Új privát üzeneted érkezett!

Ruzsoma még egyszer gratulálok :-) Remélem követlek a jövő héten :-)
Regi, te már a babucikkal pihensz? Hallottam ma jó sokan voltak a profnál megint :-( Remélem nektek nem kellett sokat várni..
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!!

Megkaptam pocaklakókat!! 13-10-kor!! :))
Most pihi van.. Eper evéssel!!

Lányok beültetés után mit szoktatok érezni?!

Ruzsoma!!

Hatalmas gratula!! Ugye megmondtam!! :)) Puszi

Bogyoka!!

Óvatosan a munkával!! Ne vidd túlzásba!!Kérlek!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, szupi! Nekem fájt utána a hasam, de valószínű, h nagyon sokáig kellett tartani vissza a pisilést, és az fájt.
bogyoka999
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Csak olvasom, olvasom a jó híreket! Nagyon gratulálok mindenkinek, akinek meg még nem teljesen biztos a dolog, annak én is küldöm a pozitív energiákat! :) Remélem hamarosan én is beállok a sikersorozatba!
janula
 
 


Ruzsoma, gratulálok én is!!!!!
Éljen ! Éljen!!!
kamilla04
 
 


Ruzsoma,
Juhé! Gratulálok! Vigyázz a Babó/k/ra! :-D jaj de jó sikereket olvasni, újabb és újabbakat! Meg ne erőltesd magadat!
84agi
 
 


Sziasztok!

Ruzsoma!!Wáááoooooo Szuper gratulálok!!!! :) hát ez nagyon boldogságos :)

Regi,
Pihizz ezerrel vigyázz a kis babykre :)
saaba21
Budapest
 
 


Lányok,
köszönjük a gratulációkat!
Egyelőre csak barátkozunk a gondolattal, nagyon várjuk az ultrahangot, boldogok vagyunk és óvatosan örülünk! :D
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!
Tegnap az Ikeában láttam azt a lányt aki a protekciós volt mindig előttem. Neki is sikerült. (vele feküdtem együtt a szobában)
kamilla04
 
 


Sziasztok lányok

Ruzsoma hatalmas gratula a babához babákhoz. Őszintén örülök a sikerednek és ez erőt ad hogy én se adjam még fel.

Bogyóka neked mikor derül ki hányan laknak a pocakban ? Remélem ott is mosolygós távozás lesz a dokitól :D

Regi kitartás és nemsokára neked is gratulálhatunk. Sok folyadék pihenés séta ebben a gyönyörű időben.

Ági remélem teljesen meggyógyultál már és élvezed ezt a gyönyörű napsütést.

Mi tegnap este jöttünk haza Hajdúszoboszlóról . Nagyokat sétáltunk több km is naponta. De nagyon jól esett egy kicsit kitörni a minden napokból. Gyönyörű idő volt és nagyon jókat aludtunk.
Volt pancsolás is meg egy kis rokon látogatás. Ettünk finom szabolcsi töltött káposztát . Hát már ezért megérte lemenni olyan messzire.
Szép napot mindenkinek :wink:
edina71
Budapest
 
 


Ruzsoma,

szuper hír, gratula. Sok pihi, kényeztetés! :)

tudja valaki fejből, melyik tel számon tudok Murberhez időpontot kérni? nincs itt a papírom
Gondoltam beszélek vele is, hátha úgy gyorsabban megy az alloimmun. Ahogy kiszámoltam valszeg nem férünk már bele nyáriszünetig, az meg úgy elég durva... kicsit kockázatos endoval ennyit várni

leszaladtam az előbb az ebédemért, annyira jó idő van odakint :D
buksi8
 
 


Edina,
örülök, hogy sikerült egy jót pihennetek a hétvégén! :) jól hangzik a program amin voltatok :) kellett is gondolom! Nagyon fogok drukkolni hogy a következő lombikon most már sikerrel járj te is!!!!
Én köszönöm meggyógyultam már igen és sétálgatunk amikor csak tudunk nagyokat a városban, hétvégén én is voltam egy kis kiruccanáson a velencei tónál nagyon jó volt. :)
Buksi,
A magán rendelésére gondoltál Murber dokinak? az a 06308442121 es szám amin tudsz időpontot kérni. Drukkolok, hogy bele férjetek még az időbe! De ha nem akkor is el tudsz addig intézni sok mindent sajnos tavaly mi is bele csúsztunk :S, de voltak augusztus után időpontjaink már vizsgálatokra.
Kamilla,
remélem jól vagy, tök jó hogy te is csak a jó hírekkel jöttél :) idén reméljük ismét csak a sote meddőségi osztályának statisztikáját viszi felfele mindenki :D Hogy vagy?
Ruzsoma,
mikor lesz az uh? :) nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen, de hát miért is ne lenne, vigyázz a Babá(k)ra :) nagyon sok pihenés, sok folyadék és semmi megterhelő tényleg :D nálam bejött.
84agi
 
 


Regi,
veled mi újság? hogy vagy, hogy érzed magadat? vigyázz te is a pocak lakókra :D sok pihi eper ilyesmi ami csak jól esik :)
84agi
 
 


Ági, nem a klinikás tel. számra
buksi8
 
 


megkaptam
buksi8
 
 


Jövőhét keddre kaptam időpontot, meglátjuk Murber mit tud intézni. Vannak dolgok, amik szerencsére gyorsan mennek...
Ági, hát pont ez a szívás, hogy akkor egy csomó mindent addigra újra kell csináltatni. Nem tudom mi a protokoll, hogy mehetne-e egyébként a lombik vagy muszáj az alloimmun...
buksi8
 
 


Ági, köszi a kérdésed. Megvagyok. A szombat húzós volt, de jól bírtam. Megvolt férjem nagymamájának a temetése. Nem gondoltam eddig, hogy kényelmetlen a nem túl magassarkúm. Vettem kismama harisnyát is. Kaptam egy fekete ruhát kölcsön és olyan kis csini voltam benne ahhoz képest, hogy temetésre öltöztem.

Ma azt mondták, hogy jó rám nézni mert látszik, hogy élvezem az állapotom.
Csajszik itt a tavasz, nyár. Dolgoznak a gólyák.......

Edina, örülök, hogy jót pihentetek.
kamilla04
 
 


Sziasztok Lyányok! :)

Csitri bejelentkezik :DDD

Kamilla, Ági
Irigykedem :) De ami késik az nem múlik :)

Ruzsoma drága merre vagy? :) Jól vagy?Tünet?

Bogyoka?mizu?Hogy vagy?

Edina,
Téged is irigyellek :) Biztos jó volt kikapcsolódni :)

Regi?
Remélem pihizel sokat:)

Csajok!!!!

Segítségeteket szeretném kérni abban hogy apósom beszélt egy dokival és azt mondta hogy a meddőségem azaz hogy nem esek teherbe az lehet a kutyától is...Hallottam ilyet én is de macskánál és hogy csak akkor veszélyes mikor már terhes vagy....Nekünk mindkettő lakásban van....és mesélte még a doki hogy volt egy csaj és nem esett teherbe ez miatt miután elvitték a kutyát a háztól és átfertőtlenítették a lakást...következő hónapban teherbeesett....Ti hogy tudjátok?Hallottatok erről valamit?
saaba21
Budapest
 
 


Saaba. Nekem a magánvéleményen az erről, hogy ez olyan mint a van - rajtad sapka vagy nincs.
Nem hiszem, hogy nem oltatnátok az állatokat, nem tartanátok őket rendben. Ha erről a részről nézzük akkor inkább valami lelki síkon történő dolgot előbb elhiszek mint ezt.
Ez az átfertőtlenítéses dolog is inkább fejben dől el. Mert a csajszinál míg ott volt a kutya az volt a gondolata valahol mélyen hogy nem elég tiszta a lakás a kutya miatt, kiiktatta, megkönnyebbült és terhes lett. De lehet ezek nélkül is eljött volna az idő a terhességre.
Gondolj arra, hogy hányan vannak fűtés, víz, áram stb nélkül és mégis sikerül.
Nah természetesen nem okoskodni akarok, de védem a kutyákat. :)
kamilla04
 
 


Saaba,
én kifejezetten csak távolról szeretem a kutyát-macskát,ha fenyegetnének,sem tartanék a lakásomban,ennek ellenére azt gondolom,hogy ez egy hülyeség!
mmzs75
 
 


Köszi csajok :) Én is így vagyok vele..... :s nem tudnám odaadni őket senkinek.....

köszi, köszi :)
saaba21
Budapest
 
 


Én erről a kutyás dologról még soha sehol nem hallottam.....
84agi
 
 


Szia Saaba

Nekem is van a lakásba cicám és én az inszemnél rákérdeztem a dokinál hogy befolyásoló tényező lehet-e a teherbe esésnél a tartásuk. A válasz az volt, hogy az állatok maradhatnak de terhességnél a takarítás inkább a férj dolga legyen. Ugyanis az ürülékbe van az a bizonyos toxoplasma ami veszélyt okozhat.
Bemásolok neked egy hivatalos leírást:



4. Mennyire veszélyes a betegség?

A felnőtt ember ép immunrendszere általában könnyen leküzdi a fertőzést, nem igen alakul ki súlyos betegség. Veszélyes azonban a toxoplasmosis az olyan emberekre, akiknek valami ok miatt károsodott az immunrendszere. A várandós anyák magzatainak még nagyon fejletlen az immunrendszere. Így ha a várandós anya frissen fertőződik T. gondii-val, a kórokozó áthatolhat a méhlepényen, és megtámadhatja a magzatot.

Szóval szerintem is maradhatnak az állatok de terhesség esetén gyakoribb kézmosás és semmi állat takarítás.
edina71
Budapest
 
 


Köszönöm csajok :) Cukkerek vagytok :)
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm, h gondoltatók rám!!

Saaba!!

Szerintem nincs köze a kutyusnak a terhességhez több barátunknak van kutyája és babásak jelenleg!!

Ági!!

Örülök, h jól vagy! Hányadik héten vagy már! Pocak mozgás!?

Kamilla!!

Biztos gyönyörű kismama vagy!! Tehetnél fel képet! :)

Edina!!

Jól tetted, h elmentetek wellneselni!! Tökéletes megoldás mindenre!

Én is próbálok feküdni, de nem nagyon megy a folyamatos fekvés,1-2 óránként fel kelek (pipilek, egy kört teszek a lakásban,eszem.. mert a seggem szétülöm. olvasok, tv-em, meg kicsit dolgozom! :) Itthonról jobb! :)) Tegnp már aktívabb voltam felmostam..
Vigyázok magamra és a buborékokra! Beszélek hozzájuk! :)
Annak nagyon örülök, h csoda szép idő van legalább! Sokat kiülök a teraszra napozni :)

Tünetem nincs..de nekem a stimu alatt sem volt semmi extra, nem feszültem, nem fájtak a petefészkeim.. csak székrekedésem lett.. talán most kezd visszaállni a dolog.. ja híztam!! :( rám ragadt 3 kg! ez hihetetlen.. pedig nem ettem többet..
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, örülök a hízásnak. Nem vagyok egyedül. Képet annyira itt nem mutogatnék. :)
szóval no para a kilók miatt. Pihenj tovább és jót tesz a beszélgetés velük.
Dolgozzanak azok a gólyák! :lol:
kamilla04
 
 


Sziasztok! Köszönöm mindenkinek, aki gondolt ránk.
Ma voltunk a profnál. Nagyon kedves volt, de nem sok jóval fogadott, sajnos erre fel is voltunk készülve, mivel pár napja véreztem, és ma jobban is megjött :-(De még sem azt mondta, amit vártunk, hanem, h a hcg-m a két vérvétel között csak picit emelkedett.. Újjabb vérvétel pénteken, de kérte ne éljem bele magam. Nagyon kicsi az esély, de jártak már így. Nagyon rendes volt, megértő, és segítőkész. Sajnos most itt állok fogalmam sincs mit is érezzek..lehet itt van még a hasamba, de ne reménykedjem.. Ezt mégis hogy csináljam?? ha a kúpokat használnom kell :-(
Megbeszéltük, h szeptemberben kezdhetem a következőt. Szerintem most egy kis időre elköszönök, megpróbálom magam összeszedni. Mindenkinek nagyon szorítok, és mégegyszer köszönök mindent!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Gondoltam bejelentkezem látom pörögnek az események!

Bogyoka:
Nagyon nehéz lehet, de próbálj beszélni hozzájuk, hogy ha egészségesek, akkor maradjanak veled, de ha menniük kell, akkor elfogadod. Ne add fel, ha elsőre nem, akkor másodikra biztos sikerülni fog!

Régi:
Szerintem nem kell egyfolytában feküdnöd, mondjuk nem feltétlenül a felmosás a legjobb mozgás, de jót tesz a keringésnek a mozgás, ami segíti a beágyazódást. Tudom ez a legnehezebb időszak, én a végén már totál ki voltam, de csak pozitívan! :)

Ruzsoma:
Én is csak óvatosan gratulálok! :)

Saaba:
Nekem 3 macskám van, több mint 20 éve macskákkal élek és negatív a toxom.
Egyébként kevesen tudják, hogy toxot 80%-ban nyers hústól és nem megfelelően megmosott zöldségektől kapnak az emberek.
Én azt tanácsolnám, hogy ha tartasz tőle, akkor menjél el egy szűrővizsgálatra, lehet, hogy már rég átestél rajta és fölöslegesen parázol miatta.
Én mióta terhes vagyok már kétszer szűrettem le magam és lehet, hogy a 35. hét környékén még egyszer megcsináltatom.

Petra nagyon eltűnt, nincs valakinek híre róla?

Ági, Kamilla, Kocos:
Hogy álltok a készülődéssel?
Nekünk már csak a babakocsi hiányzik. Nemsokára nekiállok babacuccokat mosni, vasalni, már nehezebben bírom a munkát, úgy hogy nem akarom nagyon halogatni.

Hízni csak a hasamra sikerült, így az egyre terebélyesebb. :)
Ma kezdtem a 30. hetet, fura kettősség van már ilyenkor az emberben egyrészt jó lenne már túl lenni rajta, de félek is tőle, szóval nem egyszerű.

Nem tudja valaki, hogy a sote-n hány napos házassági kivonatot fogadnak el, mert valahol 300 naposat írnak, de olvastam már, hogy nem lehet 3 hónapnál régebbi?
Nekünk lombikosoknak nem is értem miért fontos, hiszen nem voltunk ott, amikor összehozták a gyereket!
:D
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera!!!

Értettem visszafogom magam ...nem mosok fel többet... inkább napozom..

FFFúúúú már nincs sok hátra!!Biztos csini vagy! :))
Összesen hány kilót híztál?
Kinél fogsz szülni? Minek a házassági anyakönyvi kivonat?
regi1978
Halásztelek
 
 


Régi:

A napozás bár nem mozgás, de kiváló D vitamin termelésre, úgy hogy hajrá! :)

Most 10 kg-nál járok, ami a hasamon van, na jó egy pár deka a mellemre is ment, nagyon sokat már nem szeretnék hízni.
Szerencsére az ödéma eddig elkerült!

Papp Csabához járok, jófej, én bírom.
A házassági anyakönyvi kivonat azért kell, hogy tényleg a férjem a gyerek apja és nem elég az eredeti, kell valami hiteles másolat, vagy mi a fene, ami nem régebbi, mint...? Na ezt nem tudom.

Mikor mész vérvételre?
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Nap nekem boldogság hormon! :)

Vérvétel: jövőhét kedd és csütörtök! :)

Ismerem Papp Csabát egyszer találkoztam vele a terhesambulanncián :) Nagyon pörgős volt! Érdeklődtem utána is anno.. ajánlották sokan..
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Bogyóka, én ugyanígy jártam az első lombik után, átérzem min mész keresztül :cry: Murber azt mondta, biokémiai terhességnek hívják ezt, és ez jót jelent, mert a következő biztosan sikerül. És igaza lett. Azért pénteken bejelentkezel, hogy mi lett végül?
Ruzsoma, gratulálok!
Regi, kell a mozgás, de ne épp a tavaszi nagytakarítással kezd ;-)
Salsera, hívd fel a kerületi anyakönyvi hivatalt (ahol a SOTE van, nem tudom hirtelen hányadik kerület :oops: ) ott megmondják mi szükséges. Nekem az Uzsokiban nem nézték mikori, és bevittem az eredetit, azt megnézték, de leadni egy általunk fénymásolt másolatot is lehetett. De az a tuti, ha megkérdezitek az anyakönyvi hivatalt.
maci80
 
 


Bogyóka,

azért ne add fel!!! Most végeztem el az Agykontrollt, lehet, hogy te nem hiszel benne, de azért próbáld ki, hogy minden nap elképzeled (ha lehet csendben, nyugalomban), hogy veled vannak, maradnak a kis málnácskák!
Segíthetsz még azzal is magadnak a pozitív gondolatok megtartásában, hogy ha negatív gondolat jut eszedbe, akkor gyorsan törlöd (töröl-töröl :D ) és azonnal pozitívval helyettesíted! Kitalálhatsz magadnak kis ritmusos mondatot a céloddal, vágyaddal és ezt ismételgetheted ha éppen ráérsz! Lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem már többször nagyon sokat segített és sokan vannak körülöttem, akik már komoly sikereket értek el. Ha netán mégis bekövetkezne, aminek nem kellene, akkor azonnal kezdj el készülni a következőre, ami sikerülni fog!
Nagyon drukkolok neked és sok pozitív energiát küldök!
janula
 
 


Sziasztok lányok

Bogyóka ne add még fel, hiszen előfordulhat hogy sikerült a dolog csak lassan emelkedik a hcg értéked. A doki is azt mondta, hogy bármi lehet még. Én nagyon drukkolok neked tudod. :wink:

Salsera, hogy eltelt az idő emlékszem amikor novemberben a klinikán találkoztunk még semmi poci nem volt most meg gondolom már mekkora. Mennyire viseled jól a terhességet? Gondolom sokat ficereg a baba a pocakba .

Kamilla részvétem a párodnak a nagymamája elvesztése miatt. Gondolom nem lehet most könnyű nektek, de ott van az a kis baba a pocakodba aki nemsokára nagyon sok örömöt fog nektek szerezni .

Ruzsoma remélem jól vagy és már várod a végleges híreket hány málnácska maradt odabent. :D

Saaba szorítok ezerrel hogy az inszem sikerüljön :wink:

Regi a kicsi munka ne a felmosásból álljon héééééé.
Janula te mikor mész a klinikára május 6 ha jól emlékszem ???
edina71
Budapest
 
 


Edina, sajna nem pakolhatjuk el a temetéses szerkót. De nem akarom, hogy erről szóljon ez a topik! Köszönjük a részvétet!

Maci, jó hogy néha benézel.

Nálunk a kórház honlapján fent van a 300. napnál nem régebbi anyakönyvi kivonat. Mi pont kicsúszunk belőle.
Salsera, nekünk csak annyi cuccunk van amit a kolléganőm hirtelen a kezembe nyomott. Játékok, némi pelenka, és bunda és macilány overáll.
Regi, okosan!!!
kamilla04
 
 


Kamilla,
részvétem és sajnálom .... remélem idővel minden jobb lesz és hát ott a kis Babátok :) akit most imádtok! De jó hogy már ennyi cuccotok van. :) Van még amit be kell szereznetek, vagy megvan minden a kis Drágának?

Hű ez engem is érdekel ez a házassági anyakönyvi kivonat. Mikor érdemes ennek a hiteles másolatát beszerezni? A terhesség hányadik hetében? Ezt a házasság kötőnél kell újra kérvényezni? A sotera ez a hiteles másolat kell?

Edina,
Hogy vagy? Remélem a feltöltődés után picit jobban és újult erővel vágtok majd bele a következő lombikba, ami nagyon remélem sikeres lesz! :)

Janula,
én most az első lombikom előtt nagyon gyakoroltam ezt amit leírtál, nekem bevállt és hiszem hogy nagyon sokat segített! Igyekszem azóta is pozitívan látni az élet minden területén a dolgokat és küzdök néha, mert azért nem olyan egyszerű! Kívánom, hogy neked is segítsen a lombikban is! :)

Salsera,
de jó hallani felőled is, örülök, hogy minden rendben van veletek, szépen gyarapodsz látom, rendben fejlődik a kis Babátok :)
Én most a 23. hétben vagyok és 6 kg körül jött rám, nem tudom ez így jó vagy sem, de a súlyommal egyelőre jól vagyok, annyi hogy a derekam és a vállaim sokszor fájnak az éjjeli nem tudom hogy alvások miatt, de nem érdekel .... :) csak néha nyügi vagyok.
Nekem a szülés gondolata már most fel fel rémlik milyen lesz, hosszú lesz vagy rövid, hogy milyen gyorsan telik el az a pár nap... :) A kisbabád be van fordulva? sima szülés várható?

Bogyóka,
nagyon sok kitartást és erőt kívánok, remélem azért még kapaszkodnak a Bogyókáid jó lenne ha vissza jönnél jó hírekkel! Szorítok neked!
Ha tudsz töltődj picit ebben a szép napsütéses időben! Kitartást!

Regi,
sok sikert még ehhez a pár naphoz, kitartást neked is! Én is úgy hallottam, hogy a felmosás, porszívózás nem a legjobb mozdulat, ha tudod hagyd ki :). Én a beültetés óta nem mostam és porszívóztam fel, hála a férjemnek :P, ő már szokja ezt.... hogy ez az ő feladata szülésig meg utána valameddig mindenképp :).
Most a 23. héten vagyok és mozgás az van, előszeretettel akkor mikor aludnék, de pár napja észre vettem, ha simizom a Manót elnyugszik :) nagyon érdekes!

Maci,
Te hogy vagy és a Kis Mackód? :) nagyon kis cukor falat lehet már! Mennyi idős is most?

Ruzsoma,
hogy vagy? reméljük minden a legnagyobb rendben lesz a vizsgálatnál! Majd jelentkezz :) Sajnos én azt tapasztaltam hogy innentől kezdve is mindig lesz min izgulni....
84agi
 
 


Sziasztok,
itt vagyok ám, csendben olvaslak benneteket. :) Köszönöm a kérdést, jól vagyok. Eddig elkerül mindenféle émelygés, néha fájdogál a fejem, melleim, de ennyi. Persze ez sem állandó, hol jobban, hol kevésbé, akkor természetesen rámjön a frász, hogy most akkor mivan?! :)
Valahogy kibírom már ezt a 4 napot, amikor láthatjuk a málnácskákat, addig is nyomom az agykontrollt én is amit Bogyokától kaptam. :)

Kismamik,
biztosan szép kis pocakotok van már, olyan jó lehet! :) Pihenjetek, készülődjetek és persze minden hírre kíváncsi vagyok.!

Edina,
örülök, hogy jól sikerült a pihenés! Összekapod magad és hajrá! :)

Saaba,
mikor tudunk valami eredményt az inszemről, jövő héten? Én nem vagyok ugyan nagy kutyás, de szerintem nem ez az ok.

Regi,
CSAK pihenés! Nekem is nagyon nehéz volt, mert semmim nem fájt, de most ez KELL!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ági, nekünk még semmink sincs azon a pár dolgon kivül. Jah de a szívhangfigyelő amit rugdal a bébi mindig.
kamilla04
 
 


Bogyóka, sajnálom. Átérzem a februári történetem miatt is. Szerintem ilyen helyzetben nem tud nem reménykedni az ember lánya. Reménykedj, aztán majd meggyászolod őket ha már tuti nincsenek veled.

jövőhét kedden 10-re megyek Murberhez, valaki fog arra kóvájogni esetleg?
buksi8
 
 


Sziasztok lányok

Tényleg jó volt egy kicsit pihenni és átgondolni az elmúlt hónap eseményeit. Úgy döntöttünk a párommal, hogy a második mensi után bejelentkezem Murberhez és megkérdezem tőle, hogyan tovább. Az anesztesenk úgyis kellenek majd új papírok mert az előző már lejárt és akkor lesz időm lejárni a dokikat. Remélem belemegy a nyári szünet előtti lombikba mert tényleg nem tudunk már sokáig várni az fsh értékem miatt. De szerintem a doki se nagyon fogja akarni az időt húzni.

Kamilla most a picurra koncentrálj pihenés és semmi stressz mármint ha megoldható.

Ruzsoma nemsokára megtudod hány málnácskád van addig kitartás és várom a híreket.

Ági milyen gyorsan eltelt ez az idő már túl is vagy a felén te jó ég :lol: :lol: Most csak a jó dolgokra gondolj és a szülésre ráérsz majd akkor felkészülni. Hidd el a világ legcsodálatosabb dolga egy gyermeket világra hozni. És nincs annál nagyobb boldogság mint a saját babádat a kezedbe tartani. Én már kettőt szültem de semmi rossz emlékem nincs pedig az első nem volt egyszerű. :cry:
Buksi jövő héten megbeszélés vagy már kezdtek is ????
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Edina, igen, május 6.-án megyek, még nem tudom, kihez.... Nem jön valaki akkor?

Ági, igen, én is nagyon hiszek benne, de tényleg nem mindig egyszerű...meg kell azért próbálni.... Köszönöm a jókívánságot, próbálkozni fogok! :)
janula
 
 


Szia Janula

Nekem jövő hét péntek felé kell megjönnie és csak utána tudok menni a dokihoz. Jó lett volna találkozni de nem biztos, hogy belefér a hétfő. Igaz csak konzultációra megyek de hátha meg akar nézni mert produkált mostanában érdekes dolgokat a szervezetem.
Szóval lehet találkozunk de drukkolok neked, hogy Murberhez kerülj és el tudjátok kezdeni a kezelést
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Atya ég, mi minden történt itt a fórumon!
Először is GRATULÁLOK AZ ÚJ KISMAMINKNAK!
Ruzsoma pihenj sokat!

Bogyóka,
sajnálom hogy nem kaptál 100%-os eredményt, kíváncsian várom holnap mit mond a Prof. Reméljük a legjobbakat.

Regi,
szuper hogy már ott vannak a pocakodban! Drukkolok, hogy kapaszkodjanak! :) Pihenj, a házimunkát bízd másra!

Kamilla, Ági
örülök, hogy veletek is minden rendben. Kamilla részvétem a nagymama miatt. :(

Edina,
örülök hogy sikerült kikapcsolódnotok!

Maci, örülök hogy Ti is jól vagytok! :)

Salsera,
jó hogy jelentkeztél! Örülök, hogy nálatok is minden rendben!
Nagyon ügyesek vagytok, hogy már csak a babakocsi hiányzik.
Mi még csak most kezdtük el beszerezni az apróságokat.
Ikeában vesszük meg majd május elején a kiságyat és egy polcos szekrényt, amit szerettünk volna az apróságok közül már megvettük az Ikeában, ami nincs ott azt 2 helyről szerezzük majd be szintén május elején. Júniusra már csak a babaruhák mosása maradhat. Szerencsére babaruhát nem kellett vennem, mert rengeteget kaptunk. :) Babakocsit megrendeltük állítólag 3 hetet kell rá várni.

Minden rendben a kislányunkkal, megvolt a 30 hetes ultrahang, minden tankönyv szerinti (ahogy a doktornő mondta). Szerencsére nem nagy baba (BPD:79mm, THQ:78mm, FL:58mm, kb. 1500g) pedig szedem a Gravidát és mindenki, azzal riogat, hogy nagy lesz tőle a baba... nem úgy néz ki. :) Nincs óriási hasam sem. Már hetek óta koponya fekvésű, a hasam rendesen kileng a jobb oldalra, akkorákat rúg. :D
Már csak 10 hét! Nagyon várjuk. :)
Sajnos amióta bejött ez a meleg dagad a lábfejem. :( Igyekszem pihenni, de annyi helyre kell menni, hogy nem sok idő marad...

A MÁV kórházban is 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat kell. Ki van írva a szülészeten.

Mindenki vigyázzon magára és mielőbbi babásodást kívánok mindenkinek!
Jó éjszakát!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Edina,

áhh tuti nem kezdünk, ő intézi az alloimmunt amiatt megyek, úh jó volt a megérzésem, hogy kérni kell tőle időpontot. Átküld Sote 2-re, mert most mindenféle finanszírozási cécó is van ekörül. Ott van Galamb doki, gondolom hozzá. Úh mi nyári szünetig már tutira nem férünk be :(
buksi8
 
 


Sziasztok!
köszönöm a kedves szavakat, és a támogatást!
A hcg nem emelkedett :-( abbahagyhatok mindent :-( .
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka! :cry: :cry: :cry: :cry:

Sírd ki magad és utána próbálj a későbbire koncentrálni!!!
Küldök neked egy virtuális ölelést!!!!
kamilla04
 
 


Bogyóka,
sajnálom! sajnos nehéz ilyenkor bármit is mondani, ölellek! Pihenj sokat! :?
84agi
 
 


Sziasztok!
Mostanában nem szóltam hozzá a fórumhoz, de hetente többször is elolvasom, hogy kivel mi a helyzet, és persze szorítok mindenkinek.
Én ma voltam Murbernél és otthon próbálkozós stimulációs hónap lesz. Clostilbegytet írt fel meg 2 féle injekciót.
Az adagolásról semmit nem mondott csak kezembe nyomta a receptet ( amire napi 2x1-et írt) és most teljesen kétségbe vagyok esve, mert utána gondoltam bele, hogy lehet hogy nem is mától kell elkezdeni szedni. Ma van a 3. ciklusnap. És egy hét múlva kell visszamenni ultrahangra.
Légyszi segítsetek, hogy nálatok hogy kellett szedni a Clostit!
nera
 
 


Nera,

szerintem kezdd el szedni. Elvileg a második naptól kellett nekem szedni. De volt hogy csak az 5 től szedtem. Azért kell visszamenned, hogy lássa a tüszőket érni és hogy mennyire hatott a closty. De a tájékoztatón azt hiszem 5. nap van írva. Azt számoltam, hogy akkor egy hét múlva is jó leszel mert akkorra vennéd be az utolsót.
kamilla04
 
 


Köszönöm a választ.
És neked, Kamilla már az első hónapban napi kettőt kellett szedni?
Ja és elszámoltam, jövő hét csütörtökön kell visszamenni, akkor lesz vérvétel, ultrahang. Akkor még holnap sem lesz késő elkezdenem. De én is olvastam a tájékoztatót és totál bekavart, ott az van, hogy az első kúrában csak napi egyet kell szedni.
nera
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?