Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Én maradok szeptemberre sajnos.
De nagyon drukkolok mindenkinek aki most kezd.
edina71
Budapest
 
 


sajnálom :( mondta Murber, h voltak már ma sírások is :((( mi a baj, miért nem kezdhettek? és mi addig a teendõ?
zsu85
 
 


Edina,

mi történt, miért maradtál ki a szünet elõttibõl? Lehet, hogy akkor velem kezdesz együtt? Mi is szeptemberben megyünk.
janula
 
 

 
 

Edina, mi történt? Sajnálom :(, hogy tolódik , de talán jobb így. Inkább menjetek biztosra, mint rossz értékekkel vágnátok bele. De nem szeretnék beleszólni és nincs is jogom hozzá.
Ma reggel kezdhettem a Fostit, a megbeszéltek szerint, csak két nap csúszással. Az elsõ vv nem hétfõn lesz hanem szerdán, aztán péntek...
noee
 
 


Salsera,
gratulálok Nektek! :D jó Babázást! Nagyon jó érzés lehet, én már alig várom,h haza jöhessünk azt a napot, pedig még sokminden áll elõttünk. El nem tudom képzelni h fogom kinyomni ebbõl a nagy pocakból a Lakóját ;-).
Edina,
sajnálom,h nem kezdhettetek. Mi volt a gond? Mit mondott a doki? Szeptember nemsokára itt van! :-) addig pihenj,élvezd a napsütést!
Noee,
sok sikert a szurikhoz! Kitartást! :-D
Zsu,
szintén sok sikert! :-D
84agi
 
 


Kamilla,
hogy vagy? Mi újság? Az idõ nem visel meg? Nekem képzeld több mint egy hete kb zsibbad a jobb tenyerem non-stop nem is áll ki, vizesedek. Ez már szülésig így marad szerintem.
84agi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat, annyira aranyosak vagytok!

Köszönöm Maci az ötletet, már be is szereztem a naturlandos teát, remélem, segít.

Janula, nálunk nem volt túl pozitív fogadtatása a névnek, de most már kezdi mindenki megszokni. Örülök, hogy tetszik, ezek szerint, ha lányotok lesz, akkor ez a név lehet a befutó? :wink:

Kocos, én is gratulálok a kislányodhoz, nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!
A soron következõ kismamáknak pedig könnyû szülést és jó babázást!

Akik a sote-n szülnek, azoknak elmondom, hogy az orvosok, nõvérek nagyon rendesek, az anesztes úgy adta be nekem az epidurált, hogy semmit nem éreztem és mindig mondta, hogy mi történik, kérdezte, hogy jól vagyok-e, egy rossz szavam nem lehet.

Párom is bejött ott ült mögöttem, de csak addig, amíg Babót ki nem emelték, utána elment vele meg a szülésznõvel.
Mondták férjemnek, hogy beszéljen hozzám, erre kérdezi tõlem, hogy mit mondjon? Ezek a férfiak....:))))

Kicsi lányom elég jó erõben van, azzal kezdte, hogy a mellette fekvõ baba pólyáját ráncigálta, meg a szülésznõre borította az alkoholos üveget. :))

A csecsemõsökkel viszont már sokkal nehezebb. Egyszer megmutatják a dolgokat aztán csináld. A babák folyamatosan kint vannak, ami egyrészt jó, mert élvezi az ember, másrészt a 4 ágyas kórteremben mindig másik baba kezd el sírni, így képtelenség pihenni. Amíg bent voltam átlagban két órákat aludtam. Kértem elsõ éjszaka, hogy vegyék be, kicsit még tudjak pihenni, közölték, hogy nincs hely!

Itthon meg a gyerekorvos hozta ránk a frászt, hogy hall valami pótütést a gyereknél, ezért pénteken már a madarász utcai gyerekklinikán voltunk, ahol csináltak ekg-t, meg ultrahangot, de az égvilágon semmit nem találtak.
Ez a gyerekorvosok sajátossága, hogy kiidegelik az embert, mert a kórházban is minden gyerekre rámondta a gyerekorvos, hogy sárga, úgy hogy a lányomtól is vért vettek, de szerencsére jók lettek az értékei.

Így legalább megtudtam, hogy AB negatív, mint az apja, úgy hogy talán még sem cserélték el Urbancsekék. :)

Edina, sajnálom, hogy nem kezdhetsz most, de ez a másfél hónap úgy elrepül.
Remélem, a többi júliusban kezdõ sikerrel jár és 9 hónap múlva már Értetek izgulhatunk!

Köszönöm még egyszer a drukkolást, meg a kedves szavakat és hoztam egy kedvenc képet kicsi lányomról. Kép [/img]
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


köszi, Ági és salsera :) már tûpárna a hasam, kissé bénázunk...
zsu85
 
 


Salsera,
gyönyörû a Kis Lányotok, gratulálok még egyszer! A sotes infokat nagyon köszi, nekem most minden ilyen vissza jelzés számít ;-). Jó babázást, remélem a tejci megindult és hát akkor az ijesztgetésekbõl elég élvezzétek a szülõvé válást!
Zsu,
megmutatták a szurik beadását azért? Hát én nem mertem anno magamnak,ahogy a hasamhoz ért a tû :-P kihúztam .... Kitartást azért nektek, te vékony is vagy és biztos nehezebb összecsípni a bõrt is. Nekem a köldök magasságában vagy az alatt jobb volt, nem tudom ti hova dartsoztok most. Rövid protokollal kezdtél és menopurt kaptál? Azt hittem fostimont fogsz ....
84agi
 
 


Sziasztok!
Salsere, nagyon édes a lánykátok. Köszönjük a képet. :D

Ági, most szombaton voltam ki elõször úgy rendesen. Egyre többet aludnék és olyan nehézkes lett minden. Választottunk szülésznõt. Már megvolt az elsõ CTG vizsgálat is. Csajszink az elején volt aktív aztán belassult.

Zsu ügyesen tovább!!!!
kamilla04
 
 


Salsera,

szerintem is gyönyörû a kislányod!Gratulálok!

Kamilla,
neked is,hogy még csak most kezded a nyûglõdést,más már ilyenkor a falat kaparja :lol:

Zsu,
hajrá!

Ági,
neked is kitartás!

Edina,Janula,
mi történt?Hormonérték volt rossz?

Zora,
veled mi újság?
mmzs75
 
 


Noee,
neked is drukk!
mmzs75
 
 


Sziasztok!

Edina, sajnálom. :(

Salsera, nagyon szép pici lány, még egyszer gratulálok. :)

Kamilla, használd ki a kanapébérleted és pihenj, amennyit csak tudsz. Már csak pár hét. :)

Mi ma voltunk az elsõ kontrollon. Szombaton kezdtem a fostit, eddig összesen hármat, és napi eggyel megyünk tovább. Azt mondta M., hogy már most szép számmal vannak tüszõk, nem szeretne megint 23-at. Mélyen egyetértek vele. :) Szerdán megyek megint. Jövõ hét hétfõ-szerda a leszívásra kiszemelt napok.
zora82
Budapest
 
 


Salseara, tüneményes ez a kislány! Gratulálok még egyszer!!! :D

Zsu, ne izgulj, nekem is elég lukas már a hasam. Ráadásul én már két hete szúrom magam. Vagyis nem én, hanem a férjem. Néha kicsit bezöldül a helye, ha épp valamit eltalál véletlenül. így aztán nagyon fürdõruhában sincs kedvem lenni. Mindegy, azt hiszem, ennyit belefér még. :wink:

az mondjuk fura, hogy én is szombaton keztdem a fostit, de csak szerdán kell mennem az elsõ kontrollra. Bár ez biztos azért van, mert én hosszú protokollt csinálok. Zora, akkor szerintem szerdán összefutunk. :)

Kamilla kitartás, nem sokára már te is a kezedben tarthatód a kisbabádat! Addig meg pihenj nagyon sokat!

mmzs, köszi a drukkot!
noee
 
 


Noee,
igen,azért kell csak szerdán menni,mert a hosszú protokollnál másképp van.Neked az 5.stimulációs napon kell menni,Zorának meg a ciklusnapok számítanak.

Hajrá mindkettõtöknek+Zsunak!
mmzs75
 
 


Salsera, jaj de szép, még egyszer sok boldogságot!

Messzirõl szurkolok mindenkinek, a már majdnem finisben lévõknek, a szurigyárosoknak, meg akik parkolnak velem!

Nálam még mindig tart a kivizsgálás, ha minden igaz megvolt az utolsó vérvétel is egy nagyobb vagyonért, meg 9 kémcsõvel. Férjnek csak 5 volt, ezek a pasik mindig jobban járnak. Kb 1 hónap és kiderül, hogy kezdhetünk-e szeptemberben. Sajna közben azért jött mellé még plusz gubanc, úh valszeg lombik körül és ha összejön utána végig heparin lesz, de bárcsak már ott tartanánk... az IR diétával meg nagyjából összebarátkoztunk.
buksi8
 
 


Ági,
hát az a megmutatás olyan villámgyors volt, h nehezen tudtam követni... :S :) azért megyeget ez, csak pszichésen annyira szörnyû megbökni magam...amint a hasamhoz ér a tû, vagy picit belemegy, kirántom, ahogy te is írtad... :S szóval már elég pöttyös a hasam.
igen, Menopurt kaptam...mi a különbség egyébként??? azt mondta Murber, h mivel még sosem volt stimum, ezért egy alapprogrammal kezd...hát nemtom. ha jól olvasom a neten, ugyanaz a kettõ, csak a Menopur drágább (abból 1 löket kn. 1600 HUF volt most).

kamilla, mmzs75,
köszi a drukkot!!:)

noee,
hát együttérzek :) de igazad van, ennyi belefér! :) csak legyen meg az eredménye...

aki jön szerdán vv-re meg UH-ra a SOTE-ra, azzal lehet, h összefutunk :D nekem váll fölé érõ, oldalt elválasztott, barnásvörös hajam van és nagy karikás szemeim :D ha ilyet láttok, az valszeg én vagyok :D

amúgy ma ugye voltam vv-n meg UH-n. Murber azt mondta az UH után, h minden oké, annak megfelelõen nézek ki belülrõl, ahogy kell ilyenkor. mikor kérdeztem, ez számokban mit jelent (matematikus vagyok, na :S :D), azt mondta, két kisebb tüszõt lát bal oldalon, jobb oldalon (ahol kisujjnyi petefészkem van csak, a többit kimûtötték endó miatt) egyelõre semmit.
ami nem esett jól, h azt mondta, nekem az állapotom miatt nem lesz 10-15 petesejtem, és h az én helyzetemben õ nagyon boldog lesz, ha egy petesejt is lesz, ha sikerül leszívni...hát ez elég szarul esett. de aztán az asszisztens mondta, h valszeg arra gondolt Murber, h ha már van leszívott petesejt, az szuper.
azért lehetne néha empatikusabb...fõleg, h a mi helyzetünkben sztem kulcsfontosságú a hit és a pozitív gondolkodás.

a szurikat ugyanúgy kell tolnom szerdáig, azaz napi 2*1 Menopur. utána meglátjuk, h legyen. de már most ki kellett váltanom a Cetrotide-ot (4-et váltottam ki egyelõre), a Coragont, a Kliont meg az Utrogestant. újabb 59e HUF mínusz...de hát ez itt nem számít.

...mindenesetre dacból elhatároztam, h csakazértis növesztek jóóóó sok szép, egészséges tüszõt!!! :P
zsu85
 
 


Noee,
Azt hiszem,a Menopur picit "erõsebb", ebben Lh hormon is van,valami ilyesmit olvastam Murber PhD értekezésében.

Zsu,
Igen,néha kíméletlenül arcodba vágja a tényeket,vagyis minden eshetõségre felkészít.Múltkor nekem utolsó UH-n (leszívás elõtt) azt mondta,4 tüszõt lát,ebbõl lehet akár 6 petesejt is,szóval 0 és 6 között várható a petesejtek száma.Na,azért a 0 az rémesen hangzott.De tudtam,hogy elõfordulhat ez is.
A minõség a fontos,hidd el!
mmzs75
 
 


Salsera,

csodás a kislányod! :) Még egyszer gratula és köszi a képet! Bíztató, hogy van, aki már itt tart! :)

Mmzs,

nekem sajnos eleve úgy volt, hogy nem férek most bele a szünet elõtt...:( Így is történt, ezt mondta a prof.Edinánál történt valami... :(

Zsu,

igen, a pozitív hozzáállás a legfontosabb!!! Az orvostudomány sokszor "kocka", az egyéb lehetõségben nem mindig hisz, de te csak azértis növeszd õket!
janula
 
 


Edina,
úgy izgulok érted,legalább priviben írd már meg,mi volt!Kérlek!

Janula,
értem.Ja,te a profnál vagy,õ meg már lelécelt,ugye?hosszú lesz?(mármint a protokoll).Mikor mehetsz?

Buksi,
hajrá tovább és õsszel kezdesz Te is!
mmzs75
 
 


Mmzs,

hát nem tudom, kinél is vagyok, az biztos, hogy a proffal beszéltem legutóbb. Nagyon kedves volt egyébként! :) Nem mondta, hogy hosszú, vagy rövid, szeptember elejére kell idõpontot kérnem majd, addig a HSG-t megcsináltatni.Annyit mondott, hogy valószínûleg lombik, nem próbálkozunk inszemmel. Ennek örültem!


Edina,

én is izgulok érted, tudom, milyen nehéz a várakozás! :( Kérlek jelentkezz!
janula
 
 


Sziasztok!

Lenne kérdésem hozzátok, és elõre megköszönöm ha válaszoltok.
Jól tudom,hogy augusztusban nem lesz az aro? illetve hogy szabin lesznek? Ha így van, attól én már most kérhetek elõre idõpontot szeptemberre? Illetve nem találom a papírt amit az aszisztensnõk adtak ott kinnt, amin rajtavan a mobilszám hogy min lehet õket elérni. Megadnátok azt is? Elõre is köszönöm. Üdv; Marietta
csipcsab
 
 


Csipcsab,

459-1500,
2660473,

ezek városi számok,
és 20-825-0000 a mobil,54234 a mellék mindegyiknél.

Nem tudom,hogy vannak pontosan,telefonálj!
mmzs75
 
 


és neked mennyit szívott le végül a hatból? és az 2 petefészekben volt?

amúgy meg tudhatná Murber, h pont ebben a szituban mennyire fontos a pozitív hozzáállás...na mindegy. kíváncsi vagyok, a mai uh-n mit fog látni!!
zsu85
 
 


salsera: rendicsek!! ;)
zsu85
 
 


vv pipa, fél 12 körül uh. :)
Zsu, lehet, hogy láttalak ma, de annyira kómás voltam még reggel (kávé hiány), hogy nem raktam össze a képet.
noee
 
 


noee, ma kb. 3/4 9-re mentem vv-re. és most indulok UH-ra. piros pöttyös ruhában vagyok :) ha most is ott leszel és látsz, integess :D
zsu85
 
 


Hajrá Csajok!! Növesszétek a petécskéket! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Zsu,
2 petefészekben lett 6 petesejt.
Szerintem pozitív a hozzáállása,de ugyanakkor törekszik arra,hogy reálisan lásd az esélyeket,pl.nem mindenki bízhat benne,hogy tizenakárhány petesejtek lesz és ezt jobb előre tudni,engem már értek nagy csalódások...

Várjuk a híreket!
mmzs75
 
 


Sziasztok lányok :D

Jóvőhéten csütörtökön megy a férjem a sperma vizsgálatra , elkísérem.
Szegényem nem mondja de egy kicsit ideges.
Amúgy hogy működik a fiúknak a dolog ? ( volt ugye már spera vizsgálata de akkor a mintát vitte..)

Pusza mindenkinek :D
evi89
Vecsés
 
 


Evi,

szerintem egész kultúrált a dolog.Az embriológiára hívják hívószámmal,ott kap egy kulcsot,kimegy a lépcsőházhoz,balra van az a kis szoba.Van ott egy dupla ablak,ott lesz a pohár,a papír,és ha végzett,oda teszi vissza a poharat,a kulcsot,szó nélkül távozik,becsukja az ajtót és kész.Már mehet is le a lépcsőn.Te is bemehetsz vele,ha akarjátok.
mmzs75
 
 


Sziasztok!

Jöttem helyzet jelenteni. :) Vv-tel, uh rendben, megkaptam az első cetrot. Pénteken állítólag nagyon sokan leszünk, gondolom aznap sorolja be M., hogy ki mikor megy leszívásra, ezért ott lesz mindenki, akit most stimulál. Legkésőbb 8-ra kell menni vérvételre és 10-re uh-ra. Kíváncsi vagyok nagyon, mit fog mondani.

Tudtok, abban segíteni, hogy a cetrot meddig kell majd szúrni?
zora82
Budapest
 
 


Zora,
remek!A cetrot a Choragon beadásának napján adod utoljára.

Többiek?
mmzs75
 
 


Köszi Zsó. Ebben az esetben egy szombati choragonnak nagyon tudnék örülni. ;) :D
zora82
Budapest
 
 


mmzs75 köszönöm a választ !! :D
Megnyugtatom a páromat :D
evi89
Vecsés
 
 


mmzs75: én ezt értem, persze, csak én pont nem az a fajta csaj vagyok, aki rózsaszín felhőkön úszkál és irreális álmokat kerget. én tök racionális vagyok, csak szeretem, ha vannak pozitív tények, amikbe lehet kapaszkodni...

amúgy a mai vizsgálatkor Murber megdicsért, h gyönyörű magas a hormonszintem, és h ez sok kicsi vagy pár nagy tüszőt jelent, aztán megvizsgált. a kisujjnyi jobb petefészekben is látott már valamit, remélhetőleg tüsző, és nem ciszta. bal oldalon pedig, ahol 2 napja 2 kicsi volt, most asszem 4-et látott, nagyobbakat, mint jobb oldalon. szóval sztem ez tök jó, így a 7. cn-on!! :)

ja és szia noee :D

zora82-höz csatlakozva, én is egy szombati Choragont szuggerálok! :D
zsu85
 
 


Na, uh-ra azt mondta a doki, hogy minden rendben, jól haladunk. Nem tudom, hogy mennyi lett, majd holnap megkérdezem, mert holnap is kell mennem és pénteken is. Ma még kaptam egy fostit, szerintem holnap is fogok. Tudja valaki, hogy a gona-t meddig kell szúrni? Murber persze azt mondja ilyenkor, hogy amíg nem szól, hogy nem kell.
Holnap szerintem kevesebben leszünk, bár elég jól pörgette az embereket a doki. Viszont pénteken nagyon sokan leszünk, ezt már az aszisztensek is mondták.
Edináról tud valaki valamit?
noee
 
 


Zsu,
naggyon jó!

Noee,

neked is örülök!Utsó gona szintén a choragon napján,de úgyis szól tényleg.

Edináról nem tudok,nem jelentkezik,ennyire elkeseredett vajon?
mmzs75
 
 


ugye h jó? :) csak rendesen megérjen mind, meg még legyenek újak, meg le lehessen szívni őket, meg megtermékenyüljenek és szépen fejlődjenek...tudom, kissé előreszaladtam :)))

noee, zora, akkor pénteken is tali! :) 7-8 között vv és 10:00 UH, ugye? addig is, növesszük szorgosan a tüszőcskéket!! ;)
zsu85
 
 


Kamilla,
elhiszem én is hogy most már nem olyan könnyű, nálam a nyűglődés ismét eljött úgyhogy ne aggódj, nemsokára vége :) kitartást. Nekem olyan szinten nyomhat valami ideget az oedema vagy a Baba hogy a jobb kézfejem nem is érzem igazán non-stop zsibbad és nem áll ki már, küldtek sürgősségire, voltam neurológusnál (aki szinte rám sem nézett) azt mondták majd elmúlik..... hát ezt reméltük mi is :). A mozgás,itthoni pakolászás már nagyon nehéz, de szépen lassan, Shrek lábam van :P. Tegnap voltunk először ctg-n ott elvileg rendben volt a Babóval minden.
Mmzs,
köszönöm :) kitartok, muszáj lesz, még örülnék is ha pár hetet bent maradna a Kis Manónk. Neked jó kikapcsolódást, feltöltődést aztán újult erővel irány a sikeres következő és végleges.... ;)
Buksi,
remélem kezdhettek szeptemberben és minden ok lesz, kitartást a vizsgálatokkal, igen a férfiak midig jobban járnak én is így vettem észre :p
Noee,
kitartást :) nemsokára vége a szuriknak
Zora,
kitartást neked is, hát akkor már nemsokára vége a stimunak nálad is, most már lassan a finishben vagy :)
Edina,
mi újság veled? Hol vagy? Reméljük csak pihenés ezerrel :)
84agi
 
 


Megvolt a mai köröm is. Tényleg kevesebben voltak, mint tegnap, ellenben lassabban is ment a "sor". De mondjuk így legalább nyugodtabban tudott elmondani mindent. Nagyon jók a hormonértékeim, van 6 db tüsző az egyik oldalon, és 4 db a másikon. Holnap reggel újabb kör, úgyhogy Zora, Zsu, találkozunk. :) Amúgy azt mondta Murber, hogy számítsak arra, hogy esetleg délig is elhúzódik, mert annyian lesznek.

Zsó, annyira drága vagy, hogy itt tartod bennünk a lelket! Nekem sokat jelent! :D
Ági, neked is köszi a drukkot! :) Remélem hamarosan tényleg elmúlik a kézzsibbadásod!
noee
 
 


Noee, ezek nagyon jó hírek! Sok-sok szerelemre éhes sejtecske. ;)

Zsu, Noee, ha úgy alakul, átvehetek valamelyikőtöktől egy choragont? Egy van otthon őszről, de, lehet, hogy kettő fog kelleni, viszont egy db-ért nem váltanék ki hármat. Az árát természetesen odaadom. :)
zora82
Budapest
 
 


Ági,

nekem is volt ilyen ismerősöm,abba is kellett hagynia a hegedülést előbb,mint tervezte,mert úgy nem lehet hegedülni,hogy zsibbad a kezed és nem érzed,hova dobálod az ujjaidat :lol:

Zora,
csak szólok,ha nem sikerülne itt a csencselés,a patikában (Mikszáth)
bontják a dobozokat,adnak 1 darabot is.Ugyanez a Fostimonnal/Menopurral,a végén adnak amennyit kérsz.

Noee,

szép kilátások!
Szerencsére most jó passzban vagyok a júniusi kudarc ellenére,ezért vagyok képes itt zizegni nektek.Páholyból szemlélem az eseményeket.
Drukkolok Mindnyájatoknak!
mmzs75
 
 


zora: én tudok neked adni, mert nem tudtam, amit mmzs75 írt, h lehet darabra is venni a szurikat, szóval három Choragonom van, annyi meg tuti nem kell. szóval megint boltolhatunk :D majd valami kedvezményes áron, h mindenkinek jó legyen, oks? :)
(amúgy bakker, miért nem mondanak el ilyesmit, h darabra is lehet venni ezeket a cuccokat?! azért nem 2 Ft egyik sem...grrr)

amúgy zora, baromi jók az eredményeid!!! 10 tüsző, azta...hát én a kisujjnyi jobboldali petefészkemtől persze nem várok 4-5 darabot, már egy szép tüszőért is megdicsérném:), de remélem, a bal oldali termel majd rendesen! :) holnap 10-12 között kiderül...(ja, nekem is mondta Murber, h készüljek az órákig tartó várakozásra...)

na akkor holnap, csajok! :) én sztem 3/4 8-ra megyek vv-re, és 10-re UH-ra. már izgulok kicsit, bevallom...

jut eszembe, zora, azt nem mondta neked Murber, h akkor mikor lesz a leszívásod?
zsu85
 
 


mármint noee, neked baromi jók az eredményeid...nnnnna :D
zsu85
 
 


Mmzs75! Köszönöm az infót.
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Csendben olvasgatlak Titetket, és drukkolok mindenkinek. Nagyon úgy néz ki, sőt biztos hogy szeptembertől én is állandó vendége leszek az aronak. Az lenne a kérdésem,hogy munka mellett hogy tudjátok megoldani ezt az állandó berohangálást a klinikára? Én nem pesten dolgozom így nem tudom azt megoldani hogyha végzek a klinikán akkor megyek be késöbb dolgozni. Van vmi törvény erre ami védi a meddő párokat? Vagy esetleg igazolást kérünk a klinikán ami elég a munkahelyre? Bocsi a sok kérdésért. De szeretnék menni a klinikára is hogy legyen baba, de a munkám se szeretném elveszíteni.
csipcsab
 
 


Zora én is szívesen adok choragont. Mondjuk ezt tényleg mondhatták volna hogy bontják a dobozt. Bár én még sosem kaptam ebből kettőt csak egyet. Remélem holnap elmondja Murber hogy mi mikor lesz. Bár lehet jogy nekem lesz még egy köröm hétfőn is.
noee
 
 


adnak igazolást magáról a reprod. eljárásról, ez 6 hónapig véd (havonta kell hosszabbítgatni).
és minden nap adnak igazolást is, ha mész vizsgálatra, persze. vkinek benzinköltséget is térítettek, de h ez h műxik, azt nemtom...
zsu85
 
 


Zsó, köszönöm az infót. Ezt a doboz bontást már el is felejtettem, pedig írtad korábban is. Valahogy csak a receptek apránkénti kiváltása maradt meg bennem.

Zsu, Noee, köszönöm a felajánlásokat. :)

Csipcsab, ahogy Zsu is írta, a klinikán adnak igazolást. Én ősszel úgy csináltam, hogy a kontrollok napjára kértem táppénzes papírt az igazolások alapján. Ha jól rémlik két félét tudnak adni az igazolásból. Az egyik ami arra a napra szól, amikor mentél vizsgálatra, a másik, hogy adott naptól kezelés alatt állsz. Az elsővel egy napi táppénzes papírt ad a körzeti, a másodikkal meg azzal a nappal táppénzre vesz. A kezelést megkezdésétől lehet az utóbbit kérni, ha jól tudom. Sok minden függ attól, hogy a főnöködet mennyire szeretnéd/tudod beavatni a dolgokba.
zora82
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?