Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Porszívó:Nehéz volt a választás hogy milyet vegyünk,vizes porszívót csak két helyen találtunk,a Tescoban és a Metroban.A többi helyen csak porzsák nélküli porszívók voltak.Elvileg azok sem juttatnak vissza port a levegőbe.Legalábbis azt mondták.Végülis mégis az elhatározásunk mellett döntöttünk,mert a porzsák nélkülieknél csak ált. 4-szeres szűrés van,a vizesnél pedig 6 ill. 7-szeres.Mindegyikben van Hepa filter,ami megszüri a baktériumokat,atkát,stb.Tegnap ki is próbáltam,teljesen jó,igaz most meg vagyok fázva,be van dugulva az orrom,így nem éreztem hogy fúj-e ki port.Egyébként egyből elkezdek tüsszögni a portól.Így meg most tüsszögök ha kell ha nem.

Kata
Megvan a prospektus,köszi az infot!

edoci
 
 


Egy kép: Kép Máté

edoci
 
 


sziasztok...

szégyenlem, hogy milyen rég nem írtam, de egyrészt be sem kapcsoltam a gépet, másrészt pedig pár napig itthon sem voltam... (és HURRRRÁ szombaton ismét megyünk )

de végigolvastam mindent és megcsodáltam az összes képet...
mindenkinek gratulálok!!!

játékok: olvastam hogy többen már karácsonyra vásároltok, ezért azt tudom felajánlani, hogy a manó tanyába karácsony előtt nekem szinte biztos hogy kell vásárolnom játékot és akkor megyek pestre a nagyker-be... ha véletlenül valamit itthon nem kaptok meg akkor szívesen megnézem illetve megveszem nektek ott... úgyhogy írjatok ha bárkit érdekel...

használt ruhák: a petőfi utcaiba én is rendszeresen jártam, tényleg jó minőségű ruhákat lehet kifogni, de most nekem már közelebb is van egy....
a dobogókői úton ha a tesco felé mész a városból akkor jobbra van egy angol turi... válogatott és jó minőségű szinte kizárólag angol cuccokkal... én soha sehol nem vettem még magamnak turkálós cuccokt, de itt már vettem mellényt, kabátot, kardigánt, pólót és a gyerekeknek is sok mindent... próbáljátok ki... biztos van overáll is...

a vizes porszívóhoz sajna nem tudok hozzászólni...

ha visszajöttünk majd újból írok, legyetek jók, vigyázzatok magatokra..
üdv
lívi
orange
 
 

 
 

ők az én lányaim....
Kép [/img] Kép [img]
orange
 
 


Sziasztok, én is jó pár napja nem voltam már, sűrű volt a program, sajna turiban és overállban sem vagyok otthon, én marha még 1 6000-res kabátot vettem Emmának amit vagy 3x adtam rá de soha többé nem, mert olyan nehezen bírom belepréselni a karját, úgyhogy lehet jobban is jártok ha nem adok tippeket.
Lámpát azota sem találok sehol, bár így pict nehéz hogy nem is tudom ki gyártott olyat valah amilyet szeretnék.
Végre van babaúszás egomba is, pont a hétvégén megyünk utoljára Csolnokra, és kedden már kezdünk is itt, remélem hasonlóan jól fogjuk érezni magunkat, Emma továbbra is nagyon ügyes és imád a vízben lenni, kedden volktunk a fürdőbe pancsolni, hát nagyon élvezte.Végig a vizben volt 3 órán keresztül, épp csak inni enni ugrottunk ki.(bár hozzáteszem nemtudom mennyire éri meg működtetni ezt a fürdőt, mert 1 kezemen megtudom számolni rajtunk kívül hányan voltak, én mindenesetre nagyon élveztem hogy miénk volt a terep)
Hát egyenlőre ennyit rólunk.

KépKép
spanda
 
 


orange: Nagyon szép lányaid vannak!!!

KépKép
spanda
 
 


Lívi,
nagyon szépek a lányaid és milyen egyformák :D
Majd nagykerrel kapcs. lehet, hogy írok neked privit.
jamina
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a turis hozzászólásokat!

Kérdezni szeretnélek Titeket, hogy lenne-e kedvetek Mikulás-ünnepre jönni december 3-án a Manótanyába? Mi biztos, hogy megyünk, már be is fizettem. Ha érdekel még valakit, akkor biztos jön Lívi és elmondja a részleteket, ha megérkeztek az őszölésből :)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok, ma végre eljutunk a Manótanyába ha minden igaz, kíváncsi leszek rá.
Mikulásünnepség??!!Miért ne, hagy szokja a népet, majd megkérdezem a többieket hátha öket is el tudom csábítani.

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok, nem voltam pár hete, mert sajnos mi is lebetegedtünk és nagyon megviselt. Elkapott Cserne egy vírusos fertőzést, elég rosszul volt, ma már teljesen jól érzi magát. Hétfőn 3 hét után mehet oviba.
Megvettük a babakocsit, az Arany János utcában egy kis játékboltba. Végre! :lol: Ajánlom nektek is azt a boltot, egy nagyon aranyos csajszi dolgozik. Nem volt drága, bár nem is nagy, de nekem pont ilyen kellett, hogy ne foglalja el a lakást, hiszen kell hagyni helyet a motornak, autónak, bébitaxinak... :lol:

A Minimaxban (dorogi) meg már megint úgy jártam, ahogy sokadszor: az eladónő csak azt hajtogatta, hogy vegyem meg, mert ennél jobb ajánlatot nem kapok, és többet nem hoznak, és bánni fogom és tukmálta rám ezerrrel a terméket, inkább gyorsan kijöttem, mert azon voltam leállítom magam. Szegényke nem nagyon értette meg, hogy NEM SZERETNÉK RÓZSASZÍNT, MERT NEM SZERETEM A RÓZSASZÍNT! Sajnos nem egyszer jártam már így ott. Kész voltam! Végül igaz, hogy amit a városba vettünk ugyanolyan fajta és drágább is, de legalább nem rózsaszín, hanem kék! :lol:
Elnézést, hogy ilyenekkel tarkítom a topikot, de ezt ki kellett adnom. :cry: :cry:

Voltam tegnap nadrág körúton, mert csernek nem igen van téli nadrágja, de maradtam a teszvesznél, mert sehol sem kaptam, ami tetszett volna. Mindegyiken volt valami csicsa, amin meg nem, az 6000 felett volt. És ugyebár kellett vagy három. :cry:

Vera, engem érdekelne a Mikulás buli! :lol: Mennyibe kerül, és a csomagot vinni kell, vagy az is benne van az árban?
Ja, és melyik nap lesz? :shock:

Szilvi, lassan már csak megmutatja magát Picur, amint megtudod, írj! Láttam beszélő susut ( --> Ildus, ez nagyon jó!) az egomi Minimaxban 16000-ért, ha még érdekel. :)

Edoci, sikerült eljutni a Gulliverbe? Mesélj! :roll:

Lívi, tényleg szépek a gyerekek, én először azt hittem, hogy egy kislány két képen! :oops: Tényleg nagyon hasonlítanak!

Panda, milyen volt a a Manóban? Én még nem voltam az Élményben, de remélem nyáron/nyárig eljutunk oda! Addig mesélj majd, milyen volt az itteni úszás?

Ildus, mi van veletek? Hol tartotok? :D

Befejezem, megyek megvacsoráztatom kis családomat! Már kopog a szemük! :)

Remélem nem repül el levélkém!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Még valami: Most látom csak, hogy Máté tegnap lett 2 éves! Boldog szülinapot kívánok!!!!! :lol: :lol:
Hogy ünnepeltetek?
kata 77
 
 


Sziasztok

Én sem írtam már régen, szülinapoztunk, volt ovis zsúr, családi összejövetel, nem unatkoztam....

Kata,
Szegény Cser, örülök, hogy meggyógyult! :)
Jó, hogy kaptatok babakocsit! Cseresznyének sem tetszik a rózsaszín?
A dorogi Minimaxról sajna nekem sincsenek jó tapasztalataim....
Mi nem szeretnénk beszélő susut, vagyis D. szeretne, de én nem, az a helyzet, hogy van már egy Baby born, az is elég, most kapott a szülinapjára kiegészítőt ehhez, egy balett-ruhát kapott a baba több, mint 7000-ért. Jól be is rágtam, mert minden kiegészítő iszonyatosan drága, sima baby born pizsama is 4000 felett van...... hol élnek ezek? nem folytatom, mert megint ideges leszek.

Lívi,
A mikulásos buli engem is érdekel, meghívtad a Mikulást olyan messziről? :mrgreen: és hoz is csomagot? mennyibe kerül? kell a gyerekeknek produkálniuk magát a Mikulásnak? Van mikulás bulia érkezők felső száma? sorban állás? :lol:
Merre jártatok?
Olyan érdekes, hogy a lányok egyformának látják az ikreidet. Szerintem nem azok....:oops: hasonlítanak egy kicsit, de nem nagyon, nem összekeverhetők. :) Te hogy látod, sokan összekeverik őket?

Hú, mennem kell....
ilduska
 
 


Ildus, azt tudom, hogy Szilvi kereste, a nyíl a susura szólt, mert Te nevezted el így! :lol:

Nekünk susu van és annak is nagyon drágák a kiegészítői. Én egy-két ruhát vettem, azt is a teszveszen. Nézz be, hátha találsz valamit.
A rózsaszín igazából nekem nem tetszik, de úgy vagyok vele, hogy ha neki mindegy, akkor miért ne legyen kék? Bár a hordozó, amit Karácsonyra kap, az rózsaszín, mert amibe belefér az csak a susus, és az csak r.színben van. :( A többi pedig olyan kicsi, hogy nem fér bele. Erre azt mondták a Minimaxba (dorogi), mikor közöltem velük, hogy az ott kapható nem susus hordozóba nem fér bele, hogy a babának le kell lógnia a lábának. Ők sem sok gyereket láttak babahordozóban.
Most mondjátok, hogy lehet egy eladónő ennyire erőszakos?????
Azt hiszik, hogy hülyék az emberek? Végül egy másik boltban vettünk, csakazértis!
Megint felbosszantottam magam! :(

Megyek is soppingolni vacsorára valót!

További szép napot!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Lányok, a Tescóban láttam 12 ezerért interaktív Baby Annabellt ajándék hordozóval!

Érdemes megnéznetek, mert a baba tényleg nagyon tuti, mindent tud! Ha nem vettük volna meg a susuhoz a hordozót, biztos megvenném!
Itt megnézhetitek a babát és a hordozót is!

http://www.jatek-makett.hu/index.php?st ... =181,182,0

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szevasztok!


Elősször is én is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK Máténak.

Na, na micsoda stresszelés van itt csajok, és még hol van a karácsony, mondom én akinek olyan pinduri még a gyereke hogy mindegy mit kap. :)
Mi az a teszvesz??
A babaúszást újfent iszonyatosan élvezte Emma, apával úszott, majd ki ugrott a kezéből és óriásiakat sikított.Kár hogy elfelejtettem elvinni a fényképelőt, meg a kamerát is, na majd legközelebb.
Az egomi fürdő pedig szerintem nagyon klasz, bár én is sokáig tartottam tőle, mert csupa rosszat halottam, de már 2x voltam és mind2szer nagyon élveztem, bár nyáron nem mennék szívesen, mert akkor nagyon nagy tömeg van(vagyis feltételezem) azt meg útálom.
A Manótanya is tök jó volt, bár leginkább még csak a szétpakolás volt a menő Emmának, meg az a kis 4 kerekű motor aminek pályálya van na azon vagy 30x legurult, nagyon élvezte, nem kellett fogni se, pedig azthittem tutti béna lesz és eleinte leborul róla, még brümmögött is, kis autóversenyző. Asszem a bébitexit muszáj lesz megvenni karira, remélem az is tecceni fog neki.

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a köszöntéseket!A nagy buli csak vasárnap lesz megtartva,majd utána teszek fel képeket.

Engem is érdekelne a mikulás buli,de szerintem csak engem,Mátét kevésbé :? Szerintem nagy bömbi lenne a vége,nem szereti a tömeget :( és sajnos nem egy barátkozós tipus.

Kata
Jobbulást!Gyógyuljatok meg!
Nem voltunk még a Gulliverbe,a múlt héten betegek voltunk,a héten nincs időm rá,a hétvégén suli.Remélem aztán végre el tudunk menni.De akkor mindenképp beszámolok róla.

Valamelyik honlapon láttam bábokat és bábparavánt,de sajnos azóta sem találom :evil: Ha valaki találkozik ilyennel légyszi szóljon :oops:

Spanda
Nagyon ügyi lehet Emma lánykád!Biztos tetszene neki a bébitaxi is!

Jó éjt mindenkinek,előbb felkelt Máté és jól kiverte az álmot a szememből...

edoci
 
 


sziasztok anyukák!

hazajöttünk az őszölésből, kockásra pihentem magam, de nagyon jólesett... én azt csináltam amihez kedvem volt, de a gyerekek is nagyon élvezték, sokat fürödtek... ildi kérdésére válaszolva most zalakaroson voltunk...

köszönöm a lányokhoz való hozzászólásokat, de még lassan öt év után is fura, ha valaki egyformának látja őket.... szerintem nagyon különbözőek, és aki ismeri őket tudja hogy ez nem csak a külsőre vonatkozik... ugye ildi ??
nekem már az első perctől kezdve lejött, hogy melyik hasonlít az apjára és melyik rám... és szerintem ez nem is változott azóta sem...

jamina írj nyugodtan... várom...

ildi:
nem is kérdéses, hogy igazi lappföldi mikulást hívtam, remélem eljön... persze hozzátette, hogy csak ha jók leszünk.... csomagot hoz, nem lesz dorgálás, mert ez egy nagyon jólelkű miki-miki-mikulás, és nem kell produkálni...
egy önálló játékos bemelegítő fél órával kezdünk, aztán megpróbálunk valamilyen télapó-váró hangulatot előidézni versekkel, énekekkel, önkéntes jelentkezőkkel, aztán megjön a télapó kiosztja a csomagot és még utána is lehet játszani....
a részvételben 2 óra játékidő és egy csomag van benne 1500 Ft/fő...
időpont: dec 03. 15-17h-ig, túljelentkezés esetén egy második csoport lesz dec 04-én 16-18h-ig....

spanda:
örülök, hogy emmának tecccett a manóban....

legyetek jók és igyekszem hamarabb jelentkezni...
üdv mindenkinek..
orange
 
 


Sziasztok!
Én is adok életjelet magamról.
Nálunk minden OK, szerencsére.
Kata!
Köszi az infot! Voltam a Minimaxban, de persze amit a kislányom szeretne, az 18990be kerül. :?
Lívi!
Nagyon jól hangzik a Mikulás-party. Szerinted a 2,5 éves lánykám már odavaló? Mert akkor mindenképpen jelentkeznék...
A Lányok nekem képről is tök különbözőnek tűnnek. Lehet, hogy azért, mert ált. és középsuliban, majd fősulin is voltak iker osztály ill. csoporttársaim???
Szép napot!
Szilvi
Jami!
Mizújs a hason fekvéssel?

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szilvi,
de jó, már te is félidős vagy :lol: Tudjátok már a nemét?
Szerintem Dorkának már való a Mikulás-délután.
Hason fekvést továbbra sem kedveljük :P

Lívi,
én nem tudtam ám, hogy a lányok ikrek :lol: Vero világosított fel. Szóval így nézve elhiheted, hogy egyformák :)
Feltételnül megyünk Mikulás-bulira, remélem, még van hely vasárnapra, mert szeretnék a többiekkel találkozni :) A héten beugrom vmelyik nap befizetni.

Edoci,
még 8 napon belül vagyok: boldog szülinapot a fiadnak, képeket pedig várjuk :)

Panda,
a teszvesz egy internetes árveréses oldal, néha egész jó áron ki lehet fogni mindenféle holmit.
jamina
 
 


Megpróbálom feltenni a kedvenc képemet, remélem, sikerál. Kép
jamina
 
 


Szia Jami!
Igen, haladunk, haladunk... Nemét még mindig nem tudjuk, de nem is nagyon kérdezgetem, hiszen Dorka is fiú volt még a 21. héten. :lol:
Meggyőztél! Mi is megyünk Mikulás-buliba! :lol: Ha lehet, akkor mi is 3-án szeretnénk menni!
Angi továbbra is gyönyörű! Ahogy látom, a kajálással nincs gondja. :wink: És már mindjárt 3 hónapos? Azta...
Edoci!
Isten éltesse Mátét! (Bocsi, csak most vette észre, hogy az előző hszből kimaradt, pedig oda akartam írni.)

Szép hétvégét!
Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Csajszik,
nincs vkinek kölcsönbe 2-3 hónapra egy pihenőszéke? Utána már úgyis kinövi Angi :)

Szilvi,
ha megint lányod lesz: van már egy csomó édi, csajos kinőtt cuccunk, ha érdekel :)
jamina
 
 


Jami!
Ha lányka lesz, feltétlenül! :wink:
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Jamina,Szilvi
Köszönjük szépen!

Túléltük a szülinapozást,nekem egész hétvégén borzasztóan fájt a fejem :cry: ,nem tudom mitől.De azért hős voltam és megcsináltam Máté szülinapi tortáját. :D Rakok is fel képet.A torta különlegessége hogy soha nem szoktam sütni,most mégis rászántam magam.S a szülinapot a szüleimnél tartottuk és az utazás egy kicsit megviselte a tortát. :D

Mikulásbuli:
Mi már eligérkeztünk Csolnokra,de hátha nem egy időpontban lesz és akkor el tudunk menni ide is.

Szép napot mindenkinek! Kép

edoci
 
 


Hú, nagyon jól néz ki a torta, biztos finom volt :)

Miért, mi lesz Csolnokon?
jamina
 
 


edoci
: A torta nagyon klasz, ahhoz képest meg hogy nem szoktál sütni, szerintem remekmű.
Honnan van a recept??!


Asszem körbenézek azon a híres teszveszen.

Esetleg ha van kedvetek segíthetnétek mit érdemes venni 1 tíz hónapos kislánygyermeknek karácsonyra.
Bébitaxit tutti kap, meg azt a beszélő kutyust, vagy mi ami elmondja a testrészeket.
Szóval várom a javaslatokat!!!
Jamina: nagyon jó ez a kép, szépen gömböjödik a csajszi.
Szilvi: téged meg láttalak a Bözsibálon, kalimpáltam de nem vettél észre( bár nemcsodálom annyian voltak, hogy rosszul is voltam.)

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok!

Edoci, tényleg nagyon tuti a torta! :lol:

Panda, a teszvesz tényleg nagyon klassz, én általában ott fogok ki nagyon jó rucikat! De vettem már kirakót, könyvet és duplót is.
Nekem Cserne 10 hónapos, Ábel 1 hónapos volt első Karácsonyukon, én mindig duplót és könyveket vettem, hiszen az bővíthető és a későbbiekben is jó lesz. Úgyis csak a csomagolás köti le őket leginkább kezdetben.
A bébitaxi tényleg nagyon jó ötlet, nekem a fiam még mindig imádja. Bár én már nem annyira.

Jami, kimondott pihenőszékünk nincs, de van hordozónk, nekem abban pihengettek a gyerekek, már amikor pihengettek. Ha gondolod, szívesen kölcsönadom. Angi valóban szépen gömbölyödik, nagyon szép baba.

Mikulás buliról: lehet mi is megyünk, én szeretnék, csak épp akkor ünnepelnénk Ábel szülinapját. Ha esetleg el tudom tolni egy héttel, mindenképp ott leszünk!

Lányok, újra lesz Mikulás hivatal a Zöldházban dec. 4-én. Ha gondoljátok, érdemes elmenni, mi tavaly is voltunk.
Ildus, ugye Ti is?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Jami most látom csak, hogy megelőztél! :lol: Épp karácsonyos vonalzóval szerettem volna tarkítani a topicot. Ügyi!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
köszi, hordozónk nekünk is van, és tök szeret benne lenni, azért gondoltam, hogy favorizálná a pihenőszéket is. Azért feltételezem, hogy az jobb, mert abból szabadabban szét tudna nézni, meg az rugózik is a mozgásra, a hordozó meg nem.
jamina
 
 


Spanda!
Bocsi, hogy nem vettelek észre! Nem volt szándékos.
A műsor után amúgyis átmentem a többiekkel amásik épületbe, mert nekem ez az egész nagyon zajos volt. És a héten szalagavató... :wink:

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Ezzel szórakoztam az imént:http://dekupazs.freeblog.hu/files/sbangi.jpg
jamina
 
 


jamina
 
 


Jamina
Csolnokon laknak a tesómék és neki az ismerőseihez szervezett be télapó ünnepségre.
Nem semmi amit csináltál!Nagyon jó lett!Ahogy látom a kreativitásért nem kell a szomszédba menned! :lol:

Spanda
A tortát hogy mozdony alakú legyen én találtam ki,az én agyszüleményem hogy így néz ki :lol: ,(de az a lényeg hogy Máté felismerte hogy mozdony akar lenni),a tésztája egyszerű piskóta tészta a töltelék pedig túrós-tejszínhabos,ezt pedig a netről szedtem.

edoci
 
 


Szia Mindenkinek !

edoci:
imádom a tortákat és ez szerintem külsőre is nagyon jól sikerült, biztos finom is volt...
bár nem én csináltam, de ettem már olyan sütit amit kanállal kellett összeszedegetni, de az íze annak is finom volt... csak kinézetre volt kicsit bizarr.... szóval olyan mint a csokító... ronda de finom...
persze a tiedre ez nem vonatkozik...

teszvesz:
korábban én is csináltam, vettem is és árultam is de belefáradtam a figyelgetésbe, egy idő után unalmas lett...
spanda: ha érdekel akkor megadok néhány felhasználót, akitől jó minőségű árut lehet venni...

mindenkinek:
vannak olyan gyerekruháim amiket senkinek sem tudok odaadni... semmi bajuk, még hordhatóak, csak akiknek adnám már van belőle vagy még-már nem kell nekik... a bizibe nem akarom beadni, viszont ha ezzel segítek másoknak, akkor szívesen odaadnám...
ha érdekel bárkit a dolog akkor majd írjon privit és ha kell küldök képet hogy mi 'm van....

nem sürgetésképp, de télapóra jelentkezzetek mielőbb mert a vasárnap már kezd betelni, hétfőre már van egy komplett csoportom, de ha igény van rá akkor még a keddi napot is rászánom...
ha szeretnétek együtt megtartani akkor szedjetek össze min. 10 főt és akkor nektek külön megtarthatjuk kedden vagy egy külön egyeztetett időpontban...

ma kézműves !! gyertek ha tudtok...
üdv mindenkinek..
megpróbálok felrakni új képeket a csajokról..
orange
 
 


Kép petra alias petya
orange
 
 


Kép klaudia alias dia
orange
 
 


segítsen légyszi valaki !!!!

hogy lehet egy kép méretét csökkenteni...
egy csomó képet nem tudok feltölteni, mert nem 600*600 as...
mit csináljak ??????

előre is köszi
orange
 
 


Lívi,
töltsd fel a www.kepfeltoltes.hu oldalra, és ide pedig másold be a feltöltött kép linkjét.
jamina
 
 


Lívi, én a windows paint programjában szoktam lekicsinyíteni a képeket és úgy mentem kicsinyítve, más néven. Ha érdekel részletesen, akkor megírom priviben :)
Tök jók ezek a képek a csajokról :) Szerintem sem egyformák, bár én is ismerem őket :)
Ma sajna nem tudtunk kézművesre menni, Kornél eléggé nyűgös volt :(
(Mikulással kapcsolatban szóltam Marci anyukájának, hogy még nem jeleztek Neked, csak én irattam fel őket. Őket beleszámoltad a vasárnapiba?)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Lívi!
MI IS MENNÉNK VASÁRNAP!!!!!
Mikor és hol tudom a pénzt befizetni?
Minket érdekelnének ruhák 98-104es méretben.
Vera!
1000 éve...Növöget a pocak? :wink:
edoci!
Szerintem is nagyon jól néz ki a torta. És bizti fini is volt. :lol:
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


szia szilvi...

ha be tudsz jönni a manóba akkor ott tudjuk elrendezni a befizetést...
hétfőtől-vasárnapig 10-18 h-ig valaki mindig ott van...
előre is köszi..
lívi
orange
 
 


Sziasztok!

Lívi
Én a képeket a Microsoft office picture manager-el szoktam szerkeszteni és kicsinyíteni.
Voltunk ma a Manóba (mi voltunk az elsők :lol: ),Máté nagyon jól érezte magát!Csodálkoztam is rajta hogy simán bejött és több mint egy órát bírta. :D (nem egy társaság kedvelő és nem barátkozós tipus,sajnos,de úgy látom kupálódik a gyerekem :lol: )

edoci
 
 


Sziasztok!

Ritkán írok, de azért olvaslak Titeket.
Izám egyre csak nő, már több, mint 5.5 kg. Sajna nekem szinte már nincs is tejem, de hordjuk egy anyukától, és nagyon jó, ízlik neki.
Rakok fel képet. Kép


Minden jót! Jó éjt!
Bogi
dbogica
 
 


Bogi,
szépen nő a kiscsajszi :D Sajnálom, hogy nincs tejed. De jó, hogy tudsz hozni vkitől.

Kata,
boldog névnapot Kép
jamina
 
 


Kata!
BOLDOG NÉVNAPOT!

Bogica!
Jó, hogy időnként hírt adsz magatokról! Csak növögessetek, az a lényeg!

Szép hétvégét mindenkinek!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Kata
Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

edoci
 
 


Lányok, köszönöm szépen! :lol: Aranyosak vagytok! Illetve köszünjük szépen, hiszen KicsiÁbel már nem annyira is kicsi, hiszen ma lett 2 esztendős! Bár nem tartottunk ma semmiféle ünneplést, azt majd 2 hét múlva, mégis megérezhette mert egész nap nagyon fel volt pörögve.
Így most végre már szunya van! :lol:

Gondolkodtam erősen a Manós mikulásbulin, és arra jutottam, hogy idén inkább kihagyom, mert úgyis jön az oviba, bölcsibe, Zöldházba és hozzánk is személyesen ellátogat. Szerintem ez épp elég. Talán majd jövőre! De azért ti majd referáljatok, akár képpel illusztrálva is! :lol:

Szerdán voltunk Hair-en, nekem nagyon tetszett, középiskolások és fiatal színitanodások adták elő, és mert premier előadás volt nagyon izgultak. Olyan aranyosak voltak! Tényleg jó kis kikapcsolódás volt!

Bár már írtam, de azért emlékeztetlek Titeket, hogy újra lesz Mikulás hivatal a Zöldházban, ha gondoljátok, gyertek el. Ja, dec. 4-én és talán még 5.-én is lesz!

Tovább szép nyugis estét!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Ábelnek!

Kép

edoci
 
 


Edoci, köszönjük szépen! Nagyon tetszenek azek a képek, nagyon ügyi vagy! Tökre feldobják a topicot!

Lányok, mit szóltok ehhez a szép időhöz? Vajon a Mikulás mivel jön, szánnal vagy strandpapuccsal?
Szeretném, ha arra az időre egy kevéske hó hullana, mégis csak úgy az igazi! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Boldog szülinapot Ábel! :D
Kép

Kép
Kép
deerszilvi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: