Új privát üzeneted érkezett!

Rékababa, hagyd a fenébe a cuccokat, ne foglalkozz vele, megvagyunk nélküle.
Nagyon drukkolok, hogy semmi komoly ne legyen!!! Vigyázzatok magatokra!!!! Aztán majd jelentkezz a vizsgálat után.

Julcsi, köszi az érdeklődést, teljesen láztalan volt már ma. Nagyon sokat aludt, ebéd után lefektettem és 5 órakor úgy keltettem. Az étvágya nagyon sokat romlott, szinte alig eszik, de ez érdekel a legkevésbé. Most úgy vagyok vele, hogy egyen amit megkíván, aztán majdcsak visszajön az étvágya.
Éppen most néztük a párommal, hogy egy kicsit megcsappant a pocija az arca, de majd visszaszedi. :) :)
Ti jobban vagytok????

Lányok mára elköszönök jó éjt Mindenkinek!!!!
Vendég
 


Bocs, csak Rékababának most gyorsan: nagyon megdöbbentem, de nagyon remélem, hogy nincs semmi baj! Ez a bizonytalanság a legrosszabb... veled vagyunk!
Próbálj arra gondolni, ha komoly baja lenne a szívének, az már eddig kiderült volna a tünetekből, dehát ő egészséges kislány!! Nagy baj nem lehet! VELETEK VAGYUNK, és, ha megtudsz valamit és lesz időd, írj!! Nagy ölelés nektek!

been
 
 


Tuntun, mi is jobban.. Múlt éjjel már csak egyszer keltünk 3-kor orrot szívni. Más baja szerencsére azóta sincs, csak már mind a 3-an nagyon unjuk a 3 hete tartó orrszívást :roll:

Rékababa, tényleg ne gondolj a legrosszabbra, talán csak elnézett valamit a doki :shock:

yuyu79
 
 

 
 

Jó reggelt Mindenkinek!

Julcsi, hát el tudom képzelni milyen rossz lehet. :? Sajnos én is csináltam eleget Ricsikével.

Rékababa, még azt akartam írni, hogy remélem ki tudod használni, hogy kolléga vagy és meg is nézik hétfőn Rékát nemcsak időpontot kapsz.

Most megiszom a kávém itt "veletek", aztán megyek nokedlit szaggatni még a dög meleg előtt.

Erikem jól van, nincs láza azóta sem. Kérte Ricsike, hogy 9-ig lehessenek fent, úgyhogy 9-től aludtak 1/2 7-ig, mert Erik akkor felkeltette a bátyját. :lol: :lol:
Olyan aranyos este is hallottam, hogy szólongatja Ricsit - Csi-csi -, reggel meg addig kiabált neki amíg fel nem ébredt :lol: :lol:

Ma nem nagyon leszek, mert reményeim szerint kapok meggyet, úgyhogy azt rakok el, meg összecsomagolom a fiacskámat a táborba.

Mindenkinek szép napot!!!!!
Vendég
 


Reggelt!
Nekem is eszembe jutott, ami Tuntunnak, hogy hátha ki tudod használni, Rékababa, hogy ott dolgozol, ahol... De, ha a Bihari-Nagyhoz mentek, azt mondják, ő nagyon jó orvos, én is voltam nála mindkét gyerekkel - Árminnal még akkor is, mikor még a pocakomban volt. :lol: (Kundoki beparáztatott, hogy beteg a baba szíve, 3 napig bőgtem, aztán jött Varga, ő is nézte, nem látott semmit, de a biztonság kedvéért átküldött a gyerekkardiológiára, kért nekem időpontot. Utólag azt mondom: inkább feleslegesen parázzon az ember, mint egyszer gond legyen, de azt a pár napot senkinek nem kívánom... Remélem, ti is így lesztek majd, és megnyugodhattok!)
Tuntun, jó meggyezést! Fiaid irtó édesek, nagyon jó, hogy ennyire szeretik egymást! Örülök, hogy Erik jobban van!
:lol:
Yuyu, csak javulgassatok, csatlakoztassatok Enire egy porszívót... :D (Tudom, nem vicces ) :cry:

been
 
 


Köszönöm mindenkinek. Én is szeretném kihasználni, hogy ott dolgozom, remélem sikerül. Emma nekünk is a Biharit javasolták. Oda is fogunk menni. Sajnos nagyon sokan tartoznak hozzá, ezért lehet, hogy sokára kapunk előjegyzést, de ha így lesz akkor visszük a magánrendelésére.

Yuyu remélem gyorsan gyógyultok.
Vendég
 


Vigyétek a magánrendelésére nyugodtan! Mi is oda vittük Hannát, a szívzörejével. Nagyon alaposan megvizsgálta, EKG-t csinált neki, utána bevitt minket a kórházba (ő is ment autóval meg mi is, úgy értem), és ott csinált egy UH-t. Én nagyon javaslom a maszekját! Tuti, hogy veletek is így lesz, hogy még aznap elmehettek vele a kórházba, hogy UH-t is tudjon csinálni.
(Na,remélem, most nem buktattam le valami hivatalos szerv előtt, hogy a kórházi UH-n maszekol...) :roll:
Egyébként hónapokat kell várni, hogy valaki bejusson hozzá, nem privát.

been
 
 


Rékababa! Szorítok én is, hogy ne legyen semmi komoly gond! Hát tuti én is a magánrendelésre vinném, ha a kórházban nem tudna csak nagyon sokára fogadni. De nyugodj meg (már ha tudsz egy picit), nem lesz semmi baj, talán tényleg csak elnéztek valamit, ahogy Emma Árminjának is!

Dominik is belázasodott, az előbb adtam neki Nurofent, 38,5 volt a láza, tiszta nyügi, enni sem akar, egész nap csak vizet kért, egy fél szelet parizert evett meg, semmi mást. Most alszik, remélem jó sokáig, hogy gyógyuljon kicsi drágám. Csak egy pelus van rajta, és egy vékony paplanhuzat, így jobban tudja hűteni saját magát.

Yuyu! Ti is gyógyuljatok meg gyorsan!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Nincs időm, bocsi, csak most Rékababának, én is szoritok nektek hogy ne legyen semmi komoly gondja Rékának. Próbálj megnyugodni(tudom ezt most könnyű mondani), de nem lesz semmi baj.

Legyetek jók!
dius02
 
 


Dani is belázasodott :( Semmi nem látszott rajta, hogy nem lenne jól, egyszer jön oda hozzám, hogy ő nagyon fázik :shock: Megfogom, hát tök forró, 39 fokos láz! Nurofen+hidegborogatás, most kajázott, aztán megmérem, hogy mennyire ment le neki. Szerencsére nem látszik rajta, hogy bármi baja lenne. Hát nem hiányzott egyáltalán ez a betegség... :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


sziasztok

jobb napot mindenkinek!!!
Hú,jó sok kis betegünk lett :cry:
Mindenkinek jobbulást,gyógyuljatok meg gyorsan!!!!dadomi elmentek az ügyeletre?
én most ide nem írok rékababának,beszéltünk telefonon,csak egy valamit nem értek,ezt viszont megosztanám veletek:(lehet nagyon laikus vagyok)...ha Rékának a csecsemőuh-n mindent rendben találtak,akkor hogy lehet,hogy most gömbölyű a szíve???
Szívnagyobbodás még ok,az folyamatosan alakul ki,de hogy tud a szívnek megváltozni az alakja??Ezt nem értem!!!!

Tényleg megjött a rossz idő,nagyon fúj és hűvös van...szerencsére befejeztük az udvart,nagyon jó lett :D Majd teszek róla képet,csak lemerült a gép,töltődik az akksi. Holnap visszatesszük a helyére a kisházat is :)
Jelenleg minden porcikám érzem,Zoli ma dolgozott,anyuval voltunk el homokért,2 utánfutóval hoztunk,feldobálni,itthon ledobálni,majd újra...meg a téglahordás...szóval,lesz estére izomlázam rendesen...
na,de nem panaszkodom,megyek,a kiskópék meg gyógyulgassanak,mindenkinek sok-sok puszi!!!!
Vendég
 


Minden beteg Babónak jobbulást! Mennek a gyógypuszik!!

Rékababa!
drukkolunk,hogy semmi gond ne legyen!

Ani!
jó pihenést és várjuk a képeket :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Reggelt!
Rékababa, nagyon sokat gondolok rátok! Én neten is próbáltam ilyesminek utánanézni, de sehol nem találtam semmit a gömbölyű szívről... :shock: Szerintem nincs is ilyen. :roll: Ani, én se értem, ha eddig okés volt, most miért nem oké. Meg, ha megnagyobbodik esetleg az ember szíve, akkor sem lesz gömb alakú... szerintem.... meg mitől nagyobbodott volna meg? Áááá... Nagyon remélem, csak elnéztek valamit.
Dadomi, jaaaajjj, jobbulást a csillagszeműeknek itt is :wink: Remélem, mára már jobban vannak, és a többi kis beteg is!
Mesi, ti jól vagytok?
Dius, várjuk a képeket ám a menyasszonyvőlegényről! (Én is találtam, röhejesek :D)
Ani, a te képeidet is várom, jóóó sokat dolgoztatok, már olvasás közben lefáradtam, hallod... :lol: :lol: Ügyesek vagytok!

been
 
 


Dadomi remélem már jobban vagyotok. Gyógypuszikat küldjük.

Cseriani akkor várjuk a képeket. Jó, hogy hamar meg tudtátok csinálni.

Emma én is utána akartam nézni a neten, de nem találtam semmit. Azt nem tudom elképzelni, hogy megváltozott a szívformája. Bár a dokinénink azt mondta, hogy ne foglalkozzak ezzel míg kardiológus nem látta, bár könnyű ezt mondani. Még azt, hogy van szívnagyobbodása csak-csak elfogadom, hisz sok ember él ezzel. Viszont visszagondolva voltak olyan esték mikor fektettem le és mondogatta, hogy fáj a mellkasa. Akkor azt hittem, hogy csak kitalálja, de úgy tűnik mégsem az volt. Olyankor simogtanom kellett neki.
Miután megvolt az rtg akkor egyből felvittem a leletet a munkahelyemre. Még jó, hogy kardiológián dolgozom, de annyit mondtak, hogy egy ilyen picinek teljesen másabb megnézni a szívét, mint egy felnőttnek. Ezért mindenképpen egy gyerekkardiológusnak kell megmutatnom. Ígyis már alig várom, hogy holnap legyen és tudjak telefonálni.
Szerencsére látni nem látszik rajta semmi. Ugrándozik, dalol, játszik Evelinnel, meg ütegeti. Szóval, ha nem lett volna ez a rutin rtg akkor nem is tudnák róla.
Vendég
 


Emma!
köszi,jól vagyunk,remélem nem is leszünk betegek! ez a mocsok idő sajnos kedvez a megfázásnak :(

Dadomi!
hogy vagytok?

Rékababa!
ahogy olvasom a soraid,szinte érzem,mennyire pörgetnéd az időt,hogy holnap legyen....bízom benne hogy vaklárma!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Most csak annyi, hogy kaptam időpontot. Még jó, hogy én is kórházi alkalmazott vagyok. Most nagy hasznát vettem. Előjegyzés alapján csak szeptemberre lett volna időpont, de minket beszorítottak holnap 11 óra 15 percre.
Vendég
 


Szeptemberre? :shock: :shock: :shock: :shock: Jézusom, hát ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben...
Jól van, akkor már csak holnapig kell várni. Nagyon szorítunk!
Mesi, itt is mocsok idő van... :cry:
Kis betegek hogy vannak?

been
 
 


Rékababa, de jó, hogy már holnap megnézik Rékát :) Drukkolok, hogy ne találjanak semmit :roll: :wink:

Eni javulgat, most először nem kelt éjjel, este 10-től majdnem reggel 7-ig aludt :D

De ramaty idő van odakint :roll: Anyumék meg Horvátországban telelnek :cry:

yuyu79
 
 


Én is épp az időjárás miatt mérgelődök.
Reméljük, azért Horvátországban szuper idő van! :D
Örülök, h jobban van Eni!

been
 
 


ÁÁÁ, ott is esik, meg tegnap még földrengés is volt.... Kb 15 fok van :roll: A két kis unokahúgom is ott van, még fürödni se tudnak szegények :cry:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

rékababa! tényleg jó hogy ott dolgozol!! az én anyukám is kórházban dolgozik,csak szabolcsban,de akármi nyűgünk volt vagy van a rokonságnak mindig betelefonál,és soron kívűl behívnak.. ennyi "haszna" van sajnos,mert egyébként 25 éve robotol ápolónőként semmi pénzért :( na mindegy,ez nem ide tartozik...
Remélem,semmi gond nem lesz!!

Julcsi!
remélem mire mentek nyaralni illetve mi is addigra nyár lesz végre! nem kell nekem 35 fok,de azért a 25-öt üsse már meg!!
Örülök,hogy Eni jobban van!! :lol:

Emma!
ti mentek valahova nyaralni?

Többiek mennek??

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi, mi már megjöttünk. :lol:
Ápolónő anyukád? Huhh... Dehogynem, minden ide tartozik! :wink:
Yuyu, földrengés... :shock: :shock: Jesszus. remélem, azért még fürödhetnek a kislányok a tengerben, mielőtt hazajönnének...

been
 
 


Rékababa, mi volt????Remélem, csak vaklárma...

Kép
Kép
banoed
 
 


rékababa nagy-nagy drukk holnapra!!!!
Láttam a tv-ben a földrengést :(
tuntun merre??
Betegek hogy vannak??
teszek képet az elkészült műről,ez az idei év első nagyobb projektje(asszem),nyáron a konyhát verjük szét :roll:
Itt még félig homokosan,töltöttük fel a fugákat... Kép
Itt már szépen... Kép
ez meg a tegnapi ebéd egy részlete... Kép
Vendég
 


tuntun ma ment Ricsi??Vagy már tegnap??
Vendég
 


Julcsi, láttam mi volt Horvátországban :( Azt is mondták, hogy egy magyar lakókocsit összetört a vihar. :(
Julcsi örülök, hogy Eni jól van!

Ani, szép lett az udvar, gratula :)

Rékababa, drukkolok, minden rendben lesz hidd el!

Ricsikém tegnap ment. Ma beszéltem vele, szakad az eső náluk. Pénteken én megyek érte, mert megkért a csajszi, hogy hozzam haza a kolléganőjével a gyerekeket. Neki ott kell maradnia Jánoshalmán és csak bennem bízik, hogy visszahozzuk a 13 gyereket :shock: :shock: Jó kis marketing duma, de sikeres volt, mert péntek reggel vonatra ülök és megyek :lol: :lol:

Erikem lázasnak nem lázas, de ma reggel köhögve ébredt és sajnos inkább száraz, mint hurutos. Visszavittem a doktornőhöz, tiszta a tüdeje, nem piros a torka. Mondta, hogy hársfatea mézzel elég lesz. Én azért adtam neki lefekvés előtt Sinupret cseppet és szakad is fel szépen neki. Enni szinte semmit nem eszik. Tegnap vacsorára viszont Apával krinolint ettek :lol: :lol: Ebédre csak krumplipürét akartam neki adni, sírt amikor az első kanál a szájában volt. Fél 3 körül felkeltettem, hogy kiszívjam az orrát, akkor jóízűen megevett 2 babapiskótát. Estére főzök neki tejbegrízt jó hígan, hátha az megy majd.
Remélem mostmár a javulás útjára lépünk.

Dadomi gyerekek hogy vannak?

Láttátok a Tényekben a Katedrális című film előkészítését? A páromék csinálják. Donald Sutherland lesz a főszereplője :lol: :lol:

Banoed, hogy vagytok?
Vendég
 


Ani, olyan jóízűen eszik Elizád, hogy megéhezik az ember a látványától is :lol: :lol:

yuyu79
 
 


tuntun igaza is volt Eriknek,hogy sírt a krumplipürétől. Adj csak neki krinolint :wink:
Szegényke,hiába nem piros,biztos fájhat a torka :?
Hallod,jó vonatozást neked. Nem irigyellek.
yuyu,az apjától vette el a kacsacombot,neki a rántotthusi nem kellett :D
Úgy rágta,mintha napok óta nem evett volna...
Vendég
 


Cseriani látszik, hogy szegény lány ritákán jut ételhez. :lol: Tudja, hogy mi a jó étel. Az udvar nagyon szupi lett.

Tuntun gyógypuszik kicsi fiadnak a mihamarabbi gyógyuláshoz.

Banoed mi újság veletek? Párod jobban van már? Gyere mesélj, ha szeretnél.

Yuyu sajnálom szüleidet, de azért csak lesz jobb idő is.
És akkor itt van az esküvői képünk:
Kép
Kép
Vendég
 


Köszi az érdeklődéseket csajok! Dani sokkal-sokkal jobban van (túl jól :wink: ), Dominik viszont még mindig nagyon szenved. Most voltunk velük délután a dokinéninél, Daninak torokgyulladás (a fagyi! :oops: ), Dominak viszont szájfertőzése van, ami magas lázat okozhat, és ezer %, hogy homokozóban szedte össze! Tuti a bölcsiben, mert máshol nem homokozott... :evil: Teli van a szája fehér foltokkal, én azt hittem, hogy tüszős mandulagyulladás, de nem. És kegyetlenül fáj neki, enni sem bír szegény pedig látom rajta, hogy éhes, ma is olyan szomorúan nézte a húslevesét, csak egy kis tésztát majszolgatott belőle. Majd azért szólok a bölcsiben, hogy figyeljék a többieket is, mert ha fertőzött a homok, akkor nem csak mi leszünk az egyetlen betegek tőle. Ki tudja mikor fertőtlenítették vagy cserélték utoljára... :?

Eliza kajálása - hát meg kell zabálni! (mármint a kisasszonyt! :lol: :lol: ) És az udvar is nagyon jó lett Ani!

Rékababa! Hűűű de fiatalok voltatok :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:

Babriella! A Juan-hoz még annyit fűznék hozzá, hogy mesélte a barátnőm, aki védőnő, hogy több kismamáját is elküldte a Juan a 32 hetes UH után Pécsre, mert nincs karja/lába a gyereknek, addig volt persze, csak hirtelen nyoma veszett. Pécsett meg már csak összenéztek a dokik a sokadik ilyen eset után, gondolom meg volt a véleményük a Juan-ról. Persze a babáknak semmi bajuk nem volt! Csupán a hozzá nem értését árulta el ezzel a doki. Nekünk Emmával közös a dokibácsink, mindketten a Varga doktorhoz járunk, ő a mi "kedvencdokibácsink" :D A Répásy-t nem ismerem, nem tudom milyen.

Emma! Sikerült valami levelet "megálmodnod" Timi anyukájának? Vagy egyszer összeülünk, és közösen írunk valamit? Olyan jó lenne hallani valamit Olivérről. De sürgetni nem akarlak, nehogy annak vedd, csak most eszembe jutott.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok!

Rékababa: nekem is összeszorult a szívem, mikor írtad, mivel "riogatnak" (remélem, tényleg csak riogatás lesz), és én is próbáltam rögtön utána nézni a neten, sajnos eredménytelenül. Bízom benne és szorítok, hogy mindent rendben találjanak. Szerintem is érdekes, hogyhogy eddig nem vették észre?!

Nagyon szépek voltatok, jók az eskis képek!

Cseriani: nagyon tuti lett a kert! És a kiscsaj a nagy combbal... :lol: :lol:

Szegény újabb beteg gyerekek! :cry: Jobbulást mindenkinek!

Ricsikét irigylem, én anno imádtam táborozni!

Dadomi: hát, most már többségben van Juan-ról a negatív vélemény, és megértem... Varga dokit nekem is dicsérte barátnőm, de nem akartam "sztárdokit" választani, nálam ez egy szempont...

Mi hétvégén Bp-n voltunk a múzeumok éjszakáján, sajnos végig esett az eső, de azért elnéztünk pár helyre... És megkuksiztuk 4d-n Kismarcit - nagy élmény volt!
Először lelombozódtunk, mert azt mondta a szonográfus, már túl nagy, és ráadásul már befordult, nem nagyon látott semmit. De szerencsénk volt, utánunk volt egy üres időpont, így a csaj (nagyon rendes volt) dupla annyit ideig küzdött, hogy lássuk a picinket - és szerencsére összejött! Persze ehhez kellett a mi szófogadó pici fiunk is, akinek mikor mondtuk, hogy vegye el az arca elöl a kezét, elvette :) Szóval megérte!
Vendég
 


Babriella! Nem is "sztárdoki" :wink: Én már több, mint 7 éve hozzá járok, akkor még talán nem is volt annyira ismert, mint most. Nekem szakmailag és emberileg is ő a legjobb, de persze mindenki maga dönti el, hogy melyik dokit választja. A 4D-n miért mondták, hogy már túl nagy Kismarci? Nekem ennyi idős terhesen nézte meg a Varga doki 4D-n Domit, és annyira jó felvételeket csinált, nagyon szupi volt, pedig ő sem volt aprócska baba.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Dadomi:

"sztárdoki" = népszerű, ezért sok betege van, satöbbi, satöbbi, satöbbi.... :wink: Mikor körbekérdeztem az ismeretségi körömet, mindenhol a Bakóba meg a Vargába botlottam - akkor eldöntöttem, hogy ők biztos nem. Illetve a Juan-ról meg elég negatív dolgokat hallottam, szóval ezért ő sem...

4D: ugye legoptimálisabb 24-32. hét között, én már 33 vagyok, és olyan szépen befordult már Kismarci, hogy teljesen koponyatartásban van, vagyis a feje már a medencémnél, másik oldalon méhlepény, ráadásul mindkét kezecskéje is az arca előtt volt eleinte.... sőt, egyszer még az egyik lába is :lol: És ezek miatt eleinte nem látszódott jól, de aztán addig "vadászta" a szonográfus, míg csinált nagyon aranyos felvételeket (ásít, grimaszol, bólogat :D )

Amúgy nem nagy, teljesen korának megfelelő, de olyan kis husis már a pofija meg a combjai is :lol:
Vendég
 


Hali!

Ani!
szép az udvar és Eliza tényleg gusztusosan eszi a kacsát :lol: meg is éheztem :)

Tuntun!
szegény Erik!! gyógyuljon meg hamar!!

Rékababa!
de szééép menyasszony voltál!! :lol:

Babriella!
ahogy olvastam a soraid,eszembe jutott a mi 4D-nk :) nekünk is vadászni kellett,de nem az egész gyereket,hanem csak a jobb kezén a hüvelyk ujját :) mert minden kéz-és lábujját meg akarta számolni a szonográfus,de ezt sose mutatta...csak az egész vizsgálat végén felmutatta,mintha azt mutatná: OK :) így zárul a felvétel :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szép estét!

Gyors leszek,fáradt vagyok, mert hajnali negyed 4 óta fent vagyok és kész vagyok mára.
Rékababa, gondolok rátok holnap,bizti minden ok lesz. Szép menyasszony voltál és helyesek vagytok.
Tuntun, jobbulást Eriknek. És köszi hogy leírtad a tábort. Bencus is szereti a lovakat.
Yuyu, szegény szüleid,de bizti lesz még jó idő.
Dadomi, kisbetegeidnek jobbulást.
Ani, jó lett az udvarotok és Eliza- meg kell zabálni. Nagyon éhes lehetett. :P :P

Most megyek és bocsika ha valakit kihagytam,de már szita az agyam.

Jó éjt!
dius02
 
 


Reggelt4
Rékababa, nagyonnagyon szorítok nektek ma, sokat gondolok rátok, remélem, hamar megtudjuk a híreket!
Nagyon jók a képek! :D Gyönyörű volt a ruhád is, hát, az az uszály-és virág kompozíció... :lol: Aranyosak voltatok. Mikor is történt a nagy esemény?
Majd én is teszek képeket. Dius, te meg feldobtad a labdát, aztán kép nélkül maradunk? :wink: :lol: (Jó, tudom, h nem érsz rá. :D) De azért várjuk nagyon az esküvői fotókat.
Ani, nagyon klassz lett az udvarotok, ügyesek vagytok! KOnyhaszétverés még szép mutatvány lesz.... Eliza, arany szíve, zseniális ez a kép! :lol: Tényleg az ember megéhezik, ha látja. Egyre jobban hasonlít rád a kiscsajod! (Na, nem a kajázás miatt gondolom!! ) :wink: :lol: Nagyon szép kis nőci.
Tuntun, ügyes leszel azzal a 13-mal biztosan! :lol: Eriknek az antibigyótól is lehet kevesebb étvágya, remélem, mostmár a gyógyulás útjára lépett! Biztosan vannak fájdalmai egyébként.
Dadomi, jaaajjj, szegény Domi!! Hannának is volt szájfertőzése, pont, mikor tavaly Kiskunmajsán voltunk, haza is kellett előbb jönni, dokinéni szerint ott szedte össze, nagyon magas láza volt napokig, borzalmas volt. Utána Ármin is elkapta, de jóval enyhébben jött ki rajta, és csak 1 hólyag volt a szájában. Jobbulást nektek is!
Babriella, Kismarciról UH-képek nincsenek? :D Dadomi, nekem anno mondta Varga, hogy nem nagyon érdemes a 32. hét után 4 D-sre menni, pontosabban: mozizni, mert akkor már nagy a baba és kevés a magzatvíz, nem biztos, hogy jó képeket lehet csinálni. Mi a 31. héten mentünk utoljára Hannával, Árminnal csak egyszer voltunk, a 24. héten.
Babriella, szerintem szülj az ügyeletesnél... :wink: Szerintem nem fogsz rosszul járni. Szerintem is sztárdoki Varga, ahogy te is írtad, a szó nem pejoratív értelmében; ezt sztem épp a szaktudásának és az emberségének köszönheti. Sajnos tényleg rengetegen vannak nála, én mindig attól féltem, hogy ez a munkája rovására megy, de eddig ezt én nem tapasztaltam nála. Rám is emlékszik (a nevemre is), sőt, arra is emlékszik, hogy a felesége tanított engem középiskolában :lol: , emlékszik Andrisra, a terhességemre (főleg Hannával), a szüléseimre. Ezek nálam sokat számítanak, úgyhogy maximálisan meg vagyok vele elégedve, kopkopkopp. :lol: De azt is hallottam, már 2 évvel ezelőtt is, hogy nem vállalt el kismamákat. Aztán nem tudom, mi alapján válogat. :roll:

been
 
 


Sziasztok lányok!


Nálunk nem mükszik rendesen a net.
Hol a kábelt vágják el az utcában építkezők ,hol ez,hol az :evil: :evil: :evil:
Apa már sík ideg a Tarr Janit már jól le..........

Szal csak ippeg beleolvastam ebbe az oldalba :cry:

Nyaralókat sajnálom.

Rékáéknak drukk mára,de komolyan ez a rendszer........ :cry:

Dadomi:frankó :evil: :evil: :evil: ahogy leírod ez olyan száj penész féleségnek hangzik,még a víz is csípi szegény gyereknek.
Ecsetelni kell gondolom.

Na már az adás akadozik a tv -ben így bocsi lányok akikhez nem írtam
Remélem a hsz elmegy mielőtt a net is elszáll
berni611
 
 


Évi, sajnálom a neteteket!
Vagdossák a kábelt basszus... :shock: Az szép. Az ellen még a Tarr Jani se tud mit tenni. :?

been
 
 


sziasztok

Évi,hasonló itt is a net :twisted:
Rengetegszer elmegy,és akkor se tv,se internet,se telefon...utálom!!!
És ezt a csúnya időt is úúúútálom!!!!
Teszek majd én is képet,csak már nincs a gépen,hanem cd-n,majd megkeresem...
Timi remélem ír majd sms-t,nagyon aggódom értük. Akkor majd írok ide is,ha már tudni valamit,ok???
most nem írok én sem másnak,bocsi,de muszáj kimennünk még,amíg nem esik. Eddig is kinnt voltunk,bicikliztünk,de ez a két kisördög nem bír magával...
Vendég
 


hahó!
Ani, pont erre gondoltam, hogy remélem, ti tartjátok a kapcsolatot Timivel. Írj lécci, amint megtudsz valamit, itt lógok, aggódom... :roll: Hamarosan sorra kerülnek. :)
Itt is hol esik, hol nem. Már nagggyon unom. Akkor inkább a 40 fok... :oops:

been
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsdobok két képet,mert megyünk méreckedni.

Kép
Kép

Addig is pussz!
dius02
 
 


Diuuuss!!! Nagyon szépek voltatooook! :D
Meg a boldogság is sugárzik rólatok! :D

been
 
 


Nadevárjál... Januárban volt az esküvő? :lol: Nem fagytatok meg? :D Vagy csak rossz a dátum... :P :lol:

been
 
 


Rékával minden rendben van,nincs a szívének semmi baja,szívzöreje van,amivel 2 év múlva kell kontrollra menni...

Dius,nagyon szépek voltatok :wink:
rékababa ti is :wink: Ezen a képen még ismerősebb a párod :D
Vendég
 


Úúúristen, itt ülök már mióta, de jóóóó, hála a jó égnek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyonörülősszmájli. :!: :!: :!:
Na, én nagyon megkönnyebbültem, hát még Rékababa, gondolom! Nagyon örülöööök!!!
Köszi Ani a tudósítást! :D
Most végre visszamegyek a levesemhez, mer kifut. :lol:

been
 
 


Szívzöreje nálunk is van mindkét kölyöknek, Árminnal még októberben vissza kell menni. Ártalmatlan jelenség állítólag. :D

been
 
 


én is hordtam magammal a telefonomat még a wc-re is,hátha pont akkor hív Timi...az ebédlőasztalon is kiemelt helyett kapott,épp ettünk,mikor hívott. Mikor mondta,hogy minden ok,fel kellett kelnem,mert a gyerekek rögtön észrevették volna,hogy könnyes lett a szemem...nagyon aggódtam. De szerencsére minden ok.
Emma milyen levest futtatsz ki??Na,megyek,Eliza büdi,aztán kiteregetek,aztán alvás-legalábbis remélem. További szép napot mindenkinek!!!!
Betegeknek jobbulást!!!!
Vendég
 


Használt az össznépi drukkolás. :lol:
Borsóleves volt, Ani, de már kész.

been
 
 


Jaj de jó, én is erre a jóhírre vártam :D

Eni már alszik :wink:

yuyu79
 
 


csajok, köszönöm az érdeklődést, sajnos nálunk minden változatlan vagy mindig egy kicsit rosszabb, ahogy kezdek elfáradni...nem szívesen mesélek, inkább csak olvaslak titeket, járok ám ide mindennap, csak nem akarok én már panaszkodni...puszi nektek

Kép
Kép
banoed
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: