Új privát üzeneted érkezett!

tuntun az esküvőink között tis csak 10 év és pár nap van :wink:
Vendég
 


Jól elbeszélünk egymás mellett :lol: :lol: :lol:

Írtad, hogy én rengeteget változtam az esküvői képemhez képest, erre írtam, hogy persze 15 évvel öregebb vagyok :lol: :lol:
Vendég
 


Ani, esett Nálatok?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a strepto-s hozzászólásokat. Répásy azt mondta, ez a kórházban protokoll. Lehet, hogy akkor ő vezette be?

Tuntun: ti is nagyon szépek voltatok! Hűha, már 15 éves házassági évfordulótok lesz? Akkor jó fiatalon házasodtatok! :lol:

Cseriani: sajnálom az autótokat :cry: 600 EZER a javítás??? :shock:
Vendég
 


Emma, Josi, Rékababa, Dadomi, Devcsa, Nettke, Banoed és a többiek hol vagytok????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.07.01 19:33-kor.
Vendég
 


Babriella Pesten is van egy-két kórház, ahol kötelező a szűrés.
Nem voltunk azért olyan nagyon fiatalok, hiszen a párom 24 én meg 23 voltam. De a többiek már tudják, hogy idén volt a 21 éves megismerkedési évfordulónk, na akkor még fiatalok voltunk. :lol: :oops: Ahhoz képest pici gyerekeim vannak, mert már lehetne akár 20 éves is :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Tegnap vettünk Eriknek egy másik bilit, mert amit örökölt Ricsitől az kicsi neki. Állandóan piros kör lesz a fenekén, meg rátapad és már rá sem akar ülni.
Nézegettem a neten, hogy milyet lehetne neki venni és találtam is 6-7 eFt-ért :shock:
A Corában találtunk egyet amire ráültettük és úgy néz ki, hogy jó lesz 319 Ft-ért. Ma fog debütálni :) :)

Tegnapelőtt valamit belecsapott a szemébe és tegnapra begyulladt neki. De még mindig a helyettesítő dokinő van, így mondtam, hogy nem viszem el hozzá. Kértem a gyógyszertárban, hogy segítsenek, a homeós egyadagos szemcseppet ajánlották és már reggelre sem csípás neki. Igaz, hogy közelharc árán tudtunk csak cseppenteni.....
Vendég
 


Először is Eriknek boldog szülinapot!!
Jól vagyunk nincs semmi különös velünk,itthon volt a férjem 1 hétig,Noncsi táborozik,Csilla bölcsibe én meg dolgozom....
Tuntun de jó neked,hogy Erik már bilizik Csilla továbbra sem mutat semmiféle hajlandóságot a bilizésre,pedig tudja,hogy mire való be is hozza,de nem produkál bele :( ,de nem erőltetem,majdcsak rájön?! Noémi ilyenkor már szobatiszta volt éjjel-nappal. Már arról is leszokott,hogy ha bekakil szóljon.

Kép
Kép
josi
 
 


Sziasztok!

Tuntun:csinik voltatok ti is.Azért csak jó volt az a TORTA :wink:

Ani:mennyi az önrész?Remélem nem neketek kell álni az egész javítást.

Josi:hát nálunk is ez a helyzet.Olyan szépen szólt ,hogy "anya kaka" az utóbbi időben csak érzem,hogy bűzlik valami :? meg legugol és nyőg ,na akkor tudom,hogy kaka van,pontosabban lesz.

Szokatm neki mondani,hogy gyere kicseréljük a pelust ,mert bekakiltál.Nem ...inkább elfut.
Már mondtam neki at is ,hogy piros lesz a popid és fájni fog.
Nem érdekli.
Anyós szerint hagynom kéne a kakiban ,hogy tényleg kicsípje neki :?

Szerintem meg ,majd szólni fog megint magától,ha eljön az ideje.

Berni is akkor lett szobatiszta amikor nem is foglakoztam vele.
Sokan mondták,hogy nem kell ezt erőltetni,majd hirtelen egyiknapról a másikra szoba tiszta lesz.
És ez tényleg így volt :shock: :shock: :shock:

Nekem ilyen tapasztalataim vannak a szobatisztasággal kapcsolatban.

Babriella ,ha ma nem esik megyek a nagyjátszóra délután olyan 5 óra körül. (Béribe ahol a bekerített betonos focipálya van)
berni611
 
 


Évi nincs casconk,nekünk nem kerül semmibe,hisz nem mi voltunk a hibásak. Kijön a kárszakértő,megnézi,megrendeljük az alkatrészt,megcsinálják,és fizet a biztosító a javításért,nekünk meg az értékcsökkenésért. Ennyi,legalábbis ezt mondták. Gondolom húzza-halassza majd a postabizt. a dolgot.
Abba nem megyek bele,hogy javítsák,csak a cserébe. Nekem egy 1 éves kocsit ne foltozgassanak...

Josi,de jó,hogy jöttél. Hiányoztál már.

Én nem aggódom a szobatisztaságon,még eszembe sem jutott. Kristóf már 2.5 éves volt,mikor egyik napról(szó szerint) a másikra leszokott,Elizánál is megvárom,hogy ő akarja,ő szóljon,hogy nem kér pelust. Ismerősök között sok rossz tapasztalatot hallottam arról,ha egy gyereket erőltetnek,mikor ő még nem akarja-ezeket inkább kihagynám...
Tornán voltunk ma,jó volt,csak kicsit sokan voltunk :?
Vendég
 


Josi, örülök, hogy jól vagytok!!!

Én sem erőltetem Eriket, nekem jön, hogy bi-bi és akkor ráült, de nagyon nyomta szegénykém fenekét. Van, hogy azt csinálja, hogy bejön mellém a WC-be és leül velem szemben. :roll: :roll: De van, hogy egy nap 3-4x is ráül, de nincs benne semmi. Úgy látszik, hogy már érik a dologra :lol: :lol:
Ricsike nekem is olyan 2,5 éves kora körül lett szobatiszta. De éjszakára még kellett neki, aztán megszületett a sógorom 3. kisfia ekkor be kellett csomagolnunk a pelust és elküldeni a babának. Innentől kezdve éjszakára is szobatiszta volt.

Régebben olvastam valahol egy jó kis mondatot:

"...Egy gyerek sem megy pelenkában iskolába!..."
Vendég
 


Sziasztok,

de eltűnt mindenki :cry: :cry:
Délután mi is medencéztünk alig bírtam a fiúkat kiszedni a vízből.
Most meg szakad az eső. :? :?
Vendég
 


Josi nálunk is mind a két lány 2,5 évesen szokott le a pelusról, és úgy, hogy levettem róla, és többet nem pisiltunk be. Evelinnél az éjszakai leszokás kicsit tovább tartott, Rékánál viszont pillanat alatt. Szerintem a bölcsibe is sokat segítenek. Nálunk mindig ráteszik őket evés előtt, még akkor is, ha van pelusuk.

Tuntun ti is nagyon szépek voltatok. És egyáltalán nem vagy öreg!!!!!!! Sőt!

Babriella akkor levetetted a kenetet? Mikor én voltam terhes akkor ilyenek még nem voltak.

Ani sajnálom ami az autótokkal történt. Remélem hamar megoldódik, és a biztosító is gyorsan intézkedjen.

Ma voltunk Evelinnel allergia vizsgálaton. Nagyon sok mindenre allergiás a lánykám. Kaptunk cseppeket amit folyamatosan kell szednie. Szinte ki se engedhetném a házból annyi növényre allergiás, itt bent meg a poratkára.
Vendég
 


Rékababa,milyen cseppeket kell szednie? Mert Noéminek is van cseppje amit szednie kell még legalább egy évig,és én csak nagyon dicsérni tudom ezt a cseppet (pangramin). Lassan 2 éve szedi és az összes ételallergiája elmúlt,és már csak egy pár pollen van neki. Kinél voltatok?

Kép
Kép
josi
 
 


Bajára vittük Dr. Mezei Mónikához, őt nagyon sokan dícsérik itt Bátaszéken sok kisgyereket hozott helyre allergia és aszthma miatt is. Cetirizin Hexal cseppek a neve. Evelin ételre nem allergiás, szerencsére. Amire allergiás: fúkeverék, mogyorófa, rozs, nyirfa, fekete üröm, lándzsás utifű, parlafű, poratka, kutya, penészgomba.
Bár most szegénykém pöttyös is már jó 1,5 hete. Valami allergia miatt valószínű. Azt mondta a doktrnő, hogy erre a cseppekre meg kell szünnie a pöttyöknek, ha nem akkor bőrgyógyászhoz kell vinni, mert valami fertőzés lesz.
Vendég
 


Rékababa, szegénykém nálatok is mindig van valami. :( :(

Josi, Rékababának igaza van, a bölcsi sokat segít a szobatisztaságban, remélhetőleg nálatok is így lesz.

Mára elköszönök mindenkinek jó éjszakát!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Berni: bocsi, csak most olvastam a tegnapi játszóteres "felhívásod" - tegnap egész nap "vidéken" voltam, céges meg családi buli, nem tudtam volna menni. De most már tudom legalább, melyik a nagy játszó - a ketrec mellett, ahol szoktak focizni (férjem ketrecharcosoknak hívja őket :lol: )

Rékababa: allergia :cry: Orvoshoz jövő héten megyek, remélem, leveszi akkor a kenetet.
Vendég
 


Sziasztok!

Babriella:aha aza játszó.Elvileg ma megyünk,ha nem esik.
Tegnap nem voltunk ,ugye jött a vihar.

Rékababa:én is csak jókat hallotam a doktornőről.Bajai barátnőm járt hozzá.Sógórom lánya volt ilyen allergiás-szinte minden pozitív lett még a hypóra is meg ilyen vegyszerekre.Szerencsére már csak pár dologra,kinőtte.Talán Evelin is kivővi meg a cseppek is használni fognak.Csak pöttyös vagy náthás is tőle(orr szem folyás),köhögési roham kapja el, be is fullad?
Vagy enyire azért nem durva?
Zsombit is elakarom vinni hozzá,mert csak bizonyos időszakokban jön ki rajta az ekcéma.Most egyáltalán nincs rajta.És ez tavaly is így volt :evil: Márciustól-Júliusig szeroidos krémekkel kenem :evil:
És nem atipikus ehlyeken jön ki ,mint az étel allergiánál.

Még egy kérdés,hogyan nézi meg ilyen kicsiknél,vérből vagy bőr tesztet végez?Mert itt is megoszlanak a vélemények melyik a megbizható :evil:


Ani:bizony ám ,rendesen legyen megcsinálva.Ha nem fizetnek időben cseszegeni kell őket!De talán időben fizetnek.
berni611
 
 


Berni Evelinnek bőr tesztet csináltak. Az aszisztens csinálta és nézte is meg, ő mondta a doktornőnek, hogy 1+ v. 2+ v. negatív. A pöttyök valószínűleg ételtől jöttek ki, bár nem kapott semmi újat, most fehérje mentességen van.
Evelinnél nagyon csúnya, mélyről jövő köhögés van. Hirtelen elkapja olyan 5-10 percig tart és után mintha semmi sem történt volna elmúlik. Az óvodába mindig ezen ment a vita az óvonőkkel, mert szerintük biztos mindig beteg a gyerek, a gyerekorvosunk és én szerintem pedig nem. De most kiderült, hogy azért köhög az oviban olyan csúnyán, mert a játszó udvaruk tele van mogyorófával amire a lányom allergiás. :evil: :evil:
Vendég
 


Sziasztok,

remélem mindenki jól van. :wink: :wink:

Nálunk minden rendben, amikor csak lehetett kint voltunk a fiúkkal. Saraztak, medencéztek és veszekedtek :) :) Csináltunk a homokozóba sártengert Erik abba ugrált még a feje búbja is sáros volt.
A medencézés megteszi a hatását, mert egyik jobban eszik, mint a másik.
Ricsikém még most is kint pancsol :lol:

A párom már elkezdett forgatni, így Ő kimarad az élményekből :(

Azért ha van időtök gyertek Ti is.

Puszi Mindenkinek!!!!!
Vendég
 


Rékababa, nem tudom nálatok milyenek az óvónők, de a mi ovinkban meg tudták különböztetni az allergiás köhögést a betegségtől, ugyanúgy, ahogy én is rájövök 1-2 nap után, hogy a gyerek megfázott-e, vagy az allergia tört-e rá. A mi ovink tele volt nyárfával és a gyerekek 90%-a allergiás volt rá.
Vendég
 


Mesi nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Kép
Vendég
 


Halihóóó!!

Jöttem életjelet adni magunkról.
Megvagyunk, csak mostanában nincs nagyon időm jönni.
Bence egész nap kint van,pancsizik,saral meg ilyenek. Egy kis gatyában van, csak délután és éjszaka van rajta pelus. Most már úgy néz ki hogy haladunk a szobatisztaság felé. :D
Ármin pedig már 2. napja átalussza az éjszakát. Nagyon jó baba, eszik-alszik, ha fent van akkor nézelődik. Vele is sokat vagyunk kint,csak ebben a nagy melegben vagyok bent a fiúkkal. Most éppen alszik mind a kettő.

Amúgy meg még mindig a házat csináljuk, most már elkezdtük csinálni a tetőteret. Majd csak egyszer elkészülünk az emelettel.

Egy kérdés: Jön valaki esetleg a bajai halászléfőzőre :?:

Nah,megyek mert ezer a dolgom még.
Mindenkinek kellemes vasárnap délutánt kívánok!
dius02
 
 


Dius02, örülök, hogy jól vagytok. Szóval Neked is két jó fiad van? :lol: :lol: Gratulálok Ármin éjszakai alvásához, ügyes baba!
De. itthon volt Apa, így Ő medencézett a fiúkkal, nagyon élvezték.
Most du. nem megyünk már ki, mert nagyon beborult. :? Tegnap volt az első nap, hogy egyáltalán nem esett, de ahogy az eget nézem ma már nem lesz így.
Természetesen csütörtöktől mond lehűlést, mert akkor megy Ricsike táborba Visegrádra. Tavaly is szinte egész végig szakadt rájuk az eső. :x :x
Vendég
 


Jól eltűnt mindenki! :cry: :cry: :cry:

Akkor én is a távozás mezejére lépek, legyetek jók!!!!!!
Vendég
 


sziasztok

Vagyok,nemrég jöttünk meg,Siófokon voltunk. Nagyon-nagyon jó idő volt-jól leégtem :? A gyerekeket persze kentem,de magamat minek??? Hát,most sipitozhatok majd éjjel. Igaz,szerencsés bőröm van,hamar bebarnulok.
dius,de jó,hogy Ármin baba is ilyen jó baba :D
El is hiszem,hogy a nagy melegben nem vagytok kinnt. Bencus elvan az öcsivel? Szoptatni tudsz még?
tuntun,és te nem medencéztél?? Vagy majd éjjel kettesben apával,igaz?? :wink: :P
na,mindenkinek további szép estét,megyek,kipakolok,stb...
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Ani, elmentetek Mesinek boldog névnapot kívánni? :lol: :lol:
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Hétvégére mentetek le?
Én csak azért nem voltam a fiúkkal a vízben, mert sült a rétesem. De miután lekapcsoltam a gázt kettesben voltunk Apával a medencében :lol: :lol:
Van a Garniernek egy napozás utáni testápolója (ambre solar, 250 ml, pumpás), nem tudom mennyibe kerül de csodákat tesz a leégett, piros bőrrel. A párom amikor hegeszt szörnyen megég az arca és ezzel szépen el tudjuk kerülni a hámlást. Eriknek a nap megfogta a vállát a medencében ezzel kentem be és olyan szépen bebarnult neki.
Ricsikém meg hosszabb úszónadrágot vett fel és úgy bebarnult a combja, hogy most úgy néz ki, mintha combfix lenne rajta. :lol: :lol: A gyerekem szinte fekete.
Most éjszakai forgatás van, így max. egyedül pancsolhatnék :roll:
Erikem 3/4 7-kor ébresztett, így gyorsan fel is raktam az ebédet. Most az az újabb, hogy amint kinyitja a szemét kiabál hogy, Anya! :roll: :roll: Akkor kéri a tévénéző párnáját, a könyvét na meg a tévét és el van reggeliig.
Ricsikém meg vagy alszik még, vagy felkel és tanul. Vettünk neki egy-két foglalkoztatót és azokat csinálgatja. Azt mondja hiányzik neki a tanulás :shock: :shock:
Vendég
 


Na megyek kifőzőm a zsemlegombócaimat. Vadas nyuszi lesz zsemlegombóccal. :lol: :lol: Aki szereti jöhet!
Vendég
 


nem tuntun,csak reggel megyünk-este jövünk dolog volt.
Gyerekek jól elfáradtak,alig lehetett őket kiszedni a vízből,Eliza is csak hazafelé aludt el a kocsiban.
De jó korán főzöl. Nekünk szerencsére maradt tegnapról,anyu pörit főzött,meg töltöttpaprikát. Na,megyek vihartelhárítani...
Vendég
 


na,pár kép,és eldugulok egy időre...
ritka pillanatok egyike: Kép
kópék és a "kis" adag fagyi: Kép
Vendég
 


Ani, kérünk képet még!!!
Nekem vagy ez a korai főzés a mániám, v. az, hogy amíg Erik alszik, addig megfőzöm a köv. napi ebédet. Bár januártól új taktikát kell kidolgoznom (remélem nem kiabálom el) :)

Ricsikém már medencézik, nekem meg vinnem kell nemsokára az autót szervízbe, így Erik még nem tud pancsolni. Pénteken valahányszor fékeztem valami fémes csattogást lehetett hallani, így rögtön be is jelentettem a szervízbe a kocsit, mondjuk amúgy is időszerű volt, de nem égetően sürgős.
Természetesen amikor tegnap elmentünk, hogy megmutassam a férjemnek mi lehet ez, semmi hang.... :? Szerintetek nem nézett hülyének? Na mindegy.....
Vendég
 


Erikem annyira megéhezett a víztől, hogy bejöttünk fél 12-kor és vette ki a tányért a szekrényből, ült le a helyére, mutogatta a mikrót, hogy melegítsem a kaját. Ricsikét 3x kihozta a konyhába, hogy üljön le mert ebéd van. :lol: :lol: Majd miután megette a kaját, elővett egy kanalat és odaállt a nagyapja mellé és másodszor is megebédelt a papa ebédjéből. :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ani:akkor az 2 cm-re az ágy felett lebegtél éjjel.
Pantenol és alovera spray és reggelre semmi nem látszik.
Jók a képek :wink:

Tuntun:
Jó korán keltek.Zsombi ebben a melegben későn alszik el.De szerncsére 7.30-nál előbb nem ébred :roll:

Rékababa:köszi az infót.
Remélem az oviban felgogták végre mi a helyzet.

Mesiéknek jó idejük van.Már kívántam neki boldog névnapot De mégeszer Mesi BNK- neked.

Dius:nagyon jó baba Ármin.Sógórék kínlódnak.De ha nem fogadják el a tanácsokat akkor úgy kell nekik.Oyan vékony az a kislány ,hogy az katasztrófa.Azt mondták amikor a baba látogatóban voltunk,hogy 4kg.Na én fogtam azt a gyereket az nincs 4 kg.
Ezsik rendesen ,de rengeteget bukik.Kaptak rá tápszert is.Na még nem adtak belőle neki.

Na megyek a dógomra,többieknek puszi!
berni611
 
 


ááá,nem kell nekem mindenféle kutyulék,este meg reggel be lett kenve nivea testápolóval,már semmi bajom. Aludni is jól tudtam éjjel,szerencsére. Nem fáj,nem húzódik,nem ég,stb...
tuntun hoznátok ide a vizetekből? Lehet attól az én fiam is ilyen jól enne :lol: Évi,tudod,vannak olyanok,akik nem szeretik elfogadni mások tanácsát-nehogymárő jobban tudja címszóval. És akkor még te érzed magad kellemetlenül,mikor segíteni próbálsz...
Vendég
 


Ani, megy fénypostával :lol: :lol:

Évi, engem nem zavar ha korán kel Erik, mert mint írtam is el van a kiságyban amíg Ricsike felébred, viszont este 8-1/2 9 között általában már alszik. Az ő szobájában nagyon meleg van a nyitott ablak sem igazán segít, a légkondit én mellettük nem nagyon használom.

Holnapra meg megbeszéltem a főnöknőmmel, hogy beviszem a fiúkat, nem gondoltam, hogy ilyen veszett meleg lesz. :roll: De már nem akarom lemondani, mert Eriket még nem is látták bent, csak fényképen. Úgyhogy holnap ilyen csavargós napunk lesz, mert Apa a munkahelyemtől 2 utcányira fog forgatni, így hozzá is elmegyünk, meg akkor már elmegyünk vásárolni is.
Vendég
 


halihó. Van itt valaki???
Itt voltak a biztosítótól,szerencsére csere lesz mindkét alkatrész. Emma,dadomi,josi,devcsa,és a többi eltűnt,jelentkezzetek,halihó!!!!!
Megyek kópékat altatni,csak elötte Kristófot lezuhanyoztatom,mert délelött fodrásznál voltunk,és tiszta haj...
Vendég
 


Haliiiiiiiiii!

Megjöttünk :D nagyon tuti volt minden,az idő is, a víz is,a kettecskén töltött idő is :wink: :) majd hozok képeket,csak kicsinyíteni kell..

Köszi a köszöntéseket :D

Ani
kár,hogy nem tudtam hogy jöttök,talizhattunk volna... :cry:

Tuntun
szép a torta és biztos finom is volt.....
[/b]

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok csajok!

Mesi:üdv újra itthon,várjuk a képeket!

Ani:milyen lett Kristóf új sérója?
Tényleg nem is mondtad ,hogy Eiza ,hogy viseli a cumisüveg mentességet.
Vagy írtad csak én síklottam át felette :? ?


Tuntun:Zsombi napirendje teljesen változó most :(
Van ,hogy ő is elalszik 8 előtt tegnap pl.fél 11 kor aludt el :evil:
Pedig reggel 6 kor ébren volt ,délben csak 1 órát alukált a 2 -3 helyett. 13 kor felkelt.azt hitem,hogy 8 körül nyugalom lesz már.Hát tévedtem :evil:
Ez az időjárás is ááááá

A másik amivel kiakaszt vasárnap óta a fiam az evészet.
Olyan jó evő gyrek és most alig eszik valamit délben.
Reggel 2,5 dl kakaó utána félkifli(nem mindíg eszi meg)
Főtt kaja nem kell neki sőt a kedvenc bébi kajáitból is eszik max 4 kanállla és ennyi azt mondja " nem kéjem ,ejég vot"
Bezzeg a tápszert az utolsó cseppig kiszívja(már kínomban azt adok neki.
Tegnap este csak húslevest vacsizott,se szendvics se gyümi semmi.Meg persze elalvás előtt a tápi.
Még nincs is olyan meleg mint tavaly meg tavaly előtt azok a 40 fok feletti hők.Mi lesz akkor ha már most nem eszik :evil:

Vissza fejlődünk csecsemőnek,hogy csak tápszert eszünk 4-5 óránként :evil: :evil: :evil:

Holnap hideg gyümilevest eszünk(anyós csinál ma nyam-nyam)azt is szereti remélem abból fog enni.

Ja ma spagettit ettünk ,azt is szereti és sajnos megint csak 4 kanállal volt hajlandó enni. :x

Bár.......még azt nem néztem meg ,hogy jön -e a hátsó rágófoga :?

Az apja már aggódik,hogy lehet beteg lesz azért nem eszik .
Ugyvan mondom csak fesd az ördögöt a falra.Nagyon sok ismerősöm volt beteg .40 fokos láz meg ilyenek.DE szerencsére egyikkel sem találkoztunk az elmúlt 2 hétben.
Jó tudom attól még a levegőben bent van ,meg a boltban stb helyeken összeszedhet valamit.

Lányok ti is rosszabbul esztek?Vagy csak engem tisztel meg ezzel a fiam :evil: :evil:

Na jól van abba hagyom ,mert egy regényt írtam már :oops:
berni611
 
 


Sziasztok,

Mesi, kérünk ám képeket! Látod én megrendeltem a jó időt :lol: :lol: Hál istennek itthon is jó idő volt, csak délutánonként esett, de a délelőttöket általában mi is a medencében töltöttük.

Évi, szerintem inkább a meleg ez Zsombinál hiszen ha a tápszert, kakaót megissza, akkor inkább a folyadékot kívánja. Csinálj neki leveseket, meg híg főzeléket. Én ma pl. sóskát csináltam nekik tört krumplival mindketten egy hatalmas tányért megettek.
Nálunk nincs gond az evéssel, annyi, hogy reggeli az nemigen megy, így átszoktunk arra, hogy egy-két szem keksz van meg egy jó nagy pohár tea. Ezt szívesen megeszi, akkor minek idegesítsük egymást a nem evéssel.
Azért azt ne felejtsd el, hogy ebben a melegben mi sem kívánjuk úgy a kaját.
Vendég
 


hali

Mesi,örülök,hogy jó időtök volt. Tudod,elősz9r máshova akartunk menni,de egy hirtelen elhatározás volt végülis Siófok. De nem bántuk meg :lol:
Évi én Kristófon veszem észre,hogy megint pár napja nem akar enni :?
Bár ma megkóstolta a sajtot :D
Eliza étvágya változatlan,szerencsére. Cumisüvegmentesség nincs-egyik este már sírt a cumisüvegért,visszakapta.
Vacsi után még kimegyünk,játszanak,vagy elmegyünk motorozni,sétálni,stb...és csak ezután van fürdés,9 körül,majd úgy a kakaó. Az elmúlt napokban nem volt probléma(kop-kop)
na,megyek,rengeteg vasalnivalóm van :?
Vendég
 


Hali!

Évi
nyugi...az én gyerkőcöm sem akar mostanában enni...eszeget,de nem olyan, mint eddig,viszont ő is sokat iszik...ez tuti a melegtől van! több ismerősöm is uezt tapasztalja...

Tuntun
köszi a jó időt :D

Ani
várjuk Kristóf új-sérós képét :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

bocsi ha sok lett...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


na még egyet :D

Kép

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Nincs nagy pörgés a fórumon.... mindenki nyaral?

Cseriani: jók a képek a gyerkőcökről, Elizán tényleg nem látszik, hogy kis zabagép! :) Végül azért az autós dolog is viszonylag "jól" végződött.

Mesi: utólag is boldog névnapot! Jók a nyaralós képek nagyon, szerencsére az időt is jól kifogtátok!

Tuntun: férjednek mi a foglalkozása, hogy forgat?

Ma voltam uh-n a kórházban és a dokimnál is. Minden rendben, jó kis husis baba lakik a pocakomban, 2850 gr-ra saccolták. Méhszáj még zárt és a doki levette a strepto-t is. Ha minden rendben, már csak a kórházban találkozunk :lol:
Vendég
 


Babriella,
örülök, hogy jól vagytok. Kismarci nem is lesz olyan kicsi :lol: :lol:
Otthon alakulnak a dolgok?
A férjem a filmszakmában dolgozik (gondolom ezt magadtól is kitaláltad), igazából szabadúszó, van több cégünk és mikor mit kérnek egy-egy filmbe, reklámba.... Jelenleg több filmet forgatnak, Ő a David Suchet-vel (Poirot) egy vígjátékot.
Szinte hihetetlen, hogy olyan emberekkel találkozhat, akit mi csak a tv-ben láthatunk. :lol:
Szereti nagyon a munkáját, csak egy-egy forgatás alatt alig van itthon és szó szerint 2-3 órákat alszik.
Vendég
 


Mesi,
nagyon jók a képek, Lara-baba igazi csini kislány!!! Nagyon szép, formás és már nem is baba. Imádom ahogy mosolyog :lol: :lol:

Én nem vagyok mostanában formában, valahogy elég ingerült vagyok és utálok mindent :oops: :oops: Szerintem szegény gyerekeim is azt hiszik néha, hogy megbolondultam. De küzdök ellene rendesen.
Vendég
 


Köszi :D

Babriella
már nem sok van hátra...szépen fejlődik a Pocilakó :D

Tuntun
Akkor kezet foghatunk mert én is tiszta nyügi vok az utóbbi napokban,de nem tudom hova tenni :shock:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Tuntun: és azon belül mit csinál? Producer? Csak azért kérdem, én is tanultam vmi hasonlót, de iszonyat felületesen....
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok:kösz az infókat az evésel kapcsolatban,Ani téged kicsit irigyellek,Zsombi is amúgy kiszabagép :lol: csak 1-2 napig szokot sztrájkolni.Most 1 kicsit elhúzza :lol:

Mesi:aranyos a kiscsajszid :lol: nagyon jó időt fogtatok ki.

Tuntun:telihold van,nem azt érzed :roll:
Jövőhétre meleget mondanak.

Babriellla:Akkor kezdődik az Nst :wink:
berni611
 
 


Igen, Berni, hétfőtől nst.... és minden héten védőnő.... :shock:
Vendég
 


Hahó!
nem vesztem ám el, csak beköszönök most is, köszi Tuntun az iwiwes hiányolást, többieknek meg itt köszi! :D
Végignéztem a képeket, csodaszépek a gyerekek, lara egy tünemény (már megcsodáltam az iwiwen is), Ani manói is annyira szépek még mindig! Az ölbenülős kép a kedvencem.
Remélem, mindenki jól van, Babriella, kitartást, Ricsikének jó visegrádozást! Rékababa, hülye asztma, dehát az óvónénik se semmik, hát nem igaz, hogy nem tudnak megkülönböztetni egy asztmás köhögést egy megfázásostól! :roll: Mogyoróbokor, naná. Hát, neked is megvan a bajod, hallod... :? JObbulást Evelinnek!
Ani, sajnálom, ami a kocsitokkal történt! Én is mindig ettől félek...
Most hirtelen ennyi voltam, jövök még, pussz!

been
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: