Új privát üzeneted érkezett!

Been :jó hogy végre benéztél.Nem sokat írtál magatokról :(


Babriella:a védőnőhőz mászkálás a te érdekeben van.
Vérnyomás mérés,vizelet ellenőrzés és súly mérés és a lábaidat fogja nézni(vizesedés).
Toxemia miatt.

Én aug.14-én szültem szal ebben a melegben jobb ,ha figyelnek rád.
Utolsó nagylaborod megvolt már vagy most mész?
berni611
 
 


berni611 írta:Been :jó hogy végre benéztél.Nem sokat írtál magatokról :(


Babriella:a védőnőhőz mászkálás a te érdekeben van.
Vérnyomás mérés,vizelet ellenőrzés és súly mérés és a lábaidat fogja nézni(vizesedés).
Toxemia miatt.

Én aug.14-én szültem szal ebben a melegben jobb ,ha figyelnek rád.
Utolsó nagylaborod megvolt már vagy most mész?


Hát ha az az érdekem, hogy az utolsó heteket stresszben töltsem... :shock: tudom, mondta, miért kell hetente járnom. Sajnos vizesedés már van minimális :cry:

Már megvolt minden, nst van csak hátra, illetve strepto-szűrés eredményétől függően kezelés, ha szükséges...

Még fogorvoshoz kellene visszamennem, illetve a gyerekorvoshoz bejelentkezni. Meg a MÁK-ban kellene utánaérdeklődnöm dolgoknak.
Vendég
 


Babriella:de miért jár ez neked stresszel?
Készülj fel arra is ,hogy szülés után a védőnőnek tehente 1 szer kötelező téged meglátogatnia.Ja és ez 6 hétig fog tartani.

Nálam csak 4 hétig jött,mert ugye van már csemetém ,meg látta hogy jól elvagyunk nincs gond.Sőt ő kérdezte ,hogy jöjjön e még .
Én mondtam ,hogy nem kell ,de azt mondta ha valami van azonnal telefonáljak és megbeszéljük iletve ,ha kell kijön.

Ezt tényleg nem ők találják ki nekik a látogatást dokumentálni is kell.
Később ha letelt a 6 hét ,asszem havonta jönnének.De nem mindíg szoktak.Ez védőnőtől függ.

A lényeg csak akkor panszkodj neki,ha tényleg muszáj,mindenben érts egyet vele :wink: hagyj rá mindent bologas,hogy igen úgy lesz meg úgy csinálom.
Ha kilép az ajtón ,már el is felejtheted amit mondot.Úgy csinálod ahogy nektek jó.

Ha így teszel jól kifogsz jönni vele. A Bériben lakó ismerőseimmel ,mind így csináltuk :twisted:


A MÁK-hoz tényleg menj el.Én is elhoztam minden kitöltendő papírt(családipótlék igénylés ,GYÁS igénylőt,az egyszeri támogatást igénylőt,most nem jut eszembe a rendes neve :roll: )
Sajnos nem tudod mindjárt leadni az igénylő lapokat ,ugyan is a TB kártyát meg kell várni hozzá,pontosabban a szám kell róla.
Nekem 1 hetet kellett várni,postaiuton veheted át.
Ja és nem árt megkérdezni mi kell nekik-a kórházban is fogsz kapni papírokat az igényléshez,majd a dokibácsi is elmondja melyik mihez tartozik.Ha nem ,akkor kérd meg az egyik nővérkét.

A másik én leszoktam fénymásolni a kitöltött igénylő lapokat mielőtt leadom.

A kenet vizsgálat meg biztos negatív lesz :wink:
berni611
 
 

 
 

Babriella :vizesedés 36 hét után már minimális mindenkinek van.
Főleg ebben a melegben. Emiatt ne aggódj.Tedd fel a lábaid amikor csak tudod.

A másik a dokidra hallgas ,ha ő szerinte miden rendeben ,akkor minden rendben :wink:

Na ,hát nem így van csajok?
berni611
 
 


Sziasztok,

leadtuk a gyereket Visegrádon. :cry: :lol: Hazafelé Apával megebédeltünk egy helyen, aztán Ő ment is vissza Komáromba dolgozni :(

Érdekes, hogy mennyire más a védőnők hozzáállása nálatok, mint nálunk. Itt nem kell az utolsó hetekben hozzájuk járkálni, de az okokat nézve nagyon is jó ötletnek tartom. Főleg úgy, hogy megtapasztaltam a toxémiát!
Amikor hazajöttünk akkor sem sűrűn láttuk (talán 2x volt itt), de én 8 hetes korától minden hónapban 1x levittem, hogy megnézze a doktornő.

Babriella, tessék pihenni amennyit csak tudsz, és fogadd meg Évi tanácsát polcold fel a lábad!!!!
Vendég
 


Ricsikém kapott Apától egy naptárt, 365 kép van benne Budapestről és minden nap egyet le kell tépnie.
Ma kihozta: Rátok bízhatom, hogy minden nap letépjetek egy lapot amíg nem tartózkodom itthon?? :shock: :shock: Csuda jópofa egy fiam van. :lol: :lol:
Vendég
 


berni611 írta:
A másik a dokidra hallgas ,ha ő szerinte miden rendeben ,akkor minden rendben :wink:

Na ,hát nem így van csajok?


Na, pont itt van a kutya elásva :lol: : a doki és a háziorvos is végig azt mondta, minden ok, minden rendben, erre valahányszor elmentem a védőnőhöz, tuti kitalált vmit, hogy mi nem klappol... és bár nem érdekel, amit mond, sikerült mindig jól felhúznom magam rajta... szóval ezért nem rajongok a heti látogatásért :D

MÁK-nak az ügyfélszolgálata ott van még a Széchenyi u-ban, a húsboltnál?

Tuntun: tudtam ám volna, ki a David Suchet ha nem is írod oda :lol: Nagy Agatha Christie-rajongó vagyok!
Vendég
 


Tuntun, ez haláli :-) Hogy egy 8 éves ilyen felnőttesen beszél... olyan aranyos ;-)

Megvagyunk ám mi is, csak néha elég strapásak a napjaink... meg az éjszakáink (múlt éjjel fent volt Eni 1-kor, 3-kor, és utána már köztünk aludt). Szerintem jön a foga, de még nem látszik egyértelműen. Napközben is sokszor hisztis, meg még mindig nehezen alszik el általában. Ma aludt délelőtt 3/4 órát séta közben, aztán 3 órakor dőlt csak ki. De muszáj volt kivinnem délelőtt, mert 10 órakor már nem bírtam vele, álmos volt :roll:

Holnap délután megyünk ki ide Paks mellé a csónakházba családi/baráti összejövetelre. Drukkoljatok, hogy jó idő legyen :wink:

Evés: Eni se eszik túl jól mostanában, bár nálunk inkább az van most, hogy nem kell neki a főzelék, de amit mi eszünk, az viszont igen.. Ma pl amit neki csináltam, nem kellett, de az én kajámból evett, pedig az is főzelék volt, csak látta, hogy azt az én tányéromból vettem ki :) A paradicsomlevesem is ízlett neki... Múlt vasárnap Anyum is kotyvasztott neki, erre csak a gulyáslevesből evett krumplit meg répát, meg a szilvásgombóc tésztáját kóstolgatta :oops:

yuyu79
 
 


Barbriella , szép méretek :-) Pihenj sokat, csak óvatosan! Én is augusztusban szültem, én is vizesedtem... nem volt látványos, de mire hazajöttünk a kórházból, 12 kiló ment le, abba azért víz is lehetett...

Emma, tényleg írjál már magatokról is

:wink:

yuyu79
 
 


Babriella:ha védőnőnél jársz utána gyere ide.
Jól panaszkod ki magad :wink: aztán megnyukszol.

Itt a neten már annyi tapasztalatunk van,hogy megtudjuk azért mondani,havalami tényleg gázos és dokihoz kéne fordulni ezzel a problémával.


Ne féjl segítünk mindenben,csak ne vedd majd észosztásnak a dolgot.
Azt ne feledd!!!Mi csak tanácsolunk te úgy csinálod ahogy jónak látod.Legyen az evés,szopi,tisztálkodás,bármi.

Kérdezz nyugodtan biztos ,hogy több féle válasszal is szolgálunk.
Sőt néha vannak olyan dolgok ia amikben mind 1-et értünk.

A Mák igen ott van,azt is érdemes felírnod egy cetlire mikor van ügyfélfogadás.


Tuntun:gyere szökszárdra :wink: de az én védőnénim körzetébe :wink:
Hmm de jó Ricsikének :roll: neked gondolom nem annyira,de tépegesd a naptárt :wink:


Yuyu:drukk,hogy holnap jó idő legyen :wink:

Ma délben evett a fiam levest .Ez is valami.
berni611
 
 


Köszi Berni, olyan aranyos vagy! És mindenki olyan rendes, hogy válaszol a sokszor bugyuta kérdésemre! De ugye először vagyok ebben a helyzetben, sőt, az egészségügyet is sikerült eddig messze elkerülnöm, így nem nagyon tudom, mi hogy megy.... :oops:

Levesevéshez gratula!

Yuyu: nekem családom rögtön észreveszi a lábamon.... A sok szaladgálás nem tesz jót neki. Bár érdekes, tegnap 2x voltam dokinál, de. és du. is, de. busszal, meg vásároltam is, mégsem dagadt be estére....
Vendég
 


Bocsi, képáradat lesz :oops:

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

yuyu79
 
 


Julcsi, nagyon jók a képek! Enikő is egyre szebb! Meleg van nálatok vajon azért ébred fel éjjel Enikő? Mondjuk ez a meleg dolog is annyira változó, mert pl. az én gyerekeim éjjel alszanak mint a bunda, pedig elég meleg van náluk.
Nem próbáltad neki a Chamomillát adni? Amikor Erik ilyen foggyanús volt, akkor én adtam neki és használt.

Babriella, jó lenne ha a férjem producer lenne, de sajnos annyi pénzünk nincs :cry: :cry: Igazából szinte minden filmben mást csinál, így nem tudom megfogalmazni. Legtöbbször location security - ez a jelzője a filmek végén :lol: :lol:
Ha esetleg érdekel itt láthatod milyen filmekben dolgozott már, bár egy csomó nagy film nem szerepel benne (elég keményen kell fizetni, hogy itt adatot frissíthessünk :cry: :cry: )
http://www.imdb.com/name/nm1820756/
Vendég
 


[quote="babriella"]Köszi Berni, olyan aranyos vagy! És mindenki olyan rendes, hogy válaszol a sokszor bugyuta kérdésemre! De ugye először vagyok ebben a helyzetben, sőt, az egészségügyet is sikerült eddig messze elkerülnöm, így nem nagyon tudom, mi hogy megy.... :oops:

Babriella, hidd el nem számít az, hogy hányadik babát várod! Egyrészt a kórházakban, az orvosoknál is egy csomó minden változik szinte hetek alatt, másrészt nem lehet egyetlenegy várandósságot sem összehasonlítani a másikkal. Nekem volt egy aranyos sztorim Erikkel: amikor hazahoztam és kijött a doktornő nem tudtam Erikről levenni a rugit és Ő segített benne :oops: :oops:
Abban is igaza van Évinek, hogy mi csak a saját tapasztalatainkat tudjuk elmondani Neked és a Te döntessz! Senki nem akar a másiknak rosszat.....
Vendég
 


halihó

Emma is előkerült,hurrá!!! :lol: :wink:
tuntun azért csak van egy kis jó időjük Ricsiéknek. És most vannak ott vmi Visegrádi lovagi játékok,ugye? A minimaxon láttam...
babriella,én is csak bólogatni tudok Évinek. Ha majd idővel kérdezel valamit,biztos többfajta választ fogsz kapni,hisz mindenkinek más jött be,mindenki másmilyen-de kérlek,egyetlenegy válaszért se haragudj majd meg,jó? Senki nem akar rosszat,mindenki elmondja majd a saját tapasztalatát. Sajnos voltak már sértődések,velem kapcsolatban is,pedig bizisten nem akartam rosszat,csak segíteni...
Én NST-re a terhesség végén Elizánál már minden másnap jártam...ráadásul nem is vagyok Szd-i. Hát,nem mondom,hogy kellemes volt. Ugye Kristófot mindig valakire rábízni,meg arra is kellett volna valakit keresnem,aki bevisz,hisz a dokik nem szeretik,ha egy kismama az utolsó időben vezet-de ezt valahogy nem vettem fogyelembe,bevittem magam jó 2 héten keresztül minden másnap...
Na,megyek,holnap lesz életem párja(de szépen fogalmaztam :P )szülinapja,és még kellene vennem 1-2 dolgot...


jajj,hát majd el felejtettem:Enikő,de édes!!!
Nekem a kalapos kép tetszik nagyon,meg mikor a zoknijával alszik :lol:
És yuyu,NEM VAGY SOK!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Hahó!
Yuyu, hogy mekkora nagy Enikő! Tényleg régen jártam erre, halljátok... :lol: Képeket mégmégmééég! Enyémeknél is úgy volt már ennyi idősen: mindig az kellett nekik, amit mi is ettünk. Nem baj az! :wink: Drukkolok, hogy jó időtök legyen mára!
Babriella, hát ez a védőnő elhiszem, hogy stresszel... Nekem nagyon aranyos védőnőm van; ő egyszer-kétszer jött ki miután Ármin megszületett, de nem is baj, ha valami gáz volt, mindig hívhattam, és havonta mentünk dokinénis tanácsadásra. Vizesedés normális, ne aggódj.
Tuntun, jó szövege van Ricsinek. :lol: Hannának is van egy, 2 nappal ezelőttről: nézték apjával a Tom és Jerry-t, apja nagyokat röhögött rajta, mire Hanna savanyú képpel megszólalt: "Örülök, hogy legalább egyikünk viccesnek találja." :mrgreen:
Köszi kérdéseteket, velünk semmi különös, cseppet megint behavazódtam. Emberem reggel 6-tól este 6-ig dolgozik mostanság, hétvégén is 2-ig, gyerekek többnyire a nyakamon, amikor nem, akkor meg a melómat csinálom, hát így vagyunk. Teszek én is képeket. :oops:
Kép
Cserenapszemüveges-buli
Kép
Ármin
Kép
balkezes művésznő :mrgreen:

been
 
 


Emma, nagyon szépek a gyerekek! Hallod jól "elosztottátok" a géneket, Hanna tiszta Te, Ármin tiszta Apa :lol: :lol:
Hanna balkezes? Én is az vagyok. Erikem mintha arrafelé hajlana, de ugye nála még nem biztos....
Örülök, hogy jól vagytok és hogy a munka és a gyerekek miatt nem tudsz jönni, ez megbocsájtható :lol: :lol:

Ani, tényleg szépen fogalmaztál, de ha egyszer az.... :lol: :lol:
Megmondom őszintén, hogy nem tudom, hogy mi van Visegrádon, de ők nemigazán mennek ki a táborból, mert ez edzőtábor. Napi 3x edzés - sőt van még éjjel is - és felkészítés az övvizsgára. Azért bobozni, meg strandolni el szoktak menni, remélhetőleg jó idejük lesz. Inkább itt az eső a gond, mert a tábor az egy elkerített fenyvesben van, gyönyörű szép, hűvös, de képzelheted mi van ott ha esik az eső. :? :? Tavalyhoz képest annyit újítottak, hogy a táborhoz vezető utat lekövezték, így legalább ott nem akadnak el a kocsik.
Vendég
 


Majd még jövök, de ma Erikkel 9-kor keltünk :oops: :oops: Gyorsan összepakolok, aztán megyek ki a picuromhoz a kertbe.

Mindenkinek szép napot!!!!!!!
Vendég
 


Igen, Tuntun, Hanna balkezes, Ármin meg jobb. Nálunk anyós balkezes, senki más. :)
Éjszaka is edzenek? :shock: Szegénykék...
Mi meg megyünk boltbapostára, Ármin tiszta zizzent, hátha kint megnyugszik. :roll:

been
 
 


Először is jelentem a naptárról a mai napot letéptem. :lol: :lol: :lol:

Emma, nálunk az unokaöcsém (húgom fia) és én vagyunk balkezesek - egyenlőre.
Ne sajnáld őket, a kicsik baromira élvezik az éjszakai edzést, gondolom a nagyobbak már nem igazán :wink: :wink:

Erikem egyre többet beszél, illetve mondja utánunk a szavakat. Ricsikém költők és írók nevére tanítja, így az Ady Endre már nagyon megy, de megköszönni valamit még nem tud :lol: :lol: Ricsi "Csicsi" lett aki "tábo"-ba van :lol: :lol:
A DVD-t és a CD-t meg tudja különböztetni, amit Ricsikém a mai napig nem, neki a DVD is CD. :lol: :lol:

Megyek és a napi kitűzőtt céljaimat megpróbálom teljesíteni.
Vendég
 


Emma,máskor is eltünhetsz egy rövidke időre,ha ilyen kárpótlást kapunk :wink:
Hanna egyre jobban hasonlít Rád,(és ezt vedd nyugodtan bóknek!!!!),Ármin meg nagyon ééédes,gyönyörű szemei vannak :wink:
Én már megcsináltam a túrótortát,a gyümölcstortát,most épp hül a kv a tiramisuhoz. Még az ananászos süti van vissza,meg lehet holnap még 1 adag pogi-és kész is :roll:
Lányok,évek óta csak gyerekdalokat éneklek,de most egyedül sütök,többiek a szőlőben,és rádióhallgatás közben kornyikáltam. Halljátok,hogy milyen jól esett :oops:
Ha jól belegondolok,nem is igazán volt ilyen az elmúlt 4-4.5 évben,hogy egyedül sütök-főzök,mindig volt mellettem valaki....
Na,megyek,majd még jöszök...
Vendég
 


Ani, nehogy szégyenkezz emiatt. Csodálatos dolog a gyerek, de néha jólesik egy kicsit egyedül tenni-venni.
Sőt - és ne kövezzetek meg emiatt - jó volt 6 év után kettesben eltölteni pár napot a párommal anno Siófokon, meg is lett az eredménye bő 9 hónap után :oops: :lol: Tervezzük, hogy elmegyünk megint majd egy pár napot, de remélem nem lesz hasonló a végeredmény:? :?

Én a terveim szerint haladtam, de ebbe az időjárás is besegített, mert du. elkezdett esni az eső. :?
Most még Eriket leteszem és gyorsan kivasalok, aztán bámulom a tévét.

Mindenkinek jó éjt és szép hétvégét!!!! Apa itthon lesz a hétvégén így hanyagollak Benneteket!!!!

Puszi Mindenkinek!!!!!
Vendég
 


halihó!!!
Vége a hétvégének,jelentkezzetek!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Mi is megjöttünk tegnap este, csak még nem tudtam írni. Nagyon jó volt a hétvége, Eni is élvezte a nyüzsgést, körülrajongta mindenki, mint legkisebbet ;-)

Köszi a bókokat a képekre ;-)

Emma, a Te képeid is nagyon jók!! Gyönyörűek a gyerkőceid :D

Enikő már alszik, délelőtt nem aludt, de az asztalnál már majdnem beájult fél 12-kor :lol:

yuyu79
 
 


Hát nem volt nagy termés hétvégén, de legalább nem maradtam le semmiről :lol:

Kinek hogy telt a hétvége :?:

yuyu79
 
 


Sziasztok. Szeretnék csatlakozni hozátok,Bonyhád melett lakom.Van két gyerköcöm 4 éves fiam,és egy 19 honapos lányom.
kitti1
 
 


Üdv, Kitti :!: Téged hívnak Kittinek, vagy a kislányodat? Írj többet Magatokról, és rakhatsz képeket is, tök jó lenne :D

yuyu79
 
 


Szia.engem Hivnak Kittinek.A lányom neve Nóra,a fiamé József.[img Kép [/img][/url]
kitti1
 
 


[url][url=http://picibaba.hu]Kép[/url]Kép[/url]
kitti1
 
 


Hát,a kép nem tul jo minöségü,ezért bocsánat.//picibaba.hu]//vonalzo.picibaba.hu/4221.jpg[/picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/4234.jpg[/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kitti1 2009.07.13 19:01-kor.
kitti1
 
 


hahó. yuyu örülök,hogy jól telt a hétvégétek...Enikő élvezze csak ki,hogy ő a legkisebb,amíg tényleg ő a legkisebb :wink:
A többiek meg csak kényeztessék el,azért vannak,nem??? :lol:
Szia Kitti,üdv köztünk. Nagggyon hasonlítanak egymásra a nagyszeműid :D
Olyan jó testvérek,mint a képeken??
Vendég
 


Kitti a lánykádnak boldog névnapot!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!!
Nem vesztem ám el, csak nem nagyon van időm írni, de olvaslak benneteket ám! :D

Kitti! Üdv itt nálunk, jó kis csapatba "csöppentél" :wink: Nagyon szépek a gyerkőceid! :D

Meg mindenki gyerkőce nagyon szép, bocs, hogy nem egyenként dícsérek, nagyon jó képeket tettetek be, mindenki!!!!!!!
Mi megint betegek vagyunk, Domi asztmája megint előjött, mellé még hólyagos a torka is... :? Nekem meg a térdem mondta be az unalmast, ma voltam dokinál vele, ízületi gyulladás, kaptam bele a térdembe egy jó kis szurit. Dani lábait is megnézettem, neki meg sín kell mindkét lábára :shock: , teljesen befelé állnak a lábfejei, ezért fáj annyit a lába szegénynek. Csak nem értem, hogy ez korábban nem látszott???? A doki szerint már a hasamban rosszul tartotta a lábát :shock: De a lényeg, hogy még nem késő a korrigálásra. Holnap megyünk, leveszik a mintát, meg sarokemelős éket kell a cipőjébe rakni, és tornáztatni kell a lábát. Tornáznom nekem is kell, mert teljesen el vannak csúszva a térdem csontjai, és ezért is lett nagyon megterhelve.
Ezt most elküldöm, Domikámnak töltök inni, és Dani itt garázdálkodik a gép körül :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Most meg lépek megint, megyünk kicsit sétálni:) Most ígérem nem tűnök el olyan sokáig!!! :P

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntést.A Ti gyerekeitek is nagyon szépek.Hát jo testvérek, csak elég sokszor öszekapnak :) További szép napot és Jó éjjszakát.[url]url=http://picibaba.hu]Kép[/urlpicibaba.hu]Kép[/url[/url]
kitti1
 
 


Nem tudna segiteni valaki hogy a vonalzot mért kell álandoan beillesztenem?Hol tudom beállitani?
kitti1
 
 


Kép
kitti1
 
 


Szia Kitti,

üdvözöllek én is. Nórinak utólagosan nagyon boldog névnapot kívánok! Nagyon szépek a gyerekek gratulálok hozzájuk!


A profilodba az aláíráshoz beilleszted a két http címet, majd lemész a beállításokhoz és ott az igen legyen bejelölve:
- mindig csatolja az aláírásomat..... szövegnél és a végén ráklikkelsz az Elküldre.

Remélem tudtam segíteni!
Ha nem sikerül írj, szívesen bemásolom a képernyőket hogy kell kinéznie.
Vendég
 


Mi jól vagyunk, holnap jön haza Ricsikém. Val. színű jó idejük volt, legalábbis remélem, mert nálunk jó volt és azért nincsenek olyan messze.

Vigyázzon mindenki magára.
Vendég
 


Szia. Köszönöm a segitséget.

KépKép
kitti1
 
 


sziasztok

dadomi kinél voltatok? Mi a medipluszban vettük Kristófnak az éket-szilikonosat,kicsit drágább,mint a parafa,de sokkal-sokkal jobb.
A csizma alá meg ha ajánlhatom,adj egy levágott szárú harisnyát. Tudom,hogy k...a meleg van,de így nem töri fel,nem nyomja meg annyira a csizma. Látod,Kristófnak is milyen hamar helyrehozta a lábát,csillagszeműddel is minden ok lesz. Gyógyuljatok meg gyorsan,és te is nagyon vigyázz a térdedre. Ja,nekünk még annyit mondott a doktorbácsi,hogy sokat focizzon a gyerek :lol:

tuntun drága,hogy vagytok? Jól telt a hétvége?? :wink: :lol:

na,egy vicc,hogy feldobjam a hangulatot:
A kávéházban egy francia fogyasztja a reggelijét: kávé, kifli, vaj és dzsem az asztalon, amikor megjelenik egy rágógumizó tipikus amerikai férfi és se szó se beszéd leül az asztalához.

A francia ügyet sem vet rá. Egy idő múlva az amerikai nem bírja tovább:
- Ti franciák mindig megeszitek az egész kiflit?
- Persze - morogja mogorván a francia.
Az amerikai kifújja a rágóját, megvárja, míg szétpukkan, majd így folytatja:
- Mi az Államokban csak a belsejét esszük meg - csámcsogja. A héjat konténerbe gyűjtjük, újra feldolgozzuk, kiflit sütünk belőle, és eladjuk Franciaországba.

A francia csak hallgat. Ám az amcsi csak nem hagyja abba a piszkálódást:
- Dzsemet esztek a kiflihez?
- Hát persze! - vakkantja oda a francia.
- Mi nem - mondja az amerikai hangosan kérődzve. Mi odaát friss gyümölcsöt eszünk reggelire, a héját konténerbe gyűjtjük, újra feldolgozzuk, dzsemet főzünk belőle, és eladjuk a franciáknak.

- És mit csináltok a használt óvszerekkel? - kérdezi a francia.
- Természetesen kidobjuk őket - vágja rá az amerikai.
- Mi nem - válaszol a francia. Mi összegyűjtjük a gumijainkat, újrahasznosítjuk, rágógumit készítünk belőle és eladjuk az USA-'ba.
Vendég
 


Ani! A Streicher dokinál voltunk a magánrendelésén. Nem kísérletezgetek én az sztk-ban :roll: Sarokéket szilikonosat írt fel neki. Köszi a tippet a csizmához! Tegnap nagyon ügyesen tornázott a kis drágám, remélem ilyen lelkes marad! És Domi együtt tornázik vele :D Ártani nem árt neki sem. Ma vesznek neki mintát a lábáról. Tegnap elmagyaráztuk neki szépen, hogy lehet, hogy egy kicsit kényelmetlen lesz a lábán a csizma, de ha azt akarja, hogy szép egészséges lába legyen és ne fájjon, tudjon menni szépen, meg futni, akkor muszáj, meg a torna is.
Most itthon vagyunk mindhárman, nekem pihentetni kell a lábam (jó vicc, mi? :wink: ) , Domi nem mehet bölcsibe, Danit meg így nem vittem el az oviba, a héten itthon lehet :lol: Nem tiltakozott ellene :D
Most meg térdpihentetésként bekészítek egy adag mosnivalót, meg csinálok valami ebédet 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok,

Ani, igen köszi. Moziba is szándékoztunk menni, de semmi olyat nem játszottak, így itthon "moziztunk"

Dadomi, Dani okos fiú megérti, hogy ezzel jobb lesz neki. Neked is jobbulást és pihenj már ha tudsz a két lurkó mellett. Dominak is jobbulást!!!

Babriella, Mesi hol vagytok? Ti nem szoktatok így eltűnni?

Na megyek, mert sül a 2. tepsi pizzám. :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szeretnék hozzátok csatlakozni. :) Első babánkat várjuk a férjemmel! :)

Bonyhád mellett lakunk... és előre láthatólag Szekszárdon szülünk.... :) Van fogadott orvosom... Viszont azt szeretném tőletek kérdezni, hogy van lehetőség szülésznőt fogadni a szekszárdi kórházban? Érdemes?
vikiviktor
 
 


Sziasztok!

Én sem vesztem ám el, csak atomerőművezek ezerrel. Ma is hajnal 2-re mentem, most meg megyek a Zsombiért. Több tali nem lesz?
Sziasztok újak:D
vikiviktor Szerintem nem lehet szülésznőt fogadni, de ezt az újak (mostanában szülők) jobban tudják.
Millió puszi nektek
Majd jövök, ha lesz egy szusszanásnyi időm.
Vendég
 


Üdv az újaknak!
Viki Szekszárdon nincs lehetőség szülésznőt fogadni, de mindegyik nagyon aranyos és profi is, sokat segítenek.
Kitti nagyon szépek a gyermekeid. Az én két lányom is imádja egymást, de a kapcsolatuk olyan se veled se nélküled. Ha együtt vannak sokszor majd szét szedik egymást.

Képek: minden gyerkőc gyönyörűséges, bár az is igaz, hogy itt csak is szépséges gyerkőcök vannak. :lol:

Ani örülök, hogy azért elég gyorsan megoldódik a kocsi problémátok.

Dadomi remélem hamar helyre jön szépséges kicsi fiacskád lába, és persze a tiéd is. Pihenésnél nem tudott jobbat kérni tőled az orvos?

Devcsa mesélj mi újság? "Kedves" apuka békén hagy?

Tuntun otthon is szupi mozizni ám!

Mi szombaton voltunk Mórahalmon a fürdőben. Nagyon szupi volt. Szinte egész nap a vízben lubickoltunk. Persze a melegvizes gyógyfürdőt részesítettük előnyben.
Evelinnel voltunk a szemészeten, nagyon sokat pislog. Kiderült, hogy az allergiától kötőhártyás mindkét szeme, kapott cseppeket rá. Szegénykémnek még pupilla tágítást is csináltak, de nagyon jól türte.
Tali: hát a hónap végén v. augusztus első hétvégéjén, vagy akár augusztus 20-ai hétvégén be merek vállalni mégegyet, ha mindenkinek megfelel. Most nagyon sok a munkám azért nem megy (kolléganőm szabin, kettő helyett dolgozok), de szerencsére 2 hét és végre szabin leszek.

Bocs, ha valakit kihagytam. Nem készakarva van, csak rövid az eszem.
Vendég
 


Hahó!
Sziasztok, új csajszik, aztán nem eltűnni ám! Vikiviktor, ki a dokid? Kitti, gyönyörűek a szőkeségeid!
Dadomi, pont ma gondoltam rád, hát nem igaz, hogy megint betegek vagytok! Jobbulást a térdednek, a kis asztmásodnak, dani meg okos nagy fiú, kitartást neki ehhez a korrekcióhoz!
Tuntun, remélem, jól érezte magát Ricsikéd!
Rékababa, szegény Evelin... Nagyon remélem, kinövi az allergiáját majd, mert annyit szenvedett már, ami egy egész életre sok, nemhogy ilyen pici gyereknek.. :?
Devcsa drága, micsinász te hajnali 2-kor az atomerőműben? :P :lol:
Yuyu, örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
Ani, nagyon finomakat sütöttél mámeg! A "nemvagyoksoseegyedülakonyhában", illetve a "nemtudokzenéthallgatni" probléma naggyon ismerős! Kész felüdülés nekem is, ha nem a minimax megy, illetve nem Halász Juditot kell hallgatnom egyszer. :D
Nálunk minden oké, kölkek most anyóséknál vannak.

been
 
 


been Ha ti azt tudnátok, kitérnétek a hitetekből :lol: :lol:
Semmi különös diagnosztizálunk, dugjuk le a kamerát, azt van idegen test vagy nincs idegen test :D
Apuka, köszönjük szépen megvan. Hál Istennek mostanában nem nyüzsög, (nyár van biztos strandol meg ilyenek, szal nem ér rá)
Jó jó csak legyen tali (én még úgy sem ismerek mindenkit :P )
Vendég
 


Vikiviktor, igen, én is úgy tudom, és erről a fórumról épp, hogy nem lehet szülésznőt fogadni itt, de ne aggódj, mind nagyon jó szakember, kedves, aranyos, akárkihez kerülsz!
A dokikról bezzeg ugyanez nem mondható el, iga, csajok? :P 8) :lol:

been
 
 


Tényleg! Újak meséljetek magatokról valamit, mit csináltok, hol dolgoztok, kislány vs kisfiú...meg ilyenek
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: