Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocs, hogy nem reagálok.... elég jól bírom a meleget.... 8) 8) 8) 8)
A lábam... így, hogy felpocolom... nem dagad annyira.... :)

Ma egy kicsit kiakadtam... úgyhogy délután pihizek.... :)
Naaa én ma eljutottam az überokosvédőnőmhöz.... ez a nő ma sem volt normális.... Képzeljétek amikor már végeztünk... azt mondja beszéljük meg, hogy legközelebb mikor találkozunk.... erre elkezdte lapozgatni a naptárt... és megállt szeptember végénél :!: :!: :!: :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Mondom neki... hééééé én úgy néz ki augusztus végén szülök.... és a 36. héttől nem hetente kellene talizzunk :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Plusz még hozzátettem, hogy jaaa a 15. héttől is hetente kellene találkozzunk az ödémám miatt... erre már köpni nyelni nem tudott... és kihebegte, hogy jó akkor találkozzunk juli. 13-án.... Akkor már nagyon ideges voltam... mondtam neki, hogy akkor írja be az aug. 13.-át... mert juli 13 már volt :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Esküszöm nem normális :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Jaaa az ajtóban még azt mondta, hogy alig várja, hogy házhoz jöjjön a kisbabához és hozzám... Erre azt válaszoltam neki, hogy én annyira nem várom... és ott hagytam.... :) :) :) :) pfff. további no comment.... 8) 8) 8) 8) 8)
vikiviktor
 
 


vikiviktor,inkább én sem szólok hozzá,ok? :twisted:
Vigyázz magadra és pócolgasd csak a lábad!!!!!
tuntun részvétem a kv miatt. De most komolyan. Én sem bírom meginni a megihatatlan löttyöket :x
Ugyanaz a hapsi volt kinnt,de elnézést kért,hogy nem ő tehet róla,hogy ismét kellemetlenséget okozott,de visszadobták neki a dolgot,stb...egyébként szimpatikus hapsi,remélem az is marad :wink:
Vendég
 


Igen Cseriani a tesco egy jó talihely :lol: :wink:

És akkor szeretnék valamit írni, nem hozzátok szól, de priviben bárkinek szívesen elmesélem a dolgokat!
Először is üdv a háttérből olvasgatóknak, ez főként a rosszindulatú olvasgatóknak szól, és rohadtul nem érdekel, ha most esetleg bárki előjön rejtőzködő mivoltjából. A véleményem az, hogy aki a hátam mögött kavarja azt a bizonyos barna valamit, az előjöhet, írhat ide nyugodtan, ha nem tetszik neki, sőt akár priviben is, ha nem mer ide írni. Az érintett tudja, hogy kiről van szó.
Nagyon irigylem a marhára ráérő embereket, akiknek nincs más dolguk, mint ilyen fórumokat olvasni unalmukban, 15-20 oldal írásai alapján összerakni a dolgokat, és utána rohanni panaszkodni. Az ilyen embereknek tudok ajánlani nagyon jó vastag, hosszú könyveket, amikből még talán művelődhet is, ha már ennyi ideje van olvasgatni.

Másodszor: Én gyorsan visszaolvastam néhány korábbi hozzászólásomat (nem azért mert sok időm van!), és még most is úgy érzem, hogy egyetlen hozzászólásommal sem járattam le senkit, nem keltettem senkinek a rossz hírét, aki így érzi, sajnálom. Ez egy nyilvános fórum, ahol a tapasztalat-csere, segítség egy nagyon jó kis csapatot hozott létre, véleményeket írunk orvosoktól elkezdve bármiről. Egyaránt írunk jó és rossz véleményt, a konzekvenciákat bárki levonhatja magának. Ahogy a babanet összes fórumja erről szól. Ugyanezeket a dolgokat az utcán is elmondhatjuk ismerőseinknek, nem kell ahhoz idejönni.
Ha valaki velem vitázni szeretne, akkor én is ki tudom ám nyitni a számat, nem vagyok annyira csendes ember, mint aminek látszom. Én hazudni nem szoktam, ha a szavaimat meg kiforgatják, azt végképp utálom. DE itt mindenki előtt megfogadom, hogy ezentúl kizárólag szájbarágós módon fogok mindent elmondani, leírni, főleg ami a gyerekeimet illeti. Mert ha róluk van szó akkor nem ismerek tréfát!
A ma említett hozzászólásomban pedig még csak meg sem említem annak a bizonyos helynek a nevét, aki kb 10 oldal alapján meg összerakja a dolgokat, annak üzenem, hogy a fórum összes hozzászólását jutassa el a szekszárdi kórház szülészetére, mert bizony néhány ottani személyről is írtunk rosszat!

A továbbiakban lehet velem vitázni, de kizárólag priviben, mert ez a fórum egy baráti fórum, ahol nincs helye vitának.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 

 
 

Sziasztok!

Nst: azt mondták ok :lol: közben megtudtam a kórházi pletyiket is :lol: De vki meg tudja mondani, hogy az nst-s papíron mi micsoda? Elvileg azt is mutatja, ha van fájásom, ugye? Mert én nem nagyon tudok elmenni rajta...

Ani:
én szívesen csatlakoznék strandolni, de nekem már nem lehet :cry: és ezt irtó nehezen bírom.... azt is, hogy kimaradt a nyaralás :cry: De nem baj, sokkal-sokkal szebb emlékeim lesznek az idei nyárról :D Privit küldöm!

Viki:
tudom, hogy te most ki vagy akadva, meg nem vicces, de én roppant jól szórakoztam a védőnődön! Az enyém ehhez képest akkor semmi, ez legalább szórakoztató!

Dadomi: hű, de kiakadtál vkire! Én szívesen venném, ha megírnád priviben, hogy értsem, miről van szó (ha nem terhes neked).

Tuntun: hajrá barackevés! :lol: Én amúgy nem vagyok annyira oda érte, de most mi is alig győzzük venni a nektarint!
Vendég
 


babriella,kereslek :wink:
dadomi mélyen egyetértek. ÚÚÚtálom,mikor innen-onnan ezt meg ezt hallani vissza. Ide bárki jöhet írni,örülünk is,igaz,babriella,vikiviktor,kitti? Mindig örülünk az újaknak. De én is hihetetlenül úúútálom a pletykás embereket. Ha valakinek ilyen sok ideje van,hogy passzióból olvasgat minket,annak nagyon szívesen küldöm a vasalnivalómat,garantáltan nem fog unatkozni egy darabig.
Na,megyek,csatát vívtam Elizával,hogy elaludjon,most megpróbálom felébreszteni. -én gonosz szülő!!!! :lol:
Vendég
 


Babriella én is kérek privit :lol: :lol: Örülök, hogy minden ok volt az nts-n. Nekem egyetlen egyszer csináltak Eriknél, fogalmam sincs mi mit jelent. :oops: Ricsikémnél meg nem is volt rá alkalom.

Dadomi, sajnálom, hogy sikerült felbosszantani egy olyan embernek, aki minden bizonnyal a lábad nyomába sem ér. Amit ide leírunk azért vállaljuk a felelősséget és nem bújunk az ismeretlenség mögé. Továbbra sem kell szájbarágósan leírnod a dolgokat, hiszen én mindegyikünket értelmes embernek tartom. Én is szoktam más fórumokat olvasni és úgy látom, hogy a rosszindulatú, kisebbségi komplexusban szenvedő emberek száma egyre nő.
Összegezve légyszíves ne foglalkozz ezekkel az emberekkel, mert örök érvényű: hogy ne azt nézd, hogy mit mond, hanem, hogy ki mondja.....
Ha nincs táptalaj az illetőnek a sz...keverésre, előbb-utóbb keres más helyet, vagy belefullad a saját termékébe.

Viki, pont de. gondoltam Rád, hogy nem néztél be, de akkor ezek szerint minden ok, az "értelmes" védőnőn kívül :lol: :lol:
Vendég
 


Ani, látod már én is rosszindulatúskodok szegény kárszakértővel. :oops: :oops: Pedig nálunk is sokszor volt ilyen, hogy vagy a felülvizsgáló, vagy az ügyintéző visszadobta az anyagot, mert valami nem tetszett benne. Hiába na kijöttem a gyakorlatból. 8) 8)
Vendég
 


Dadomi egyetértek teljesen a véleményeddel. És legalább legyen annyi az illetőben, hogy a szemedbe mondja, nem pedig keveri azt a bizonyos dolgot.

Babriella előfordulhat, hogy a szülés előjele a lábdagadás. Mikor én voltam NST-n (pénteki nap volt) azt mondta a dokim, hogy vasárnap délután 2-ig nem lesz elérhető, mert vadászni megy. Ha szülök akkor vagy 10 előtt kellett volna szolnom neki vagy 2 után. De szerencsére keddik kihúztam, akkor pedig már dolgozott rendesen. Igaz párommal segítettünk a szülés beindulásában :oops: :oops:

Ma vittem Rékát a bárányhimlő elleni oltás másodikára. Hát azt az üvöltést amit a lányzó csinált. Már azért bömbölt, mert a dokinéni megvizsgálta. Írtam, hogy múltkor megcsdúszott a kádban és felrepett az álla. Kapott rá tetanuszt akkor az ügyeletes orvostól. Ma pedig kiderült, hogy nem is kellett volna neki adni, mert a 18 hó-s oltásban van és 5 évig védi. Teljesen kiakadt az orvosunk meg én is, hogy ezt az ügyeletes nem tudta.

Tuntun sajnálom azt a sok legyet. De azért jól érzitek magatokat? Friss levegő, jó kis tanyasi. :)
Vendég
 


Szegény Dadomi.......én is utálom az ilyet,amikor nem is kérdez,de mindjárt hű de okos és már mondja is a hülyeségét :evil: nem ér annyit,hogy idegesítsd magad!
Tuntun :lol: most elképzeltem ahogy csapkodod a konyhapulton a legyeket,de tudom,neked ez nem ennyire vicces :) azért tudsz haladni a munkáddal is? Vagy teljesen lefáraszt a legyek kergetése? :wink:
Kismamik vigyázat,csütörtökre 40!!!!fokot mondanak.
Szegény Réka,2x szenvedett a tetanusz miatt?!
Ani én se megyek a strandra,mióta itt lakunk(12 éve)még 1x voltam.........utálom,mert mindenki lesi a másikat és megy a susmus a hátad mögött pffff utálom.
Na megvolt a lagzi,mindjárt lesznek képek is nem ússzátok meg! 8)
Nagyon szép volt a sógornőm,minden kaja nagyon finom volt,a zenekar is húzta a talpalávalót becsülettel! Maga a lakodalom egy tanyán volt,és a házigazdák is be voltak "parasztosan" öltözve,a pincér srác mezítláb volt :lol:
na akkor a képek: Kép Csilla és Apa Kép Noémi a koszorúslány Kép a lovak Kép ketten Kép gyönyörűim Kép Noémi a Papával táncol Kép a boldog pár Kép ilyen volt a hely belülről Kép mennyezet Kép bárpult

Kép
Kép
josi
 
 


Hahó!
Josi, álomszép a lánykád, illetve, a lánykáid!!!! Te meg nagyon jól nézel ki, most jól meglestelek, hogy tudjam, kit keressek a tescoban! :wink: Jó lehetett a lagzi, és tényleg különleges helyen volt. :)
Tuntun, ne is mondd a legyeket... :? :?
Rékababa, durva ez az oltásos sztori! :shock: :shock: Szegény kis Réka. :cry:
Ani, na, nem semmi tortúra, amit az autó miatt végig kell csinálnotok... Remélem, pozitívan zárul az ügy.
Babriella, mutatja a fájásokat is, nem tudod befotózni a szalagot? Énj már nem emlékszem, melyik sorban van, de, ha látnám, meg tudnám mondani. Magzatmozgást, a baba pulzusát és a méhtevékenységeket mutatja elvileg... A fájások - ha voltak -, ilyen hegyes-dombos kiemelkedésekként jelentkeznek. Na, jól megaszondtam...
Váááá, Viki, ez katasztrófa... :D :D A védőnőd a marsról jött? Részvétem miatta, hallod... :? :? :? Pihenj sokat, főleg ma, nagyon meleg lesz! Holnap meg még melegebb...
Dadomi, kérhetek privit, mi a baj? És szerintem se legyél szájbarágós, akármi is történt, maradj olyan, amilyen voltál eddig, akinek meg nem tetszik, tehet egy szívességet, vagy ami a minimum, szépen megírhatja ide nekünk, nyilvánosan, mi a baja! Amúgy nem is értem, hisz az utóbbi időben alig volt időd írni... :?

been
 
 


Csajok, priviket küldtem!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok!

A meleg miatt sokat pihenek... kicsit fáj alul a hasam... olyan húzosérzés.... mintha le akarna esni.... :shock: :shock: :shock: :shock: Éjjel is éreztem amikor a hátamon feküdtem.... nem jó érzés na.... de nem panaszkodom... ezenkívül jól vagyok.... :wink: :wink:

Dadomi... én semmit sem értek... én is kérhetek privit... (nagyjából gondolom miről van szó... ) Nekem is van egy ismerősöm aki minden hozzászólásomat elolvassa... és kritizálja... de magasan sz.rok rá! :lol: :lol: :lol: igaz nagyon még nem tudott felidegesíteni.... :) Most már értem.... megkaptam a privit.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Védőnő... szerintem az enyém egy klinikai eset.... alig találkoztunk a 33 hét alatt, de nem is különösen hiányzott.... :? :? megvagyok én nélküle.... amit tudni szeretnék azt kérdezem tőletek, vagy utána olvasok.... :wink: :wink: :wink: :wink:
De azért megnéznék egy tapasztalatlan kb 20 éves lányka fejét... hogy mit gondol amikor az én védőnőm osztja neki az észt.... és mit von le belőle... :shock: :shock: :? :? :? ez a gáz szerintem.... :? :?

Josi... csudiszép helyen voltatok... nagyon szép lánykáid vannak!!!!! :)

Babriella... egyáltalán nem sértődöm meg, hogy mosolyogtál a védőnős sztorin... most már én is csak mosolyogni tudok rajta.... :) :) :)
vikiviktor
 
 


megjöttünk Paksról,nagyon jó volt!!!!
Josi,engem már nem érdekel a susmus a hátam mögött. Tudod,én falun lakom :?
Itt aztán mindenki susmusol a másik háta mögött,én már kb.5-ször voltam terhes,és már kb.2-szer hagyott el a férjem,stb...
Eleinte idegesítettem magam ezeken a dolgokon,már nem tudom. Pakson is megkérdeztem egy csajt,hogy pózoljak-e,hogy jobban lássa az úszógumijaimat,vagy eleget nézett már????na,mindegy...
Josi nagyon csinik vagytok,a lányokról nem is beszélve....
tuntun,az elöbb,mikor ideültem,kiborítottam a maradék kv-mat,mert egy dög legyet akartam lecsapni :twisted:
megyek csajok,kipakolok,majd még jövök...
Vendég
 


jesszus,nemám valaki bemárt a Ganxtánál...szóval egy legyet akartam lecsapni,egy dög legyet,nem egy döglegyet :lol:
Vendég
 


Hahó!
Én se voltam még a paksi strandon, hiába kapacitál a barátnőm meg az öcsém... :lol: Ani, örülök, hogy jól éreztétek magatokat, úúúúgy ott lettem volna, mikor beszóltál annak a csajnak! :D Király!
Dadomi, köszi a privit, én is sejtettem, h hasonlóról lehet szó. Jól fel is húztam magam, úgyhogy sz@rkeverő unatkozó időmilliomosnak üzenem, hogy bújjon elő, aztán mesélje el, mi a problémája, Dadomi semmi olyant nem írt, ami nem igaz, olyant meg, ami miatt rossz hírnév keltés miatti feljelentéssel lehetne fenyegetni... :shock: :shock: :shock: Hát, nonszensz. Vezető ovinénit meg "csókoltatom", én megtehetem, mert nem vagyok szekszárdi :mrgreen:, és remélem, soha nem is fogom megismerni; a legnagyobb tisztelettel meg arra kérném, nézzen már utána, mielőtt a fentiekkel fenyeget valakit, aki nemmellesleg a gyerekét bízta rá... :cry:
És ezt dirrekt nem priviben írtam (Dadomi privije amúgy tök szolíd volt, egyáltalán nem olyan, mint amilyen ezek után várható volt... Ezt is a zugolvasónak üzenem.
Dadomi, te meg maradj olyan, amilyen vagy, semmi olyant nem mondtál, ami bántó, sértő, vagy nem igaz; mi kiállunk melletted. :D
Bírnám még fejtegetni a témát de asszem belőlemk ennyi is elég volt. :P

been
 
 


ó,Emma drága,olyan burkolt és visszafogott tudsz lenni,úúúgy bírom ezt (is) benned!!!! :lol: :wink: :P 8) :mrgreen:
Vendég
 


Mé, Ani, most küggyem el oda, ahová én gondolom? :mrgreen: Mondjuk nem az ovinénit, bár róla is megvan a véleményem, hanem a saját bejáratú sz@rkeverőnket.
Ti gyerekeitek hogy bírják a meleget? Ármin szabályosan megőrül tőle... :? Én meg Ármintól. 8)
Vikinek akartam a hasfájást: szerintem ebben a korban már valahol természetes, de azért csak pihenjél! Mikor mész legközelebb dokibácsihoz?

been
 
 


Meg még azt akartam: el lehetne menni zárt fórumba, van erre hely (az Anyatanya), és akkor nyugodtan lehetne beszélgetni, nem kellene félni, hogy ráérős f...inák (bocs, de elég mérges vagyok :mrgreen:) olvasgatnak (az mondjuk nem baj), félreértelmezgetnek (az már elég baj), aztán meg megkeverik azt a bizonyost (ez viszont már igennagybaj). Ott magunk között lehetnénk, és megválogathatnánk, kit veszünk be a csapatba. Csak akkor a fórum elvesztené eredeti funkcióját, én ezért nem támogatnám ezt a megoldást. egy ideig írtam az SOS elvesztettem kisbabámat c. topikba, képzeljétek, őket sem hagyták békén... :shock: Illetve volt egy csaj, akit kipécéztek maguknak. Ők is el akartak menni zártba, de aztán mégsem mentek.
Na, csak ezt elmondtam, mert Dadomi esete után ez is felmerült bennem. :oops:

been
 
 


Sziasztok,

más topikban is láttam, hogy belép egy-két "jóindulatú" fórumozó és belerúg az általa kipécézett emberbe. Néha úgy be tudnék z olvasni egy-két embernek, de úgy vagyok vele, hogy nem alacsonyodok le az Ő szintjükre (eddig még bevált :wink: :wink: )Máshol is láttam már ennek a zárt topiknak a nevét amit Been írt, DE ugye lányok nem azt mondjátok, hogy mi vonulunk ki idióta, rosszindulatú (további jelzőket képzeljétek ide) emberek miatt.
Látjátok én sem ismerhettelek volna meg Benneteket, hiszen jó ideig én is csak olvasgattalak Benneteket.

Viszont Dadomi esete egy kicsit más, hiszen ez nem vicc amit ellene akarnak tenni, főleg úgy, hogy nincs alapja!!!!! Az hogy leírja, hogy mi történt az oviban az egyáltalán nem hitelrontás, mint ahogy írta is, hogy ezt a közért előtt is megbeszélhetnénk és akkor mi van? Ráadásul nem hiszem, hogy az oviban más nem hallotta (bocs ha tévedek).
Viszont kérdezem én, miért nem először Dadomit kérdezte meg a hölgy, hogy mi a helyzet, mielőtt ezt a fejéhez vágta? Meggyőződött a valóságalapról, vagy csak elég ha egy "jóakarótól" hallotta? Akkor azon is gondolkodjon el, hogy vajon az a "jóakaró" mit mondhat Őróla a háta mögött????

Ani, téged biztos nem moszerolnak be, mert nem nagybetűvel írtad! :lol: :lol:

Josi, a fényképeket majd otthon tudom megnézni, mert itt teljesen sz.... a felbontása, de így homályosan is szépek vagytok és a hely is jól néz ki.

Kismamik vigyázzatok magatokra ebben a hőségben meg főleg!!!!!!!!!!!

Kitti hol vagy?

Mi is holnap reggel korán bemegyünk a faluba még vízért, meg egy-két vásárolnivalóért, hogy a nagy meleg előtt hazaérjünk.

Been, nálunk Erik elég jól viseli a meleget, viszont éjjel álmában többször is sírt :shock: :shock: Abszolút nem volt ébren, arra tudok gondolni, hogy tegnap elég nyügi volt, többször is sírvafakadt nappal, lehet hogy ezért......
Vendég
 


Est!
Dehogy, nem kéne szerintem se elvonulni, csak felmerült bennem ez is, mérgemben. Namegaztán, ha már itt tartunk, a gyerek veszélyeztetése (merugye tejérzékeny, de a túrórudi az nem tejből van, ááánem :mrgreen:)azért súlyosabb dolog, mint az állítólagos rossz hír keltés... :roll: Na, csak úgy mondtam. Szóval én az óvónéni helyében azért elgondolkodnék, mivel fenyegetőzöm. Naja, igazad van, Tuntun, róla mit mondhat ez az illető a háta mögött? :lol: Én újra csak azt javasolnám óvónéninek, amit te is, olvassa csak el ezt a fórumot, illetve nézzen utána az információknak, mielőtt ilyesmikkel ront Dadominak. Vagy bárki másnak.
Jó bevásárlást Tuntun! Minket elvisz apu kombájnt nézni, de még 9-kor, hogy mi is a nagy meleg előtt hazaérjünk.

been
 
 


Szia Beenke :lol: :lol:

Igen bizony Ő is megcsinálhatta volna, hogy elmegy a jegyzőhöz és feljelenti az óvodát, hogy nem veszik figyelembe az orvosi igazolást! Miért nem tette? Mert egy intelligens anyuka, aki a vezető segítségével akarta elintézni. Na erről ennyit!!!!

Láttátok milyen híres város lettünk? Már minden este benne vagyunk a híradóban szeretett polgármesterünk révén :evil: :evil: :evil:

Ricsikém ma nézte a Papával a híradót épp a kínai (v. valami hasonló) kormányhajcihőt mutattak. Erre az én fiam megszólal: Hát én ezt nem értem, miért nem ülnek le az emberek és beszélik meg a dolgokat? :shock: :shock: Lehet, hogy több esze van, mint szeretett polgármesterünknek? :mrgreen:
Ja bocs, a fiamat nem degradálom le ennyire :lol: :lol:
Vendég
 


Drágáim mára eltűntem, legyetek jók!!!!!

Mindenkinek szép és jó éjszakát!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Teljesen egyetértek veletek... miért nekünk kellene elmenni egy zárt fórumba... olyan miatt aki "csak" olvas... és keveri azt a bizonyos barnát.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil:

Been.... augusztus elején kell menjek vissza a doki bácsihoz.... akkor leszek 35 hetes...
Van egy kérdésem.... az überokosvédőnőm azt mondta, hogy a 35. héten aktuális egy vérvétel... amit nyugodtan megcsináltathatok a 34. héten... ez tényleg így van? (először azt akarta, hogy aug. 13-án kér nekem beutalót és utána csináltassam meg... de akárhogyis számolom aug 13-án, már betöltött 36. hétben leszek.... :? :? :? :? )
Én nem értem ezt az egészet.... :? :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Nooo azt hiszem kicsit még visszadőlök....
Szép napot mindenkinek!!!! Vigyázzatok ebben a hőségben!!!! :)
vikiviktor
 
 


sziasztok

Daninagyfiú,eddig nem igazán volt időm írni,de most írok: nagyon-nagyon boldog névnapot neked mégegyszer,utólag is :wink:
Megkaptad azt a sapit,amit fogtál???
rékababa,én számolgattam kicsit: nem telt még le Réka 18 hós oltása óta nálatok az 1 év? Mert ugye a tetanusz 1 évig okés,utána újat kell adni...ha jól számolok,Réka novemberben volt 2,tehát november-6 hónap,az május,és május+1 év,az idén május,és mostmár július van...szerintem Timi nem lesz-lett baja Rékának,hogy megkapta a tetanuszt,én is voltam már úgy,hogy lejárt a tetanuszom,2 napja,és kaptam az újabbat,mert kellett. Na,ezt csak Timi megnyugtatására írtam...
vikiviktor,nálam asszem a 36.héten volt vérvétel,ha nem csalnak az emlékeim...
tuntun mi van a pógitokkal??Én már szinte egyáltalán nem nézek híradót,híreket,ritkán vagyunk a lakásban-mondjuk ma asszem ki sem mozdulunk...lesz kb.40 fok...
Na,és akkor ez Danié:::
Kép
Vendég
 


josi,belestem az iwiw-re....ez meg a tied:::
Kép
Vendég
 


Reggelt!
Jaj, a lyukas agyam, megint, mit gondolkodtam, hogy milyen Dánielt is ismerek én... :oops: :oops:
Dadomi Danijának nagyon boldog névnapot utólag is, annál boldogabbat; Josi, neked meg nagyon sok boldog szülinapot; azt mondják, innentől már visszafelé kell számolni! :wink: :D
Tuntun, csak félfüllel figyeltem a polgármestereteket, illetve az első balhét láttam, hát nemsemmi az ürge... :lol: :lol: :lol:
Viki, én is úgy emlékszem, hogy a 36. héten kellett vérvételre mennem. Na, jól megkavartunk most? :lol: Szerintem nem lesz gáz, ha nem pont a 35-ken mész. Már nem emlékszem, mit is néznek ilyenkor... :roll:

been
 
 


Emma,mindent néznek ilyenkor :wink:
Tudtommal főleg a vasat, a cukrot,a fehérvérsejtszámot...
Jó nézegelődést nektek. Kristófnak nem is említettem,odavan ezekért a nagy dögökért-még jó,hogy felénk gőzerővel folyik az építkezés,bármerre biciklizünk,bármerre megyünk ki Őcsényből,mindenhol gépeket látni...
Vendég
 


tuntun jelentem,most iszom helyetted a jó kv-t :P
Vendég
 


egyébként tuntun falun is lehet ám jó kv-t kapni,jó példa vagyok rá én :lol:
Vendég
 


Josi, boldog szülinapot Neked :!: :!: :!: Daninak meg boldog névnapot, én is lemaradtam róla :oops:

yuyu79
 
 


Mi is sétáltunk már egyet, most már ki se megyünk ma, állítólag ma lesz a nyár legmelegebb napja, és már megint rossz a klímánk, már 2odszor két héten belül :evil:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Bakker mire jövök :shock:

Lányok én azért írom meg mingíd utólag merre jártunk meg néha le sem írom mi van velünk csak ,ha nagyon kivagyok,mert nekem is van olvasó társaságom :evil:

Anyatanya jó hely csak éppen költözik + én benyeltem ott egy vírust valami bunkó megfertőzte a tanyát trójával szegény mardor nagyon küzd ,hogy helyre álljon a rend. Csaladinet-en is lehet kérni zárt fórumot.

Akikkel együtt szültem (sajnos ők nem szeszárdiak így tartjuk a kapcsolatot)mind 2 oldolon van zárt részünk amit más nem tud olvasni.
Szerintem érdemes költözni ezt a fórumot meg bezárni.

Azért Dadomi szeretnék a Daninak Boldog névnapot kíváni!
Kép


Ez a védőnő sztori nem semmi...........az ilyen minek megy védőnőnek.ÁÁÁÁÁ.......

Josi szépek voltatok nagyon :wink:

Tuntun:küldök kv-t :wink:

puszi mindenkiek csak ezt az oldalt olvastam el bocsi,de van dolgom bőven.

Ja amit Ani írt ,hogy vasalni valót küld a jóakarónak és is tudnék néhány adaggal neki ,mert annyi dolgom van,hogy a barátaimmal nem is tudok foglalkozni igazán,pedig jó lenne csacsorászni házimunka és egyéb más helyett.


Puszi lányok!
berni611
 
 


Josi neked
Kép
berni611
 
 


Sziasztok csajok! Köszöntéseket köszönjük! Megkapta Dani a sapkát a tescoban Ani! Dominik is kapott egyet, 165,-Ft-ra le volt árazva darabja, nem pénz érte, és tök szupi sapik! :)

A zugolvasóknak üzenem, hogy ugye látjátok, hogy milyen jó összetartó baráti társaság van itt?! Köszi lányok, jó érzés, hogy rátok számíthatok!!!!!!
Ahogy írtátok, én vagyok olyan intelligens, hogy a problémákat normális, kulturált ember módjára igyekszem megoldani. Én úgy gondolom, hogy ha bármi gond van, azt értelmes(!) emberek meg tudják oldani fenyetegőzések nélkül is. Amennyiben ezt csak én gondolom így, a másik fél számára a mocskolódás a megoldás, hát tessék, állok elébe, de azért azt megüzenem, hogy az én kezemben jóval több az ütőkártya :!: :!: :!: :!: :!: Tippeket nem adok, de ha valaki jogtalanul, indokolatlanul kikezd velem, akkor megismeri a másik oldalamat is!
A nagyobbik gyerekem 2 és fél éve jár oviba, soha semmi probléma nem volt, én nem vitáztam semmiért. Nem egyszer fogadtak már úgy az óvónők, hogy jaj, baj van, sérülés érte a gyereket, néha nem is kicsi sérülés, soha nem vontam őket felelősségre, de biztos van olyan szülő, aki lehordta volna őket rendesen. Én csak megköszöntem, hogy szóltak. Én azért sem hőbölögtem amikor Dominik úgy esett el a bölcsiben, hogy a homloka felrepedt (szerencsére nem kellett varrni), arra is teljesen normálisan reagáltam, holott akár kérdőre is vonhattam volna őket, hogy miért nem figyelnek oda jobban.
DE :!: A fiam tejérzékeny, tehát nem étkezhet ugyanúgy, mint egy egészséges gyerek. A beíratkozáskor kitöltöttem egy papírt, amire ráírtam, hogy tejérzékenység vizsgálata folyamatban van. Odaírtam még egy mondatban, hogy joghurtot ehet a gyerek. Ezt elmondtam szóban is, hogy a joghurtot úgy vettük észre, hogy nem okoz problémát, de csak a joghurt. Külön kiemeltem (sajna nem írtam le - nem gondoltam, hogy szájbarágósan kell), hogy a túrótól olyan hasmenése volt, hogy sebes lett a kis feneke. Vittem először a gyerekorvostól igazolást, melyen az állt, hogy tejmentes étrend javasolt. Nem volt elég, a vezető telefonon beszélt a gyerekorvosunkkal, aki azt mondta neki, hogy a folyékony tej és a tejföl kivételével minden mást kaphat a gyerek. Erre azt mondtam, hogy a doktornő nem lát mindent, hogy mi baja van a gyereknek ezektől. Vittem a szakorvosi véleményt a bölcsibe, amit a gyerekemet kezelő pulmonológus állított ki. Erre azt mondta a vezető, hogy ezzel ő nem tud mit kezdeni! Na ekkor rögtön elmentem a gyerekorvosunkhoz (mert egyébként nekem nincs ám más dolgom, mint állandóan az orvosokhoz mászkálni!) elmondtam neki a történteket, és mondtam neki, hogy én otthon majd elkísérletezgetek, hogy mi az a tejfehérje mennyiség, amit bír a gyerekem probléma nélkül (sajna úgy néz ki, hogy egyenlőre a 0-val egyenlő ez a mennyiség), ne adjanak a bölcsődébe neki semmi tejet, tejszármazékot tartalmazó ételt, mert akkor már bukott az egész dolog. A gyerekorvosunk ezzel teljesen egyet értett, és abban maradtunk, hogy felhívja az óvoda vezetőt és beszél vele, de azért egy újabb igazolást kiadott, miszerint tejmentes étrend javasolt a gyerekem számára. Magyarul 3 orvosi igazolást vittem be a bölcsibe!
Végül sikeresen zárult a dolog, a megoldás az lett, hogy a városi bölcsivel kötött a vezető egy szerződést, és így máris vállalták, hogy minden nap kiviszik Dominak a kaját. Ja és ahogy ez egy intelligens emberhez illik, megköszöntem!
És innentől kezdve semmi gond nem volt részemről.

Bocsi, ha hosszú lettem csajok, de úgy éreztem, hogy nektek is tudnotok kell az egész történetet, mielőtt megvádolna benneteket valaki, hogy ti nem is tudjátok az egészet pontosan, és úgy mondtok véleményt. Amik meg közben történtek, azokat aki akarja keresgélje ki az elmúlt 2 hónap hozzászólásaiból, aztán jöhet hozzám is vasalni :lol: :lol: :lol: :lol:

Vikiviktor! Hiperszuper védőnődről te is csak óvatosan írjál, mert ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P

Josi! Nagyon jók a képek! Nagylányod már igazi hölgy!!!! Neked pedig nagyon boldog születésnapot!!!!!

Most lépek mosogatni, aztán még lehet, hogy vasalok is, ha addig nem ér ide senki vasalási szándékkal :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Ja és még mielőtt valaki azért is megszólna, hogy van időm ilyen hosszú hsz-t írni, akkor megsúgom, hogy nagyon remek a gépíró tudásom, a billentyűzet szinte füstöl az ujjaim alatt :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Még valamit, mielőtt szétáztatom a kezeimet :wink:
Azt mondta nekem a vezető, hogy az én gyerekemért tettek meg a legtöbbet a bölcsiben, és egyébként nem hiszi, hogy ezt máshol is így megtették volna. Akkor nem mondtam, mert nem volt kedvem még kicsit sem vitázni vele, hogy máshol ez nem okoz problémát, hogy a gyerekem tejérzékeny. Amikor beírattam az oviba jeleztem, hogy mi a baja a gyereknek, azonnal az volt a válasz, hogy ez nem probléma, mert tudnak neki diétás étrendet biztosítani. Ahogy nem probléma a Wossinsky óvodában a cukorbeteg, a liszt-, tojásérzékeny gyerekek étkeztetése sem, sőt még olyan gyereknek is meg tudták oldani az étkezését, aki valami miatt nem ehetett húst! És mindezt különösebb erőfeszítés és persze vita nélkül, egyetlen orvosi igazolással.
Na tényleg lépek :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Na, megjöttünk, majd teszek képeket. :P
Én is igyekszem bent tartani a kölkeket ma, bár ez elég nehéz lesz; itt még tudom tartani a 26 fokot, elviselhető. Remélem, marad ez a tendencia... :lol:
Yuyu, társasházban a sokadik emeleten elég gáz lehet klíma nélkül... Hányadikon laktok? Kitartást...
Dadomi, ez nem vót semmi tortúra...
:? A mi kis ovinkban nem tudják - úgy tudom - megoldani a betreg gyerkők étkeztetését; délben hazaviszik ezeket a gyerekeket (egy tej- és egy lisztérzékenyről tudok). De minden másban hihetetlenül alkalmazkodóképesek az óvónők, legalábbis Hanna csoportjában ez tutira elmondható, és a vezető is rugalmas. Van egy - más miatt - problémás kisfiú, 2 óvónőt igényel néha (pont ennyi óvónő van a csoportban); de imádják a kissrácot ők is és a gyerekek is. Nyáron összevonták a gyerkőket egy oviba (2 tagovija van az ovinknak), és a másik óvodában azt mondták az óvónők a kisfiú anyukájának, hogy akkor vigye a fiút legközelebb, ha a saját óvónénije is ott van, mert ők nem vállalják... :shock: :shock: :shock: Szóval, ilyen is van, elég gáz. De ez a hátadmögöttbemószerollak sztori, ami veletek történt, még mindig elég hajmeresztő nekem. :?
Én továbbra sem támogatom, hogy átmenjünk zártba, de, ha gondoljátok, szavazzuk meg! :lol: Demokrácia van elvtársnők, többség döntsön. :lol: Eddig: 2 nemenjünk, 1 menjünk. (Tuntun én, vs Évi). Nah? :lol: Évi, a te zugolvasóidat is csókótatom. :mrgreen:
Amúgy nagy felelősség ide bármit leírni, ezt mindannyian tudjuk, de asszem, nem írtunk soha olyant, ami ne lett volna igaz, pedig kapott itt hideget-meleget egy csomó doki is a kórházból... :D Aki meg olvas, aztán szóban meg kifejti nektek a véleményét, annak meg azt üzenem, hogy lehet ide jönni beszélgetni szépen.
Na, mámeg témánál vagyok, úgyhogy le is állok róla...
Ja, anyatanya nagyon jó, amikor épp nem döglődik, de tényleg szuper amúgy, én nagyon szeretem. Most költözik, így nem elérhető, de majdcsak készen lesz... Évi, te ott milyen néven futsz?
Ani, felétek is az ótópályát építik?

been
 
 


Emma,azt hát. Volt már olyan,hogy reggel nem ugyanazon az úton mentem be Szd-ra,mint amin délben jöttem haza. Néha félelmetes,de szépen alakul...
Szerintem se legyünk zárt topik. Vállalom a véleményem mindenről és mindenkiről...
Nálunk az oviban is nagyon odafigyelnek arra,ha valaki valamit nem ehet,ezért le a kalappal elöttük,meg persze a konyhán dolgozók elött is,hisz ehhez ők is 100%-osan kellenek,hisz ők vesznek ki adagokat habarás,stb...elött.
Na,mivel hozzám eddig egyetlen zugolvasó sem kopogott be,hogy "hé,te,jöttem vasalni,mert marhára ráérek",ezért most én fogok vasalni :?
dadomi neked meg puszi a pofidra,nagyon szeretem az őszinte embereket,és piszokmód utálom,mikor valakit hátbatámadnak,volt már benne részem,tudom,milyen,sajna...
Na,megyek,vár a jó forró vasaló :?
Vendég
 


Ma délelőtti program:
(Anyun a zöld- meg szürkehályogjai miatt van szemüveg...)
Kép Kép Kép

been
 
 


Ne vasaljatok ebben a hőségben, csajok! :lol:
Ani, érdekes lehetett akkor a hazautad... :lol: Itt messze tőlünk építik, néhány km-re a falutól, de a telkek - a szántóföldek - még hozzánk tartoznak. Néha mi is kimegyünk megnézni a gépeket, de akkor Kristófnak az ott nálatok a kánaán... :lol:
Tehát: nyílt-zárt: 3:1. :D

been
 
 


sajna muszáj,két jó nagy kosár van tele,meg a teraszon két szárító,amit már le sem szedtem...
Szombaton egész nap nem leszünk itthon,vasárnap már pakoljuk ki a konyhát,mert hétfőn kezdjük szétverni :?
Vendég
 


Áááá, Ani, hát nem irigyellek... :? :? :? De meglesz a szétverés eredménye, és lesz széééép konyhád! Sütheted főzheted benne a finomságaidat. :wink:
Nekem most néhány body és konyharuha vasalnivalóm van, ezeket most hanyagolom... :oops: Főzök tejbegrízt a kölkeknek.

been
 
 


Emma! Én is vállalom a véleményemet nyíltan! :D Aki normálisan viselkedik, annak meg nem kell tartania attól, hogy bárhol is rosszat mondanak/írnak róla, ennyi. Valótlant nem írunk, innentől kezdve, akinek baja van velünk, elmehet a sóhivatalba :!:
Gyerkőceidnek jó programjuk volt ma! :) Autópályát építik rendesen, most aztán tényleg nem lehet a környéken megszokásból vezetni :wink:

Hétvégi progik vannak már csajok? Mi lehet elmegyünk Domboriba valamelyik nap, állítólag egész jó a víz. Valaki csatlakozna? :D

Kávézik velem valaki? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


kinek szedte Hanna a virágot??
Jóóók a képek,majd megmutatom a Kristófnak,de ahogy ismerem,most inkább a gépeket nézi majd,mint Hannát :roll:
Vendég
 


dadomi mi elvileg megyünk Kislődre,a kalandparkba. Csak az idő is úgy akarja...
Vendég
 


Akkor 4:1. :lol:
Mi ezen a hétvégén nem megyünk sehova, a jövő hét végén talán Kiskunmajsára, ha lesz szállás, tegnap küldtem el a foglalást.
Kalandparkról majd kérünk képeket! Meg mindenhonnan, ki hová megy! :D
Akkor mutasd meg a gépeket Kristófnak, Ani! :lol:

been
 
 


jah: Hannaluca a virágot nekem szedte. :D

been
 
 


Én is vállalom a véleményem.... :wink: :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


Akkor velem együtt 6:1.
Szóval a zug olvasoknak, ha valami problémájuk van velünk akkor lehet ide írni és nem kevergetni bizonyos dolgokat.
Ha zárt lennénk akkor tényleg nem tudott volna jönni Tutun és a többiek. Így van megen újabb kismamiaink is.
Vendég
 


Sziasztok!

Josi: jók a képek, lányok nagyon csinik voltak és ti is! :wink:

Been: tiéd gyerekek is tündériek - Hannát is lekötik a kombájnok?

Dadomi: tök igazad van és szerintem semmi olyat nem írtál, ami vezetőóvónéni kezében ütőkártya lehetne... csak próbálkozik... mint a szánalmas zugolvasó...

Szerintem se legyen zárt a fórum - 7:1! :wink:

Josinak boldog szüli-, Daninak boldog névnapot!

Viki: az én protokollpapírom szerint 32. héten van 3. labor, én asszem 33.-on vagy 34.-en voltam, mert az előző közel esett hozzá - szóval nem gáz, ha előbb mész.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: