Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

nagyon szupik a képek :D
Gabi,
tündéri a kis Livi :P

Jucus,
ne engedd, hogy felidegesítsenek ilyen b.sz.tlan hülye p...ák.
Tényleg némelyik úgy ráhozza a frászt az emberre aztán kiderül, hogy csak rossz napja van.
Majd írjál mindenképp ha van eredmény.

Bubek,
Zsófi homokozott 1000 L.
Természetesen nem egyszer és nem kétszer vette a szájába a homokot :lol:
Kicsit rosszabb a részidőm mint az övé :lol: :lol: :lol: Mindig megelőzöt.

A változatosság kedvéért én is szeretem az ÁRKÁD-ot.
Én nagyon szeretek egyedül vásárolni :D
Ha ötször megyek vissza az üzletbe akkor 5X. És nem szól be senki, hogy menjünk máááá meg stb.
Teljes téli kollekció kell.
Zsófinak, harisnya, gatyó, kabát, sapi, pulover, hálózsák, cipő.
Szerintem a C&A-ban vásárolok neki.
Meg nekem is kell 1-2 cucc :lol:
Tavaly télen azzal nyugtattam magam, hogy majd lefogyok, de nem sikerült :lol:
És most ne arra gondoljatok, hogy + 20 kg van rajtam.
Hanem egyszerűen a 36-os ruhák már nem jönnek rám.
Van 1-2 gatyám amibe bele tudom gyömöszölni magam, de szoros és idegesít, és röhelyesen nézek ki. Mint garfield itt kibuggyan ott kibuggyan :lol: :lol: :lol: :lol:

Az jutott eszembe ha a második terhességet ezzel a súllyal kezdem akkor olyan leszek mint egy tehén? :lol: :lol: :lol:
Á, csúnya történet lesz :lol:

Mancs,
ezt meg hol hallottad, hogy kiszeltündike fia a csaba?
Ez tényleg nem semmi :lol: :lol: :lol: :lol:
Istenem milyen ostoba ez a nő!!!!

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba,
boldog névnapot!

Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabi,
elfelejtettem kérdezni, hogy fogkrémet is használtok már?
Szerinted a két fogat is lehet már mosni?
Nekünk csak kettő van alul :lol:
Azóta semmi, lehet, hogy így is marad :?: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 

 
 

Sziasztok csajócák,

tegnap végül lementünk vidékre Peti szüleihez, kirándultunk, tök jóóó volt.

Jucus, együttérzek, és kitartás, remélem (és szerintem) minden rendben lesz most már. :wink:

Ilba, boldog névnapot! :)

Coolasa, még fotósorozatot, olyan kis aranyos Noki. Tejpép ügyben hogy döntöttél? :wink:

Livicsek irtó cuki a hálózsákban, olyan nagy lány már. És látom, a lábacskája barnább, mint a teste, Benyónál is ugyanígy. Pedig kentem. :roll:

Ádusz is aranyos a fogkefével. :)

Nekünk még nincs mit mosni és semmi jele, hogy jönne. :)

Sajtine, nekem fogorvos barát azt mondta, hogy amíg kicsi, nyugodtan lehet pl. egy vizes pelussal csak áttörölgetni a fogát, de ha már totál kint van, akkor nyugodtan rágogathatja a fogkefét. :)

Mennem kell vasalni :evil: :evil: grrrrrrr

Pussz
Vendég
 


Hali!
Meg vagyunk, rohanok, mert keltem a familíát. Ma lesz az első ovinap a nyári szünet után. Csak délig hagyom ott... De már ahhoz kelni kéne, meg nekem készülni... jajj, de kényelmes itthon.

Mindenkit elolvastam így hajnalban, de írni már nem sokat maradt időm. Sajna!

Sajtiné!
Homokozásról eszembe jutott a Gabi, mint notórius homokevő! Ha lefogtam egyik kezét akkor a másikkal tömte a homokot, ha lefogtam mindkét kezét, akkor meg belebucizott és úgy ette... hehe, ott már nem bírtam komolysággal és szakadtam a röhögéstől. Gyerekkábszer=homok...

na megyek is

Bubek, köszi a hiányolást, de olvasok, csak utána nem marad időm írni...

Aztán ma is süti sütés van a tervben... nem szoktam, úgyhogy párom már ki van éhezve... szegééény.

Kép
sasha
 
 


Tudtam, hogy valamit elfelejtek még este... :twisted: :twisted: :twisted: :
Ilba, Boldog névnapot!!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Nem megyünk ma oviba. Persze mert tegnap nem mondtam neki, hogy megyünk, meg úgyis péntek van..., majd hétfőtől rendesen megyünk, addig meg felkészítem rá rendesen, nem ilyen hanyag módon... De a véleménye az az, hogy ő megunta az ovit és többet nem megy. Mintha ilyen egyszerű lenne. Most már nincs megállás, középső csoportos lett, innen már nincs visszaút. Egyre többet tanulnak ott is és hát az iskolára való felkészülés az azért számít. Igaz, hogy az majd a következő évben kezdődik, de az alapokat azért annak is a középsőben rakják le. Most már azért komolyabb foglalkozások is lesznek, nem csak a kiscsopis szoktatás...

Gabikám a cumit még mindig emlegeti. Most is. :roll: Mikor szokik le róla már teljesen?:(

Esztipeszti!
A naptejtől attól még ugyanúgy lebarnulhat, ha sokat van levegőn, akár a szűrt fényben is, az árnyékban is barnulhat! A lényeg, hogy soha nem égett le! Inkább ügyes vagy, ne okold magad semmiért!

Gabus!
Cuki a Livi! De ezt már úgyis tudod! Fogmosós kép tecc!

Vanília!
Ádusz is nagyon aranyos a fogkefével. Nekünk is volt ilyenünk, míg el nem szórták...

Coolasa!
Nagyon édik azok a képek, ahogy együtt vagytok rajta Nokival! Te is nagyon szép vagy!

Jucus!
Orvos :evil: És persze természetesen továbbra is drukkolok, hogy minden oké legyen!!! :D

Vuka!
Sörösüveges Petra! :lol:

Natasa!
Ki lehet menni nagyon rossz időben is... Babakocsira esővédő, anyuci esőkabát aztán mehet a harc, hogy az esővédő, most maradjon, vagy ne a babakocsin :twisted: Egyébként mi (amikor még egyke volt a Gabi) mindig mentünk. Ha más nem akkor a közeli plázába egy kicsit, szaladgálni. A legjobb a kisállat kereskedés volt. Ott szutyi időben mindig tele volt a bolt 1-2 éves kiskölykökkel :wink: Gabi is imádta a sokféle madarat, a nyuszikat, a hörcsögök, tengerimalacokat, és még ki tudja miféle állatokat. Ja a halakat is jó nézegetni... Venni persze sose vettünk semmit.

Tücsimami!
Végre egy aranyos orvos-védőnő páros! Tényleg sok baja nem lesz, ha kimarad a hamis korszak. Persze te sokkal jobban kezeled ezt mint én anno a Gabival, merthát utólag okos az ember, de te az adott helyzetet kezeled okosan, szuper!

Jumam!
De jó kis nyüzsi lehetett nálatok! Párod nagyon rendi, a konyhatündérkedésért! :D

Bubek!
Hát ez a Marci elég nagy rágókát nézett ki magának :lol: :lol: :lol:

Vuka!
Hát a Panadolos kanál nem semmi, az igaz! Egy kis tipp. Nurofen, az hasonló gyógyszer kategória, mint a Panadol. Mi tartunk itthon azt is, csak azért, hogyha valamelyiknek tartós lesz a láza, akkor 2 óránként lehessen csillapítani (pl: kúp, 2 óra múlva panadol, 2 óra múlva nurofen és újra kúp, mert csak így szabad...)
Na ebből a lényeg, hogy amellett, hogy nem árt, ha van a nurofennek nem kanala van, hanem pipettája, ami úgy működik, mint az injjekcós akármi... amivel fel lehet szívni a gyógyszert és nem folyik vissza, mert a vákum bent tartja ugye... Így akár cseppenként is lehet adagolni, és nem megy mellé. Én így szoktam gyógyszert beadni, még a Gabinak is, de a nagy fülgyulladás közepette (amikor a Dancinak kellet a sok rohadt antibiotikum, meg a sok köptető...) is nagy hasznát vettem, mert tudtam mennyi megy be és mennyi meg félre...
Szóval Nurofen szuszpenzióban van ez a jóféle pipetta és kicsivel erősebb mint a Panadol, és nem fog kárba menni... sajnos. Pl, minden gyerek előbb-utóbb átesik egy nagyobb lázas állapoton.

Ilba!
Boldog névnapot!!
Kép


szép napot mindenkinek!

Kép
sasha
 
 


Sasha:
kösz :D még elbízom magam :P

Bubek:
gyertek már 1 órával hamarabb, apa elvileg 2-ig dolgozik, bár még sose jött haza 1/2 5-nél hamarabb ha mégis, legyen már egy kis időnk 8szemközt. :P

Arra gondoltam,hogy kisétálnánk a 25-ös megállójához, és a visszaúttal meg is lenne a napi séta, na mit szólsz?

Na akkor megyek és a kosz nagyrészét megpróbálom eltűntetni, nehogy ledöbbenj :D
Vendég
 


Drágák vagytok, Titeket olvasva sokkal jobban vagyok. :)

Tücsimami,
Sajnálom, hogy ilyesmin kellett átesned, de olyan jó ilyenkor pozitív példát látni.
Nekem azt mondta az UH-s doki, hogy sokkal hamarabb lesz eredmény, mint 2 hét. A hülye picsa meg mindent elkövetett, hogy éreztesse, ugyan szégyeljem már össze magam, mert most miattam kell nekik rohammunkát végezniük. Meg fel volt háborodva, hogy a dokim el mert menni szabadságra, holott ilyet úgy látszik ők is szoktak elkövetni, ha a Te sztoridat nézzük.

Görgőcske alvós képe díjgyertes. :D :D :D

Gabuska,
Livicsek tündér a nagykádban. Ahogy gyalogol a hálózsákjában az meg csúcs. :D
Január 10. a kiírt időpont (a negyedik vonalzót már nem engedi felrakni, most gondolkozhatok, hogy melyik gyerekemet hagyjam ki :? ), jó a rosszban, hogy most biztosan fogjuk tudni a nemét. :)

Bubek,
Köszi a tippet, kipróbálom a módszered. :) Valahol én is érzem biztosan belül, hogy rendben van, de mikor hozzáértőnek felkent emberek akarnak meggyőzni az ellenkezőjéről, akkor elővesznek azért a kétségek. Persze, inkább legyen résen az ember, az sem lenne jó ha mindenre csak legyintenének. De hogy a körítés mennyit számít, azt most megtapasztalhattam. A Rutit mindenképp felhívom.
Marcus olyan, mint egy kis hód, ahogy rágicsál. Apa majd szállítja neki a faanyagot, ha a lakásban már egy szál sem marad.:)

Sajtine,
Én is szeretem a C&A-t, mi a szombathelyibe járunk, mert az van legközelebb. :lol: A Mamutban nincs, messzebb meg ritkán jutok el, pláne egyedül (ezzel én is pont úgy vagyok, mint Te, egyedül szeretek a legjobban), de amikor otthon vagyunk az Imi szüleinél, mindig elzarándokolunk. :)

Jumam,
Olvastam a szüléstörténeted, nagyon szép, irigyellek érte. Nekem is Bea volt a szülésznőm, nem is volt semmi baj vele, csak én éltem meg valahogy rosszabbul az egészet.
A gyerkőceid gyönyörűek. :D

Natasa,
Hurkás Szonja ennivaló. Újszülöttnek meg egyenesen gyönyörű volt. :)

Coolasa,
Noémi szerintem is egyre inkább a papájára hajaz. Puszilgatós képek drágák. :)
Láttam a tejpép volt a téma, majd visszaolvasok rendesen, mi is azon élünk, a tápszert utáljuk.

Vanília,
Megasztáros Ádus milyen átszellemült az utolsó képen. Az igaziak közül is biztos többen készültek a nagy megmérettetésre a fürdőkádban. :D

Vuka,
Nagyon huncut ez a lány. Csúcs, amilyen arcai vannak. :)
Társasozni mi is imádunk. Régebben sokat ment a kártya, kocka, az Imi meg minden évben megveszi Németországban az év játékát, a csajokkal már évek óta simán lehet felnőtt társast játszani.

Ilba,
Boldog Névnapot! :D
Nagyon szupik a cipők, hol van a bolt, ahol vettétek?

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Natasa,
Neked miért lett volna szükség a mintavételre?

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Most csak annyi, mert megyünk a piacra...
Tücsimami,
akkor ebéd után rögtön indulunk, okés? délben ebédelünk...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


ronahok, csak annyit egyelőre, hogy ha lesz minitali a szeptfeszten, akkor mi a vasárnap délutánin veszünk részt, mert egy ismerősünk muzsikus, és fellép fél 4kor meg 8kor is. Sőt bográcsversenyen is indul, arra is meghívott bennünket, mármint a végtermékre. Nnnnyami, de szeretem a ...... kulturát.

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó reggelt!

Sajtiné,
lehet fogkrémezni, akár 1 fogat is! Attól, hogy a többi még nem bújt ki, azt már lehet tisztítani, hiszen már kajol vele. Van 1 éves kortól fogkrém, de sztem Zsófi már simán használhatja. Mi a Gabitejfogkrémet használjuk, mert a többi (Colgate meg társai drágák és ízesítettek). Ez 290 volt a Rossmannban.
Gondolkoztam, hogy oké, hogy fogmosás, de hogy öblítem ki a száját? Hát képzeld, tök jó, mert ez a fogkrém egyáltalán nem habzik. Azt a picit, amit a fogkefére teszel meg nyugodtan lenyelheti.

Eszti,
ja-ja, én is kentem, de a babakocsiban a napernyő alól kilógnak a csülkei, így szépen lebarnult. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Ilyen is rég volt már, fél 10-re teljes hadikészültségben vagyok, és még egy kis időm is maradt, hogy nyugodtan irogathassak. Éjszaka keltünk jópárszor, hogy a cumit visszategyem.

Coolasa már annyiszor akartam írni, hogy Noki kiköpött apukája. Nagyon édes. A mi programjaink nagy részét is a puszizkodás tölti ki, bár ha én abbahagyon Petra folytatja, akkor Ő ad nekem sok bocipuszit.

Tücsökmami tényleg jó, hogy így áll hozzá a dokinénitek. Én sem izgatom magam amiatt, hogy Petra csak barackot eszik (azt viszont ezerrel, barackfüggő lett a szentem :lol: ). Tejcsi még van bőven, minden megy a régi rendszer szerint (5 szopi), plusz napi egyszer kap barackot.
Egyébként már tök jó, hogy jelezni tudja a kisasszony ha éhes. Odabújik hozzám és pólón keresztül elkezd szopikázni. Szóval tudtomra adja, ha véletlenül a szokásos két kajálás között éhes lenne. Ez főleg Zalakaroson volt jó, mert ott sokkal éhesebb és szomjasabb volt a pancsik miatt. Na ekkor jöttek az üveges bébikaják, mert azért azok még lecsúsznak.
Tényleg Ti nem jártok már úszni, lehet, hogy az meghozná Gergő étvágyát :wink: .

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Én is kentem Petrát, de neki is lett egy kis színe.
A védőnéni azt mondta egy anyukának a jó múltkori Baba-mama klubon, hogy 1 éves korig elég ha csak sima fogkefével mossuk a fogát és csak később rakunk rá fogkrémet. Így megszokja a fogkefét, nem nyel annyi fogkrémet és végülis elég még annak a pár fognak ez a kis fogmosás.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jó reggelt,

Zsófi még mindig alszik :shock: :lol:
Éjszaka nem 1 X és nem 2X ébredtünk. Én is mostanában ébredtem :lol:
Tegnap olvastam a kismama újságban, hogy a Stáhl Judit szigorú napirend szerint él, mert csomó mindenre nem lenne ideje.
De jó neki, én is szeretnék napirendet :cry: :roll:
De hát először is az kéne, hogy Zsófi megszokott időkben aludjon.
Este is 22 órakkor még fent kukorékol.

Egész szép időnek látszik kint :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Halihó!

Petike még reggeli szopis-bealvós szunyáját nyomja, úgyhogy tudok írni pár sort. Tegnap este volt egy kis hőemelkedése (37,5) semmi extra külső jele nem volt, kedves volt (napok óta az, alig van bömbi), csak kicsit pirospozsgás volt a pofija, meg mintha melegebb lett volna a feje. A biztonság kedvéért megmértük (és minden félelmem ellenére nem lyukasztottam ki a végbelét- HURRÁ! :lol: :lol: :lol: ) Kapott kúpot, gondoltam, ettől jobban is fog aludni, mert megnyugtatja őt. Erre: fél 10-kor szépen nyugodtan bontogatta magára a fejvédőt :shock: Hang nélkül történt mindez, mi meg röhögtünk rajta, miket művel. Aztán volt még egy kis kesergés, jött egy kis nyugi-szopi, és be is aludt. Fél 3-kor ébredt, aztán negyed 7-kor. Úgyhogy ez most tök jó éjszaka volt.

Szeptemberfeszt: mi ma du. megyünk ki, ha Mbá hazajött. Ma lesz a Török Ádám koncert, jut eszembe, el ne felejtsem bekészíteni magamnak a füldugót :twisted: Szombat-vasárnap terveink szerint szinte egész nap kint leszünk, kajálni ugrogatunk majd haza, de majd meglátjuk, milyen lesz az idő, Petike hogy bírja stb.

Jucus,
nagyon drukkolok Nektek, de (és ezt Te is tudod) MINDEN RENDBEN LESZ!!!!

Csajok, én egyre jobban kezdek beparázni a hozzátápitól... Írtok itt mindenfélét, hogy ezt adni, azt adni, tejpép, Sinlac, gyümi, rizspép... Tiszta hülye vagyok, ilyeneken aggódom, hogy nem a megfelelő kaját fogom adni a gyereknek, meg nem fogom őt kellőképp tápláló kajcsival etetni... :oops:

Natasa,
én emlékeztem rá, hogy orvoslátogató vagy :lol: De nem azért írtam azt, amit. Mi családunkban is van háziorvos, baráti társaságban több orvos is, innen a rossz tapasztalat :roll: Figyi, Te mint nagy egészségeskaja-hívő írd már meg nekem lécci, hogy a barnarizst hogy kell elkészíteni, mennyi ideig kell főzni? A simát tudom, de a barnából eddig csak gyorsat csináltam, és azt is jóval tovább kell főzni. A sima barna rizzsel mi a helyzet? :)

Kép
mancs
 
 


Mancs
ne idegeskedj a hozzátápi miatt
amit Petike nem fog szeretni úgysem fogadja el :lol:
Ők sokkal jobban tudják mint mi :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,
napirend... a fősulin is ezzzel nyaggattak minket a legelején, hogy csináljunk szigorú napirendet és aszerint éljünk, mert csak így lesz időnk mindenre, a tanulásra is. Ki volt adva házi feladatba, hogy csináljuk meg a magunk napirendjét. Be kellett jelölni, hogy hol vannak olyan időszakok, amikor tudunk majd tanulni. Na nekem már akkor se volt olyan, azóta meg pláne nem! :lol: :lol: :lol: Asszem lőttek is a sulinak, pedig 1 vizsga híján már megvan a fele :evil:

Kép
mancs
 
 


Köszike :wink: :lol:

Kép
mancs
 
 


Most látom a TV-ben jön vissza a mónika show :?
ez miért nem tud megszűnni, rothadjon meg szatyorban :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mancs tényleg ne izgulj, semmi ördöngőség nincs benne és amíg lesz mellette anyatej, addig gond egy szál se.
Gratula a jó éjszakához.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


sajtine
:) :D :lol:

Jucus
Írtam pü-t
A sote tele van lelketlen emberekkel! ...én már sok rémséget hallottam róluk... :( persze vannak kivételek...

Juman
Pont a napokban rezeltem be, hogy mennyi futóbolond bóklászik a neten ezért levettem a profilomból.... (kaptam egy emilkét, kedves stílusban.... hogy milyen jó nagyok a csöcseim blablabla.... elment a kedvem a képmutogatástól... :(

Íme:
http://www.gportal.hu/portal/macka/

Bubek
Aranyos vagy
Igen szoktam nézegetni.... és tényleg nagyon jó.... de mostanában amint elalszik menekülök, hogy mentsek minden percet... amit most itt pötyögök el... :(
De egy kicsit jobbb kedvem lesz titeket olvasva... :)

Gabuska
Olyan jót nevettem a képeken! Nagyon cuki! :)

...eszembejutott mit akartam.... én is gondoltam, hogy esetleg a foga miatt fosizik... állandóan rág meg nyáladzik de nem látom duzzatnak...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mancs
Kezetfoghatunk... nemvéletlenül hiszen egyidős kismamik vagyunk, engem is aggaszt a téma... egész nap kutyulgatni, beletömni, kész harc lesz az egész és még ennyi időm sem marad mint eddig...

Megyek is képeket rendezgetni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Zsófi szivat engem már 1 hete...
tisztába teszem és utána 5 perc múlva kaksizik.
Reggel is délután is este is :lol:

Mamacka,
majd megnézem a honlapodat, de már nem tehetem.
Felébredt a romboló szakértő.
Egy képet néztem meg már 4 dolgot tönkretett
:lol:

na megyek, szerintem este benézek
szép napot mindenkinek :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mamacka,
én nem a kutyulgatástól félek, hanem attól, hogy nem olyat adok neki, amnek megfelelő a tápértéke.... Vagy nem is tudom, mitől félek... Az újtól, az ismeretlentől...
Nálunk fogzás van pár hete. Duzzadt az ínye, ömlik a nyála, rág ezerrel. Amikor Anyáknél voltunk a múlt héten, akkor még jobban kivolt szegény gyerek. Néha álmában fájdalmasan felorídtott :cry: A rágóka náunk eddig nem jött be. A nyerők a pelusok, vagy vmilyen textília, mert az dörzsizi rendesen az ínyét! Vettem neki Dentinoxot is, néha bedörzsölöm az ínyét, már amit le nem nyal az ujjamról :lol: Mivel a rágóka kilőve, kitaláltuk, hogy a cumijának azt a részét kenem be egy pici Dentinoxal, ami az ínyével érintkezik. Be is jött, szereti. Valszeg a foga miatt volt tegnap hőemelkedése is.

Sajtiné,
gyermekeink kezet foghatnának :lol: Hajnalban tisztába teszem (ekkor szokott betrotyizni), rakom le aludni, már majdnem alszom, erre hallom, hogy serceg, fortyog, spriccel ki belőle :twisted: :evil: Vhogy megérzik, hogy hogy szívathatnak minket :twisted:

Autónk tegnap megúszta a fogács-koszt, de apósé tiszta dzsuva lett.
Szegény kutyusunkat tegnap elütötte egy autó. A hülyéje kiszaladt. Sántít kicsit a bal első lábára, meg bevérzett a jobb szeme :cry: Rendes volt a nő (sofőr) mert bejött és kérdezte van-e baja a kutyának, meghogy nem tehetett már semmit, olyan hirtelen ugrott elé. Nagyon sajnálom a kutyust, de remélem, ebből már tanul. Mindig kiszalad, ha épp olyanja van. Volt már olyan, hogy Após az Üllői túloldaláról hozta vissza, addig rohant (aki nagyjából tudja hol lakunk, annak mond ez igazán vmit)

Petike még mindig alszik. :shock: Atyaég, milyen nap lesz ebből? Remélem, nem tudja le egyben a napi alvását? A mi ágyunkon alszik, körbe van barikádozva, de nem merem itthagyni. Így még vár rám a konyhában némi romeltakarítás.

Coolasa,
melyik zenekar koncertjére mentek vasárnap? Mert ha kint leszünk, mi is elnéznénk felétek. Szeretném látni az elhízás határán lévő Nokit :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Ilba,
megnézted már a videót :?: :?: :?: :?: Vélemény :?: :?: :?: :?:

Kép
mancs
 
 


Sajtine nem gondoltál még arra, hogy mindig 5 perccel később tedd tisztába Zsófit?! :lol: :lol: :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

A mai napunk elég nehezen indult,ma már kezdődött a suli,de sikerült mindenkinek fél 8-ig aludni!Tibi elfelejtett kelteni minket,és amikor én feleszméltem már fél8 volt.Óvatosan kikúsztam Szilvi mellöl,hogy fel ne ébredjen amikor megszólat a mobil ezerrel .Tibi hivott,hogy elfelejtett felkelteni és most jutott eszébe!ÁHHHH.Persze Szilvi is felkelt.De nem baj,mert most újra alszik! :D

Jucus:

Pont veled álmodtam,egy gyönyörű hosszú hajú kislányod született!Úgyhogy nem lesz semmi baj!Ha pedig nagymami leszel biztos sok fiú unokád lesz!Az tuti!!!

Coolasa:

Nagyon aranyosak vagytok együtt Nokival!

Képek: Kép Kép Kép

és a fogak: Kép

Szilvi felkelt!Mennem kell!

Kép

Kép
novum
 
 


Mancsi:
ne máááá!!! csináld már léci a sulit. én most szeptemberben újra beiratkozom. valahogy majd csak kiszenvedem magamból.

Mamac:
Én bevallom rettenetesen hajlamos vagyok a depire, én meg olyankor szoktam eltűnni. Na majd olvasgatlak amikor rámtör, aztán támogatjuk egymást, mit szólsz? :D

Fanni és Szilvi szuperek :) :)

Vuka:
nekem ugyan nem jelez kajáért a kölök, csak ha már éhenhalna. így aztán én érzésből rakom cicire :P
Vendég
 


Coolasa,
ez a bolt szerez be könyveket külföldről:
FAMULUS KÖNYVESBOLT
1137 BUDAPEST Újpesti rkp 5.
Tel./Fax :349-36-56; 288-07-69,288-07-70
E-mail: famulus@chello.hu
És úgy tudom a Líra és Lant is foglalkozik ilyesmivel, a www.lira.hu weboldalon vannak elérhetőségeik, ott kellene érdeklődni.

Mancs, ne izgulj, ez így lesz még kb 15 évig. A nagylányom majdnem 11 éves, de igazán jól nyafogni még mindig csak nekem tud. Ugyanazért a dologért semmi baja sincs, ha én nem vagyok a közelben. Tehát nyugi, nem a fejedet unja, sokat kell bandázni, elmenni ide-oda, hívni hozzátok ezt-azt és akkor mindkettőtöknek jobb lesz. Szerintem.

Jucus,
Örülök, hogy jobb a hangulatod! Mikor BJ-vel a szülés után, még a kórházban találkoztam, és elmeséltem, milyen jó volt Beával szülni, megkért, hogy ezt minél hamarabb és többször mondjam el neki is. Mert ő nem így szokott szüléseket kísérni, de ha hallja, hogy ez így mennyire jó, ezzel plusz bizonyságot kap arról, hogy többször kellene így csinálni. És hasznára válhat más szülő nőknek. Távozásunk után telefonon is felhívtam és három héttel később be is mentem hozzá. Megvan a mobil száma is, ha esetleg most is őt választanád. Ha meg még előre meg is beszélnétek, mit és hogyan is szeretnél, akkor biztos úgy is lenne.

Mamacka, köszi elküldhetted volna privátban is. Én is hasonlókért nem teszem fel a kiadó honlapjának a címét, pedig ott még képek is csak a könyvekről vannak.
Di bármelyikőtöknek elküldöm szívesen.
Végre süt a naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap!!!!!!!!!!!!!!

És ezt kaptam ma a páromtól: Kép

ezeket meg csináltam: Kép
Kép
jumam
 
 


Mancsi,
írtam e-mailt!

Mamacka,
mivan??????????? Milyen e-mailt kaptál?! Megáll az eszem! Na, csak tugggyam meg kivót, szétszedem darabokra! :evil: :evil: :evil:
(Úgyse tudom meg, de akkoris.) :evil:

Minden iskolás nagytesó fogadja őszinte együttérzésemet szerpt. 1-je alkalmából! :( Egy előnye azért van a sulinak, hogy OKOSKÁK ÉS ÜGYESKÉK LESZTEK! Na, meg olyan jó, mikor vége! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ennek a hülye kukásautónak pont akkor kell végigmennie az utcán, amikor Petrát próbálom bealtatni. :evil:

Nekem van napirendem. Petrát minden nap ugyanakkor szoptatom és az első alvás után megtudom, hogy a többi mikor lesz, szóval minden de. tudok következtetni az aznapi programunkra. :lol:

Jumam, Novum nagyon jók a képek!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Még két kép:

Már Szilvinek is nő a feje tetején a haja!Látjátok? Kép

A kedvenc kutyusával: Kép

Kép

Kép
novum
 
 


Novum nem semmi Szilvikének ez a pánkos frizura :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Timi,
ez a kép akkor készült, mikor a Szigetre mentetek, ugye? :twisted:


Tökjóóóóóóó!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam,
milyen alkalomból kaptad ezt a meseszép virágot?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na végre megnyugodott a lelkem, csináltam egy kis rendet. Kitisztítottam a fürdőt és a WC-t. Tegnap megejtettünk egy nagy porszívózást, mert már katasztrófális volt a helyzet. A férjecskémet úgy fogadtam este, hogy vagy elmegy Petrával sétálni, amíg én porszívózok vagy fordítva. Erre Ő közölte, hogy inkább porszívózik, mert kint hideg van és Ő ugyan ki nem teszi a lábát, a cégnél is egész nap fázott. :lol:
Nyugodt lélekkel fogadom ma a barátnőmet, már csak a du-i tornára kell rávennem magam, bár ezt még Petra ébredésétől teszem függővé.
Na megyek ebédelni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Csak úgy..... szép is lenne, ma vagyok 36 éves :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
jumam
 
 


Vuka,
gratula, ügyi vagy! :D

Én meg végre újra főzni fogok, nem rendelünk kaját hétfőtől! Eddig az volt a fő gondom, ha ébren van Livi, eleve kizárt a főzés, és ha meg aludt, egy kávéspohár elmosásánál több időre nem mertem kimenni a konyhába, mert ott nem hallom, mi történik a szobában. Egy ideje viszont valami jótündér elvitte ezt az aggodalmamat, még a szemetet is kiviszem, mikor alszik! :lol: (Nem kiröhögni! ) :wink:

Most viszont felkelt, húúúúúúzok!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Boldog szülinapot Jumam!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam nem is látom hány éves vagy, fotó alapján meg 18-nak nézel ki, na jó 20. Ki hinni, hogy 3 ilyen szép nagy gyerkőcöd van.
Gratula, Isten éltessen szülinapod alkalmából :!:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabuska köszönöm a dícsérő szavakat, nagyon jól estek! :D
Már én is vittem le a szemetet, míg Petra aludt. :roll:
A főzéssel szerencsére nincs gondom, mert ugye az nálunk a férjuram dolga. :wink:
Mondjuk tegnap este rendeltünk pizzát, mert a nagytakarítás után nem volt lelkierőnk még a hideg vacsi összedobásához se. Most ebéd után desszertnek pedig leküldtem még egy kis kekszet (amit Németországból kaptam nagypapitól), mindig kell valamit nasiznom, hogy jó íz maradjon a számban. :lol: :wink:
Ja ezúton üzenem nagypapinak, hogy fogyóban a nasikészlet (pár szem keksz és 3 db Hanuta van még :cry: ).
Remélem vette az adást :wink: , amúgy meg köszönjük a kedves levelét.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jumam,
A szemem majd kifolyt, de elolvastam. :lol:
Boldog születésnapot!!!

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Tücsimami,
még akartam írni, de lemaradt, hogy a 40 dkg szerintem szuper.
Bogi volt, hogy 2dkg-t hízott, de lehet, csak vastagabb zokni volt rajta. :lol: Különben is, nem érdemes ezen parázni, ahány gyerek, annyi féle, az nem a mérlegen látszik, hogy jól van.

Timi,
annyira jó vagy, hogy ilyeneket megálmodsz. Köszi! Te leszel a kabalám. :D

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Sziasztok!

Azért jó, hogy vége a nyárnak, mert ekkora megint a forgalom. :D
Még nem tudtam visszaolvasni.

Képzeljétek, voltam ma a Babycenterben, Beni kinőtte a kordgatyóját, gondoltam körbenézek. 1 fajtát kaptak még csak, 9990Ft!!! :shock: Erre jól megkritizáltam, hogy én valami vastag béleltre gondoltam. :lol:
Agyam dobom el.
Viszont nagyon jó bodyk vannak, 1000Ft körül, de tényleg nagyon szépek. Vettem is 1et. :wink:

Meg elhoztuk a nászajándékokat, szuper gyönyörűségesen becsomizták ingyért! Ez is ritka! Illetve a papírt, szalagot kellett csak kifizetni.

Fesztelők! Jó, vagy rossz hír, mindenki döntse el belátása szerint :lol: , holnap délután mi is megyünk! :D

Visszaolvasok!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jumam,
boldog szülinapot!!!!!!!!!!


Vuka,
desszertevéssel én is így vagyok, akármennyit eszem, az még kell utána, a jó íz miatt. :lol: Hanuta?! Nyamiiiii! Tegnap mi is pizzát rendeltünk, azaz Mbá hozta. A Pizza Hut-ban van olyan, hogy ha elvitelre veszed a pizzát, akkor bizonyos fajtákból 1-et fizet 2-t kap eksön van. Egész éjjel vedeltem a vizet, úgy bekajáltam.

Gabi,
honnan rendeltétek a kaját? Honnan érdemes? Ez tök jó megoldás lenne nálunk is, csak Mbá a finnyás ízlésével idegenkedik tőle :evil:

Kép
mancs
 
 


Mondom én, minitali lesz ebből :wink: :lol:

Kép
mancs
 
 


Csajok.... ezt nem bírom ki, hogy ne osszam meg Veletek.... Zokog a szívem... Mit kaptam a cégtől.... :cry:
Kép Kép
Örömkönnyek ezek itt a szememben eme HASZNOS ajándék láttán... :cry: :lol:

Kép
mancs
 
 


Kár, hogy nekünk már dugig van programokkal a hétvégénk, így nem tudunk menni a minitalira. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!!!
Mancs 3 házzal arréb van egy tök jó pizzéria, mi mindig onnan rendelünk. 10 pizza után egyet ingyen kapsz. Összejön néha, mert barátoknak is rendelünk, néha a férjecském pedig a munkahelyén a kollégákkal.
Petra még mindig alszik, nem hinném, hogy odaérnénk 2 órára a tornára, hát így jártam. :roll:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?