Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak szeretnem megkoszonni a segitseget a doki valasztasban. Eddig ugy gondolom nagyon rendes orvost sikerult talalnom, dr. Koiss mellett maradtam. Szabadsagon hivtam fel, es nem razott le, sot nagyon turelmes, kedves volt. Majd amikor emlitettem, hogy a 20.kerben lakunk, O maga mondta, hogy nehogy a rendelobe menjek, mert az tolunk nagyon messze van, menjek a korhazba majd, ha ugyeletes lesz. Aztan ma visszahivtam, mert csak 29.ere kaptam uh-ra idopontot, es akkor mar majdnem betoltom a 13.hetet. Tudta kivagyok, es nagyon kedves volt megint. Az en regi dokim mar biztos mondta volna, hogy bocsi, szabin vagyok, majd hivjam, ha ujra dolgozik.
Szoval lanyok mindent koszonok!

Az uh-ra ha kaptam idopontot, akkor szerintetek rogton sorra kerulok? Azert kerdezem, mert nem egyszeru egy egy eves gyerkoccel orakat varni. Elore is koszi!


Szulesznot tudnatok ajanlani?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc,
ha odamész időben az UH-ra, add be a szobába a kiskönyvedet, mondd, hogy ki vagy, és hányra vagy bejelentve. Aztán majd hívnak. Én mindig akkor voltam, amikor a dokim ügyelt (ő jelentett be, direkt így) ezért azzal indítottam, hogy amikor bementünk a kh-ba hívtam őt telefonon, és jött is le.
Szülésznő: én Böröndi Zsuzsinál szültem, nagyon meg vagyok vele elégedve. A szülés előtt is és szülés alatt is nagyon korrekt és aranyos volt (már amire emlékszem) :lol: Ajánlom Neked! De azt javaslom, kérdezd meg a dokidat, hogy ő kivel szeret együtt dolgozni, azért ez is számít sztem, hogy ő kivel szeret egy teamben lenni. Anno én is így tettem.

Kép
mancs
 
 


Gabi,
jó a kis tündérkirálylányos vonalzó!

Kép
mancs
 
 

 
 

Ezvicc,
szupi, hogy bejött a doki! :D

Mancs,
köszike! Tündérkirálylány előbb olyan hisztit lenyomott, mert nem arra ment az autó, amerre ő akarta. :x Gondoltam is, hogy leveszem a vonalzóról a tündért és felrakok egy ördögöt.

De voltunk lent sétálni, akkor viszont nagyon aranyos volt. Minden öreg néninek meg bácsinak integetett, gyerekekhez odament, kutyázott. Meg kellett kajálni. Kicsit rossz néven vette, hogy haza kellett jönni, de nem volt gáz. Majd később gondolom lesz toporzékolás ilyenkor.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska

Livike tényleg hami abban a kis rózsaszín kalapban :)

Petike épp hamizik, ma nagyon jófej volt, hagyott minket vacsizni gy nyű nélkül!!! :lol: 8)

Kép
Kép
mancsbá
 
 


ÉJJEN A:
Kép

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Mancs és a többi szíves érdeklődő,
Bocsi, hogy gonoszul elhallgatom az infót és pattanásig feszítem az idegeiteket. :D Nem tudták sajna megmondani, nem mutatta a kis szégyenlős. 31-én megyek dokihoz, akkor hátha. A pocimat nem toltam a gyerkőcök elébe, való igaz, hogy itt van ni, ezt fotózzátok. Meg nem is nagyon van még mit.

Bubek,
Majd megpróbáljuk összehozni, hogy mikor jöttök, a Rékáék is kijöjjenek. :)
Akartam kérdezni, hogy milyen pelusról van szó, csak nem használtról, mert hogy a szaga alapján végeztél azonosítást, aztán rájöttem, hogy valszeg textil. :lol:

Gabuska,
Nem, még nem tud járni, csak néha elfelejti, mint a képen is látszik. :lol: De szerintem már nemsokára.
Livi nagyon édes és nagylyányos, ahogy sétál Apuval :) , milyen fura lesz majd, hogy nem sokára a Bogi is. Ő még azért olyan baba.

Na, ahogy ezt leírtam, rá öt percre egy kis koncentrálás és magától álldigálás után elindult!!!! :shock: Csak gondolom megvárta vele a vendégeket, akik éppen megérkeztek. Két-három lépés volt csak és még bizonytalan, de akkor is meg kellett zabálni. :D A gépünk meg vacakszik. :cry:

Csajok,
Én egyre ramatyabbul vagyok, ráz a hideg, hőemelkedésem van. Remélem csak kevés számú jelenlévőt sikerült megfertőznöm a talin. Biztos gondoljátok, na ezt is egyszer látjuk egy évben, oszt tessék, akkor is csak szórja a vírusokat. :roll: :oops:

Azt hiszem, ágyba bújok.
Jó éjt!

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Jucus,
Livi az első 2-3 lépés megtétele után 1-2 héten belül már rendesen járt, 11 hónapos volt, ahogy nézem Bogesz vonalzóját, lehet, hogy hasonlóképpen lesz nála is.
Gyógyulj meg!

Mancsbá,
köszönjük a bókot (ja Jucusnak is ), a nemmondomkimilyen csigás képtől viszont lábrázást kaptam. :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
de jók ezek a képek! A kedvencem az, ahol fogja mindkettőtök kezét, és felnéz. Meg Azurad mellet is olyan cuki, olyan kis pirinyó! :D

Jucus,
legközelebb azért legalább egy fotó erejéig told oda a hasad, hogy "tessék ezt fotózni!" :lol: Jobbulást!!!! :wink:

Szörnyű Mbá fotóján azt a nyálkás hidegvérű (halvérű) potykát látni...
Remélem, holnap még tudok egy kicsit jönni, bár ezer dolgom lesz.

Jóccakát!

Kép
mancs
 
 


Gabi,
írtad du., hogy sokat vártatok Livicsekre. Nehezen jött össze?

Én most be tudnék falni 1-2 kakaóscsigát :oops:

Kép
mancs
 
 


Ja, bibííííííííííííííííííííí, azt a kantáros farmert, ami a sétás képeken van Livicseken, Domitól örököltük és imádjuk! Majd a köv. talin jól összenyálaspuszizzuk a Herceget!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szerbusztok!

Én is itt vagyok, csak teljesen elveszve. Délelőtt apa elvitte babót a melóhelyre gyorsban takarítottam. Aztán sütés a holnapi vendégségbe. Aztán vasaltam közben Ádi meglepően aludt 2,5 órát. Köv. program Európark. Kész vagyok alig állok a lábomon.
Nem leszek teljes körű.

Bubek a tali nagyon jó volt, köszike a vendéglátást! És bocs de úgy tűnik a néni lehet rajtad marad. :lol:

Gabuska Lívi nagyon édi, ahogy felfedezi a világot. A kisautóra meg örülj, nem jött rá a rendeltetésszerű használatra. Addig jó neked. Utánna ész nélkül elindul vele, te meg futhatsz utánna.

Mancs, ha még képben vagy. Olvastam egyszer a gyerekek akkor is sírnak ilyen korban amikor túl sok inger éri őket és nem tudják feldolgozni az élményeket. Így vezetik le a feszültséget.
Na itt egy megint okos..... :D

Mancsbá a halacska milyen összefüggésben van petikével?

Dia! Jók a képek. Nem haragszok a visszaút miatt. Csak azóta én is kuka kuka kuka kuka.............. szemét szemét szemét............ :lol:

Ilba megkaptam az emileket. Köszi. Beni nagyon cuki és inkább adj neki mufflont és kekszet.

Nekünk a tali kedden lenne jó. Hétfőn még kimegyünk az ARC-ra.

Megyek aludni. Jó éjt!

Ui.: valaki írja meg a képkicsinyítő program nevét.

Kép
vanília
 
 


Ja még Jucus jó lenne ha többször jönnétek a talikra! (na jó tudom nem oly egyszerű) de jó fejek vagytok! :D

Ubika nagyon édesek vagytok Nokival. Csak nem tom honnan vagy olyan ismerős. :lol:

Tényleg eltűnök. :wink:

Kép
vanília
 
 


Mancs,
már én is akartam írni, hogy azt a gusztustalan halat cserélje mán le Azurad, nem is értem, mér jobb neki azt mutogatni, mint Pítört?! :evil:

Bocs azoktól, akik már unják :oops: , jónéhány év után, mikor még mindig nem volt sehol gyerek, kivizsgáltattuk magunkat, oszt kiderült, hogy nálam van a bibi. Szerencsére csak hormon gond volt, 1 évig szedtem bogyókat (na, az viszont nagyon durva volt az elején, tiszta gyagya voltam, teljesen kifordultam önmagamból, de aztán ráállt a szervezetem), de még mindig semmi, elkezdte a dokinő adni a peterepesztő szurikat a 12-14. napokon, ez megint ment egy ideig, még mindig semmi, aztán "befenyített" a Gajdos, hogy még egy uccsó próba, utána irány a Dévai. Na, ekkor döntött úgy Livicsek, hogy kegyeskedik beköltözni a pocakomba. :lol: Így megúsztuk a külső beavatkozást, na nem mintha az szégyen lenne, sőt! Csak biztos nagyon idegörlő lett volna. Így is az volt mondjuk. Már elkönyveltem, hogy tuti nem lesz sose babánk.
Itt a vége, fuss el véle, aludjatok gyerekek! :lol:

Végezetül egy cumisüvegfuvarozós kép reggelről:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vanília, utolsó leheletemmel (holnap utazunk Nokival apuci után) még megírom, hgoy a képkicsinyítő neve Iview vagy ACDSee, legalábbis én ezeket ismerem. Konkrétan az Iviewről tudom, hogy ingyen letölthető, mindjárt ki is keresem honnan, aha megvan,
1, írd be a google-ba, hogy "origo szoftverbázis"
2, ott a lap közepén a fehér csíkba azt, hgoy "iview"
3, lehoz neked egy 3.0ás inygenesen letölthető verziót

(Tényleg ismerős voltam? Vagy csak a salátástálból?)

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Mindenkitől bocsi,de a képeket már csak jövőhéten tudom küldeni.Reggel lépünk a Balcsira :wink: .

Ilba!
Köszi,megkaptam a képeket.Jelöltelek a skype-n,ha elfogadsz,akkor majd ott küldöm át a képeket.

Mancs!
Küldtem a receptet,remélem sikerül megcsinálni! :wink:

Mindenkinek cupp,hétfőn érkezem! :lol: 8) Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Gabi,
köszi a választ :wink: Ez valóban nagyon megterhelő lehetett...

Már én is jeleztem Mbának, hogy rusnya az a dög. Magyarázattal még lehet, hogy jön ma.

Páááá!

Kép
mancs
 
 


Ubikáék,
jó utat jó pihenést! A szúnyogriasztót ne felejtsétek itthon! :wink:

Kép
mancs
 
 


Gabus, ez a "jónéhány év után, mikor még mindig nem volt sehol gyerek" kissé fellengzősnek hangzik, végülis ti mikor kezdtetek neki a projektnek? Úgy tudom, a kiskorúak közötti kapcsolatot nem nézi jó szemmel a gyámügy... Amúgy pedig érdekes történet, én sem ismertem, és a fene se gondolná, hogy 2 fiatal emberke kezelésen kell hogy keresztülessen (főleg az egyik), és kemény lehetett az az időszak. Kényeztessétek csak Livicseket agyba-főbe, hova tartogatná az ember a gyengédséget, szerintem meg pont ez az ami erősíti a családi vérszövetséget, ami mindennek az alapja. Ámen.

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa,
szívemből szóltál!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mancs
 
 


Én is jó pihit kívánok a nyaralóknak!
Jövőre kéne egy táblát csinálni majd, hogy ki mikor megy nyaralni, mert pl. az én agyam képtelen tárolni. :oops: Most Sashán gondolkodtam, hogy azért nem ír, mert elmentek vhova vagy mi. Szal idén már minek, de kövi nyárra csinálok. Vagy bárki. Vagy hülyeség? :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs, szúnyogriasztó elpakolva, és életemet egy tubus fenistilért, mert ma 5 nanoszekundumot beszélgettem ismerőssel az utcán, mely idő alatt pontosan 573889486969438 db csípést kivitelezett rajtam egy elszánt példány. Farmeron keresztül natuurlijk.

Kép Kép
coolasa
 
 


No,vissza jöttem:
Gabi!
Nagyon várjuk ám azt a nyálas pusszancsot! :lol: :lol: Örülök,hogy tetszik a gatyó. :wink:

A 2257.leveledre reagálok:Teljesen megértelek,hisz tudod miért!Én 5 évig voltam kifordulva önmagamból :roll: ,most pedig sokszor a rosszcsont fiam miatt vagyok de ezt nem bánom! :lol: Van,hogy elszégyellem magam amikor rákiabálok egy-egy csíny miatt,mert hisz ezt akartam,erre vártam olyan sok éven keresztül...... :oops: :roll: :)

Na,megyek aludni mert korán kelünk.Pussssz!

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Gabus, nem most van Sasha a kempingezős fázisban, ami elé vegyes érzelmekkel nézett?

Mancs, én annál, hogy szigorú meg következetes anya/nő/feleség legyek, sokkal fontosabbnak tartom azt, hogy szimplán szeretetteljes környezetet biztosítsak (biztosítsak? nagy szavak, szal legalábbis jelentsek) biz. szűk körnek, a szigort meg tartogathatom a többi 6milliárd minusz 2 főnek.

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa,
hát tulajdonképpen a saját csapdánkba estünk bele, ugyanis mikor összeházasodtunk 21 évesen, aszontuk, hogy ráérünk még, aztán mikor eldöntöttük, hogy mostmár mindenképpen kell még egy példány a mi génjeinkből, akkor meg a kis szaroska intett be, mondván, eddig én vártam rátok, most ti jöttök...
Pontosan nem tudom, de kábé 4 év lehetett összesen. Úgy értem, az elhatározástól számítva.
Egyre több fiatal pár van, akinél valami gond van. Környzetei ártalmak, életmód, nemtom, de a környezetemben is sokan voltak/vannak. :roll:

Ja, még csak annyi, hogy konkrétan a prolaktin nevű hormonnal volt a baj, ez akkor termelődik, mikor szoptat a nő, de egy kevés mindig van a szervezetben. Ez a hormon gátolja a teherbeesést, és nekem nagyon sok termelődött belőle, ezt kellett visszafogni gyógyszerekkel (bromocriptin, clostylbegit, ha valakinek mond valamit).
Múltkor szó volt a fogigátlókról, akkor írtam, hogy a prolaktin szintemnek hála, én azt az összeget megspórolom... Mert mikor terhes lettem, abbahagytam a gyógyszerszedést és szülés után visszaállt ugyanarra a magas szintre.
Na, mostmár tényleg ennyit a nyomoromról. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Dia,
köszi, ari vagy! Asszem, nektek sokkal nehezebb volt, mint nekünk. A lényeg, hogy már múlt idő! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Coolasa, nem vagyok már én olyan fiatal, jövőre 30! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


engedtem a nyomásnak...

ráadásul utána láttam, hogy pont olyan vonalzót használtam, mint coolasa, úgyhogy pláne gyorsan letekertem, nehogy bajom legyen :)

a kisponty story pár oldallal előrébb olvasható, onnan jött a kedves kispontyos vonalzó, ami az enyészeté lett.
Petike tényleg aranyosabb (még szép) :lol:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


most meg eltűnt a vonalzó, és csak kismancs vigyorkázik...nem baj...ez így egyedi 8)

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Gabus, szerintem ezért ne magatokat okoljátok (bár most már gondolom nem is teszitek, csak abból, ahogy írtál a "saját csapdá"tokról, erre lehet következtetni) ugyanis a környezetemben a legtöbben tudatosan próbálják/ták meg befolyásolni gyermekük születésének körülbelüli időpontját, és legtöbbüknél ez nem jár(t) azzal, hogy később nehézségeik lettek volna.
Akkor neked fordítva működik a biológiád, és akkor kell gyógyszert szedned, mikor szeretnél Livicsek testvérkét... ez azért kényelmesebb....volna, ha nem annyi gyógyszer, meg annyi szuri árán persze.

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsbá, köszönöm a bizalmat, de csalódást kell okoznom, ugyanis még soha senkit nem bántalmaztam tettlegesen vonalzóazonosság okán.
Kopaszklub alapítás, habtapi túlmagyarázás, aaaaz igen, azért már érdemes öldökölni, nade itt ilyesmi nem fordul elő. Ugye.

Kép Kép
coolasa
 
 


Szasztok!

Tali: kedden Népliget? Csak kaka időt mondanak. :cry:
http://www.met.hu/omsz.php?almenu_id=we ... t=Budapest

:?: :?: :?: Ha a lakásban 28 fok van, mit adnátok a gyerekre, ha kúszik? Néha tök hideg keze-lába (parketta, kő) hosszúban harisnyával meg megsül. :shock:

Gabi,
Ezért az alvásért nekem is szabad irigykedni? Basszus Beni is 2 óránként kel. De miért???????? :shock: :shock: :shock:
Anyukája szégyellős, ezért megsúgom, Bogi lépked biz’a! Tök ari!
Nekem az első kép a kedvencem Apával.

Jucus,
Szuper képek! :lol:
Iminek sikerült Benit a sárgabarival lekapni.
Hahó! Mindenki! Tetszik látni? Így szeretünk enni. :D
Hű Jucus, neked milyen jó térdeid vannak! Most nézem végig hogyan ültél. :shock:
Jobbulást!

Dia,
Engedélyeztelek. :wink:
Békünös izé recept nem publikus? :twisted:

Bubek,
Jók ezek a Marci képek!

Mancs,
Ez az Petike, így tovább! :wink:
Én is nagyon sajnálom, majd jövőre összehozzuk! :wink:
Köszi a képeket!

Nyaralni indulóknak nagyon jó nyaralást!!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


A ROSSZcsontom:
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nem jött be a belinkelt izé, de a tévében 26 fokot mondtak, az még jó. Majd meglátjuk. Legfeljebb beülünk a Fradi étteremben a Liget mellett. :twisted: :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


A Fradi étteremBE ülünk természetesen. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ugye nem mondjátok, hogy csak én vagyok fent fél 8 óta egy üvöltő gyerekkel???!!! :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ezek szerint igen.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,

nyugi, mi fél 7 óta, de nem üvölt, azóta megjártuk a lángosost is, legalább mancs pihent picit:)

Gabuska

sajna a Fradi éttermet legalább 2 éve bezárták, egy ideig még működött a pálya felé sutyiban, de jött az ÁNTSZ, azóta "átalakítás miatt zárva" :cry: :cry: :evil:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Mbá,
ha Petike hagyna, akkor is ilyen korán kelő lennél? :roll:

Mancs,
vigyázz Pontyapira, hatalmas kincs! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,

már magam sem tudom :)
utoljára akkor aludtam 9-ig, amikor mancs még korházban volt, és megtartottuka a tejfakasztó partyt a gyerek érkezésének tiszteletére (ürügyén)

amúgy nem sok alvásigényem van, mindig éjfél körül fexek, és 6-fél 7 ébredek mostanság, de ennyi bőven elég, ha többet alszok szarul is vagyok :wink:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Tejfakasztó party. Aha. :lol:

Na Beni aludt 1 órát és most ébredt. Már megint bömből. :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Petike úgy aludt el, hogy lábai kilógnak szinte teljesen :lol: :shock: nem merem megigazítani :shock:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Vagyok én is, pakolok ezerrel. Annyi cuccunk van, hogy csak na.

Voltam délelőtt kozminál és szoliban is! :lol:
Este ha tudok, jövök még, hogy könnyes búcsút vegyek Tőletek :cry: :lol:

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Nagymamánál voltunk, most jöttünk meg.

Ilba,
szomorúan olvasom, hogy Benimanónak sírós napja van. :( Lehet, hogy hozzám hasonlóan a nyarat siratja. :roll: :wink:

Mancsbá,
persze, tudom, hogy a Fradi étterem már nem működik, csak gondoltam, hogy a lányoknak édesmindegy, fenyegetőzni lehet vele így is. :twisted:
Ha már itt tartunk, bibíííííí, a Détári Döme tegnap integetett Livinek. :D
Itt van a kedvenc sörözője a mozi utáni fehér üzletsorok elején, amióta eszemet tudom (meg amióta osztrákiából, a St Pöltenből hazajött) ott múlatja az időt, mi meg szinte minden nap elmegyünk mellette. Livi meg mindenkinek integet, aki él és mozog az utcán, Döme bácsi pedig viszonozta ezt a szép gesztust. Szóval mostantól előre köszönni nekünk! :evil:

Jó nyaralást nektek, bár jön a szar idő sajna. :lol:

Na, megyek zuhanyozni, majd még jövök.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Véletlenül felcseréltem a két utolsó ikont, bocsánat! :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Már akartam reklamálni, hogy hol van mindenki... :twisted:

Gabi,
olyan büszke vagyok Livicsekre, hogy ilyen híres emberkékkel van integetőviszonyban :lol: Nem örülök a rossz időnek, bár nem sok vizet zavar, mert a szállodában van (fedett) aqualand, tehát hideg és eső esetén is vígan pancsizunk majd. Csak a séták miatt sajnálom, a jó kis vidéki levegő bizti jólesne Petikének. Meg Vukáék szívják meg nagyon, ha ott esik :(

Egy óriási bőrönd, babakocsi, nagyméretű sporttáska, utazóágy. A nagyja ennyi a csomagoknak :shock: Nem tom hogy fogunk elférni a kocsiban :shock: Ha ezer %-ra nem esne az eső, felrakhatnánk a tetőre a babakocsit, de így nem kockáztatok. A múltkor is kiszakadt rajta a nylon, még szerencse, hogy nem esett. Meghogy a babakocsi huzata nem szakadt ki :evil: :shock:

Kép
mancs
 
 


Bocsánatkérés elfogadva :oops: Ja nem is... Ezt akartam: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Na sziasztok!

Mi is megjöttünk a vidéki kiruccanásból.Csütörtök este jöttek értünk kocsival és ma délután hoztak haza.Ebben a hőségben jó volt kint a kertben.Szilvinek volt minden kutya,csirke,idegen arcok,úgyhogy elég is volt ennyi mára.

Megnéztem a talis képeket.Jó kis parti lehetett,eszem-iszom,fürdőcske!!!

Bubek:
Szép kertetek van,izgőmozgó Marci csuda édes!

Sajtine:
Látom Zsófin már az új gatya volt,de később le is került róla :D Jól körbevették a fiúk :D
Jó utat,jó nyaralást!!

Vanilia:
Ádám nagyon aranyos ahogy puszit ad Bencének! :D

Coolasa:
Jól áll Nokinak a sapi!És úgy látom nagyon hasonlit az apukájára!Nektek is jó pihenést!!

Eszti:
Állati ahogy Bence üldögél!Jó a hajad!

Jucus:

Bogi is aranyos kiscsaj!És te továbbra is jól nézel ki!

Ilba:

Beni már igazi nagyfiú a képeken!

Dia:
Domi megette a gulyáslevest? :D

Gabi:
Nem lett pöttyös Livi a tejtől?Végülis mikor adtad neki a tejet?
A sétálós képek nagyon jóóók!

Mancsok:
Jó utazást és pihenést,fürdőzést nektek!Lehet,hogy egy angyali Petikével jöttök haza! :D

Kép

Kép
novum
 
 


Ja igen! A tali nem lenne jobb hét közepe felé inkább?Elég vacak időt mondtak keddre,szerdára!

Kép

Kép
novum
 
 


Halihó!

Most jöttünk haza, nagyszülőztünk.
Nem hiszitek el. Ebédig egyfolytában nyüszögött, bömbölt, ordított felváltva, odaértünk, azóta a legtündérmanóbb bébicsek. :wink:
Engem tisztel meg ezek szerint a jóval. :shock:

Még jövök majd képekkel.

Szilvike! Igaz már nagy kislány lettél, de azért így is nagyon boldog hófordulót! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?