tanulj, sose baj, ha több lábon áll az ember! :wink: Ani, te mi felé orientálódol? :D Szerintem sem rossz dolog gyerek mellett tanulni; igaz, sokkal nehezebb, de tényleg valamennyire "kikapcsolódást" jelent. Vagy inkább feltöltődést. Én még a boldog békeidőkben végeztem, amikor még nem kellett gyed/gyes/gyet mellett tandíjat fizetni... Sajna, ez is megszűnt, pedig sokat jelentett. :cry:
Hű, Babriella mosmtár javában Marcizik... :D Viki, te gyössz! :wink:

been
 
 


Csajok, köszönjük a híreket! Babriellának szívből gratulálok Marcihoz, és minden jót nekik :!:

yuyu79
 
 


Kipp-kopp kopogok....
Szabad???

Sziasztok lányok!
Bocsánat,hogy így eltűntem,de kicsit összejöttek a dolgok.

Hát elnézve a képeket iszonyú sokat nőttek a lurkók!

Ani!Tuti lett a konyhád!!!

Most ennyi,puszika mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Rékababa:nnincs jól most éppen a kórházban a sűrgősségin van .
A dokinéni beküldte vérvételre.
Az EGK nem mutat semmit,2 napja sem mutatott semmit pedig folyamatosan ment felfelé a vérnyomása mire beérte vele a dokinőhőz már 210 volt ,de akkor a pere nem volt magas,ma meg a pere is magas volt.
Tegnap meg a vérnyomása alvás után 178/78 volt .Elkezdett lefelé menni 156 de a pere meg felfelé menni .

Most attól fél,hogy bent fogják a kórházban.
A tesója vitte be a kórházba,mert az üzemben lett rosszul megint.
Annyit érzett ,hogy rossz a közérzete.

Nem tudom mi van vele???????????

Látás zavaroka panaszkodott az elmúlt napokban.
Ja és egy fontos dolog Máj.7-én szívta el az utolsó cigarettáját.
Szal 3 hónapja nem gyújtott rá.
A PÁROM AKI PIROS MULTIT SZÍVOTT NAPI MIN. 1 DOBOZ


Meg ezeknek a rosszuléteknek vvoltak szphihés előzményei is szerintem ,meg fáradt is,de zt már nem talalom ebben a nyílt fórumban.
Nem szeretnék úgyjárni mint szegény Dadomi.


Most hívott anyósom ,levették a vért ,de megint rosszul lett ,felment a vérnyomása ,kapott a nyelve alá gyógyszert és lefektették .
berni611
 
 


Évi :(
Szólj ám,amint tudsz valamit!!!!
Kicsit nem ártana pihennie,nem???Hajt már évek óta,sőt,sok-sok éve.
Nyaralni mentek??Most legyél te az úr a házban( a szád megvan hozzá :wink: :P ),és igenis kényszerítsd valahogy pihenésre,a mindenit neki hát!!!! Szorítok Nektek nagyon!!!!!
Vendég
 


Kriszta!!!!
Nagyon-nagyon boldog névnapot Nektek!!!!!
Annyit gondoltam Rátok!!!
Jól vagytok,minden ok??
Hugodék?
Vendég
 


Berni pedig így szerintem bent fogják. Oda kerül majd hozzánk az osztályra. Ne aggódj minden rendben lesz. Látás zavar a magasvérnyomástól lehet. EKG viszont nem mindig mutat ki mindent. Volt olyan, hogy egy bácsit a fia azért hoszott be mert előző este kicsit szúrt a szíve. EKG-n semmi nem volt, bácsi jó volt. Viszont a vérértéke hatalmas infarktust mutatott. Deeeeeeeee ez nem biszti, hogy nálatok is így van. Sőt akkor már az intezíven lenne. Vérnyomását meg majd szépen beállítják gyógyszeresen.
Vendég
 


Rékababa:szed 3 hónapja
Coverex-AS komb. napi 1×1
Talliton 12,5 mg os napi 2×1/2 és ha úgy érzi frontin 0,5mg abból felet.
Idáig semmi gond nem volt szépen levitte a vérnyomását.
ja mert régen 180/80-90 körül mozgott lejebb nem ment.
De semmi baja nem volt ezzel a magas vérnyomással ,csak azért ment el ,mert apukája .... na szal végre elment orvoshoz ,hogy kezeljék a magas vérnyomását.



Ani:már a telefonban megkapta a magáét
berni611
 
 


Haza engdték a párom.

Az ellátási lapon mikor felvették 210/130 volt a vérnyomása 130/ (nem tom elfelejtettem) engedték ki.
mentünk visza a dokinőhőz(háziorvos) ő felírt valami gyógyszert.
Majd megnézem a nevét
Dr Borbély(vagy mi a neve ) volt a doki.
Nem tudom megmondani ,mert a dokinő az ellátási lapot nem adta vissza a páromnak :evil:


EKG-ja rendben van ,szervi baj nem okozhat ilyen hírtelen magas vérnyomást-ezt mondta az a Dr Borbély
berni611
 
 


Évi,megkaptam az sms-t is,bocsi,hogy még nem válaszoltam...örülök,hogy hazaengedték. Figyu,lehet hülyeséget mondok,de nem lehet,hogy az időjárás is közrejátszik??
Mindenesetre azért tényleg állj a sarkadra!!!!!
Vendég
 


Évi jól írtad a nevét. És most jobban van azért párod? Kapott valami gyógyszert még? Szakrendelésre elküldték azért?
Vendég
 


Hahó!
Kriszta, utólag is sok boldog névnapot!
Örülök, hogy jelentkeztél, hogy vagytok?
Jájj, Évi, ezek nem jó hírek... De ha szervi baj nem okozhatja, akkor tuti pszichés. A lélek tud csúnyaságokat művelni a testtel. :? Pihenjen valahogy a párod, nagy szüksége van rá... Nem tudtok valahova elmenni kikapcsolódni?
Rékababa, én tudod, kit "ismerek" onnan? A dr. Szí Vincét (remélem, jól írtam.) Egyszer feküdtem bent én is, akkor ő vett fel. Nagyon aranyos volt.

been
 
 


Lányok ,biztos vagyok benne ,hogy a fáradtság okozza ezt + lehet menedzser betegség is.

A gyógyszerei mellé mot újból szedni kell a Frontint(ez nyugtataó)0.5 ből 2×felet

Az új gyógyszerből este kell bevennie meg amikor felmegy a vérnyomása Caduet a neve.

Még azt mondta neki a doktornő,hogy pánikol.
Pánik beteg.Na de én ezt nem így látom.
Inkább a másik 2 verzió.
Most megint kapott tőlem fejmosást :evil: :evil: :evil:
Jövőhéten helyetesíti valaki,nem ő megy az autóval.
Már ez is haladás.
AZ a baj ,hogy ő akar mident intézni.Na köpnyi ,nyelni meg fütyülni nem lehet egyszerre.

Been:ahogy olvasod gondolom ,ár látodhogy a munka ,a munka és a munka.Pánik beteg nem foglalkozna ennyit a melóval.Vagy roszul tudom.Ez inkább menedzser beteg.Stersszes a melója nagyon
Elvileg megy majd ilyen szűrésre.

Ja a másik :nincs appelláta jön hozzá egy néni masszirozni.
Na erre is azt mondta minek. :evil:
Mondom ,mert feszült vagy és jót fog tenni.

Na megyek mert a fiam nem bír magával :evil:
berni611
 
 


Helyes, Évi, vedd csak a kezedbe a dolgokat! :D
Mondjuk a sok munka egy dolog, attól simán lehet pánikbeteg, de Isten adja, hogy ne az legyen... :wink:
Úgyértem: nem a sok munka miatt lesz pánikbeteg, ez max egy lökést ad neki, ennek a nyavajának fiziológiai alapjai is vannak. Lehet, h van köze ahhoz, hogy túlhajtja magát, lehet, hogy nincs. Na, de tényleg ne legyen pánikbeteg, és használjanak neki ezek a gyógyszerek! Frontint ismerem. :? Vigyázz rá nagyon! A masszírozás is tuti jót fog tenni.

been
 
 


Been:imátkozom,hogy inkább menedzser betegség legyen.Pánik betegségből nehéz kimászni ,barátnőm férje is az és most kezdenek kimászni belőle.Na meg titeket is olaslak.
Na puszi mert sok dolgom van itthon,majd priviben megírom mindenkinek ,hogy mi.
berni611
 
 


Várom a privit!
Dadomi, ha jössz: tőled hallottam/olvastam az iwiwen/ Judicáról.
Ma reggel Judica elment. :cry:

http://judica.freeblog.hu/

Most mondjátok meg, miért ilyen kegyetlen az élet???
(Bocs, hogy itt rombolom a közhangulatot... )

been
 
 


Évi, privit várom én is!

Emma! Kegyetlen az élet... :cry: Szegény kicsi lány... :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


sziasztok

Mi ma Mórahalmon voltunk,nemrég értünk haza...
Hallottam én is Judicáról,nagyon sajnálom :cry: :cry:
Évi,várom én is a privit!!!!

Nálunk van egy kisfiú,születése óta rendetlenkedik a szíve,most úgy néz ki,hogy szívátültetésre lesz szüksége. Jelenleg pénzt gyűjtenek,hogy az otthoni körülményeket megteremthessék egy transzplantált beteg fogadására...
Személyesen is ismerem őket,és a szívem szakad meg érte,nagyon szép kisfiú :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, de tényleg nem tudok sűrűn jönni, meg még képbe kell kerüljek!!!

Judicát én is hallottam!!! :cry: :cry:

Cseriani: visszajelöltelek!!!!

Berni: jobbulást a párodnak!

Tegnap megvolt a nagy babatalálkozó! Remekül éreztük magunkat és a babák is!!! :lol: :lol: Olyan édes volt a sok babóca!!!!Ha érdekel Titeket itt megnézhetitek a képeket!! http://2008december.fotoalbum.hu/
Vendég
 


szia bocika

Jó lehetett a talitok :wink:
Most vettem csak észre,igaz,hogy 4 év különbséggel,de egy napon születtek a fiaink...Kristóf 2004.12.12-én született :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: