Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Szilvi, én csak ámulok, milyen képekkel dekoráljátok a topicot! Naggggyon jók! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata!
Akkor küldök Neked néhányat, hogy jobb kedved legyen! :lol: Kép
Kép

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvettem Máténak a Tesz-vesz város karácsonya című könyvet Karácsonyra,Máté nagy Tesz-vesz város rajongó.Este megmutattam a férjemnek,erre kinyögte hogy ő meg interneten rendelte meg és pont tegnap jött meg az is a munkahelyére.Meglepetést akart szerezni.Hát,jól meglepődtünk mind a ketten. :lol: Így most kettő van a könyvből.Nem érdekel valakit???

Kata
Örülök hogy tetszenek a dekorációk! :D

edoci
 
 

 
 

Edoci, mennyibe kerül? Még nem is láttam karácsonyi tesz-vesz várost!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Vera

Én 1790-ért vettem,de lehet alkudni :lol:

edoci
 
 


Most utánanéztem,két karácsonyos tesz-vesz város van. :? Este kiderül hogy ugyanazt vettük-e meg vagy különbözőt! :oops:

edoci
 
 


Sziasztok!
Gyors bejelentkezés. A mai uh szerint nagyon úgy néz ki, hogy Dorkának kisöccse lesz. :lol:
Így Jami, a csajos ruhákra úgy néz ki nem lesz szükségünk. :wink:
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szilvi, nagy-nagy gratula! :lol: De ha mégis kislány lenne, persze ahhoz is, fő, hogy minden rendben legyen! :lol:

Neked is felajánlom és persze Verának is, hogy a szükségetek lenne egy utónévkönyvre, nekem van! :D Lehet benne mazsolázni. :)

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk a Manó Tanyában Mikulásozni, hát nagyon jó volt :) Köszi Lívi ;) El kell mesélnem, hogy az én zavarba jövő, idegenekkel nehezen barátkozó kisfiam nagyon-nagyon ügyes volt, egyedül ment oda a Mikuláshoz, énekelt stb :)

Szilvi, gratula az Öcsihez :)

Kata, Ábelnek utólag is boldog szülinapot, még talán pont benne vagyok a 8 napban ;) Utónévkönyvünk nekünk is van, de már a név is :)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


ja, a teszvesz város. Edoci, megnézted?

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Vera
Megnéztem,különbözőt vettünk.Elkiabáltam a dolgokat!
Kép

Szilvi
Mi is gratula az öcsikéhez!

edoci
 
 


Edoci, köszi a választ :) AKkkor megyek, megnézem a könyvesboltban :D

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Vera, neked is csak ajánlani tudom a www.alexandra.hu -t, nagyon jó árban vannak a könyvek. :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Lívi!
Köszönjük a mai Mikulás-programot!
Tényleg igazi élmény volt nekünk. Dorka azt mondta hazafelé: "Anya! Ez nagyon jó buli volt!" :lol: :wink:
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


ecsv, edoci!
Köszi a gratulációkat! Én még kicsit szkeptikus vagyok, hiszen ilyen idősen még Dorka is fiú volt. :wink:
Szóval, hiszem, ha látom! A lényeg úgyis az, hogy egészséges legyen! :)

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok

Vera
Sikerült megvenned a könyvesboltban?Találtál?

edoci
 
 


Gazdag Erzsi: Megjött a télapó

Szánon jött. A hegyeken
fenyők búcsúztatták.
Zsákját tükrös hegyi tón
vizilányok varrták.

Medvék mézet gyűjtöttek
nyár derekán néki.
S egy kosárban áfonyát
küldött az ősz néni.

Pirosszemű mókusok
mogyorója csörren.
S megcsendül a kicsi szán
csengője a csöndben.

Itt van már az udvaron.
Toporog a hóban.
Teli zsákja a tiéd,
dúskálhatsz a jóban.

Lányok, hogy teltek a Mikulások?
Mi tegnap voltunk Zöldházban Mikulás ünnepségen, Csernek nagyon bejött :lol: , Ábelnek már kevésbé :cry:
De azért a végén beleült a Mikulás ülébe :lol: kapott is szép csomagot.
Ma pedig az oviba látogat! :D

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

edoci
 
 


Edoci, újra színt vittél a topicba! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Köszi!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,
sok már a Mikulásból, annyiszor jön :? Először voltak az enyémek is a Zöldházban a sógornőmmel; aztán este a mamához jött; utána tegnap reggelre hozzánk, végül napközben meg az oviba.
Kissé túlzás, minden tele van csokival, már mérgezést kapnak, pedig szigorú vagyok, de valahogy mégis mindig akad dugicsoki :twisted: Aztán a rendes kaja meg nem kell.

Na, kidünnyögtem magam :P Ma már nincs több mikulásozás :D

Szilvi,
gratula kisöcsihez. Akkor a rózsaszín cuccokat beadom a bizományiba, ha eljutok oda.

(tegnap meg 32 éves lettem)
jamina
 
 


Jamina, kicsi szívem, kicsi szám boldog szülinapot kíván! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Jami!
Kép Isten éltessen sokáig!
Eddig még csak 1x mondta a doki, hogy fiú. De ő azt mondta, szerinte tuti nem lesz már lány belőle. :lol:

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Jamina

Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk neked!

Kép

edoci
 
 


Lányok, ma este újra lesz Megatánc! :lol: Ha ti is úgy gondoljátok, szavazzatok egyet Túri Lajosra, aki nemcsak Esztergomot képviseli, hanem valóban kíváló táncos! Ne hagyjuk veszni a tehetségeket! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kiesett a Lali! :cry: :( :cry: :(

Kép
Kép
kata_77
 
 


Köszönöm a köszöntéseket :D
jamina
 
 


Sziasztok!

Jami, jól látom, hogy 5:52-kor írtál? :shock: :)

Gyertek holnap a Manóba kézművesezni, nagyon jó szokott lenni!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Na, elnéztem valamit, 6:52 az :)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


ecsv írta:Sziasztok!

Jami, jól látom, hogy 5:52-kor írtál? :shock: :)

Gyertek holnap a Manóba kézművesezni, nagyon jó szokott lenni!
Tudok korábban is, most 5:13 van :P
jamina
 
 


ecsv írta:Na, elnéztem valamit, 6:52 az :)
Nem, tényleg 5:52 :D Nincs jól beállítva akkor a profilodban az órád.
jamina
 
 


jamina írta:
ecsv írta:Sziasztok!

Jami, jól látom, hogy 5:52-kor írtál? :shock: :)

Gyertek holnap a Manóba kézművesezni, nagyon jó szokott lenni!
Tudok korábban is, most 5:13 van :P


Jézusom :D Nem akarsz, nem tudsz vagy nem hagy bármelyik gyerkőcöd aludni? :)
Én épp élvezem, hogy végre nem dolgozom, és nem muszáj hajnalban kelni :)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Általában felébredek rendesen a hajnali 5 körüli szoptatásnál. Ritkán tudok visszaaludni. Ellenben este nem látok semmi filmet, mert 9 után már nem élek.
jamina
 
 


Sziasztok!

Most neteztem egy kicsit és rátok találtam. Pedig már több fórumon is néztem hogy vannak-e Esztergomiak, de nem igazán találtam. :( Ahogy így nézegettem a topikot, azt hiszem hogy ismerlek is benneteket. Ha személyesen nem is mindenkit, de látásból sokatokat.
Magamról annyit hogy Esztergomban lakunk mi is, és sokat járunka máltai játszira a kisfiammal. Ő 3 éves lesz januárban, Áronnak hívják. Most pedig várjuk a kistesót, ja és persze a karácsonyt.
Nem baj ha csatlakozom?
Kata

berzkat
 
 


Szia Kata, üdv itt köztünk! Akkor valószínű mi ismerjük már egymást, hiszen nyáron majdnem minden nap fent voltunk a Máltain. Gratula a pocakhoz, tudjátok már mi lesz?

Vera, milyen volt a kézművesezés? Nekem sajnos ez még nem köti le a gyerekeket. Ha itthon is elkezdünk épp valami hasonlót csinálni, mindig az a vége, hogy 10 perc után elunja én pedig nyakig ülök a temperában, ragasztóban vagy épp a sógyurmában és szórakoztatom magam.

Képzeljétek, megvettük ma a fát! :lol: Bár még nem láttam, de állítólag nagyon szép és nagyon friss. Úgy lett kiválasztva az erdőből. Lassan már minden meg lesz a nagy ünnepre! :lol: :lol:
Már nagyon várjuk!

Ildus, nagyon eltűntél, mi van veletek?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Kata, mi személyesen ismerjük egymást ;) Szép neve lesz a kislányotoknak is!

Kata77 (bocsi, csak valahogy meg kell különböztetnem Titeket, Katákat :)) most Kornél nem akart részt venni a kézművesben, hanem inkább játszott, de megint jót csináltak a többiek. :)

Mi még nem nagyon állunk sehogy a karácsonnyal. Kornélnak van meg egyedül az ajándéka. Szombaton megyünk Pestre bevásárolni. A fát a tesconál fogjuk idén is megvenni, tavaly is nagyon szépet kaptunk ott.

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Vero,
és mit kap Kornél?
Mivel a gyerekeim még nme tudnak olvasni (legalábbis azt hiszem :P ), így le merem írni, mit kapnak.
Ádi egy Java építőt és Thomas dvd-t.
Szaffi egy nagy gyöngyfűző-készletet és Hunyor major dvd-t.
Kapnak még mesekönyveket, amiket régen megrendeltem a Bookline-tól és azóta is dugdosom őket :D .
Ezek lesznek tőlünk, a sógornőktől, nagyszülőktől, nemtom.
jamina
 
 


Sziasztok, Eszter vagyok a 2006. tavaszi topicból!

Figyelmetekbe ajánlok egy hiánypótló, vadonatúj kiadványt, melyet bátyám, dr. Krivácsy Péter (intenzív terápiás orvos, gyermekorvos) írt.
Mindenkinek ajánlom a könyvet, melynek címe: Gyermekkori vészhelyzetek - S.O.S. megoldások. Idegen szavak nélkül, röviden és egyszerűen, sok képpel illusztrálva segít eligazodni sürgősségi állapotok esetén.

Mikor hívjunk orvost, és mikor mentőt?
Mik az első teendőnk súlyos helyzetekben?
Enyhe vagy súlyos? Hogyan ítéljük meg gyermekünk állapotát baj esetén?
Ilyen egyszerűnek tűnő, de a gyakorlatban nagyon is komoly kérdésekre választ kaphatsz.

Kiknek ajánljuk? Szülőknek, nagyszülőknek, babysittereknek, óvónőknek és mindenkinek, aki gyerekekkel foglalkozik.
Néhány fejezetcím a könyvből: Áramütés, Bőrkiütések, Bölcsőhalál, Csonttörés, Félrenyelés, Gyógyszermérgezés, Kiszáradás, Láz, Rovarcsípések, Szemsérülés, Újraélesztés, Vérzések...stb.

Kapható a nagyobb könyvesboltokban (2850,-Ft), de az alábbi honlapon rendelve olcsóbb.
http://www.leghajo.hu/
Vendég
 


Sziasztok!

Kata
Üdv!

Jamina
Hol lehet Thomas dvd-t kapni?Én már kerestem egy csomó helyen de nem találtam.

Mi voltunk tegnap a Gulliverbe,számomra csalódás volt. :oops:

edoci
 
 


Edoci, megkérdezhetem, hogy miért? Én még nem voltam, csak azért kérdezem!
Thomas dvd-t, próbád meg a Minimaxban. A Bástya felett, vagy Dorogon!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Én a babaszobárólrendeltem a Thomast, a Minimaxról írták ki dvd-re. Nemtom, egyébként bolti forgalomban van-e.

Eszti,
köszönjük az ajánlót, végre vki hasznos könyvet reklámoz :D
jamina
 
 


Edoci, most láttam a teszveszen és a vaterán Thomas dvd-t. Elég baráti áron. :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


kata_77 írta:Edoci, most láttam a teszveszen és a vaterán Thomas dvd-t. Elég baráti áron. :lol:
Azaz?
Nekem 4 dvd-re írták ki a teljes sorozatot, 500ft/lemez áron.
jamina
 
 


Sziasztok

Jamina
Köszi az infot!Szerintem nincs bolti forgalomban,legalábbis Mo-on,tesómék is csak Bécsben láttak,azzal meg nem sokra megyek.Na meg már amúgy sincs sok időm keresgélni,hisz nyakunkon a Karácsony!Nagyon jó árban vetted! :lol:

Kata
Azért nem tetszett mert szinte a babákon és a társasjátékon kívül gagyi játékok voltak.De persze ez csak az én véleményem :oops: ,rengetegen voltak és mindenki megrakott kosarakkal járkált.Csak mi nem. :? Biztos bennem van a hiba :lol:
A Minimaxban néztem,ott nincs Thomas dvd,a többiről pl teszvesz letiltották.

edoci
 
 


Sziasztok!
Edoci!
A vaterán még fenn vannak a hasonló hirdetések.

http://www.vatera.hu/listings/index.php ... =370&td=on

Üdv.
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szilvi, megelőztél! :lol: Pont ezt akartam írni! :lol:
A vaterán valóban vannak 1500-2000 Ft körül.
Jól vagytok? Rég jártál erre! Kaptál Susukát Dorkának? Várja már a Karácsonyt?

Nálunk a gyerekek még nem igen fogják fel, bár az oviba is ma jön, talán lesz majd egy kis rálátása Cserninek a dologra.

Edoci, akkor örülök, hogy nem mentünk fel, pedig terveztük.

Mi már nagyon közeledünk a cél felé. Bár mindennap azt hiszem, hogy minden megvan, azértmindig akad valami hiányosság.
A könyvek is épp ma érkeztek meg, amiket rendeltem, pedig tartottam tőle, hogy már csak az ünnepek után ér ide.
Holnap neki kezdek a nagytakarításnak is. Szombaton pedig a sütésnek!

Ki hogy áll?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!
Mi megvagyunk, köszi. Utóbbi időben inkább olvasó üzemmódban üzemeltem. De végre kész a nagytakarítás (ill. az ablakpucolás még hátra van, de azt úgy szeretném, ha Dorka nem lenne itthon, nehogy megfázzon.)
Találtunk "Susut", magyarul beszélőt. Kiváncsi leszek, mit szól hozzá...
Dorka is várja már a karácsonyt. Minden este lefekvésnél megszámoljuk, még hányat kell aludni. :lol: Kép

Üdv.
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Rég írtam, azaz tegnap próbáltam, de úgy látom, nincs meg. Na nem baj.
Mi jól vagyunk, Iza már több, mint 6kg, szépen növöget, jó kis hurkás csaj lett.
Teszek fel pár képet.
[img]
Iza itt még csak 2 hónapos.
Kép
Itt már 3 hós múlt.
Kép
Ez tegnapi kép. Nagyon mosolyog már.
Kép
Kép
Itt pedig olyan, mint a törökbasa. :)

Ha addig nem jönnék, Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
dbogica
 
 


Sziasztok

Mostanában egy kicsit el vagyok havazva a karácsonyi előkészületekkel, utolsó simításokkal. Takarítgatok, fa vásárlás, meg a hiányzó ajándékokat is be kellett még" szerezni" . Még jó hogy a gyereknek a férjem mindent megvett időben... De most már azt hiszem minden megvan.

Áron nagyon megvan fázva, egész nap folyik az orra, tüsszög, stb. De láza az még nincs. Remélem nem karácsonykor fog tetőzni. Az orrom már nekem is folyik, meg a torkom is fáj. De hát gyógyszert nem igazán akarok bevenni, úgyhogy marad a citromos tea, és a C vitamin.

Kata77
Ugye ti laktatok ( laktok) a Jónás dokiék mellett? vagy legalábbis azon a környéken? Csak azért mert én is azon a környéken nőttem fel. Tesódat szermélyesen is ismerem.

dbogica
Nagyon aranyos a kislányotok!!

ecsv
igen, mi ismerjük egymást :) Remélem ti is jól vagytok. Hogy is fogják hívni a kisfiatokat?

Még valami. Milyen játékok vannak a Manó Tanyában? Szerintetek élvezné egy majdnem 3 éves gyerek? Gondoltam már rá hogy megnézzük, de még nem jutottunk el oda. Jó lenne ha írnátok róla valamit. Köszi

Ja, és ha nem írnék, akkor mindenkinek nagyon boldog karácsonyt!! Kép

Kata[/b]

berzkat
 
 


Nagyon boldog karácsonyt kívánok az egész topikunknak!
Kép
jamina
 
 


Békés, boldog ünnepeket kívánok Mindenkinek!
Kép

Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: