Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hű,de beindultak az események!

Zsu,neked hatalmas drukk mára!

Zora,
szuper az 5 embrió,úgy tűnik,most sikerült elkerülni,hogy a mennyiség  a minőség rovására menjen,úgyhogy ennek sikerülnie kell!

Noee,
sajnálom,hogy ilyen izgalmakon mész keresztül,jó kis szeszélyes szervezeted van,hallod,így kibabrál veled meg a dokival...de reméljük,most beindul és minden rendben lesz!

tényle,ti vajon tesztelni fogtok otthon,Vagy mentek vérvételre és majd Katiék mondják az eredményt?

Lidi,
üdv.itt.

Nekem tegnap volt nagyon rossz hangulatom.hazamentem 2 napra a szüleimhez,mert ott nyaral most az unokaöcsém,5,5 éves.Nagyon aranyos és rengeteget fociztunk meg legoztunk meg vízipisztolyoztunk...ilyenkor érzem meg legjobban,milyen kár,hogy nekünk nincs...na mindegy,úgysem tudok ezért semmit tenni,úgyhogy kár rajta keseregni,de néha előjön.voltam reggel futni,az jót tett.
mmzs75
 
 


Mmzs, remélem ma már jobb a kedved! A nyáron töltődj, mert szeptemberben eljön a te időd és után már nem lesz olyan sok időd játszani az unokaöcséddel!
Amúgy pénteken lesz a leszívás! Persze azért Murber mondta, hogy nem biztos, hogy lesz sok pete, mert a hormonszintem azért alacsonyabb, de az egyik oldalon volt 3 nagy és több közepes és kicsi, a mások oldalon pedig 5-6-7 közepes/nagy és még egy pár kisebb. Szóval szerintem ennyiből azért csak lesz egy, aki vissza akar térni! 
Zsu, jól nézett ki, amikor eljöttem, de majd biztos jön és ír ő is.
Zora mikor kell visszamenned?
noee
 
 


megvolt a leszívás. az altatást jól bírtam. már itthon vagyok. a lényeg: a 6 tüszőből 5-ben volt petesejt. már sztem randiztak is a férjem kisfickóival :)
méhnyálkahártyavastagság Murber szavaival élve szuper, és amúgy is minden rendben van. most ebédelek. sok fehérje és folyadék kell, de ezt tudjátok.
holnap délután kiderül, h mennyi petesejt termékenyült meg, izgulok!!

noee: asszem már mondtam neked az ARO-n is (kicsit homályos az emlék:)), de nagyon örülök neked, és persze, h lesz sok szép petesejted!! :)
zsu85
 
 

 
 

ja és mmzs75, köszi a drukkot neked is! :)
zsu85
 
 


Zsu, Noee, de jó hírek!!!
Zsu, kettő után kell telefonálnod?
Noee, biztos, hogy lesz beültetésre alkalmas embrió, az ellenkezőjére ne is gondolj. Hány órára kell menned pénteken?
Mi holnap 10-re megyünk.

Zsó, megértem, amit érzel, annyira szorítok értetek.
Köszi a biztatást. :) Én is bízom benne, hogy most jó erős embriócskák várnak ránk holnap és összefüggöt a sikertelenség a rengeteg petesejttel. Képzeld a múltkori 18 fostival szemben, most összesen 8-at kaptam. Feszített azért leszívás előtt és utána is nyomott itt-ott, de biztos emlékszel ősszel mennyire vacakul voltam, mozdulni nem tudtam, most meg teganp is, mai is simán eljöttem dolgozni. Nagyon remélem, hogy holnap indul az a bizonyos, nagyon hosszú két hét és jó hír vár a végén. :)
zora82
Budapest
 
 


igen, kettő után :)

az normális, ha kicsit puffad a hasam? nem fáj, meg semmi, csak kicsit duzzadt. és a sok víz meg fehérje a hiperstimu ellen kell?

4 napja szedek 1*1 Aspirin Protectet, hátha segít. és beültitől elkezdem a Magnerotot is. mit gondoltok ezekről?

Utrót pedig ma csak este kell elkezdeni 2-t, délben még nem kellett, ugye?

ja, noee, még annyit, h bakker, lesz legalább 10 nagy tüsződ, nekem csak 6 volt, és 5 petesejt lett benne!! tudom, h mindenki más, és nem akarok okoskodni, de sztem nem győzitek majd pár nap múlva kiválasztani a két nyertest, aki bekerül a pociba! ;)
(ööö apropó: mi választunk, v az embriológusok döntenek?:))
zsu85
 
 


Zsu, én nem ismerem ezeket a tabikat, amiket szedsz, mire jók? A fehérje és a sok víz a hiperstimu ellen kell. Szerintem a kicsit puffadt has még normális, ha fáj és nem megy lejjebb, akkor azért kérdezz rá az osztályon. 
azért a 10 nagy tüsző még nem biztos, mert elég össze- vissza mondta  a doki a méreteket. De azért örülök nagyon, hogy legalább megpróbálhatjuk. 
Van valaki aki otthon adta be magának a Choragont?
noee
 
 


Zsu én sem ismerem amiket szedsz, úgyhogy ebben nem tudok segíteni. Nagyon ügyi voltál akkor ma. Holnap kiderül a szerelmeskedés eredménye. 

Noee lesznek és szerelmesek lesznek erre gondolj.
kamilla04
 
 


Zora, holnapra nyugi és fogadásra felkészülni! 
kamilla04
 
 


Zsó, nagyon csodálom a kitartásod. Azért is, hogy képes vagy elmenni futni. A kitartásodról meg már nem is beszélek mert az emberfeletti.
 Tegnap nekem is befordulós napom volt, minden bajom volt hogy nem szól hozzám senki ha meg szólt volna akkor meg az lett volna a baj. 
Biztos volt valami a levegőben.
kamilla04
 
 


Aspirin Protect:
http://gyerebaba.blog.hu/2009/02/11/az_ ... gyazodasra
azaz a vérkeringést javítja. de olvastam róla negatívakat is, szóval már csak a héten szedem sztem.

Magnerot:
görcsök, pici összehúzódások ellen van a magnézium, ami pl. beágyazódáskor is lehet. a vetélés ellen.
zsu85
 
 


Zora, hajrá! 

noee
 
 


Ja, elfelejtettem megkérdezni tegnap, hogy kell valami spéci dolgot vinni a leszívásra? Adnak műtős rucit vagy totál meztelenül fekszel az ágyon? Na jó, gondolom betakarnak.
noee
 
 


ügyesen, Zora!! :)

noee: semmit. betétet tegyél a bugyidba, ha esetleg véreznél, és kellemes cuccban légy. ja, esetleg víz és háztartási keksz legyen nálad.
adnak műtős rucit odabent, de alulról aztán kitakarnak persze. és mindenki tündéri, nagyon édesek.
ja, az altatóorvost puszilom!!! állati cuki pasi :D
nyugi, pikkpakk túl leszel rajta!
zsu85
 
 


Na, csak a férjed meg ne tudja!
noee
 
 


Lányok,
mindig más ám az altatóorvos!én még 2X nem találkoztam ugyanazzal.:-)

köszi,jobban vagyok már,sőt,jól,tudtam én,hogy csak múló dolog,vagyis a tüske mindig bent van,de meg lehet tanulni együtt élni vele.
Szeptemberben még nem jön el az én időm,nem megyek.Operában kezdek,ha minden igaz,úgyhogy majd télen,legkorábban novemberben megyek lombikozni.Addig persze nem védekezünk...

Noee,
minden rendben lesz,meglátod!

Zsu,
nem mi döntünk,hanem ők,hogy melyik labdacsot kapod.

kicsit rapid voltam,indulok próbára,holnap utazom,de drukk mindenkinek!
Balcsira nem tudom,viszünk-e gépet,majd egyszer jelentkezem!
mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkokat, babák a pocakban!! :)
4-en maradtak, viszont, akiket nem ültettek be, fagyasztásra kerültek. :)

Zsu, puffadás, feszülés sajnos előfordulhat, emiatt is kell a sok folyadék és fehérje. Ha nagyon kellemetlenné válna, akkor telefon a klinikára és valószínűleg behívnak egy ultrahangra.
Én para Juli vagyok :D, úgyhogy semmit nem merek használni, amti a klinikán nem mondanak, így nem tudok ebben segíteni sajnos. Bár a magnézium pótlással nem hiszem, hogy bármi gond lenne.
Utro tegnap csak este kellett.

Noee, a choragont nem adhatot be otthon, mert izomba kell és, amikor mész a leszívásra le is kell adnod a papírt, amit aláírt, aki beadta. Nagy drukk neked holnapra!!
zora82
Budapest
 
 


Zora!!

Vigyázz rájuk!! :) Csuriba kezem!!
Hány sejtesek lettek!?

Nekem a felső szomszédom adta be a Choragont! :) Ő EÜ dolgozó a MÁV kórházba a csecsemő osztályon! vagy az ügyelet is jó, ha beadják!

Zsu!

Szurkolok!
regi1978
Halásztelek
 
 


mmzs75: nem baj, úgyis ők értenek hozzá :)

zora: szerencsére a puffadás teljesen elmúlt, tökéletesen érzem magam! :)

ja és a hírek: a mai nap szerencseszáma a NÉGY!! :))) sima IVF volt, nem ICSI, és sztem ez 5-ből nagyon klassz!! :))) büszke vagyok a férjemre és magamra, úgy tűnik, jól összebarátkoztattuk a sejtjeinket :D csak szépen fejlődjön tovább a négy gyönyörűség!! <3
úgyhogy szombaton fél 10-re megyünk a klinikára a beültire! :)
zsu85
 
 


Zora, relax és érezd jól magad! 
Zsu, ez nagyon jól hangzik, biztos már nagyon izgatottak, hogy mikor mehetnek vissza. 
mmzs, nagyon jó nyaralást, pihenést, feltöltődést kívánok! Köszi az eddigi bíztatásokat, most már rád is rád fér a pihenés. 
nekem holnap 9. nem tudom, hogy hogy fogok tudni aludni.....
noee
 
 


noee, köszi! csak maradjon továbbra is minden ilyen szép és jó! :)
te meg aludjál...minden oké lesz, gyönyörű szép petesejtjeid lesznek!!! ;)
zsu85
 
 


sziasztok, bocs, hogy csak most írok, de nem ment valami gördülékenyen a dolog. Vagyis amíg nem kellett visszamenni a dokhoz, addig egész jól voltam, de bent a szobájában olyan iszonyatos meleg volt, hogy amíg magyarázott, elég rosszul lettem (hányinger, szédülés). úgyhogy vissza mentem lefeküdni egy kicsit, kaptam vizes borogatást, az jó volt. De aztán jöttünk is haza, mert a Kati mondta, hogy bezárnának. A haza felé utat kibírtam, de nem volt túl jó, és azóta alszom. Most ébredtem, eddig jó volt, de most megint érzek egy kis hányingert. Ez a meleg valahogy nem tesz jót. Ja és a lényeg, hogy sajnos nem lett egy petesejtem sem, úgyhogy folyt.köv.szeptemberben. azért én annak örülök, hogy legalább megprógáltuk és nem állította le csak úgy a kezelést. 
Zsu hajrá holnap és jó Balcsit!
noee
 
 


Noee, nagyon sajnálom. Mondott valamit M. pontosan mikor kezdhettek, mit gondol, hogyan mentek tovább (másik gyógyszer ilyesmi)?
A rosszullét úgy tudom a mai nap sajátja és másnapra elmúlik. Pihenj sokat, próbáld magad hűteni és reméljük enyhül lassan.
Nagy ölelés Neked!

Zsu, nagy drukk Neked holnapra, utána pedig jó pihenést a Balcsin.
zora82
Budapest
 
 


Noee, ezek sajnos nem jó hírek. De neked is biztatás, hogy jövő héten már augusztus elseje van és hip-hop itt lesz a szeptember! Küldök egy ölelést!
kamilla04
 
 


Sziasztok lányok

Bocsánat, hogy így eltűntem de egy kicsit össze kellett kaparnom magam és ez egy kis időbe telt . De most már kész vagyok a szeptemberi kezdésre és készülök a jövő heti nyaralásra.

Zora és Zsu nektek mennek a drukkok, hogy rendben legyen minden a sejtecskék szépen megtapadjanak és ti legyetek a következő kismamáink

Noee sajnálom, hogy nem sikerült Őszíntén. Én is ezen mentem keresztül novemberben csak én a leszívásig sem jutottam el. A hosszú protokollra én sem reagáltam túl jól és nekem Murber le is állította a kezelést akkor. Próbálj most egy kicsit pihenni és szeptemberben együtt indulunk neki a rövid protokollnak, rendben ?
Kamilla Ági Ruzsoma hogy bírjátok ezt a meleget nagy pocakkal ? Remélem napközben a hűvös lakásban és csak reggel vagy kora este mozdultok ki.

Mzsó nagyon kellemes pihenést kívánok neked .

Salsera gyönyörűa kislányod. Remélem a tejcsi gondok azóta megoldódtak és szépen növögettek.
Szép estét és kellemes hétvégét mindenkinek.
Sziasztok

edina71
Budapest
 
 


noee, nagyon sajnálom :(((

zora, edina, köszönöm a drukkot! két csúcsminőségű embrike lakik bennem kb. 10:15 óta :)))))) sajnos egy teljesen megállt, egy pedig nem lett annyira jó. de Murber drukkol, aranyos volt nagyon :)
zsu85
 
 


Zsu, de jó! Vigyázz rájuk nagyon. Hányadikán kell menned vv-telre?
zora82
Budapest
 
 


Edina, jó, hogy újra itt vagy. Nagyon jó nyaralást, feltöltődést kívánok neked a jövő hétre. :)
zora82
Budapest
 
 


zora? 7,9-én. te mikor tesztelsz először?
zsu85
 
 


Sziasztok, 
próbálom követni az eseményeket, olvaslak Titeket, csak már- már néha nyüglődöm :) és mindkét kezem zsibbad, így elég nehéz írnom is. 

Noee, 
Sajnálom, hogy most nem jártál sikerrel, de igen itt van nemsokára augusztus, ami reméljük hamar eltelik és kezdhetitek :) addig is próbálj meg kikapcsolódni és feltöltődni amennyire csak tudsz!!!!! Remélem jobban vagy már! 
Zsu, 
Drokkolok nagyon :) vigyázz a kis Pöttyökre, amiket vissza kaptál Kismami :) A sok sok folyadék kell, hogy most kiürüljön amit eddig magadba bökdöstetek :S, most eltávolítani kell, meg persze hogy ne legyen hiperstimu, meg még most plussz nagyon meleg is van! A fehérje jó a beágyazódáshoz is. A magnéziummal biztos nem ártasz szerintem nyugodtan szedd, az aspirin proceten én is gondolkodtam, aztán mégsem szedtem, így arról nem tudok nyilatkozni, de hallottam már mástól is. 
Edina, 
örülök, hogy hallan felőled is, remélem ki fogtok tudni kapcsolni picit, jó nyaralást, az idő megvan hozzá az biztos!!! :)

84agi
 
 


Zora, 
nagyon  drukkolok Neked is és a két pocaklakónak is :) vigyázz rájuk!
84agi
 
 


sziasztok, közsönöm a sok rámgondolást, az ölelések megérkeztek! már teljesen jól vagyok. pénteken elég vacakul voltam egész este, de szerencsére reggelre kialudtam mindent. Azért lehet, hogy legközelebb egy light-osabb koktélt kérek majd.  Egyáltalán nem vagyok elkeseredve, és Murberrel megbeszéltük, hogy a 2. ciklus első napján megyek hozzá, és akkor majd eldönti, hogy kezdhetünk-e szeptemberben. De szerintem minden oké lesz, és mehet az új rövid protokoll! 
Edina, de jó hogy írtál! Töltődj, nyaralj, és szeptemberben együtt megcsináljuk! 
Zsu, igyál sokat, főleg ebben a melegben! Nagyon drukkolok! Zora, neked is! Lazítsatok, érezzétek jól magatokat! Zora neked mikor kell menned vv-re? 
Ági, mikorra vagy kiírva? Sajnálom, hogy nem javult a zsibbadás! Baba befordult már?
noee
 
 


lányok, valamelyikőtök amúgy fenn van hoxán?
zsu85
 
 


Noee, 
Örülök, hogy nem vagy elkeseredve és hogy így tudsz állni a dolgokhoz :) helyes. Indul nemsokára a következő és remélhetőleg az utolsó kör :). Drukkolok neked is majd nagyon!
Én augusztus 27-re vagyok kiírva, egyelőre ez a nagy meleg sem hozott semmi féle változást nálam. A zsibbadás nem javul, sőt rosszabb a tegnapi melegben hiába voltunk strandon egész nap akkora volt a lábam mint egy fatörzs :) kicsit ijesztő is. A baba befordult, még elmentünk egy 4d uh-ra hogy rendben van minden mekkora lehet, most vagyunk 2990 gr-ok és még 4 hét van hátra. :) Valószínű nem leszünk kicsik, kis édes pufi arca van, de nagyon cuki :)

84agi
 
 


Kisfiúnk :)
84agi
 
 


84agi
 
 


annyira cukker :)
zsu85
 
 


Nagyon Édi Ági!! :))) Szép baba lesz!! :)

Mi is voltunk Balcsin hétvégén! Sok pocakós lányzót láttam sétálgatni a Balcsiba! :)
Sajnos a héten sokszor eszembe jutt, h én is a héten szülnék! :( Kicsit elszomorodom! de nem adom fel!!!

Zsu! Én fent vagyok! Írtam neked!!

Noee!! Nagyon sajnálom, ami veled történt! Főleg, h az első lombik lett volna! :(

Kamilla!! Már csak egy - két nap és már foghatod a kisasszonyt a kezedbe! :)
Kitartás lámyok ebben a nagy melegben!

Edina! Sajnálom, h ez most így alakult! De szeptemberben sokan kezdünk!! :))

regi1978
Halásztelek
 
 


regi: igen, azt tudom, h te milyen nickeken vagy fent hoxán.
zsu85
 
 


Regi, még kb 1 hét és talán szülünk. Nekem is sokszor eszembe jut, hogy együtt indultunk neki hárman..... De csajok menni fog. Ebben kell hinni, bízni. 
Ági az én lábam is brutál ahogy kinéz. Estére fáj a talpam is, nem tudok rendesen járni rajta. Az uram nekem már csak a kádban engedi a zuhanyt, fürdeni már nem mentünk sehova. 

kamilla04
 
 


Agi, nagyon édes a kisfiatok! Nagyon szép szája van.
Regi ne aggódj, szeptemberben sikerülni fog! Sokkal nyugodtabban fogunk nekivágni, mert előtte jól kipihenjük magunkat.
Hu, Kamilla, ez nagyon izgi! Már csak kb. egy hét! Nagyon drukkolok, hogy könnyű és gyors szülés legyen!
Zsu, milyen volt a balatoni hétvége? Hogy bírtad?
noee
 
 


simán bírtam, hiszen beülti előtt volt :) a vízbe nem mentem sajnos, és gyorsan eltelt a péntek. szombaton meg kelhettünk 3/4 5-kor :S :) meg késett a csatlakozás Székesfehérváron, szóval izgultunk, odaérünk-e időben az ARO-ra, de végül sima ügy volt.
most heverészek rendületlenül :D
zsu85
 
 


Köszönöm nektek, igen száját Apától örökli kifejezetten, ja és hajas Babák leszünk állítólag tarkóig ér már a haja .  Gyötrelmes ez a meleg  

Kamilla, 
jaj már csak egy hét, hát gratulálok a Bébiteknek hogy eddig húzza arany szíve ebben a melegben. 
Kitartást és jó pancsolást otthon is, muszáj ebben az időben. Pihenj ha tudsz még, nagyon sokat gondolok rád 

Zsu, 
jó heverészést, ebben a melegben mondjuk muszáj is.  Remélem a Kis Manók jól érzik odabent magukat és jó a klímájuk  puszilom őket  anyába kapaszkodni!!!!!!
84agi
 
 


Ági, nagyon kis szép a kisfiatok. 
Noee, én is arra gyúrok, hogy könnyű és gyors szülésem legyen. 
Zsu további jó heverészést!
kamilla04
 
 


Ági, Kamilla, köszi :)

mindenkinek kitartást a meleghez!!
zsu85
 
 


Zsu, akkor ezek szerint megkezdted a 9 hónapos szabidat? 
nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én rettentő vacakul aludtam. ez az időjárás nem segített, pedig már elviselhetőbb idő van a lakásban.
Zora hogy vagy? pihenés van vagy munka?
noee
 
 


Sziasztok!
Új vagyok az oldalon, remélem csatlakozhatok a csapathoz!
Sajna nem tudtam végig olvasni a hozzászólásokat, így lehet, hogy olyan dolgt kérdezek, amiről már beszéltetek.
Szóval, elkezdtük a meddőségi kivizsgálást. Megvolt a mensi 4. napján a vérvétel, ma pedig az ovut követő 5. napi (illetve mivel nem mutatott a teszt ovut, ezért a 19. ciklusnapi) vérvétel. A 2 nap múlva esedékes lett volna az, amikor egy gyógyszerrel csinálnak terheléses vérvizsgálatot. amikor ma levette a laboros hölgy a vért, mondta, hogy nekem nem fognak terhelést csinálni. Azt, hogy miért, azt nem mondhatta el. Most augusztusban ugye minden doki szabin van, majd valamikor szeptemberben megtudhatom, hogy melyik eredményem miatt van az, hogy nem terhelnek. Azt se tudom, hogy ez jót jelent, vagy rosszat.
Tud valaki segíteni, hogy miért lehet ez? Volt valakinek hasonló esete?
előre is köszi a válaszokat, remélem nem kell szeptemberig bizonytalanságban élnem...
almanna
 
 


Sziasztok!
Új vagyok az oldalon, remélem csatlakozhatok a csapathoz!
Sajna nem tudtam végig olvasni a hozzászólásokat, így lehet, hogy olyan dolgt kérdezek, amiről már beszéltetek.
Szóval, elkezdtük a meddőségi kivizsgálást. Megvolt a mensi 4. napján a vérvétel, ma pedig az ovut követő 5. napi (illetve mivel nem mutatott a teszt ovut, ezért a 19. ciklusnapi) vérvétel. A 2 nap múlva esedékes lett volna az, amikor egy gyógyszerrel csinálnak terheléses vérvizsgálatot. amikor ma levette a laboros hölgy a vért, mondta, hogy nekem nem fognak terhelést csinálni. Azt, hogy miért, azt nem mondhatta el. Most augusztusban ugye minden doki szabin van, majd valamikor szeptemberben megtudhatom, hogy melyik eredményem miatt van az, hogy nem terhelnek. Azt se tudom, hogy ez jót jelent, vagy rosszat.
Tud valaki segíteni, hogy miért lehet ez? Volt valakinek hasonló esete?
előre is köszi a válaszokat, remélem nem kell szeptemberig bizonytalanságban élnem...
almanna
 
 


Sziasztok! 
Pozítiv lett a streptococcus tesztem. Remélem nem lesz ebből semmi gáz szülésnél. 

Üdv Almanna, szerintem a prolaktinos vérvételt hagyják ki. Az csak annyit jelent, hogy már az elsőnél magas volt és ezért nem kell terhelni pluszban  a szervezeted. Erre szoktuk kapni a bromocriptint. Vagy fél tabletta vagy egész attól függ mennyire magas az érték. Nekem csak rossz álmaim voltak tőle más bajon nem volt.
kamilla04
 
 


Kamilla, 
nekem éppen ma vették le és azt mondta a szülésznőm, hogy sokan vannak akiknek pozitív, de semmi baj, azért veszik le időbent, mert még kapsz majd most valami antibiotikumot meg majd valami szuri is közre játszik ha jól értettem, de a Babónak nem lesz semmi baja! Nekem a barátnőmnek is volt aki nem rég szült és mindenki makk egészséges!!!!! Ne izgulj!  Hogy vagy amúgy? Mennyi idő míg megjön az eredmény ha már itt tartunk?
84agi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?