Új privát üzeneted érkezett!

Lányok így nézünk ki most este és ez már szép a reggelhez képest :cry: :cry:
(18 éven aluliaknak nem ajánlott! :lol: )
Kép Kép Kép Kép

Mint látjátok azért a kedélyállapota azért jó.
Vendég
 


Sziasztok!

Rékababa: örülök, hogy "csak" szívzörejt találtak. Nekem is volt, én is kinőttem.

Mesi: nagyon aranyos a fürdőrucis fotómodell! Jó ez a charlotte-recept, valószínűleg gyors változat, mert én úgy ismerem, hogy először piskótatekercset kell sütni, majd azt felvagdosni és abból lesz a torta külseje.

Devcsa: Zsombinak így utólag is boldog szülinapot!

Berni, Dius: nagyon csinik voltatok az esküvőn!

Cseriani: remélem, a kis útépítőknek nem láthatatlan tintával töltöd ki az AM-könyvüket :lol:

Tuntun: jobbulást Eriknek, jók a képek!
Vendég
 


huhh Tuntun... nem semmi,de tényleg úgy néz ki hogy jó a kedve,az a lényeg :) nem viszket neki??

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 

 
 

Hál istennek nem (legalábbis eddig)
Vendég
 


Tuntun: bocsi, miközben írtam, tetted fel Erikről a képeket. Szegényke! :cry: Jók a képek az utazós képekre vonatkoznak, az nem jó, hogy szegénynek az egész teste tele van pöttyökkel :cry:
Vendég
 


Szia Babriella,

persze gondoltam én, pont egyszerre írtunk :lol: :lol:

Hogy érzed magad? A lakásfelújítás hogy áll?
Vendég
 


Babriella!
egyszerre írtunk :) köszi :) aha,vmi egyszerűbb recept...nem bírom a bonyolult dolgokat :wink: van többféle is..ez tetszett meg :lol:
Hogy bírod ezt az össze-vissza időt? nem visel meg?


Tuntun!
amúgy téyleg jók a képek...mármint amit előzőleg tettél fel :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Én is azért csaptam le Mesi receptjére :lol: :lol: Vannak dolgok amikre nem tudom rávenni magam, na az egyik a piskótatekercs sütése. Venni meg már mégsem, ha rendes piskótát meg tudok sütni. :P
Vendég
 


Köszi, az időjárással nincs gond, azt jól viselem - bár az esőt utálom....

De a lakásfelújítás.... Elvileg a mesterek készen vannak, már csak a kupit kell felszámolni meg kitakarítani.

DE: a festők sajnos iszonyatosan kontár munkát végeztek, pláne a gyerekszobában zavaró :cry: :cry: :cry: Az egyik fal nagyon csúnya lett, úgyhogy most erősen gondolkodom, hogy az egyik falat, ami a legcsúnyább, illetve amin nem lesz bútor, újra megcsináltatjuk. Szerencsére tapéta maradt annyi, max. bordűrt kell venni...

Úgy érzem, nálunk minden balul sül el... vettünk új WC-ülőkét, naná, hogy kicsi a WC-re :shock:

Tesóm szerint a nap poénja (én nem találtam annyira viccesnek): átjött a szomszéd néni szólni, hogy a konyhabútor felrakásakor átfúrtunk a hálószobájába.... :oops: Pedig betonfal volt.... Szerencsére lazán vette :)
Vendég
 


Babriella!
röhögni fogsz,nálunk is kicsi a wc-ülöke,de kb. 3 éve,mióta itt lakunk..azt az egyet a volt férjem vette anno a lakásba,és a poén az hogy előtte lemérte :shock: kb, így intéz mindent :) és még azóta se cseréltük le...egyszer láttam valahol sivatagosat az megtetszett,de nem vettem,és olyat azóta se találok......

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Babriella, ne keseredj el, szerintem ez mindenhol így van. Tudnék én is mesélni, amikor Erikkel terhes voltam és újítottuk fel a házat. Volt, hogy már nem bírtam és lefeküdtem ott a munkások mellett, mert az hittem akkor ott fogok megszülni :oops: :oops:
Vendég
 


Szerencsére szüleim segítenek mindenben, apukám jön, ha kell szakikra vigyázni vagy menni vhova, anyukám takarít, nekem nem enged semmit. Fizetni is szinte mindent ők akarnak, de nem engedem nekik.

Bezzeg anyósék! Elvileg az ő nevükön van a lakás. Ehhez képest 1 fillért nem kaptunk még tőlük, se a lakásra, se a babára. De eljött megnézni, hogy állunk, mikor a legkevésbé hiányzott még egy ember a lakásba, segíteni "nem tudott", viszont jól megkritizált mindent... no comment :?
Vendég
 


Hahóóóóóóóó

hova lett Mindenki??? egyszerre mentetek szabira? :D
Remélem,nincs baj sehol....

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


ja...nem tudom,ki említette,hogy biztos jó málnával is a torta....jelentem:szuper! :lol: ma azzal csináltam :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hát tényleg jól eltűnt mindenki... Én meg holnaptól ismét eltűnök, egy egész hétre :lol: Drukkoljatok hogy jó idő legyen!! Nem tudom, jövök-e még holnap, mert a pakolással még sehogy sem állok...

Babriella, kitartás, akkor azért lassan kész lesztek a felújítással :wink:

Tuntun, Erik javul már? Még mindig ennyire pöttyös szegényke? :roll:

yuyu79
 
 


Julcsi!
Drukkolok és Kellemes pihenést kívánok Nektek!
Eni jól van?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Köszi!

Hát, ma megint dokinál voltunk, mert még mindig náthás kicsit, viszont most már köhög is. Kaptunk köptetőt, más nem kell neki...

yuyu79
 
 


Mi ilyenek voltunk 2007.09.08-án :wink:


Kép

Kép

yuyu79
 
 


hú,télleg de nagy a pangás...
yuyu,nagyon szépek voltatok-vagytok!!!!
Merre mentek??
Szerintem Enikőt megviseli ez a változékony idő.
tuntun,ölég érdekesek Erik pöttyei...Kristófnak fele ennyi sem volt. Remélem már sokkal jobban vagytok.
És remélem már a többi kis beteg is jobban van.
Babriella,tipikus anyós anyósod :?
Pihenj ám azért a nagy lakásfelújítás alatt.
Megyek,Eliza szerintem már a falat firkálja-a hangokból gondolom...
Vendég
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!

Hova lettetek??? Kis betegek hogy vannak??

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


lányok,kilakoltatták a fórumot??? :lol:
Képzeljétek,tegnap színházban voltunk,a Vámpírok bálján,a Magyar színházban. Hihetetlen jó előadás volt. Gyönyörű ruhák,nagyon szép díszlet,nagyon -nagyon jó színészek,hihetetlen jó hanggal. Csak messzemenő magasságokban tudnék beszélni róla...
Vendég
 


hali Mesi,látom te is be-bekukk....jól vagytok??
Vendég
 


Kép
Van képem!!!!Bár hatalmas a pangás...
,áttettem az iwiw-ről a képet,majd teszek még,ha megtalálom a cd-t,amin vannak...
Kristóffal voltam az 5.hónapban(ha jól számolom...) 2004.július 24.
Vendég
 


Sziasztok,

én is vagyok, csakhát nem volt senki..... :cry: :cry:
Tegnap hazahoztam a gyerekeket és képzeljétek egyet sem hagytam el :lol: :lol:
Mi ma megyünk a színházba Mesi jóvoltából :lol: :lol:

Erikem jól van, elég szépen javul a bőre is. Most éppen uzsonnáznak gyümölcstálat - nagyon guszta -, majd rakok fel képet.
Vendég
 


Halii!

Ani!
jól vagyunk,köszi...számoljuk visszafelé a napokat nyaralásig :) uhhh engem azaz előadás is érdekel...na majd egyszer :)
szépek voltatok :wink: jöhetnek még képek :D

Tuntun!
örülök,hogy Erik jól van :D gondoltam is ma rátok,hogy mentek :) Nagyon jó szórakozást kívánok Nektek! Élvezte Ricsi a tábort??

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szia Mesi,

köszönjük. Ricsikém jól érezte magát, de az időjárás eléggé kitolt velük. Úgy volt, hogy lovaskocsival visznek ki minket az állomásra, aztán a tanya összes személyzetére várt a feladat, hogy a 13 gyereket a csomagokkal együtt kivigye a vonathoz, ugyanis szakadt az eső. :cry: :cry:
Ma elkezdtem mosni a cuccait, a kádban már homokos tengerpartot is kiépíthettem volna a ruhákból kiszórt homokból. :lol: :lol:
Mesi, Ti mikor indultok nyaralni?

Ani szépek voltatok Ti is!!! Biztos jó lehetett az előadás. Az én nagyfiam meg van sértődve, hogy Őt nem visszük. :oops:

Na mára búcsúzom, megyek leadom a gyerekeket, aztán elkezdek készülődni.
Elég korán el kell indulnunk, mert a fél Pest le van zárva rendezvény ill. találkozó miatt , így még helyet is kell vadásznunk. :evil:
Vendég
 


Tuntun!
kedden és egy hétre megyünk...remélem,jó idő lesz...
Már nagyon várjuk!! :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


milyen volt az előadás Tuntun??

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szia Mesi, nagyon jó volt az előadás, nagyon élveztük. :lol: :lol:

Hát jövő hétre is esőt mond, de megrendeltem Nektek, hogy Siófokot kerülje el. :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Domboriban vagyunk csak... most délután jó nagy zuhé volt, de amúgy nem vészes az idő... Csak bekukkantottam. Na jók legyetek :wink:

yuyu79
 
 


Tuntun !
ari vagy,az nagyon jó lesz :D A párodnak is tetszett? szereti az ilyesmit? Az én párom nagyon :D

Julcsi!
nincs túl jó idő rátok... meddig lesztek?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Hál istennek csak a tv-ben láttam, hogy milyen özönvíz volt tegnap Pesten, bár pont ez a két kerület vesz minket körbe. Nálunk épp csak esett.

Erikem újra a régi, mármint a bőre is, csak még az étvággyal van némi gond, de megy a Normaflore adagolás.

Mesi, igen a férjem is szereti, sőt igényünk is van rá, hogy gyakrabban járjunk, de sajnos a munkája miatt ritkán van alkalmunk. Most sem úsztuk meg az előadás második felét telefonhívás nélkül.
Nekiálltál már csomagolni? Most kocsival mentek nem? Nyaralóba v. szállodába mentek?

Julcsi, érezzétek nagyon jól magatokat! Nálatok biztosan nem fog a héten esni! Enikő remélem már jobban van?!

Ma sütöm a szépségemnek a tortát, remélem jól fog sikerülni.

Ricsike ma kezdett az alkotótáborban. Szegénykém teljesen lesápadt, amikor meglátta, hogy egy teremben iskolapadban kell ülnie :lol: :lol: Mondta az apjának, hogy Ő nem erre számított. :oops: Remélem azért jól fogja magát érezni, meg fog egy kicsit fejlődni is.
Vendég
 


Valaki nem vállal ruhahajtogatást? Itt van mellettem egy fotelnyi mosott ruha és valahogy nem mászik be a szekrényekbe :lol: :lol:

Tegnap Apa levágta géppel a fiúk haját. Eriknek pár mm-s lett és mivel szöszke így úgy látszik hogy kopasz. :lol: :lol: Kérdeztük tőle, hogy milyen a fejed a válasza: kopa :lol: :lol:
Vendég
 


Pár kép:

Gyümölcstál uzsira:
Kép Kép Kép Kép

Kopa.....
Kép
Vendég
 


sziasztok

yuyu,jó nyaralást. Mára is felhőszakadást ígérnek,meg egész hétre esőt,hogy a fene vinné,bár az elmúlt 1-2 héten nem igazán jött be sztem,amit ide jósoltak. Remélem most sem fog.
Mesi,nektek is jó nyaralást!!!
tuntun,irigykedek ám az előadás miatt!!! :oops: Nagyon jó lehetett-igaz,az is az volt,amit mi néztünk...
Örülök,hogy Erik jobban van,visszaáll majd az evése is,biztos. Ricsi meg tuti nem unatkozik a nyáron,hallod.
Rám is egy halom ruha vár ma :?
Elizám újabb szokása-nem alszik ebéd után :shock:
Mostmár nem először csinálta ezt,és reggel sem kel hű de későn. Hihetetlen,hogy bírja...Pedig olyan jó volt,mikor kicsit aludt,akkor azért több mindent tudtam csinálni...Azért ma ismét teszek egy próbát,hátha elalszik...
Többiek??
Kis betegek??
Remélem már mindenki javulófélben van. Eliza mostanában többször a pocakját fájlalja. Ha mondja még egy párszor,elviszem dokihoz.
Vendég
 


tuntun de édes a kis kopaszkád 8)
A nagyobbik kopaszkád is csini(ő már nem édes :wink: )
És a gyümitál...nyammm.....
Szerencsére az enyémek is elkezdtek gyümit enni-vagyis a Kristóf,mert Eliza változatlanul mindenevő :D
Na,megyek kv-t inni,velem tart valaki????
Vendég
 


Helló Ani,

én is mindjárt kávézom, csak előbb megeszem a dinnyémet.

Erik hétvégén nekem sem aludt ebéd után, de én ezt annak tudtam be, hogy a betegsége alatt kialudta magát rendesen. Akkor lehet, hogy az idő zavarja meg őket v. egyszerűen csak sztrájkolnak. 8) Mondjuk nálunk nincs gond, mert Ő a mai napig kiságyazik és ott ejtőzik alvás helyett. Szerencsére nincs hiszti, hogy ki szeretne jönni max. kéri, hogy kapcsoljam be neki a tévét.
Nem lenne jobb, ha felhívnád a dokit és megemlítenéd neki?
(Én mondjuk elég szélsőséges vagyok gyerekügyben, mert én mindentől parázok, így rögtön hívom a dokit, v. viszem a gyereket. :oops: :oops: )

Most tényleg elmegyek kávéért és elkezdek összepakolni, mert Erikem elment a postára a Papával az legalább másfél óra.
Vendég
 


Ricsikém jövő héten csütörtökön indul Visegrádra a karatetáborba, hazajön és utána megy 1 hétre a mamához. :oops: :oops: Aztán az úszástanárnőjével egy tábor és még egy hét a mamánál aztán lassan iskola. Erre mondta "kedvesen" az osztályfőnöke, hogy azért megy ennyi táborba, mert szabadul itthonról. :twisted: :twisted: :twisted: Igaz, hogy én fizetem........ De ha egyszer közösen nem tudunk elmenni, akkor a gyereket is tartsam itthon? Ki tudja mit hoz a jövő, hogy jövőre megengedhetjük-e magunknak a táborokat?
Vendég
 


Sziasztok!

Jól vagyunk ,csak egy kicsit sűrű programot csináltunk a 7végére.
Volt strand (Sikondán),babalátogatás(sógóréknál Pesten) Házassági éf.-ot ünnepeltük apával.Elmenetünk a Kisfaludy-házba(Badacsonyba) vacsizni 2-esben :roll: vasárnap délután meg cirkuszba mentünk a gyerekekkel.Lányok ez egy nagyon jó előadás volt.A Nemzeti cirkusz volt itt Szekszárdon ,de nagyon jó volt.Lovas elődással,pupu tevével,oroszlánokkal és elefánttal szórakoztaták a közönséget.Ja és élő zenével voltak az előadások 90%-a.
Zsombi is élvezte,bár nagyon meleg volt a sátorban :(
Mondjuk azt nem bántuk ,hogy vasárnap mentünk,mert itt olyan esők voltak,hogy dagonyáztak szegények a sárban.
A cirkusz Balatonlellére megy most,aki arra jár nézze meg,merem ajánlani.

Na ennyit rólunk.

Remélem mindenki jól van.

Tuntun:szegény gyerek jól nézett ki a kisteste :cry:
Jó az új frizurájuk :lol:

Ani:a színház is jó lehetett.

Na megyek mosni ,takarítani,mert se szombaton ,se vasárnap nem voltunk itthon ,csak jöttünk mentünk :roll:
berni611
 
 


Sziasztok!

Tuntun!
biztos jó lesz a torta..kérünk képeket :) mi is imádunk eljárni :) jó sok táborba megy Ricsi...de jó neki :D
Apa meg Zsolti autóval megy....na meg a sok cuccal....mi lányok(Lara,Anya meg én) vonattal :) Lara még sose vonatozott :)
Egy házat bérelünk...a szálloda sokba lett volna :( arra nem futja, ill. nem egy hétig.. így meg tudunk lenni egy hetet :D

Tuti a hajuk a fiúknak :)

Ani!
mi lehet Eliza pocijával? :shock:
reméljük helyreáll az alvása...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi, érezzétek nagyon jól magatokat és legyen szép időtök!

Ani, Erik ma sem alszik. :roll: Mondjuk nem csodálkozom rajta, 99%-os páratartalom van a lakásban. Izzadok, mint egy ló és még a sütő is melegít.
Nem akarom bekapcsolni a légkondit, így csak egy pelust hagytam rajta. Fekszik és nézi a tévét.
Vendég
 


Mesi jó nyaralást és vonatozást Nektek!!!
Beszéltem közben a védőnéninkkel,és egy véleményen vagyunk:Eliza este rendesen vacsizik,majd még kicsi játék,fürdés,és tejci macikv-val,cumisüvegből,a 2 dl-t kb. 1 perc alatt issza ki,vagy még kevesebb alatt. Ez megterheli a pociját. Ma este kipróbáljuk,hogy elhagyjuk a cumisüveget,kapja bögréből,szívószállal,mint a Kristóf.
Napközben max.akkor mondja,hogy fáj a pocija,ha éhes...
Kristóffal ugye ilyen gondom nem volt,hisz ő alig evett,szerencsére mára egyre több mindent kóstol meg :D
Na,megyek,felmegyek hozzájuk,alszanak mind a ketten,de nagyon dörög,az elöbb néztem,szépen összebújtak :D :wink:
Vendég
 


az alvásán már én sem csodálkozom,ennyi az igénye és kész. Este 10-től reggel 7-fél nyolcig alszik most,hogy nincs ovi...
Mikor Kristóf ment oviba,akkor azért fél 7-kor ébresztő volt.
Vendég
 


itt most nagy vihar készülődik,kicsit lehült a levegő,de eddig jó fülledt volt...megyek elő-vihar-elhárítani,ahol tudok...
Vendég
 


Nálunk is beborult megint.

Ani, hát akkor nem csodálkozom, hogy fájlalja a pociját. Megterheli a kis drága és ha egy kicsit nehezebb a vacsi is, akkor már sok lehet neki. Nálunk lefekvéskor csak egy pohár tea van, Erik azt sem issza meg mostanában.
Jól van akkor megnyugodtam én is :lol: :lol:
Vendég
 


Olvassátok el, hátha valamelyikőtöknek van otthon:

http://inforadio.hu/hir/belfold/hir-288461
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szép esküvős képeket láttam :D

És menő frizkós nagyfiúkat 8)

Tuntun: ismételten irigylem Ricsit a táborok miatt, mint írtam, én is imádtam táborozni, általánosban minden nyáron voltam, volt, hogy többen is (ennyiben mondjuk nem, mint Ricsi)

Mesi: jó nyaralást! (a nyaralás miatt is irigykedem, ej, de irigy némber vagyok :lol: )

Berni: mi is láttuk, hogy talán pénteken kb úgy kellett "beúszni" a cirkuszba, akkora víz állt előtte :)

Yuyu: még Domboriban vagytok? Van ott vmi élet? Most hétvégén lesz a Dombori Nyári Fesztivál, ha érdekel vkit. Meg Harkányban is most lesz a Fürdőfesztivál.

Cseriani: jó "huzatja" van a lánykádnak, ha este még ennyi minden belefér a pocijába. És igényli is? Ő nem érzi soknak?

Mi lassan elkészülünk a lakásfelújítással, már a takarító fázisban vagyunk. Nem minden úgy sikerült, ahogy szerettem volna, de most már bevettem a lesz*rom tablettát :lol: Kismarci bútora is megérkezett, holnap rakjuk össze.
Vendég
 


ó,babriella,ő ennél sokkal többet meg tudna enni,csak sokszor már nem hagyom...
Ő kicsinek is sokat evett,már a kórházban 3 naposan 100-110-eket szopizott,ellenben Kristóffal,aki 1 hónaposan is csak 60-70 ml-eket.
Kristóf alig eszik-evett,mostmár 100-szor jobb az étvágya,mint 1 éve volt. Komolyan mondom,alig evett meg valamit,és mennyiségileg is kevés volt ,amit megevett,ennek ellenére nem beteges,és elég szép szál gyermek 4.5 éves létére...
Ezek után jött Eliza,aki evett,mint a kisangyal,gondolhatod,hogy örültem neki :D
De annak ellenére,hogy mennyit eszik,nem kövér,szerintem sem,mások szerint sem...
Hát,röviden ennyi...
Örülök,hogy ilyen jól haladtatok,de mostmár tényleg tessék pihenni is kicsit!!!!
Vendég
 


Na ez a vonalzó nem jött be :evil: .Majd vissza rakom a régieket.

Azta eszik ám Eliza :shock:

Alvás:nálunk is másként alakult ,hogy Berni nem jár suliba.
Néha 9-kor kell fel Zsombi.Sőt sajnos a déli alvás is csúszik,de ettől a hülye időtől nem csoda ,hogy nem tud aludni.
Fülledt meleg volt aztán amikor megjött avihar eldobta magát és 18 -kor kelt fel :evil: :evil: :evil:
Na ebből mikor lesz este alvás :evil:

Tuntun:hú de megkívántam most a tortát.

Babriella,tessék pihenni is.

NA megyek eszem valamit ,mert Tuntun nagyon felcsigázta az érdeklődésem az édességek iránt :roll:
berni611
 
 


Sziasztok,

a fiam napok óta nem hajlandó inni. Van, hogy fecskendővel nyomtam bele a teát, mert abszolút nem ivott semmit. Délben úgy vettem le róla a pelust, hogy teljesen száraz volt. Ma este megpróbáltam kakaót az se ment. Fogtam elővettem egy doboz gyümölcslevet hátha alapon, na abból lecsúszott két pohárral.
Úgy látszik csömöre lett a teától, pedig váltogatom az ízeket, de mégis.
Az én fiam ma sem aludt semmit. De szörnyű sz.... idő van, meg lehet fulladni annyira fülledt. Ma 2x lettem rosszul. Megmértem a vérnyomásom 115/79 volt, de azt hittem, hogy elájulok.

Évi, :lol: :lol: :lol: és ha még tudnád, hogy már most milyen jó a torta. Amit Mesi belinkelt azon az oldalon találtam egy diótortát azt csináltam meg mogyoróval. Nagyon szupi lett és baromi egyszerű. Holnap áthúzom tejszínhabbal, díszitem és remélem, hogy a fiamnak is tetszeni fog.

Tanúsíthatom én is, hogy Eliza nem kövér! :lol:

Babriella, okosan teszed ha nem idegeskedsz, akkor sem lesz másként. Tőled nem kapunk képeket? Megmondom őszintén, hogy én mindenhova fájó szívvel engedem el Ricsót, dehát a nagyfiam szavaival élve: Neki is kell egy kis szabadság :lol: :lol:

Ricsinek tetszett a tábor, pedig azt hittem, hogy úgy jön haza, hogy holnap már nem akar menni. Tanulnak geometrikus és organikus ábrázolást :shock: :shock: Ha nem is tanulja meg, de legalább nem néz, mint szamár a hegyen, ha szóba kerülnek ezek a dolgok. :lol: Jól kitöltik az egész napot, mert 8-ra megy és 1/2 5-5 körül lehet értük menni.

Még gyorsan annyit, hogy Erikem 3 darab krinolint evett meg mustárral. Ez volt a laza vacsora :lol: Lehet, hogy nem kéne több Normafloret adnom? :lol:


Többiek merre vannak?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: