Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Rékababa, örülök, hogy semmi komoly :wink: :wink:

Erikem egész jól van attól eltekintve, hogy csupa kiütés a teste. Hogy most gyógyszer-e v. valami más? 2-től rendel a doktornő, lehet, hogy visszaviszem, bár bevallom őszintén nekem nem igazán jön be :? :? Tegnap is úgy kellett rákérdeznem, hogy tiszta a tüdeje, meg a fülével mi van? Vagy visszakell-e mennünk?
Inkább a bőrgyógyászhoz vittem volna, de szabin van. Van egy maszek gyerekorvos, de az meg csak csütörtökön fog rendelni. Szóval ránk jár a rúd rendesen.

Banoed, sajnálom, hogy nincs javulás :( A gyerekek jól vannak?
Vendég
 


Sziasztok!

Rékababa én is örülök,hogy minden rendben!!

Banoed!
gyere csak...itt panaszkodni is lehet,meghallgatjuk azt is... :)

Tuntun!
hááát tényleg nem vagytok vmi szerencsések mostanában ezekkel a betegségekkel,de hátha vége lesz már...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Banoed, ez nem jó hír, de tényleg gyere nyugodtan, esküszöm, nem hurroglak le... :cry:
Tuntun, jájj, Erik szegénykém... Calcimuscot próbáltad, Hátha az antibigyóra allergiás. Bár az már kijött volna... sajnálom, hogy ilyen gyogyi a dokitok. :cry:
Szió, Mesi! :lol: Olyan aranyos vagy, mindig mindenkihez van egy kedves szavad, de magatokról is írj néha! :D

been
 
 

 
 

Mesi, úgy látszik elkiabáltam, mert pont múlt héten mondtam az egyik régi ismerősünknek, hogy Erik mennyivel másabb, mint Ricsike, Ő még szinte nem is volt beteg. :? :?

Emma, már csak 2 adag gyógyi van, úgyhogy nem hiszem. Még ami lehet, az a Nasivin orrspray /tegnap azt fújtam neki este/, bár kétlem. Gondoltam, hogy esetleg rubeola, de annál meg előbb jelentkezik a kiütés és utána az esetleges láz. Még gondoltam, hogy melegkiütés, mert eléggé izzad. Szóval nem tudom.
Na mindegy hátha okosabb lesz a doktornéni :lol: :lol:

Ricsikémmel beszéltem reggel, bár azt mondta, hogy jól érzi magát, de a hangszíne nem ezt tükrözte. :( :( Sérelmezte, hogy 7 órára be volt állítva a többieknek az ébresztő. :lol: :lol: Gondolom ebben a rossz időben szűk a hely 36 gyereknek. Hátha már kiderül legalább náluk az idő.
Itt nálunk egyfolytában esik.
Vendég
 


jajj banoed,annyira sajnálom. De igazuk van a többieknek,ez nem panaszkodás,gyere nyugodtan!!!!

tuntun,Kristóf is volt már ilyen kiütéses(bár nem tudom,hogy Eriké milyen...),a vírustól,azt mondta a doktornéni akkor. De lehet a láztól is,símán.

Mesi és képet is régen láttunk a kisasszonyról :wink:
Vendég
 


Most olyan tanácstalan vagyok. Én szívem szerint nem vinném vissza ehhez a dokinőhöz, de Apa ragaszkodik hozzá, hogy nehogy valami komolyabb baj legyen :? :?
Egyenlőre alszik a drágám, aztán majd meglátom milyen lesz a kis teste.

Ani,
olyan nagyon apró piros, mint a tűszúrásnyomok. Leginkább a nyaka, és a felsőteste van tele vele. Mondjuk van az arcán, kezén és a lábán is, de sokkal kevesebb.
Vendég
 


Mit szóltok a 5 éves kislányhoz, aki a fertőzött gabonapehelytől lett beteg?
Vendég
 


Tuntun, melegkiütése Eninek is szokott lenni, de csak a nyaka környékén... Remélem semmi komoly :roll:

yuyu79
 
 


Hát hihetetlen... és pont a bio cuccoktól... akkor mégis mit egyen az ember??

yuyu79
 
 


Julcsi, pontosan azért "veszélyesek" a biocuccok, mert nem védekeznek a kártevők, gombák ellen.
Nálunk a nagypapám mondta mindig a kukacos cseresznyére, hogy bio. :lol: :lol:
Vendég
 


Hurrá, süt a nap!!!!!
Vendég
 


Tuntun, én elvinném dokihoz, biztos, ami biztos...
A kislányokra már nem is szólok semmit, csak eszem megáll. Tényleg már nem ehetünk, ihatunk semmit. Mi is bionak hívjuk a kukacos gyümölcsöt... :lol:

been
 
 


Itt is jó idő lett, már játszótereztünk, 4 óra óta kint vagyunk, most is épp a teraszon ülök. :lol:

been
 
 


Emma!
igyekszem Mindenkihez szólni,mert érdekel mi van veletek :)

mi ma a csepergő eső ellenére is elindultunk sétálni,és nem is esett jobban,hazafelé meg kivettük Larát a kocsiból és minden pocslyában tapicskoltunk kicsit :) van neki cuki kis gumicsizmája,direkt azt adtuk tá :D olyan édes volt,annyira élvezte :lol: az emberek meg néztek,hogy milyen dilisek vagyunk,az egész család a pocsolyában toporog :lol: :lol:

amúgy bikinit akartam venni,mert a tavalyi nem jó,mert nagy a felső része,mivel tavaly még volt tejem...viszont a tavalyelőtti meg sehogy se áll rajtam,mármint a felsőrész...sajnos a belevalót nálam kispórolták :? na majd megyek csütörtökön a new yorkerbe,mert ott találtam rám valót csak nem vettem meg,hátha lesz itt olcsóbb :shock: nemhogy olcsóbb,rám való sincs :?

Tuntun!
mi lett a vége? mentetek dokihoz?

Ani!
mindjárt teszek fel képet,ha sikerül a telcsiről feltenni :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok,

felhívtam a doktornőt és azt mondta, hogy val.színű a gyógyszertől. Nem kell vele igazán foglalkozni, adjak neki calciumot.
Szegénykém úgy néz ki, mint a túró rudi reklám, tiszta pötty, a fejétől a lábfejéig. :roll: :roll:
Egyszer már kapott antibiotikumot, de hogy mit megmondom őszintén nem tudom, így vitatkozni sem tudtam vele :oops: :oops: Ha visszajön a mi dokink, akkor megkérem nézze meg mit kapott.

Mesi, nálunk gyönyörű idő lett, ragyogó napsütéssel, így mi is rögtön öltöztünk és elsétáltunk Apához egy szál pólóban. :lol: Aztán elcsaltuk az Aldiba, mert kitaláltam, hogy mogyorókrémes tortát sütök Eriknek a szülinapjára, ott meg van darált mogyoró.
Vendég
 


Kép

Kép
első fürdőrucim

Kép
Apának pózolok

Kép

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


érdekes egy doki Tuntun... én eper charlotte tortát csinálok majd a barátnőm fiának a szülinapjára,most lesz 3 éves...ezt nem kell sütni - nem szeretek sütni - babapiskótéval van bélelve a forma és benne mascarponés epres krém :lol: fini :lol: ezt szeretem csinálni,meg a tiramisut :D főzni bármit,bármilyen bonyolult,kipróbálom,de sütni..... :?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Emma, azt mondta a dokinő, hogy a gyógyszer szedése végén jön ki az allergia, meg előfordulhat az is, hogy nem úgy működik most a véráram és azért csapta ki. Azt mondta hagyjuk abba a szedését és majd meglátjuk. Végül még este beadtam neki, de a maradékot már kidobom.
Vendég
 


Mesi, nagyon édes a lánykád :lol: :lol: :lol: Az a fürdőrucis kép nagyon dögös :wink: :wink:
Igen nekem sem jön be ez a dokinéni, dehát nálunk csak ez a kettő van. :? :? Ráadásul az sem szimpi, hogy csak a saját rendelési idejében helyettesíti a miénket, így millióan vannak nála.

Jó éjt Mindenkinek, mert nézem a Houset az AXN-n. :wink: :wink:
Vendég
 


Mesi, tiramisut én is szoktam csinálni, a charlotte tortának a receptjét meg ha elküldenéd megköszönném. Ricsikém imádja a gyümölcsös sütiket.
Én sem sütöttem addig amíg meg nem született a nagyobbik drágám, azóta meg elég jól belejöttem.
Vendég
 


Hova küldjem Tuntun?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Epercharlotte

Hozzávalók:
25 dkg babapiskóta
1 dl narancslé
60 dkg krémsajt
15 dkg porcukor
10 dkg darált mandula
vanília aroma
1 evőkanál zselatin
kb. 1 dl víz
2.5 dl tejszín habja
50 dkg eper

Elkészítés:

A piskótákat kissé meglocsolgatjuk narancslével.
Egy kapcsos tortaforma (kb. 23 cm) alját kibéleljük a babapiskótával, az oldalát pedig körberakosgatjuk álló piskótákkal. Ha szükséges, törjük félbe a szeleteket.

Az eper kétharmad részét feldaraboljuk.

Összekeverjük a krémsajtot a cukorral, az aromával, a mandulával és a kevés vízben kis lángon feloldott zselatinnal, majd óvatosan hozzákeverjük a tejszínhabbal és az eperdarabkákkal.
A krémet a piskótával bélelt formába öntjük, majd másnapig hűtőbe tesszük.

Levesszük a tortakarikát, a maradék eperrel díszítjük a tortát, vagy tejszínhabot is használhatunk a díszítéshez. Ebben az esetben számítsunk több tejszínt a hozzávalókhoz.

az alábbi linken fenn van a recept és kép is :)

http://www.tortaimado.hu/2009/05/epercharlotte-2.html

ja egy kis turpisság: én nem szeretem melegíteni a zselatint,ezért zselatin fix port használok. ehhez az adaghoz,fél csomag elég :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Köszi Mesi, megnéztem a linket is és bele is szerettem az egyik tortába - diótorta - :lol: Ezt fogom Eriknek megsütni, csak dió helyett mogyoróval.
Te ezt a tortát fagyasztott eperből készíted, vagy vadászol még frissre?

Mi jól vagyunk, Erik még alszik nem volt éjjel gond vele. Ricsikém is hívott Ő is már jól érzi magát, tegnap este épp pizsipartyra készült, ma meg éjszakai portyára indulnak. :lol: :lol:
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek a drukkokat. Ahogy Ani is írta minden rendben, csak egy pici szívzörej, de az is jóindulatú. Szóval csak 2 év múlva kell kontroll.

Dius nagyon szépek voltatok az esküvői képeiteken.
Emma a mi esküvőnk 2000. augusztus 12-én volt.

Tuntun remélem a pöttyök is hamar elmúlnak kicsi fiadról. Ricsike meg már kész nagyfiú, ha éjszakai portyára megy.

Mesi nagyon édes lánykád. Pár év és apja készítheti a hosszúcsövűt.
Vendég
 


sziasztok lányok

Mesi!!!!!Nagyon édes Lara!!!!
Látom,ti sem vagytok teljesen normálisak,de ez így van jól :lol: :wink:
Kristóffal én is tapicskoltam a pocsolyákban,meg dagasztottunk sarat,stb...jó néha kicsit ismét gyereknek lenni. Tegnap este pl. hatalmasat fociztunk :lol:
Namost aki ismer,az képzelje el,hogy futok a labda után :shock: :roll: :wink: :lol: :oops: :P

tuntun érdekes a doktornénitek. Inkább mást nem mondok,ok??

nagyon jó Mesi a tortarecept...tuntun bocsi,nem is reagáltam semmit,mikor tőlem kértél,kérlek,ne haragudj.

Most megyek,gyerekek már túl elevenek,nem tudok itt maradni,kergetőznek a házban-már most látom,hogy ebből mekkora hatalmas esés lesz :?

Itt egyébként szépen süt a nap,és tegnap sem esett,pedig tegnapra 27,mára 22 mm esőt mondtak...remélem marad is ez a napos idő

Majd még bekukk csajok,de most megyek veszélyt-elhárítani...
Vendég
 


reggelt4
Mesi, tündéri a lánykád! :lol: :lol: Jaj, nagyon édes kis manó! Gumicsizma nagyon jó ötlet! Nálunk most csak Árminnak van, de ebben a lüke esős időben nagy hasznát vettük.
Bikinikkel én is így vagyok, nekem se nagyon van mit beletenni... :lol: Kösziköszi a tortareceptet, én is meg fogom csinálni! Tuntunnak még mindig tartozom a kráter receptjével... Remélem, ma nem felejtem el feltenni!
Tuntun, hááát... Ennyit a dokinéniről. Viszket is Eriknek? Örülök, hogy Ricsike jól érzi magát! :lol: Pizsiparti... :lol:
Rékababa, szijja! Huhh, 2000-ben esküdtetek? Nem is változtál! Réka köhög még? Ez az eső biztos picit jót tett neki, nem? De tegnap este óta meg olyan fullasztó párás az idő... :?
Ani, én is játszok velük mindig, szomszédok kicsit sem néznek hülyének, mikor őrültködünk a fűben... :lol: Elképzeltelek focizás közben, és nem nevettelek ki! :wink: :D
Na, nekem is kell veszélyt elhárítanom, mert enyimek meg verekednek... :twisted:
Dadomi, hogy vannak a csillagszeműid? :?:

been
 
 


Sziasztok csajok!

Rékababa:hú azért jól rád/ránk ilyeszettek .Az szívzörej sem jó ,de
legalább nincs semmi nagy baj.Reméljük ezt meg kinővi.Legalább is a környéken lévő gyerekenek ezt szokták mondani.Hogy aztán ez tényleg kinőhető e????????

Tuntun:gyógypuszik a pöttyökre.Jó lenne ,ha már ti is kitudnátok keveredni a betegségekből.

Badoen:szerintem is jobb,ha leírod.Én sem akartam anno leírni a gondjaimat ,aztán még is csak feloldóttam :oops: és sokkal könnyebben vettem az akadályokat.Az elmúlt időkben volt jó néhány :(
A homeós cuccok sem segítenek.Az egyik ismerősőm is szenved ettől a betegségtől ,náluk jobban bevált mint a gyógynövény.nem azt mondja ,hogy hú ...de egy kicsit jobb és nem fordul teljesen magába a párja.

Mi ilyenek voltunk 2000-ben :roll:
Kép

Kép
berni611
 
 


Találtam még egy képet.Ennyi fénykép készült sajnos a többit lekéne fényképeznem úgy tudnám csak megmutatni.Azért egy kis szódával elmennek ezek is.A fényképész álltal készített képek jobbak.
Tesommal a polgári esküvő előtt.
Nekünk előbb volt az egyházi aztán a polgári.

Kép
berni611
 
 


Jók ezek az esküvői képek :)
Az enyémre meg majd meghívlak titeket :lol: muhahahah :lol:

Rékababa Jól rátudnak ilyeszteni az emberre :s Hál istennek semmi komoly.
Olvasom sok a kisbeteg. Zsombikám is taknyi, de semmi több.
Majd rakok fel képeket a hétvégéről... csak legyen vége a hétnek pénteken utolsó vizsgám. Utánna jöhetnek a talik. Én ráérek :))
Vendég
 


Devcsa:szegény Zsombi a szülinapján beteg :cry:


Boldog születésnapot!

Kép

Egy nagy kalappal a vizsgádhoz és jobbulást a durszánknak :) !
berni611
 
 


Köszi a köszöntést. :) A szar vonalzón nem látszik, de tegnap volt.
Már vasárnap megünnepeltük, mert mamiék nyaralni mennek. Fűnyírót kapott a szentem (prím kis ajándék, mert már az ágyba is füvet kell nyírni) Tegnap végre kivittük az udvarra, gondolhattjátok egész héteh esett ő meg kiakart menni az új géppel.:)
Meg egy traktort akarok még venni, csak megvárom apuka mit vesz, mert valam markolós trakeszt emlegetett a gyereknek a telefonba :?
Meg ki volt akadva, hogy nem hívtam meg a vasárnapi partyra :D:D:D
Hát mondtam, ha megakarja köszönteni, tegye otthon.
Most komolyan, szerintetek meg kéne hívnom?
Vendég
 


Sziasztok!

köszi a dícséreteket :)

Tuntun!
vadászok még,aztán ha nincs marad a fagyasztott vagy valami más gyümi .... :D

Emma!
akkor kezet foghatunk bikini ügyben :)

én imádok őrültködni a gyerekkel,ő tapasztalatot szerez,én meg élvezem,hogy gyerek vagyok és ahogy ő örül a felfedezésnek :)

Berni!
nagyon jók a képek szép menyasszony voltál,nagyon tetszik a ruhád :)

Devcsa!
Zsombit Isten éltesse!
Hááát ez kényes kérdés..attól függ milyen a viszony köztetek illetve közte és a vendégésgben szereplők közt,mert Zsombinak a veszekedés vagy feszült hangulat tuti nem tesz jót....akkor inkább külön adja oda...szerintem...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hát nem rossz a viszony (be-be szólogatunk egymásnak) inkább azt mondanám nem kéne ezt erőltetni. Jobb a békesség (számomra ez az egész eléggé megalázó és fájdalmas volt, ezért nem igazán tolerálom az önelégült, apa szerepbben tetszelgő fejét )
Persze a keresztelőre, meg még a bölcsis progikra is meghívom.
De ez a születésnap számomra egy felköszöntés, amit ő is megtehet ... és nem feltétlen kötelező ennek egy légtérben történnie.
Tehát nem giga partyt tartottam, amire aztán mindenki meg volt hívva, csak ő nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.06.24 11:15-kor.
Vendég
 


Berni szülinapi partiairól teszek fel még pár képet

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
berni611
 
 


Devcsa!
így érthető hogy nem hívtad...neki is meg kellene értenie...

Berni!

kész nagylány már a lányod...és milyen csinos :)
ez a ti udvarotok? gyönyörű :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Devcsa :oops: bocsi a vonalzód néztem.

Bakker tényleg nem jó a veszekedés :(


Na még találtam 1 képet a gépen amit apa fotózott le.és úgy raktuk fel.
Nászutas kép (esküvő 1,5 hónappal) :lol: mi akkor mentünk nászútra amikor Rékababék esküvője volt.


Kép

Na tényleg nem töltök fel több képet :oops: :oops: :oops:
kicsit sok lett belőlünk.

Mesi köszi a dicséretett 3 hónapig kutatam a megfelelő ruháért.
Egyszerű,de szexi ruhát szerttem volna lecsatolható uszájjal ,és a ruha alja ne legyen mintás. :roll:
berni611
 
 


berni611 Ne kérj bocsánatot ... csak azért írtam, mert szerintem egy hónapig az lesz kinn, hogy Zsombor 2 year 0 month :)
Szép a kertetek ... látom nálatok viszont nagy buli volt :) Rakhatsz még képet... szeressük a képeket.
Ruha választás, nem is olyan sok az a 3 hónap, az ember úgy is csak egyszer tervezi, hogy férjhez megy. Akkor meg minden legyen tökéletes.:)
Vendég
 


Sziasztok,

miután Erik felkelt és még a fülcimpáján is pötty volt, felhívtam a doktornőt, hogy most viszem a gyereket és kb. 5 percet vagyok hajlandó várni amíg megnézi :twisted: :twisted: Nem voltam bunkó, de mondtam, hogy ahhoz képest, hogy nem vírus, meg a gyógyszertől van, nemhogy javulna, hanem romlik.
Mondta, hogy persze hát megnézi, csöngessünk be a "művészbejárón" - oldalajtó fertőző betegeknek - és rögtön megnézi.
Most már állítólag vírus és már a torka is piros egy kicsit. Kapott fenistil cseppet, azt kell neki adni.
Szerencsére a kedve jó, mintha egy kicsit mostanra halványultak volna a pöttyök az arcán és a nyakán. A hasán és a hátán már egybefolynak a pöttyök.
Enni elég jól evett, voltunk kint egy kicsit a levegőn is, de nagyon párás nálunk is.
Na visszaolvasok aztán még jövök.
Vendég
 


Évi,
nagyon szépek voltatok!!! Jók a partys képek is, rakhatsz még fel nyugodtan szívesen nézegetjük.
Berni gyönyörű nagylány!!! Én már tavaly megengedtem Ricsikének, hogy Ő vágja fel egyedül a tortát :lol: :lol:

Devcsa,
drága kicsi fiadnak nagyon boldog szülinapot kívánok:
Kép

Mesi,
szerintem málnából is finom lehet :wink: :wink:

Majd én is teszek fel esküvőit, csak vagy be kell scannelnem, vagy lefényképeznem, mert a XX. században még nem tudtuk kiírni CD-re. :lol: :lol:
Vendég
 


Tuntun:nekem is vannak kedvenc fotóim,de scannelem (vagy mi )nincs majd egy tali alkalmával megmutizom őket :wink:

Sőt Bernikéről sincs bébi kép ,mert kb 4-5 hónapos volt amikor megvettük az első digitális gépet.

Erik pöttyei igen furcsák :? remélem gyorsan elmúlnak.
Torokgyuszitól lehetnek pötyök ,de azok inkább szúnyogcsípés nagyságuak és pár nap múlva vörös folt lesz belőle és viszket.
Előszőr a nyakon és úgy terjed szét a törzsre ,hónalj ,kar,hát.


Volt benne szerncsém :evil: kaptam mindenféle kencét ,mire rájöttek,hogy ja elég a semicilin :evil: 2 nap múlva már alig látszottak

Remélem nálatok is ilyen gyors és látványos lesz a javulás!!!!

lányok:igen a mi udvarunk ,és köszi a lányka dicséretett,kár hogy nem látszik teljesen a ruha :roll: ezt még a papától kapta névnapjára(febr.) a ruha alja skót kockás (persze feket-rózsaszín )
Igazi kisiskolás benne :lol:
A szép terítős képek a családdal készültek.
De nincs itt mindenki ,anyukámék ugye nem voltak,meg a legkissebb sógoréksem.
A másik partifotón nincs szép ruhában(játszósban van) az a barátikörrel volt ünnepelve és az ő gyerekeikkel.


ANI:ajánlom figyelmedbe az utolsó szülinapi képet.A másik 2 kislány a Kovinak a csemetéi :wink: a 2 kislány mögöt(banánt evő kisfiú) Meg a Kovi húgának(Zsuzsinak) a fia


Ha ennyire kértak még képet megnézem mit tudok feltenni :roll:
berni611
 
 


Évi,megismertem őket :wink:
Nagyon jók a képek,szépek voltatok :D
A partys képek is nagyon jók,tetszenek!!!!Ilyen szép udvarban szedj is ki minden gazt a fűből :wink: :roll:
Látod tuntun,mondtam én,hogy vírus :?
Azért Kristófnak ennyire durva nem volt,szerencsére. Hamar túllesztek rajta,nyugi. Nálunk kb. 3 napig voltak pöttyök...
Mostmár tényleg gyógyuljon meg Erik nagyfiú. Puszi neki!!!!!
Vendég
 


Itt 77 ágra süt a nap,28 fok van. Kinnt voltunk egész délelött,a kinti konyhában főztem,és ott is ettünk,az udvaron. Mindjárt teszek 1-2 képet-a kópékat le kellett zuhnyoztatnom,Elizának még a pelusában is volt homok :shock:
Vendég
 


Zsombi drága,nagyon-nagyon boldog szülinapot Neked!!!! Kép

devcsa,jól döntöttél sztem apuka ügyben. Nem biztos,hogy minden családi rendezvényen ott a helye....
Vendég
 


NA még egy szülinapos van ami értelmes,itt látszik a ruhája :)

Kép
berni611
 
 


autópálya építés folyik nálunk,kérem szépen: :lol:
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Zsombinak boldog szülinapot :!:

yuyu79
 
 


Most nálunk is süt a nap, persze mert a Kicsikém alszik :? Megígértem neki, hogy nem fogom felkelteni aludhat ameddig csak akar. Már 3 napja állandóan felkeltem vmiért reggel is és du. is :oops: :oops:

Ma megpróbálom magam utolérni, mert a héten még semmit nem csináltam, nem volt hozzá lelkierőm, kedvem. Nagyon utálom azt, hogy nem tudom, hogy mi lehet a gyerek baja, ráadásul ilyen dokinőt fogunk ki :( :( :( Na mindegy nem panaszkodom tovább, mostmár biztos a javulás útjára léptünk :P :P

Ha összeszedtem magam és a háztartást, akkor elárasztalak Benneteket képekkel. :roll: :roll:
Vendég
 


Ani, aranyosak a gyerekek! Nálunk is olyan szépen el tudnak már játszani együtt. :lol:
Vendég
 


Szóval egy-két kép:

Fürdés után:
Kép

Ugye milyen jól áll nekem?
Kép

Valahová indulnak, nehogy itthon hagyjanak :lol:
Kép

Még jó, hogy belemásztam a böröndbe (megérkeztünk Szekszárdra):
Kép

Másodikos lettem:
Kép Kép Kép
Vendég
 


Zsombinak nagyon boldog szülinapot!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: