Új privát üzeneted érkezett!

Na, visszakaptam a reggeli Benit. :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba:

Nagyon szépen köszönjük a köszöntést a nagylánynak! :D

És ha köszöntés :

Bubek.Tücsi:

Boldog hófordulót a fiúknak!!!!!!!

Kép

Kép
novum
 
 


Na igen.
Szóval akkor:

Marci, Levente, Szonja, Görgőke és Andris!
Boldog hófordulót Nektek!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Halihóka!

Csak gyors leszek gyerek este kifordult legrosszab önmagából.

Ezt nem hiszitek el!!!!! :x Éjszakánk ébredési órái: 9. lefekvés, 12, 1, 2.15, 3, 4, 5.30, nagy nyüsztetés után 6-7-ig aludt. Kész vagyok teljesen. :twisted:
Hazajöttünk a bogrács partyból hatkor. Kész álomkór a gyerek megfürdettük vacsi és azóta bömbölés és sehogy nem tudjuk elaltatni. Még épp a kocsiba nem vittük le. :x

Ezek után kicsit morbid Jó éjt kívánni nem?

Kép
vanília
 
 


magam egyszerűségével: BOLDOG HÓFORDULÓT MINDEN ÉRINTETT BABÁNAK!!!

Gabuska
ott már én is láttam párszor Dömét, bár a Bányató utcai, kőbányai Tó-presszó nevű állvahányóban is meg szokott fordulni (az meg nagymamáékkal szemben van.
régen (nagyon régen) oda jártunk a butiksorra kínait kajázni, talán az egyike volt az első kis kínai gyoskajáldáknak. Azt nagyon kamáztam :lol: (meg a Hunyadival szemben a kis pizzériát mozik előtt)

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Vanilia

nekünk tegnap előtt volt ugyanez: fürcsi, kaja, majd a szokványos azonnali elalvás helyett 30 perc ordítás :shock:
kitartás :!:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


A mai ebéd után:
Kép

Játék a kutyával (nem a lámpabúrát húztuk rá, műtve volt és ezért van tölcsér a fején):
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
akkor ugye ismerős az "anyával nyűgös vagyok, másnak jópofizom" stílus? Ugye? Ugye? :lol:

Vanília,
én azon a kritikus estén 3-szor szoptattam meg Petikét, és a 3. után aludt el. Pedig nálunk a cickó csak kajára van kinevezve, altatásra egyáltalán nem, nyugtatásra eddig 1-2 szer lett elővéve :D

Kicsit korai még Beninek az algapakolás, nem? :mrgreen:

Kép
mancs
 
 


Figyelem mindenki, aki nálunk volt!

Ma egy kullancsot szedtem ki magamból. És nincs más ötletem, mint hogy a kertben szedhettem össze. Igaz annyira picike volt még, hogy nagyon, szóval nem hiszem hogy csütörtökön szedtem össze. A lényeg: nézzétek át magatokat jó alaposan, pláne a gyerekeket!
Én meg remélem, hogy nem lettem lime-kóros, mert asszem az agyhártyagyuszi ellen be lettem (jó régen - vagy 10 éve) oltva.

Na most csak ennyi, nyaralóknak jó utat, szép időt. Szerintem legyen akkor a tali, amikor kicsit jobb lesz az idő.

Mancs, jó az is amiből csk kiráznni tudod, nem tapad fel a falra. (bár én Tuppenware műanyag tortaformába szoktam tenni, abban tök jó.)

Na jó éjt, remélem nincs kullancsa senkinek!
Jucus, te pedig nehogy beteg legyél!!!!

Ja és köszönjük a köszöntéseket (Atyagatya már 8 hónapos!!!)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Helló! :)
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jól elvagyok itt magamban, várom Gabi hsz-ét, állítólag most készül. :D :twisted: :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok mamik!

Minden ünnepeltnek sok pusszancs!

Rossz passzban lévő babukáknak pedig mielőbbi nyugodt, mosolygós jókedvet!

Timi,
eddig semmi baja nincs Livinek a tejtől. :wink: Kapott 2 napja a kelbimbó főzelékbe fél deci körül, ma pedig reggel a tápszere után, mikor mi reggeliztünk adtunk neki tejbe áztatott kiflit. Délután meg 3-4 nyalás tejszínhabot az ujjamról Zoli szüleinél a szülinapi tortájáról.

Képzeljétek, ma utazott Livicsek először buszon. :oops: Eddig csak vili meg metró volt, a busz valahogy kimaradt. Hűűűűűűűűűűű, de tecccett neki! :lol:

Nézzétek, ott jön az ellenőr!
Kép

Ezt a bácsit kell megbüntetni!
Kép

Elfújjuk a gyertyát

Kép

Sajtiné,
nem ilyen köntöse van Obi nincs Kenobynak? :lol:
Kép

Fogmosás
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba,
kihúúúúúúzod a gyufát! :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Most meg én vagyok el magamban:
Kép

A notórius éjszakázók (pl. Coolasa, Sasha) elmentek nyaralni. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jóóóóó reggelt!

Na asszem ilyen se volt még, hogy én ébresztem a topikot. :lol:
Petike reggel 6 óta fent van, de aranyosan. Sikongat, dumál, egyebek. Rájött, hogy tetszik neki a hangja, és a lényeg az, hogy minél elviselhetetlenebb üveghangon ébressze szüleit. A denevérek elszaladnának, ha hallanák. A zsírozatlan kocsiekrék hozzá képest lágyan susogó valami. Olyan jókat röhögünk rajta!

Már nem jövök asszem :cry:

Mindenkinek pusszancs, vigyázzatok Magatokra és a gyerkőcökre :)

Bubek,
nem mindegyiktől lehet lájmot kapni, csak a fertőzöttől!!!!

Kép
mancs
 
 


Hali!

Megjöttünk. Kell nekem vagy két hét,hogy ezt a hetet kipihenjem, de azért aránylag jó volt. A gyerekek nagyon élvezték, hogy nincsenek falak, hogy a sátorból (ha akartunk volna) elköphettünk volna a Balatonba. Csak nekem kell minimum 2 hét hogy kipihenjem ezt az egészet. Hétfőn kaptuk magunkat és elindultunk délután 5-kor. 2 óra alatt összepakoltam a házat és mentünk. Danci végignyűglődte az utat. Nem tudom mi ütött belé. Mikor megérkeztünk Gabi nem is tudta, hogy jövünk. Ott vártak a nagyival a bejáratnál és mikor meglátott elszaladt a sátorhoz a papához és azt kiabálta nagy meglepetésében, hogy Baj van, megjöttek anyáék :lol: Pedig örült, csak biztos nem talált jobb szót hirtelen. Az első éjjel lakókocsiban aludtunk, mert sötétben nem vertünk sátrat. Na az első sátorban alvás elég brutálra sikerült. Dani is , Geri is folyton megébredt. De aztán belejöttek persze, de az az éjjel... júúj.
Napközben tök jól elvoltak a gyerekek, Dani nagyon kis szófogadó volt, úgy ahogy, a GAbi meg folyton elszaladgált és átlag napi 10x indult neki valahová, hogy megy, ebből 5x haza... gyalog. Na mikor aztán tényleg indultunk haza,ő volt a legjobban kiakadva, hogy miért, és maradjunk még. Kérdeztem, hogy tetszett neki ott. Azt mondta, hogy nem, mert nem engedtük sehová. Könyörgöm, olyan hatalmas volt az a kemping, na nem széltében, hanem hosszában, ugyanis két kemping egybe lett nyitva. Több játszótér is volt, de a két kemping között volt egy nagy fajátszótér és oda gyalog kb 20 perces séta vezetett és onnan még jó nagy terület volt ám. Pénteken majdnem hazajöttünk, mert olyan erős szélvihar volt, hogy a pavilont csak a kötelek tartották a földön és az egyik sátor szinte lelapult a nagy szélben, de estére elcsendesedett. És a legérdekesebb ebben az volt, hogy a kemping másik felében alig mozdult a szél, inkább szellőcske volt... és dögmeleg, mi meg kapaszkodtunk.
Volt sok pancsi, meg csónakáztunk is és a fő program a Gergő tologatása volt a babakocsiban, mert ugye nem tudtam betenni sehová az ágyába, hogy majd elalszik, mint itthon (2 perc nyiff és aztán paff), most meg jól hozzászokott, hogy mindig jár a feneke alatt valami.
Láttunk kacsákat, hattyúkat, sirályokat, siklókat, kis rágcsálókat (szerintem patkányok voltak, de nem vagyok benne biztos) amik tök cukik voltak, lerágtak egy darab nádat aztán elúsztak vele a nádasba. Máshol nem is láttam őket és soha többet. A Gabi egész héten békákra vadászott, többet is fogott egyedül! Majd teszek képeket fel, van jó sok, csak győzzétek nézegetni őket. Voltunk kirándulni is, meg a Veszprémi állatkerben is, nagyon érdekes volt, hogy a prérikutyák (azok a pici rág csálók) csak kötélkerítéssel voltak elkerítve és be lehetett hozzájuk nyúlni és zoo csemegével etetni őket. A Gabi még púpos tevén is lovagolt, akarom mondani pupugolt, meg meg is etette. A legnagyobb szám a különböző háztáji állatok voltak. Kecskék, bírkák, ahogy bégettek. Hát azon jót nevettünk a gyerekekkel. A dani egész visszaúton bégetett.
A Gabi meg szinte zabált, el se hittem. Persze, mert nem volt se tv, se számítógép és mindenre volt ideje, így enni is.
Pénteken a nagy szélviharban olyan hullámok voltak:))) Szerencsére nagyon meleg szél fújt, és a víz se volt hideg, csak hát a gyerekek nem tudtak bemenni a vízbe, de én jól kihullámoztam magam. Azt gyerekkoromban is úgy szerettem, persze közben a kavicsok meg jól szétszabdalták a lábamat, ahogy lökött a hullám. Ez az egy rossz volt, de az nagyon. A danci szinte elig volt a vízben e miatt, mert hiába volt sekély a víz, ha köben a kavicsok szétvagalták a lábát, persze szandiban meg nem akart bemenni...

na majd még jövök csak most mennem kell...

puszika

Kép
sasha
 
 


Csak hogy ne felejtsetek el minket kemény 4 nap alatt :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Kép
mancs
 
 


He-he-he megelőztem Sashát :twisted:

Na csá!

Kép
mancs
 
 


sziasztok!

na elköszönök én is: sziasztok!

Kép
Kép
mancsbá
 
 


gabuska

ha Livi Obi nincs Kenoby, Petike a hangjai alapján buckalakó

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Mancsék, jó pihizést!

Visszaolvasni nem fogok, csak majd apránként, úgyhogy majd megpróbálok úrja belefolyni a topik életébe, nemsoká jövök képekkel, csak előbb egy horror sztori!

Tegnap este úgy fél 11 tájában ráesett az egyik szatyorra egy nagy termetű rovar, gondoltam megint egy jól megtermett molylepke jött be. Hát nem!!!! Egy óriási lódarázs tisztelt meg minket!!!! kb 3 cm hosszú a dög! Egyből bemenekültem a Dancival a füdőszobába, ahol épp apa csutakolta magát, de utána nem találtuk. Hát ma reggel apa lecsapta, még mindig ott éktelenkedik a falon, mert nem szedi le. Iszonyat nagy! Pedig a sima darázsfóbiám enyhült a Balcsinál, de erre nem voltam felkészülve!!!! Remélem elefántdarázs nem létezik!

na majd jövök képekkel, de nem tudom mikor!

pusz

Kép
sasha
 
 


Mancsbá,
Zsófi az Obi nincs Kenoby! :lol: Csak asszem ugyanilyen köntöse van, mint Livinek.

Biztos észrevetted, hogy 1-2× a neked szóló hsz elé Mancsot írtam megszólításként, sorry! :oops:

Sasha,
csak hiányolnom kellett! :) Várom a képeket!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus!

Bizony! Csak emlegetni kellett engem... IÁÁÁÁ

Na resszkessetek,itten van ni 36 db kép...

A csendes balaton
Kép

Gabi felpumpálja magát
Kép

Csónakban a Papával
Kép

Kihajóztak
Kép

Gerike anyával
Kép

Gabi a sekély vízben hajókkal játszik
Kép

Gabi a saját zsákmánnyal
Kép

FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ!
Kép

Ebéd
Kép

Papa is besegített a Gerit fogja
Kép

Újból békára vadászik a Gabi
Kép

Gerike élvezi a szabadot
Kép

Nagyokat mosolygott, persze sírás is volt, de azt nem mutizom meg beee
Kép

Na most ennyi, mert megyek altatni egy Danit.l

Kép
sasha
 
 


Na mi újság, mindenki punnyad????

Dancit nembírtam elaltatni... még mindig itt nyafog és nem bír nélkülem 2 lépést arrább menni, megőrülök... Geri is sír, hihetetlen!

Kép
sasha
 
 


na mi van? strandoltok???

Kép
sasha
 
 


senki nincs itt???
Magamban vagyok vagy mi a szösz, most kinek írjak? Nyugiban vannak a kölköt, pakolni nincs kedvem, az úgyis megvár, ma pihizek és néha benézek... na megyek is tovább pihengélni

Kép
sasha
 
 


Nem nem strandolunk, kint voltunk a Duna parton. Sajnos a versenyt nem láttuk, mert haza kellett érni uzsira, de így is szuper volt.
100-200m magasan mentek a repülők, nagyon félelmetes volt némelyik. Volt bombázó, utasszállító, helikopter és pici gépek is.
Néhány kép:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Sasha,
üdv újra itt, jók a képek!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sasha,
hát, megint csak sárgulok a képek láttán. A fiúk is olyan aranyosak. Azért nyugtass meg, hogy amit Gabi nyal le a karjáról, az nem a békából jött ki. :roll: Papa a Te apukád?

Ilba, Te ezt ugord át :wink: : Livi az utolsó falat ebéd előtt nagy fejrázás kíséretében aszonta apukájának, hogy NEM! Igaz, hogy nem erről álmodoztunk, hogy ez lesz az első szava, de persze hogy agyonölelgettük (miután felszedtük az állunkat a szőnyegről :D ).

A városba nem merészkedtünk be ma, de a lőrinci Kossuth téri parkba lementünk, hagy rohangásszon Livi kedvére. Láttunk menyasszonyt meg vőlegényt is, ott fotózták őket a parkban (vasárnap :shock: ).

Akartam feltenni képeket, de nagyon lassú a net, majd egy kicsit később.

Pá!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba!

Meg van bocsájtva. Hú, igen, emlékszem, hogy milyen hangja van némelyik gépnek, de azok a sugárhajtású repzik voltak. Elszáguldott és a hangja szabályosan fájt.
A képek jók lettek!!

Gabuska!
Baromi aranyos Livi! A képek szuperek! A papa a párom apukája.


Jön a többi kép is, mert csak keveset tudtam feltenni, Geri nagyon hozzászokott, hogy tologatva van, ma a leszoktatással zajlott a nap. Úgy ordít, mintha nyúznák.

Sátortábor
Kép

mégegyszer
Kép

állatkertben a prérikutyáknál
Kép

háztáji állatok, ezek miatt béégetett a Danci egész visszaúton
Kép

Gabi a kétpúpú tevén tevegel
Kép

egy kis teve etetés
Kép

messzebről
Kép

Geri a Danci sapkájában, mert az övét nem találtam és kissé hüsi volt

Kép

Geri meg a macóka
Kép

mosogatónál
Kép

a szélviharban a sátor kisség megroggyant
Kép

na, ránkdől, vagy nem?
Kép

megtaláltam a kicsi sapiját, alapjában véve meleg szél fújt, csak nagyon erősen, ezért vagyok fürdőruciban...

Kép


Kevin
Kép

a szélkorbácsolta balaton már cseppet sem volt valami nyugodt

Kép

sátortábor mégegyszer

Kép

a nádas is szinte lefekszik

Kép

Gerike az egyik sátorban, ebben aludtam vele
Kép

Gabi háttérben az óriás fűzfával
Kép

Danci dinnyézik
Kép

Egy kis láblógatás:)
Kép

Láblógatás messzebbről, és ezen nagyon jól látszik, hogy milyen közel voltunk a balcsihoz.
Kép

Gyere ide Kevin!
Kép

Kép
sasha
 
 


Ja igen, látom, Gabuska, a békából nem jött ki semmi, az iszap, de a tenyerén nem volt, csak simán a békát fogta vele...

Ja, ha már itt tartunk egész héten azzal kergetett az őrületbe, hogy süssem meg a békát, mert ő megeszi!!

Most szerintetek ezt honnan vette?

Kép
sasha
 
 


Halihóka!

Tényleg nagy volt ma a pangás levelezés ügyben.
Sasha nagyon jók a képek. Írgykedem, jó nyaralás volt. Én nem mertem elindulni sátorozni, személy szerint nem csipázom a békákat. De gyerek lelekes. :lol:

Ma mi sem merészkedtünk bé a városba. Gyerek egész nap tök édi volt, (igaz nem sokat aludt) de esti lefekvéskor megint nagy hiszti volt. Egyszerűen ha magam mellé teszem szopizni (mint régen) üvölt és minden erővel elfelé fordul. Pedig ha szopizna elaludna. Ha beteszem a kiságyba üvölt mint állat és a nagy kínlódásba még össze vissza veri magát. Nem tom mitévő legyek. :cry: Tegnap és ma is kézben ringatva aludt el, de nem akarom erre rászokatni.
Lehet hagyni kellene egyszer bömbölni? :roll:
Na pasz ..........

Még mielőtt ubika megjegyezné a gyerek álmos volt. :lol: [img]


http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 374.44.jpg[/img]

Bubek a kullancsot tuti nem csüt. szedted össze, mer akkor már este akkora lett volna amit tuti észre veszel.

Kép
vanília
 
 


Na most meg hova letta képem?

Kép
vanília
 
 


Vanílila!

Ne aggódj, anyósom is menekült a békák elől, de még, hogy! Gabi meg nem egyszer megkergette vele hihihihihi :lol: :lol: :lol:
Egy anyának azért illene nem félnie a békáktól, mert a gyerek úgyis megkergeti vele egyszer biztos és az egy jól támadható pont!!! Láttad volna, a Gabit ahogy kergeti a Nagyit :twisted:
Hisztis visítás megoldása passz!
Geri is ezt csinálta velem ma. De ennek ugye oka volt, a folyamatos seggrázás 1 hétig

Kép
sasha
 
 


Hát, remélem, senki nem volt kint közülünk tüzijátékot nézni, vagy valaki valamelyikünk családtagjai közül, brrrrrrrr!

------------------------------------

Sasha,
jó volt nézni a képeidet, pláne ebben a trutyi időben!
Papát illetően arra tippeltem volna, hogy a Te apukád, valahogy úgy tűnt, rád hasonlít jobban. :roll:

Vanília,
párszor Livit is ringatni kellett, még mostanában is néha olyanja van, de nem szokott rá. Bár előre nem lehet tudni ugyebár, de nem törvényszerű. Szóval van remény, hogy Ádinál sem rontod el végérvényesen, ha időnként elringatod. :wink:

És egy legeslegeslegutolsó nosztalgiázás (de télleg az uccsó, becsszó!)
Livi a fradis rugijában 1 hetesen, 2005. aug. 23-án...
Kép

... és ma, 2006. aug. 20-án
Kép

68/74-es, ideje lesz nagyobbat venni. :roll:
(Ha megnézitek a felső képen, tök jópofa, hogy hova varrtam tavaly a gombokat, és az alsón, hogy hova valók eredetileg.) :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hú ez a vihar ... :( :shock: :(

Gabi,
és ez az aug.20-i kép hogy is jöhetett létre??? :wink:

Vanília,
én is ringatva altatok, kivéve este, mert akkor cicin alszik be.
Tudom, nagyon nem helyes, de én meg kényelmes vagyok. :oops:

Búcsúzóúl a jócsontom:
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hát, az úgy volt, hogy már rég nem volt rajta, mert aszittem, hogy kicsi rá. Kidobtam, aztán szóba került a skype-on, Ilba felsikoltott, hogy nehogymá kidobjam. Kivettem a kukából, de nem a kinti szeméttárolóból, hanem Livi szobájában, amiben a pelenkákat gyűjtöm. Kimostam, rápróbáltam és éppenhogy, de rámegy még.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hali!

Ugye senki sem volt kint a tüzijátékon??? Ezt a vihart!!! Érdekes, hogy mi majdnem minden évben kimentünk, vagy legalább vágyakoztunk kimenni (többnyire én), de most valahogy ez szóba se került és egyikünknek se fűlt hozzá a foga.

Még szerencse, de a gyerkőcök keresztapája kint volt őrködni annál az ideiglenes építménynél, ahol az Index szerint tegnap 2-en meghaltak. Telefonja persze nincs, mert összetört (más történet), így még felhívni se lehet, de jellemző, hogy nem gondol arra, hogy mások aggódnak érte... na mindegy.

itt egy kis olvasnivaló:
http://index.hu/politika/bulvar/tuzij060820/

Gabuska!
Fradis tipegő :lol: :lol: :lol:

Ilba!
Azok a lábak!!! :D :D :D

Hát csajszik, nekem sincs jobb ötletem, mint a ringatás, de én inkább nem reklámozom :roll: Gabit volt szerencsém majdnem 2 éves koráig ringatni, egészen addig, amíg még odafért a nagy pocakomtól, mikor a Dancit vártam. Ezért se reklámoztam, mert a jóról nagyon nehéz lemondani, és leszoktatni a piciket, de ez azt hiszem gyerekfüggő. Danci nem igényelte egyáltalán, Geri meg... hát a balcsin igencsak el lett kényeztetve, mint már mondtam, de kezd helyreállni a rend. Csak el ne kiabáljam.

megyek olvasok még pár oldalt

Kép
sasha
 
 


na a fene vigye el, el akartam olvasni az Indexen a Tüzijátékos topikot, erre kitörölték.... :evil:

Kép
sasha
 
 


Halihó!

Elég gáz volt tegnap ez az orkán.... :(
Milyen jó hogy mi évek óta nem megyünk ki a tömegbe...Jó az így tévéből is. :wink:

Sasha,
naggyon jó lehetett ez a kempingezés. Nem volt hideg éjjel a sátorban a Gerinek?
már én is úgy várom, hogy mindenféle állattal megismertessem Marcit!!! Gyerekkoromban én is vadásztam a békákat! Meg minden más egyebet is, köztük az összes rovarral... :lol: Anyám idegeire mentem, apám meg jött és segített! Jó kis megosztás...:lol:
Még ma is jól megbámulom a keresztespókokat, ka látok. Meg mostanában olyan fura új rovarok vannak, teljesen kiestem a pixisből, nagyon sok van, amit nem is tudom, hogy mi lehet. ( Bezzeg régen majdnem mindet fejből ismertem....) :(

A kullancs helye viszket, és valami lé jön ki ha nyomom. Ez normális szerinttek? Kicsi, kemény, piros pukli maradt. Szombaton szedtem ki, már két napja. Megnéztük apával mikroszkóppal, szerintünk megvolt mindene, amikor kivettem. Bár a fene tudja...azért 2-3 nap alatt fel kéne szívódnia nem? Mármint ha nincs semmi gond..

GAbi, tök jó ez a fradis rugi. Szerintem ha már végképp nem jó, akkor is tedd el emlékbe! Lehet hogy mire Livi nagyobb lesz, már fradi se lesz... :cry:


Ilba,
Megint rá kell jönnöm, hogy Beni egyáltalán nem kövér. Jó kis izmi kézilabdázó!!! Azt jól látom, hogy az ajtó szigetelését szedi ki...???

Na jó, megyek csinálok valami tízórait Marcinak.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!
Bubek, köszi a mailes képeket! Csorog a nyálam. Meg azoktól is, amiket itt feltettetek!
Apropó kullnacs,...ha a helye körül piros udvar van (jó nagy) vagy piros pöttyök akkor huss a dokihoz egy jókora antibiotikum adagért. Egyébként csak figyeld!
Sasha, isteniek a képek! Az most is lejön, hogy a gyerkőcök nagyon jól érezték magukat. Kicsit írígy vagyok, mert én imádok sátorozni, és sokszor nyaraltunk gy is, de sajnos ennek lehet vége, mert a páromnak a veséje miatt megtiltotta a dokesza.
Gabus, én nme bánom a nosztalgiás képeid, mert mi is nosztalgiázunk veled :wink: Én főleg, mert ha jól emlékszem már megvolt Livi, amikor én közétek törtem.
Mancs, teljesen együttérzek veled. Igaz, mióta kajál konkrétat is Szonja este már nem ébred hajnal előtt, de akkor gyakran. És nála csak a szopi segít az viszont segít. Utána alvás van. Igaz, újabban nagyon forgolódik és fel-felsír ha nem sikerül neki befejezni egy fordulatot, mert nem franciaágyban hane kiságyban alszik, ugyebár?! Nekem meg ez egyenlő a felkeléssel és a nehezen visszaalvással. Bár, van hogy nem emlékszem mikor mit csináltam :shock:

Tegnap jöttünk vissza a szüleimtől. Szonja nagyon élvezte a sok levegőzést. Szinte állandóan az udvaron lebzselt. Imádta a kutyákat. Beszélt hozzájuk meg folyton kersete őket. Anyukámra meg folyton rötyögött. Kapott pár játékot (mondván, hogy már fél éves) és folyton rámcáol, mert minden tetszett neki.
Majd teszek fel képeket, csak kicsinyítenem kell őket meg elég rosszak lettek :cry:

Köszi a köszöntéseket! Én is köszöntök minden kis velünk egyszerre hófordulós lurkót. Most meg Marcit :wink: 8 hós és már miket művel :!:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Tegnap már irtam,de nem küldte el ez a kaka babanet :evil:

Szóval.

Sasha:
A gyerekek jó sok élményhez jutottak!Geri nagyon aranyos a mosolygós képen!

Ilba:

Beni nem félt a repcsik hangjától?A lábai édik!!!Látom az ajtók tetszenek neki is!

Most néztem meg a hiradót és nagyon durva képeket mutattak a tüzijátékról!Tényleg nincsenek felkészitve az emberek ha menekülni kell mit vsináljanak hova mehetnek!
Mi is cak a tévéből néztük.

Bubek:
Azért én megmutatnám egy dokinak a kullancscsipés helyét!

Natasa:
Örülünk,hogy újra itt vagy!

Gabi:
Tündéri a képen Livi ebben a piros szerkóban!Akkor a nem szót most már mindenre mondani fogja! :D
Ja a CBA-ba vettem pelust!!

Kép

Kép
novum
 
 


Hali!

Bubek!

hehe, jó kis megosztás, anyuci parázik, apuci meg direktbe élvezkedik a gyerek által:))))))

Gerike nem fázott, mert amikor olyan nagyon hideg volt az alábbi ruhákban aludt:
hosszú ujjú body
harisnya
vastag, duplaszövésű pamut rugi
vastag kívül frottír belül bolyhos rugi
polár anorák
vastag bébi hálózsák

Takarók
alatta egy dupla takaró
egy vatelinnel bélelt cibzáras valami
rajta mégegy takaró

nem hiszem, hogy fázott volna:)
Gabi 3 pulcsi, 3 naci
Dani 2 pulcsi 2 naci, de az utolsó két napban már csak 1-1 db-ok voltak rajta, sőt az utolsó nap már a zokni és a pulcsi is ugrott, mert még este is olyan meleg volt bent a sátorban, de a takarót azért akkor már nem rugta le magáról...

Bogarak???? Fú én kicsinek még legyet is boncoltam de most nem bírom az ízeltlábúak közelségét sem
aznap este, mikor hazajöttünk meg betévedt egy akkora darázs, hogy azt hittem rosszul látok!!! Lódarázsnak véltem, de apám azt mondta, mint falusi ember, hogy az nem lódarázs volt, hanem méhkirálynő... hét én enm tudom

mennem kell mosni, meg pakolni

Kép
sasha
 
 


Képek:

Fürdés közben:
Kép Kép

És én is nosztalgiázni szeretnék......
Tavalyi aug. 23,
Kép Kép

egy naposan: Kép

egy évesen: Kép

Kép

Kép
novum
 
 


Natasa!

Miért tiltotta meg a doki a vese miatt? NEm alhat a hideg földön, vagy külön, vagy mindkettő? Hát ha a földön kéne aludni akkor én se mentem volna! Nézd meg azt a képet amin a Geri egyedül van a sátorban!!!! Szuper matracok, nagyon kényelmesek és nem a földön aludtunk, hanem olyan volt, mint egy vízágy, csak levegővel tele!!! Egyáltalán nem volt hideg rajta aludni! Aláraktunk polifoamokat, plusz rá egy pokróc, arra a matrac, azon még pléd, lepedőt sajna elfelejtettem vinni, pedig akartam és úgy aludtunk. A hálózsák, meg csak paplanként funkcionált! Én személy szerint melegítő naciban és pólóban nem fáztam, csak a gyerekeket féltettem és lehet túl is lőttem a célon, de hát inkább, minthogy fázzanak!


Novum!
Hát élmény az volt!!!
:lol:

Kép
sasha
 
 


Hol van mindenki? (Bubek, Sasha, Timi kiv.) Persze, érthető, ha nincs sok kedvetek írni, nekem sincs. :cry:

Bubek,
fradis rugival úgy voltam, hogy úgyis kell venni nagyobbat, ezért akartam kidobni. De végül is igaza van Ilbának, még is csak ez az első.
Mire Livi nagyobb lesz, a Fradi újra a régi lesz, senki sem fog emlékezni erre az évre! :wink: (Álmodik a nyomor. :lol: )

Timi,
Sziszkóra rá sem lehet ismerni!
Tök jó a kiskádatok! Nagyon jó lenne nekünk is ilyen, mert az állvány alig fér be a fsz-ba, nagykád meg még szóba sem jöhet, Livicsek össze-vissza randalírozik fürdés közben, még a kicsiben is folyton elcsúszik. :oops:

Holnap nincs kedvetek megint szaladgálni a Városházánál? Vagy akárhol? Igaz, hogy sokat nem tudnánk beszélgetni, mert a 2 lány tuti 3 irányba fog menni. :lol: :wink:

Vanília,
Ti is gyertek!!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, de látom nem nagy a nyüzsi a neten. Ádusz alszik, ma meglepően sokat. Éjjel egyszer volt fennt három körül. De tagadhatatlan anya nyűgje van. De hétig aludt.

Képzeljétek ma az ágy mellett egyedül felállt! Olyan édi volt utánna úgy örült neki, hogy sikerült. Sajna úgy sejtem egy hónap és sétálgatunk. :cry:

A tűzijáték nagyon durva volt. Néztük a tévén a vihart el sem hittem, hogy Pesten van. Kispesten akkor nem volt még légmozgás sem.

Timi Szilvike nagyon hosszú lányka. Hány centi?

Gabus mehetünk holnap sétálni. A Fradis rucit ki ne dobd!! :x A párom oda lenne érte.
A nagy nosztalgiában én is megnéztem Ádusz kicsi képeit. :lol:

Bubek menj el orvoshoz a mai állatoknál nem lehet tudni semmit. Mostanában egy mérgezett szunyi is egy hétig viszket. :lol:

Kép
vanília
 
 


Hali!

holnap oltás!
Gerinek a 4 hónaposa, csak kicsit eltoltam önhatalmúlag, a nyaralás miatt, be is rosáltam volna ott lázasodik be nekem. Ha betegség miatt el lehet tolni, akkor a nyaralás is belefér, ez úgyis csak 1x van egy évben sajna.

Gabus!
Lemaradtam? Miért nincs kedved írni, meg a többieknek? A tegnapi tömegszerencsétlenség miatt?
Gyerkőcök keresztapája még mindig nem jelentkezett...

Danit beírattam még tavasszal a bölcsödébe, hogy majd ki tudja mi lesz most a kezdésnél. Mikor a GAbit vittem, oviba, mindig akart ő is bemenni és főleg az bántotta, hogy a GAbi elment, ő meg maradt itthon. Jövő héten már ovi és bölcsi kezdés ugyanis!!! De nagyon vacilálok még mindig, hogy beadjam-e bölcsibe a Dancikát :( Egyszerűen nem tudom eldönteni. Félreértés ne essék, nem a saját kényelmem miatt írattam be, nekem az lenne a kényelmes, ha maradna és nem kéne kétfelé szaladgálnom, mert persze, hogy két irányban van a bölcsi és az ovi, hanem a Dani miatt aki olyan menő-manó. Az addig oké, hogy imád mindig elmenni máshová, na de nélkülem is olyan jól érezné magát? Anyukáméknál nagyon jól elvolt, egyáltalán nem hiányolt, hacsak azt nem tudjuk be annak, hogy anyámat az alatt az idő alatt anyunak hívta, de előtte is és most már utána is mamának hívja.
Egyszóval nem tudom. Mindenesetre még van egy hetem, bár a héten szülői értekezlet lesz, de azt se tudom mikor, csak le ne késsem.

Olyan nehéz döntés ez, pedig csak egy bölcsi.

na megyek, mert vár a halom mosatlan edény, a krumplis tészta már készen, de hátra van a hagymaleves amit már nem tudtam mibe megfőzni, mert nincs annyi nagy lábosom. Azt is venni kéne, de szart meg nem akarok, a jó meg drága.

a kis kedvetleneknek jókedvet kívánok!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
sasha
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?