Új privát üzeneted érkezett!

Ági, Shrek nem lehetsz, max Fiona. :) Időnként nekem is előjön a zsibbadás, pl éjjel arra ébredek hogy sima oldalfekvésben a felül levő karom zsibbad. Nem is értem mert a másikon fekszem. Na mindegy.

Zsó örülök, hogy itt vagy és, hogy így kezeled a helyzetet. Már tavaly is láttam, hogy erős és klassz csajszi vagy!

Holnapi lányok rajtatok a szemünk és csuriban az ujjunk.
Hajrá!!!! :D
kamilla04
 
 


Köszönöm, aranyosak vagytok!!! Ezek az igazolások akkor is kaphatók illetve van a 6 hónap védettség mikor még "csak" stimulálnak a ciklusban? Mert azt mondta az Urbancsek hogy nem kezd egyből inszemmel hanem előszőr próbáljuk meg úgy hogy szurikkal felturbóz és hátha úgy összejönne.
csipcsab
 
 


Csipcsab,
ebben nem vagyok biztos,kérdezd meg,akár most telefonon.

De jó hír,hogy az ilyen kezelésnél kb.2x-3x kell menni összesen.
Ez a "csináld magad,mi segítünk"-kezelés.
mmzs75
 
 

 
 

Sziasztok!

A mai hírek nálam: holnap este choragon, hétfőn reggel 9-kor leszívás.
Az egyik oldalon 4, a másikon 7 tüsző érik. :) Haladunk. :)
zora82
Budapest
 
 


Zora,
ezek nagyszerű hírek! Szépen nőttek és gyarapodtak azok a tüszők ;-) hétfőn nagyon szurkolok,de reméljük pikk-pakk túl leszel rajta! Várjuk a híreket! :-D
84agi
 
 


ööö én az aznapi vizsgálatra szóló papírral nem mentem a házidokihoz, hanem egyszerűen eljöttem melóból, és ezzel igazolom, h nem lógok :S :D mondjuk nálunk van ilyen, h vki orvoshoz megy. meg amennyit túlóráztam az elmúlt hónapokban...
na mindegy :D

ja, zora, egyszerre irigykedek és gratulálok :) akkor hétfőn reggel találkozunk!:)

én is helyzetjelentek:

hormon vv: szuper Murber szt.
UH: a jobb, pici petefészekben 1 nagy és 3 kicsi tüsző + a balban 2 nagy és 4 kicsi tüsző, de mindkét oldalon csak 1-1-ben van már érett petesejt, szóval még szurik várnak rám :( a méhnyálkahártya amúgy 9mm.
hétfőn újabb vv és UH, és akkor eldől, h mikor lesz a leszívás: szerda, csütörtök vagy péntek. én a pénteknek drukkolok...de majd lesz, ahogy lennie kell.
zsu85
 
 


Csajszik ezek nagyon jó hírek!

Drukkolok mindenkinek!
kamilla04
 
 


Zora, megtaláltam Inek képét. Tavaly augusztus 10 én tette fel a csajszikákról, hogy ne adjuk fel. Most meg már a falon vannak. :D
kamilla04
 
 


Zsu,
teljesen jó hogy vannak már szép érett tüszők ;) egy befutó kell hogy legyen és az jó erős lesz! ;) sajnálom hogy még bökdösni kell ez a kellemetlenebbik része, de minden ok lesz!!!! Drukkolok!!!!
84agi
 
 


Zora,
ezek nagyszerű hírek! Szépen nőttek és gyarapodtak azok a tüszők ;-) hétfőn nagyon szurkolok,de reméljük pikk-pakk túl leszel rajta! Várjuk a híreket! :-D
84agi
 
 


kamilla, köszi!

drága Ági, azért két darab nem olyan sok...le kell szívni...meg kell termékenyülni...fejlődniük kell...nyugodtabb lennék, ha lenne 5-6 érett, szép petesejtem...:(
zsu85
 
 


Zsu, egy aki mindent legyőz is elég... Ugye? Még lehet több úgyhogy nem szabad feladnod.
kamilla04
 
 


Sziasztok!
Salsera, hogy halad a szopi? Kialakulóban a napirend? Gyönyörű a babácskád!Még egyszer gratulálok és sok boldogságot, tejcsit és jó egészséget ( ha mégsem sikerül előcsalogatni a tejed ne aggódj, attól még tökéletes anyukája leszel a kis hercegnőtöknek ;-) )!
Ezerrel drukkolok a kezelés alatt állóknak!
Parkolópályásoknak jó pihenést, élvezzétek ki, remélhetőleg idén nyáron lesz utoljára alkalmatok lustálkodni a nyaralás alatt ;-)
Kismamiknak kitartás, már nemsokára ringatjátok a bébiket :-)!
maci80
 
 


kamilla, nagyon aranyos vagy, köszönöm a bíztatást!! <3

amúgy egyre jobban feszít a bal petefészkem...
zsu85
 
 


jó hírek!

Zsu,rengeteget alakulhatsz még,türelem és a feszítés jó jel,kellemetlen,de azt jelenti,az történik,aminek kel!

Noee?
mmzs75
 
 


Sziasztok , vagyok, csak ritkán jutok internet közelbe. Nekem csak annyit mondott a doki hogy jól haladunk és szintén szerda vagy csütörtök lesz a leszívás. Kb erre számítottam, mert ma vagyok a 8. napon. Ma nem kell fostit szúrnom csak gonat, holnap viszont kell még egy fosti. Hétfőn vv, uh kör.
noee
 
 


mmzs75: a feszítés amúgy vicces...mikor van, akkor persze, nem jó, de örülök neki...ha meg nincs, aggódok, h most akkor mi van...:)

apropó: ugye nem para, h ma hajnalban volt szex? (legalább 4 nap van még a leszívásig)

még egy kérdés: mikor beadtuk nekem ma reggel a Cetrotide-ot, és kihúztam a tűt, jött egy csöpp vér. utána pedig kb. 1,5-2 óráig baromi vacakul voltam. szédülés, ájulásérzet, pulzusemelkedés, és a legijesztőbb: homályos látás, illetve foltokban látás. aztán elmúlt, és most már teljesen jól vagyok, de eléggé megrémültünk...szerintetek miért lehetett? eddig már 3 Cetrot kaptam, egyszer sem volt semmi panaszom (a szokásos piros folton és a duzzanaton kívül)...
zsu85
 
 


Noee,

hát elég jól haladhatsz,ha egy teljes napot ki kell hagyni a fostiból!Nem semmi!biztos jó masszív kis petesejtek lesznek! :wink:

Zsu,

nem baj,hogy együtt voltatok,sőt,direkt jó,mert 5 napnál többet se jó kihagyni előtte,nem tesz jót a spermiumoknak.

Feszítés miatt ne aggódj,nekem is szokott jobb lenni,sőt eltűnni,semmit nem jelent.Mostanra megfigyeltem,hogy a végén attól nagyon tud fájni,ha sokat ülök.a 6.-nál sokat zenekaroztam előtte és attól nagyon fájt a hasam.

Rosszullét tuti nem a Cetrotide-tól volt szerintem,ha ismétlődik szóljál bent.
mmzs75
 
 


Sziasztok :D

Hétvégén megjött a mensim úgyhogy holnap elösször megyek vérvételre a kórházba .
Az lenne a kérdésem hogy hol kell majd szólni hogy vérvétre jöttem. Mondta a doktornő hogy nem kell egyeztetni csak menni kell.
Hogy működik a dolog ?
Előre is köszönöm :D Kicsit ideges vagyok pedig csak 1 vérvétel :D
evi89
Vecsés
 
 


Évi,
ha megvan a papírod a vérvételhez, akkor nem kell sehol jelentkezned, csak egyszerűen felmész az osztályra és a folyosó végén beállsz a sorba. A vv-s papírt akkor fogják elkérni, amikor bemész, nem kell előre beadni.
Hajrá!
noee
 
 


Szia noee

Köszi hogy segítettél :D Megvan a beutaló a vérvételekre a konzultáción megkapotuk .
Mégegyszer kösssziii :D
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Hazaértünk. Minden a legnagyobb rendben volt. 8 petesejt esik ma remélhetőleg örök szerelembe. :)
A menet a szokásos: ma indul az utro, holnap délután telefon és bízom benne, hogy csak csütörtökön a beültetés. :)
Négyen voltunk ma leszíváson és szerintem 2-3-man inszemre is vártak, eléggé nyüzsis volt az osztály.

Zsu, tőled végül el sem köszöntem, ne haragudj, kicsit szét van esve az agyam. :( Mi lett nálad a nap vége? Nagyon várom a híreket.


zora82
Budapest
 
 


semmi baj, az arc simi mindenért kárpótolt <3 :)

nekem szerdán lesz a leszívás!!! a jobb petefészekben 1 nagy, a balban 5 nagy tüsző van. (idézem Murbert: "0-6 petesejt várható"...) ma megkaptam az uccsó Cetrotide-ot, este vissza kell menni a szülőszobára és kapok 2 Choragont. (mikor kap vki 1-et és mikor 2-t?)
szerdán 9-re megyünk, 10-től leszívás.
ja és a cuki göndör asszisztens (Anna?) azt mondta, mikor kérdeztem a hétvégi Balcsis kirándulást, h már a beülti napján (!!!) mászkálhatok...persze nem fogok, de azért durva. azt mondta, érezzem jól magam, ne erőltessem magam, ne menjek a vízbe, de ennyi...
zsu85
 
 


Zsu, ez nagyon jó hír! Na, akkor csak én húzom ezt a dolgot. nem is értem. Mindegy, azt mondta a doki, hogy csütörtök vagy péntek a leszívás, holnap még mennem kell vv-re megint. Állítólag nem lett elég jó a hormonértékem. Kaptam egy Fostit, és este is kell még egy. Remélem holnap már mond biztosat. Szörnyű ez a folyamatos ide-oda mászkálás és bizonytalanság.
noee
 
 


minden rendben lesz, nyugi!!!
zsu85
 
 


Zora!

Remélem, h mind a 8-an szerelmesek lesznek!! :)

Zsu!

Szép szám a hat! :) Főleg, h nemrég műtöttek! :)

Noee!

Ne aggódj!! Csak növögessenek szépen, nem kell siettetni! Jó lesz! nekem a 12-13 napon volt a leszívás! Te mégcsak a 10nap körül jársz! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


regi, köszönöm!
csak legyen minimum 4, vagy pontosan 2, ami szépen fejlődik és be lehet ültetni! (csak 3 ne legyen...)
zsu85
 
 


Zsu, nagyon jó hírek! Nekem is mondta, hogy 0-11 petesejt várható, de ezzel csak egyszerűen tájékoztat minden lehetőségről, ne aggódj, minden rendben lesz. :)
Andival beszéltél. Anna a rövid szőke hajú aszisztens, aki szerdán segített az ultrahangok ütemezésénél, Kati pedig, aki ma intézte a doglokat az aszisztensi szobában.
A choragon mennyiségét én sem értem.

Noee, ez már a finish mindenképp. :) Fárasztó naponta, két naponta menni és tényleg frusztráló a bizonytalanság, de tarts ki még egy picit. A héten biztos lesz leszívás és utána pikk-pakk beültetés és hirtelen azon kapod magad, hogy semmi tennivaló, semmi futkározni való, csak két hét eseménytelen várakozás. :)
zora82
Budapest
 
 


zora, akkor neked 11 tüszőből lett 8? egy másik csajnak (a kicsit husibb csajnak, akinek ez a 3. lombikja, a 2. sikerült) asszem 8-ból 3...akkor nekem 6-ból 2-4 várható? fene ezt a statisztikát...:( :)
bár már ott járnánk, h tudnám, hány jutott el épségben a 3. napig...!!
zsu85
 
 


Zsu, látom hiába beszélek. ;) Hagyd a számokat, csak simosgasd meg a pocid és beszéld meg a csajokkal, hogy erősödjnek, essenek szerelembe aztán pedig jól kapaszkodjanak, mert nagyon várjátok őket. :)
zora82
Budapest
 
 


jaaaaj, zora, tudom, h rossz vagyok :P :D ezt a számolgatást félig poénból írtam ám :) csak hirtelen türelmetlen lettem!:)
zsu85
 
 


Jóó reggelt Mindenkinek! :)

Ki, hogy van? Kismamik, hogy bírjátok ezt az őrült meleget?

Tudom, hogy csak pozitívan, meg minden, de muszáj leírnom, hogy gondolkodni alig bírok, olyan ideges vagyok, hogy mi a helyzet az embriókkal. Nem emlékszem, hogy az elmúlt egy évben összesen voltam-e ilyen ideges, mint ma reggel óta.
Fizikailag szerencsére elég jól vagyok, így bejöttem dolgozni, de kérdéses mennyi hasznom lesz. Kettőkor telefonálhatok leghamarabb, de addig... Nem kellett volna beleolvasnom tegnap az icsi-s nyilatkozatba, csak aláírni és kész.
zora82
Budapest
 
 


zora, nyugi, itt fogunk örömködni veled délután!!! ;)
zsu85
 
 


Zora! 
Emlékezz mit mondott múlt héten a barátnőd. 
Szóval tessék szépen jó mélyeket lélegezni és picit terelni a gondolatokat! Ha már gondolkozol akkor az járjon az eszedbe, hogy már szerelmesednek minél többen. Vizualizáció!!!!!
Tudom, hogy ilyenkor lassan meg az idő, én és a férjem is alig tudtuk kivárni a telefonálási időt, de nyugi mindjárt itt lesz és telefonálhatsz és jó híreket fognak mondani. Bízz bennük! Erre a találkozásra vártak már mióta. 

Részemről köszönöm a kérdést! Kómás a reggel, de majd jobb lesz. Be van sötétítve és így talán nem lesz olyan meleg.
kamilla04
 
 


Regi, köszi a bíztatást, ma nagyon rám fér. Valahogy elaludtam az optimizmusom. Már jó sok hülyeséget összegondoltam. De inlább nem írom le...
Zsu, ne számolgass, mert semmi értelme. Senki sem ugyanolyan, mindenkinél másképp működnek a dolgok. Látod, nekem is tolódott, pedig milyen jól indult. Remélem azért ma jó híreket kapok.
Zora, nézegess sok sejtes kis pöttyöket, és vizualizáld a sajátjaidra  
Kamilla kitartás, ajánlom a vizes törülözőt a tarkóra, nagyon jól tud hűsíteni.
Evi hogy ment a vérvétel?


noee
 
 


Sziasztok!
Most regisztráltam ide, de már egy ideje olvaslak Titeket. Mi is az ARO-ra járunk. Ma voltam a 2. vérvételen és mondta a laboros, hogy nekem nem lesz a következőnél prolaktin terhelés. Azt mondta, nem mindenkinek csinálnak terhelést. Akkor reggel valahogy átsiklottam ezen, de azóta nem hagy nyugodni, hogy miért nem lesz. Volt valakinek ilyen? Annyira rossza a sima érték, hogy nem terhelik?Ha valakinek van erről információja, akkor megköszönöm, ha ír.
lidi10
 
 


Szia Lidi! Üdv köztünk. :)
Úgy tudom, akkor nem csinálnak terhelést, ha anélkül is magasabb az érték a meghatározottnál. De emiatt ne aggódj, fél vagy egész bromocriptint írnak rá föl és az majd helyre teszi. :)
Szeritnem nincs köztünk olyan, aki ne szedné stimu alatt ezt a bogyót. :)

Noee, megy a drukk neked ezerrel, hogy csupa jó hírt kapj ma.

Köszi, Csajok, nagyon igyekszem higgadt lenni. Jobban is vagyok már mint reggel voltam. Nagyokat lélegzem és csak jó hírekre gondolok.
zora82
Budapest
 
 


noee, tudom, h nem szabad számolgatni, igazából ez csak reflex, de nem veszem annyira komolyan a dolgot, mint ahogy tűnik :)
Nagyon gondolok rád, h ma jó híreket kapj, gondolom, már ott ülsz az UH-ra várva!!

lidi, sziaaaa!! :) tudod, h ki vagyok, ugye? :D
a prolaktinos kérdésedre viszont sajnos nem tudom a választ :( volt az 1. vv-n prolaktin mérés? már nem emlékszem...
zsu85
 
 


Szia zsu, igen tudoom! :)
Köszi zora a választ, én is erre gyanakodtam, azért remélem nem túl nagy az eltérés, majd csütörtökön rákérdezek megint. Azt tudjátok, hogy Murber mikor van szabin? Jövő héten el kéne jutnom hozzá, de tartok tőle, hogy nem sikerül összehozni. Az asszisztens ma nem akart időpontot adni, azt mondta akkor ha meglesz a férjem eredménye is (csütörtökön megy). A leleteket simán el lehet kérni az asszisztensektől?
lidi10
 
 


Sziasztok :D

Túlvagyok az első vérvételen. :D Aranyos volt a laboros :D
Mostmár csak a tesztet kell beszereznem ,mert eddig nem kaptam meg sehol úgyhogy csütörtökön ha megy a férjem be akkor megnézzük a tájékoztatóban levő patikát is.
evi89
Vecsés
 
 


Na itt vagyok. Jó hírekkel nem szolgálhatok sajnos. Meg se nézett uh-on. Nagyon leesett a hormonértékem. Viszont a szombati szurit azért hagyta ki, mert nem akart túlstimulálni, annyira jól reagáltam. Holnap még lesz egy köröm, és ha holnap is ilyen szar lesz a hormon, akkor lefújja az egészet. Kicsit sokkolódtam, úgyhogy alapvető kérdések sem jutottak eszembe. Mint pl. mára felírt két-két adag fostit, viszont ha nem akar túlstimuzni, akkor ez nem fog ártani? Passz. Tudtam én hogy ez nem az én napom.
noee
 
 


Jaajj, Noee, úgy sajnálom. Ne add még fel. Túl stimulálni azért nem tud szerintem, mert a szombatihoz képest visszaestek az értékeid. Ha jól gondolom ezt szeretné most a mai 4 fostival felpörgetni.
Leszámítva azt a napot, amikor kimaradt, napi hány fostit kaptál?
zora82
Budapest
 
 


Lassan kezdek túllendülni a dolgon és kezd leüllepedni amit hallottam. Talán tényleg van még remény.
Ha ma még megkapom a maradék kettőt, akkor összesen 21 db Fostit kaptam az elmúlt 11 napban.
Zora, már csak 25 perc.
noee
 
 


noee, ez tényleg vacakul hangzik, de ahogy írod, van remény, hát persze hogy!!!! túlstimuzni nem fog, csak bebikázza a tüszőidet a 4 Fostival!! minden oké lesz, nagyon drukkolok!!!

Zora, tűkön ülök, írj majd!!:)
zsu85
 
 


Köszi Csajok a drukkokat. :)


Csütörtökön 10-re kell mennünk. 5 petesejt termékenyült meg.  :)

zora82
Budapest
 
 


Szupi!!! :))) Hajrá a pocakban!!
regi1978
Halásztelek
 
 


jeeee :))) gratulálok!!! :)))
zsu85
 
 


Zora, ez szuper!!! Hajrá, hajrá! Mennyit kaptok vissza?
noee
 
 


Köszi Lányok, remélem, mind az öten szépen fognak osztódni csütörtökig. :)
Noee, kettőt kapok vissza.
zora82
Budapest
 
 


még 2,5 óra, jahaaaaaj... :S :) gondoljatok rám, lányok, h minden rendben menjen!!
zsu85
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?