Új privát üzeneted érkezett!

tuntun sztem is megunta a teát :wink:
Évi,én nem szoktam hagyni sokáig aludni akkor sem,ha későn alszik el,volt,hogy negyed 3-kor aludt el,de 3-kor akkor is ébresztettem,muszáj. Így is este 10,mire elalszik,és ha nem alszik napközben,akkor sem alszik el 9-nél elöbb. Jesszus,mi lenne,ha 6-ig hagynám aludni :shock: Évi,jó kis programotok volt hétvégén,rátok is irigykedem ám :oops: :D
na,megyek,lassan fürdés,és ma lesz az első este,hogy Eliza nem kap cumisüveget :?
tuntun vigyázz magadra,ne legyél rosszul légyszi!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Péntekig leszünk itt Domboriban... Ma itt egész jó idő volt, csak délután volt egy kis eső, de inkább csak csöpörgött... Voltunk bent Tolnán zenebölcsin, meg találkoztunk Tolnai ismerősökkel, Sziszkáékkal, Ildi ismeri őket... Egyidősek a lánykáink és olyan jól elvoltak együtt :-)

A következő napokra melegedést ígérnek, így talán még pancsolni is tudunk a héten...

Amúgy nincs valami nagy élet itt, de csütörtöktől kezdődik ez a rendezvény, akkor biztos többen lesznek... de mi másnap már megyünk haza.

Örülök hogy rendbe jött Erik :-) Édes kis golyófejű... És tök jó, hogy Ricsi ennyire élvezi a táborokat :)

Na sziasztok! Bocs, ha valakinek nem válaszoltam....

Emma, megvagytok Ti is? Josi? Rékababa?

yuyu79
 
 


Na, akkor 1 kép a pici fiúnkról: Kép Kismarci
Vendég
 

 
 

Na nem baj, majd holnap elszaladok a Lidl-be és veszek gyümilevet. Az 50%-os barackot és körtét szoktam nekik venni.
Most este is elkezdett nyafizni amikor meglátta a poharat, így meg sem várta amíg Ricsike is elkészül. :lol: :lol: Kiszomjaztattam a gyerekemet. :lol: :lol:

Julcsi, örülök, hogy azért nem egész nap esik és ki tudtok mozdulni. Érezzétek jól magatokat!!!! Eni köhög még?


Ani, köszi, hogy aggódsz. Elmentünk egy jó nagy kört sétálni és jobban is lettem. Lehet, hogy jobban jártam volna ha bekapcsolom a légkondit. :? :?

Két évvel ezelőtt ilyenkor már lefeküdtem aludni, hogy reggel mehessek be a kórházba :lol: :lol:
Vendég
 


Tuntun!
pontosan mikor született Erik?
ja és igaza van Aninak, vigyázz magadra...

Julcsi!
drukkolok,hogy jó idő legyen végre!!

én már úgy mentem volna ma... de még ma éjszakás a párom,aztán holnap de. elintézzük a csip-csup dolgokat...és irány a Balcsi :D már úgy várom...Lara már most le se szakad Anyáékról :D

ha holnap már nem jönnék.. Mindenkinek kellemes hetet kívánok!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi, jó nyaralást!!

Eni még köhög, de kicsit jobb már talán... De a nátha se múlt még el teljesen :roll:

Babriella, nagyon jó a kép, helyes kis babácska :-)


Eriknek előre boldog szülinapot
:!:

yuyu79
 
 


Julcsi!
köszi

Babriella!
nagyon ari a Kismarci :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Babriella,
nagyon jó ez a kép Marciról. :lol: :lol: Olyan jó, hogy van ez a 4D-s ultrahang és látod, hogy milyen lesz a babád!

Mesi,
Erik a mai napon 11.55-kor született. Szombaton reggel kellett bemennünk a kórházba, mert már nagyon ment fel a vérnyomásom, de aztán a sors keze is közbeszólt, mert elkezdett szivárogni a magzatvíz is. Nálunk ez tulajdonképpen programozott császár volt, mert Ricsike koraszülött volt terhességi toxémia miatt és veszélyeztetett terhes voltam. Nekem alapból alacsony a vérnyomásom, de amikor már a 150-t is meghaladta akkor a dokinő elkezdett aggódni miattunk.

Julcsi, nagyon masszív most nektek ez a nátha, bár nem csoda ilyen vacak időjárás mellett. :? :?
Köszi a köszöntést!!
Vendég
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Mára megint esőt, jégesőt jósoltak - ahogy a fiam mondaná: nagyszerű! :lol: :lol: Már odakészítettem az előszobába a takarókat, hintaágypárnát, hogy le tudjam takarni a kocsimat. Tegnap a mellettünk lévő városban olyan jégeső volt, de minket elkerült.
Mióta felállítottuk a medencét Ricsike 2x tudott bemenni fürdeni. :? :?
Vendég
 


A nyaralóknak nagyon jó időt kívánok!!!
Babriella,nagyon édes pofija van kismarcinak :wink: :D

Erik nagyfiú,nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk Neked!!!! Kép
Vendég
 


találtam még 2 képet: Kép
Kép
Vendég
 


Köszönjük !!!! Jelentem az ünnepelt még alszik :D :D
Vendég
 


Ani ezek a képek is nagyon jók!!!!
Vendég
 


Eriket Isten éltesse sokáig!

Ani!
nagyon jók a képek :) olyan jó nézegetni :)

na megyek pakolgatni...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hallottátok a pedofil bébiszitter hírt?
Lehet, hogy én vagyok maradi, de hogy én nem bíznám a gyerekeimet egy férfi bébiszitterre az holtbiztos. Ha minden igaz, akkor a legfiatalabb baba az 9 hónapos volt. :shock: :shock:
Még egy idegen nőre sem bíznám őket, de egy férfira????? Nem merült fel az anyukákban, hogy lehet, hogy ez nem tisztességes szándék? Vagy csak én nem hallottam róla és teljesen természetes, hogy férfiak bébiszitternek jelentkeznek?
Vendég
 


Köszönjük Mesi, mégegyszer érezzétek magatokat nagyon jól!!!! Hagyjátok, hogy anyukádék unokázzanak Ti meg csavarogjatok egy kicsit kettesben!!!
Vendég
 


Így lesz Tuntun!! :D már nagyon várjuk :wink:
ha visszajöttem,beszámolok milyen volt a nyaralás :)

amúgy mikor megláttam a pasi fényképét,az volt az első reakcióm,hogy Ki aza szülő aki rábízná a gyerekét?? kinézetre sem vmi bíztató és ahogy Te mondod...pasi!!

Emma!
hova lettél???

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Eriknek boldog szülinapot! :D

Mesi, nektek jó nyaralást!

Cseriani, a többi kép is jó! Úgy megkívántam a tortátokat! A terhesség alatt 2x olyan édesszájú lettem, mint előtte... :oops:

Pedofil FÉRFI bébiszitter: sztem is elég érdekes.... bár már találkoztam óvóBÁCSIVAL, és ő például nem keltett ellenérzést bennem... Amit művelt: :twisted:

Köszi a dicséreteket!
Vendég
 


Babriella, köszi. :lol: :lol: Valamelyik oviban nálunk is volt óvóbácsi, az anyukák meg voltak érte őrülve. :lol: :lol: Aztán úgy hallottam, hogy kérték, hogy változtasson munkahelyet. Gondolom nem a gyerekekkel nem bírt, hanem az anyukákkal. :lol: :lol:

Mesi, tényleg bennem is felmerült, hogy még a kutyámat sem bíznám rá, mert olyan a kinézete.
Vendég
 


Mesi,ha jól emlékszem,és ti 1 hétre mentek,akkor nem leszel gépközelben vasárnap...így előre is nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!!!!
Vendég
 


ohhh...de aranyos vagy Ani :D köszönöm szépen :D igazad van,nem leszek gép közelben :D
fogtok is hiányozni :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Boldog Szülinapot Erik!!!

Kép

Kép
berni611
 
 


Ani: Zsombi egyszerüen nem tudot magáhoztérni ,hiába piszkáltam :shock: visszaaludt. Este 11 kor aludt el :evil:
Ma szerintem jól founk aludni,mert 7 kor felébedt ,így délben aluka lesz :twisted: ,ha csak az idő nem szól közbe megint :evil: :evil:

Milyen volt az eslő üvegnélküli este?
Én 1-es lyuku cumit teszek az üvegre :twisted: ,mert Zsombi is gyorsan kiszívja így azért lassabban megy a dolog :twisted:
Jó mondjuk mi tápszert eszünk este.
Még nem akarom elvenni tőle ,tudjátok még 1 műtét vár ránk.
Jobb ,ha eszi a tápit ,gyorsabban felépül megerősödik műtét után.
A múltkor is csak azt fogadta el. Bébi kaja ,rendes pépesített étel nem kellett neki.Levseből si csak pár kanállal fogadott el,pedig ehető volt,sőt apa hozott hazait is.
Na majd szeptember után lesz a cumi és az üveg leszoktatás.


Tuntun: az én vérnyomim 110/60 néha a /70 .Felfelé nem szokott menni csak lefelé és ez a reggeli kávé után van.
terhesen is ennyi volt a vérnyomásom.Nem mértek többet csak akkor amikor be kellett bútoroznom a kórházba.Na akkor kinek ne lenne magas :evil:

Totra ?na asszem elmegyek ma a Zsitvaiba és eszem egy szeletet. :twisted:

Babriella:ja de édes :roll:
berni611
 
 


Mesi:jó pihenést nektek és Boldog Névnapot !!!!!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára berni611 2009.06.30 10:05-kor.
berni611
 
 


Pancsi Sikondán
Kép
Berni víz alatt
Kép
Kép
Kép
Baba látogatás
Kép
Cirkusz
Kép
Kép
Kép
Kép
berni611
 
 


Remélem nem lett sok :oops:

Tuntun:tőled 2× ennyi képet kérünk :lol:
Jó Ricsinek,hogy ennyi tbor lehetősége van.Nekünk csak Dombori van,de csak 2.-dik osztálytól mehenek.
De a kapu tárva nyítva ,a tanárok nem nagyon figyelnek a gyerekekre.

Voltam a sógórom gyerekékért tavaly,haza akart jönni.
A gyerekek unatkoztak,azt csináltak amit akartak,sőt azt sem vették volna észre ,ha egy gyereket fogok és beteszek a kocsiba :evil:

A másik ,ilyenkor szokott áradni a Duna.Na most Dombori a Duna egyik holtága,arról nem is bezsélve ,hogy úgy nézki ,mint egy buggyant kakaó.
Koszosabb ,mint a Balaton főszezonban :evil:
Nincs az a pénz amiért én bele mennék.

5-dik osztálytól lehet menni Balatonra ,de állítólag az meg egy putri.


Na már megint kezd beborulni :evil: :evil: :evil:
berni611
 
 


Nagyon boldog szülinapot Eriknek !!!
Vendég
 


Évi, Devcsa Nektek is köszi. :lol: :lol:

Évi, nagyon jók a képek. Öregem Zsombi tiszta nagyfiús már! A babalátogatós képen tisztára úgy néz ki, mint egy kb. 3 éves fiú. :lol: :lol:
Nekem alapból 130-140 szokott lenni a vérnyomásom. Ricsi is megy a Balatonra, de már ismerjük azt a tábort, mert volt már ott.
Még lett volna színjátszó tábor is, de az egybeesett egy másikkal. Meg azért azt is szeretném, hogy velem is legyen.

Devcsa, vizsgáid hogy sikerültek? Zsombi jól van?

A tortát feldíszítettem, még Apáék hoznak marcipánt és tűzijátékot és lehet ünnepelni. Remélem jó lesz.
Most dözsöltem, mert megmaradt egy csomó tejszínhab, így tejszínhabos kávét ittam. :lol: :lol:
Vendég
 


Kossuth téri gyermeknap:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Húsvasaló és környéke: :lol: :lol:
Kép Kép Kép

Leellenőriztem, hogy mindenhol jól kitakarították-e a szobát :lol:
Kép Kép
Vendég
 


Zsitvai:
Kép Kép

Dunafalva komp:
Kép

Indulunk a partyra (hotel előtt):
Kép
Vendég
 


Bocsi, csak most töltöttem le Ricsike gépét :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Eriknek nagyon boldog szülinapot!
Nagyon jók a képek, mindegyik.

Tuntun nekem mindig alacsony a vérnyomásom 100-90/70-60. Mikor a mandulaműtétem volt, akkor kérdezte a nővérke, hogy nem-e szédülök. Mondtam, hogy nem, mert a vérnyomásom 60/ semmi volt.

Mesi nagyon jó nyaralást nektek. Használjátok ki, hogy lehettek csak kettesben is.

Ani szépek voltatok az esküvői képeken. Eliza pedig tényleg nem kövér, olyan jó kis husis és gyönyörűűűűűűűűű.
Vendég
 


Rékababa, köszi neked is!

Még néhány kép a szülinapról aztán befejezem:

Kép Kép Kép Kép Kép
Az ajándékok:
Kép Kép
Kukucs Anya: Kép
Vendég
 


Bocsi a rengeteg képért egy darabig nem rakok fel :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Tuntun: jól néz ki a torta és a kukásautó is! És rakj nyugodtan még több képet, olyan jó nézni!

Kérdés: strepto-szűrés mikor esedékes és ki csinálja? Dokim vagy a kórház?
Vendég
 


Szia Babriella,

nálunk a 34-36. hét között vette le a kenetet a saját dokim, nem kellett bemenni a kórházba.
Vendég
 


sziasztok

tuntun nagyon jók a képek!!!!
Babriella ebben sem tudok segíteni,nem emlékszem,hogy nálam lett volna ilyen vizsgálat-szűrés...
Tegnap este Zoli munkahelyén a parkolóban megnyomták a kocsinkat :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Tuntun:jaj,de jók a képek!
Gondolom volt nagy öröm amikor megkapta a kukás autót.
A torta.....nyam-nyam........ettem egyet délután :lol: igaz nem biztos ,hogy olyan finom ,mint amit te csináltál.


Ani:hol vot a lagzitok?
Nagyon jók a képek.Pont 1 hónap van a házassági évf.ink között :lol:
Hú lányok jövöre 10 hf-ünk lesz.Hogy megy az idő :(
Nekem nem tünik olyan soknak.
Mondjuk azt sajnálom,hogy Berni nem a hf-ünk napján született.

Ilyen kenet levételt nálam sem csinált a Kun doki.

De ezt azért csinálják ,hogy a hüvelyi szülés során nehogy fertőzést kapjon a baba.

Valószínű azért nem csinált ,mert teherbeesés előtt volt a esedékes a rákszűrésem és nem volt semmi baj.Meg terhesség alatt is panszmentes voltam.
Berninél sajnos felborult a ph értékem ,és viszketést okozott,de a ph érték helyreállító kúp gyorsan segített.
Mondjuk megilydettem akkor ,hogy fertőzést kaptam ,és baja lesz a babának(Berninek),csodálkoztam amúgy hogy honnan kaptam volna.De szerncsére nem fertőzés volt.
BABRIELLA szal nem tudok neked ebben segíteni :( ,hogy mikor kell.

Többiek????
Remélem jól vagytok,ebben a bolond időjárásban Kép
berni611
 
 


Ani:nagy kárt okoztak :( mondjuk az ilyen megnyomásokat pár 1000-ből nem ussza meg az ember ,ha javítatni akarja.Az újra festés már kész vagyon :evil:

Betétlapot kapott apárod vagy jó paraszt módjára aki a bajt okozta eltünt :evil:
berni611
 
 


megvan az illető,rendes volt. Kb. 600 a javítás,+ a kocsi értékcsökkenése.
A Fritz tanyán volt az esküvőnk,ott volt a polgári,templomink meg nem volt,nem akartam,meg a Zoli nincs is megkeresztelve...
Vendég
 


Sziasztok,

én úgy tudom, hogy ez a szűrés egyébként nem kötelező, orvosa válogatja.

Ani, sajnálom a kocsit. A legrosszabb az egészben, hogy nem a Te hibádból a kocsid écs. lett. :( :( Az előző kocsimat ugyan én törtem össze, de élből 300 ezerrel kevesebb lett az értéke, amikor eladtuk. Na de ne nagyon keseredj el! Én azt mondom, hogy azért történnek ezek a dolgok, hogy a nagyobbak és rosszabbak elkerüljenek minket! (tudom jó hülye vagyok, de nekem ez a szemlélet még bevált :wink: )

A torta elég jól sikerült, csak.... Nem akartam dióból sütni, mert a férjem nem szereti, ezért lett mogyorós. A töltelék íze (val.színű a citromhéj miatt) egy az egyben olyan volt, mint a diós bejgli tölteléke. :? Mindegy a fiúknak ízlett és ez a lényeg. De a férjem is megevett két szeletet akkor csak nem lett olyan rossz.
Az ajándékon természetesen összevesztek, hogy ki játszon vele. Aztán kétfelé mentek egyik játszott az egyikkel, másik a másikkal. A mesekönyveket meg én nézegettem. :lol:
Vendég
 


tuntun nekem azt mondták,hogy a biztosítótól be lehet vasalni az értékcsökkenést...
Vendég
 


Lefényképeztem az albumot:

Jeles napunk 1994. július 30.
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Ani, kötelezőnél igen.
Vendég
 


tuntun nagyon csinik voltatok,nagyon tetszenek a képeitek!!!! :D
Párod nem sokat változott,de sztem te rengeteget!!!!
Vendég
 


hogy érted azt,hogy kötelezőnél igen??
Nálatok nem volt bevonva a biztosító?
Vendég
 


Hát igen 15 évvel öregebb vagyok :? :?

Az enyém cascós kár volt és ott nem fizetik az écs-t.
Vendég
 


ééértem!!!

tuntun sztem képletesen mondva felejtsd el azt a 15 évet.De most számolok csak,milyen 15 év???Én 33 leszek idén. Te azért nem vagy tudtommal 48,nem?
Vendég
 


Nem hozzád képest, hanem az esküvőhöz képest :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: