Új privát üzeneted érkezett!

Hanna :P
Kíváncsian várom. Előbb megnéztem ám a blogodat, de ott sem találtam, azért kérdeztem, kaptál-e.

Viri :P
Már elköteleztem magam Gyöngyössy Eszter mellett... A barátnőmék, akik 2 utcányira járnak, mindkét gyerekkel hozzá járnak. Meg vannak elégedve vele. De azért köszönöm az infot. Ő egyébként felírta nekem a szükséges kiváltanivalókat, de csak akkor tudom majd kiváltani, ha a gyerekek megszülettek, mert a születési dátumot rá kell írni. A taj szám a minénkből képződik, az egyik gyereknek 8-as, a másiknak 7-essel kezdődik, a mi első számunk helyett. De szerintem ki kell jöjjenek, amint hazajövünk.... mert vitamint viszont csak születésük után ír majd fel...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


viri8 írta:Bejelentkeztem a gyermekorvosunkhoz is. Nem írt fel a lányoknak semmit előre, azt mondta, megszűnt ez a rendszer. Csak akkor tud bármit is felírni, ha lesz TAJ számuk :shock: Ez igaz? Nagyot néztem.... :shock:

papírforma szerint igaz :)
DE :wink: a lnyok tajszáma nagyok sokáig - amíg meg nem jön a sajátjuk a Te TAJ számod lesz,c sak az első 0-át 8-ra kell átírni.
Tehát bianco receptet adhatott volna, amit majd eszerint kitöltetek majd ha megszülettek, de van orvos, aki nem ad.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viri :P
Azért mondjuk az gáz, ha a magzatvíz a taxiban folyik el :?
A mentő előnye az is, hogy szirénázik és pofátlanul száguld. Ami a sokszor beállt reggeli M7-esen nem egy hátrány... Hajnalban persze mindegy.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Kisfóka, Fanni, Orsi,

Hááát, akkor én egy nagyon merev gyermekorvost fogtam ki. :? A védőnőmtől pedig alapból nem várok semmi jót!
Na nem hagyom én ezt a dolgot annyiban. Felhívom még a dokinkat!

Viri

Kép
viri8
 
 


a ZSebis fürdőlepedő a kifogóval Kép
Vendég
 


Köszi Csajok!

Sajna, csak fotózott képeket tudok feltenni:



Kép


Pápá Nénik Bácsik. :)

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnna gratulálok a gyönyörűségedhez! ! :lol: :lol: :lol: :lol: és még hányszor fogok :wink:
Vendég
 


Boni! Kösziiiiiiii :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Nagyon aranyos, és már milyen komoly méretei vannak! :D

Boni!
Aranyos a kifogó! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hanna
Gratulálok! Nagyon kis formás! :lol:
Boni
neked is nagyon édes ez a lepedő! Már én is úgy vásárolnék..csak nincs hova tennem 1enlőre. :roll:
Viri
köszi,de nem jött még át...simán lehet h. elírtam az emailcímem..meg is nézem. :evil: :oops:
Többieknek is drukk, ++++ üdvözlet és bocsánat, de jóéjt -lefárszt a munkáslét..:lol: (de olvasni olvaslak ám)
Ja Panda ez a kiscsaj 1szerűen gyönyörű! :P

Kép
katica_75
 
 


Lányok,

ugyan én nem vagyok egy hacker, de én úgy szoktam, hogy bizonyos időközönként megnyomom a ctrl c-t, mielőtt az elküldésre nyomnék, meg mindenképp megnyomom. Így ha ki is dob a gép, akkor is tök egyszerűen visszamásolom a ctrl v-vel. A hosszabb szövegeket viszont mindig word-ben írom. Bocs, ha nagyon alap-dolgot írtam, de én is megszívtam párszor.
20140901102739
 
 


Szépséges szép reggelt!

Gréta baba lassan ideje elkezdeni csomagolni .. tudod édesanya és apa már nagyon várja, hogy a karjaiban tartson tégedet! :lol:

Fanni drága ma hogy vagy?

Katica drága ráérsz még vásárolgatni...
:lol:

Hajni köszi atippet.. néha én is szoktam alkalmazni de hát nem mindig jut eszembe...

Viri köszönöm a listát átjött...

Asszem nekem is iratnom kell akkor egy ilyen papírt.. mert én a 13.kerben lakom..és itt annyi más kórház van... :?

nem is meséltem hogy amikor bennt voltam a kórházban tumultus volt.. és az egyik doki mondta hogy a kismamáját átirányították másik kórházba és neki kellett utánamenni... (nem a doki mondta nekem hanem a betege jött be ezzel a szobába)nme gondoltam volna hogy ilyen is van...

TEgnap megvettük a hungarocell lapokat így ma nekiállok a festésnek.. remélem nem fullad kudarcba...
Vendég
 


Jó reggelt :P
Vagyis már akár napot is írhatnék, mert én már túl vagyok egy vérvételen és vizeletadáson. Na jó, utóbbin már valószínűleg mindenki, aki felkelt :lol: Nagyon bátor voltam, engedtem Apának, hogy itthon vért vegyen... vagyis inkább lusta :oops: , mert így nem kell bemenjek a kórházba. De büszke vagyok magamra és rá is. Ő 15 éve nem vett vért :lol:

Boni :P
Micsoda kishitűség ez? Már miért fulladna kudarcba? Hiszen Te csinálod :wink:
Aranyos a kifogó!
Köszönöm, stagnálok, a keményedés folyamatos, de kezdek hozzászokni... a hisztim múlik :lol:

Katica :P
Meddig fogsz dolgozni? Elhiszem, hogy fáradt vagy du/estére...

Hanna :P
Itt is gratulálok!

Hajni :P
2 gép van itthon és a laptop dobott ki többször is... a másik már egész megbízható... ez viszont annyira kitett, hogy a ctrl+c is hiába volt :?

Viri :P
Azért ettől még lehet jó orvos! Hja és nekem is azt mondta a barátnőm, hogy neki csak szülés után írta fel ezeket. Engem szerintem megszánt... hogy ikres, s lesz miért rohangálni amúgy is...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Azta FAnni ! Saját bejáratú vérvétel... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Remélem, az eredmény is értékelhető lesz :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni doktorbácsi biztos érti a dolgát... bízz benne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bízom, különben a praclim sem adtam volna. De azért csöpp mazochizmus is szorult ám belém, egyrészt végignéztem, másrészt magam szorítottam el a felkarom, hogy legyen vénám :lol:
Pár hete még nem vállaltam volna, de sajna már nehezemre esik felkelni, felöltözni... ott várni... a leletet viszont kérte a nőgyógyászom...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


hali csajok!

Fanni Mama!Jó reggelt!!!!!!!!!!!!!
Fiúk is lustiznak még?Apa nagyon ügyes!
Micsoda mákod van vele.....
De teljesen megértelek,nekem se lenne kedvem mászkálni laborba,főleg ekkora hassal.Oriási!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jol vagy picuri?
apa bennt lesz a császi alatt?
Neked tuti hogy az lesz?A hepari miatt nem lehet símán?vagy inkább a biztonság miatt?


kisfóka!Szülni mentetek?

Hanna!gyönyörű a képecske,nagyon csini a babóca.
Hogy vagy?apa?

Cocika!Merre vagy?Kismali?

Boni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Véda!Mi hír van felétek?

Nyuszikám!Hiányollak!Dobj már egy képet a nagyfiuról!

Icsilya!hogy vagytok?jársz még erre?

Panda!Ez a kiccsaj....................nem semmi!Nagyon édi.Néztem a blogotokat,jo a házikó,mi is hasonlóba költöztünk.
Mit csinál már a kislurkó?
Szopcsizik?
Nálatok tesó?

Nálunk már jöhetne azonnal úgy érzem,de a szülés nálam nagyon komplikált lett a végére,és félek tőle nagyon,hogy ismétlődik,de a dokim azt mondta hogy szülhetek símán ha minden rendben,de tudod hiszem ha látom alapon vagyok.......
Meg orsin egyre többet lehet nevetni,és egyre könnyebb lesz vele az élet,most ezt élvezzük.


De!És ezt kérdezem mindenkitől aki tud segíteni,hogy oké,Orsi spontán baba,de ha nem jön össze mégegyszer,akkor mikor mehetek leghamarabb a kaáliba ez ügyben?
mert Orsi betőlti az egy évet utánna szeretnénk próbálkozni,vagyis meg kéne nézetni,hogy egyáltalán van e esély a spontánra.

Kép
csiperke
 
 


Hú, csak kapkodom a fejem, annyi minden történik itt!!! De ez a jó :D

Fanni :P
Hősök vagytok Apával!!! Remélem, az eredmény is jó lesz!

Csipi :P
Minden rendben velünk. Szerintem a 39. hétig mi is mindenképp kihúzzuk egyben... De nem is szeretnék hamarbb. annyi még az elintéznivaló a jövő héten.

Panda :P
Dórika egy tünemény nőci. Annyira látszik rajta, hogy ő tudja, hogy milyen szép, és elbűvölő. Lilu olvadozott tőle. Azt mondta "Ilyen szemű legyen a tesike." Hát... Én barna szemű vagyok, Apa kék. Talán... De ilyen szemeket azért nehezen hoznánk össze, annyira különleges :D

Hanna :P
Drága, drága Hanna :D :D :D Most már csak 33 hét, és babázhatsz. Nem hangzik rosszul :D GRATULÁLOK!!!

Kisfóka :P
GRÉTIKE BÚJJ ELŐ!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba :P
Azért neked is közeleg a hétvége, és akkor újra ünnepelhetünk, igaz? 8)

Boni :P
A kis Zsebinek nagyon édi a kifogója! Jól kifogtátok :lol:

Viri :P
Gyönyörű teljesítmény a vonalzódon az a 35-ös!!! Most már szülhetsz a Szent Imrében!!! (Itt csak a 35. héttől lehet.) De tudom, még várod a júliust :D

Véda
Vendég
 


Véda,

Nem is tudtam, hogy csak a 35.-től lehet szülni. Na szép!!!De most már ugye mind1 :lol:

Hanna,

Jaj de ügyesen kapaszkodik Zsebikétek! Gratulálok még egyszer!

Kisfóka,

Grétának boldog névnapot! Lehet ma bújik elő?

Fanni,

Így aztán könnyű laborozni :lol: Na kérem, akinek saját bejáratú doki jut :lol: :lol:
A dokinő felkészültségét és tapasztalatát illetően még nincsenek kétségeim. csak nehezen tolerálom a túlságosan merev embereket.

Boni,

a listát én sem a kórházban kaptam, egy barátosném adta át nekünk. Jó támpont, mégha nem is minden cím egyezik!


Az én hátam éjszaka újra borszasztóan fájt! Ha ülök akkor semmi probléma nincs. Mintha elfújták volna a fájdalmat. Arra tippelek, hogy fekve még jobban felcsúsznak a csajok és a tüdőmet nyomják. ha egyáltalán ez lehetséges....
Indulok felügyelni az unokaöcsimre. Még jó, hogy focirajongó, így ma azt hiszem a tegnapi meccseket kell mejd néznünk! Szülői engedéllyel, persze :P

Szép napot mindenkinek!

Fóki,
Szülj!

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Nincs koraszülött osztályuk, csak ezért :wink: De most már nekünk úgyis mind1, ez igaz :D
Mi is nézzük a focit Liluval. Peersze nem minden meccset, de pl. az olaszt azt kell, mert a Luca Toni az nagy szerelme :oops: (Van ízlése, azt meg kell hagyni!) A Forma-1-ben Nico Rosberg a favorit, na ő sem egy rossz választás. (Az oviban is a legjobb kispasikat szúrja ki :lol: )

Kisfóka :P
Ha megtörténik a várva várt nagy esemény, a nyári kismamikhoz megírhatom? (Mostanában nem szoktál oda írni, és kérdezték, mi lehet veled.)

Zöldi :P
Ma hogy vagy? Étvágyad milyen?

Véda
Vendég
 


NA nekiálltam a figuráknak... nem lesz könnyű meló... mire kivagdostam a formákat a hungerocellapból... :shock:

itt tartok... Kép
Vendég
 


Viri :P
Próbálj kicsit napközben aludni. Kb. 3 óra alatt "kienged" a hátunk... saját tapasztalat. Szerintem inkább a súlytól van, fekszel az oldaladon és középen egy óriási súly, vállad és csípőd próbálod lent tartani, de lényegében felhúzódik és így kényszertartásban alszunk. Valójában egy nagyon komoly izomláz ez...

Boni :P
Hogy Te milyen ügyes vagy! Festés után meg egyenesen gyönyörű lesz. De jó lesz Zsiginek :wink:

Véda :P
Én is remélem, hogy jó lesz az eredmény. Talán délutánra már meg is lesz... vagy max. holnapra.

Kisfóka :P
Reméljük ma.....

Csipi :P
Igen, ha Apa odaér, bent lesz a császárnál.
Mindenképp császár, ennek elsődleges oka a rom gerincem -pfú, ma betettem az utolsó leletemet a kórházi papírok közé és sajnos elolvastam... csoda, hogy élek :lol: -, de mindkét srác faros, úgyhogy amúgy is császár lenne :wink: Ma csak aprókat mozogtak még, de a napokban sajtkukacok voltak nagyon :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Kismamik! :P

Remélem, jól vagytok! :)

Akinek van érkezése, szívesen látom az alul feltüntetett blogon - nagyon jól jönnek a tapasztalt sorstársak véleményei!!!
(ugorjatok be kukucskára :D )

Minden jót nektek, pusz:
Till

tillidian
 
 


Köszönjük mindenkinek a dicséretet :D

Csipi,
Dóri 2 hónapos hátról hasra vágta magát, 3 hónaposan meg hasról hátra is. Próbál ülni, könyökével megtámasztja magát pl. a pihiszékben, de nem engedem még neki. Sokat játszik a lábával. Fogzás elkezdődött, de még nem bújt ki. Nyálzik, mindent megrág, és ha nem adok neki homeos, akkor nagyon nyűgös. Éjszaka kétszer még szopizik. Amúgy csak szopizik, majd 6. hónap után kezdjük a kóstolgatást. Tesó: Nekünk még van 3 babánk, és ha nem sikerül spontán, akkor elhozzuk őket. Bár az is lehet, hogy türelmetlen leszek, és azonnal elrohanunk értük :) Ha lehetne már holnap szülnék :D Persze ez attól is függ, hogy Dóri meddig akar szopizni. Mikor költöztök? Hova? Kép?

Véda,
:D Gratula a betöltött 37.héthez. Amikor pocakos voltam nagyon vártam ezt a napot, most már biztonságban világra hozhatod Csabikát :lol:

Boniko,
Nagyon édes a kifogó :D Nekem is kellett volna ilyen pandásba :lol:

Fanni,
Már biztos írtad, de mikor lenne a tervezett császár? Fiúk ha mocorognak nem fáj? Nem lehet könnyű két ficánkával a pociban...
Vendég
 


Lányok :!:
Volt 2 igazi fájásom... azt hiszem. Jósló? Nem tudom. 10-20 másodperces keményedés, fájdalom és közben kakilási -bocsánat- inger. Ez az? :shock:
Köszi!

Pandus :P
Tervezett császár július 7. után bármikor. Vagyis július 8. :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Jósló nálam olyan volt, hogy fájdalom meg keményedés. Szerintem ez az lesz.
Vendég
 


Lányok :P
Van egy új topikunk. Kaális babák 2008. Pandus már kiszúrta :wink:
------------------------------------------------------------------------
Apa szerint holnap fogok szülni... ő ugyanis ügyel... :?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus :P
Köszi. És a jósló és a rendes között mennyi idő telt el?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Tényleg az lesz!
Mennyi idő telik el? Van hogy hetek, van hogy napok, és van hogy csak órák :roll:
Csak figyeld a jeleket, aztán jön majd egy olyan fájás, amelyiknél biztos leszel. Egyértelműen felismerhető szokott lenni, mert az ember közben valahogy így néz ki :shock:
Ne aggódj :wink:

Kisfóka sehol nincs!!!
Szerintetek???
Amúgy ma van GRÉTA nap... Lehet, hogy a kis tündérke csak erre várt :D

Véda
Vendég
 


Fanni!

ne idegesíts!joslók?Hát ez izgi.Apa nem tud cserélni?Apa legyen veled!!!!!!!!!!!!!!!!!persze Pandus elvolt így egy ideig még,de te két babát vársz.
Kicsi Fanni!jelezz bármi is van.

Pandus!Kép a házról?látványtervet tudok szerintem mutatni,meg olyat amit mi csináltunk,de mi már beköltöztünk.Mi még tavaly karácsonykor vettük át szerkezetkészen,és most már itt lakunk 2 hónapja.Sok bútorunk még nincsen,de imádom,egyébként Győrben lakunk,és tőlünk nem messze uo-t láttam építeni mint a tiétek.

Kép
csiperke
 
 


Véda :P
Az így nézek ki :shock: már megvolt többször is. Mondjuk aludni így nem tudnék. Remélem, legalább a hét végéig kihúzom... De mindenesetre ez vadi új. Ilyenem még nem volt.

Kisfókától kapok sms-t ha megszült és már tud küldeni! Ha én is szülök, továbbküldöm Orsinak vagy Virinek. Vagy biztos, ami biztos, mindkettőjünek :lol:

Csipi :P
Ha szülök, akkor azonnal leváltja valaki és ő jöhet... Az éjszaka zűrösebb, mert akkor meg kell várni, míg a váltás odaér... De nem akarom, hogy elcserélje, mert a jelek ellenére senki sem tudhatja, mikor fogok szülni...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni drága hűha! :lol:
Vendég
 


Fanni!
:D Nagyon izgi...

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Fanni,
Hosszú hónapok, hála a jó égnek :wink:

Véda,
Nagyon jól leírtad, én tényleg pont úgy néztem ki :lol:
Vendég
 


Fanni!!!
Biza, ez lehet, hogy már az! Milyen gyakran érzed?
Nálam 24 órával a szülés előtt (előző este) kezdődött, hajnalig fél óránként keményedett, aztán abbahagyta...egészen délután 4-ig. Aztán kezdett sűrűsödni. Este 8kor 5 perces lett, akkor bekocsikázunk a Péterfybe, és hajnali 2-re előbújt Manókirály! :)

Nagyon szorítunk Nektek, minden rendben lesz!!! :D

Mindenkinek a legjobbakat!
Till

tillidian
 
 


fanni73 írta:Lányok :P
Van egy új topikunk. Kaális babák 2008. Pandus már kiszúrta :wink:
------------------------------------------------------------------------

hmmmm én nem akarok itt negatív lenni, de biztos kell ez?
a babásban van egy csomó korú gyerek, a tapasztaltak tudnak tanácsot adni.
ok, önző dög vagyok,de én még egy topikot tuti nem tudok már követni :?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Van amit csak bemásolok:

Sziasztok...

azt sem tudom hova írjak...a régiben régiek vannak, az újban meg 2008-as babák, itt babavárók, mi meg mindenhonnan kilógunk :lol: na nem baj...majd írok mindenhova... :lol:

Lafi vagyok voltam...kiregisztrálva és másként újraregisztrálva. A sztori hosszú és sok okból áll, ami nyilvános ebből, hogy olyan helyen vagyok dolgozóban ahol nem jó, ha egy-két dolgot megtudnak....és hát ügyfelek ismertek rám...mégha tagadtam is...ciki volt.

új hírek rólunk:

kijött egy tűhegy! olyan jó, észre sem vettem ő csak röhögött és ivott pohárkából és koccant valami meg karistolta az üveg- poharat, megnéztem, jééé fogszerű tűpárnás valami!!!!!!!!!!!!!!És ott mutatkozik a másik is....csak még feldagadva!!!!!!!!!Nem tudom,a borostyánlánc tette-e meg a hatását, de hálistennek kop-kop azt sem tudtam, hogy ott van a tűpárnája!

Mint mindenben, ebben is lemaradva, de majd csak behozza magát...

Fordulunk hasról hátra és hátról hasra, próbál felülni, fel is húzza magát az ágyban aztán visszaesik...

7530 gramm és 65 cm volt 6 hósan...

Babaúszunk ezerrel, a merülés a nagy kedvenc és a játék, magát a feladatokat meg utálja, akkor hisztizik, de amint merül kéri a következőt :lol:

Nagyjából ennyi velünk, én tanulok ezerrel, szakvizsgázom ezen a héten folyamatosan....nehéz gyerek mellett de ez van...

Majd néha jövök...

Ez új, nem másolt:

Fanni megy a drukk!!!

Gráta gyere ki, most!

Véda, Boniko, Nők, Viri, Szöcske és persze Zöldi jó pocakosodást, a nagyobbaknak kitartást a végére!

Hanna, téged külön üdvözöllek itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Szia Zsebike Huni puszil!!!!!!!!!!

Csipi, jó hogy itt vagy megint!

Nyuszi, hogy vagytok???Tejci remélem van még???

Majd nagynéha benézek...
Vendég
 


Szia Hunci örülök, hoygy hallani felőletek! édes a kicsi fiatok :wink:

és ime egy 31+0 hetes pocakfotó egy másik topik kedves lakójától kapott ajándék polóban viritva:

"Kicsi nekem ez a ház, kirúgom az oldalát! Bocsi Anya :o) Zsebi Zsigi"

Kép
Vendég
 


Orsi :P
Írtam privit!

Lafi :P
Igen, tudom, hogy részben igazad van, de én csak egy kérést teljesítettem... És ahogy átnéztem, talán nem is volt olyan rossz ötlet :oops:
Köszönöm a drukkot.

Boni :P
Hízzál egy kicsit. Olyan kis vékony vagy! Na jó, viccelek. Savanyú a szőlő. Nagyon csini vagy!

Till :P
Köszönöm!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boniko,
Hű, nagyon szép a pocakod :lol:
Vendég
 


LÁnyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni! Csodaszép Zsebi lak!!!! :wink:

Kisfóka! Hajrá Gréta! És boldog névnapot!

Fanni! Drukk ezerrel!

Hunci! Gratula az első fogacskához!!!

Most mindenki elmegy az új topicba? :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Dehogy! Inkább csak akik ide már nem írnak, ők ott fognak levelezni! (Donika, Fendike, Pandus, Petitpois... stb.)
Nem maradsz egyedül, ne aggódj :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Remélem, jönnek a többiek is a másik topicból!!!!! Az lenne a legjobb!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni, nem is azért írtam , csak hogy én se ide, se oda nem tartozok...

Bonika :lol: lakás ám a jvából ez a pocak! :lol:

Huni merül a víz alatt:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kisfóka köszöni a szurkolást és a sok ++++++++++++++++++++++!
Tegnap de. vérzése volt és bevittem a kórházba! Ott a vizsgálatot követően az orvosa közölte, hogy már nem engedheti haza, mert lehetséges, hogy a lepény vérzik! De némi nyák is távozott!
Este látogatáskor fájt a dereka, meg látni lehetett rajta, hogy fájdalmai vannak, de nem szólt senkinek. Aztán a család rábeszélte, hogy szóljon az ügyeletes orvosnak. A vizsgálatot követően az orvos közölte, hogy szülni fog! :D

Este kilenckor előkészítették és ma 00:50 perckor megszületett Gréta! :D
Az orvosa és a szülésznő is nagyon nagyon megdícsérte, igazi hős volt. Egy hangos szó nem hagyta el a száját, csak a kezmet szorította!

Saja csak most tudtam írni, mert csak most jöttem el a lányoktól!
Du. megoldom, hogy személyesen is megírhassa élményeit Nektek, illetve megköszönje a sok segítséget és támogatást amit ezen a fórumon kapott!

Én magam is szívből köszönöm Nektek a segítséget, a bíztató szavakat, és azt kívánom, hogy álmaitok váljanak valóra!
Őszinte üdvozlettel: egy ma már Apuka!!!!


És most bemutatom Nektek Grétát!

3180 g és 50 cm. A szeme és a haja is fekete! Eddig!

Kép Kép Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


KISFÓKA ! GRÉTABABA ÉS APA! NAGYON NAGY SZERETETTEL GRATULÁLOK NEKTEK , HOGY MÁR EGYÜTT LEHETTEK! EGY HATALMAS ÖLELÉS MEGY MINDHÁRMOTOKNAK::ÉS ANYÁNAK EGY PUSSZANTÁS MERT NAGYON ÜGYI VOLT! SOKSOK TEJCSIT KÍVÁNOK!!!!

GRÉTA BABA NAGYON PONTOS VOLT ÉS EGYSZERŰEN GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ! :lol: :lol:


Kép
Vendég
 


HUnor nagyon édes ahogy úszik :lol: :lol:

Hanna én is drukkolok angyon hogy a másik topik átköltözzön ide :lol:

nagyon kevesen vagyunk itt :cry:
Vendég
 


Kisfóka,
Jaj, de gyönyörűűű :D Hatalmas gratula nektek!! Várunk téged is a másik topicban :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: