Új privát üzeneted érkezett!

Zsebi
köszi az ötletet!

Hajni
nagyon tetszik, még talán a yarisomba is beférne, csak egy aggályom van: csak 15 kg-ig jó.... Z most 12, ki tudja, mikor éri el a 15öt...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Zsuzsi
nem is tudtam, hogy Olivér ilyen szépen beszél! Miket mond azóta?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma

sajnos nem Olivér beszél olyan szépen, hanem egy ismerősünkről írtam.

Hajni

nem tudtam, hogy van a Humananak üveges joghurtja, de köszi, hogy írod, majd kipróbáljuk.
Én meg azt akartam már egy csomószor kérdezni, hogy a Te Olivéred a munkagépeket, targoncákat, csak a játékokat szereti?
Az enyém csak az igazikat, tegnap fél óráig néztünk egy targoncát az utcán, ahogy egy egész teherautónyi szállítmányt lepakolt.
Ma meg a házunk előtt törik fel az aszfaltot, ezt néztük az ablakban fél óráig és nem unta meg. Bezzeg a játékokat 2 perc alatt megunja.

Katának biztosan nagy problémája lehet, tegnap egész nap nem jött.
Kata gyere már!!!

Kép
zsuzsi73
 
 

 
 

Zsebi,
nem ad ki képet, ha megnyitom. :( Viszont beírtam a keresőbe, úgyhogy az össze targoncát kiadta! :D A gyerek itt papázott őrjöngve a monitort bámulva. (A papának vannak ilyenek. ) A nagy, narancssárga targonca az tökjó, a picik nagyon rossz konstrukció, még aznap szétesett mind. A narancssárga még egyben van, csak a villái hiányoznak meg az egyik kereke tört ki. :? :lol: De Olivér amúgy is mindent elront... :roll:
Aranyos vagy, hogy eszedbe jutottunk! :D

Zsuzsi,
azokat akkor nézd meg, ezek tényleg finomak. Meg van túródesszert is, persze ez is teljesen pépes! :D
Az én Olivérem is egész jól elüldögélt volna az ablakotokban! :lol: Ő is imádja az igai munkagépeket! Apunak van néhány ilyen roncs - gyűjti az ócskavasakat! :roll: Úgyhogy azért is van úgy oda a papáért, meg hát ott náluk egy kánaán neki! A targoncát szokta vezetni is a papával - akkor a legboldogabb, elüldögélne rajta egész nap! :lol:
20140901102739
 
 


Hajni

De jó Olivérnek, hogy targoncán ücsöröghet, hát az enyém is elüldögélne rajta.
Képzeld, voltunk ma játszóházban, eddig ma volt a leghosszabb idő, ami ott töltöttünk, alig bírtam Olivért elhozni onnan. 3 baba volt még, kicsit nagyobbak, mint Olivér + 2 óvónő a felügyelő. Én ilyen boldognak még soha nem láttam Olivért. Úgyhogy hétfőn megyünk megint :D
Ezzel Téged is biztatni akarlak, hogy vigyed Olivért gyerekközösségbe, imádná.
(Az elején az egyik kisfiú meggyepálta Olivért, de ez benne van bárhova is viszem, az ilyenek nem tartanak vissza engem)

Kép
zsuzsi73
 
 


Kata :)
Ne már, hogy pont akkor jöttetek Pestee, amikor nem néztem rá a topikra 4 napig :evil: Pedig olyan jó lett volna találkozni.
Egyébként ne izgulj, Balázs sem nagyon beszél, de tök ügyesen elmutagat mindent, és ő is manipulációban ügyesebb a kortársainál.
Tegnap voltunk a Pöttmm Pankában és ott mondta a fejlesztő pedagógus (aki egyszerően szuper volt), hogy el van maradva Bali a beszéddel egy kicsit, de pont olyanokat csinál magától játékból, amivel az ilyen kicsiket szokták a logopédusok gyakoroltatni beszédfejlesztéshez. Pl. tölcsérbe kiabálás, fújás (buborék) és ilyesmi. Mondtam, hogy én nem aggódom, mert halandzsázni halandzsázik és ha lassan is, de szedi fel a szavakat.
Én mondjuk 11 hónaposan mondtam, hogy "jö el teddes tépó"= "jöjj el kedves télapó" az idevonatkozó népszerű gyerekdalocskából. Hát ebben nem rám ütött a gyerek :wink:

Hajni :)
Velünk szemben irpdaházat építenek, most mennek a földmunkák, egész nap markolók és egyéb munkagépek jönnek-mennek. Nálunk a szomszéd kisfiú ilyen munkagép mániás (hamm-hamm autó :D) és lelkesen rohan az ablakba, ha átjönnek hozzánk. De Bali is szereti néha nézegetni. Jó is az ingyen cirkusz :)

Lenne egy kérésem, ha szembe jön veletek valami olyan játék, ami kulccsal nyitható ajtót tartalmaz és jó ilyen törpöknek is, akkor szóljatok. Balinak keresek, mert mániája a kulcsolás. Eddig egy chicco formabedobós házat találtam, és ezt: http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?sho ... nas_307560. De egyiket sem érzem úgy, hogy az igazi lenne.

Valaki keresett autópályát. Ez autó indító, de szerintem tök jó, a matchboxok is leguríthatóak rajta, nem csak a playskool kisautók. http://jatekbox.hu/index.php?page=prod& ... cube&pos=0 E
z egy jobb kép róla: http://www.swiat-zabawek.pl/show.php?p= ... rojna_4377

wish
 
 


hajni777 írta:Orsi,
képzeld, a Rhinatiol is 30 hónapostól van! :shock: De most csak azt kapta meg az antibiotikumot.
Nem mesélted el a Mammutot...

:shock: :shock: :shock: volt ebben valami változás?
bár mondjuk ezer éve nem adtam, de a fiúk idejében nem emlékszem ilyenre.
köszi az infót. (na, akkor körbe kell néznem, hogy ha úgy hozza a sors a 9 kg-s lánynak milyen köptetőt lehet adni)

mammutot majd elmesélem, most nincs érkezésem hozzá.

wish írta:Lenne egy kérésem, ha szembe jön veletek valami olyan játék, ami kulccsal nyitható ajtót tartalmaz és jó ilyen törpöknek is, akkor szóljatok. Balinak keresek, mert mániája a kulcsolás. Eddig egy chicco formabedobós házat találtam, és ezt: http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?sho ... nas_307560. De egyiket sem érzem úgy, hogy az igazi lenne.

a govi kisautós szettben van olyan 3 állású garázs, amihez kulcsok vannak, szín szerint kell párosítani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


icsilya írta:
wish írta:Lenne egy kérésem, ha szembe jön veletek valami olyan játék, ami kulccsal nyitható ajtót tartalmaz és jó ilyen törpöknek is, akkor szóljatok. Balinak keresek, mert mániája a kulcsolás. Eddig egy chicco formabedobós házat találtam, és ezt: http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?sho ... nas_307560. De egyiket sem érzem úgy, hogy az igazi lenne.

a govi kisautós szettben van olyan 3 állású garázs, amihez kulcsok vannak, szín szerint kell párosítani.


Arról tettem fel a linket :) Csak nem érzem úgy, hogy aztán kihasználná a garázst. De ha mást nem találok ez lesz.

Ja, képzeld, Balázs kezdi használni a jobb szemét kukucskálásra. Amikor reggel az apja elmegy dolgozni, a sírás lecsillapításra utánnakukucskálunk az ajtón és pár napja inkább a jobb szemével néz bele. Elötte mind a kettővel próbált :) SZóval ezek után remélem jobb kezes is lesz, bár most evéshez és rajzoláshoz is inkább a balt használja.

wish
 
 


Wish, Orsi

a padlizsánkrémbe mondjuk 1 padlizsánhoz mennyi hagymát kell tenni? egy pici fej hagyma felét tettem bele, annyira intenzív lett, hogy még engem is csípett szabályosan a hagyma. miután összeértek az ízek, még úgy is nagyon erős volt. sokat tettem bele?

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuszi :)
Hát nehezet kérdeztél, mert egyrészt ízlés dolga is, másrészt padlizsán és padlizsán között is van méretbeli különbség. Én sütöttem már öklömnyit is, meg kilósat is. Szerintem ha ezt most soknak találtad legközelebb kevesebbet tegyél bele.
Én eleinte úgy csináltam, hogy tettem bele mondjuk egy negyed hagymát, aztán ha nem volt elég reszeltem még hozzá. Mostmár megy érzésre is.

wish
 
 


Lányok!

Liliputi pediped cipőt használ/használt valaki? Daninak nem vettem még igazi téli cipőt, de most már muszály. Én gyerekem ugye még nem megy és lehet, hogy még egy-két hónap mire elindul. Szerintetek érdemes vennem Liliputit? :roll: Ez ránézésre a képek alapján ugyan nem olyan masszív mint mondjuk egy Siesta, de az ára is a fele.

Zsuzsi!
Padlizsánkrémhez én ca. negyed-fél közepes hagymát reszelek bele, de ízlés dolga, szerintem annyit tegyél bele, ahogy Neked ízlik.

Kép
jud71
 
 


Zsuzsi :D
én nem nyersen teszem bele, mert nekem érzékeny arra a gyomrom.
Amúgy 2 nagy padlizsánhoz szoktam 1 hagymát tenni.

Wish :D
nekem a linken nem jött be semmi, ezért nem is láttam, hogy mi az.
A Gowis autós pálya nálunk óriási sláger volt, fiúk nagyon szerették.
Van motoros kisautónk is, de azt csak akkor add neki oda, ha lesz ilyenetek, ha már meg tudod értetni vele, hogy tolni azt tilos, ugyanis leég a motorja.

Jud :D
nekünk sok pediped cipőnk volt, de télen az kintre nem jó, mert nagyon vékony a talpa. Bentre tökéletes ill. nyáron kintre is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi,
Milyen volt a mai játszó? Én is készülök vinni, várom hogy meggyógyuljon teljesen! Tegnap traktorozott a papával, olyan hülye vagyok, hogy elfelejtettem lefotózni őket! :twisted:

Wish,
Kulcsos játékokban Katától kérj tanácsot, Bálint ilyen kulcsos! :D Kata anno nagyon szétnézett kulcsos-ügyben!

Orsi,
Megkérdeztem a dokinkat is, és azt mondta, hogy használhatom a Rhinatiolt, napi 3*2 milit. Úgyhogy azt adtam neki a sok cucc helyett, köszi! :D Hogy álltok a költözéssel? Már az új helyen laktok?

Jud,
Pedipedet és Liliputit én csak bentre használok, nyáron esetleg lehet kintre is, de télen felejtős! Átázik, csak egy vékony anyag a talpa, nem jó kintre! :roll:

Olivér jobban van, most meg én kezdtem el köhögni, meg fáj a mellkasom. :? Remélem, nem kell gyógyszer! Egész jól vagyok amúgy, a melleim fájnak piszkosul meg a hasam szúr néha. Ma megcsináltam az egyetlen megmaradt tesztemet, elég durván csíkos lett - bár tudom, hogy ez nem jelent sokat. Én úgy érzem, minden rendben van, de most azért még nem szövögetjük a terveket! :wink: Pénteken elmegyek a dokimhoz egy UH-ra, mert a Kaáliba csak jövő hét csütörtökön tudok, az még olyan messze van! Ma vagyok elvileg 4+5, úgyhogy pénteken is csak 5+2 leszek, de legalább azt látjuk, hogy jó helyen van-e.

Kaptunk a Tescoban egy hatalmas targoncát, ráadásul távirányítós is, és csak háromezerpárszáz volt. :D Aki benne ül, az meg a papa (Olivér szerint )! :lol:
Kép

Most már írjatok Ti is! :D
20140901102739
 
 


Hajni

de cuki falat Olivér a targoncával. Legközelebb feltétlen csinálj képet, ha igaziból is targoncázik.
Ma fél 10- délig voltunk a játszóházban, alig tudtam elhozni. Nagyon élvezte, volt 6 baba rajta kívül, hasonló korúak. Aztán ahogy elindultunk haza azonnal elaludt a babakocsiban (amit már nagyon régóta nem szokott), még a lakásba is fel tudtam hozni, és letettem, azóta is alszik. így még nem is ebédelt.
Szóval úgy néz ki, megünk holnap is.Pl nekem nagyon tetszik, ahogy a többi gyerek ment 10-kor uzsonnázni, s Olivér is csatlakozott, és a többi baba kedvéért ő is evett. Itthon nehezebben tudom erre rávenni.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi,
hú, jó alvókája van, hogy így tovább tudott aludni! :lol: Jó buli lehetett! :D
20140901102739
 
 


Hajni
írtó helyes Olivér!
Nagyon örülök, hogy úgy érzed, minden rendben. Nagyon megértelek, hogy nem írsz jövő csütörtökig várni az uhval :D

Zsuzsi
de jó, hogy ilyen klassz helyet találtál!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hajni

3-ig aludt Olivér, úgy hogy jól kifáradt :D
az előbb annyira el voltam ragadtatva ettől a játszóháztól, hogy nem is írtam, örülök, hogy vannak tüneteid, így már nem bizonytalanodsz el, de majd a pénteki UH teljesen megerősít. Olivérrel én is az 5. héten voltam először UH-n, emlékszem a pöttyöcskére, amit akkor láttunk. Aztán 6+2-n volt már szívhang.

Emma

Ti 4D-re mikor mentek? Én már nagyon kíváncsi vagyok a baba nemére :D :D :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Emma,
én is igen kíváncsi! 8) :lol:

Zsuzsi,
ó, még csak pöttyöcske lesz? Én szabályos petezsákra számítok benne szikhólyaggal és embrióval. 8) :roll:
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Én szabályos petezsákra számítok benne szikhólyaggal és embrióval. 8) :roll:

meg szívhanggal, mi?
csak, hogy tudd, Lilivel 5+3 időnél SEMMIT nem láttak :wink:
1 hét múlva szívhang is volt már.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok, csak nem vettem észre, hogy így megy az idő és nem jártam erre.
Voltunk egy hetet nagyszülőknél, aztán nem volt netünk egy hétig, meg a kiscsajszik is lekötik minden időmet. amíg az idő engedi sokat vagyunk kint, így minden házimunka estére marad, ha van erőm megcsinálni, meg időben lefekszenek a csajok. Már eléggé önállóan működnek még is igénylik, hogy ott legyek. Hát így dióhéjban ennyi.
Hétfőnként járunk zenebölcsizni, én tök élvezem ők meg megépítik a külön páholyt leülnek és onnan nézik ahogy ugrálok. Még véletlenül sem csinálnák velem, itthon meg csinálják... :)
Tegnap Gaja belepisilt a bilibe. Nagyon édes volt. Először a parkettára pisilt odahívott minket és mondta, hogy óóóóóóóóóóó. Mutogatva kommunikál.
aztán kakigyanús is volt így behoztam a bilit. Egy darabig játszottuk, hogy ha ráült megtapsoltuk, aztán egyszercsak felállt és mondta, hogy óóóóóóóóóóóóó. nagyon édes volt :D

visszaolvasni, csak az utolsó oldalt olvastam.

Hajni!

:D drukkolok!!!!!!!!!

Wish!

a chicconak láttam (Sopronban a müllerben) olyan formabedobót, aminek minden ajtajához volt kulcs.


Kép

ez volt az.

na hirtelen ennyi, aztán igyekszem visszakapcsolódni!
puszi mindenkinek!

katyerina
 
 


Hát még én milyen kíváncsi vagyok :D Szombaton remélem minden kiderül :D

Katyerina
de cukik a csajaid!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Csajok, Bálintnak 39,2 a láza. Nurophent adtam neki, ma már 3x. Más tünete nincs, a doki azt mondta, akkor nem nézi meg. :shock: De ez a 39,2 nekem most nagyon sok, főleg hogy fürdő után mértem, ordított hogy vegyem ki, pedig langyos meleg volt a víz. Éjjel felébresszem mérni, vagy adjak neki kúpot, ha melegnek érzem? vagy hagyjam aludni? :cry: :cry: :cry:

dkata
 
 


Kata :D
39.2 annyira nem vészes azért, pánikolni semmiképp!
Kúp éjjelre, és én mérni szoktam vagy minimum megfogni a fejét, azt úgyis érzed, hogy 38 vagy tüzes a feje.
Ha lázas úgyis visszaalszik.

más tünete... a torkát hogy távdiagnosztizálta a doki v. a fülét v. a tüdejét???
(tüszős mandulagyulladásnak nem sok tünete van egy ekkora gyereknél a magas lázon kívül :wink: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Már lefektettem a 3. Nurophent akkor kapta, a kúpot éjjelre gondoltam, ha lázas.
Ja, a doktornő azt mondta, lehet hogy lesz belőle valami, bárányhimlő vagy akármi. Kérdeztem, hogy akkor ha más tünete is lesz, hívjam megint. Délután nem lesz a városban, holnap meg vmi gyűlésre megy. Érdekes, mikor a gyerek nem beteg, mindig ráér. Most hogy kéne, nem. Egyébként tuti vmi vírust nyeltünk be, mert nekem is kapar a torkom, Ádámnak meg már hőemelkedése van. Ezt utálom, hogy itt a beteg gyerek, és azt mondta, nem nézi meg, mert nincs mit. :twisted: :twisted: :twisted: Most vedelem a teát, hogy legalább tej legyen, mert ráadásul nem is akar se enni, se inni.

dkata
 
 


Orsi,
ma optimista vagyok... :oops: :roll:

Katyerina,
de jó, hogy jelentkeztél, már nagyon hiányoltunk! :D Dobj képet!

Emma,
vettél végül sícuccot az Aldiban?

Kata,
jaj szegényke! :( Akkor pedig lehet, hogy a torka fáj! Éjjel én is a fejét szoktam megtapogatni, érezni, ha lázas. De ha nem vagyok benne biztos, akkor én fülhőmérőzőm, arra nem ébred fel. Kúpból már ne add a germicidet, ha az van. Nekem a doki mondta, hogy az csak csecsemőknek jó, asszem 10 kilóig.
Olivér amúgy pont lázasan van ébren, akkor tud csak visszaaludni, ha lemenőben van a láza, vagy lement. Jobbulást!
Az én torkom is eléggé fáj... :(
20140901102739
 
 


Kata

milyen éjszakátok volt? most reggel van láz? dokihoz nem viszed el?

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi, aranyos vagy, köszi! Bálint mindig alszik, akkor is ha beteg, akkor is ha nem kap levegőt, úgy dugul az orra... :lol: Én nézegettem és éjszaka 1x megmértem a lázát és adtam neki kúpot. Eléggé csodálkozott, mit kolbászolok ott nála éjszaka. :wink: :lol:
Orvost tegnap hívtam, de megállapította, hogy ha nem köhög csak lázas, nem kell megnéznie. :shock: No, most már azért kezd köhögni is. Ádám meg teljesen kész, úgyhogy tutira megyünk délután a dokihoz mindkettővel (akkor is, ha nem akarja nézegetni :twisted: )

Orsi, neked köszi a segítséget, bunkó módon meg se köszöntem. :oops:

dkata
 
 


Kata!
Jobbulást kívánok Bálintnak!

Hajni!
Már nem sok van hátra és mehetsz uh-ra. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kata
ez a doki gáz! Nem tudsz jobbra váltani?
Nekünk a legközelebbi írtó pancser, inkább távolabbit választottam...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Zsebi, köszi!

Emma! Ez a doki Ádámnak a dokija, ott rendel, ahol régen laktunk, a város másik végében. Tehát még nincs is közel. :twisted:

Csajok, Amoxicillint kapott Bálint, piros a torka. Viszont ma csak hőemelkedése volt, már az sincs. Beadjam?

Ti mit adtok immunerősítésre? Vitamint mit adtok?

dkata
 
 


Kata

én cebion cseppet adok Olivérnek, naponta 10 cseppet.
az antibiotikummal én is bajban vagyok mindig, mert nagyon nem szívesen adom Olivérnek. De biztosan indokolt, ha a doki azt mondta.

Kép
zsuzsi73
 
 


Kata!
Sajnos nem tudok segíteni, de ha ilyen gáz a dokitok, tényleg érdemes lenne másik után nézni. Mi az, hogy nem vizsgálja meg??? Nálunk az immunerősítés egyenlőre pár csepp citromban merül ki, de pont múltkor ajánlott a bioboltos ismerősöm vmi természetes terméket,ami az ő családjukban is bejött, csak én egyenlőre nem foglalkoztam vele, de majd megkérdezem.

Mi ma voltunk prevenar oltáson és a dokink valakinek épp azt mondta, hogy szerinte ne adassa be az influenza elleni oltást, mert egy nagy sz*r.

Orsi, Hajni!
Köszi a cipős infókat! Végül elefanten-t vettem, téli bélelt csizma, nagyon tuti.

Kép
jud71
 
 


Zsuzsi, nekem Cebion multi szirupom van, azt kezdtem most adni neki.
Antibiotikummal az a gondom, hogy kb. 1 éve írta fel ezt az Amoxicillint a dokinő, én szorgalmasan tárolom a hűtőben. Ő azóta kb. 5x már elrendelte a beszedését, már röhögve kérdezi, megvan-e még az Amox a hűtőben?! :lol: Ja, aztán mikor mondom neki, hogy nem adtam be végül, mindig megdícsér, milyen ügyes vagyok, sok hülye szülő mindig íratja az antibiotikumot. (Pont most volt a tvben hogy csak indokolt esetben szedjünk - de ezért tartjuk az orvost, nem, hogy ezt megítélje. :? ) No, megyek lázat mérni oszt eldöntöm, mi legyen, még soha nem kapott antibiotikumot.

Gyerekem totál apamániás lett, már reggeli szopi közben kezdi, hogy apa,apa... Egész nap megy, hall egy kocsit, hogy jön, azt hiszi, apa, ordítva rohan, hogy apa, apa. Mindenhol Őt keresi, apja meg persze sehol, mert annyit látja, hogy reggel elmegy, este már alszik, mikor jön. Csak most volt vagy 2 hétvége, mikor "beleszeretett". Most a fókuszos csákó, meg az időjós is apa, sőt Gyurcsány és az újságban is jópáran... Hiába mondom hogy bácsi.... :oops: :oops: :oops:

dkata
 
 


Kata

én is épp írni akartam, hogy mit hallottam az imént a híradóban, de Te megelőztél.
Gondolom akkor ez csak egy költői kérdés volt, hogy beadd-e az antibiotikumot, hisz a választ tudod már.
Csak a dokinőt nem értem, miért írja fel egyáltalán, amikor a végén még meg is dicsér, hogy nem adtad be.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi, így aztán Ő abszolút fedhetetlen, olyan mint az egyszeri lány, hozott is meg nem is, doki néni adott antibiot is meg nem is. Még mindig nem tudom, beadom-e, most 38,2 a láza, kúpot kapott estére, sztem megvárom a holnapi napot.

dkata
 
 


Sziasztok

Kata
immunerősítésre
www.justnahrin.hu
mi innen rendeltünk a fiúknak Narosan-t narancsosat Ákosnak és áfonyásat Áronnak.
Igaz ide be kell lépni, vagy ha van olyan ismerősőd aki már benne van akkor ő általa is rendelhetsz, de ha te belépsz akkor kedvezményesen rendelhetsz (30%)
szerintem ezek nagyon jó cuccok, csak az áruk kicsit magas de végülis 1 ilyen üveg gyerekeknek 3 hónapig elég
Szegény Bálint - apamánia - nálunk Ákosnál van ha itthon van az apja akkor én nem is vagyok jó semmire, csak az apja kell neki

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kata!

jobbulást a manóknak. Nekünk a doki, úgy ír fel antibiotikumot, hogy kijön megnézi, ha hétvégéig nem javul vagy romlik, akkor váltsam ki, de előtte hívjam fel, hogy mi a helyzet. Eddig még soha nem kellett...kop-kop.

Lázat meg fülhőmérővel mérek nagyon régóta, nekem bejött. Volt olyan éjszaka, hogy félóránként mértem neik és egyáltalán nem ébrednek fel rá. Csillapítani meg 38,5 fölött szoktam elkezdeni.

Immunerősítésre meg elkezdtük a mézet. megy magába is, meg cukor helyett édesítésre.

Hajni!

Fényképek egy hónappal ezelőttiek vannak. Valahogy a fényképezés is elmaradt. azért rakok fel.



Kép Kép Kép Kép

katyerina
 
 


Kata,
Jobbulást Bálintnak! Balu már volt egyszer antibigyo kúrán, teljesen gallyra vágta a bélrendszerét és sztem nem is kellett volna, mert már a 2. napon sem volt láza, de sajnos a dokira hallgattam. :?
Apamánia: nálunk mostanában már én is Apa vagyok. :lol:

Katyerina,
Nagon tuti képek!

Kép
bandika
 
 


Zsebi,
igen, már nagyon várom!:D De a jövő hetit meg még jobban várom, mert az már többet mutat elvileg...:roll:

Kata,
tényleg, Cebion cseppeket adtam én is, elfogyott, de jó, hogy eszembe juttattátok, Zsuzsi, köszi! :D
Én csak akkor kezdeném el az antibiot, ha holnap is magas láza lesz, amúgy nem! Már bánom, hogy pár napja beadtam neki, de annyira megijedtem, ahogy köhögött meg nem akarta abbahagyni a sírást, hogy beadtam. Mondjuk nem lett baja, de legközelebb jobban meggondolom. :?
Nálunk ma úgy eldurvult az apázás, hogy a gyerek este 6-tól bőgött az apjáért. Minden neszre megőrült, rohant az ajtóhoz apázva. Hozta a kiskönyvét, de én nem olvashattam neki belőle, várta az apját. :( Pedig most csak azért jött később, mert meló után még elment neki tápszert venni. Nem tudom, mi lesz a hétvégétől, akkor tényleg nem fog találkozni vele, mert felvételük lesz. :(
Sikerült venni neoprén szárat a szemüvegre?:?: Még mindig olyan jól bírja Bálint? :?:

Katyerina,
gyönyörűek a csajok! Mekkora avar van felétek! :lol:

Én olyan náthás lettem, hogy herpesz is nőtt a számon, és ha tüsszentek, kiserken a vér belőle meg a számtalan repedésből. :? :( Persze örülök, ha ennyivel megússzuk mindannyian! :roll:
20140901102739
 
 


beteg vagyok, megyek is vissza klefeküdni.

Kata :D
anibigyót mienk doki is hipp-hopp felírja, én eddig 1szer adtam be Levinek, mikor 3 napig 39 feletti láza volt és tüszős mandulagyulladása.
szóval a ti esetetekben én nem adnám, szerintem felesleges

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyerina

nagyon szuperek a képek, nagyok a lányok.
Te milyen fülhőmérőt használsz?
Lehet, hogy én használom rosszul?
Tefalom van, de szerintem egy nagy sz@r.

Hajni

jobbulást neked :cry:
ma hogy érzed magad?

Jud

van képed az elefanten csizmáról?
nekem eddig ez a márka jött be a legjobban, de csak félcipőnk van, csizmát még nem vettem.

Kata

mi lett végül az antibiotikum sorsa?
amikor én adtam Olivérnek még pici baba korában, neki is hasmenése volt napokig. meg nem evett vagy 3 napig.

Kép
zsuzsi73
 
 


Orsi

te is beteg vagy? mi a bajod?

Kép
zsuzsi73
 
 


Katyerina
szuperjó képek! Nagyon helyesek a lányok!

Hajni
igen, csütörtökön 10 kor sikerült még 86-92es méretben síruhát kapni, bár csak a világoskék volt (eredetileg nem azt akartam), nagyon klassz, ennyi pénzért meg pláne
Herpeszeseknek terhesség elején ki szokott jönni. Egyik barátnőm mindhárom terhességénél már teszt előtt ott virított egy szokatlanul nagy herpesz... Nálunk a férjemen van

Minden betegnek gyógyulást!!!!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi,
jobbulást! Te is náthás vagy torokfájással? Gyerekek még nem kapták el? Én meg most attól félek, hogy vissza ne adjam.:?

Zsuzsi,
köszi, ugyanúgy. :? Nekünk is a Tefal van, és én úgy szeretem! :roll:

Emma,
te se raktad még fel Zalán csizmáját! A nadrág tényleg tökjó, de a kabát szerintem vékony. Nem tudom elképzelni, hogy a mínuszokban a mi atom nyitott babakocsinkkal ebben ne fázna. Meg nem is polár belül, hanem vmi műanyag! Úgyhogy most nagyon gondolkodom, hogy megveszem neki a Zarában 4990-ért azt az igazi meleg, vastag, polár bélésű pufidzsekit. :oops: Ezzel meg nem tudom, mit csináljak. :? Ja, a miénk sötét szürke-piros, úgyhogy szép!

Kata,
hogy van Bálint? Láza? A szemüvegre nem válaszoltál.
20140901102739
 
 


Fülhőmérőt én beszerzek majd, legalább kb. látja az ember, lázas-e a gyerek. (Alvó gyereknél pont elég ha látom, hogy hőemelkedés vagy már láz - bár erre én magam is alkalmas vagyok :oops: ).

Bandika! Mézespuszedli? Én mindjárt teszem be a sütőbe... :lol:
Akkor jó, ha nálatok te is apa vagy. :lol: Tulajdonképpen én is, csak én kérdésnek veszem, mert hozzá szokta tenni néha, hogy hóóóóó (hol?), én meg mindig mondom, hogy dolgozik, elment. Akkor Ő is mondja hogy el, és vagy ordít érte, vagy nem.
Alexandrát akciót nem is tudom, jó ötlet volt-e feltenned. :lol: Rendeltem egy csomó könyvet, de persze tök jók.

Hajni! Szemüveget hordja, rendesen rajta van, bár ma elfelejtettem ráadni. :oops: Új szára még nincs, pénteken ha már mindenki kicsit jobban van, bemegyünk a városba. Mindenképp kellene, mert ha rendesen ráteszem, akkor nyomja szét a fülét, így is eláll szegénynek, nem kell még rásegíteni.
Ma már csak hőemelkedése van, nem kapott antibiotikumot végül. Ha nem lesz megint magas láza, akkor nem adom be.

Köszönöm a vásaszokat avitamin ügyben, írjátok még! Cebion cseppek nem csak C vitamin? Az elég? Én multivitamint adok...
Tényleg minden betegnek gyógyulást, én már 5 hete szerencsétlenkedek ezzel a torokfájós köhögéses témával.

dkata
 
 


Kata
nem a reklám helye, de mi FLP-s vitaminokat szedünk. Z még csak a C vitaminjukat meg a fokhagymájukat kapta, de én elég sok mindent szedek

Hajni
a kabár tipikus síkabát: úgy le van zárva kezénél, detrekánál, hogy nem megy be a hideg. Persze nem -10 re, de az nem is nagyon lesz... Egyébként z már nem sokat ücsörög a kocsiban, inkább sétál, mozgásoz meg nem is kell olyan meleg cucc

Képzeljétek, hétvége óta még határozottabban érzem tesókát :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


És már ilyen nagy a pocak :D

Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 



Emma

csini pocid van.
de furcsa pocakfotót látni :D

Hajni

akkor nyilván én csinálok rosszul valamit a fülmérővel, bár én úgy érzem, jól mérem, mégis, amikor a popsijában 38,5 van, a fülmérő akkor is csak 36,5-t mutat. És ez többször ismétlődött.
Overál nem jön szóba Olivérnek?Én úgy örülök, hogy vettem, olyan jó vastag, és nem kell huzogatnom, amikor lehajol, mint a kabátnál, mindig kint van a dereka.

Kép
zsuzsi73
 
 


Hajni

Olivérnek ezt vettem, nagyon könnyen mozog benne, nem olyan, mint egx páncél.

http://www.s.oliver-shop.de/webapp/wcs/ ... 4655.24657

Kép
zsuzsi73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: