Új privát üzeneted érkezett!

Egyetértek sutimanoval. Annyi az információ (hála nektek), hogy örülök, ha azt megjegyzem, miről volt szó. :) Amikor majd felmerül, visszaolvasok (ha szerencsém lesz megtalálom).

A listára visszatérve, sok helyen lehet bérelni pl. légzésfigyelőt, mérleget. Vékonyabb pénztárcájúaknak (pl. mi is) jobban megéri.

Tegnap voltunk CTG-n, az átlagosnál kevesebb a magzatvizem. A doki azt mondta nem aggódjak. Könnyű mondani, a terhesség alatt eddig ez volt az első rossz hírünk.

KépKép
moncsie
 
 


r.edi: köszi az infót.

KépKép
moncsie
 
 


Érdekes, amit írsz Emmacsalád, mert eddig csak nagyon-nagyon jókat hallottam az Imréről... persze mindenkinek mások az igényei.

Egyébként nem olyan nagy baj az, ha nem lehet a babákat kivinni- ez régen minden kórházban így volt.
Nekem egyik parám, hogy azért egy folyosón sok ember megfordul (írtak itt már hajléktalanról stb.), és a nátha-influenza szempontjából elég érzékeny időben fogunk szülni. Mondjuk én megmondtam a családomnak, hogy ha bárki egy kicsit is beteg, ne jöjjön be.

Kép
maricka
 
 

 
 

Mint szülészet semmi negatívumot nem akartam írni, tényleg nagyon rendben van, nekem a kicsi üvegajtó nem tetszett.
Mi sem engedjük a látogatóknak, hogy megfogdossák a gyereket, de az anyának is jobb úgy beszélgetni, ha mellette a csöppség, és nem a fal mellé betolva.
Egyértelmű ha valaki beteg, ne látogasson, de ez érvényes az otthoni időszakra is.

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


Sziasztok!

Már megint egy okos kérdéssel rukkolok elő: a kismamának való bugyikat, haskötőt stb. hol vettétek meg? Van vmi spéci olcsó hely esetleg a tarsolyotokban?
symont
 
 


Én csak ajánlani tudom a visegrádi utcai boltot, ( http://www.bebibolt.hu/ ), az átlaghoz viszonyítva minden olcsóbb náluk. Mi szinte mindent itt vettünk, csak a cumisüvegeket nem.
Mondjuk ez a mi "fejlövésünk", hogy a Tommee Tippee cuccokat választottuk, amit csak a Brandon forgalmaz.

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm
emma család
 
 


Symont ,én pl.:szopis melltartót a józsefvárosi piacon vettem!!!!1300 ft-ért.Volt hasszorítós bugyi is ,de csak nagy méretbe.Én például vettem ott 250-ért tök jó anyagú bugyikat is ,ezeket hordom most és fogom majd szülés után is,addig míg vissza nem térek a tangához.De vettem ott rugikat,textilpelenkát,lepedőt a kiságyba.hálóinget.Szerintem,ha olcsón meg akarod úszni,akkor menj ki,egy próbát megér!!!!!!De van a páskomligetbe egy bolt,ott is vettem egy-két dolgot.
http://bolthely.hu/kismamaruha/oldal/fooldal

Ja ,és kismama farmernadrágot például turkálóba vettem 2500-ért.

sutimano76
 
 


Helósztok!!!
Még mindig egybe:):):)
Azt mondta doki, h kihordom 5-éig szerinte, aztán majd randizunk, és megbeszéljük hogyan tovább:) Lehet akkor a szeptember 8-át választanám szülésre, akkor született az apukája:D
Tegnap először bedagadt kicsit a lábam:D Én sem vagyok kőből ugy látszik:)
Jah és az UH-n mondták, hogy minden a legnagyobb rendben van:) Örülünk:)

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Nyuszi,ezazzzz!!!!Ez egy csodás hír mára.Persze mi ezt tudtuk,de így azért sokkal könnyebb nekiindulni a szülésnek.

Kép
v.andi
 
 


Nyuszi,ez nagyon jó hír!!!!!!!!!!Módosítottam a szülést 5-ére,tehát mégis összefuthatunk!!!!!!!

sutimano76
 
 


Igen, ezzel én is így voltam, rengeteg infót gyűjtöttem be, aztán persze ott helyben, amikor jól jönne, a felére nem emlékszem... De azért hasznos, ha az ember hall ilyenekről.
Meg nem tudom, gyakorló anyukák, ti hogy voltatok vele, nekem az első pár napban a cicire tevésnél Manóka úgy elkapta a bimbómat, hogy azt hittem, csillagokat látok!:shock: Én meg eddig azt hittem, ez a szoptatás olyan idilli dolog. Utána egyébként már az is, de először... Készüljetek lelkileg!! :roll:
Ja, és vigyetek bimbóvédőt, egy kincs!!! Nincs mellette felázott, kisebesedett bimbó. Most már nem kell, pucér cici is bírja, de az első hét azért bimbóvédővel telt.

Judit, megírod priviben az e-mail címedet? Nem akarom itt a többieket terhelni, de minden részletre kíváncsi vagyok, hogy vagytok. Nekünk is már rég leesett a köldökcsonk, és az első körömvágáson is túl vagyunk. Nem is volt tragikus. Aludt közben... :)

Kép
Kép
sanghai
 
 


De én már a MÁV-ba megyek! :(
Nem volt szimpi az uzsoki sajna:( De remélem nektek nincs bajotok vele, és minden oké lesz:)
Jajj én már szendvedek jöjjön mááááár:)

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok!
Először is gratulálok a már babázóknak, és kitartást azoknak akik még várnak a nagy napra :) Bár nálunk csak Decemberben lesz baba, de Uzsokis leszek én is, így gondoltam beköszönök. Egyébként a nagylányomat is az ott szültem, és csak jókat tudok mondani. És a dokim is ugyanaz már 12 éve, nem is cserélném le senkire.
További szép estést :)

Kép
Kép
vica28
 
 


Hát,Nyuszi én ott feküdtem a nőgyógyin,egy fokkal jobb.

Na,Sanghai,ne má emailbe,mi is kiváncsiak vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Vica,Gratula a babóhoz,decemberre már tip-top lesz a kórház,nagy változás lesz 12 év után!!!!!!!Ki a dokid?????

sutimano76
 
 


Köszönöm!
Az valami isteni lenne, ha már készen lenne mire megyek, mert azért még elég cudarul néz ki :lol: Volt "szerencsém" megtekinteni a sebészetet is két hónapja, na az bizony nagyon szép. Remélem a szülészet is olyan lesz.
Dr Hajdú Gáborhoz járok ezer éve. Imádom a fószert :lol:

Kép
Kép
vica28
 
 


Hajdú doki az én dokim is. Én is imádom az öreget:) Csak ajánlani tudom. Csak azért nem nála szülök, mert sajna nem a MÁV-hoz tartozik, nameg mert annál a dokinál szülök, akinél én is születtem 22 éve:) Remélem még a lányom is nála fog szülni:) Micsoda generációk szülnek egy dokinál:) Amugy ő Dr. Krammer József:)

Pusszi

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


czzsofia,baldahint vegyetek le.. nekem egy ismerosom nagyon porul jart vele.. de mar jol van a babo! :oops:
felesleges is amugy

Nyuszi :D alig varom Liliket!! kivancsi vagyok nagyon milyen lesz :roll:

nekem nem kellett bimbovedo, halistennek! szoval azert nem mindenkinel veszes a helyzet :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Baldahin,bár nekem még ugye nincs babó,de nővérem mondta(tőle kaptam egy párat),hogy porfogónak nagyon jó,mosásnál(és két hetente cserélte)nagyon fekete víz jött a mosigépből,szóval ami por száll a szobában azt a baldahin felfogja és nem baba fejére,orrába száll.

Maumau,ismerősnél mi történt,mekkora gyereknél????

sutimano76
 
 


mau :wink:
elsők között leszel akinek megmutizom:)
És én is nagyon várom már:D 1, vagy 2 hét, és látom:D

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a kórházból és 26-ra voltam kiírva és 26 hajnali 2kor el is ment a magzatvíz. bár a végén császár lett. de jobb is így.
3600gr és 56cm.
Jelentem, hogy abygel-nek is meg van a babája, egy szobában feküdtünk.
A kórházzal a nővérekkel, minden rendben volt.

Kép
gabcsi1
 
 


Gratula Nektek, örülünk, hogy minden rendben ment.
Kérünk szépen képeket :lol:
symont
 
 


Gabcsi gratulálok!!!!!Nagyon szép méretek!!!!

Abygélnek is gratula!!!

Mostmár reménykedek hogy én is együtt leszek legalább Moncsieval.Szóval én a szept.5-öt céloztam meg,jó lesz?????

sutimano76
 
 


Gratulálok!!!!!!!!!!!!
Kicsit irigykedem, hogy már együtt lehettek a babátokkal. :roll:

Kép
Kép
vica28
 
 


Köszönjük szépen a gratulációkat, rakok fel képeket amint tudok.

Kép
gabcsi1
 
 


Gabcsi várjuk,várjuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Régesrégen 2006-tól 1,5 évig én is nagyon aktív babanetes topiklakó voltam :)

Nagyon hamar elröppent az idő, kislányom már 3 lesz lassan...

Újszülött-Baba-mama-pocakfotózással foglalkozom, ha szeretnétek egyedi stílusú képet pocakotokról/babáitokról, keressetek bátran.
Házhoz is megyek. No vaku! Szigorúan csak természetes fénnyel. :)

Ha kérdésetek van ribizlifoto@gmail.com
illetve képeim http://www.ribizlifoto.blogspot.com

Szép napokat!
Kata
Kép
Kép
Kép
Kép
lmkata
 
 


Hello!

Gratulálok az újabb babákhoz!

Minden szobában veletek lehet a baba? Éjszakára mi a gyakorlat, beadjátok őket vagy kint maradnak a mamákkal?

Üdv.

Vera
Vendég
 


Gabcsi, Abygél gratulálok a babákhoz!
Sutimano: szóltam a kicsinek 5-éről, nekem megfelel az időpont. :D

KépKép
moncsie
 
 


Sziasztok!

A babákat a legelső éjszaka be kell adni,de a többi éjszaka kint vannak egész nap. reggel 7:15re kell bevinni őket és és 10 kor lehet kihozni, illetve este 20:00 re kell bevinni és 22:00 kor ki lehet hozni.[

Kép
gabcsi1
 
 


még mindig egybe:) jó vagyok:)

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Sziasztok Anyucik! :)
Csak egy aprócska kitérőt tennék a kérdésemmel.
Hogy áll a szülészet? Mármint felújítás szempontjából. Kicsit aggódom, hogy nem éppen szét lesz bombázva mire odakerülünk.
Ja, és változatlanul irigykedem
:D

Kép
Kép
vica28
 
 


Vica,nov.közepére ígérik a felújítás végét,szóval esélyes vagy az új és gyönyörű uzsoki szülészet elsők közt kipróbálókra!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Vica,a szülészet nincs szétbombázva :wink: Amit ideiglenesen szülészetnek nevezünk,az pedig egy teljesen barátságos és jól megcsinált szülészet.Teljesen rendben van.A dokik is,szülésznők is mindenki.
Én nem hiszek a novemberben,de legyen így.Ahogy most van a szülészeti osztály is simán ki lehet bírni 5 napot.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Gratulálok minden babának és mamának!

Nekem is megszületett a kisfiam Márk Gergely augusztus 8-án, 3400 grammal és 55 centivel. Ma jöttem először haza a kórházból, mert szüléssel kialakult egy vesebetegségem, és a belgyógyászaton kezeltek. A nőgyógyászaton nem vették észre, hiába károgtam szülést követően. Még nem jók az eredményeim, kontrollra kell visszajárnom, és ha nem javulok a gyermekágyas időszak után sem, akkor drasztikus kezelés következik.
Elég szomorú a történetünk, később még talán megírom.

Szép napot mindenkinek!

Kép
stocki
 
 


Szia Stocki!

Gratulálok Márkhoz, egyben sajnálom, hogy kialakult a betegséged. Remélem hamarosan meggyógyulsz és felhötlenül örülhetsz a kisfiadnak. Írj majd magadról, magatokról.

Minden jót és szépet Nektek!

Timi
symont
 
 


Stocki,már nagyon vártunk,te szegény ,azért majd írd meg a történeted.Gratulálok Márk Gergelyhez,remélem ő rendben van?????

sutimano76
 
 


Sziasztok lányok!!!

Egy kicsit eltüntem,de most érzem úgy,hog kicsit összeszedtem magam, meg Réka is hagy egy kicsit netezni :)
Gabcsi és abygel gratulálok mindkettőtöknek.
Visszatérve a sok anyatejemhez, már intézem...már túl vagyok egy pár vizsgálaton és ha minden igaz ma már jönnek és hozzák a cuccokat.Én is úgy tudom,hogy 1800 ft-t adnak egy literért. Megkeresem a havi pelenka árát :lol: :lol: :lol:

Megpróbálok képeket feltenni az angyalkámról:
Kép Kép Kép [/img]

Judit

Kép
szgiuditta
 
 


Sanghai: Küldtem neked privit!!!!

Judit

Kép
szgiuditta
 
 


Hello!

Aranyos a kicsi Réka! És jó húsban is van. Látszik, hogy van tej bőven. :)

Stockinak jobbulást. Elég szarul hangzik, hogy nem foglalkoztak veled, amikor jelezted a problémát. :shock:

Tök jó, hogy kint vannak éjjel is a babák. Anno nálunk nem voltak, de most mindenképpen szerettem volna, ha a második már kint marad velem. Mennyire tudnak a többiek pihenni, amikor fent van egy baba? Van valami éjjeli világítás pl?
Anno nagyon kikészültem azon, hogy bent nem tudtam aludni. 5 fős szoba volt és összesen 8 napot voltam bent egyben. 2 a szülés előtt 6 utána, de a sok nem alvástól teljesen kikészültem.

Üdv.

Vera
Vendég
 


Judit,nagyon édes kicsi manócskád!!!!!!Sok tejci,az nagyon jó,de legalább ha bajba kerülök,mert nem lesz elég majd tudom kihez forduljak :lol: !

sutimano76
 
 


Judit gratulálok mégegyszer Rékához,gyönyörű baba.

stocki,sajnálom,hogy így alakult.Remélem most már minden rendben lesz.Majd hozz képet Márkról :wink:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés,kedden mi is megjöttünk a kórházból! :lol:
Jól vagyunk Norina tündér,eszik ,alszik! :D
Én még fáradt,vagyok,de egyébként minden rendben!
Ahogy Gabcsi írta egy szobába kerültünk! :lol: Marcell baba nagyon tüneményes! :D
A szülészet egyébként szerintem türhető állapotban van,ki lehet bírni simán azt a pár napot! :wink:

Kép
abygél
 
 


Abygél,gratula,és tök jó hogy Norina ilyen ügyes és jó kislány.

sutimano76
 
 


szgiuditta
fagyoba nem teszel el tejet? kesobb nagyon jol johet :wink:
a harmadik ho-nal szokott megcsappani, meg kovetni kell tudni a novekedesi ugrasokat es akkor nincs gond. ez 3-4 nap alt!
en tennek el a helyedben mielott eladom :D persze jo penz,de kesobb aranyar erhet :wink: tunderked nagyon szep amugy!!

ezenfelul mindenkinek gratulalok aki megszult es azoknak is akik meg nem, lassan vege a nagy melegeknek, ekkora pocakkal mar nem ertem h birjatok :)

Netti
Kép
maumau
 
 


sziasztok
gratulálok a babákhoz!

tettem el tejet még az első hónapokban, azt mondják fél évig lehet fagyasztani. most volt hogy kiolvasztottam, teljesen avas az íze... védőnéni szerint a fagyasztott tej ilyen lesz... nektek tapasztalat?

amúgy amikor nálunk megnőtt a tejszükséglet az ilyen növekedési ugrásoknál, akkor többet tettem cicire Szonját, 1-2 nap alatt megnőtt a tej mennyisége is. Ha külön adsz neki tejet vagy mást ilyenkor, nincs mitől több tejed legyen, hiszen máshonnan kapja meg a plusz szükségletet...
csak egy jótanács, mert nálunk már bevált
czzsofia
 
 


Moncsie,mizu veled???csak nem beelőztél??????Holnap mehetünk,én már készülődök!!!!!

sutimano76
 
 


sziasztok!!!

én is holnapra vagyok kíírva ugye:) megyek is a kórházba, aztán majd eldöntik, hogyan tovább, de szerintem még nem szeretne kijönni a kislány:D

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Még egyben vagyunk. Vannak olyan napok, amikor egyáltalán nincs jóslófájás, de volt olyan éjszaka is, amikor háromszor ébredtem a fájásra. Kicsi nagyokat bulizik bent, nem akar elcsendesedni. Bár lehet, hogy az enyém még szülés közben is rugdosni fog. :D Annyira mozog néha, hogy szerintem olyankor áthívja a barátait is. :)

KépKép
moncsie
 
 


Moncsie,akkor tökre egy cipőben járunk!!!Nekem ma van erős mozgás,tegnap csöndesebb volt a kiscsaj!!!!

sutimano76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: